חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 17:36

glass man כתב:אצל לאסקין משחק בן 5 זה משחק בן 500 :) אני שם כסף שאם לאסקין היה יכול אפילו את עצמו הוא היה משדרג עם צ'יפים כדי להיות עדכני יותר.
בטח למשהו כזה
תמונה

להפך, לאסקין ידחה משחק גם 5 שנים אם זה אומר שהוא ישחק אותו ב-40 פיקסלים יותר :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 17:47

אם כבר בא לך להפעיל את הPS5 בחודש הקרוב עם משחק בסגנון אז הייתי ממליץ על GOT הרבה יותר.
אמנם בשניהם התקדמתי בערך עד אותה נקודה, אבל GOT היה לטעמי מוצלח הרבה יותר ממנו. סך הכל הוא באמת משחק סבבה, הורייזן לדעתי בעייתי ממש, היום או בעבר. לא ממש רואה עד כמה עולם המשחקים השתנה ממנו מלבד חדי קרן כמו BOTW, גם כשהורייזן יצא זה כבר היה אחרי הוויצ'ר ועוד לפני AC הראשון שהלך לכיוון הזה.

כל מה שהוא יתן לך זה מערכת קרב די ייחודית. אבל האם היא באמת כזאת מוצלחת? לכל הפחות אגיד שהיא לא הייתה לטעמי מאז ומעולם :).
בהתחשב בעובדה שבמנימום שבמינימום הורייזן 2 יתן את אותה המערכת רק עם גיוון גדול יותר, באמת שאין כל סיבה להפעיל אותו כל כך קרוב להשקת השני.
מה גם שאם אני זוכר נכון הוא נפתח כל כך לאט... בהחלט כמה שעות עד שאתה מסיים את הטוטוריאל הסיפורי והמשחק באמת נפתח, לא שווה את ההשקעה "רק כדי לבדוק".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 17:52

אם הייתי במצב שבו בא לי משחק ולא הייתי יודע מה לבחור, כנראה שלא הייתי הולך על GOT או הורייזן. אני כרגע חזק באקספנס כך שאני לא ממש מחפש ועוד שבוע אנצ׳רטד 4 יוצא לפס5 ואני בטח אצלול אליו. אבל בגלל שיש לי כבר עותק של הורייזן שקבלתי בחינם ובגלל שההמשך יוצא עוד חודש, חשבתי לתת לו ניסיון. אני משער שאני אשחק כמה שעות ואז או שאני אתיאש ואנטוש או שאני אצלול פנימה ואהנה. נחכה ונראה, למרות שאין לי הרגשה טובה לגביו להתחשב במה ששמעתי עליו, ממי שאוהב אותו וממי שלא אוהב אותו.

ספציפית בנוגע ל-GOT, יש לי הרגשה שאני אכנס אליו רק אחרי שיכריזו על 2, בתקווה בלעדי לפס5 כי כמה פאקינג אפשר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 18:13

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אני לא חושב שתהנה היום מהורייזון הראשון עם כל הבעיות שלו (בדגש על משימות צד משעממות שעליהן אפשר לדלג אבל גם כל הקטע היוביסופטי), אבל בהצלחה! לדעתי בהחלט עדיף לך כבר לראות ריקאפ ולקנות את המשחק השני, אם יגידו שבאמת פתרו את רוב הבעיות ושיפרו מכניקות

המשחק רק בן 5, הוא יצא שנה לפני GOW. אם GOW מדהים עכשיו, אין שום סיבה לחשוב שהורייזן אבד משהו מאז חוץ מאפקט ואו גרפי. אם כל מה שהיה להורייזן זה אפקט ואו גרפי, אז כנראה שהוא תמיד היה משחק חרא :)

האפקט הגרפי היה חלק גדול אבל עד היום חלק מזה מחזיק (היערות בלילה עם התאורה של האוייבים זה משהו באמת ייחודי).
ב-2017 עדיין יכולתי להנות פה ושם ממשחקי יוביסופט, הנוסחה הזו כל כך נמאסה עליי שקשה לי לדמיין גם אחרים נהנים ממנה. כן, אפילו אם המגדלים הולכים על ארבע :) המבנה שלו גנרי כל כך.

אבל הגיימפליי אחרי שמתקדמים מאוד מגוון ובעיניי לא מאוד גנרי, ואם רצים על העלילה וקצת חוקרים בעולם מקומות יפים - עדיין משחק שכן אפשר אפילו להנות ממנו, אפילו מאוד, אם אתה מתחבר לאויבים והעולם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 18:50

Laskin כתב:האפקט הגרפי היה חלק גדול אבל עד היום חלק מזה מחזיק (היערות בלילה עם התאורה של האוייבים זה משהו באמת ייחודי).
ב-2017 עדיין יכולתי להנות פה ושם ממשחקי יוביסופט, הנוסחה הזו כל כך נמאסה עליי שקשה לי לדמיין גם אחרים נהנים ממנה. כן, אפילו אם המגדלים הולכים על ארבע :) המבנה שלו גנרי כל כך.

אבל הגיימפליי אחרי שמתקדמים מאוד מגוון ובעיניי לא מאוד גנרי, ואם רצים על העלילה וקצת חוקרים בעולם מקומות יפים - עדיין משחק שכן אפשר אפילו להנות ממנו, אפילו מאוד, אם אתה מתחבר לאויבים והעולם.

קצת מוזר להגיד את זה כי מי עשה משחקי מגדלים אחרי הורייזן שזה היה אמור להמאס בשנים האחרונות? להפך, ב-2017 מגדלים זה היה הדבר הכי מאוס שיש. אם כבר ב-2022 לא שחקתי במשחק עם מגדלים כבר כמעט חצי עשור כך שאולי יהיה לזה נובלטי מסויים. אם הוא מחזיק גרפית והבעיה שלו היא שיש בו מגדלים, אז אין פה בעיה בכלל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 19:13

DrKeo כתב:
Laskin כתב:האפקט הגרפי היה חלק גדול אבל עד היום חלק מזה מחזיק (היערות בלילה עם התאורה של האוייבים זה משהו באמת ייחודי).

קצת מוזר להגיד את זה כי מי עשה משחקי מגדלים אחרי הורייזן שזה היה אמור להמאס בשנים האחרונות? להפך, ב-2017 מגדלים זה היה הדבר הכי מאוס שיש. אם כבר ב-2022 לא שחקתי במשחק עם מגדלים כבר כמעט חצי עשור כך שאולי יהיה לזה נובלטי מסויים. אם הוא מחזיק גרפית והבעיה שלו היא שיש בו מגדלים, אז אין פה בעיה בכלל.

ספיידרמן...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 19:27

שוב - כבר אז הזה היה מאוס עליי ומאז אני לא רוצה לראות את זה שוב. אתם סתם חושבים שאני סופר מעריץ שלו, אני חושב שהוא משחק של 8.5 לזמנו וכל המשחקים האלה לא הזדקנו טוב מבחינת מבנה המשימות וכד׳.
זו כל הסיבה שספיידרמן לא משחק של 9. זה, והמשימות של אמ.ג׳יי :) המזל שלו הוא שכל כך כיף להתעופף ממקום אחד לשני וזה לא נמאס עליי גם אחרי הרבה מאוד זמן.

לגבי GoT - לדעתי הסיפור והדמויות ועבורי אישית גם העולם - מעניינים בהרבה. מערכת הקרב של שתיהן סבבה, מלבד הקרבות מול בני האדם בהורייזון שפשוט… פשוט לא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 19:31

Stick כתב:
DrKeo כתב:

ספיידרמן...

צודק. וואללה, אפילו לא זכרתי את זה, זה חלק כל כך לא משמעותי בספיידרמן. לפחות לי לא מפריע לפתוח מגדלים, זאת לא אטרקציה גדולה, אבל גם לא נטל גדול. אפילו לא זכרתי שהיה אותם בספיידרמן ועם כל מה שאמרתי פה בפורום שלא טוב בו, אני לא חושב שאפילו הזכרתי את המגדלים. בו נגיד שאם הבעיה של הורייזן זה מגדלים, לי זה לא בעיה. העניין הוא שאני בספק אם מגדלים זאת הבעיה של הורייזן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 19:34

כן, הקרבות מול בני האדם היו באמת מתחת לכל ביקורת ושמחתי לראות התייחסות מפורשת לזה באותה הדגמת גיימפלי שקיבלנו בזמנו.
בכלל, השיפורים לגיימפלי שהוצגו נראים לי סך הכל מבורכים, ויש כאן פוטנציאל, אבל בלי עלייה *משמעותית* ביכולת בניית העולם, הדמויות, הקווסטים והסיפור שלהם, עדיין קשה לי להתרגש מהמשחק הזה. אבל נחכה ונראה, בהחלט אשמח לשמוע שהוא מצליח לשפר על הראשון.

אגב, משהו שהפריע לי בראשון ולא שונה כאן זה העיצוב - לגמרי מוציא אותי מהחוויה ומוריד לי.
אי אפשר להתווכח שהמשחק יפה מאוד ברמה הטכנית, אבל העיצוב של הכל בערך מטוד מצועצע לטעמי. כלומר זה ממש לא מרגיש כמו משהו טבעי שאנשים היו לובשים או בונים בעולם אלטרנטיבי שכזה... לא יודע, הכל נראה מאוד פלסטיקי ומצועצע ממש.

קיאו - כן, גם ביחס לשאר המשחקים התנועה בספיידרמן איפשרה למגדלים להיות פחות 'משימה' מבמשחקים אחרים, ועדיין, המכניקה שם במלואה.
לגבי המצב בהורייזון, זו ממש לא הבעיה שלו. סך הכל יש איזה חמישה בכל המשחק? ובכל מקרה הם אפילו מעט נחמדים שכן הם חצי פאזל כזה ולא סתם משיכת זמן.
הבעיה של הורייזן זה מבנה. ועולם. ועדר אויבים בכל פינה. וכתיבה, קווסטים, דמויות וכו'. ובכלל הסיפור. והשענות מוחלטת על מערכת קרב... סבירה. ו, נו, זה לא משחק כל כך טוב :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 19:43

ברור שהמשחק נראה מצועצע, אין שום הגיון במבנה של רוב הדינורובוטים האלה, זה לגמרי חוצה את גבולות הפנטזיה ולא מדע בדיוני רציני.
וכן, הבעייה של הורייזון זה לא ״מגדלים״ זה סתם ביטוי שמסכם מלא משחקים שנראים העתק-הדבק במבנה הכללי שלהם וריבוי המשימות המיותרות…

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2022, 19:47

התכוונתי דווקא פחות לעיצוב של הרובטים עצמם, ויותר לעיצוב הדמויות, התלבושות, הנשקים והמבנים שהם בנו. בכל מקרה זה יותר עניין של טעם אישי אני מניח, אבל לי זה הפריע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ינואר 2022, 19:56

Stick כתב:

טוב כנראה פתחתי פה, יצא ממש עכשיו :)

וזה בדיוק הבעיה פה בעיני, חוץ מזה שAloy נראת ממש כוסית בגשם בגרסת הPS5 אני לא יכול להגיד שמעניין אותי מה קורה פה וזו אינדיקציה עבורי לאיך שארגיש כלפי הסיפור במשחק.

תשוו למשל לטריילר הסינמטי של המכשף 3 לפני יציאתו, זה לא שינה הרבה אם שיחקנו בקודמים על הPC, או היינו צריכים לקרוא recap שלהם וסיכום כדי להתעדכן.. ראית את זה ורצית לשחק בזה...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ינואר 2022, 22:21

בליזארד יצאו בהכרזה שהם עובדים על משחק השרדות ביקום חדש לחלוטין.
אישית, לא אוהב כל כל משחקי הישרדות, אבל לבליזארד יש כשרון מיוחד ב לגרום לי לאהוב ז׳אנרים שאני בדרך כלל ממש לא אוהב (למשל אסטרטגיה, MMO וקלפים) אז אני מגיע בראש פתוח.
ומצד שני, לא נשארו שם כבר הרבה כשרונות גדולים, נקווה שאחרי שמיקרוסופט תשלים את הרכישה חלקם באמת יחזרו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 ינואר 2022, 01:28

נראה שהסיטואציה סביב COD וסוני מתבהרת- 3 המשחקים הבאים בסדרה שאחד מתוכם מוגדר כ-Warzone 2 או שאולי הוא נלווה למשחק השלישי,ישוחררו על הפלייסטיישן. אחרי זה,עוד לא ברור מה יהיה,אבל לא קשה לנחש...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2022, 11:34

בקיצור, cod 2024 בלעדי לאקסבוקס או שאין בכלל cod 2024 אם MS יתנו לצוות חופש פעולה גדול יותר ויפסיקו את המודל השנתי. אני יכול לראות איך warzone הופך להיות המולטי של cod שהוא F2P ומיצר כסף קבוע בזמן שמשחק COD חדש יהיה אירוע גדול יותר של פעמיים בדור. אני גם לא אהיה מופתע אם warzone יהיה מולטי פלטפורם, כלומר אלה אם ימשיכו להיות warzone 2 וכו׳ שילחצו על הכפתור ריסט.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 ינואר 2022, 14:21

אז קרייטק הכריזה על קרייסיס 4:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2022, 14:35

Uncle Pey'j כתב:אז קרייטק הכריזה על קרייסיס 4:

יאי! אבל שיהיה קרוס ג׳ן, כן? שיהיה וולידי פיננסית :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2022, 19:56

תעשו פרצוף מופתע

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 28 ינואר 2022, 17:33

סופר מייט בוי לנצח יצא לפני כמה ימים בסטיים, גרסה חמודה, קצת מרגיש לי פספוס בנוגע לכל המותג הזה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 ינואר 2022, 18:52

יאללה איזה משחק זה סופר מיט בוי!!!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 ינואר 2022, 19:00

נכון :) פשוט משחק מושלם. ואיזה פסקול.
(המקורי של הפיסי וה360 לא הדרעק של הפס4)

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 28 ינואר 2022, 19:04

משחק אדיר, גם הצוות מאחוריו מגניב תבדקו בפייסבוק שלהם את כל המזיאון שיש למשחק, כל הגרסאות וכו'.
הם ממש שמרו את זה ומסבירים על כך בכל מיני סטורים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 ינואר 2022, 19:11

הבנתי אבל שהיוצר (המעצב) והמתכנת בפועל רבו מה שאומר שבחיים לא נקבל המשך פרופר :(

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 28 ינואר 2022, 19:35

glass man כתב:הבנתי אבל שהיוצר (המעצב) והמתכנת בפועל רבו מה שאומר שבחיים לא נקבל המשך פרופר :(

כן זכור לי משהו כזה בגלל זה ההמשך נדפק קצת והכל... כמו שאמרתי, התפספס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ינואר 2022, 19:38

swiss-the-engine כתב:יאללה איזה משחק זה סופר מיט בוי!!!

זה פוראבר, ה״המשך״ אבל אל תיפול כמוני בפח - מדובר במשחק ממש גרוע…
אני ממש אהבתי את המקורי, אבל זה חתיכת תחת של משחק, קניתי אותו בשנייה שיצא ולא טרחתי לבדוק מה אומרים עליו אפילו מרוב שאהבתי את הראשון, שיחקתי חצי שעה ומיד מחקתי.
לא ביקשתי את הכסף בחזרה כי ריחמתי קצת על הצוות, אבל הייתי צריך לעשות את זה. אחת האכזבות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 25 אורחים