חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 15:26

שמועה מאיזה איינסידר שיש לו מידע אמין בדרך כלל בנושא באנג'י/דסטני
לול, תארו לכם שזה נכון?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 16:59

לא שזה לא אפשרי, אבל ראיתי את זה הבוקר רץ בטוויטר והשמועה מגיעה ממקור לא אמין שכבר הביא בולשיט שהוכח ככזה…
אז רק אומר - קחו בערבון מוגבל מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 17:00

נשמע כמו פייק אחד ענק. הצוות של DG עובד על משהו אחר כרגע ולקנות את CDPR יעלה לסוני לפחות 5 מליארד (ה-MARKET CAP שלהם הוא בערך 3 מליארד והם יצטרכו לתת פרימיום גבוה כי CDPR רוצים להשאר עצמאיים) ולא נראה לי שזה סכום שהם הולכים להוציא על רכישה.

אבל אם זה יקרה אתם חושבים שכל האנשים שהתלוננו שמיקרוסופט קונה חברה שאין לה זיקה אליה יתלוננו שסוני קונה חברה שיש לה זיקה למיקרוסופט?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 17:05

גם רכישה כזו, גדולה ויקרה ככל שתהיה - לא משתווה למפיצה כמו בת׳זדה ושלא נדבר אפילו על מפלצת ענק כמו אקטיויז׳ן בליזארד. זה אפילו לא משתווה לCOD לבדו.
אז לא, התגובות יהיו שונות, ואחרי המהלך של 70 מיליארד זה אולי אפילו ישאיר את סוני עם יותר הצדקות מאשר תגובות זועמות, בקטע של ״אין ברירה״, למרות שכמובן יש :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 17:14

Laskin כתב:גם רכישה כזו, גדולה ויקרה ככל שתהיה - לא משתווה למפיצה כמו בת׳זדה ושלא נדבר אפילו על מפלצת ענק כמו אקטיויז׳ן בליזארד. זה אפילו לא משתווה לCOD לבדו.
אז לא, התגובות יהיו שונות, ואחרי המהלך של 70 מיליארד זה אולי אפילו ישאיר את סוני עם יותר הצדקות מאשר תגובות זועמות, בקטע של ״אין ברירה״, למרות שכמובן יש :)

התלונות דווקא היו כשהם קנו את נינג׳ה ת׳אורי. אני לא בטוח כמה הם עלו, אבל אני משער שזה היה בערך 5% ממה שסוני ישלמו על CDPR? נינג׳ה ת׳אורי הייתה מחוברת לסוני בערך כמו ש-CDPR היו מחוברים למיקרוסופט, מערכת יחסים מאוד דומה וזה היה טרום הרכישות הענקיות של מיקרוסופט. אנשים יצאו ממש על הרכישה הזאת כי לכאורה מיקרוסופט שלמה כסף וקנתה חברה שאין לה זיקה אליה ודווקא יש לה זיקה מסויימת לסוני.

אני פשוט חושב שלסוני נותנים פס ומותר להם לעשות מה שלנניח מיקרוסופט אסור.

אגב, בת׳זדה נרכשה ב-7.5 מליארד, לא כזה רחוק מ-5 מליארד, ובת׳זדה דווקא חברה עם זיקה למיקרוסופט ולא לסוני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 17:25

מליון דברים השתנו מאז, התלונות על רכישת NT לא רלוונטיות כבר
זה כמו לחזור לתלונות על זה שמיקרוסופט מפתחת ״מחשב לסלון״ שהיו בימי האקס בוקס הראשון / 360 בזמנו, שהיום ברור לכולם שזה יתרון :)
מאז גם היו רכישות ענק כמו באנג׳י שגם כן לא קשורה לסוני למרות שעם דסטיני הם היו בסוג של בלעדיות זמנית או משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 17:54

Laskin כתב:מליון דברים השתנו מאז, התלונות על רכישת NT לא רלוונטיות כבר
זה כמו לחזור לתלונות על זה שמיקרוסופט מפתחת ״מחשב לסלון״ שהיו בימי האקס בוקס הראשון / 360 בזמנו, שהיום ברור לכולם שזה יתרון :)
מאז גם היו רכישות ענק כמו באנג׳י שגם כן לא קשורה לסוני למרות שעם דסטיני הם היו בסוג של בלעדיות זמנית או משהו.

ועדין, אם תראה מחר את מיקרוסופט קונה את נניח אנסומניאק (לא שהם רלוונטים יותר, אבל אין יותר חברות חופשיות שמזוהות עם סוני בשוק) אתה תשמע את האינטרנט נמס מהרשע של מיקרוסופט שחוטפת עם הכספים שלהם חברה שמזוהה עם סוני. אבל אם מחר סוני תקנה את רמדי, חברה שעבדה בלעדית צד ב׳ עם מיקרוסופט עשור, האינטרנט יהיה כזה ״איזה יופי, כיף לנו שמשחקי רמדי הם צד א׳ של סוני״.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 18:02

רמדי כבא לא מזוהה לא עם זה ולא עם זה, מי זוכר מה היה לפני 3 דורות?? כנ״ל CDPR, לא מזוהים כבר 2 דורות עם שום דבר.
אבל נניח זו היה המצב - אז כן, אתה צודק… למיקרוסופט יש עדיין שם של חברה שמשתמשת בארנק כדי לנצח ולסוני עדיין יש שם של אחת שעושה זאת מלמטה ובונה חברות, למרות שבשני המקרים זה כבר לא נכון… סטיגמה זה דבר שלוקח עשורים לשנות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 18:07

Laskin כתב:רמדי כבא לא מזוהה לא עם זה ולא עם זה, מי זוכר מה היה לפני 3 דורות?? כנ״ל CDPR, לא מזוהים כבר 2 דורות עם שום דבר.
אבל נניח זו היה המצב - אז כן, אתה צודק… למיקרוסופט יש עדיין שם של חברה שמשתמשת בארנק כדי לנצח ולסוני עדיין יש שם של אחת שעושה זאת מלמטה ובונה חברות, למרות שבשני המקרים זה כבר לא נכון… סטיגמה זה דבר שלוקח עשורים לשנות

3 דורות? QB יצא ב-2016.

וכן, סטיגמה זה כלבה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 18:16

אה, כבר שכחתי מQB… זה משחק כזה, שקל (ורצוי) לשכוח… ועוד יותר את ה״סדרה״ שהכריחו אותנו לצפות בה.
לא שהוא היה רע כל כך, היו כמה קטעים כל כל מגניבים… אבל בסה״כ ובגלל מה שעשו לו - מיותר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 18:18

אני יכול רק להגיד שכשראיתי את KOTOR בלעדי לסוני זה הרגיש לי לא במקום, כמעט כמו סכין בגב למחנה הבוקס. מה שאנשים לא יגידו קהל הבוקס עשה את המשחק הזה מה שהוא, וזה שסוני פשוט באו ולקחו אותו זה קצת....ובאמת כמו שראינו לא הולך לסוני עם המשחק הזה, בבחינת מה ששלך תמיד שלך מה לא שלך אף פעם לא יהיה שלך :) השמועות הן גם שסוני לא אהבה שהמשחק לא סינמטי מספיק...משהו שקהל הבוקס ומייקרוסופט בחיים לא יפסלו משחק בטענה שהם לא סינמטים וזה רק מוכיח כמה המשחק "שלהם"

בנוגע לCDPR אצלי הם מזוהים בעיקר כחברת PC, איזו מערכת יחסים היתה להם עם מייקרוסופט? הפורט של המכשף 2 ל360? אם היתה בינהם שותפות קרובה אני לא זוכר אותה.
אני במקרה הזה חושב אישית שסוני תעשה טוב לCDPR כי הם כן עושים משחקים שיותר קרובים, גיבורים אייקונים כאלה, כמו המכשף וכו' דברים שסוני יכולה לעזור להם לממן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 18:22

Laskin כתב:אה, כבר שכחתי מQB… זה משחק כזה, שקל (ורצוי) לשכוח… ועוד יותר את ה״סדרה״ שהכריחו אותנו לצפות בה.
לא שהוא היה רע כל כך, היו כמה קטעים כל כל מגניבים… אבל בסה״כ ובגלל מה שעשו לו - מיותר.

הגזמת, הוא משחק טוב עם גיימפליי טוב וכמה קטעים מתוסרטים ממש מצויינים. אבל הסדרה, הו הסדרה. היא כמעט גמרה אותי. אם לא הייתה את הסדרה המעפנה הזאת באמצע כנראה שהוא היה שובר את ה-80 ב-MC.

glass man כתב:אני יכול רק להגיד שכשראיתי את KOTOR בלעדי לסוני זה הרגיש לי לא במקום, כמעט כמו סכין בגב למחנה הבוקס. מה שאנשים לא יגידו קהל הבוקס עשה את המשחק הזה מה שהוא, וזה שסוני פשוט באו ולקחו אותו זה קצת....ובאמת כמו שראינו לא הולך לסוני עם המשחק הזה, בבחינת מה ששלך תמיד שלך מה לא שלך אף פעם לא יהיה שלך :) השמועות הן גם שסוני לא אהבה שהמשחק לא סינמטי מספיק...משהו שקהל הבוקס ומייקרוסופט בחיים לא יפסלו משחק בטענה שהם לא סינמטים וזה רק מוכיח כמה המשחק "שלהם"

בנוגע לCDPR אצלי הם מזוהים בעיקר כחברת PC, איזו מערכת יחסים היתה להם עם מייקרוסופט? הפורט של המכשף 2 ל360? אם היתה בינהם שותפות קרובה אני לא זוכר אותה.
אני במקרה הזה חושב אישית שסוני תעשה טוב לCDPR כי הם כן עושים משחקים שיותר קרובים, גיבורים אייקונים כאלה, כמו המכשף וכו' דברים שסוני יכולה לעזור להם לממן.

KOTOR זאת באמת דוגמה מצויינת. יש יותר אצבע בעין מאשר לקחת בלעדי אקסבוקס שהיה אחד המשחקים שהגדירו את האקסבוקס ולהפוך את הרימייק שלו בלעדי לפלייסטיישן? והאינטרנט לא הוציא הגה.

בנוגע ל-CDPR, הפורט של הוויצ׳ר 2 קרה בעידוד של מיקרוסופט ובעזרה שלהם. הם עזרו ל-CDPR לעשות צעדים ראשונים בקונסולות. וגם ההסכם השיווקי גם של הוויצ׳ר 3 וגם של סייברפאנק היה עם מיקרוסופט. סייברפאנק אפילו סגר מסיבת E3 של מיקרוסופט, הוא היה ה-one more thing. זה לא ש-CDPR הם קרובים למיקרוסופט כמו במקרה של רמדי או באנג׳י למשל, אבל הם בהחלט מזוהים עם מיקרוסופט.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 מאי 2023, 18:28

Laskin כתב:רמדי כבא לא מזוהה לא עם זה ולא עם זה, מי זוכר מה היה לפני 3 דורות?? כנ״ל CDPR, לא מזוהים כבר 2 דורות עם שום דבר.

איך זה כבר לא נכון? רוב הרכישות האחרונות של סוני היו של סטודיואים שעבדו איתה בעבר על משחקים בלעדיים ועברו קפיצת מדרגה משמעותית תחתיה או של סטודיואים אנונימיים או חדשים לחלוטין, בזמן שמייקרוסופט בין היתר קונה מפיצות מולטיפלטפורם שלמות. נראה לי שעדיין יש הבדל כלשהו… למרות שזה לא יפתיע אף אחד אם סוני תפזול גם למקומות אחרים ותקנה איזה יוביסופט, כי כללי המשחק השתנו והם חייבים להגיב.

והזמן הכי טוב לקנות את CD red היה אחרי הבאלגן עם סייברפאנק כאשר המניה שלהם צנחה, אני מניח שאחרי האנימה בנטפליקס וההוצאה המחודשת למשחק על הדור הבא והבערך 7 הכרזות על משחקים חדשים, זה עניין יקר יותר. בכל מקרה, אחרי ש ms קנתה את אובסידיאן ובתזדה יש הרבה הגיון מבחינת סוני לרכוש את הפולנים, הם בערך הסטודיו RPG מערבי AAA היחיד שקיים חוץ ממה שנשאר מביוור, ככה שאם MS קונה גם אותם זה פשוט דוחק את סוני מז׳אנר שלם ודי חשוב של משחקים.
אבל מבחינתנו? Cd red ממש לא צריכים את סוני בשביל להיות טובים או להרים תקציב גדול לפרוייקטים שלהם, ככה שזה לא ממש משרת אותנו. עוד רכישה שתהפוך משחקי מולטיפלטפורם לבלעדיים ולא הרבה מעבר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 19:13

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אה, כבר שכחתי מQB… זה משחק כזה, שקל (ורצוי) לשכוח… ועוד יותר את ה״סדרה״ שהכריחו אותנו לצפות בה.

הגזמת, הוא משחק טוב עם גיימפליי טוב וכמה קטעים מתוסרטים ממש מצויינים. אבל הסדרה, הו הסדרה. היא כמעט גמרה אותי. אם לא הייתה את הסדרה המעפנה הזאת באמצע כנראה שהוא היה שובר את ה-80 ב-MC.

glass man כתב:אני יכול רק להגיד שכשראיתי את KOTOR בלעדי לסוני זה הרגיש לי לא במקום, כמעט כמו סכין בגב למחנה הבוקס. מה שאנשים לא יגידו קהל הבוקס עשה את המשחק הזה מה שהוא, וזה שסוני פשוט באו ולקחו אותו זה קצת....ובאמת כמו שראינו לא הולך לסוני עם המשחק הזה, בבחינת מה ששלך תמיד שלך מה לא שלך אף פעם לא יהיה שלך :) השמועות הן גם שסוני לא אהבה שהמשחק לא סינמטי מספיק...משהו שקהל הבוקס ומייקרוסופט בחיים לא יפסלו משחק בטענה שהם לא סינמטים וזה רק מוכיח כמה המשחק "שלהם"

KOTOR זאת באמת דוגמה מצויינת. יש יותר אצבע בעין מאשר לקחת בלעדי אקסבוקס שהיה אחד המשחקים שהגדירו את האקסבוקס ולהפוך את הרימייק שלו בלעדי לפלייסטיישן? והאינטרנט לא הוציא הגה.

בנוגע ל-CDPR, הפורט של הוויצ׳ר 2 קרה בעידוד של מיקרוסופט ובעזרה שלהם. הם עזרו ל-CDPR לעשות צעדים ראשונים בקונסולות. וגם ההסכם השיווקי גם של הוויצ׳ר 3 וגם של סייברפאנק היה עם מיקרוסופט. סייברפאנק אפילו סגר מסיבת E3 של מיקרוסופט, הוא היה ה-one more thing. זה לא ש-CDPR הם קרובים למיקרוסופט כמו במקרה של רמדי או באנג׳י למשל, אבל הם בהחלט מזוהים עם מיקרוסופט.

אין יותר אצבע משולשת מזה :) לפני KOTOR אף אחד לא הסתכל לכיוון של WRPG בקונסולות, היה לך פה ושם איזה פורט שכוח אל של BG1 לפס1 אבל הוא אף פעם לא יצא לחנויות, סוני כבר אז היתה עם העדפה ברורה למשחקי סינמטים שרק סקוור ידעו לעשות אז.(וקוגי'מה!)
קהל הבוקס במו ידיו בנה את הקהל הזה של WRPG בקונסולות קודם עם בטסדה ואחר כך עם KOTOR, מי יודע אם היה לנו בכלל את מאס אפקט בלי ההצלחה של KOTOR על הבוקס.
פשוט דווקא עם CDPR המצב מרגיש קצת שונה, מי הכיר את CDPR בקונסולות לפני המכשף 3? זה הרגע הגדול שהם התפוצצו מעבר לנישת הPC שלהם אז להרגשה שלי על הקונסולות הם ממש ניטרלים המון אנשים מקהל הבוקס והמון אנשים מהקהל של סוני הכירו אותם לראשונה עם המכשף 3 אז הם פחות מזוהים לדעתי עם יצרנית קונסולות ספציפית, כן הגיוני יותר שיש להם קהל על הבוקס כי זה יותר הסטייל של קהל הבוקס אבל עדיין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 19:33

idan כתב:איך זה כבר לא נכון? רוב הרכישות האחרונות של סוני היו של סטודיואים שעבדו איתה בעבר על משחקים בלעדיים ועברו קפיצת מדרגה משמעותית תחתיה או של סטודיואים אנונימיים או חדשים לחלוטין, בזמן שמייקרוסופט בין היתר קונה מפיצות מולטיפלטפורם שלמות.

אני חושב שבאנג׳י כבר הייתה סימן לבאות, והיא גם סוג של אצבע לעין למיקרוסופט. לסוני לא נשאר ממש את מי לרכוש באסטרטגיה הזאת חוץ מאשר חברות אנונימיות, רוב המפתחות שעבדו איתם כבר נרכשו. נשאר להם בערך את סקוור איניקס :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 20:51

וקאפקום!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 21:05

אה, ואין פה ממש ״חדשות״, אבל היום Outer Wilds חגג 4 שנים, ואני עדיין ממש רוצה שיעשו לו כבר עכשיו רימייק AAA עם Path Tracing והכל, כי זו יצירת מופת מטורפת. ומגיע לו.
מאז, עדיין לא שיחקתי שום דבר שמתקרב לגרום לי להרגיש את כל הרגשות שיצאו ממני בזמן הריצה הראשונה עליו.
מקווה לשמוע משהו על המשחק הבא שלהם בקרוב, גם אם אני לא באמת מאמין שיש להם סיכוי להתקרב למה שעשו בנסיון הראשון שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 21:53

Laskin כתב:אה, ואין פה ממש ״חדשות״, אבל היום Outer Wilds חגג 4 שנים, ואני עדיין ממש רוצה שיעשו לו כבר עכשיו רימייק AAA עם Path Tracing והכל, כי זו יצירת מופת מטורפת. ומגיע לו.
מאז, עדיין לא שיחקתי שום דבר שמתקרב לגרום לי להרגיש את כל הרגשות שיצאו ממני בזמן הריצה הראשונה עליו.
מקווה לשמוע משהו על המשחק הבא שלהם בקרוב, גם אם אני לא באמת מאמין שיש להם סיכוי להתקרב למה שעשו בנסיון הראשון שלהם.

או כן, שכחתי אותו ברשימה שלי, הוא הוכרז כבר לפני שנתיים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 מאי 2023, 00:14

Outer Wilds הוא כנראה המשחק שהכי בוער לי להשלים מהבקלוג, ואני עדיין לא מצליח להביא את עצמי לחזור אליו, משהו בשליטה בחללית שם כל כך לא זרם לי שלא חזרתי אליו למרות שממה שקראתי כמעט כל מי ששיחק בו טוען שהוא באמת אחת מחוויות הגיימינג הכי מיוחדות שלו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 29 מאי 2023, 02:31

DrKeo כתב:
idan כתב:איך זה כבר לא נכון? רוב הרכישות האחרונות של סוני היו של סטודיואים שעבדו איתה בעבר על משחקים בלעדיים ועברו קפיצת מדרגה משמעותית תחתיה או של סטודיואים אנונימיים או חדשים לחלוטין, בזמן שמייקרוסופט בין היתר קונה מפיצות מולטיפלטפורם שלמות.

אני חושב שבאנג׳י כבר הייתה סימן לבאות, והיא גם סוג של אצבע לעין למיקרוסופט. לסוני לא נשאר ממש את מי לרכוש באסטרטגיה הזאת חוץ מאשר חברות אנונימיות, רוב המפתחות שעבדו איתם כבר נרכשו. נשאר להם בערך את סקוור איניקס :)

יכול להיות שריכוזיות של מחזיקות הפלטפורמה זה הכיוון, אבל כרגע באנג'י היא מפתחת אחת והיוצא מן הכלל בצד של סוני (וגם ממשיכה לעבוד במתכונת מולטיפלטפורם), אז קשה לטעון שהאחרונה לא הרוויחה את המוניטין שלה ביושר בעניין הזה. כך גם מיקרוסופט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 06:46

Uncle Pey'j כתב:Outer Wilds הוא כנראה המשחק שהכי בוער לי להשלים מהבקלוג, ואני עדיין לא מצליח להביא את עצמי לחזור אליו, משהו בשליטה בחללית שם כל כך לא זרם לי שלא חזרתי אליו למרות שממה שקראתי כמעט כל מי ששיחק בו טוען שהוא באמת אחת מחוויות הגיימינג הכי מיוחדות שלו.

השליטה בחללית זה משהו שעם הזמן בטוח משתפרים בו
תחזור, תחזור… תתחיל מההתחלה. ואחרי שתסיים תשחק גם בDLC

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 10:01

idan כתב:
יכול להיות שריכוזיות של מחזיקות הפלטפורמה זה הכיוון, אבל כרגע באנג'י היא מפתחת אחת והיוצא מן הכלל בצד של סוני (וגם ממשיכה לעבוד במתכונת מולטיפלטפורם), אז קשה לטעון שהאחרונה לא הרוויחה את המוניטין שלה ביושר בעניין הזה. כך גם מיקרוסופט.

בהחלט נכון, אבל המאגר של סוני די התרוקן ורכישות שהיא תעשה מעכשיו כנראה יהיו של חברות חדשות או של חברות שאין להן זיקה אליה (אלה אם היא מחפשת קניות בגודל של מפיצה כמו סקוואר או קאפקום על הכוונת שלה).

