חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2023, 13:24

וגם לא נשמע מההודעה של בת׳זדה שהוא פורש. נשמע שהוא ממשיך לעשות משחקים אבל במקום אחר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2023, 13:36

תמיד כשיש חילופי הנהלה חלק מהאנשים הולכים, זה טבע העולם ומיקאמי הוא לא בדיוק הבחור שצריך לדאוג עומדים לו בתור עם הצעות. הבן אדם הבטיח עוד משחק ממנו אז זה מה שיהיה, בלי מייקרוסופט עם קפקום, עם פלטיניום, עם קוג'ימה מה זה משנה? העיקר שיביא לנו משהו ברמה של דינו קריסיס כמה אפשר לחכות? :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2023, 13:52

דינו קרייסיס יהיה מושלם לPSVR2 ;)
יש משחק של פארק היורה לקווסט, שנחשב ממש טוב, שבו מתחבאים מהדינוזאורים… אבל הוא קצת ״מצויר״ כזה, סל שיידינג.
הייתי ממש מח לנסות משהו רציני יותר. אני אהבתי מאוד את דינו קרייסיס בזמנו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2023, 17:18

בתכלס? אם רזי 7 ו8 אמורים לעבוד מצוין בVR אני לא רואה למה עיבוד של דינו קריסיס לגוף ראשון (או לפחות להציע אפשרות של גוף ראשון) לא יעבוד טוב בVR גם כן, אז גם אני בעד דינו קריסיס בVR :) כלומר חוץ מזה שזה נשמע מלחיץ רצח משחק כזה בVR. :)

עכשיו אני סוף סוף יכול להצטרף להתלהבות שלכם מאלכס (והטניס לאסקין, הטניס) בקרוב אעשה רכישה של הVR על הPC ונראה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2023, 20:16

נדב, MGS3 ריימיק כנראה קורה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2023, 17:53

EA סוקרת שחקנים אם הם רוצים רימאסטר לDS2 ו-3.

glass man כתב:נדב, MGS3 ריימיק כנראה קורה :)

זה יהיה מדהים, אם יעשו אותו כמו שצריך.

MGS3 הוא חיה מוזרה. הוא לגמרי עומד בפני עצמו, אז הוא בחירה די מושלמת לרימייק. אבל מצד שני, אם הם מתכננים לעשות רימייק לכל הסדרה אז שחקנים חדשים יאבדו את השינוי פרספקטיבה המדהים שMGS3 עשה. הוא עשה את ההפיך של TLOU2, זה ש״וואללה גם לצד השני יש פרספקטיבה הגיונית״ עשור וחצי לפני. והוא עשה את זה בצורה הרבה יותר מרשימה אני חייב לציין. אבל שחקן חדש שיבוא לMGS3 כמשחק הראשון שלו בסדרה יאבד את העומק הזה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 פברואר 2023, 05:46

Mgs3 ,זה מסוג המשחקים שאני אומר לעצמי
רימיק יהיה מאוד מוצדק פה

בגלל שחלק מהמשחק היה בגונגל וג'ונגל בps2
שמנסה להראות ראליסטי ,המשחק ממש מכוער היום
זה גם משחק שלא קיבל רימסטר אם אני זוכר נכון

לא חושב שהוא זמין למכירה שנים

זה מאוד שונה מtlou שקיבל רימסטר לps4
ואז החליטו לעשות רימיק לps5

בכל מקרה נקווה שהרימיק יהיה מוצלח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 09:00

kririn כתב:Mgs3 ,זה מסוג המשחקים שאני אומר לעצמי
רימיק יהיה מאוד מוצדק פה

יש רימאסטר לmgs3 לפס3, יש לי אותו והוא מעולה. רץ ב720 ו-fps נעול (המקורי לא הצליח להחזיק 30). עשו אותו חברה קטנה בשם bluepoint. בנוסף יש שלב בmgs4, אקט 2, שבייסיקלי משחזר את mgs3.

אבל כן, זה מהרימייקים המוצדקים. מדובר במשחק מאוד מיוחד, מוכל בעצמו עלילתית ולא דורש שום ידע מוקם בסדרה. הוא גם הראשון כרונולוגית בסדרת MG, אין אף משחק שמקדים אותו. אז הוא כנראה המועמד הכי טוב לרימייק מדור הפס2 לדעתי. הבעיה העיקרית היא, להתחשב בכמה הוא כבד עלילה כמו כל משחק קןג׳ימה, האם הוא מחזיק ב-2023? אין לי שמץ, שחקתי בו פעם אחרונה על הפס3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 פברואר 2023, 09:15

קשה לי להאמין שהוא עדיין מחזיק... זה לא משחק ש"רימאסטר מושקע" יהיה מספיק עבורו, צריך לשנות המון דברים במהות שלו, בגיימפליי, במערכות הבסיסיות, במבנה העולם, בדיאלוגים... אני לא אומר שבלופוינט לא מסוגלים לעשות זאת, העניין עם משחקי MGS זה שהם מאוד.... "קוג'ימאים". וזה גם כולל המון הומור, וגם דרמה ואקשן, שעובדים רק כשיפנים משוגעים עושים אותם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 12:21

Laskin כתב:קשה לי להאמין שהוא עדיין מחזיק... זה לא משחק ש"רימאסטר מושקע" יהיה מספיק עבורו, צריך לשנות המון דברים במהות שלו, בגיימפליי, במערכות הבסיסיות, במבנה העולם, בדיאלוגים... אני לא אומר שבלופוינט לא מסוגלים לעשות זאת, העניין עם משחקי MGS זה שהם מאוד.... "קוג'ימאים". וזה גם כולל המון הומור, וגם דרמה ואקשן, שעובדים רק כשיפנים משוגעים עושים אותם.

אני לא יודע מי יעיז לעשות רימייק מלא ל-MGS3. חתיכת תעוזה לעשות דבר כזה. הייתי אומר שלקחת את המנוע פוקס של MGS5 ולשחזר את 3 בו יכול סוג של לעבוד. אבל אני לא חושב שהעיצוב שלבים יחזיק מים במנוע הזה עם כל היכולות שיש לסנייק שם.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 פברואר 2023, 13:44

עזבו רימייקים. פשוט תנו לי את כל משחקי הסדרה בסטים, עם רזולוציה וקצב פריימים גבוהים, וכמה שפצורי QOL מינמליים ואהיה מאושר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 14:01

MGS FREAK כתב:עזבו רימייקים. פשוט תנו לי את כל משחקי הסדרה בסטים, עם רזולוציה וקצב פריימים גבוהים, וכמה שפצורי QOL מינמליים ואהיה מאושר :)

כן, אני אשמח לאוסף שכולל את הכל. גם את MGS4 וגם את the twine snakes וגם את peace walker. הכל הכל הכל, במקום אחד ועם שדרוגים מינימאלים. ואם בא להם לעשות רימאסטר גרפי מלא, לבריאות, נשמע מגניב.

עדין יש לי על המדף את האוסף לפס3, אבל הוא לא כולל את 4 ואפשר לשחק אותו רק על הפס3 שיש לי באחד הארונות, אבל מי ישלוף אותה בשביל זה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 פברואר 2023, 14:05

אני לא מתנגד שיהיה דבר כזה, אבל אני ממש לא ארצה לשחק בהם שוב. בטח לא ב-4 או 2 עם כל השעות של קטעי קישור שהיום יישאר מהם בעיקר ה"בומבסטיות" וכל השאר יישמע וייראה סופר מגוחך. או שעושים עבודה מחדש ומעדכנים המון דברים ארכאיים, או שאת הכסף שלי הם לא יקבלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 14:44

Laskin כתב:אני לא מתנגד שיהיה דבר כזה, אבל אני ממש לא ארצה לשחק בהם שוב. בטח לא ב-4 או 2 עם כל השעות של קטעי קישור שהיום יישאר מהם בעיקר ה"בומבסטיות" וכל השאר יישמע וייראה סופר מגוחך. או שעושים עבודה מחדש ומעדכנים המון דברים ארכאיים, או שאת הכסף שלי הם לא יקבלו.

אתה תתפלא כמה 2 קצר. ולהגיד את האמת, אחרי מה שהולך עם AI בשנה האחרונה, אני חושב שהעלילה של MGS2 הזדקנה ממש טוב. כלומר, כל הרחפנים שם כבר לא נראים כמו מדע בדיוני וכל נושא הפטריוטים ו-GW מתחיל להשמע כמו משהן שמתחיל להתממש. אולי שיחות האהבה בין רוז לריידן או אוטקון לאחותו קצת פחות :!:

מה שכן, אני לא חושב שהאוירה של 4 תעבור כמו שצריך בלי 15 דק׳ הפסקת התקנה בין אקט לאקט. נתגעגע לאנימציה של סנייק מעשן במשך דקות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 פברואר 2023, 16:06

לאסקין, אתה כנראה תהיה במיעוט, כי היום גיימרים דווקא מחפשים את הטירוף היפני, משחקי יאקוזה הם גם כן עם שעות על גבי שעות של קטעי קישור וטלנובלה טורקית וטירוף לא הגיוני ואנשים עומדים בתור לשחק בהם :) אז הMGS3 שאתם מתארים יצליח מאוד.

אין לי הרבה ניסיון עם סדרת MGS חוץ מכמה שעות בראשון ואיזה שעה בMGS3 אבל ממה ששיחקתי בMGS1 להפוך את MGS3 למשהו כמו דאוס אקס שכזה (הכוונה לקטעי ההתגנבות שלו, לא לכל קטע הRPG ) נראה דבר שיהיה קל לבלופוינט לעשות, זו חוויה די דומה בסהכ. כאילו אני מתכוון להגיד, אני לא חושב שהם אשכרה חייבים לגנוב את כל המערכות והשכלולים של MGS5 בשביל שזה יצליח, יש מספיק משחקים מודרנים לקחת מהם השראה איך לשדרג את החוויה המקורית דאוס אקס האחרונים עשו את זה.

גם אם חברה שהיא לא בלופוינט תעשה לבסוף את הריימיק אני לא דואג כי בטוח ייצא פה משהו טוב בכל מקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 16:48

אני לא ראיתי שום סממן שבלופיינט מסוגלים לעשות ל-MGS3 רימייק. זה אחד הרימייקים הכי רגישים בתעשיה וכדי לעשות לו ממש רימייק, gameplay and all, צריך חברה עם כישרון רציני. בלופויינט יודעים לעשות רימאסטרים מטורפים, אבל יצירה של תוכן חדש זאת כבר דרגה אחרת לגמרי ממה שהם עשו עד היום והם עוד צריכים להוכיח לנו שהם מסוגלים. אני לא בטוח אם קלאסיקה שכזו היא המקום להוכיח את זה.

אבל לפי מה שחבר׳ה כמו פייג׳ ועידן כתבו פה הם כנראה לא עובדים על MG.

אגב, אם כבר אומץ, תעשו רימייק מלא ל-MG2 :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 פברואר 2023, 17:15

הייתי שמח יום אחד לקרוא איזה מאמר של שרייר על הפיתוח של MGS4 ולמה המשחק נשאר כלוא עד היום על הפס3 (עבר פורט מוצלח ליוטיוב :) ), כלומר אני מתאר לעצמי שזה בגלל קוד ספגטי כמו RDR1 אבל עדיין יהיה נחמד לקבל אישור סופי על זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 18:48

Uncle Pey'j כתב:הייתי שמח יום אחד לקרוא איזה מאמר של שרייר על הפיתוח של MGS4 ולמה המשחק נשאר כלוא עד היום על הפס3 (עבר פורט מוצלח ליוטיוב :) ), כלומר אני מתאר לעצמי שזה בגלל קוד ספגטי כמו RDR1 אבל עדיין יהיה נחמד לקבל אישור סופי על זה.

הוא באמת תקוע? כלומר, מתי סדרת mgs קבלה איזה פורט איכותי פעם אחרונה? על הפס3? הרי שם 4 היה זמין אז לא היה צורך להמיר אותו. הבעיה היא שלא נגעו בסדרה שנים. הרי גם -3 לא זמין מחוץ לדור הפס3.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 פברואר 2023, 18:49

נדב, אני מבין למה אתה מתכוון, אין לי ספק שאם בלופוינט היו צריכים להמציא ולתכנן לבדם איך לגשת לריימיק של MGS3 הם היו נכשלים במשימה, אבל מוכשרים מהם כבר השאירו להם מספיק מקורות השראה איך לעשות את הריימיק, בין אם זה קוג'ימה עצמו או איידוס מונטריאול פשוט נשאר להם להעתיק את זה ולעשות שדרוג גרפי.

זה לא מקרה פרפקט דארק ששם Rare לא בדיוק השאירה נוסחא מודרנית ברורה איך הסדרה צריכה להיות וצריך צוות מוכשר כמו קריסטל דיינמיקס שיצליחו לחשוב איך מעדכנים, עם MGS קוג'ימה המשיך לעדכן את הנוסחא אז הוא עשה עבודה קלה בשביל כל מי שינסה לעשות ריימיק אין כל כך מה להתלבט :)

אם הם לא עושים ריימיק לMGS3 זה יהיה באסה, כי האלטרנטיבות פחות מעניינות. בלאדבורן, MGS1 וlegend of dragoon ?
בלאדבורן חדש מדי וזה אבסורד אם יעשו לו ריימיק, הוא עדיין המשחק הכי טוב של FROM גם עם כל הבעיות שלו לא ברור בשביל מה לגעת בו. MGS1 כבר קיבל ריימיק בשביל מה שוב בשביל מה שוב? ולג'נד? לג'נד משחק נוראי שפאנטים של סוני מנסים לשכתב את ההיסטוריה כאילו הוא היה איזשהו קלאסיקה.

אבל לא נורא, גם אם בלופוינט לא עושים ריימיק לMGS3 וזה איזה צוות סיני עלום עושה או החב'רה הפולנים שעשו את הריימיק לFront mission המצב זהה, כי יש כל כך הרבה ממי לקחת השראה, שלדעתי יהיה קשה לפספס את זה. פשוט לא נראה לי שיש איזשהו צוות חוץ מבלופויינט שיכל לעשות את MGS3 יצירת מופת גרפית כמו שמגיע לו, אבל לא נורא גם ריימיק שנראה כמו משחק PS4 יהיה מדהים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 פברואר 2023, 18:57

DrKeo כתב:
kririn כתב:Mgs3 ,זה מסוג המשחקים שאני אומר לעצמי
רימיק יהיה מאוד מוצדק פה

יש רימאסטר לmgs3 לפס3, יש לי אותו והוא מעולה. רץ ב720 ו-fps נעול (המקורי לא הצליח להחזיק 30). עשו אותו חברה קטנה בשם bluepoint. בנוסף יש שלב בmgs4, אקט 2, שבייסיקלי משחזר את mgs3.

אבל כן, זה מהרימייקים המוצדקים. מדובר במשחק מאוד מיוחד, מוכל בעצמו עלילתית ולא דורש שום ידע מוקם בסדרה. הוא גם הראשון כרונולוגית בסדרת MG, אין אף משחק שמקדים אותו. אז הוא כנראה המועמד הכי טוב לרימייק מדור הפס2 לדעתי. הבעיה העיקרית היא, להתחשב בכמה הוא כבד עלילה כמו כל משחק קןג׳ימה, האם הוא מחזיק ב-2023? אין לי שמץ, שחקתי בו פעם אחרונה על הפס3.

לא ידעתי שזה קיים ,עדין עבר הרבה זמן מהps3
זה לא איזה משחק ps4 שעכשיו מקבל רימיק או רימסטר לps5
המשחק גם לא נמכר שנים בצורה רישמית
אולי גם זה לא בטוח זמין בשרות סטרימינג של סוני בארצות נתמכות
אבל לא בדקתי

בנוגע לmgs4 שהזכירו פה ,מדובר על משחק שנבנה במיוחד לps3
והcpu שלו הcell ,זה לא אומר שאין אפשרות לעשות רימסטר
וראינו כאלו בעבר משחקי ps3 בלעדים שקיבלו פורטים ורימסטרים

אבל זה יותר עבודה למפתחים וצריך כישרון לזה
כי הcell היה בנוי ממעבד מרכזי ,וליבות עזר
ולנצל אותו טוב ,היה צורך לישתמש בליבות האלו בצורה יעילה

הרבה מאוד מפתחות לא ניצלו טוב את הcell
ובגלל זה הx360 ,שהיה לה מעבד חלש יותר על הניר
אבל קלה בהרבה למפתחים - 3 ליבות זהות
קיבלה הרבה פעמים גרסאות טובות יותר

לps3 הייתה גם בעיה של זיכרון ram נפרד מהזיכרון הגרפי
והם היו מסוגים שונים

ככה שלא צריך רק לשנות את הקוד למעבר מפאוור pc
שזה משפחת המעבדים מאותו דור של קונסולות לx86
או יותר נכון x64

צריך לשנות את הקוד גם שיתאים לחלוקה של מעבדים בעלי ליבות זהות ,במקום ליבה ראשית וכמה עזר

עשו את זה בעבר ,זה אפשרי
זה פשוט מורכב יותר מפורט מהx360 ,שם צריך רק לשנות מפאוור pc
לx64 ,אבל היתר דומה
לx360 היה גם זיכרון מאוחד

אני חושב שיהיה להם קל יותר לעשות רימסטר של mgs4
דרך אמולטור, כי לסוני כבר יש אמולטור כזה

לא מדבר על אמולטור של חובבים שיש בpc
אני חושב שמסחרית זה לעשות mgs4 רימסטר דרך אמולטור
או לבחור בדרך היקרה יותר וליצר רימיק מלא ,אבל קשה לי לראות את זה קורה

גם mgs4 אני חושב שרימסטר מוצדק היום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 19:11

glass man כתב:נדב, אני מבין למה אתה מתכוון, אין לי ספק שאם בלופוינט היו צריכים להמציא ולתכנן לבדם איך לגשת לריימיק של MGS3 הם היו נכשלים במשימה, אבל מוכשרים מהם כבר השאירו להם מספיק מקורות השראה איך לעשות את הריימיק, בין אם זה קוג'ימה עצמו או איידוס מונטריאול פשוט נשאר להם להעתיק את זה ולעשות שדרוג גרפי.

זה לא מקרה פרפקט דארק ששם Rare לא בדיוק השאירה נוסחא מודרנית ברורה איך הסדרה צריכה להיות וצריך צוות מוכשר כמו קריסטל דיינמיקס שיצליחו לחשוב איך מעדכנים, עם MGS קוג'ימה המשיך לעדכן את הנוסחא אז הוא עשה עבודה קלה בשביל כל מי שינסה לעשות ריימיק אין כל כך מה להתלבט :)

אם הם לא עושים ריימיק לMGS3 זה יהיה באסה, כי האלטרנטיבות פחות מעניינות. בלאדבורן, MGS1 וlegend of dragoon ?
בלאדבורן חדש מדי וזה אבסורד אם יעשו לו ריימיק, הוא עדיין המשחק הכי טוב של FROM גם עם כל הבעיות שלו לא ברור בשביל מה לגעת בו. MGS1 כבר קיבל ריימיק בשביל מה שוב בשביל מה שוב? ולג'נד? לג'נד משחק נוראי שפאנטים של סוני מנסים לשכתב את ההיסטוריה כאילו הוא היה איזשהו קלאסיקה.

אבל לא נורא, גם אם בלופוינט לא עושים ריימיק לMGS3 וזה איזה צוות סיני עלום עושה או החב'רה הפולנים שעשו את הריימיק לFront mission המצב זהה, כי יש כל כך הרבה ממי לקחת השראה, שלדעתי יהיה קשה לפספס את זה. פשוט לא נראה לי שיש איזשהו צוות חוץ מבלופויינט שיכל לעשות את MGS3 יצירת מופת גרפית כמו שמגיע לו, אבל לא נורא גם ריימיק שנראה כמו משחק PS4 יהיה מדהים.

אם MGS5 לא היה קיים הייתי אומר לך שאין מצב שרק בגלל שיש משחקי התגנבות טובים בשוק אז חברה כמו bluepoint שאין להם שום נסיון בפיתוח משחקים אלה בפורטים גרפים יצליחו להרים פרוייקט כזה. אבל בגלל ש-MGS5 כן קיים, אני יכול לראות חברה כמו בלופויינט לוקחים את המנוע של 5 וממירים אותו לפס5 כך שהפינה של הגיימפליי וההרגשה נפתרה להם מהרגע הראשון.

הבעיה עם כיוון שכזה היא שצריך לתכנן ולבנות את כל השלבים מאפס כי השלבים של MGS3 בחיים לא יעבדו במכניקות של MGS5. בצד של הגיימפליי צריך להביא את כל המכניקות של 3 שלא קיימות באף משחק MGS בחזרה למנוע של 5, כמו למשל המכניקת פציעות, ריפוי, רעב וכו׳. ובצד של העלילה, צריך לשחזר את כל הדיאלוגים וכל סצנות המעבר ב-performance capture מלא ולהביא אותם ל״רמת קוג׳ימה״ מודרנית, שזה כמעט בלתי אפשרי. וכמובן שצריך לשחזר את כל הביצי פסחא שיש במשחק, כמו למשל להרוג את the end בהרצה של השעון של הקונסולה קדימה.

אני לא יודע מי מסוגל להרים פרוייקט כזה, אבל אני לא חושב שבלופויינט הם הכתובת. אני בטוח שבלופויינט יכולים לקחת את MGS3 ולהפוך אותו למשחק משגע גרפית. אבל לעצב מחדש את כל השלבים, הסרטוני מעבר והגיימפליי? אני לא רואה את זה קורה עם חברה בקליבר שלהם. לעשות למשחק רימייק על מלא צריך חברה כשרונית בטרוף, זה פרוייקט פרוייקט.

בסופו של יום קשה לי לראות רימייק אמיתי של משחק MGS קורה. רוב הסיכויים שזה יהיה רימאסטר ברמה כלשהי שנע בין שדרוג קל לרמת בלופויינט.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 פברואר 2023, 19:21

בלאדבורן הוא פשוט דוגמה למשחק שחייב לקבל רימאסטר - 60FPS ולתקן את הפריים פייסינג והAA. הוא עדיין נראה נהדר מלבד זה וממש דורש את זה. גם PC פורט צריך להיות מובן מאליו בשביל סוני בהתחשב בהצלחה של הסדרה על הPC, הוא יהיה רימאסטר מאוד מוצלח על הPC לדעתי.
אני חושב שרק העובדה שזה כל כך מתבקש ושסני לא עושים את זה היא שגורמת לדיונים על רימייק שלו לצוץ, בדיוק כמו שסוני לא עשו לדימון סולס רימאסטר וחיכו לרימייק.
אני לא אבכה אם בלופוינט יעשו רימייק כזה, ואשחק בו בשמחה, אבל רימאסטר רגיל לגמרי מספיק למשחק הזה.

באופן אישי החלום שלי למשחק הבא של בלופוינט זה רימייק של טרילוגיית GOW המקורית. ואם כבר חולמים (ובהנתן שאנחנו יודעים כבר שהם עושים משהו בין רימייק למשחק, או משהו כזה), אז כזה ששומר את הבסיס של מכניקות הH&S של הסדרה ואת השלבים עצמם, אבל מאחד הכל לקמפיין אחד רציף, או לפחות פחות או יותר רציף, של כל הטרילוגיה.
כמובן שזו המון עבודה, צריך לאזן את הכל מחדש לגמרי, לשנות להוסיף לגמרי או למחוק חלקים מסוימים (ואויבים) בשביל הפייסינג, להכנס ולעשות טוויקינג לכל הבסיס של מערכת הקרב כדי לשמר אותה למשחק רציף, וכו'.
אבל זה החלום שלי למה שהם יעשו :), ואנחנו כן יודעים שהם עושים משהו קצת לא ברור שהוא מעבר לרימייקים שהם עשו עד היום.
זה גם נראה לי משהו עם פוטנציאל לא רע בכלל בשביל סוני, אפשר לקרוא לזה הgreek saga עכשיו אחרי שגם הנורדית נגמרה, ולפי המספרים של ראגנרוק יש עכשיו המון שחקנים חדשים לסדרה שלא שיחקו בזמן אמת את הטרילוגיה המקורית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 19:49

Stick כתב:בלאדבורן הוא פשוט דוגמה למשחק שחייב לקבל רימאסטר - 60FPS ולתקן את הפריים פייסינג והAA. הוא עדיין נראה נהדר מלבד זה וממש דורש את זה. גם PC פורט צריך להיות מובן מאליו בשביל סוני בהתחשב בהצלחה של הסדרה על הPC, הוא יהיה רימאסטר מאוד מוצלח על הPC לדעתי.
אני חושב שרק העובדה שזה כל כך מתבקש ושסני לא עושים את זה היא שגורמת לדיונים על רימייק שלו לצוץ, בדיוק כמו שסוני לא עשו לדימון סולס רימאסטר וחיכו לרימייק.
אני לא אבכה אם בלופוינט יעשו רימייק כזה, ואשחק בו בשמחה, אבל רימאסטר רגיל לגמרי מספיק למשחק הזה.

באופן אישי החלום שלי למשחק הבא של בלופוינט זה רימייק של טרילוגיית GOW המקורית. ואם כבר חולמים (ובהנתן שאנחנו יודעים כבר שהם עושים משהו בין רימייק למשחק, או משהו כזה), אז כזה ששומר את הבסיס של מכניקות הH&S של הסדרה ואת השלבים עצמם, אבל מאחד הכל לקמפיין אחד רציף, או לפחות פחות או יותר רציף, של כל הטרילוגיה.
כמובן שזו המון עבודה, צריך לאזן את הכל מחדש לגמרי, לשנות להוסיף לגמרי או למחוק חלקים מסוימים (ואויבים) בשביל הפייסינג, להכנס ולעשות טוויקינג לכל הבסיס של מערכת הקרב כדי לשמר אותה למשחק רציף, וכו'.
אבל זה החלום שלי למה שהם יעשו :), ואנחנו כן יודעים שהם עושים משהו קצת לא ברור שהוא מעבר לרימייקים שהם עשו עד היום.
זה גם נראה לי משהו עם פוטנציאל לא רע בכלל בשביל סוני, אפשר לקרוא לזה הgreek saga עכשיו אחרי שגם הנורדית נגמרה, ולפי המספרים של ראגנרוק יש עכשיו המון שחקנים חדשים לסדרה שלא שיחקו בזמן אמת את הטרילוגיה המקורית.

לאסקין? השתלטת לסטיק על היוזר? :!:

אם הם כבר עושים את הטרילוגיה היוונית, אז הייתי מעדיף לראות אותם עובדים על משחק אחד כמו שצריך. אני לא יודע איך מעבדים בכלל שלושה משחקים במכה. הדבר הזה אי פעם נעשה למשהו שהוא מעבר לרימאסטר של משחק פשוט כמו קראש? נשמע לי כמו כמות עבודה... טיטאנית? ... קולוסאלית? (סליחה)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 פברואר 2023, 20:04

כן, זו המון עבודה, אבל אנחנו יודעים שהם עושים משהו שהוא מעבר לרימייק והם בכל זאת אולפן רימייקים אז נראה לי שתוצר ביניים כזה שהוא רימייק של המערכות, האויבים והשלבים מהמשחקים הקיימים אבל גם בניית תוכן חדש ויצירת המון איזונים כדי לחבר הכל ביחד, זה משהו שיכול תאורטית לענות על ההגדרה הזאת.
עם הקנייה שלהם על ידי סוני עכשיו הם חלק מהמערכת שלהם ויכולים גם בטח לעבוד בשת"פ עם איזה צוות קטן של SM נגיד, אולי אפשר גם להביא את התסריטאי של שני המשחקים החדשים שנמצא בSM כדי לחבר את הטרילוגיה בצורה קצת יותר קוהרנטית עלילתית, מה שגם יכול לתת לכל הפרוייקט אווירה קצת יותר "קאנונית", עכשיו כשברור שהסדרה הזאת היא סיפורים מתמשכים במיתולוגיות שונות, דבר שלא היה שם בזמן אמת של המשחקים הישנים.
(אגב, לBP יש קרדיט על עזרה בראגנרוק. זה לא באמת אומר כלום כי יש עוד המון חברות שעזרו עם המשחק הזה וזה דבר שקורה המון, אבל לכל הפחות הם יודעים כבר איך לעבוד בשת"פ מסוים).

כלומר, מיו יודע :). זה נשמע לי כמו פרויקט גדול והשקעה מצד סוני, אבל לא משהו בלתי סביר, ולא משהו שאין לו התכנות מבחינת פוטנציאל. אני לא יכול להגיד שאני באמת מצפה שמשהו כזה יקרה (כלומר אני לא לאסקין!), אבל אמרתי שזה החלום שלי למה שהם יעשו :).
רימייקים למשחקי GOW הישנים נראה לי כמו דבר שיקרה מתישהו מן הסתם, וברור שיכול להיות שבלופינט או כל חברה אחרת פשוט תעשה רימייק רגיל לכל משחק בתורו. אבל נראה לי מוזר היום להוציא משחק בודד כמו GOW הראשון שהוא חווית סינגל פלייר אחידה של פחות מ5 שעות.
רימייק של כל שלושת המשחקים על דיסק אחד אבל בצורה נפרדת ועל מנוע אחיד, כמו מה שעשו לקראש, זו כנראה אופציה הסבירה ביותר. אבל אם כבר עושים (תאורטית) רימייק כזה, ואם אנחנו יודעים שבלופוינט כן עושים משהו "מעבר" בפרויקט הנוכחי שלהם, למה לא לעשות את הצעד הנוסף הזה ולהוציא סוג של משחק GOW חדש למעשה שבנוי על גבי הטרילוגיה היוונית? :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 פברואר 2023, 20:12

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:הייתי שמח יום אחד לקרוא איזה מאמר של שרייר על הפיתוח של MGS4 ולמה המשחק נשאר כלוא עד היום על הפס3 (עבר פורט מוצלח ליוטיוב :) ), כלומר אני מתאר לעצמי שזה בגלל קוד ספגטי כמו RDR1 אבל עדיין יהיה נחמד לקבל אישור סופי על זה.

הוא באמת תקוע? כלומר, מתי סדרת mgs קבלה איזה פורט איכותי פעם אחרונה? על הפס3? הרי שם 4 היה זמין אז לא היה צורך להמיר אותו. הבעיה היא שלא נגעו בסדרה שנים. הרי גם -3 לא זמין מחוץ לדור הפס3.

נקודה טובה, אבל אני מוכן להמר שאם נראה פורטים/רימאסטרים פשוטים יחסית של הסדרה לסטים והקונסולות, 4 לא יהיה בניהם. קונאמי פשוט תיקח את העבודה שבלופוינט עשתה, תשפצר מעט פה ושם ותשחרר, תחשוב מקרה ה-HD Collection של DMC שיצא בדור ה-360/פס3 וקיבל בוסט פשוט ל-1080P דור קדימה.
אני מניח ש-4 היה בעייתי בעיקר בגלל שהמנוע שלו (שממה שהבנתי היה one and done עבור 4 בלבד) היה מבוסס עמוקות על הארכיטקטורה של הפס3, שאפילו פורט 360 בזמנו לא היה אופציה ונתעלם לרגע מהבדיחות מארזי DVD, אני בטוח שאם לא המנוע הבעייתי המשחק כבר היה זמין על ה-360 בזמנו.
אני פשוט לא מצליח לראות את קונאמי צוללת להתעסק עם 4.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים