חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2022, 14:49

ושוב, הם בדיוק האנשים והחברות שישמחו לשלם על הזכיון של פיפ״א ולהוציא משחק מובייל רשמי או משהו, אולי פוקימון גו קלון, אנשים יתחילו לחפש לכם את מסי בחצר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2022, 17:58

יש לא מעט חברות שישמחו לרשיון של פיפא. אין אף חברה שרוצה אותו ב300 מליון דולר בשנה. כלומר, אולי יש, אבל היא עושה מהלך ממש רע :)

בסוף המשחקים האלה פופולרים ללא קשר לזיכיון. היו שנים שpes שלט בתחום, לא היה לו רשיון של פיפא, רק גיימפליי הרבה יותר טוב. רשיון זה אחלה, אבל לשלם סכום על רשיון שרק משחקים ברמת מכירה של מפלצות סטייל פורטנייט או פיפא יכולים להחזיר זה קצת טרוף.

למשל פוקימון גו הכניס שנה שעברה 800+ מליון דולר. אלה הכנסות, לא רווחים. אז לשלם 300 מליון על רשיון? הזוי לגמרי.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 ספטמבר 2022, 18:07

לאסקין אתה כנראה גם קצת מתבלבל עם מה הרשיון הזה נותן בדיוק. בגדול, זה רק השם. אולי גם המונדיאל שהוא ארגון רשמי של פיפא אבל זה רק פעם בארבע שנים. מעבר לזה אין שום בעיה לעשות חוזים מול שחקנים, קבוצות או ליגות בלי שום קשר לארגון פיפא.
כדי לעשות פוקימון גו של מסי אתה לא צריך את פיפא בשום צורה, ובשביל לעשות משחק כדורגל עם קבוצות רשמיות מהליגה האנגלית אתה לא צריך את פיפא. לpes לדוגמה שנים היו כמה קבוצות ספציפיות שאיתן נעשו חוזים והן היו מלאות עם אצטדיון וחולצות מקוריות וכמובן הסמל והשם האמיתיים. ואז לצד זה הייתה למשל 'ליגה אנגלית' (לא הפריימר ליג בשמה ברשמי), שכללה את כל קבוצות הפריימר ליג רק בשם אחר, עם לוגו אחר, אבל את כל השחקנים עצמם עם הנראות המדויקת שלהם וכמובן שstats, טקטיקה והכל שמותאם לכל קבוצה כמו בפיפא. ליגת האלופות למשל הייתה רק בpes בכלל שנים ולא בפיפא(זה מפעל ששייך לuefa ולא fifa), ובפיפא במקום ליגת האלופות היה 'גביע האלופות' או משהו כזה בלי הלוגו הרשמי והמוזיקה האייקונית, אבל עם אותם החוקים בדיוק.

בקיצור, לא צריך את השם פיפא כדי לעשות משחק כדורגל כלשהו, להשתמש במפעלים ובקבוצות הכדורגל, ובטח שלא כדי לעשות משחק מובייל שיכלול רק את השחקנים ולא את הקבוצות והמפעלים. בגלל זה אני אומר שea sport fc יהיה בדיוק מה שפיפא 24 היה אמור להיות, מלבד העובדה שהוא לא יקרא פיפא 24.
אם יוביסופט רוצה לעשות משחק כדורגל כי זה מפעל כסף ברמה של פורטנייט, אין בעיה, הסיכוי שלהם להצליח על חשבון ea לא גבוהה אבל להוציא 300 מליון בשביל השם פיפא תוך כדי כנראה לא משהו שהם ירצו לעשות. אם הם ירצו לעשות משחק מובייל שלא משחקים בו כדורגל אז בכלל, הם יגיעו להסכמים פרטניים מול השחקנים שהם רוצים וזה הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2022, 13:39

ג׳ים ראיין טס לבריסל לדבר מול וועדה של ה-EU בכדי לשכנע אותם שהרכישה של אקטיוויז׳ן על ידי מיקרוסופט היא צעד מונופולי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אוקטובר 2022, 14:03

חחח איזה צבועים + לוזרים…
אבל ככה זה, כל צד מקשה איפה שהוא יכול

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2022, 14:31

ג׳ים ראיין הוא כזה הדון המטריק של 2022, לא אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אוקטובר 2022, 15:13

הוא אידיוט. אני במקומו פשוט הייתי הופך את הפס5 לכזו חיה רעה מבחינת היצע המשחקים שגם אם מייק היו חושבים לסגור לי אקסקלוסיבים זה לא היה משתלם להם פשוט בגלל
sheer dominance שהייתי מביא את הפלטפורמה אליו והם פשוט היו ממשיכים להוציא הכל כדי לאכול מהעוגה.

זה לא בעיה לסוני להגיע שוב לsheer dominance כמו בדור הקודם. פשוט הטמבל הזה צריך לעבור למצב של "ארטילריה כבדה" ופשוט להתחיל להכריז על טיזרים של אקסקלוסיבים
לא משנה אם רובם לא היו מוכנים עוד 4 שנים או בכלל ייצאו עם הפס6 בקרוס ג'ן העיקר שאנשים היו יודעים כמו עם הפס4 שיש למה לחכות.

אנשים חופרים על סילנט הייל? שיעשה טיזר לריימיק גם ככה קונאמי בטח מוכרת את זה בגרושים. אנשים רוצים ריימיק לMGS3 גם את זה הוא צריך להפיל על בלופוינט.
אנשים התאכזבו מהמשחק של הנוקמים של סקוור? שינצל את המומנט ויכריז על שותפות נוספת עם משחק נוקמים בלעדי מאחד הצוותים הטובים שלהם גם אם זה 4 שנים קדימה.

בקיצור.. טמבל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 אוקטובר 2022, 20:25

DrKeo כתב:ג׳ים ראיין הוא כזה הדון המטריק של 2022, לא אמיתי.

מה הקשר של זה לדון מטריק?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2022, 21:14

swiss-the-engine כתב:
DrKeo כתב:ג׳ים ראיין הוא כזה הדון המטריק של 2022, לא אמיתי.

מה הקשר של זה לדון מטריק?

הוא סוג של דון מטריק של סוני. אפילו אם המהלך הספציפי הזה הוא לא ממש דון מטריקי, הוא עדין הדון מטריק של 2022 :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 אוקטובר 2022, 21:26

עזוב בסדר הבנו שיש לך ״גרזן להשחיז״ לגביו :) אבל כאמור… לא ראיתי את ההקשר לדון מטריק. ובלי קשר אני חושב שהמהלך בסדר סך הכל… כאילו אם הם יכולים אז למה לא לנסות… אם כבר זה neglect of their fiduciary responsibility לא להפעיל את כל האפשרויות שבידיהם… בכל זאת חברה ציבורית וזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2022, 21:32

swiss-the-engine כתב:עזוב בסדר הבנו שיש לך ״גרזן להשחיז״ לגביו :) אבל כאמור… לא ראיתי את ההקשר לדון מטריק. ובלי קשר אני חושב שהמהלך בסדר סך הכל… כאילו אם הם יכולים אז למה לא לנסות… אם כבר זה neglect of their fiduciary responsibility לא להפעיל את כל האפשרויות שבידיהם… בכל זאת חברה ציבורית וזה.

אני רואה נסיון הפעלה של רגולציה ממשלתית על התחרות שלך בכדי לנצח אותם כסוג של פשע בעולם התאגידים :)
זה ההפך מקפיטלזים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 אוקטובר 2022, 23:12

פסדר מה אתה עכשיו פאטוס ועניינים… בסוף זה עניין משפטי למומחים משפטיים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אוקטובר 2022, 23:48

בפינת השמועות ההזויות של היום- גרילה עובדת על רימייק/רימאסטר של... לא,לא קילזון ולא גם לא קילזון 2 או 3...של Horizon Zero Dawn,כן,אשכרה.
יש גם שמועה על פרויקט מולטי ביקום של הורייזון.
נראה שלסוני נפתח התיאבון עם Part I ואם במקרה הזה עוד איכשהו היה אפשר להבין את ההחלטה,פה זה פשוט הזוי ומיותר,כל כך מיותר,זה אפילו לא משנה אם זה רימייק סטייל Part I או רימאסטר בסיסי יותר (יש כבר כזה אגב,בפיסי),זה פשוט...לא.
https://mp1st.com/news/report-horizon-zero-dawn-remake-remaster-in-the-works-for-ps5-horizon-multiplayer-game-in-development