ואגב, אני לא חושב שסוני צריכה לקנות מפיצות ענקיות בעשרות מליארדים כדי להתחרות במיקרוסופט. קניה של 3-4 חברות איכותיות סטייל אינסומניאק במאות מליונים כנראה יתן לה תמורה של משחקי AAA הרבה יותר טובה מאשר אקטיוויז׳ן שמבחינת היצע משחקים שתספק היא ה-value for money הכי גרוע בהסטוריה של התעשיה. כלומר אני לא חושב שהאוירה בשוק השתנתה, מיקרוסופט עושה מהלכים מוזרים כמו לקנות את אקטיוויז׳ן אבל זה לא אומר שסוני צריכה לעשות משהו דומה. ומהרכישות האחרונות שלה לא נראה שהיא עושה משהו דומה, היא הולכת בכל הכוח על GaaS, GaaS ועוד GaaS.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 מאי 2023, 10:24

את סקוור אנחנו יודעים שהיא רוצה לקנות וכדאי להם זו מכה אנושה לנינטנדו, וגם האמת למייקרוסופט, זה למשל דלף שספנסר פשוט לא חשב שפפ16 שווה את הכסף שסקוור רצו כדי שהוא יהיה על הפלטפורמה אבל הוא כן רצה לשלם עבור DQ12 (החלטה חכמה לדעתי זה ישתלם בטווח הארוך) אז אם סוני תקנה אותם זה די אצבע בעין לשתיהן.

אני לא בטוח שאקטיבז'ן זה עד כדי כך גרוע, יש להם המון IP שהם פיימלי פרנדלי כמו קראש וספיירו שכשהם יגיעו day one לגיימפאס מייקרוסופט תחגוג על זה כשלסוני יהיה רק פאקינג סאקבוי :) (ניסיתי מהפלוס זוועת עולם הפלטפורמר)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 10:49

glass man כתב:את סקוור אנחנו יודעים שהיא רוצה לקנות וכדאי להם זו מכה אנושה לנינטנדו, וגם האמת למייקרוסופט, זה למשל דלף שספנסר פשוט לא חשב שפפ16 שווה את הכסף שסקוור רצו כדי שהוא יהיה על הפלטפורמה אבל הוא כן רצה לשלם עבור DQ12 (החלטה חכמה לדעתי זה ישתלם בטווח הארוך) אז אם סוני תקנה אותם זה די אצבע בעין לשתיהן.

אני לא בטוח שאקטיבז'ן זה עד כדי כך גרוע, יש להם המון IP שהם פיימלי פרנדלי כמו קראש וספיירו שכשהם יגיעו day one לגיימפאס מייקרוסופט תחגוג על זה כשלסוני יהיה רק פאקינג סאקבוי :) (ניסיתי מהפלוס זוועת עולם הפלטפורמר)

אף אחד לא משלם 70 מליארד על ip חצי מתים, למיקרוסופט יש מספיק כאלה. אם המטרה של מיקרוסופט זה משחקים איכותיים והרבה מהם, אקטיוויז׳ן היא רכישה מזעזעת. שלא נדבר על זה שעל הדרך, בכדי להשיג אישור לרכישה, הם דורסים ומזנים את המותג אקסבוקס עד אפר. אז אני משער שהמטרה של מיקרוסופט ברכישה היא אחרת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 מאי 2023, 11:29

איך קראש מותג חצי מת נדב? מכר 10 מליון האוסף האחרון, איך ספירו? מכר 5M האחרון.
כל החברים הרוסים שלי הם כזה "גלאס, שים קראש, בלאט, שם ספירו בלאט, שים מורטאל קומבאט בלאט" זו רמת הפופלאריות אצל נונ גיימרס. (וגם שאר האוכלוסיה )
הבן שלך והאחיינים שלי יש מצב שמכירים באנג'ו, נו כי תראה איזה אנשים חשפו אותם לגיימינג... אבל אם לבן שלך לא היה אבא כמוך הוא כנראה לא היה יודע בכלל מי זה באנג'ו אבל כן היה מכיר אצל החברים שלו את קראש וספירו :)

ברור שCOD זו המטרה הראשית שהם קנו את אקטביז'ן ולפי זה שג'ים ראיין תכף עושה גנץ והולך לשים פתק בכותל שהעסקה לא תעבור זה גם מצליח להם :) אבל אי אפשר להשוות את באנג'ו או את קונקר או את המותגי ילדים שיש למייק לעומת מה שהיא תקבל מאקטי אחי, שנינו יודעים את זה.
למייקרוסופט לא חסרה איכות בצוותים חסר להם שמות גדולים ומוכרים בדיוק מה שקראש וספירו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים