חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Fanta » 20 פברואר 2023, 16:36

אני החלטתי שאין שום סיכוי שאני קונה את דד ספייס למרות שאני מת לשחק בו.
אני מחכה שהוא יגיע לגיימפאס רק בגלל שאני כל כך פחדן ובטח אחרי כמה רגעים אצא מהמשחק

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 פברואר 2023, 19:29

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אז ג׳דיי ודד ספייס יותר מרשימים טכנית ו/או לעיניים?
יש עוד דוגמאות כמובן…

קליסטו הרבה יותר מרשים, אולי משחק מסדרון מול עולם פתוח, אבל הוא הרבה יותר מרשים. ולא כל משחק ״דור הבא״ הוא משחק דור הבא. גם על פי דרישות המערכת במחשב רואים שדד ספייס וג׳דיי לא משפשפים את תחילת האצבע של הדור הבא. ובכל זאת, לא מדובר בדיוק באולפנים טכנים במיוחד. ועדין, לפחות המפתחי של ג׳דיי טוענים שהם לא יכלו לבצע את המשחק על הפס4 בגלל גודל השלבים, כמות האוייבים וכו׳, אפילו אם הוא לא מרשים במיוחד.

ובו, הורייזן נראה על הפס5 והפס4 כמעט אותו דבר, רוב ההבדל הוא LOD פחות אגרסיבי על הפס5. נחמד להשוות אותו להורייזן 1, אבל צריך להשוות אותו לגרסת הפס4, וההבדלים בינהם לא כאלה גדולים. אם אני אביא לך תמונה מגרסת הפס4 וגרסת הפס5 ב-1080p, אני לא בטוח שתצליח להגיד מי זאת מי במבט ראשון. גרילה לא עשו משחק פס5 מרשים, הם עשו משחק פס4 מרשים ודחפו כמה סליידרים למעלה בגרסת המחשב/פס5, כמו בכל גרסת מחשב.

קליסטו לא יותר מרשים כמעט בשום מובן, אין מצב שהוא היה יוצא ב-2022 (זאת אומרת זמן סביר יותר בתול 2022 כדי להכנס לשם) ולוקח מהורייזון פרס אחד של המשחק הכי יפה של אותה שנה.
והוא גם כן קרוס ג׳ן אז לא מעניין כרגע. גירסת הפס4 נראית כל כך הרבה פחות טוב, גם ב-1080 תראה בקלות, בתנאי שרואים משהו בעולם כמו שצריך (נניח צמחיה) וזה לא ״בולשוט״.
ג׳דיי טוען שהעולמות גדולים מדי כדי לעבוד על הדור הקודם? מעניין שאתה פשוט ״קונה״ את זה. הורייזון גדול פי כמה, אני מתאר לעצמי, ומפורט ו״חי״ הרבה הרבה יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 פברואר 2023, 19:36

אה, בדיוק שינובי העלה תמונות שהוא צילם מהמשחק, תסתכל רגע על כולן, זה שרשור… תגיד לי שקליסטו או כל משחק אחד שנמכר כעת יפה יותר, דור הבא או לא:

גם אתה גלאס, מוזמן להביא משהו מפורצה הורייזון 5 שנראה איכשהו קרוב לזה. אני מבין הרבה תלונות על המשחק, אבל הוא יפה בצורה בלתי רגילה, מקרוב ומרחוק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2023, 19:57

Laskin כתב:קליסטו לא יותר מרשים כמעט בשום מובן, אין מצב שהוא היה יוצא ב-2022 (זאת אומרת זמן סביר יותר בתול 2022 כדי להכנס לשם) ולוקח מהורייזון פרס אחד של המשחק הכי יפה של אותה שנה.
והוא גם כן קרוס ג׳ן אז לא מעניין כרגע. גירסת הפס4 נראית כל כך הרבה פחות טוב, גם ב-1080 תראה בקלות, בתנאי שרואים משהו בעולם כמו שצריך (נניח צמחיה) וזה לא ״בולשוט״.
ג׳דיי טוען שהעולמות גדולים מדי כדי לעבוד על הדור הקודם? מעניין שאתה פשוט ״קונה״ את זה. הורייזון גדול פי כמה, אני מתאר לעצמי, ומפורט ו״חי״ הרבה הרבה יותר.

DF ליטרלי אמרו שהקליסטו היה לוקח את גרפיקת השנה שלהם אם לא היו לו כל כך הרבה בעיות בשיגור. יש סיבה למה הקליסטו בקושי מתפקד על הפס4 בזמן שהורייזן רץ ב-30/1080 נעול. וכן, המשחק נראה כמעט בול אותו דבר בדור הקודם - גרסת PC של משחק פס4. כנראה המשחק פס4 הכי יפה בשוק, וכתוצאה משחק פס5 יפה, אבל זה לא משחק פס5 ולא קרוב לאחד. הנה דוגמאות רנדומאליות מחיפוש גוגל תמונות:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

שיפורים קלאסים של גרסת מחשב. רזולוציה, LOD וקוג׳ימה הוסיף להם למנוע בגרסת המחשב moss אז הם זרקו את זה גם על גרסת הפס5 עם ה-hero light המוזר הזה. כל חברה ומה שהיא מסוגלת, עם כל הכבוד לצוות של ג׳דיי, הם לא גרילה. גרילה מסוגלת לפלאים טכנים, פלאים כמו איך שהורייזן 2 נראה על הפס4. גרסת הפס5 היא כמה שפצורים חמודים, יהיה הפרש דורי בין הגרפיקה של הורייזן 2 והורייזן 3 כי הורייזן 2 הוא משחק פס4 עם כמה קישוטי פורט PC.
Laskin כתב:אה, בדיוק שינובי העלה תמונות שהוא צילם מהמשחק, תסתכל רגע על כולן, זה שרשור… תגיד לי שקליסטו או כל משחק אחד שנמכר כעת יפה יותר, דור הבא או לא:
גם אתה גלאס, מוזמן להביא משהו מפורצה הורייזון 5 שנראה איכשהו קרוב לזה. אני מבין הרבה תלונות על המשחק, אבל הוא יפה בצורה בלתי רגילה, מקרוב ומרחוק

סורי, המשחק לא נראה ככה. כמו רוב מצבי התמונה, אלה בולשוטס. תביא את אותן תמונות מגרסת הפס4, הן יראו give or take אותו דבר. ואין לי מושג מה האובססיה פה עלי ועל פורצה, גם הוא משחק קרוס ג׳ן שעובד מעולה בדור הקודם. הוא בול אותו מקרה כמו הורייזון. מה שהמפתחות האלה מסוגלות על הדור הקודם + כמה סליידרים שנדחפו מ-medium לאולטרה. גרסת PC.

אני בשום שלב לא אמרתי שהורייזן לא יפה, הוא ממש יפה. הוא פשוט נראה אותו דבר על הפס4. בדיוק כמו שבערך אף משחק לא באמת הצליח לעקוף את TLOU2 על הפס4, הם גם לא הצליחו יותר מדי לעקוף את הורייזן על הפס4. לא כי הורייזן משחק פס5, אלה כי אין אף משחק דור הבא על מלא מחברה מוכשרת טכנית עדין. אין עדין משחק AAA אמיתי מאיזה אולפן ברמה של סוני שיכול להראות איך הדור הבא אמור להראות. אז אוסף של אולפני AA+ מוציאים משחקים על הדור הבא בלבד והם בקושי מתחרים בגרפיקה של הקרם של הפס4 כמו TLOU2. הבעיה היא שכל אולפן ענקי באמת או לא הוציא עדין משחק לדור הבא או הוציא קרוס ג׳ן. וזה כולל את גרילה.

אתה באמת חושב ש-motive יכולים לעשות משחק שהגרפיקה שלו מתחרה על גרפיקת השנה על הפס4? אין מצב בעולם. הכל יחסי, כל צוות עושה מה שהוא מסוגל לעשות. אם נוטידוג היו מוציאים משחק דור הבא השנה הוא היה משפיל את הורייזן. אבל הם לא מוציאים בשנים הקרובות משחק AAA סינגל, וכנ״ל על סנטה מוניקה או פליפוני או הקואליציה או playground או גרילה. אז כן, משחק פס4 עם תבלינים נראה לך הכי יפה בתעשיה, כי התעשיה תקועה בקרוס ג׳ן כבר שנתיים+ והמעטות שלא תקועות בקרוס ג׳ן הן חברות קטנות שמעולם לא היו כוכבות גרפיות ותלויות במנועים חיצונים כמו FROSTBITE שעדין לא באמת קפץ לדור הבא כמו שצריך כי גם DICE עדין לא פתחו משחק דור הבא. אפילו הקליסטו פרוטוקול, שהוא לדעתי המשחק הכי יפה בשוק כרגע, רץ רק על UE4. אין לומין, אין ננייט, אין המון פיצ׳רים של אנריל 5. כנראה שאם הוא לא היה כל כך מקוסטם, הם היו משדרגים לאנריל 5 ובלחיצת כפתור הוא היה נראה הרבה יותר טוב ממה שהוא נראה כרגע, והוא כרגע הכי יפה בתעשיה לדעתי.

הורייזן או פורצה הורייזן או הקליסטו פרוטוקול הם ראשים לשועלים, כי אין עדין בשוק אריות.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 פברואר 2023, 21:27

אין פה שום אובססיה עלייך ועל פורצה הורייזון, אלו היו תגובות ל גלאס ואתה זה שנכנסת באמצע :) הויכוח ביננו היה האם הורייזון נראה יותר קרוס ג׳ן מאשר פורצה הורייזון, ובעיניי זו לא תחרות בכלל.
לגבי שוב פס4 לעומת 5 - ההבדלים עצומים עוד יותר בתנועה.
לגבי התמונות של שינובי - ככה המשחק בהחלט נראה, בהרבה מהן זה מאוד מייצג (בחלק - פחות מן הסתם). זה לא שבמצב תמונה פתאום יש עוד פירוט שלא קיים במשחק עצמו, או שהוא פתאום חד יותר… זו המשמעות של ״בולשוטס״. אלו המודלים, אלו האסטס, וברוב המקרים - אלו האפקטים. מה שכן יש זה משחקי DOF ותאורה, בחלקם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2023, 21:51

Laskin כתב:אין פה שום אובססיה עלייך ועל פורצה הורייזון, אלו היו תגובות ל גלאס ואתה זה שנכנסת באמצע :) הויכוח ביננו היה האם הורייזון נראה יותר קרוס ג׳ן מאשר פורצה הורייזון, ובעיניי זו לא תחרות בכלל.
לגבי שוב פס4 לעומת 5 - ההבדלים עצומים עוד יותר בתנועה.
לגבי התמונות של שינובי - ככה המשחק בהחלט נראה, בהרבה מהן זה מאוד מייצג (בחלק - פחות מן הסתם). זה לא שבמצב תמונה פתאום יש עוד פירוט שלא קיים במשחק עצמו, או שהוא פתאום חד יותר… זו המשמעות של ״בולשוטס״. אלו המודלים, אלו האסטס, וברוב המקרים - אלו האפקטים. מה שכן יש זה משחקי DOF ותאורה, בחלקם.

במצבי תמונה ה-LOD משתפר, מקורות אור חדשים צצים, אפקטים כמו SSS שלא קיימים בזמן אמיתי בגיימפליי נדלקים (ספציפית בהורייזון יש מצב שכן, אני מדבר בכלליות), פתאום כל עצם קטנטן וכל מקור אור יוצרים צל, ה-DOF והאפקטים מקבלים רזולוציה פסיכית, פתאום האיכות הכי גבוהה של הנכסים חלה על הכל וכו׳.

ושוב, אם תשחזר את התמונות האלה על גרסת הפס4, יהיו הבדלים קטנים בינהם, ביחוד מגרסת הפס4 פרו שהיא ברזולוציה דומה.

בסופו של יום הורייזן 2 הוא לגמרי בקרם הגרפי הנוכחי יחד עם הקליסטו או ראצ׳ט או הורייזון 5. אבל כמו שאמרתי - ראש לשועלים. האריות עדין ישנים, מי יודע, אולי ספיידרמן 2 למרות שלפחות לדעתי אינסומניאק הם יותר שועריה או ארישועל מאשר ממש אריה. אבל הוא עדין אמור לצאת השנה, אז אני משער שנראה אותו ממש בקרוב ובתקווה ספיידרמן סופסוף יניח את הויכוח קרוס ג׳ן האלה בשקט.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 פברואר 2023, 22:04

לאסקין אני אשתדל להביא לך תמונות מהוריזון שמשפילות את מה ששינובי הביא, אבל זה קרב לא הוגן. כי אם אנחנו עוסקים בתמונות סטטיות שכאלה אז אני יכול להביא גם דברים עוצרי נשימה מRDR2, היטמן 3 גוסט... וכו' אז תגיד לי איפה לעצור התמונות האלה יהיו מדהימות אבל לא הולכות לייצג את המראה האמיתי אלא שיאים בגרפיקה. אני יכול לקחת אפילו את סטריט פייטר 5 בגרסת הפיסי ולהביא לך תמונות שוטים ספציפים שהוא נראה breathtaking אבל זה לא מייצג אותו בכללי.

חח נראה לי שנדב מדבר על זה שקאז חירטט שנדב כל הזמן משתפך על הגרפיקה של הוריזן למרות שהוא בקושי כתב איזה 2 הודעות על הגרפיקה שלו בלחץ חח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2023, 10:13

RDR2 הוא עדיין עוצר נשימה בהרבה מאוד מובנים, הוא מרהיב. לגבי היטמן וסטריט פייטר - בהצלחה עם זה. לא תוכל להביא שום תמונה מרשימה מהורייזון 2.
ולא רק תמונות סטטיות, בתנועה הוא נראה לדעתי עוד יותר מרשים בזכות כל הצמחיה וכו'... הנה גיימפליי טהור:

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 21 פברואר 2023, 10:25

הוכרז רשמית: מייקרוסופט ונינטנדו חתמו על חוזה שיתוף משחקים מהאולפנים של מייקרוסופט!
תחת חוזה זה, מייקרוסופט מתחייבים שהמשחקים שיוצאים מהאולפנים שלהם, אשר עד היום היו זמינים לאקסבוקס ולפלייסטיישן, ישוחררו גם בפלטפורמות נינטנדו באותו היום כמו שאר הפלטפורמות.
החוזה מוגדר לתקופה של 10 שנים, ובמרכזו מופיעה סדרת המשחקים המובילה של Activision, הלא היא Call of Duty.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2023, 10:54

איזה עוד משחקים, מלבד COD?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 21 פברואר 2023, 11:08

Laskin כתב:איזה עוד משחקים, מלבד COD?

אין לי מושג זה מה שהציטוט אמר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2023, 12:08

זה ל-cod בלבד, מן הסתם כדי להרגיע את הרגולטור. שזה מעניין כי משחקי cod לא מגיעים לקונסולות נינטנדו כבר שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2023, 13:19

כן, עד כמה שידוע לי המגעים היו על COD בלבד, אולי גם כמה משחקי הימורים וקאזואל

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2023, 14:37

Laskin כתב:כן, עד כמה שידוע לי המגעים היו על COD בלבד, אולי גם כמה משחקי הימורים וקאזואל

להבנתי זה cod ו-cod בלבד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2023, 09:24

עוד "דיל" של מיקרוסופט:

הם מאותתים למחוקקים שהם מאוד "פתוחים להדברות" בנושא בלעדיות... ובינתיים כולנו נהנים מזה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2023, 14:40

הם מנסים לפרק את הטיעון של סוני. מיקרוסופט טוענים שסוני שקרו לועדה ושהייתה להם הצעה לעשור של COD על השולחן. עכשיו שכל העולם ואחותו מקבלים עסקה של COD לעשור אז הטיעון של סוני לא מחזיק מים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2023, 16:09

השאלה מתי ההצעה הונחה והאם יאמינו שזה לא היה על מנת לשכנע את אותם אנשים שצריך לשכנע, ובנוסף - מה יקרה לאחר עשור.
לא שאני לשנייה חושב שצריך לעצור את העסקה, כן? אני כרגיל אנטי רגולטור, וחושב שאין פה *שום* בעיה… אבל אני זה אני

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2023, 16:16

Laskin כתב:השאלה מתי ההצעה הונחה והאם יאמינו שזה לא היה על מנת לשכנע את אותם אנשים שצריך לשכנע, ובנוסף - מה יקרה לאחר עשור.
לא שאני לשנייה חושב שצריך לעצור את העסקה, כן? אני כרגיל אנטי רגולטור, וחושב שאין פה *שום* בעיה… אבל אני זה אני

לפי מיקרוסופט ההצעה הייתה עוד לפני הדיוני רגולטורים. אני משער שהייתה שם כוונה לרכך את הרגולטור עוד לפני שהתהליך החל.

בנוגע למה יהיה עוד עשור, פרנצ׳ייזים כאלה בדרך כלל לא שורדים עשור. COD די יצא דופן, אבל גם אם הוא ישאר ענקי עוד עשור, זה נותן לסוני עשור להתכונן. כלומר, גם אחרי הרכישה של אקטיוויז׳ן סוני תשאר מפיצה גדולה ממיקרוסופט, כך שכל הדיונים פה די הזויים לדעתי. הרי כל מה שהרכישה הזאת עושה זה לקחת את המתחרה במקום השלישי, המקום האחרון, ללהיות קצת פחות במקום השלישי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2023, 16:27

ללא ספק דיונים הזויים, אבל לדעתי הכל פה הזוי מלכתחילה, זה לא משהו שהרגולטור בכלל אמור לדון בו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 פברואר 2023, 10:30

שינג'י מיקאמי עוזב את טנגו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2023, 10:48

כן, ראיתי עכשיו. מכה קשה לסטודיו, מעניין לאן הוא הולך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2023, 10:49

idan כתב:שינג'י מיקאמי עוזב את טנגו

ואו, איזו מכה למיקרוסופט. אני בשוק שהם לא שמו כשרונות שכאלה על ריטיינרים לתקופה ארוכה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2023, 11:01

חשוב לזכור שמדובר במי שהקים את הסטודיו, אני רק מנחש, אבל אלא אם הוא פורש מהתחום או לוקח הפסקה או משהו כזה - הוא לא הולך לבד

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2023, 12:19

טוד האוורד הבא בתור, Mark my words, אין לי באמת משהו לבסס עליו את זה. סתם תחושה, ואם סטארפילד לא יעמוד בציפיות ראשים בטוח ייערפו שם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 פברואר 2023, 13:18

אנשים עוברים גיל 50, יושבים טוב, אם אין תשוקה בוערת להמשיך לעשות את זה הגיוני שיצאו לפנסיה מוקדמת או יחפשו תחומי עניין אחרים. לא כולם מיאמוטו.
אבל מה שמוזר במקרה של מיקאמי זה ששנה שעברה הוא אמר שהוא רוצה לביים משחק אחרון לפני שהוא פורש (הוא לא ביים את השלושה האחרונים של טנגו) ולפני כמה חודשים הוא אמר שוב שהוא רוצה לעשות משחק נוסף ושהם מתכוננים לזה... לא ברור מה השתנה מאז.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים