חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי idan » 19 אפריל 2022, 21:11

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2022, 23:57

idan כתב:

מזמן היא לא הפילה את הכדור בזמן פיתוח משחק, מעניין למה זה יבוטל :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אפריל 2022, 12:18

שני פרוייקטים בפרופיל גבוה שמפותחים במקביל בסטודיו עם אפס רקורד ועם ראש סטודיו ששני הפרויקטים האחרונים שהובילה בעשור האחרון התבטלו (טכנית,U4 בגרסא של הניג די נזרק לפח ברובו אז אני די מחשיב אותו כביטול,נתון לויכוח אני מניח) ? Good Luck,כמה עובדים יש שם בכלל?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2022, 13:07

Uncle Pey'j כתב:שני פרוייקטים בפרופיל גבוה שמפותחים במקביל בסטודיו עם אפס רקורד ועם ראש סטודיו ששני הפרויקטים האחרונים שהובילה בעשור האחרון התבטלו (טכנית,U4 בגרסא של הניג די נזרק לפח ברובו אז אני די מחשיב אותו כביטול,נתון לויכוח אני מניח) ? Good Luck,כמה עובדים יש שם בכלל?

יש ל-skydance לא מעט כסף, אבל אין לי שמץ מה הגודל שלהם. אבל פרוייקט מארוול ומלחמת הכוכבים במקביל, זה נשמע ענק. ואם הם קבלו מדיסני את מלחמת הכוכבים זה אומר שדיסני מרוצים ממה שהם ראו בנתיים מהמשחק מארוול שלהם? אין לי מושג מה לחשוב על זה, הכל מאוד חשוך שם, אבל לאיימי יש track record מאוד בעייתי בנושא וייפר-וור.

הצצתי באתר שלהם והם מגייסים את כל התפקידים בערך, בעיקר בכירים, מה שאומר שהם כנראה עדין ממש בתחילת הפרוייקט אני משער?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2022, 08:56

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2022, 09:07

וגם - קוטאקו החשיפה מטורפת:
עובדי קבלן מרגישים סוג ב׳ לעומת עובדים בהעסקה ישירה, ואין לחברה המעסיקה רצון שהעובדים האלו יתאגדו

מי היה מאמין? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2022, 14:53

ונינטנדו אומרים שהעובד הזה בכלל פוטר כי הוא חשף סודות לגורם חיצוני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אפריל 2022, 09:36

אז השמועות על רכישה אפשרית של יוביסופט ממשיכות להתחזק הבוקר…
חושבים שמיקרוסופט באמת תעשה זאת? סוני? חברה אחרת?
אני אשמח, במשך כמעט עשור הם פשוט עשו הכל כדי להרחיק אותי מהמשחקים שלהם, צריך שם רענון רציני

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2022, 12:18

Laskin כתב:אז השמועות על רכישה אפשרית של יוביסופט ממשיכות להתחזק הבוקר…
חושבים שמיקרוסופט באמת תעשה זאת? סוני? חברה אחרת?
אני אשמח, במשך כמעט עשור הם פשוט עשו הכל כדי להרחיק אותי מהמשחקים שלהם, צריך שם רענון רציני

חצי מהמשחקים של סוני לאחרונה הם כך או כך משחקי יוביסופט אז נשמע שהם ילכו עם סוני יופי יד ביד :)

אני בספק שזאת מיקרוסופט, הם לא יעשו מהלך אגרסיבי שכזה כל עוד העסקה עם אקטיוויז׳ן לא בוצעה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אפריל 2022, 14:00

לא נראה לי שהעסקה הזו מפריעה להם להמשיך לעבוד, ואולי להפך - עדיף להם לנסות לשריין גם את יובי כ"PLAN B", או בנוסף
המצב של יובי די על הפנים כרגע, לפחות בעיניי, עדיף להמתין ולתת להם להמשיך לגווע וליפול, ואז לרכוש אותם ברבע מחיר :)
אני באמת חושב שאין משחק בשם BG&E2 כרגע בפיתוח, יש רק ערימת רעיונות בלתי גמורים ומנוע מפוזר... כל משחקי טום קלנסי הולכים להיות תחת, סדרת FC יצאה לכולם מכל החורים, XDEFIANT הולך להיות כשלון מהדהד, הרימייק של POP בטח יהיה כשל מוחלט... מה שנשאר להם שאיכשהו מעניין אותי זה AVATAR שבטח יהיה מרשים טכנית ופה זה נגמר כי זה יהיה מולטי גנרי ומעפן, וסדרת AC - שעדיין יש בי תקווה שתחזור להיות משהו מרגש, במהלך הדור הזה... אבל אני ממש לא מאמין שיש שם את הכשרון הנדרש לבצע את זה.
ומה שלא מעניין אותי ועדיין מצליח משום מה - זה משחקי JUST DANCE, ערנבונים, ANNO, IMMORTALS וכו', שאלו מחלקות שדווקא נינטנדו צריכים לנסות לקנות, אבל לא יחד עם כל השומן העודף שיש שם.
אולי SQUARE ENIX יקנו אותם וזהו. זה יגדיל את הכח שלהם כמפיצה, משמעותית.

אגב המניה שלהם קפצה קצת הבוקר בגלל השמועות - מאיזור ה-35אירו למניה לאיזור ה-40 אירו למניה, אבל בשנה האחרונה הם צנחו ביותר מ-40% גם אחרי הקפיצה הזו.
אני הרבה זמן חושב שיובי ממש מתרסקים באיכות ושמישהו צריך לקנות אותם, לצמצם בחצי את מספר העובדים והמחלקות ולהתחיל לייעל עניינים עם כל הIP המעולה שהם יושבים עליו, אבל לא חשבתי שזה יקרה לפני סגה... סגה קיבלו מתנה עם סרטי סוניק, הם מצליחים מאוד בהיבט הזה וכל מה שקשור לדמות, ויש להם הזדמנות לשקם תדמית.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 אפריל 2022, 14:15

המצב הנוכחי של יוביסופט כמעט טראגי בהתחשב בכך שהיא הייתה המפיצה הגדולה האהובה עלי במשך שנים- איך ממצב של להיטים כמו BG&E,טרילוגיית החולות הנסיך הפרסי (היי,גם POP 2008 היה חביב) וספלינטר סל CT ועד תקופת AC2 ועם כל מיני משחקים עם וייב אינדי כמו Child of Light ושני הריימנים האחרונים, הגענו לצואה הנוכחית של Ghost Recon Breakdown וניסיונות נואשים לרכב על טרנדים כמו Hyper Scape וכמובן הטמפלייט עולם הפתוח הכל כך מאוס בשלב הזה כבר. המשחקים של יוביסופט היו פעם עם נשמה,היום הם פשוט חלולים.
החברה זו צריכה ריענון רציני,היא ממש צריכה למצוא את עצמה מחדש,וכנראה לערוף כמה ראשים בהנהלה הבכירה שם בהקשר הקריאייטיבי ולא רק בהקשר התרבות הארגונית הקלוקלת שהעלתה אותה לכותרות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אפריל 2022, 14:41

כמוני בדיוק.
הם היו בהחלט בטופ של הטופ מבחינתי עד סוף ימי הPS3.
בנוסף למה שכתבת - היה גם את משחקי RAYMAN המעולים, גם משחקי TRIALS הראשונים היו ממש נהדרים והעברתי עליהם מאות שעות, היה את SOUTH PARK STICK OF TRUTH המעולה שהם הפיצו... באמת שהכל היה נראה מושלם.
אבל אז הגיע דור הPS4/ONE ובכנות - אני לא נהנתי ממשחק אחד שלהם בכל הדור הקודם. אחד!
לא משחקי AC, לא FC, לא THE CREW, לא RIDERS REPUBLIC, לא WATCH DOGS, לא GHOST RECON, לא DIVISION, לא IMMORTALS FENYX RISING, לא FOR HONOR, לא STEEP...
וואו. זה רק עכשיו היכה בי כמה שהמשחקים האלה הם ממש הסגנונות האהובים עליי, ועדיין - ***כולם*** לא עשו לי את זה, בחלקם לא שיחקתי ואת חלקם ניסיתי ומהר הסרתי כי היו ממש מחורבנים בעיניי. איזה כישלון מטורף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2022, 14:48

החזירו את פטריס ומישל אנסל לאלתר! שני האנשים האלה לגמרי אחראים לכל מה שהיה טוב ביוביסופט בעשורים הקודמים אולי חוץ מאשר משחקי קלנסי. כלומר, עדין יש להם את קלינט הוקינג שבתאוריה היה תותח לא קטן, אבל WD ליג׳ן היה די מעפן. נראה איך יצא AC Infinite כי להבנתי הוא הבמאי של המשחק. יש לו הסטוריה של שימוש ממש מעניין בכוח של הדור הבא לעשות דברים אמיתיים בגיימפליי ולא סתם ליופי (ע״ע FC2) כך שאולי הוא האדם שיציל את AC (לפחות בעיניי הגיימר הקור, כי פיננסית ולהאלה היה ממש מצליח) ויביא אותו לדור הבא בצורה מעניינת.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אפריל 2022, 15:01

Laskin כתב:וגם - קוטאקו החשיפה מטורפת:
עובדי קבלן מרגישים סוג ב׳ לעומת עובדים בהעסקה ישירה, ואין לחברה המעסיקה רצון שהעובדים האלו יתאגדו

[twitter] https://twitter.com/ethangach/status/15 ... 4274221057[/twitter]

מי היה מאמין? :)

תראו אני עובד היום בחברה שנותנת שרותים לחברות אחרות
זה יכול להיות מצוין ,ויכול להיות גרוע ,וכל מה שבין

במקרה שלי והרבה אחרים ,סיכוי נמוך שהיו מקבלים אותנו לעבוד
ולצבור ניסיון בתחום ,עם זה לא היתה מחברה חיצונית
העובדים היותר טובים ,בהמשך יוכלו ליתקדם ,שיהיה להם בקורות חיים ניסיון מוכח בתחומם
זה לא משנה עם מתוך החברה או מחוץ
יש סיבה למה אין הרבה התאגדויות בהייטק, לאנשים יש פשוט אלטרנטיבות טובות אחרי צבירת ניסיון

אני לא מצדיק יחס לא טוב לעובדים
אבל מחשבה לישאר עד הפנסיה בחברה אחת בימנו פחות מציאותי

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 מאי 2022, 21:11

סטים הגיע לכרום בוקס בגרסת אלפה

למי שלא מכיר ,זה מחשבים לרוב נידים
שבמקום להריץ win או לינוקס ,מריצים מערכת הפעלה של גוגל
בנוסף לפחות חלקם ,שלא יהיה אפשר להתקין win בצורה פשוטה
כי הם גם נמכרים בזול ,במקום uefi (ביוס )
יש קושחה אחרת

בארץ זה פחות נפוץ ,בארצות הברית יש את זה בהרבה בתי ספר
בכל מקרה כרגע יש רק 7 כרומבוקים נתמכים באלפה
לינוס עשה על זה סרטון

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2022, 10:33

Embraced group ככל הנראה רוכשים את קריסטל דינמיקס ועוד 2 חברות של סקוור וגם את הIP המערביים הכי גדולים שלהם כולל טומב ריידר ודאוס אקס תמורת 300 מליון דולר.

למה סקוור מוותרת ככה על הIP החזקים האלה??? טיפשות בעיניי.

מתוך הכתבה של קוטאקו

While the purchase isn’t final—this is just “an agreement to acquire” them until everything is signed off later in the year—the announcement press release says that if approved it will be a USD$300 million deal. For the $300 mil, Embracer will get hold of:

The studios Crystal Dynamics, Eidos Montreal and Square Enix Montreal (the latter of which will presumably be in for a name change), numbering around 1100 employees worldwide.
The “catalogue of IPs” owned and/or worked on by those studios, including Deus Ex, Tomb Raider, Thief, Legacy of Kain and “the continued sales and operations of the studios’ more than 50 back-catalogue games”. Also of interest: “Crystal Dynamics is actively working on several AAA projects, including the next mainline Tomb Raider game that will deliver next-generation storytelling and gameplay experiences.”

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 מאי 2022, 11:17

מאוד מפתיע ולא צפוי,הזוי שMS או סוני לא קפצו על המציאה הזו...300 מיליון דולר בשביל שלושה סטודיואים חזקים וכמה מהIPs הכי מוכרים בתעשייה? ממש הזוי.
אני מניח שזה גם חותם את ההרפתקאות של סקוור במערב,היא עכשיו יפנית לגמרי באאוטפוט שלה,חבל,אני לא חושב שEmbracer הם פיט טוב לסטודיואים האלה,בעיקר מבחינת תקצוב של הפקות AAA,היה עדיף שסוני/MS היו לוקחים אותם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2022, 11:33

בא נגיד ש-2סטודיואים חזקים, ואחד "פסדר" :)

אני פשוט לא מצליח להבין את זה... אולי סקוור בעניין של מכירה לנינטנדו/סוני והם מעוניינים רק בסטודיואים היפנים? אני לא יודע מה לחשוב.

לגבי EMBRACER עצמם - לדעתי הם פשוט אוגרים IP כדי להמכר במחיר מטורף בעתיד, אבל זו עסקה טובה מאוד, על הנייר... טובה מדי, אולי.
מעניין אם טומב ריידר כולל גם את הזכויות לסרטים. מניח שלא, אבל לא בדקתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2022, 13:14

אני בשוק שזאת לא מיקרוסופט. כלומר, הם עושים את פרפקט דארק כרגע, זה היה די מתבקש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2022, 13:45

בדיוק.
זה קצת כאילו סקוור עשו להם "דווקא" :)
גם זה מציב את מיקרוסופט קצת בבעייה, אולי תחת ההנהגה החדשה פחות יתאים לחלקם והם ירצו לפרוש, או מי יודע מה.
אני יודע שאני הייתי פחות נלהב לעבוד מול חברה שבדיוק נמצאת בתהליכים כאלה. לא מחייב אבל זה כן עלול לסבך עניינים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2022, 13:59

הזיה. ו-Embrace group הפכו בשנים האחרונות למפלצת, הם מחזיקים ב-gearbox, ב-4A (החבר׳ה של מטרו), deep silver, dark horse, 3d realms ועוד איזה 100 חברות משחקים שאף אחד לא שמע עליהן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 מאי 2022, 14:16

קטע מצחיק- הדיל של MS לאקסקלוסיביות לשנה ל-Rise of Tomb Raider היה 100 מיליון דולר... עסקה גרועה בצורה קומית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2022, 14:37

כן, זו הדוגמא המועדפת עליי כשמדברים על עסקאות בלעדיות סופר גרועות...
אני ממש בשוק שסקוור כל כך גרועים, אבל דניאל אחמד טוען שהם מחפשים קונה זמן מה, כנראה לא מצאו משהו טוב יותר
בעקרון אני מתאר לעצמי שהם לא היו מרוצים ממה שהחברות האלה כרגע עושות, והם הבינו שהם נכנסים עכשיו להפסדים רציניים יותר איתם, אם לא ישחררו

EMBRACER קיבלו פה עסקה נהדרת, אולי שנייה רק לאינסומניאק, באותו סכום בערך
(אם כי שם זה היה בלי שום IP חזק, פשוט חברה שמספקת את הסחורה, ובקצב ויעילות בטופ של התעשייה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2022, 15:27

Uncle Pey'j כתב:קטע מצחיק- הדיל של MS לאקסקלוסיביות לשנה ל-Rise of Tomb Raider היה 100 מיליון דולר... עסקה גרועה בצורה קומית.

אני משער שב-2015 סקוור העריכו בצורה אחרת את השווי של TR ושל CD ודווקא האכזבה שלהם מ-ROTTR ו-SOTTR כנראה הובילו למכירה בסכום כזה. זאת לגמרי מציאה, אחלה של קניה במחיר הזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 מאי 2022, 18:14

רמיזה עבה מאוד מגראב שסקוור אכן מתכוננת למכירה,אני מניח שלסוני:

מזכיר שכבר כמה שבועות רצות שמועות על רכישה רצינית של סוני,לא יודע אם סקוור או לא כמובן ויש מצב שכל זה סתם השערות שלו,אבל אני מניח שנראה רכישות גדולות יחסית מצידה בהמשך.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 35 אורחים