חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2022, 15:00

ב-1 במרץ עדיין אהיה עסוק בטח עם הורייזון, אבל מגניב, SW3 נראה כיף חיים, כאילו דום איטרנל אכל פטריות הזייה.

לגבי המשחק של קן לווין - אני שמח לשמוע שהוא מתכנן לחשוף אותו יחסית קרוב לשיגור, אני רק מקווה שזה יקרה בשנתיים הקרובות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 ינואר 2022, 23:16

בחייאת לאסקין, חצי עולם פה ישחק אלדן רינג ב1 במרץ ורק אתה חייב להיות שונה ומיוחד :x

אבל תהנה, מה שעושה לך את זה אני מניח :P

תחשוב על זה שאם בסוף תקנה אלדן רינג בהשקה SW3 יהיה אחלה כדור הרגעה ;)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 07:43

אני לא כל כך בטוח שיהיו ב-1 במרץ יותר שחקני אלדן רינג מאשר שחקני הורייזון בעולם…

ועם ההיסטוריה של FS אני די בוודאות לא אשחק בו day1. גם אם אחליט שאני רוכש אותו אני אמתין כמה שבועות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 10:07

אני די בטוח שיהיו יותר שחקני אלדן רינג מאשר הורייזון בעולם... כמה משחק כמו הורייזון כבר ימכור לדעתך? האמת שאין לי מושג,
אבל נמקו בנאדי העריכו רשמית שאלדן רינג ימכור 4 מליון יחידות בחודש הראשון, ולמען האמת אני מאמין שהוא ימכור יותר בהתחשב בהיסטוריה של FS וההייפ של המשחק הזה.

עריכה:
אה, כתבת ספציפית ה1 במרץ, אז אולי כן אם אנחנו מצמצמים את עצמנו רק ליום הזה הזה :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ינואר 2022, 10:13

אם יש צדק בעולם הוריזן 2 לא יעבור את ה6M כל החיים שלו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 10:24

אני חושב שלהורייזן יש פוטנציאל, ואם בביקורת ייתחסו לכל הבעיות שהיו לראשון ויגידו שהן שופרו בשני אני בהחלט עשוי לרכוש אותו יום אחד למרות שאני לא מחובבי הראשון.
אבל למען האמת ההייפ העיוור שלי למשחק הזה די אפסי, אם הייתי צריך לדרג sifu הוא המשחק השני שמעניין אותי בפברואר ולא הורייזן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ינואר 2022, 10:56

מסכים עם הכל. גם לי יש סיכוי לרכוש אותו אנחנו עדיין צריכים איזשהו סוג של "עלק" Showcase לפס5 שלנו מול החברים, ואם העלילה תשופר והסייד קווסטים, אז למה לא, אבל זה גרילה :( אז אלא אם כן הוא מביא ממוצע של 89 אני לא שם בהשקה.

SIFU באמת הרבה יותר מרגש ממנו אני מתערב שאפילו לאסקין יותר מתרגש ממנו מאשר הוריזן לא רק אנחנו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 11:17

המשחק שהכי מעניין אותי בQ1 הוא הפאטצ׳ פס5 של אנצ׳רטד 4 :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 11:44

חד משמעית יותר מתרגש מסיפו, אני חושב שהמשחק הזה יכול להביא למליון חיקויים בתעשייה, וזה נהדר, כי קרבות Melee זה משהו שלא ממש ראינו בו שום עומק וחידושים מאז באטמן ארקהם אסיילום וSleeping Dogs בפס3, והגיע הזמן באמת!

אבל, זה לא קשור למכירות… הורייזון הראשון היה חזק מאוד במכירות, עם 10 מליון יחידות אחרי שנתיים על הפס4 בלבד, אני חושב שההמשך עם הייפ ויוצא על שתי הפלטפורמות במקביל, יכול למכור בהחלט יותר מאלדן רינג בחודש הראשון שלו. המשחק בטח יעבור את ה-15 מליון, לא יודע למה גלאס לא מעוניין כל כך שיצליח, אם ישפרו הרבה אספקטים זה הולך להיות העולם הפתוח המושקע והטוב ביותר שהיה לנו בשנים האחרונות ואין סיבה שלא ימכור בהתאם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 12:43

הרבה הייפ? באמת אני שואל, אולי זה רק אני, אבל אני באמת בקושי שומע או מרגיש את המשחק הזה והוא יוצא עוד פחות מחודש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ינואר 2022, 12:54

חחחח כי למרות שגיא אוהב לעלוב ביכולות המתמטיות שלי אני חושב שההיסטוריה מראה באופן די עקבי שמשחקי המשך כאלה על אותה פלטפורמה מהסוג שלא מחדש יותר מדי בד'כ מוכרים חצי או קצת יותר מהכותר המקורי שלהם.

אז קח את ה10M שהמקורי עשה, תחתוך בערך בחצי, הגענו ל5M עכשיו בוא נגיד שיהיה פורט לסטים שיעשה 1M במקרה הטוב, במקרה הטוב נגיע ל6M אני מוכן להתערב על התאוריה שלי.

אולי יקרה משהו הזוי והמשחק יקבל איזה בוסט מאנשי פס5 שמורעבים לאיזה משחק שיקפצו עליו כמוצאי שלל רב, אבל אם כבר אני מהמר שGOW 2 יהנה מהבוסט הזה כי הוא הולך להיות איכותי בהרבה

אני מאוד מעוניין שהוריזן יצליח בתור IP אבל אני רוצה גיבור/גיבורה חדשים שיותר מעניינים מALOY ואני רוצה שידרוג מאסיבי שאשכרה מנצל את הפס5 גרפית פלוס שיפורים של ממש לכתיבה, אולי המשחק השלישי יהיה גלידה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 13:52

כנראה מדובר בהסטוריה אלטרנטיבית או משהו, כי זה פשוט לא נכון. איזה המשכים ״כאלה״ מכרו "חצי (או קצת יותר מחצי) מהמקור"?
ברוב המקרים מדובר בערך באותו מספר כמו המקור או הרבה יותר ממנו. רק אם המשחק היה משמעותית פחות טוב אפשר למצוא דוגמאות פה ושם אבל אפילו שם זה בדרך כלל מאוד קרוב למספרים של המקורי.

אתה אולי טוען שאתה רוצה דמות עניינית יותר מאלוי, אבל אלוי היא הדמות הכי מזוהה כיום עם פלייסטיישן מלבד קרייטוס ונייתן דרייק, היא הקוספליי הכי פופולרית שמקבלת הכי הרבה fanart, הדמות והעולם הזה הם הצלחה אדירה מבחינת סוני, משחק הVR שכנראה יהיה AAA הראשון מלבד אלכס אולי יהיה בעולם הזה… זה חשוב מאוד לסוני.

ואת ההימור שלך בכלל לא הבנתי, זה שGoW ימכור לבעלי פס5 ש״רעבים״ למשחק גדול ויפה על הפס5 איכשהו שולל שזה יקרה גם חצי שנה קודם? אחד בא על חשבון השני?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 14:20

Laskin כתב:חד משמעית יותר מתרגש מסיפו, אני חושב שהמשחק הזה יכול להביא למליון חיקויים בתעשייה, וזה נהדר, כי קרבות Melee זה משהו שלא ממש ראינו בו שום עומק וחידושים מאז באטמן ארקהם אסיילום וSleeping Dogs בפס3, והגיע הזמן באמת!

אבל, זה לא קשור למכירות… הורייזון הראשון היה חזק מאוד במכירות, עם 10 מליון יחידות אחרי שנתיים על הפס4 בלבד, אני חושב שההמשך עם הייפ ויוצא על שתי הפלטפורמות במקביל, יכול למכור בהחלט יותר מאלדן רינג בחודש הראשון שלו. המשחק בטח יעבור את ה-15 מליון, לא יודע למה גלאס לא מעוניין כל כך שיצליח, אם ישפרו הרבה אספקטים זה הולך להיות העולם הפתוח המושקע והטוב ביותר שהיה לנו בשנים האחרונות ואין סיבה שלא ימכור בהתאם.

יהיה מעניין לראות את הפיצול מכירות בין הפלטפורמות :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ינואר 2022, 15:26

לאסקין די להתכחש למדע, אני אתן לך כמה דוגמאות הבאתי לך את זה מדעי As you can get. אמרתי מוכר חצי או קצת יותר מחצי.
זלדה PH על הDS עשה: 4.13M
ההמשך הישיר שלו ST על אותו הפלטפורמה עשה: 2.61M יש לנו פה כמעט ירידה של 50ֵ% ? יש לנו.
זלדה TP: 8.85M
זלדה SS: על אותה הפלטפורמה פאקינג: 3.67M אפילו פחות מחצי.
זלדה OOT: 7M
MM על אותה הפלטפורמה: 3M פאקינג ירידה של יותר מחצי.
פפ13 :7.7M
פפ13-2 על אותה הפלטפורמה: 3.6
פפ13-3 על אותה הפלטפורמה: 1M
מריו גלקסי :12M
מריו גלקסי 2: 6M
אפשר להמשיך עם רשימות ארוכות כאורך הגלות אבל למי יש כוח למלחמות ההתשה הרונניות האלה. איפה שתראה עלייה במכירות של ההמשכים זה במקרי קיצון כמו ME1 מול ME2 שבו רוב הגיימרים מסכימים בינהם שME2 יותר טוב מהמשחק הראשון (ואני לא נכנס לזה כי כבר כתבתי את דעתי בעניין) או מול TES4 וTES5 שברור לכולם שיש קפיצה אדירה באיכות בינהם.

זכותך לא לקבל את התאוריה שלי, אבל בוא נעמיד את זה למבחן אם הוריזן 2 ימכור מעל 6M אני נותן לך מה שתרצה ואני מזכיר לך שה1M הם בזכות פורט סטים אם יהיה.
לגבי GOW2 הוא יהיה הרבה יותר טוב מהוריזן 2 באיכות של היש צורך בכלל להתווכח על העניין? זה נראה לי אקסיומה שכולם יסכימו עליה :) וזה יעזור לו במכירות.
עזוב את זה שGOW1 בעצמו מכר יותר מהוריזן אז אפילו חצי מזה הוא עושה איזה 10M.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 15:53

אני חושב שמה שמשותף לכל המשחקים שאתה מציין פה זאת העובדה שהם המשך ״רוחני״ או ״צד״ למקור ולאנשים שמסתכלים מהצד הם מרגישים קצת כמו עוד מאותו דבר (אפילו שחלקם שונים קיצונים מהמקור, למשל MM שהוא גם שונה מאוד מזלדה OOT וגם משחק הרבה יותר טוב ממנו לדעתי). הורייזן לעומת זאת הוא ההמשך הנוצץ החדש, הוא ימכור לפחות כמו הראשון לדעתי. מה שכן, הוא ימכור הרבה יותר טוב על הפס5 מאשר הפס4.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ינואר 2022, 16:12

מסכים עם זה נדב אבל גם הוריזן 2 מרגיש לי "עוד מאותו דבר" או "המשך צד" :) זו בדיוק הפואנטה, איזה Leap הוא נותן לנו לעומת המשחק הראשון, שיגרום לו להרגיש "הנוצץ והחדש?" אולי אני בכלל לא בכיוון והולך לאכול פה איזה כובע רציני, אבל לפי דעתי הדבר היחיד שנוצץ בהוריזן 2 זה ההיירו לייטינג של Aloy :)

גם סטיק אמר שהוא כמעט לא מרגיש את ההייפ, איפה הפאקינג הייפ של הדבר הזה? :)

יהיה מעניין לראות את המכירות, ואת הציונים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 16:52

אני לא בדיוק הלכתי לחפש הייפ בעצמי כי מלכתחיחה זה לא היה המשחק הכי מעניין באופק מבחנתי (אם כי אני כן קהל היעד - שחקן של סוני ושל משחקי AAA), פשוט הראשון היה מאוד מאוד בינוני לדעתי.
ולצד העובדה הזו... באמת, הראו אותו מעבר להדגמה ההיא עם הקרב מול הפיל? היו לו בכלל עוד טריילרים חוץ מזה וטריילר החשיפה ההוא? פיספסתי משהו?
אני מניח שבSOP שעתיד להיות בקרוב נראה ממנו, אבל עד עכשיו באמת שיש שקט מאוד מוזר סביבו שגרם לי לשכוח שממש תכף הוא יוצא עד שלאסקין כתב את זה.
לפחות איפה שאני מסתכל... לא יודע, מעבר לעוד הדגמות וטריילרים, בדרך כלל כבר יש previews ועיתונאים משחקים כמה שעות במשחק ומייצרים הייפ בשלב הזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 17:03

טוב כנראה פתחתי פה, יצא ממש עכשיו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 17:05

Stick כתב:אני לא בדיוק הלכתי לחפש הייפ בעצמי כי מלכתחיחה זה לא היה המשחק הכי מעניין באופק מבחנתי (אם כי אני כן קהל היעד - שחקן של סוני ושל משחקי AAA), פשוט הראשון היה מאוד מאוד בינוני לדעתי.
ולצד העובדה הזו... באמת, הראו אותו מעבר להדגמה ההיא עם הקרב מול הפיל? היו לו בכלל עוד טריילרים חוץ מזה וטריילר החשיפה ההוא? פיספסתי משהו?
אני מניח שבSOP שעתיד להיות בקרוב נראה ממנו, אבל עד עכשיו באמת שיש שקט מאוד מוזר סביבו שגרם לי לשכוח שממש תכף הוא יוצא עד שלאסקין כתב את זה.
לפחות איפה שאני מסתכל... לא יודע, מעבר לעוד הדגמות וטריילרים, בדרך כלל כבר יש previews ועיתונאים משחקים כמה שעות במשחק ומייצרים הייפ בשלב הזה.

כן, בהחלט הראו אותו מאז. היה טריילר ב-VGA:

היה טריילר שמציג את השבטים של המשחק לפני שבועיים:

ובצירוף מקרים משעשע יצא לו טריילר סיפור רק לפני שעה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 17:06

חחח הדוגמאות שהבאת ממש עלובות, אתה לא כנה עם עצמך אם זה מה שמצאת… אבל בכל אופן - על כל דוגמא שתביא אני יכול להביא 5 לפחות, כך שזה עדיין פשוט לא נכון ״מתמטית״.
אם ההמשך נחשב טוב יותר - הוא מוכר כמעט תמיד יותר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 17:08

קיאו - עדיין זה קצת מוזר לי ואני מרגיש שמכונת הייפ של סוני יודעת לעבוד בהילוכים הרבה יותר גבוהים כשהיא רוצה, אני מניח שמה שחסר לי זה בעיקר previews ורשמים אחרי כמה שעות של משחק בכל האתרים הגדולים.
אבל כמו שהוכח לי ממש עכשיו, כנראה שזה עוד יכול לקרות בכל רגע :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 17:11

Stick כתב:קיאו - עדיין זה קצת מוזר לי ואני מרגיש שמכונת הייפ של סוני יודעת לעבוד בהילוכים הרבה יותר גבוהים כשהיא רוצה, אני מניח שמה שחסר לי זה בעיקר previews ורשמים אחרי כמה שעות של משחק בכל האתרים הגדולים.
אבל כמו שהוכח לי ממש עכשיו, כנראה שזה עוד יכול לקרות בכל רגע :).

אני משער שזה יקרה קרוב יוצא ליציאה, לא? יש למשחק עוד חודש.

אגב, לאסקין, נראה לי שאני אתן להורייזן הראשון הזדמנות ממש בקרוב, אני רוצה לפחות לדגום אותו לפני המשחק החדש. הפס5 שלי מעלה אבק חצי שנה כבר, מאז TLOU2, אז זאת תהיה הזדמנות לקנות ולשחק משהו בקונסולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 17:20

אני לא חושב שתהנה היום מהורייזון הראשון עם כל הבעיות שלו (בדגש על משימות צד משעממות שעליהן אפשר לדלג אבל גם כל הקטע היוביסופטי), אבל בהצלחה! לדעתי בהחלט עדיף לך כבר לראות ריקאפ ולקנות את המשחק השני, אם יגידו שבאמת פתרו את רוב הבעיות ושיפרו מכניקות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 17:25

Laskin כתב:אני לא חושב שתהנה היום מהורייזון הראשון עם כל הבעיות שלו (בדגש על משימות צד משעממות שעליהן אפשר לדלג אבל גם כל הקטע היוביסופטי), אבל בהצלחה! לדעתי בהחלט עדיף לך כבר לראות ריקאפ ולקנות את המשחק השני, אם יגידו שבאמת פתרו את רוב הבעיות ושיפרו מכניקות

המשחק רק בן 5, הוא יצא שנה לפני GOW. אם GOW מדהים עכשיו, אין שום סיבה לחשוב שהורייזן אבד משהו מאז חוץ מאפקט ואו גרפי. אם כל מה שהיה להורייזן זה אפקט ואו גרפי, אז כנראה שהוא תמיד היה משחק חרא :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ינואר 2022, 17:29

אצל לאסקין משחק בן 5 זה משחק בן 500 :) אני שם כסף שאם לאסקין היה יכול אפילו את עצמו הוא היה משדרג עם צ'יפים כדי להיות עדכני יותר.
בטח למשהו כזה
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 45 אורחים