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2022, 01:21

Uncle Pey'j כתב:בפינת השמועות ההזויות של היום- גרילה עובדת על רימייק/רימאסטר של... לא,לא קילזון ולא גם לא קילזון 2 או 3...של Horizon Zero Dawn,כן,אשכרה.
יש גם שמועה על פרויקט מולטי ביקום של הורייזון.
נראה שלסוני נפתח התיאבון עם Part I ואם במקרה הזה עוד איכשהו היה אפשר להבין את ההחלטה,פה זה פשוט הזוי ומיותר,כל כך מיותר,זה אפילו לא משנה אם זה רימייק סטייל Part I או רימאסטר בסיסי יותר (יש כבר כזה אגב,בפיסי),זה פשוט...לא.
https://mp1st.com/news/report-horizon-zero-dawn-remake-remaster-in-the-works-for-ps5-horizon-multiplayer-game-in-development

ואו. זה.. אין לי מילים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוקטובר 2022, 06:58

אני ממש מסרב להאמין לשמועה הזו, גם אם זה לגמרי נשמע כמו סוני שנת 2022.
רימייק למשחק מהדור הקודם שגם רץ בסדר גמור ונראה עדיין יפה, זה באמת טמטום מסוג חדש… אולי רק אם זה משהו שיגיע כבונוס עם משחק מולטי וגם אז - לא. אין צורך. מה פתאום. מוקדם מדי, מיותר מדי… אין מצב.

עריכה: אם זה רק רימאסטר עם כמה מודלים משופרים ואפקטים של המנוע המשופר, בדומה לרימאסטר של TLOU על הפס4 - אז מילא, זה משהו שכמה עשרות יכולים לעשות בכמה חודשים. אבל רימייק מושקע שמחליף הכל? זה יהיה מגוחך

עריכה 2: אני מבין עכשיו שזה כבר מעבר לשמועה... משחק הקו-אופ או מולטי שיהיה כנראה גם לא קשור.
בקיצור, אני מאוד מקווה שזה משהו צדדי וקטן שלוקח חודשים בודדים לעשות, שלקחו כמה מוכשרים להוביל כמה צעירים וחסרי נסיון (יחסית) בחברה ונתנו להם לשפר דברים שנראים מיושנים, להוסיף צמחיה אינטראקטיבית יותר ביערות ולהעתיק אסטס ממשחק ההמשך. זה מקובל עליי. כל דבר מעבר גובל בפשע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אוקטובר 2022, 09:28

הם הורגים אותי. לסגור עם סקוור על ריימיק לאחד המשחקים הגדולים בהיסטוריה שבלעדי 22 שנה לפלטפורמה שלהם? לא, מה פתאום!
לעשות ריימיק למשחק שרק לאסקין ועוד שני אנשים חוץ ממנו אהבו בעולם? כן, מחר בבוקר!

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אוקטובר 2022, 17:32

וירא ג'ים ראיין כי העם נחלץ להגנתו עם ה"רימייק" של TLOU, ושמח בליבו מאוד. ויורה לאולפניו "הבו לי רימייקים נוספים אותם אמכור במחיר מלא לעדר אשר מגן על החלטותיי החמדניות". ויעשו כן וימכרו עותקים רבים מספור.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אוקטובר 2022, 17:54

ועדיין, ההחלטות מאוד מוזרות. בואו נמתין לראות מה זה באמת הרימייק/רימאסטר הזה של הורייזן, מה הוא יתן ואיך הוא ישווק (אולי זה סתם פאץ' בכמה דולרים שיהפוך את גרסאת הPS4 לגרסאת הPC עם FPS גבוהה ו4K? מה עשעשו לאנצ'רטד בעצם). אבל ככה או ככה יש להם מספיק רימייקים/רימאסטרים שאנשים באמת רוצים, כמו בלאדבורן או MGS, ככה שאני לא מבין את הבחירה בהורייזן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אוקטובר 2022, 18:12

Klayman כתב:וירא ג'ים ראיין כי העם נחלץ להגנתו עם ה"רימייק" של TLOU, ושמח בליבו מאוד. ויורה לאולפניו "הבו לי רימייקים נוספים אותם אמכור במחיר מלא לעדר אשר מגן על החלטותיי החמדניות". ויעשו כן וימכרו עותקים רבים מספור.

ענק. הייתי מוסיף בן בליעל :lol:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2022, 18:48

Stick כתב:ועדיין, ההחלטות מאוד מוזרות. בואו נמתין לראות מה זה באמת הרימייק/רימאסטר הזה של הורייזן, מה הוא יתן ואיך הוא ישווק (אולי זה סתם פאץ' בכמה דולרים שיהפוך את גרסאת הPS4 לגרסאת הPC עם FPS גבוהה ו4K? מה עשעשו לאנצ'רטד בעצם). אבל ככה או ככה יש להם מספיק רימייקים/רימאסטרים שאנשים באמת רוצים, כמו בלאדבורן או MGS, ככה שאני לא מבין את הבחירה בהורייזן.

להבנתי זה די דומה לרימייק של TLOU1, כלומר המשחק המקורי שעובר פורט לגרסה האחרונה של המנוע + מודלים מההמשך + שדרוג של המודלים שלא היו בהורייזן 2 לרמה של הורייזן 2 + פיצ׳רים של מנוע החדש (AI וכו׳) + שיפצורים גרפים כללים. אם באמת יצמידו לזה את המולטי המדובר, אז זה לגמרי נשמע כמו פרוייקט של עשרות עובדים.

אנחנו ב-2022 ואני לא בטוח אם מישהו חוץ מאשר הצוות של ספיידרמן 2 אשכרה עובד על משחק פס5 אמיתי. אני מנסה לעשות 1+1 בראש ולהבין איזה צוות של סוני אשכרה יכול לספק משחק פס5 אמיתי חוץ מאשר ספיידרמן 2 ואני מגיע למסקנה שלפני סוף 2024 לא נראה משחק פס5 צד א׳ אמיתי חוץ מאשר ספיידרמן.

כלומר, מי יכול לספק משחק לפני סוף 2024? אינסומניאק ומי עוד? פליפוני רק הוציאו את GT, סנטה מוניקה את GOW, גרילה את הורייזן 2, סאקרפאנצ׳ את GOT רק לפני שנתיים, נוטידוג את TLOU 2 רק לפני שנתיים וכו׳. מי אשכרה עובד על משחקי פס5 יותר משנה+? יש להם ערכות פיתוח כבר 4 שנים ואף אחד לא עובד על משחקי פס5 יותר משנה. זה היה מצחיק אם זה לא היה כל כך עצוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2022, 20:02

אני לא יודע איפה לשים את החדשה הזאת, אבל דוגרי זה די קשור לגיימינג כי זה הולך לשפיע על כולנו. נראה שיוטיוב הולכים לסגור את האיכות 4K של הסרטונים מאחורי youtube premium, השירות בתשלום שלהם שהם מציקים לכם עליו כל פעם שלישית שאתם פותחים את האפליקציה שלהם. איזה dick move.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 אוקטובר 2022, 20:41

מעצבן, זה שירות מספיק משתלם בלי הגבלות מלאכותיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוקטובר 2022, 22:24

DrKeo כתב:כלומר, מי יכול לספק משחק לפני סוף 2024? אינסומניאק ומי עוד? פליפוני רק הוציאו את GT, סנטה מוניקה את GOW, גרילה את הורייזן 2, סאקרפאנצ׳ את GOT רק לפני שנתיים, נוטידוג את TLOU 2 רק לפני שנתיים וכו׳. מי אשכרה עובד על משחקי פס5 יותר משנה+? יש להם ערכות פיתוח כבר 4 שנים ואף אחד לא עובד על משחקי פס5 יותר משנה. זה היה מצחיק אם זה לא היה כל כך עצוב.

נוטי דוג יכולים להוציא את המולטי שלהם,
הצוות היפני בטח יביא משהו טוב אבל אני מנחש שיהיה בלעדי או פשוט ממש הרבה יותר טוב עם הPSVR2…
אולי באנג׳י? אבל GAAS
יש גם את האולפן של ג׳ייד ריימונד
יש גם את הפרוייקט צד לכאורה של קורי ברלוג, יש מצב שהוא משחק של 2024

בקיצור כן, אינסומניאק עם ספיידרמן 2 ב-2023 ועם וולברין ב-2024 ידברו יותר אלינו כאן. עם קצת מזל גם קורי וג׳ייד יביאו משהו מיוחד. השאר בעיקר PSVR2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2022, 22:59

Laskin כתב:
DrKeo כתב:כלומר, מי יכול לספק משחק לפני סוף 2024? אינסומניאק ומי עוד? פליפוני רק הוציאו את GT, סנטה מוניקה את GOW, גרילה את הורייזן 2, סאקרפאנצ׳ את GOT רק לפני שנתיים, נוטידוג את TLOU 2 רק לפני שנתיים וכו׳. מי אשכרה עובד על משחקי פס5 יותר משנה+? יש להם ערכות פיתוח כבר 4 שנים ואף אחד לא עובד על משחקי פס5 יותר משנה. זה היה מצחיק אם זה לא היה כל כך עצוב.

נוטי דוג יכולים להוציא את המולטי שלהם,
הצוות היפני בטח יביא משהו טוב אבל אני מנחש שיהיה בלעדי או פשוט ממש הרבה יותר טוב עם הPSVR2…
אולי באנג׳י? אבל GAAS
יש גם את האולפן של ג׳ייד ריימונד
יש גם את הפרוייקט צד לכאורה של קורי ברלוג, יש מצב שהוא משחק של 2024

בקיצור כן, אינסומניאק עם ספיידרמן 2 ב-2023 ועם וולברין ב-2024 ידברו יותר אלינו כאן. עם קצת מזל גם קורי וג׳ייד יביאו משהו מיוחד. השאר בעיקר PSVR2.

כן, זה העניין, שלא יהיה אף AAA גדול איכותי באמת מעבר למשחקים של אינסומניאק שהם תמיד לכל היום 8 נחמד כזה. לא הולך להיות לנו שום אנצ'רטד 4, אנחנו חצי שנה מ"אנצ'רטד 4" בדור הזה ולא הולך להיות "אנצ'רטד 4" על הפס5 שנים. אולי ב-2025 מניל דרוקמן, אולי מקורי אם באמת יש לנו מזל והם עשו מספיק עבודה כך שהחבר'ה של GOW:R יספיקו להצטרף אליהם ולתקתק את המשחק החדש תוך 3 שנים. המצב בקנטים, וזה הכל תוצר של אסטרטגית קרוס ג'ן חמדנית שאני אפילו לא בטוח שהיא תרמה יותר מדי גם מבחינה חמדנות.

כלומר, אני יודע שזה אותו ויכוח בלולאה כבר שנתיים. אבל אם ב-2020 זה היה תאורתי וחצי מצחיק, ב-2022 זה כבר לא וב-2024 זה הולך להיות טרגי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 אוקטובר 2022, 05:42

DrKeo כתב:אני לא יודע איפה לשים את החדשה הזאת, אבל דוגרי זה די קשור לגיימינג כי זה הולך לשפיע על כולנו. נראה שיוטיוב הולכים לסגור את האיכות 4K של הסרטונים מאחורי youtube premium, השירות בתשלום שלהם שהם מציקים לכם עליו כל פעם שלישית שאתם פותחים את האפליקציה שלהם. איזה dick move.

דברים מהסוג האלו פותחים דלת למתחרים לתפוס נתח שוק
פחות מפריע לי אישית כי הדברים שאני צופה ביוטיוב
לרוב 1080p מספיק לגמרי

אבל עכשיו מתחרים ליוטיוב ,שהרבה לא שמעו אליהם
יתחילו לפרוח ,אנשים פשוט יתחילו לחפש במקומות אחרים
ומה שהכי מצחיק ,הרוב יחפשו בגוגל את המתחרים

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים