חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי glass man » 27 יולי 2022, 20:26

הלוואי שזה סוף 2025, ככל שזה ייצא מאוחר יותר ככה גדולים הסיכוים שזה משחק PS5/X/. הסיוט של כולנו אני חושב, הוא שזה יהיה משחק PS4.
אני מבין אותך לגבי התוכן לאסקין, אבל לא נראה לי שהם ימנעו מאיתנו תוכן כדי למכור כDLC וכאלה, נראה לי פשוט זה יהיה משחק ששקול לכמה משחקי GTA עם ההרחבות, אם GTA5 חי 14 שנה, רק אלוהים יודע כמה זמן הם יתמכו בתוכן סינגל פלייר למשחק הזה 14 שנה מנימום של תוכן סינגל פלייר? מטורף וחסר תקדים.

וכבר מהשמעות נראה שיש הרבה תוכן על ההתחלה יש שתי דמווית ראשיות שחיקות וכו'.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2022, 20:38

לא עניין של למנוע תוכן במכוון, אלא פשוט לא לפספס זמן בדור הזה וגם ככה כל הצוותים עליו עכשיו, אז הגיוני שירצו לשחרר מהר יותר ומשימות ותוכן שלא הספיקו ללטש יצאו מאוחר יותר, בשלבים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2022, 11:45

היי, זה מה שאמרתי כל הזמן, ש-GTA צריך לעבור למודל של הרחבת העולם והתוכן במקום לזרוק את כל התוכן הקודם לפח. מגניב אם זה מה שיהיה, שיום אחד אתה מתעורר וקילומטרים של שטח מופיעים ובקצה שלהם ליברטי סיטי.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 יולי 2022, 13:33

השאלה אם זה יהיה כמו שאתה מדמיין את זה, או אם זה יהיה משהו שיותר מזכיר משחק כשירות שבו הGTA ONLINE מטפטף לכל אלמנט במשחק עצמו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2022, 16:17

Stick כתב:השאלה אם זה יהיה כמו שאתה מדמיין את זה, או אם זה יהיה משהו שיותר מזכיר משחק כשירות שבו הGTA ONLINE מטפטף לכל אלמנט במשחק עצמו.

אני מדמיין חבילת הרחבה של WOW. בפעם בשנתיים או שלוש יוצאת הרחבה במחיר כלשהו, אפילו 70$ כי זה GTA, והיא כוללת מאסת אדמה חדשה עם עיר חדשה, תוכן חדש, שיפור טכני וכך הלאה. וזה גם כמובן משליך על האונליין ומרחיב אותו בהתאם. אבל זה יכול לקחת המון צורות, אז לך תדע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2022, 19:59

אידית׳ פינץ׳ ו-outer wilds מקבלים בקרוב פאטצ׳ פס5/xsx. מי שיש לו את גרסאות ps+ לא יקבל את הפאטצ׳.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2022, 19:24

דיווחים על כך שטנסנט הולכת להיות בעלת המניות הגדולה ביותר של יוביסופט ממש בקרוב, ב-2018 רכשו 5 אחז מהחברה ומאז עשו עוד כמה רכישות קטנות וכעת מתוכננת אחת גדולה במיוחד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2022, 19:27

Laskin כתב:דיווחים על כך שטנסנט הולכת להיות בעלת המניות הגדולה ביותר של יוביסופט ממש בקרוב, ב-2018 רכשו 5 אחז מהחברה ומאז עשו עוד כמה רכישות קטנות וכעת מתוכננת אחת גדולה במיוחד

הם כזה תמנון, אין חברה בתעשיה שאין להם יד בה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוגוסט 2022, 12:13

הללויה חבר'ה: Rumor: Eidos Montreal wants to bring back Deus Ex and 'do what Cyberpunk 2077 couldn't
זה מגיע מגראהב, איידוס עושים כרגע IP חדש אבל זה ממש מרגש לפי דעתי שהם רוצים לחזור לדאוס אקס ולקרוע את CDPR לול.

מה אגיד? מגהטון.
https://www.windowscentral.com/gaming/r ... 77-couldnt

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2022, 13:08

עם כל הבלגן מסביב לסייברפאנק, הוא עדין דאוס אקס x200. אז אפשר כאילו לצחוק על cdpr, אבל הייתי רוצה לראות את מונטראול מנסים לפתח כזאת מפלצת וצולחים את האתגר. כלומר, האלמנטים הדאוס אקסים בסייברפאנק די נהדרים, רוב הבעיות שם הן באגים, התנהגויות פריקיות בעולם הפתוח וחוסר יכולת של cdpr להתמודד עם הscale. אז מה היתרון של מונטראול פה? יש להם הרבה פחות נסיון בעולמות פתוחים מcdpr, מה בדיוק גורם לך לחשוב שהם יצליחו להתמודד עם לבנות מערכת טובה של נהיגה או משטרה או ניהול קהל בעולם פתוח?

חוץ מזה מי רוצה בכלל דאוס אקס בעולם פתוח? כל הכיף במשחקים האלה הוא שכל שלב הוא במקום אחר בעולם סטייל היטמן. אני לא רוצה להיות מוגבל לעיר אחת. כן הייתי רוצה לראות אותם מביאים כל מיני עולם לשלב הבא, אבל לא הייתי רוצה לראות אותם מוותרים על המיני עולמות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2022, 11:57

אני האמת מסכים עם כל מה שאמרת לגבי אי היכולת של מונטריאול להתחרות בCDPR מבחינת סקאלה. זה ברור שתמיד המשחקים שלהם נראים דור אחד או שניים מתחת לדור שאליהם הם מפתחים, דאוס אקס לפס4 נראה כמו משחק PS3, ושומרי הגלקסיה גם נראה כמו משחק פס3 מניח שבמקרה הטוב דאוס אקס חדש מהם יראה כמו משחק פס4.

אבל אני לא בטוח בכלל שהאלמנטים הדאוס אקסים בCDPR נהדרים נדב, הרי יש ביקורת על העלילה יש ביקורת על זה שהדמויות והסביבה לא ריאקטיבים מספיק אליך.
כאילו אני לא קובע שהם לא נהדרים, כן? אני אשחק בסייברפאנק מתישהו, אבל אמרו שכמשחק דאוס אקס הוא גם כן, ככה ככה.

אז אני לגמרי מסכים שאין לאיידוס סיכוי להתחרות בערכי ההפקה של CDPR זה ברור ואם אנחנו מדברים מי יביא משחק יותר "יפה ודור הבא" אז CDPR ניצחו פה, כבר מהדקה ה0. :)

אבל כמשחק דאוס אקס, אני סומך על איידוס שיביאו סייד קווסטים טובים יותר, עלילה טובה יותר ומשחק סים אימרסיבי יותר, זה הקטע היחיד שבו אני חושב שהם יקרעו את CDPR
בזה שהם יביאו משחק שהשלם שלו עולה על סך חלקיו, זה מה שאני מרגיש שCDPR לא עשו עם סייברפאנק. לא נשארנו עם משחק "חוויה של כל הזמנים"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2022, 15:18

טוב נו, דוגרי לא שחקתי מספיק בסייברפאנק בכדי לבקר את האלמנטים הדאוס אקסים שלו. כשיגיע ה-4080GTX :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 אוגוסט 2022, 00:09

אני לא מאמין!!!! Fatal fury/Garou mark of the wolves חדש אחרי 23 שנים!! WTF
איזה, הזוי זה, אין הרבה משחקים שאני יכול לטעון שאני יכול לעמוד בהם ראש בראש עם הטובים בעולם אבל בGarou אני שם. יאלללה, הגיע הזמן להגן על הtitle מול הדור החדש של הגיימרים. יאי!@#$%^&*&^%$#@!#$%^Y

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2022, 03:57

מיקרוסופט טוענת שסוני משלמת ״דמי חסימה״ למפיצות בכדי שלא ישימו את המשחק שלהן בGP ובשירותים אחרים.
https://www.eurogamer.net/microsoft-cla ... -game-pass

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 אוגוסט 2022, 13:26

אין לסוני כל כך ברירה אחרת. מייק קנו את אקטי, והפכו את הגיימפאס להרבה יותר אטרקטיבי ממה שהוא היה קודם. הצעד הכי טוב שנותר לסוני לעשות עכשיו אלה דמי החסימה האלה כדי לעצור את הגדילה של הגיימפאס... כאילו לצרכנים זה חרא, ברור, אבל מצד סוני עצמה? צעד מבריק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2022, 13:49

הם עשו את זה עוד לפני הקניה של אקטיוויז׳ן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2022, 14:14

מה ההבדל בין זה לבין “console exclusive”? שניהם נועלים את התחרות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2022, 15:28

Laskin כתב:מה ההבדל בין זה לבין “console exclusive”? שניהם נועלים את התחרות

אין לי בעיה עם אף עסקה שמישהו עושה עם מישהו. אבל זה קצת הזוי כי הם משלמים להם כסף בכדי שלא יצטרפו לשירות של מיקרוסופט. כלומר, הם לא משלמים להם שיבואו לפלוס ולא לאף שירות אחרת, הם משלמים להם כדי שהם ספציפית לא יהיו בגיימפאס. קצת הזוי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 אוגוסט 2022, 15:45

גם אם הם עשו את זה לפני הקנייה של אקטי, כבר ברכישה של בטסדה ואפילו לפניה זה היה ברור שמייקרוסופט לא תעצור עם הרכישות.

כאילו נדב, סוני בייסקלי אמרו שCOD בגיימאפס זה נשק שובר שוויון שהם לא יודעים איך להתמודד איתו, הם אשכרה אמרו שהם לא חושבים שאיזשהו צוות פיתוח כולל שלהם וכלל באנג'י לא יכולים ליצור IP שיתחרה בCOD זה ברור שהם חששו שרכישה כמו של אקטי תתתרחש וזה התרחש.

סוני לא יכולה לשים את הצד א' שלה Day one בפלוס כי זה לא רווחי הם עולים לה יותר מדי לפיתוח אז לא נשאר להם שום דבר לעשות חוץ מלהגביל את ההתפשטות של הגיימפאס ואת המשחקים שמגיעים אליו.

אני בטוח שבסוף הם לא רק ישלמו שמשחקים לא יגיעו לגיימפאס, אלא שיגיעו לפלוס שלהם וכנ'ל מייקרוסופט. בסוף יהיה פה בדיוק את אותו מצב שיש בין נטפליקס, אמזון פריים ודיסני פלוס, אנחנו נצטרך מנוי לכולם אם אנחנו לא פיראטים :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 אוגוסט 2022, 00:33

זה נבלה וזה טריפה. פשוט אנשים פה מריעים למהלכים אנטי-תחרותיים ואנטי-צרכניים. כמו שנדב חושב שזה 'הזוי' שסוני עושה מהלכים למניעת הגעת תוכן למקומות אחרים, אבל מוחא כפיים לאפיק שעושה את אותו הדבר.

במקום לרצות שסוני יישפרו את השירות שלהם או שייתנו ערך מוסף למי שבוחר במוצרים שלהם, אנשים באינטרנט מצדיקים מהלכים של גורם א' למניעת תוכן מגורם ב' לרעת השוק כולו. עליבות ולוזריות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 אוגוסט 2022, 00:40

לול קאז,מה אתה רוצה שסוני תעשה בדיוק? תרים ידיים ותכנע למייקרוסופט? הם Play to win כמו שהם צריכים להיות. מבחינתם הגיימפאס זה גידול סרטני שאסור לו לגדול.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 אוגוסט 2022, 00:44

שתתעסק בשיפור של השירות שלה ויצירת ערך מוסף. כן, ש'תפסיד בכבוד' את הנקודה הזו ותפעל לשפר את מה שהיא מציעה ולא להתעסק במניעת תוכן אצל אחרים אלא יצירת תוכן אצלה. כזה פשוט.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 אוגוסט 2022, 00:54

nice guys finish last.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 אוגוסט 2022, 01:10

חשבתי שרק משחקים בלעדיים זה חשוב בקונסולה, אז למי אכפת ממשחקי AA ומטה שמגיעים לגיימפאס בשיגור?

במקום לשלם למניעת תוכן, שתשקיע את הכסף בשירות מינוי משלה שמציע את אותם משחקי צד ג' שבגיימפאס.
הנה, גם צמצמת את האיום של גיימפאס וגם הוספת ערך לצרכנים שלך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוגוסט 2022, 09:51

Kazz כתב:

זה נבלה וזה טריפה. פשוט אנשים פה מריעים למהלכים אנטי-תחרותיים ואנטי-צרכניים. כמו שנדב חושב שזה 'הזוי' שסוני עושה מהלכים למניעת הגעת תוכן למקומות אחרים, אבל מוחא כפיים לאפיק שעושה את אותו הדבר.

במקום לרצות שסוני יישפרו את השירות שלהם או שייתנו ערך מוסף למי שבוחר במוצרים שלהם, אנשים באינטרנט מצדיקים מהלכים של גורם א' למניעת תוכן מגורם ב' לרעת השוק כולו. עליבות ולוזריות.

בהחלט יש הבדל בין לשלם למישהו כסף בכדי שיופיע רק אצלך לבין לשלם למישהו כסף כדי שיתרחק ממתחרה ספציפי. אחד נועד כדי לחזק אותך, השני נועד כדי לנסות להרוג מתחרה ספציפי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים