חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2020, 09:29

swym כתב:
Kazz כתב:סווים, משחקים גרועים תמיד היו ויהיו. משחקים שמעוצבים בכוונה לנצל ולגזול זה דבר חדש יחסית. גם במשחקי F2P יש דרך הוגנת ולא הוגנת לעשיית כסף. יש דרך מקובלת ולא מקובלת להרוויח כסף. דרך שצריכה לקבל קיטונות בוז ולרצות שתיעלם ודרך שלא.

אתה כנראה קצת מבולבל עם המשמעות של "ניצול" או "גזל", אבל משחק שמוצע בחינם ובנוסף מאפשר לך לבחור לעשות תספורת לדמות בתשלום הוא הרבה פחות "מעוצב לנצל ולגזול" מאשר משחק שנמכר ב50$ בלי אפשרות להתנסות בו מראש ובלי החזרים אחרי שפתחת את העטיפה שלו, ובמקביל לא מאפשר לך בכלל לעשות תספורת לדמות.
הדבר היחיד שמגיע לו קיטונות בוז זה הניסיון לכפות את עצמך על יוצרים ועל צרכנים שמעוניינים במשהו שונה ממך.

לגמרי.
צריך לעשות מחולל תגובות של קאז, אם כי אני מתחיל לחשוד שזה כבר נעשה ואנחנו מדברים עם בוט :D

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מרץ 2020, 09:57

מארגני E3 הגיבו לכל עניין הקורונה והחששות שעולות לגבי קיום התערוכה וכרגע התוכניות ממשיכות כרגיל ״במרץ רב״, ואין סכנת ביטול:

"Everyone is watching the situation very closely. We will continue to be vigilant, as our first priority is the health, wellness and safety of all of our exhibitors and attendees. Given what we know at this time, we are moving ahead full speed with E3 2020 planning. Exhibit and registration sales are on track for an exciting show in June."

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2020, 10:16

כרגע זו נראית ההחלטה הנכונה, מצב הקורונה בארה"ב עדיין ממש סבבה באופן יחסי, אבל דברים יכולים להשתנות מהר מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2020, 13:11

bling כתב:מארגני E3 הגיבו לכל עניין הקורונה והחששות שעולות לגבי קיום התערוכה וכרגע התוכניות ממשיכות כרגיל ״במרץ רב״, ואין סכנת ביטול:

"Everyone is watching the situation very closely. We will continue to be vigilant, as our first priority is the health, wellness and safety of all of our exhibitors and attendees. Given what we know at this time, we are moving ahead full speed with E3 2020 planning. Exhibit and registration sales are on track for an exciting show in June."

אני רק אציין שבראיון יום לפני הביטול של GDC המארגנים של GDC אמרו שאין מצב שיבטלו את GDC :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 מרץ 2020, 19:38

בדוק E3 מבוטל
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2020, 19:53

אני לא הייתי מהמר על זה... כרגע רמות ההיסטריה מהקורונה בירידה, ויש פחות אי וודאות, שכן המידע לא מגיע מסין בלבד, או יותר נכון לא לא מגיע מסין בלבד.
מה שכן - זה שזה יהיה E3 די מצומצם.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 מרץ 2020, 01:06

היסטריה או לא אני די בטוח שהמחלה מאוד מדבקת... ובגלל זה (נראה לי בעיקר) נמנעים ממגע ציבורי. אני לא רואה שום סיבה שאנשים שכיום אשכרה מבטלים אירועים בארה"ב עם נשא וחצי לא יאכלו סרט עוד כמה חודשים שכמות הנדבקים תרקיע שחקים (לעומת היום).
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2020, 01:29

swiss-the-engine כתב:היסטריה או לא אני די בטוח שהמחלה מאוד מדבקת... ובגלל זה (נראה לי בעיקר) נמנעים ממגע ציבורי. אני לא רואה שום סיבה שאנשים שכיום אשכרה מבטלים אירועים בארה"ב עם נשא וחצי לא יאכלו סרט עוד כמה חודשים שכמות הנדבקים תרקיע שחקים (לעומת היום).

בהחלט יכול להיות שיבטלו, אבל אני משער שנצטרך לחכות למאי בשביל לגלות. מי יודע מה יהיה המצב במאי, אולי הקורונה תהיה כבר מאחורינו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 מרץ 2020, 21:22

Fuck yea!

HBO הולכים לעשות סדרת טלוויזיה על TLOU, יעבוד עליה היוצר של צ'רנוביל שהוא מעריץ גדול של המשחק וניל דראקמן גם יתרום לפרויקט כמפיק. גם סוני עצמה מעורבת חזק בהפקה של הפרויקט וזה יהיה תחת מותג הפקות חדש תחת השם פלייסטיישן. הפרויקט הראשון מני רבים של סוני תחת המותג פלייסטיישן? נשמע שכן.

בכל אופן זה הפורמט הראוי למשחק הזה וזה הולך להיות טוב בסבירות גבוהה יותר מכל פרויקט משחקי וידאו שהיה עד היום לדעתי : -)

Craig Mazin, the creator of the acclaimed limited series Chernobyl, is reteaming with HBO adapt The Last of Us, the massive Sony PlayStation video game franchise.

In a rare development in the world of video game adaptations, the writer and creative director of the game, Neil Druckmann, is also involved, and will work with Mazin to pen and executive produce what is intended to be a series.

Carolyn Strauss will also executive produce along with Evan Wells, the president of Naughty Dog, the Santa Monica-based developer of the game. The project is a co-production with Sony Pictures Television and in association with PlayStation Productions and it will be the first television series from PlayStation Productions.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2020, 23:33

bling כתב:Fuck yea!

HBO הולכים לעשות סדרת טלוויזיה על TLOU, יעבוד עליה היוצר של צ'רנוביל שהוא מעריץ גדול של המשחק וניל דראקמן גם יתרום לפרויקט כמפיק. גם סוני עצמה מעורבת חזק בהפקה של הפרויקט וזה יהיה תחת מותג הפקות חדש תחת השם פלייסטיישן. הפרויקט הראשון מני רבים של סוני תחת המותג פלייסטיישן? נשמע שכן.

בכל אופן זה הפורמט הראוי למשחק הזה וזה הולך להיות טוב בסבירות גבוהה יותר מכל פרויקט משחקי וידאו שהיה עד היום לדעתי : -)

Craig Mazin, the creator of the acclaimed limited series Chernobyl, is reteaming with HBO adapt The Last of Us, the massive Sony PlayStation video game franchise.

In a rare development in the world of video game adaptations, the writer and creative director of the game, Neil Druckmann, is also involved, and will work with Mazin to pen and executive produce what is intended to be a series.

Carolyn Strauss will also executive produce along with Evan Wells, the president of Naughty Dog, the Santa Monica-based developer of the game. The project is a co-production with Sony Pictures Television and in association with PlayStation Productions and it will be the first television series from PlayStation Productions.

ואו, איזה יופי!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 מרץ 2020, 15:42

יהיה מאוד מעניין לראות מה הם יעשו עם זה. כי מצד אחד, TLOU הוא משחק עם סיפור מצוין. אבל מצד שני, הוא ב100% *משחק* עם סיפור מצוין.
ולא, אני לא מתכוון לכך שסיפורים במשחקים הם בדרך כלל משניים ולכן משחק עם סיפור טוב שווה לסרט עם סיפור גרוע, כמו שלעיתים חושבים. אני באמת חושב שTLOU עושה הרבה דברים מאוד טובים ומאוד מוצלחים עם הסיפור שלו, עם הדמויות שלו, עם הכתיבה. בכל פרמטר.
אבל הסיפור השטחי של TLOU לא מתקרב ללהיות מקורי, הוא פשוט משתמש בצורה יוצאת מן הכלל במדיום הגיימינג כדי להרים אותו למשהו מיוחד. אם זה בסיפור הסביבתי, בשיחות ובחקירה האופציונלים, או ברגעי גיימפלי מבריקים שמשקפים את הסיפור.
אם ננקה את כל אלו, TLOU הופך לסיפור די דל שסופר כבר אין ספור פעמים ולעיתים בצורה מוצלחת במיוחד שיהיה קשה להשתוות אליה ("הילדים של מחר", לדוגמה. או "לוגאן" כדוגמה פחות מוצלחת בעיניי אך מוכרת וחדשה יותר).
לכן יהיה מעניין לראות איך יתקפו את זה, ואם יצליחו באמת להעביר את הלב של המשחק הזה למדיום אחר, או שנקבל סיפור סטנדרטי על אפוקליפסה וגבר מבוגר שצריך להעביר נערה את הגבול. בהתחלה הם לא מסתדרים, אבל לא תאמינו מה יקרה בסוף..!

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 מרץ 2020, 16:51

אתה מדבר כאילו אין בטלוויזיה תוכניות עם premise דלוח שגם מבוצעות רע. ל HBO היו כמה כאלה בשנים האחרונות.

במידה שזה משוחק ומבויים כמו שצריך, TLOU יכול להיות אחלה של תוכנית טלוויזיה. וגם את העלילה אפשר להרחיב או לתת לה דגשים נוספים שיעלו את זה מהסיפור הסטנדרטי שתיארת. חוץ מזה, הבערך השעה האחרונה של המשחק היא ממש לא משהו שראינו רבות (או בכלל) בסרטים אחרים למיטב היכרותי.

לא קראתי את הפרטים אבל הם מדובר באדפטציה של המשחק פרופר או סיפור אחר שהם בונים בעולם הזה? גם צריך להחליט איך בונים את הסדרה הזו. האם מתוכנן לספר את כל הסיפור של המשחק בעונה (10-12 פרקים?). אחד הדברים היפים במשחק הוא החלוקה לפי עונות השנה. איך שיגורו המתקרב של משחק ההמשך ישפיע על הסקופ של התוכנית?

אם רוצים, בקלות אפשר לעשות את הדבר שאהוב על סדרות וחצי של כל פרק בכלל מתמקד בג'ואל לפני ההתפרצות או מיד אחריה (בעיקרון המשך של סצנת הפתיחה הארוכה של המשחק). בקלות גם אפשר להרחיב ולעסוק בארגון הפיירפליי, פועלו ופעילותיו. בקלות אפשר גם לחשוב על דברים נוספים. השאלה כמה צמודים הם רוצים להיות עם עלילת ונקודת המבט של המשחק הראשון, ועד כמה הם רוצים להתכתב עם המשחק השני.

לכן, המעורבות של ND פה חשובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2020, 20:28

Kazz כתב:אתה מדבר כאילו אין בטלוויזיה תוכניות עם premise דלוח שגם מבוצעות רע. ל HBO היו כמה כאלה בשנים האחרונות.

במידה שזה משוחק ומבויים כמו שצריך, TLOU יכול להיות אחלה של תוכנית טלוויזיה. וגם את העלילה אפשר להרחיב או לתת לה דגשים נוספים שיעלו את זה מהסיפור הסטנדרטי שתיארת. חוץ מזה, הבערך השעה האחרונה של המשחק היא ממש לא משהו שראינו רבות (או בכלל) בסרטים אחרים למיטב היכרותי.

לא קראתי את הפרטים אבל הם מדובר באדפטציה של המשחק פרופר או סיפור אחר שהם בונים בעולם הזה? גם צריך להחליט איך בונים את הסדרה הזו. האם מתוכנן לספר את כל הסיפור של המשחק בעונה (10-12 פרקים?). אחד הדברים היפים במשחק הוא החלוקה לפי עונות השנה. איך שיגורו המתקרב של משחק ההמשך ישפיע על הסקופ של התוכנית?

אם רוצים, בקלות אפשר לעשות את הדבר שאהוב על סדרות וחצי של כל פרק בכלל מתמקד בג'ואל לפני ההתפרצות או מיד אחריה (בעיקרון המשך של סצנת הפתיחה הארוכה של המשחק). בקלות גם אפשר להרחיב ולעסוק בארגון הפיירפליי, פועלו ופעילותיו. בקלות אפשר גם לחשוב על דברים נוספים. השאלה כמה צמודים הם רוצים להיות עם עלילת ונקודת המבט של המשחק הראשון, ועד כמה הם רוצים להתכתב עם המשחק השני.

ניל דרוקמן כתב באינסטגרם שהוא שמח ״להביא את הסיפור של ג׳ואל ואלי ל-hbo״ כך שנשמע שמדובר באדפטציה של המשחק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 מרץ 2020, 23:35

Kazz כתב:אתה מדבר כאילו אין בטלוויזיה תוכניות עם premise דלוח שגם מבוצעות רע. ל HBO היו כמה כאלה בשנים האחרונות.

אמממ... מה? אמרתי שהסדרה יכולה להיות רק טובה או לא קיימת? מן הסתם הכוונה היא שמעניין אם יצליחו לפרמט אותה למדיום הזה בצורה טובה או לא. כאילו... אני לא חושב שצריך להדגיש את זה.
ו, כן, האם יצליחו להבין את זה ולעבוד ברמה טכנית ואומנותית גבוהות על מנת לייצר סיפור רחב יותר, סיפורים רבים יותר, ולהתעלות על שינוי המדיום והחלקים בסיפור שאיכותם תרד כתוצאה מכך.
ברור שאם זה יעשה טוב אז זו יכולה להיות סדרה טובה. ואם לא - אז סדרה גרועה עם פרמיס דלוח. זה בדיוק מה שאמרתי.

וכן, סצנת הפתיחה יכולה (ואני מאמין שתהיה) פרק ראשון מצוין, שאם יעשה כמו שצריך, יהיה 60 דק כמעט מנותקות עם פוטנציאל מאוד גבוה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 מרץ 2020, 18:42

אני דווקא לא חושב שעבור יוצרים מוכשרים כמו שהתקבצו פה שיהיה קשה ליצור סדרה טובה. אז כןכמה מהדברים מהמשחק ייאבדו אבל אני כן חושב שגם העולם עצמו וכל ה premise מעניין מספיק מעבר לחוויה המשחקית.

פרק ראשון טוב של עולם נורמלי שפתאום הופך לתוהו ובוהו כבר יש והדרך שבה זה בוצע במשחק היא מספיק מגניבה ואפשר להעביר אותה די בקלות לסדרה.

משם קופצים קדימה כמה שנים ובונים קצת יותר לעומק את ה lore של ג׳ואל והגחליליות וגם אפשר לספר את הסיפור של אלי כפי שלמדנו עליו מה DLC, אפילו פרק בסדרה שבו שני ילדות מסתובבות בקניון נטוש באווירת סוף העולם שבסוף נגמר כמו שאנחנו יודעים יכול להיות מגניב.

יש לדמויות לא מעט עומק רגשי שאפשר להעביר ובלי הזיבולי שכל הבלתי נגמרים של המתים המהלכים.

בקיצור אני מדמיין את זה בראש וזה מרגיש לי ממש מבטיח. :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 מרץ 2020, 08:52

E3 מתבטלת! :(

הודעה רשמית זה רק עניין של זמן. איזה באסה!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מרץ 2020, 09:04

באמת מבאס... אבל עוד יותר היה מבאס לשמוע שמפתחים רבים היו חולים ואז היו דוחים מלא משחקים.
אני עדיין חושב גם שהסיכוי לדחיית השקת הדור הבא הוא די גבוה. כמו גם הדור הבא של כרטיסי המסך. אפילו בחצי שנה.
הכל תלוי מתי יהיה חיסון, כי אני לא רואה את ההתפשטות מאטה בזמן הקרוב.
במקום סוני הייתי דוחה את ההשקה לחגים 2021 ומביא קונסולה של 20TF ;)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 מרץ 2020, 09:25

מעניין אם דחייה תיאורתית של קונסולות הדור הבא תאפשר לסוני להשוות נתונים עם מייקרוסופט. אם כן אני מאשר את המהלך :!:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 מרץ 2020, 10:00

תחשבו כמה משחקים כבר יש בפיתוח לדור הבא, אם הוא ידחה בצורה משמעותית זה אומר ש2021 תהיה מתה לחלוטין. יהיו לנו כל משחקי הקרוס ג'ן בגרסה הפחות מחמיאה שלהם... וזהו. ואז העומס שזה יצור על כל המפיצות ב2022 כשהם יוציאו משחקים של שנתיים כביכול. בקיצור לא נראה לי שזה יקרה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 מרץ 2020, 10:51

הסיכוי שהדור הבא יידחה מאוד קלוש אבל דווקא לא הייתי תולה את הסיבה בליינאפ גדול של משחקי דור הבא שהיו מתוכננים לצאת.

מייקרוסופט כבר הבהירה שהכל קרוס ג'ן אצלה, אצל סוני יש אולי 2 בלעדיים לפס5 שתוכננו לאותה השנה בלחץ.

צד ג' כידוע כמעט תמיד הם בקטע של נטו קרוס ג'ן כמה שרק אפשר עד שאין ברירה.

בקיצור, הרוב הענק הוא קרוס ג'ן ויהיו מספיק משחקים להוציא לאותה השנה גם בלי הקונסולות החדשות.

משחקים מעטים שהיו אמורים להיות בלעדיים נטו לדור הבא אולי יפגעו מזה, אבל גם פה זה לא בהכרח נורא כי הרבה פעמים בהשקה מגיעים משחקים חצי אפויים בצורה כזאת או אחרת וסיכוי טוב שגם להם דחייה שכזו תעשה לא מעט טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מרץ 2020, 11:13

בעיניי לא קלוש בכלל, ואם לא יידחה בהחלט יכול להיות חוסר משמעותי בחנויות והמכירות יהיו חלשות מאוד...

ואני גם חושב שזה יכול לעשות טוב למשחקי ההשקה וגם ככה הרוב המוחלט קרוס ג׳ן.

אגב - זה רשמי. אין E3.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 מרץ 2020, 12:12

אתם חושבים כצרכנים, אבל לא אנחנו נקבע אם תהיה דחייה או לא. העובדה שזמן פיתוח נוסף יעשה למשחקים טוב היא לא רלוונטית לחלוטין לעניין הזה, אם המפיצות היו חושבות שזה מצב עדיף הן לא היו משחררות את המשחקים מלכתחילה. על כל הקרוס ג'ן הזה הושקע הרבה מאוד כסף, זה לא שאפשר פשוט לזרוק הכל לפח. אל תשכחו שגם קרוס ג'ן זה לא תמיד אותו מצב - הדור הקודם הראה לנו משחקים כמו AC 4 שהיה טיפה יותר יפה על הps4, ומשחקים כמו SOM שבו גרסאת הps3 הייתה צל של משחק.
וכן, הדחייה של כל משחקי הדור הבא בשנה נניח (ובואו, לא יהיו שני משחקים בלבד...) תגרום בעיות לו"ז מאוד קשות למפיצות ב2022. הן יפסידו כסף מכל כך הרבה גורמים, שאני פשוט לא רואה את זה קורה.

כאילו, אם באמת בכל המפעלים בעולם לא יהיו עובדים אז בסוף הדור ידחה וכולם יאכלו את ההפסד. אבל מדובר בחברות מאוד חזקות שיעשו הכל כדי שזה לא יקרה (ומה אם רק אחת תדחה והשנייה לא? זה משנה לגמרי את הדור לשתיהן), לכן אני ממש לא חושב שזה יקרה. בין ביטול של E3 כאירוע כינוס המוני (עדיין יעשו תצוגות באינטרנט, אני בטוח) לבין דחייה פיזית של הדור וזריקת מליונים לפח - קיים מרחק עצום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2020, 12:24

אני רק אוסיף שגם פיתוח משחקים יכול להדחות, לא רק חומרה. חברות משחקים עושות לחברות במזרח out sourcing לנכסים למשחקים וזה לא רק חברות כמו T10 שנותנות לסינים וקוראנים לעשות להם מודלים של מכוניות, זה משחקים כמו TLOU שאולי עושים מודלים כמו ג'ואל ואלי פנימית אבל הם לא מעצבים כל חבית, מפתח ברגים ואבן על הרצפה, את זה עושות חברות חיצוניות במזרח. זה אומר שלא מעט משחקים יכולים לחוות דחיות בגלל שהספקים שלהם במזרח לא יוכלו לעמוד בקצב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מרץ 2020, 12:37

כן, אבל טכנית סטודיואים של אאוטסורסינג יכולים לעבוד מהבית איכשהו (לא תמיד ולא תמיד פשוט אבל עם מאמץ זה אפשרי, לפחות עבור חלקם), מפעלים של צ׳יפים וחומרה לא. אז אני מסכים עקרונית אבל באחד מדובר בדחייה של שבועות או חודשים בודדים ובשני יש פוטנציאל הרבה יותר משמעותי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2020, 12:44

פסי יצור של חומרה הם אחד המקומות הכי נקיים בעולם בגלל שגם גרגר אבק אחד יכול להרוס וואפר סיליקון שלם. כלומר אני לא בטוח שוירוס שכזה בכלל משפיע על נניח פסי יצור של APU בגלל שכל עובד ועובד שם ממילא ממוגן ומחוטא כל היום.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים