חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 20:26

Stick כתב:כן, זו המון עבודה, אבל אנחנו יודעים שהם עושים משהו שהוא מעבר לרימייק והם בכל זאת אולפן רימייקים אז נראה לי שתוצר ביניים כזה שהוא רימייק של המערכות, האויבים והשלבים מהמשחקים הקיימים אבל גם בניית תוכן חדש ויצירת המון איזונים כדי לחבר הכל ביחד, זה משהו שיכול תאורטית לענות על ההגדרה הזאת.
עם הקנייה שלהם על ידי סוני עכשיו הם חלק מהמערכת שלהם ויכולים גם בטח לעבוד בשת"פ עם איזה צוות קטן של SM נגיד, אולי אפשר גם להביא את התסריטאי של שני המשחקים החדשים שנמצא בSM כדי לחבר את הטרילוגיה בצורה קצת יותר קוהרנטית עלילתית, מה שגם יכול לתת לכל הפרוייקט אווירה קצת יותר "קאנונית", עכשיו כשברור שהסדרה הזאת היא סיפורים מתמשכים במיתולוגיות שונות, דבר שלא היה שם בזמן אמת של המשחקים הישנים.
(אגב, לBP יש קרדיט על עזרה בראגנרוק. זה לא באמת אומר כלום כי יש עוד המון חברות שעזרו עם המשחק הזה וזה דבר שקורה המון, אבל לכל הפחות הם יודעים כבר איך לעבוד בשת"פ מסוים).

כלומר, מיו יודע :). זה נשמע לי כמו פרויקט גדול והשקעה מצד סוני, אבל לא משהו בלתי סביר, ולא משהו שאין לו התכנות מבחינת פוטנציאל. אני לא יכול להגיד שאני באמת מצפה שמשהו כזה יקרה (כלומר אני לא לאסקין!), אבל אמרתי שזה החלום שלי למה שהם יעשו :).
רימייקים למשחקי GOW הישנים נראה לי כמו דבר שיקרה מתישהו מן הסתם, וברור שיכול להיות שבלופינט או כל חברה אחרת פשוט תעשה רימייק רגיל לכל משחק בתורו. אבל נראה לי מוזר היום להוציא משחק בודד כמו GOW הראשון שהוא חווית סינגל פלייר אחידה של פחות מ5 שעות.
רימייק של כל שלושת המשחקים על דיסק אחד אבל בצורה נפרדת ועל מנוע אחיד, כמו מה שעשו לקראש, זו כנראה אופציה הסבירה ביותר. אבל אם כבר עושים (תאורטית) רימייק כזה, ואם אנחנו יודעים שבלופוינט כן עושים משהו "מעבר" בפרויקט הנוכחי שלהם, למה לא לעשות את הצעד הנוסף הזה ולהוציא סוג של משחק GOW חדש למעשה שבנוי על גבי הטרילוגיה היוונית? :)

לא יודע, אתה באמת חושב על סוני של 2023 ועולה לך לראש ״במקום למכור בכל פעם משחק אחד ב-70$, בואו נביא להם שלושה ביחד במאמץ פיתוחי אדיר!״? :)

Uncle Pey'j כתב:נקודה טובה, אבל אני מוכן להמר שאם נראה פורטים/רימאסטרים פשוטים יחסית של הסדרה לסטים והקונסולות, 4 לא יהיה בניהם. קונאמי פשוט תיקח את העבודה שבלופוינט עשתה, תשפצר מעט פה ושם ותשחרר, תחשוב מקרה ה-HD Collection של DMC שיצא בדור ה-360/פס3 וקיבל בוסט פשוט ל-1080P דור קדימה.
אני מניח ש-4 היה בעייתי בעיקר בגלל שהמנוע שלו (שממה שהבנתי היה one and done עבור 4 בלבד) היה מבוסס עמוקות על הארכיטקטורה של הפס3, שאפילו פורט 360 בזמנו לא היה אופציה ונתעלם לרגע מהבדיחות מארזי DVD, אני בטוח שאם לא המנוע הבעייתי המשחק כבר היה זמין על ה-360 בזמנו.
אני פשוט לא מצליח לראות את קונאמי צוללת להתעסק עם 4.

בהחלט יש מצב לא רע שזה מה שיהיה. אבל אני חושב שעם הדור החדש הגענו למצב שבו כל רכיב ורכיב בקונסולות הוא כבר חזק מהפס3 ב-order of magnitude. אז אני לא חושב שאנחנו כבר בעולם שבו פורט 360 אפשרי או לא, פשוט צריך חברה עם כישרון טכני טוב מספיק. נניח אם קונאמי ישכרו את iron galaxy, חברה כישרונית טכנית, מומחית בפורטים ועם הרבה נסיון עם הפס3, הקונסולות המודרניות וה-PC. אתה לא חושב שהם יצליחו לעשות פורט לקונסולות ומחשב שחזקים ב-order of magnitude מהפס3? אני לא בטוח שזאת כבר כזאת מגבלה ב-2023. כלומר, בלופויינט עשו את זה נהדר כבר כמה פעמים ועם רימאסטרינג מלא של הגרפיקה, למה שחברה אחרת לא תוכל לעשות פורט?

אגב, אני לא חושב שצריך להיות כזה יחיד סגולה לעשות רימאסטר בסיסי מהפס3 לקונסולות חזקה משמעותית. הרי סוני הוציאה לא מעט רימאסטרי פס3 לפס4. למשל GOW3 וטרילוגית אנצ׳רטד קופצים ישר לראש. הפס5 חזקה מהפס4 בכל פרמטר ברמה דורית, אז אני משער שחברה עם כישרון כמו של איירון גלקסי מסוגלת לעשות פורטים מהפס3 לפס5.

אני גם חושב שיש מצב הרבה יותר טוב שבלופויינט היו צריכים להתעסק עם קוד קלאסטר-פאק נוראי ב-DS שנוצר על ידי FS היחסית חובבנית טכנית (בטח ובטח ב-2009) לעומת קוג׳ימה פרודקשן שתמיד הייתה חברה שעומדת בחוד החנית הטכני.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 פברואר 2023, 21:18

DrKeo כתב:לא יודע, אתה באמת חושב על סוני של 2023 ועולה לך לראש ״במקום למכור בכל פעם משחק אחד ב-70$, בואו נביא להם שלושה ביחד במאמץ פיתוחי אדיר!״? :)

כמו שאמרתי אני לא באמת חושב שזה יקרה אלא סתם זו הפנטזיה שלי, אבל בקשר לטענה של סוני ב2023, הדבר היחיד שמעיד על משהו כזה הוא הרימייק של TLOU.
וגם זה, רימייק לא נחוץ בעליל אני כמובן מסכים אבל:
א' - היה אמור להיות בפיתוח של ממפתחת מדרג נמוך של סוני ולא על ידי ND.
ב' - אפשר להבין את החשיבה העסקית שספציפית לפרויקט הזה והיא הסדרת HBO, שסוני ניסו ספק לרכוב עליה וספק פשוט לחזק את המותג בשני המדיומים.
מעבר לזה אני לא רואה את סוני כמפיצה שבהכרח תקח את הדרך לרווח המהיר... אפשר להגיד קרוס ג'ן והכל אבל כולם עשו את זה בתקופה הנוכחית ובכל מקרה מתישהו צריך להתחיל לייצר ליינאפ בלעדי ליוקרה של הקונסולה.
אנחנו כן מבינים שBP 'עלתה מדרגה' מבחינת סוני והם כבר לא מצפים מהם רק לריימקים סטנדרטים, אלא הם עובדים על תוכן מקורי לצד זה, ככה שכל מה שלא יהיה הפרויקט הבא שלהם הוא כנראה לא "רימייק פשוט שאפשר למכור מהר ב70$". כלומר גם אם הם עושים את MGS 3 בתוך המנוע של 5 לדוגמה אז הם צריכים לעשות יותר עבודה.

אגב, לדעתי הם כן עובדים על רימייק לבלאדבורן (לא נחוץ כמו שאממרתי קודם), ולצידו איזו חבילת הרחבה גדולה או אפילו סיקוול מאותם הכלים, אבל נחכה ונראה.
בכל מקרה אני לא חושב שסוני המפיצה תנטוש את עולם הרימייקים הפשוטים, אבל ממה שאנחנו שומעים נשמע שספציפית BP עלתה מדרגה, ואת הרימייקים האלו סוני אולי תתן למפתחת אחרת, או אולי אפילו BP תגדל כל כך שיהיו בה כמה צוותים בסדרי גודל שונים.

אבל נמתין לראות. כל מה שאני אומר זה שאני לא באמת מצפה שזה מה שיקרה, אבל האם זה לא סביר שאחרי שסוני רכשה את אחת ממפתחות הרימייקים המובילות בתעשייה, היא תקח את אחד משני הIP הכי גדולים שלה ותתן לו טיפול פרימיום, בנוסף לעובדה שאנחנו שומעים שBP עושה קפיצת מדרגה? אפשר לחלום :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 פברואר 2023, 22:58

DrKeo כתב:
glass man כתב:נדב, אני מבין למה אתה מתכוון, אין לי ספק שאם בלופוינט היו צריכים להמציא ולתכנן לבדם איך לגשת לריימיק של MGS3 הם היו נכשלים במשימה, אבל מוכשרים מהם כבר השאירו להם מספיק מקורות השראה איך לעשות את הריימיק, בין אם זה קוג'ימה עצמו או איידוס מונטריאול פשוט נשאר להם להעתיק את זה ולעשות שדרוג גרפי.

זה לא מקרה פרפקט דארק ששם Rare לא בדיוק השאירה נוסחא מודרנית ברורה איך הסדרה צריכה להיות וצריך צוות מוכשר כמו קריסטל דיינמיקס שיצליחו לחשוב איך מעדכנים, עם MGS קוג'ימה המשיך לעדכן את הנוסחא אז הוא עשה עבודה קלה בשביל כל מי שינסה לעשות ריימיק אין כל כך מה להתלבט :)

אם הם לא עושים ריימיק לMGS3 זה יהיה באסה, כי האלטרנטיבות פחות מעניינות. בלאדבורן, MGS1 וlegend of dragoon ?
בלאדבורן חדש מדי וזה אבסורד אם יעשו לו ריימיק, הוא עדיין המשחק הכי טוב של FROM גם עם כל הבעיות שלו לא ברור בשביל מה לגעת בו. MGS1 כבר קיבל ריימיק בשביל מה שוב בשביל מה שוב? ולג'נד? לג'נד משחק נוראי שפאנטים של סוני מנסים לשכתב את ההיסטוריה כאילו הוא היה איזשהו קלאסיקה.

אבל לא נורא, גם אם בלופוינט לא עושים ריימיק לMGS3 וזה איזה צוות סיני עלום עושה או החב'רה הפולנים שעשו את הריימיק לFront mission המצב זהה, כי יש כל כך הרבה ממי לקחת השראה, שלדעתי יהיה קשה לפספס את זה. פשוט לא נראה לי שיש איזשהו צוות חוץ מבלופויינט שיכל לעשות את MGS3 יצירת מופת גרפית כמו שמגיע לו, אבל לא נורא גם ריימיק שנראה כמו משחק PS4 יהיה מדהים.

אם MGS5 לא היה קיים הייתי אומר לך שאין מצב שרק בגלל שיש משחקי התגנבות טובים בשוק אז חברה כמו bluepoint שאין להם שום נסיון בפיתוח משחקים אלה בפורטים גרפים יצליחו להרים פרוייקט כזה. אבל בגלל ש-MGS5 כן קיים, אני יכול לראות חברה כמו בלופויינט לוקחים את המנוע של 5 וממירים אותו לפס5 כך שהפינה של הגיימפליי וההרגשה נפתרה להם מהרגע הראשון.

הבעיה עם כיוון שכזה היא שצריך לתכנן ולבנות את כל השלבים מאפס כי השלבים של MGS3 בחיים לא יעבדו במכניקות של MGS5. בצד של הגיימפליי צריך להביא את כל המכניקות של 3 שלא קיימות באף משחק MGS בחזרה למנוע של 5, כמו למשל המכניקת פציעות, ריפוי, רעב וכו׳. ובצד של העלילה, צריך לשחזר את כל הדיאלוגים וכל סצנות המעבר ב-performance capture מלא ולהביא אותם ל״רמת קוג׳ימה״ מודרנית, שזה כמעט בלתי אפשרי. וכמובן שצריך לשחזר את כל הביצי פסחא שיש במשחק, כמו למשל להרוג את the end בהרצה של השעון של הקונסולה קדימה.

אני לא יודע מי מסוגל להרים פרוייקט כזה, אבל אני לא חושב שבלופויינט הם הכתובת. אני בטוח שבלופויינט יכולים לקחת את MGS3 ולהפוך אותו למשחק משגע גרפית. אבל לעצב מחדש את כל השלבים, הסרטוני מעבר והגיימפליי? אני לא רואה את זה קורה עם חברה בקליבר שלהם. לעשות למשחק רימייק על מלא צריך חברה כשרונית בטרוף, זה פרוייקט פרוייקט.

בסופו של יום קשה לי לראות רימייק אמיתי של משחק MGS קורה. רוב הסיכויים שזה יהיה רימאסטר ברמה כלשהי שנע בין שדרוג קל לרמת בלופויינט.

בוא נגיד ככה, אם בלופוינט יעשו אי פעם MGS3 ריימיק זה בדוק יהיה המשחק הכי מורכב שהם עשו לו ריימיק, אבל לשחזר דיאלוגים וסצנות מעבר ולהביא אותם לרמה קוג'ימאית מודרנית זה בדיוק מה שאני מצפה מהיכולת הטכנית שלהם שכן ידעו לעשות. כן, ברור שזה לא יהיה טוב כמו שזה יכול להיות אם קוג'ימה עצמו יישב לעשות את הריימיק ולביים מחדש את הסצנות מעבר, אבל אין לו עניין בזה, לא? אז אם ריימיק של MGS3 קורה מישהו יצטרך לעשות את כל אלה בלעדיו :)

גם לשמר את כל הביצי פסחא עם השעון של הקונסולה ודברים כאלה של תשומת לב לפרטים הקטנים זה גם משהו שאפשר לצפות בוודאות מחבר'ה שבטח גדלו על המשחק המקורי שישחזרו את זה.

על הקטע של המשחקים האחרים בשוק, כן כמובן שזה שיש משחקים טובים בשוק זו לא הוכחה וערבות לכלום, אבל תראה למשל איך קריסטל דיינמיקס העתיקו את Uncharted בצורה גאונית :) זה עובד לא רע אם אתה יודע ממי להעתיק :

בכל מקרה, כנראה שאם בלופוינט לא עושים את הריימיק אז כמו שאמרתי זה או איזה צוות אסייתי שיפחד לגעת במשהו ואז תקבל 1:1 עם שדרוג גרפי מאסיבי כאילו בלופוינט אבל פחות טוב מבלופוינט, או Forever Entertainment הפולנים שגם הם טובים מאוד בלעשות ריימיק 1:1 סטייל בלופוינט אבל פחות טוב מבלופוינט :)

סטיק: בלאדבורן באמת צריך רימאסטר, אבל שם לדעתי ראוי שזה יסתיים :) רימאסטר עם כל השידורגים שציינת בלי תוכן נוסף יהיה מושלם ואין צורך לבזבז על זה את בלופוינט אפילו אתה קצת מסכים עם זה, נשמע שפשוט אם זה יקרה אתה תגיד "יאללה בכייף" אבל אתה לא חולם על זה בלילה :)

על הפנטזיה שלך (ושל לאסקין? ) על GOW, רמדי עושים בדיוק עכשיו דבר כזה למקס פיין 1+2 הריימיק שלהם יאחד את שני המשחקים למשחק אחד ואני מתאר לעצמי שהוא גם מעדכן את הכולג יימפלי אויבים והכל :) אז אם הריימיק הזה יצליח במכירות אולי נתחיל לראות טרנד שכזה של משחקים שמאחדים כמה משחקים למשחק אחד ויגיע גם תורו של GOW :) לא הייתי מאבד תקווה. אני מאוד אוהב את הטרילוגיה המקורית אז מה איכפת לי, אני אחטוף דבר כזה על הישר כשהוא מגיע אבל שישמרו את מערכת הקרב המקורית פחות או יותר ולא ינסו לעשות ריימיק שמרגיש כמו המשחקים החדשים. :)

בסוף כולנו נתבאס והם יעשו איזה שוטר bro גנרי ואפור חיקוי גירס כזה רק בלי הקסם של גירס וכולנו נתבאס עליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 23:23

Stick כתב:כמו שאמרתי אני לא באמת חושב שזה יקרה אלא סתם זו הפנטזיה שלי, אבל בקשר לטענה של סוני ב2023, הדבר היחיד שמעיד על משהו כזה הוא הרימייק של TLOU.
וגם זה, רימייק לא נחוץ בעליל אני כמובן מסכים אבל:
א' - היה אמור להיות בפיתוח של ממפתחת מדרג נמוך של סוני ולא על ידי ND.
ב' - אפשר להבין את החשיבה העסקית שספציפית לפרויקט הזה והיא הסדרת HBO, שסוני ניסו ספק לרכוב עליה וספק פשוט לחזק את המותג בשני המדיומים.
מעבר לזה אני לא רואה את סוני כמפיצה שבהכרח תקח את הדרך לרווח המהיר... אפשר להגיד קרוס ג'ן והכל אבל כולם עשו את זה בתקופה הנוכחית ובכל מקרה מתישהו צריך להתחיל לייצר ליינאפ בלעדי ליוקרה של הקונסולה.
אנחנו כן מבינים שBP 'עלתה מדרגה' מבחינת סוני והם כבר לא מצפים מהם רק לריימקים סטנדרטים, אלא הם עובדים על תוכן מקורי לצד זה, ככה שכל מה שלא יהיה הפרויקט הבא שלהם הוא כנראה לא "רימייק פשוט שאפשר למכור מהר ב70$". כלומר גם אם הם עושים את MGS 3 בתוך המנוע של 5 לדוגמה אז הם צריכים לעשות יותר עבודה.

אגב, לדעתי הם כן עובדים על רימייק לבלאדבורן (לא נחוץ כמו שאממרתי קודם), ולצידו איזו חבילת הרחבה גדולה או אפילו סיקוול מאותם הכלים, אבל נחכה ונראה.
בכל מקרה אני לא חושב שסוני המפיצה תנטוש את עולם הרימייקים הפשוטים, אבל ממה שאנחנו שומעים נשמע שספציפית BP עלתה מדרגה, ואת הרימייקים האלו סוני אולי תתן למפתחת אחרת, או אולי אפילו BP תגדל כל כך שיהיו בה כמה צוותים בסדרי גודל שונים.

אבל נמתין לראות. כל מה שאני אומר זה שאני לא באמת מצפה שזה מה שיקרה, אבל האם זה לא סביר שאחרי שסוני רכשה את אחת ממפתחות הרימייקים המובילות בתעשייה, היא תקח את אחד משני הIP הכי גדולים שלה ותתן לו טיפול פרימיום, בנוסף לעובדה שאנחנו שומעים שBP עושה קפיצת מדרגה? אפשר לחלום :).

בהחלט נשמע שהצעד הבא של בלופויינט הוא קפיצת מדרגה, ביחוד שלפי מדור הדרושים שלהם הם מחפשים מעצבי גיימפליי, שלבים וכו׳. אני לא חושב ש-GOW שעובר overhul הוא בלתי אפשרי, אני חושב שכל הטרילוגיה יחדיו במשחק אחד שעובר overhul היא פרוייקט בלתי אפשרי לכמעט כל מפתחת. כלומר, על פי how long to beat מדובר יחדיו בחוויה של מעל ל-30 שעות של תוכן סינגל.

לעשות אחד מהם, בקפיצה שהיא לא רק גרפית אלה מבחינת עיצוב שלבים, גיימפליי וכודמה, זה כבר כמה דרגות מעל למה שהם אי פעם עשו. ברור לי שגם אתה לא חושב שטרילוגיה במכה אחת אפשרית, אבל אני חושב שזה לא אפשרי אפילו בארץ הפנטזיות ואני בהחלט מסכים שיש סיכוי מאוד גדול ל-BB :)
וגם מבחינת עסקית זה לא ברור לי. למה להאיץ את זה כשאפשר לעשות שלושה כאלה?

ובנוגע לסוני של 2023, הם כן לקחו על DS ו-TLOU מחיר מלא של 70$ כש-SOTC היה משחק מוזל של 40$. והם כן גובים תשלום על שדרוג דור הבא כשמיקרוסופט ורוב חברות צד ג׳ נותנות בחינם. והם התחילו את הטרנד של 70$ בתעשיה (אוקיי, במקביל ל-NBA2K), והם היו הראשונים להעלות את המחיר של הקונסולה שלהם, והם עושים אינספור משחקי GaaS, והם עושים רימייק לכל פאקינג דבר כולל הורייזן שרק יצא על הפס4, והם מדביקים את המילה Director's cut למשחק ישן של 20$ ומעלים את המחיר שלו ל-70$, והם היו דושים חבל על הזמן עם ספיידרמן ובנדלי כפיה בשיגור, והם חוסמים שלטי פס4 מהפס5 בכדי שתקנה שלטים חדשים למרות שהם עובדים על הפס5, ועושים הכל קרוס ג׳ן ו.. לא יודע, אתה לא מרגיש שסוני של השנים האחרונות מנסה למצוץ ממך כל סנט שהיא רק מסוגלת כאילו היא אקטיוויז׳ן?

ואם זה הסגנון של סוני, אז לתת לך שלושה משחקים שכל אחד מהם ברמה גבוהה משל DS רימייק ככה בבאנדל אחד ב-70? במקום לגבות ממך שלוש פעמים 70$? נשמע לא אופייני לסוני של 2023 :)
אם כבר עם יקחו כל משחק GOW ויפצלו אותו לטרילוגיה משלו :!:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 23:41

glass man כתב:בוא נגיד ככה, אם בלופוינט יעשו אי פעם MGS3 ריימיק זה בדוק יהיה המשחק הכי מורכב שהם עשו לו ריימיק, אבל לשחזר דיאלוגים וסצנות מעבר ולהביא אותם לרמה קוג'ימאית מודרנית זה בדיוק מה שאני מצפה מהיכולת הטכנית שלהם שכן ידעו לעשות. כן, ברור שזה לא יהיה טוב כמו שזה יכול להיות אם קוג'ימה עצמו יישב לעשות את הריימיק ולביים מחדש את הסצנות מעבר, אבל אין לו עניין בזה, לא? אז אם ריימיק של MGS3 קורה מישהו יצטרך לעשות את כל אלה בלעדיו :)

גם לשמר את כל הביצי פסחא עם השעון של הקונסולה ודברים כאלה של תשומת לב לפרטים הקטנים זה גם משהו שאפשר לצפות בוודאות מחבר'ה שבטח גדלו על המשחק המקורי שישחזרו את זה.

על הקטע של המשחקים האחרים בשוק, כן כמובן שזה שיש משחקים טובים בשוק זו לא הוכחה וערבות לכלום, אבל תראה למשל איך קריסטל דיינמיקס העתיקו את Uncharted בצורה גאונית :) זה עובד לא רע אם אתה יודע ממי להעתיק :

בכל מקרה, כנראה שאם בלופוינט לא עושים את הריימיק אז כמו שאמרתי זה או איזה צוות אסייתי שיפחד לגעת במשהו ואז תקבל 1:1 עם שדרוג גרפי מאסיבי כאילו בלופוינט אבל פחות טוב מבלופוינט, או Forever Entertainment הפולנים שגם הם טובים מאוד בלעשות ריימיק 1:1 סטייל בלופוינט אבל פחות טוב מבלופוינט :)

מה שאני מדבר עליו הוא לא יכולת טכנית. כולנו מכירים ומאמינים ביכולת הטכנית של BP. מה שאני לא מאמין בו כרגע ל-BP הוא שהם מסוגלים לקחת את הגיימפליי המושלם של MGS5, העיצוב שלבים המיושן והלא מתאים של MGS3, וליצר משהו חדש לגמרי שהוא משחק מדהים ברמה של MGS3 כאילו הוא נוצר ב-2023.

אפילו בצד סצנות המעבר שנשמעות פשוטות, לא מדובר במשהו פשוט בכלל. היום לעשות סצנות מעבר שכולנו מצפים מדור הפס5, צריך לעשות אותן ב-performance capture. את MGS3 כמובן שלא עשו כך, כי המשחק הראשון לעשות את זה היה heavenly sword על הפס3. זה אומר שהם צריכים להביא שחקנים חדשים לגמרי לאולפן שלהם, כי השחקנים המקוריים לא מסגלים לעשות performace capture, ולביים אותם ולשחזר את כל הסצנות מעבר המקורית. וכל זה צריך להיות כתוב, מבויים ומשוחק ברמה שמתאימה למשחק קוג׳ימה.

אתה חושב שחברה שבחיים שלה לא ביימה voice actor יכולה לעשות סרטוני מעבר מודרנים ברמה קוג׳ימאית? אתה חושב שחברה שבחיים לא עצבה שלב אחד בודד יכולה לעשות עיצוב שלבים חדש שיתחרה ברמה של אחד המשחקים הכי מרשימים של הדור הקודם ובו בזמן להיות נאמן לאחד המשחקים הכי מרשימים של דור הפס2? אתה חושב שחברה שבחיים לא עצבה מכניקת גיימפליי אחת יכול לעשות גיימפליי התגנבות ברמה של קוג׳ימה? לא יודע, אני די בספק בקשר לזה. הכל אפשרי, אבל אם זה יקרה זאת תהיה הקפיצת מדרגה הכי גבוהה בהסטוריה של התעשיה, בהפרש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 פברואר 2023, 08:52

ממה שהבנתי, מישהו בסוני עזר להם לארגן את הMotion Capture לריימיק של demon's souls אותו אמריקאי שהיה גם הבמאי של הרימיק והוא עבד בצמוד לבמאי האנימציות של bluepoint אז אתה יכול להגיד שזו עבודה משותפת של סוני ובלופיינט עם לכידת התנועה. https://blog.playstation.com/2021/03/26 ... -movement/

אם סוני עזרו ככה לבלופוינט לפני שהם רכשו אותם למה שהם לא יעזרו להם גם הפעם כשהם חלק מהם ? :) וסביר להניח שבלופוינט למדו משהו על לכידת תנועה מהפרויקט הזה בDS :)

בנוגע ללביים Voice acting וכו' כן, ברור שהם לא יעשו עבודה טובה כמו קוג'ימה אבל כמו שהם אשכרה הביאו את Ueda לשחק את הריימיק של שאדו, הם יכולים לבקש מקוג'ימה את אותה טובה ולהתייעץ איתו, עם כל הפתיחות של קוג'ימה וכל שיתופי הפעולה עם צוותים מערביים לא נראה לי שהוא יתנגד לתת פיידבק בונה מאחורי הקלעים : )

בתכלס? אני מבין אותך גם אני בתכלס די קטן אמונה ביכולת של בלופויינט ודי ספקן לגבי היכולת שלהם לעשות משהו שהוא מעבר ל"וואו איזה גרפיקה!" אבל יש להם הרבה מאוד מקורות השראה מקוג'ימה עצמו, יש להם את הריימיק של MGS1 לקיוב, שמראה להם את הדרך איך לא לשנות קטעי קישור וממה להיזהר.

לפי מה שקראתי היום, עושה את הריימיק של MGS3 חברה סינגפורית :) זו שעשתה את הפורט להוריזון ועשתה בעיקר פורטים עד היום אם אתה שואל אותי אם אני מעדיף את בלופוינט או אותם לMGS3 אז זה בלופוינט בכל יום נדב. :) אלה בכלל באמת יעשו איזה פורט עם שיפורים גרפיים כמו שאמרת ולא ריימיק על מלא :(

בכל אופן, אם בלופוינט עושים בכלל ריימיק לMGS1 ולא לMGS3 או שהם יעשו ריימיק לMGS1 אחרי הIP המקורי שלהם זה יהיה המבחן שלהם אם הם גם מסוגלים להרים ריימיק ברמה של MGS3 כי גם MGS1 יצטרך את כל המודרנזציה הזו שדיברנו עליה אולי יוכלו למחזר רק את הvoice acting וזהו :) וזה גם לא כי הבנתי שהמדובב המקורי של סנייק בסכסוך עם קונאמי... :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2023, 16:28

תאורתית הכל אפשרי, אבל לישם את החזון מחדש ב-2023 מאפס דורש המון כישרון ובלופויינט לא הראו עדין שיש להם או שאין להם, הם פשוט לא התנסו בזה עדין.

ברור שאם המטרה היא לקחת את המשחק המקורי ולעשות לו גרפיקה מדהימה אז בלופויינט כנראה החברה הכי טובה לעשות את זה. אבל זאת השאלה, האם זה רק רימאסטר לגרפיקה של המשחק או ממש רימייק. אם זה רימייק אמיתי, אני לא יודע אם בלופויינט מסוגלת, אני לא יודע אם קיימות יותר מדי חברות שמסוגלות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2023, 10:43

לא יודע אם רשמי אבל ראיתי הרגע אז… אולי אעשה פה מישהו מאושר? :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 פברואר 2023, 11:45

זה נראה כמו miquella על הסוס

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2023, 11:57

יום אחד אני אמשיך לשחק באלדן רינג.. אולי.

ובנושא אחר, ביום שני יש סטרים של פרדוקס בשיתוף עם אקסבוקס. יהיה שם המשחק החדש מהיוצרים של cities skylines, חדשות על crusader king 3 ו-Europa 4 (אני משער הרחבות?) וגם משחק חדש של טקטוניק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2023, 12:27

בחיים לא היה סטרים פחות בשבילי :/
אבל תקופת E3 מתקרבת, אני מניח שנראה משחקי דור הבא סוף סוף, עם גיימפליי והכל, בשבועות ובחודשים הקרובים. והרבה מהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2023, 13:30

לומינוס פרודקשנס שעשו את פורספוקן ממוסמסת לתוך סקוואר איניקס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2023, 14:21

*מם של ג׳רמי קלארקסון*

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 פברואר 2023, 14:59

idan כתב:זה נראה כמו miquella על הסוס

הכרזה דווקא די מאכזבת, בהתחשב בעובדה שDLC היה די מובן מאליו ושלפי הניסוח הזה הוא יגיע מאוחר יותר משחשבתי :).
מאמין שנראה אזור פתוח גדול חדש ושלם ובטח עוד לגסי דנג'ן גדול לצד כמה אזורי צד. טוב, מה זה משנה, באופן קבוע החלק הכי טוב של כל משחק FS הוא הDLC, ואין לי אפילו חלקיק של חשש שהם יאכזבו עם הDLC הזה.

וכן, זה אכן עשוי להיות miquella. הוא בכל זאת הסיפור הכי פתוח שנשאר מהמשחק המלא, אז בהחלט יתכן שהDLC מתמקד בו. מעניין איזו גישה הם יקחו, האם פשוט עוד חלק אדמה גדול שממתחבר לעולם הפתוח והוא פשוט אזור חדש עם סיפורים וממקומות לחקור, או שה יחסכו לעצמם את הדבר הזה ויבנו מפה פתוחה עצמאית ומנותקת יותר שמגיעים אליה דרך החלום של miquella נגיד, או מהעץ שלו או מהגולם אצל מוג.

התמונה עצמה נותנת קצת וייב אפוקליפטי שמזכיר לי את DS3, ואני די בעניין של שלב אפוקליפטי באלדן רינג!
מעניין גם אם הshadow בשם של הDLC מתייחס פשוט לshadow גנרי (מה שהופך את השם של הDLC להיות שם גנרי של כל DLC בעולם בערך, ופחות מוצלח מהשמות האחרים שלהם :)), או לshadow בעולם הזה שהם הזאבים האלה שיש לרני או למריקה... בקיצור, מעניין, ארור מיאזאקי שנותן לי לפתח הייפ וספקולציות על גבי תמונת art ושם כללי וגנרי לDLC :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2023, 15:51

התמונה נראית מעולה… עכשיו רק תאפשרו מצב קל יותר, תוסיפו RT ואני אולי אקנה גם ב-70 דולר :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2023, 15:54

לאסקין מספיק עם התירוצים יש כבר Easy mode! ועכשיו יש מחשב אז פשוט תקנה תתקין ותהנה. לא שלא ברור לי למה שלא תעשה את זה אם כבר לסקירו שיותר מעניין אותך, אבל תירוצים!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2023, 16:30

אז המבקרים קיבלו דמו של פפ16. רובם המוחלט עף על הדמו. למשל VG247 עם הציטוט הזה: Final Fantasy 16 needs to be seen to be believed. It's the PlayStation 5 game I have been waiting on for the past few years, and then some. The trailers and screenshots and videos don't do it justice – you need it in your hands to feel it, to understand the promises of Square Enix, at least from what I've seen so far, are all being delivered on. Final Fantasy is back, and it might be better than ever.

או יורוגיימר עם הציטוט הזה: From what I've played Final Fantasy 16 is surely set to deliver. Its intense battles escalate to an outrageous sense of scale; exceptional cinematics weave seamlessly into battle to truly showcase the power of the PlayStation 5; and Yoshida and his team exude confidence in their vision.

What I want to see next are the quieter moments. Peacefully riding a chocobo around that sumptuous world. Tender moments from Clive so we can empathise with him as the protagonist. If this demo showed the peaks, what's in the valleys? I'm excited to explore further and find out.

Oh, and for music fans, this time the iconic battle fanfare has lyrics sung by a choir. It's awesome.

בנתיים מקריאה של חלק מהבקרובים, בלי לעשות לאף אחד ספוילרים, יש קומבואים, יש הרגשה של משחק DMC כאילו, מי שרוצה אקשן טוב יש את זה בערמות.נראה כמו הקיילר אפ הראשון האמיתי של הפס5.

וקצת גיימפלי למי שרוצה לראות את הקרבות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2023, 17:19

FF16 הביא זינוק גרפי מטורף מאז הטריילר הראשון. כל טריילר הוא רק נראה טוב יותר. מעניין איך חראה המשחק הסופי. עדין לא ראיתי מספיק ממנו, אבל לפחות סרוטני המעבר מריחים מהדור הבא.

יש מצב טוב שזה הFF הראשון שאני נותן לו הזדמנות מאז 10.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2023, 19:41

האמת שזה באמת נשמע מעניין.

It’s been a lethargic start to the generation. Years into the lifespan of both the Xbox Series X/S and the PS5, it feels like there hasn’t really been any one game that’s juiced the hardware for all it’s worth – that’s really put the pedal to the metal and gotten drunk on the power of all the SSDs and GPUs crammed into these waiting machines. Demon’s Souls, Horizon Forbidden West, Forza Horizon 5, Halo: Infinite, Ratchet & Clank: Rift Apart… they’re all good, decent games in their own right, but none really feel like the proper watershed moment for new-gen gaming.

Final Fantasy 16 does. Whether it’s in the combat or the sublime graphics, Square Enix’s latest game feels like the new generation that we were promised a lifetime ago, back before the days of Covid, when we were all poring over spec sheets and leaked concepts of the new consoles, wondering what the hell Sony and Microsoft were thinking as they assembled these unsightly monoliths.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 פברואר 2023, 20:05

Laskin כתב:התמונה נראית מעולה… עכשיו רק תאפשרו מצב קל יותר, תוסיפו RT ואני אולי אקנה גם ב-70 דולר :)

לא יודע מה נשמע לי יותר מוזר, FS מפתחת איזי מוד או FS מפתחת מצב מרשים טכנית כמו RT...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2023, 23:44

הם לא הבטיחו RT שנה שעברה והקהילה אפילו הצליחה לפתוח את זה מוקדם?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 מרץ 2023, 00:15

וואלה, לא זכרתי את זה ועכשיו כשאמרת גיגלתי. שיחקתי על הps5 אז לא בדקתי בכלל מה המצב של גרסאת הpc היום, אני אפילו לא יודע אם היא כבר תוקנה לגמרי.
מסתבר שמודרים באמת פתחו את זה אבל באופן שבור, כאילו חלק מהRT נעול בתוך הקוד וחלק עדיין לא נמצא במשחק... לא ממש מבין בזה.
אבל לפי מה שראיתי באמת נראה שFS מכינים את הקרקע לRT כשחופרים בתוך העדכונים האחרונים, ומסתבר שהם באמת הבטיחו מצב כזה בזמנו, אז וואלה, כנראה זה יקרה.
אולי כחלק מעדכון goty או משהו בסגנון שיגיע ביחד עם הdlc.

מצד שני אני לא אופתע אם זה יהיה מצב very hard mode למשחק הזה - חווית אלדן רינג ב 20FPS :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2023, 00:17

Stick כתב:מצד שני אני לא אופתע אם זה יהיה מצב very hard mode למשחק הזה - חווית אלדן רינג ב 20FPS :).

אני גם לא אהיה מופתע. ובסוף זה יהיה RT צל בלבד ורק מהשמש או משהו כזה :mrgreen:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2023, 00:27

DrKeo כתב:FF16 הביא זינוק גרפי מטורף מאז הטריילר הראשון. כל טריילר הוא רק נראה טוב יותר. מעניין איך חראה המשחק הסופי. עדין לא ראיתי מספיק ממנו, אבל לפחות סרוטני המעבר מריחים מהדור הבא.

יש מצב טוב שזה הFF הראשון שאני נותן לו הזדמנות מאז 10.

בצדק נדב בצדק. ממליץ לך לא לראות כלום אם לא ראית, אבל מהקרבות "בוס" שאני ראיתי... זה כנראה בטופ של הגרפיקה כיום לא יאמן הפירוט של זה... בדיוק כמו שאז ב2001 לא היה נתפס איך טיידוס ריקו יונה וכו' נראים כל כך אנושיים על הפס2 לתקופה שלהם, לא נתפס לי פה איך זה נראה ככה, יש פה רגעים שהגרפיקה של המשחק עצמו יותר יפה מCGI במשחקים אחרים זה חולני. הסטפייסים יהיו לא מהעולם זה ברור. אפילו QTE שאני מתעב בכל נפשי, יהיו ממש כייפים במשחק סינמטי שכזה.

סוף סוף יש מה להראות איתו את הפס5 כשחברים שלא שידרגו/שמחכים לגרסת המחשב באים לבקר :) כאילו, בשביל מה קונים קונסולות אם לא בשביל המשחקים הסינמטים המטורפים האלה שנראים ונשמעים גדולים מהחיים? :)

אני רק אני מקוווה שהתגעגעת לסרטונים ארוכים כאורך הגלות, כי יש פה 11 שעות של סרטונים :) במשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2023, 01:12

לא ראיתי ממנו כמעט כלום, קצת טריילר פה וקצת שם, לא התרכזתי בו יותר מדי :)
ובנוגע לסרטונים ארוכים, לא מאיימים על מעריץ קוג׳ימה עם סרטונימעבר ארוכים :!:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים