חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי BiA » 13 דצמבר 2019, 15:12

DrKeo כתב:נרדמתי תוך כדי צפיה ב-attack of the clones (כן, צופה בכולם ברצף לקראת פרק 9 שבוע הבא, לא בדיוק חוויה מרנינה)

קצת OT, חשבתי לעשות את זה גם, אבל התעייפתי רק מהמחשבה :)
דווקא את AOTC ו-ROTS (שדווקא ממש מוצלח ביחס ל-SW) אני מרגיש שעוד אפשר לעבור בסדר לעומת TFA ובמיוחד TLJ, צריך לגרור שמיכה לסלון כדי לצלוח את סצנת ה"מרדף" שהיא חצי סרט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2019, 15:18

BiA כתב:
DrKeo כתב:נרדמתי תוך כדי צפיה ב-attack of the clones (כן, צופה בכולם ברצף לקראת פרק 9 שבוע הבא, לא בדיוק חוויה מרנינה)

קצת OT, חשבתי לעשות את זה גם, אבל התעייפתי רק מהמחשבה :)
דווקא את AOTC ו-ROTS (שדווקא ממש מוצלח ביחס ל-SW) אני מרגיש שעוד אפשר לעבור בסדר לעומת TFA ובמיוחד TLJ, צריך לגרור שמיכה לסלון כדי לצלוח את סצנת ה"מרדף" שהיא חצי סרט.

הגבוהים של AOTC ו-ROTS בהחלט יכולים להיות נחמדים למדי אבל הנמוכים בסרט הזה הם בלתי נסבלים :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 דצמבר 2019, 15:44

כן, עם זה אי אפשר להתווכח. I don't like sand והכל :roll:

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 דצמבר 2019, 17:16

ה 20 שניות האחרונות בטריילר של GOT - וואו. טכנית הוא מאוד מרשים אבל השילוב של זה עם הפן האומנותי יוצרים בעיני מועמד רציני למשחק הכי יפה בדור הזה.

ולמרות שמדובר בזכייה סופר מוצדקת לא חשבתי שסקירו ייקח את זה, אני מותפע לטובה..

נחגוג עם GIF :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 דצמבר 2019, 17:41

איזה כיף שסקירו זכה :).
אהבתי מאוד גם את קונטרול השנב, אבל סקירו בעיניי נמצא רמה מעל כל מה שיצא השנה בפער די גדול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 דצמבר 2019, 18:18

לי ממש מציק שOuter Wilds לא זכה בכלום. וגם בקושי היה מועמד... קיוויתי שכן וזה ייתן לו בוסט במכירות. זה משחק שכל גיימר צריך לשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 דצמבר 2019, 20:19

זה הטריילר המלא, של המשחק עם הטריילר הכי טוב שהיה שVGA, אולי למעט HELLBLADE וGOT.
באמת כל הכבוד להם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 דצמבר 2019, 13:06

Laskin כתב:

זה הטריילר המלא, של המשחק עם הטריילר הכי טוב שהיה שVGA, אולי למעט HELLBLADE וGOT.
באמת כל הכבוד להם.

היה כבר בעמוד הקודם :)

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 15 דצמבר 2019, 08:23

אישית ממש אהבתי את ההכרזות בטקס יותר משנים קודמות.
אני מאמין שהאקסבוקס נקרא ככה כי יהיו עוד דגמים של המכשיר

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 דצמבר 2019, 21:42

DrKeo כתב:הוא עשה את ג׳ז ג׳ק ראביט, אנריל, אנריל טורנמנט וטרילוגית גירס ומזלזלים בו כי law breakers או איך שלא קראו לו נכשל? והוא בכלל היה גם ceo של בוס קי והוא אמר כבר שתפקיד הceo גמר אותו. אני הייתי נותן לקליפי את הקרדיט והספק הסביר עם רקורד כמו שלו.

בין לבין הוא גם חתום על משחק קטן בשם Fortnite. אמנם על הגרסה הראשונית לPVE שהפכה מאוחר יותר לSave the World, אבל עדיין...

Klayman כתב:אגב, זה רק מוכיח כמה כל עיתונות המשחקים שהצביעה על המשחקים גרועה! Disco Elysium זכה בהכי הרבה פרסים בערב הזה... בושה כמה הם מתעלמים ממשחקים קצת פחות מוכרים!

מעבר לפרסים, הוא בינתיים צבר גם 57 ביקורות במטהקריטיק... שם אותו באזור של משחקים כמו Fallen Order או Borderlands 3. כנראה שמבקרי משחקים בכל זאת שמו לב :lol:
https://www.metacritic.com/game/pc/disc ... ic-reviews
כאילו, אני בעצמי בטח מהראשונים פה לבקר את הרמה הנמוכה של עיתונות המשחקים בימינו, אבל תלונות על זה שמשחק אינדי לPC לא קיבל חשיפה מספיק ראויה כי המפתחים שלו לא טרחו לשחרר גרסה מוקדמת שלו למבקרי משחקים? צריך להבין שככה העסק הזה עובד ברמה הבסיסית.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 דצמבר 2019, 20:48

זה מצויין שDE קיבל את הביקורות בסוף. הוא כנראה כל כך טוב שאי אפשר להתעלם ממנו והדיבורים עשו את שלהם (תודה לביקורות שחקנים). אגב, אז עכשיו זה לא משחק 'נישתי'? כמו שאמרתי, DE היה משחק מצופה שקיבל כתבות בקרובים באתרים שכן שמים לב. עכשיו, כמה משחקים טובים לא פרצו את המחסום ש DE פרץ כי אתרי הביקורות עושים עבודה רעה באיתור וסיקור משחקים שהם לא באיזור הנוחות וה bias שלהם.

אני מסתכל על 20 המשחקים שיצאו השנה עם ממוצע ביקורות השחקנים הטוב ביותר:

משחק עם 16 ביקורות מקצועיות, משחק עם 4 ביקורות ( ו 0 של גרסת המחשב), משחק עם 0 ביקורות, משחק עם 2 ביקורות, עוד משחק עם 2 ביקורות (של פאקינג Klei!), עוד משחק עם 0 ביקורות, משחק עם 5 ביקורות, עוד משחק עם 0 ביקורות, משחק עם 5 ביקורות, עוד משחק עם 0 ביקורות ומשחק עם 3 ביקורות.

זה רק בטופ 20. ורק בסטים. בדיחה? בדיחה. אתרי משחקים כושלים בעבודתם באופן פתטי. וזה עוד בלי משחקי VR....כמו בונוורקס למשל שהוא המשחק הרביעי המרוויח ביותר בסטים בשבוע שחלף - והוא לא עשה את זה בזכות 2 הביקורות המקצועיות שיש לו. או כמו משחק VR של אינסומניאק עם איזה 6 ביקורות. מה שלא יקרה למשחק ה VR הבא שלהם כי הוא יהיה על פלייסטיישן כי רוב אתרי המשחקים הגדולים מפגינים כשלון מערכתי בלעשות את העבודה שלהם - לשים זרקור על משחקים ששווה להתייחס אליהם שהצרכן הרגיל לא יכול לדעת עליהם כי לא מעסיקים ומשלמים לו רק כדי לעשות בדיוק את זה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 דצמבר 2019, 23:29

על מה בדיוק אתה מדבר?
Slay The Spire
Katana Zero
Baba is You
My Friend Pedro
Resident Evil 2
Bloodstained
My Friend Pedro
Beat Saber
Spyro Reignited
Disco Elysium
אלו כבר 10 משחקים מתוך הטופ 20 של המשתמשים בסטים שלכולם מעל 20 ביקורות במטהקריטיק. אמנם בחלקם הביקורות הן לא לגרסת הPC, אבל למה שמבקר משחקים יבחר דווקא בגרסת הPC כשיש לו אלטרנטיבות אחרות? אתה רוצה להכריח אותו עכשיו גם לבקר את המשחק על כל פלטפורמה?
ואגב דיסקו אליזיום: אם כבר אתה טוען שהוא כל כך טוב שאי אפשר להתעלם ממנו... נו, אז מה הבעיה שלך? אתה רק טוען פה שמשחקים ממש טובים יקבלו ביקורות כך או כך. ועיתונאים אגב נחשפו אליו דרך הקליקה שלהם בטוויטר, פשוט כי שם הם שורצים. הם לא באמת קוראים ביקורות שחקנים בסטים, חוץ ממתי שהם רוצים לכתוב hitpiece.

אתה צריך להבין איך עובד העסק הזה: אתרי משחקים לא מחויבים לבקר כל משחק, כשרק בסטים יש מעל 100 משחקים שיוצאים כל שבוע: אם מפתח משחקים רוצה ביקורת למשחק שלו בהשקה, אז במינימום הוא צריך לדאוג שיהיו עותקי ביקורת נגישים למבקרים מספיק זמן לפני ההשקה - מה שנניח דיסקו אליזיום לא עשו מראש, אלא רק בדיעבד.
אז מה לעשות שלא כולם עושים את זה? יש בסופו של דבר הרבה מפתחי משחקים שמעדיפים להסתמך על ויראליות וקהילה או על סטרימרים מאשר על המדיה המסורתית, וחושבים שהביקורות עצמן אפילו לא מצדיקות את ההתעסקות בPR וניהול שליחת מפתחות (ובצדק).

Streets of Rage הוא אחד ממשחקי השנה שלי (וכנראה של עוד אנשים - עם מעל 6000 ביקורות משתמשים בסטים ו-96% חיוביות), והוא כמעט ולא זכה לכיסוי ביקורתי באתרים האלו - וזה לא משחק שהוגבל לPC בלבד אלא יצא גם על הסוויצ', הPS4 וה-One. השאלה היא למה את חוסר הכיסוי שלו אתה מפיל על עיתונות המשחקים ולא על חברת ההפצה שמתפקידה לדאוג לכך שהמשחק יקבל כיסוי כזה - וגם זה בהנחה שהכיסוי הזה הוא בכלל עדיפות בשבילה, ולא נניח ניהול קהילה בדיסקורד או שת"פ עם סטרימרים מובילים.
אתה מאשים את העיתונות בחוסר יחס למשחקים נישתיים אבל לא מבין שבימינו זה המשחקים שהרבה פעמים לא מתייחסים לאתרי המשחקים המסורתיים - כי בסופו של דבר הם הנישה הדועכת אחרי שטרחו להרחיק את הקהל שלהם שמצא אלטרנטיבות טובות יותר. כלומר הבעיה היא לא הביקורות שלא נכתבות, אלא התת-רמה של הביקורות שכן נכתבות.

בנוסף, זה נחמד לנפנף בממוצע ביקורות משתמשים חיובי, אבל זה פשוט לא אינדיקטור לכלום - להיפך: דווקא אם המשחק היה זמין מליון שנה בארלי אקסס וזוכה ל20,000 ביקורות שחקנים עוד לפני ההשקה, זה אומר שדווקא פה למבקר משחקים אין הרבה מה לחדש עם עוד ביקורת, ובמקום זה עדיף לאתר להתמקד בתוכן אחר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 דצמבר 2019, 20:19

דיסקו לא מופיע ברשימה שאני מסתכל עליה (https://steam250.com/365day). עשרת המשחקים האחרים שלא הזכרת הם המשחקים עם כמות ביקורות מקצועיות מביכה.
ROR2 שמופיע במקום ה4 עם אפס ביקורת לגרסת המחשב (שמכרה מעל למיליון עותקים). יש רק 4 ביקורות לגרסת הסוויץ' שיצאה חודשים אחרי.

רוב אם לא כל המשחקים בטופ 20 שפירטתי את מספר הביקורות עבורן זמינים רק על המחשב.

DE היה משחק מצופה שקיבל בקרובים וביקורים באולפן הפיתוח מאתרים מסויימים. המשחק לא נפל כרעם ביום בהיר. אבל DE הוא לא הסיפור כי כמו שהראתי יש משחקים אהודים אפילו יותר לפי ביקורות השחקנים ולהם יש 0 עד 5 ביקורות מקצועיות. זה בדיחה.

התיאור שלך על עבודת האתרים רק מדגיש את הכשל המערכתי הגדול. מבקרים לא צריך לשבת רגל על רגל ולחכות שהסטודיו ישלח להם קוד למשחק. אתרי סיקור משחקים שאכפת להם מעבודתם ורוצים לתת זרקור למשחקים שמגיע להם צריכים לנקוט יוזמה ולהיות אקטיבים בעבודתם. בטח כשמדובר באתרי משחקים שלא מלכתחילה מתמקדים רק בפלטפורמה אחת אלא שכל תפקידם וייעודם זה לתת במה למשחקים מעניינים וששווה להתעכב עליהם. משחק שנמצא בטופ 20 המשחקים הכי אהודים ע"י שחקנים הוא בדיוק איפה שהמבקרים האלה צריכים להיות ולסקר.

לעיתונאים יש חשבונות סטים של עיתונאים ויש להם גישה לכל משחק שיוצא. איון שום סיבה (או בכלל רצון שזה יהיה ככה) שעיתונאים צריכים להיות מוזנים ע"י מפיצות ו PR במפתחות ובקשות סיקור. אם אני מועסק ע"י אתר כדי לסקר משחקים, חלק מעבודתי ואחריותי הוא לבדוק מה המשחקים הכי מדוברים ואהודים בנקודת זמן מסויימת שאינם כל הידועים מאליהם שכולם כבר מבקרים.

לכן טיעון הקש שלך על 100 משחקים בשבוע לא רלוונטי. אני נכנס לאתר ורואה את המשחקים הכי אהודים בחודש/רבעון/חצי שנה אחרונות. זאתי המסננת הראשונה והעיקרית כך שאתה לא צריך לחשוש שתבזבז זמנך על סרחונות. שום דבר מהטופ 20 לא ייראה לאותו מבקר כשווה הסתכלות? משחק שקורץ לטעמו יותר מאחרים? שטות גמורה. ככה אמור להיראות יום העבודה של מבקר בתשלום כשהוא לא מסקר את המשחקים הידועים והמפורסמים.

כל המסביב שאתה מדבר אליו הוא רעש שלא צריך בכלל להיכנס לחישובים. לא שלחו לי, לא התייחסו אליי ושאר בלבולי שכל. השאלה היחידה היא האם אותו מבקר מעוניין לסקר את המשחקים הכי אהודים, הכי מעניינים ובלי bias של פלטפורמה או תקציב פרסום.

למשל, ל IGN מגיע קרדיט גדול שהם מסקרים ומבקרים משחקי PCVR בעוד שכל השאר האתרים הכלליים והגדולים לא עושים זאת. זה בושה וכשלון של אותם אתרים. IGN ביקרו את ASGARD, את STORMLANDS את BONEWORKS כאשר כל השאר לא. אם אתר גדול כמו IGN שצריך להכניס כסף יכול לסקר את הסגמנט ה'נישתי' הזה אזי זה מראה על הכשל המערכתי של האתרים האחרים בסיקור הסגמנט. אבל אני בטוח שכש ALYX ייצא האתרים האלה שלא ביקרו את המשחקים הנ"ל 'לפתע' ייבקרו את המשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 ינואר 2020, 11:58

- אתה מבין שאתה מסתכל על רשימה שהיא גם דינאמית וגם כוללת משחקי Early Access? או שברצינות הצעת עכשיו שמשחקים כאלו יעברו ביקורת ויקבלו ציון מטהקריטיק שנשאר איתם לנצח? זה ביזיון.

- למה אתה חושב שדיסקו הוא לא משחק שנפל "כרעם ביום בהיר" כשזה בדיוק מה שכולם כן טוענים: היו לו כמה אוהדים נמרצים אבל זה היה על סמך חשיפה מינורית בכנסים. המפתחים שלו לא עשו הרבה PR ולא הפיצו מפתחות מוקדמים לרוב האתרים.

- התיאור שלך מדגיש רק את חוסר ההבנה המוחלט שלך לגבי איך התעשיה הזו (ואיך כל תעשיה אחרת) עובדת ואמורה לעבוד: גם האתר הכי גדול וזה שרוצה להיות הכי אקטיבי לא יכול לסקר 100 משחקים שיוצאים כל שבוע לסטים (או 1000 משחקים שיוצאים כל שבוע לאנדרואיד), ובטח שגם לא יכול לקבל קוד למשחק מסטודיו שלא מעוניין להביא להם קוד למשחק מסיבותיו הוא. ולכן, אם יש לך עכשיו שני משחקים שיוצאים השבוע וזמן לסקר רק אחד, ובהתאמה רק אחד מהם טרח לעשות outreach, לספק לך מראש מפתח למשחק ומידע על המשחק ולאפשר לך מספיק זמן עם המשחק לפני שהוא יוצא - אתה תסקר אותו ולא את המשחק השני שאין לך בכלל גישה אליו.

- אין לעיתונאים גישה לכל משחק שיוצא ואין דבר כזה "חשבונות סטים של עיתונאים". אף עיתונאי לא יוכל לקבל עותק של המשחק שלך אם המשחק עדיין לא זמין בערוץ הפצה מסוים, ויצטרך לקנות אותו אלא אם כן בחרת בעצמך לספק לו עותק של המשחק. לעשות את הצעד הפשוט הזה זה בדיוק, אבל בדיוק, הגדרת התפקיד של איש ה-PR בסטודיו. מכיר את האות P? רמז: היא קיצור של המילה Press...

- מה שדיסקו אליסיום ממחיש לך הוא שכשיש ביקוש אז גם תהיה ביקורת, ואתה כנראה תיווכח לראות את אותו הדבר כשRisk of Rain 2 באמת יצא מארלי אקסס - בהנחה כמובן ומפתחי המשחק יבחרו להפיץ אותו לעיתונאים.
הקטע הוא שלא תמיד יש ביקוש לביקורת, ולא תמיד המפתח מעוניין בביקורת כי אין לה ערך עבורו - בטח לא בשלב מאוחר יחסית (כמו שציינתי קודם עם הדוגמא של Streets of Rogue). אם המפתח לא מעוניין לספק מפתח, והקהל גם ככה לא מעוניין בחוות הדעת של האתר על המשחק הספציפי, למה שיכתבו עליו? לכל אתר ואתר יש את האנליטיקס שלו עד רמת השהיה בדפים ופילוח תוצאות חיפוש: אם IGN רואים שפתאום יש קפיצה בשאילתות על דיסקו אבל לא על סטריטס, הם יכתבו ביקורת על דיסקו - כי זה מה שהקהל שלהם מבקש (הקהל שלהם הוא לא הקהל שהוא אתה - שנכנס רק למטהקריטיק כדי לקרוא ממוצעי ביקורות ולהתלונן, אלא ממש נכנס לאתר הספציפי).

- במקום לנפנף באוויר עם "10 מתוך ה-20 משחקים", הייתי מציע לך להסתכל על דוגמאות ספציפיות: כאלו שהן לא Early Access, וכאלו שעברו ביקורת על פלטפורמה כלשהי ב-opencritic (כי אף אחד לא חייב לסקר עבורך כל פורט ופורט), כולל ביקורות ללא ציון שהפכו נפוצות יותר ויותר ולכן לא נספרות לממוצע. אם נכון לעכשיו Oxygen Not Included או Streets of Rogue הם היוצאים מהכלל, המצב דווקא בסדר.

- התפקיד של אתרי משחקים הוא לספק מענה לביקוש מסוים, ודווקא הגדולים יותר שמתמקדים ביותר מפלטפורמה אחת הם אלו שעל השולחן שלהם יושבים הרבה יותר משחקים שצריך לבחור ולסקר (איך לעזאזל הצלחת להעלות טיעון הפוך?). אתה נותן קרדיט לIGN כי הם בוחרים לסקר משחקי VR שאתרים גדולים כמוהם לא מסקרים? וואלה תודה באמת... רק צא מהסרט שלך, אין שום אתר גדול כמו IGN - אפילו גיימספוט הם לא באותו סדר גודל.

אתה צריך להבין שאתה נמצא בבועה קטנה ונישתית ולא מבין את התמונה הכוללת, את התמריצים ואת העלויות. פתח את הארנק שלך וקנה 10 מליון ערכות אוקולוס ו-30 מליון משחקי VIVE, תריץ חיפושים מפה ועד הודעה חדשה ותקנה דרך קישורי אפיליאייט - ומחר בבוקר אתה תראה את כל האתרים עוברים לסקר VR ועוד VR.
עד אז, מפתיע שאתה בכלל מעז להתלונן על זה שמשחקי מחשב נישתיים ל-VR לא מקבלים סיקור, בזמן שמה שאתה צריך לטעון בשם ההוגנות הוא איך זה שכל האתרים האלו לא עוברים לכיסוי של לפחות 50% משחקי מובייל. אלו הרי משחקים שפופולריים הרבה יותר, אבל איכשהו כמעט אף פעם לא מדווחים עליהם באתרים הגדולים. למה זה לדעתך?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 ינואר 2020, 04:14

IGN עוברים מציונים של 1-100 (כלומר 1-10 אבל עם נקודה עשרונית) לציונים עגולים יותר של 1-10.

ובנושא אחר, זמפלה עובר לתפקיד של "מפקח" על ריספון ומקבל תחת הכנף שלו את DICE LA שהייתה בעיקר חברה שסיפקה תמיכה ל-DICE הראשית בשבדיה. DICE LA יעבדו על משחק חדש ב-IP חדש. הם גם יקבלו שם חדש לאולפן בכדי לשקף את זה שהם כבר לא איזה אולפן לווין חסר משמעות, אבל השם לא נחשף עדין.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 ינואר 2020, 08:04

אני מנחש שהשינוי של IGN היה צריך להיעשות עוד ממזמן, זה די טיפשי לכמת תחושות לרמה של עשרוני אבל אני מודה שיש בזה משהו כיפי גם אם לא מדעי :)

מתאר לעצמי שהם כן יוכלו להשתמש בחצאים (9.5, 8.5 וכו') אז זו לא באמת בעיה או הגבלה מאוד גדולה.

בעניין DICE LA, מקווה שמדובר באולפן סינגל אחרי ההצלחה של ג'די אבל אני לא מחזיק את הנשימה. בכל מקרה התרחבות והיצע גדול יותר של משחקי AAA זה תמיד חדשות חיוביות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2020, 01:36

ואו, חדשות די הסטוריות, דן האוזר עזב את רוקסטאר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 פברואר 2020, 07:29

בדיוק באתי לדווח על זה פה. חתיכת פצצה. מבאס לשמוע על זה, אני לא יודע לפרטי פרטים על מה כל אחד מהאחים היה אחראי בפועל אבל אני כן יודע שהוא איש מפתח משמעותי ושזה יכול לזעזע את רוקסטאר ולהשפיע באיזשהו אופן על הפיתוח ועל האיכות של GTA6, מקווה מאוד שזה לא יקרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 פברואר 2020, 08:00

הוא פורש מהתעשייה או עובר לחברה אחרת?
קצת קשה לי לתאר אותו עושה משהו אחר חוץ מהסגנון הזה... איזה באסה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2020, 12:05

bling כתב:בדיוק באתי לדווח על זה פה. חתיכת פצצה. מבאס לשמוע על זה, אני לא יודע לפרטי פרטים על מה כל אחד מהאחים היה אחראי בפועל אבל אני כן יודע שהוא איש מפתח משמעותי ושזה יכול לזעזע את רוקסטאר ולהשפיע באיזשהו אופן על הפיתוח ועל האיכות של GTA6, מקווה מאוד שזה לא יקרה.

דן האוזר היה הכותב הראשי והקריאייטיב הראשי של רוקסטאר, אחיו סאם הוא יותר האיש של הביזנס והניהול של החברה, סוג של מפיק. כלומר זאת פגיעה מאוד קשה ברוקסטאר לדעתי. מצד שני, חברה של 2000+ עובדים, אין מצב שעזיבה של אדם אחד תשפיע עד כדי כך. כלומר כל ה-2000 אנשים כבר יודעים לעשות "משחק רוקסטאר", חלקם במשך 20+ שנים, כך שלא הייתי נכנס להסטריה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2020, 11:40

והנה עוד עזיבה גדולה, רוד פרגסון עוזב את הקואליציה ועובר לבליזארד, הוא הולך להיות אחראי על הפרנצ'ייז של דיאבלו:

אפשר להחליף כינוי בטוויטר? או שהוא ישאר GearsViking לנצח? :?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 פברואר 2020, 14:02

מה קורה פה עם העזיבות האלה משום מקום?

בכל אופן אם לשפוט בצורה שטחית אז הקואליציה תחת הניהול שלו לא בדיוק ייצרה קלאסיקות גדולות, לא יודע אם זו אשמתו, גם יכול להיות שבזכותו הם שחררו משחקים ברמה טובה לפחות, אבל קשה להתייחס לזה כטרגדיה סטייל העזיבה של דן מרוקסטאר.

שיהיה בהצלחה בכל אופן :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: מאחורי הקלעים

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2020, 11:52

EA מבטלת משחק עולם פתוח מבוסס BATTLEFRONT של EA וונקובר. זה המשחק השלישי של מלחמת הכוכבים ש-EA מבטלת אחרי המשחק של וויסראל והמשחק בשם קוד "ויקינגים".

הלו"ז מלחמת הכוכבים של EA נראה ככה עכשיו:
2015 - BF.
2017 - BF2.
2018 - פרוייקט ragtag של וויסראל שבוטל.
2019 - פרוייקט ויקינג שבוטל.
2019 - J:FO.
2020 - פרוייקט אורקה של EA וונקובר שעכשיו בוטל.
202X - פרוייקט של MOTIVE.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 פברואר 2020, 13:18

זה לא מתאים יותר לנושא החדשות? מה בדיוק פה "מאחורי הקלעים"? :)

מבאס שכל כך הרבה פרויקטים בוטלו, במיוחד אם זה היה אמור להיות משחק סינגל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2020, 13:29

bling כתב:זה לא מתאים יותר לנושא החדשות? מה בדיוק פה "מאחורי הקלעים"? :)

מבאס שכל כך הרבה פרויקטים בוטלו, במיוחד אם זה היה אמור להיות משחק סינגל.

צודק :)

כל כך קשה למשחקים לצאת לפועל תחת EA, גם הבנתי שריספון רצו עוד כמה חודשים ללטש את J:FO ו-EA לא נתנו להם. ממש חבל שהם עם אגרוף ברזל שכזה, אם הם יתנו לחברות שלהם קצת יותר חופש יצאו להם דברים הרבה יותר טובים. כלומר סדרת ME מתה, פשוט מתה, ואנת'ם יצא לשוק גם כן מת. זה מה שמסב להם הנאה? להוציא משחקים מתים לשוק חצי שנה או שנה לפני הזמן במקום להוציא הצלחות מסחררות באיחור של שנה?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים