חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי BiA » 13 אוגוסט 2020, 23:51

אפיק במלחמה, פורטנייט עכשיו:
תמונה

סרטון נגד בסטייל הפרסומת האייקונית של אפל:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אוגוסט 2020, 00:01

וכל הילדודס בטח לא מבינים מה אפיק רוצה מהחיים שלהם עם 1984 :D

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 אוגוסט 2020, 00:05

סבבה, תפעלו כדי להוריד את הקאט של אפל או שתאפשר תשלום דרך מישהו אחר. אבל להשתמש ב 1984 כדי שהתאגיד שלך ירוויח יותר כסף. ולהשתמש בילדים כצבא שלך כשאתה שולח אותם להטריד את אפל ברשתות החברתיות?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אוגוסט 2020, 00:11

יש כמובן גם טענות מהצד השני שמה שאפיק עושה עם התשלום העוקף שלה בעצם עוקף את מנגנוני ההגנה של אפל שאמורים למנוע את אותם מקרים של ילדים שטוחנים את האשראי של ההורים עם MT.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 אוגוסט 2020, 00:14

אני בטוח שאפיק תציע שירות עם פיצ'רים בסייסיים שלא ייגרום להורים להתרעם עליהם. מצד שני, השירות שאפיק נותנת עם EGS לא מבטיח גם את זה..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אוגוסט 2020, 00:38

אפיק הגיעה לקרב הזה מוכנה- היה להם כבר עמוד ווב עם Q&A,יש להם אפילו סרטון somewhat הומוריסטי על המצב והם דאגו לעדכן את כל המדיות החברתיות שלהם מהרגע הראשון,יש להם ממש תוכנית קרב סדורה. זה אמבוש רציני לאפל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2020, 12:27

Kazz כתב:אבל להשתמש ב 1984 כדי שהתאגיד שלך ירוויח יותר כסף.

א. מה הבעייה עם זה?
ב. זה בדיוק מה שאפל עשתה בפרסומת שלה בזמנו...

אגב, ראיתי עכשיו דיווח שפורטנייט גם הוסר מהחנות של גוגל. ממש מנסים לזמבר את אפיק מכל הכיוונים :)

עריכה:
המשחק ירד מהחנות של גוגל, אבל עדיין ניתן להוריד דרך האפליקציה של אפיק או מהחנות של סמסונג, אז יש דרכים לעקוף את זה...
בכל אופן אפיק הגישה תביעות נגד 2 החברות

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2020, 13:31

קצת פרטים חדשים על ביושוק 4/איך שלא יקראו לו.
*יתרחש ברקע עלילתי חדש לגמרי,לא בביושוק הראשון ולא בביושוק אינפיניט.
*ישתמש באנריל 4*
*עולם ראקטיבי שמגיב לבחירות שלך וכנראה מאפשר פתרונות לא אלימים לבעיות,כלומר אימרסיב סים של ממש AKA דאוס אקס.
*אנחנו רחוקים עוד שנים ממנו.

למרות שהמשחק משתמש באנריל 4 אין שאלה בכלל שזה יהיה לחלוטין משחק דור הבא,גם ארקהם נייט השתמש במנוע אנריל 3 משופץ והיה משחק דור הבא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2020, 13:43

בלי קן לוין הציפיות שלי ממנו די נמוכות, אבל מחזיק להם אצבעות... ביושוק מהסדרות האהובות עליי בכל הזמנים, אבל זה בעיקר בגלל האווירה והסיפור, ופה אני חושש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2020, 13:48

אני מבין מה שאתה אומר לאסקין קן לוין באמת מוכשר פצצות ואם אני לא טועה גם הוא כמו ניל יהודי משלנו כבוד!.

אבל יש סיבה להחזיק להם אצבעות take 2 מפיצים מעולים שבדרך כלל מכבדים את הIP שלהם אני מאמין שהם ידאגו להרים לנו משחק ברמה :)

היה גם חשש דומה בזמנו למשל שסקוור לא יצליחו להרים משחק דאוס אקס בלי וורן ספקטור בתמונה,והנה הם הצליחו.
זה אפשרי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2020, 14:35

This War of mine משחק אינדי שחולק בפלוס בעבר,נכנס לרשימת הקריאה המומלצת לבתי ספר תיכון בפולין. אתם יודעים כמו שרוב בתי הספר בעולם נותנים לתלמידים שלהם לקרוא את התפסן בשדה השיפון. ההמלצה מגיעה ישירות מראש הממשלה הפולני.
כמובן שהאנשים ישחקו במשחק ולא יקראו אותו אבל הבנתם.

המשחק מתמקד באזרחים שצריכים לשרוד מציאות פוסט מלחמתית.

ולי כל זה זה תזכורת שהמשחק יושב יותר מדי שנים בבקלוג שלי.
https://www.eurogamer.net/articles/2020 ... ding-lists

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוגוסט 2020, 14:42

Laskin כתב:
Kazz כתב:אבל להשתמש ב 1984 כדי שהתאגיד שלך ירוויח יותר כסף.

א. מה הבעייה עם זה?
ב. זה בדיוק מה שאפל עשתה בפרסומת שלה בזמנו...

אגב, ראיתי עכשיו דיווח שפורטנייט גם הוסר מהחנות של גוגל. ממש מנסים לזמבר את אפיק מכל הכיוונים :)

עריכה:
המשחק ירד מהחנות של גוגל, אבל עדיין ניתן להוריד דרך האפליקציה של אפיק או מהחנות של סמסונג, אז יש דרכים לעקוף את זה...
בכל אופן אפיק הגישה תביעות נגד 2 החברות

זה היה מארב מתוכנן היטב של אפיק. בוא נראה מה יקרה הלאה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2020, 14:47

אני בעד גוגל ואפל בעימות נטו בגלל שבאפיק יש בעלות סינית חזקה אז אני לחלוטין נגד אפיק.שלא לציין גם שאני לא אוהב את העסקות הבלעדיות שלהם מצדי שיתרסקו למצולות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוגוסט 2020, 14:49

אין לי שום סוס במירוץ הזה. ממש לא אכפת לי שחברה של 17 מיליארד דולר רוצה עסקה טובה יותר מחברה של 2 טריליון דולר או משהו כזה. שיאכלו אחת השניה.

האם אפל צריכה לקחת 30 אחוז מכל עסקה בפורטנייט? אישית, אני חושב שזה לא הוגן. אבל זכותם.
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2020, 14:58

למה אפל צריכה לעשות הקלות לאפיק? הם לא איזה מפתח אינדי שההקלות האלה יכולות להיות ההבדל בין הצלחה לפשיטת רגל בשבילו.

היא גם לא איזו מפתחת שתלויה בפורטנייט בשביל להתקיים.

אפיק בנתיים עושה דילים גרועים של בלעדים זמנית.
ביום שהיא לפחות תממן חלק מהבלעדיים האלה ותאפשר אחרי כמה שנים יציאה שלהם לשאר הפלטפורמות כמו שנינטנדו סוני ומייקרוסופט עושות אני אהיה בעדם :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוגוסט 2020, 15:12

זה לא ספציפית על פורטנייט. אני לא חושב שאפל צריכה לקחת 30 אחוז מכל עסקה בכל אפליקציה שהיא. כנ"ל גוגל. כמו שאמרתי, מצידי שיאכלו אחת את השנייה.
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אוגוסט 2020, 15:30

העניין הוא שיש כאן הרבה צביעות מצד אפיק- גם סוני ו-MS לוקחות קאט 30% על כל רכישה בתוך המשחקים שלהם,וגם קאט דומה במעמד הרכישה של המשחק עצמו (במקרה של פורטנייט זה לא רלוונטי כי הוא F2P) וכשמישהו עימת את טים סוויני עם העניין הזה בטוויטר,התשובה של סוויני הייתה משהו מגומגם בסגנון של "כן,אבל סוני ו-MS שונות כי הן בונות חומרה ומוכרות אותה בהפסד.." או משהו כזה,ובתגובה כמובן שהציגו לו את העובדה שהפס4 וה-XBO שתיהן נמכרות ברווח עוד מתחילת הדור ומאז שתיקה ממנו בנושא.
בקיצור,הוא מצפה לאפקט דומינו שלא הולך להגיע,ויש לו בעיה להתנגח עם סוני ו-MS ישירות כי אחת מהן השקיעה בחברה שלו ועם שתיהן יש לאפיק ביזנס ארוך טווח במגוון של תחומים כמו לייסנסינג של UE וכו'.
מה שאפיק באמת רוצה זה להרים חנות עצמאית משלה בתוך הפלטפורמות שהן לא פיסי,היא רוצה לשנות סטטוס קוו של למעלה מ-15 שנה וזה פשוט לא הולך לקרות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוגוסט 2020, 15:43

העניין הוא שהקונגרס האמריקאי גם ככה חם על אפל בהיבט האפסטור. כמו שהם חסמו את hey.com לא מזמן ואת XCLOUD באיזה תירוץ מקושקש. או שכתבו את תנאי השימוש שלהם כדי שיתאימו בדיוק למידה של אמזון פריים וידאו, שלא תצטרך לשלם 30%. אז כרגע, אולי דווקא יש סיכוי שאפל יתגמשו (עובדה שהם הכניסו את hey.com חזרה לחנות האפליקציות, ממש כמה ימים לפני השימוע בקונגרס בנוגע למדיניות שלהם בחנות האפליקציות).

נחיה ונראה. אני לא חושב שאפיק היא איזה קדוש מעונה - אבל אני באמת חושב שאף אינדי (כמו שגלאס דיבר עליהם), ישיג אי פעם אחוז יותר טוב, אם בהמה כמו אפיק לא תלך כאן ראש בראש עם אפל וגוגל.
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אוגוסט 2020, 16:34

אין ספק שהטיימינג לא מקרי- השימוע שהיה בקונגרס הפך את אפל וגוגל בעיני אפיק לפגיעות,הם הריחו דם במים. לדעתי אפל וגוגל שתיהן עשירות וחזקות מדי בשביל שמשהו ישתנה אבל איך אומרים? איחלתי לשני הצדדים בהצלחה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2020, 16:50

glass man כתב:אפיק בנתיים עושה דילים גרועים של בלעדים זמנית.
ביום שהיא לפחות תממן חלק מהבלעדיים האלה ותאפשר אחרי כמה שנים יציאה שלהם לשאר הפלטפורמות כמו שנינטנדו סוני ומייקרוסופט עושות אני אהיה בעדם :)

אפיק רק התחילה ככה, הם הופכים למפיצה לא קטנה עכשיו, עם לפחות 3 משחקים שהם מממנים במאה אחוז, כולם נשמעים מבטיחים במיוחד, והם יהיו בלעדיים לחנות שלהם ואין בזה שום דבר רע. וזה ממש לא שסוני מאפשרת לבלעדיים שלה להגיע לכל מקום אחר כך, ובטח שלא נינטנדו...
חוץ מזה שהעניין שיש להם גב סיני לא אמורה לגרום לך, כגיימר, אוטומטית לתמוך בחברות ה״מערביות״, בינתיים אפיק הרבה הרבה יותר טובה לתעשייה מאשר אפל וגוגל. המחנאות הזו מטופשת.

ולגבי ניל דרוקמן וקן לוין - ניל לא ממש גאה להיות ישראלי וקן לא ממש יהודי על פי ההגדרה הדתית, סה״כ מדובר באנשים מוכשרים שכל קשר בינם לבין היהדות הוא מקרי בהחלט :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2020, 16:57

Laskin כתב:
glass man כתב:אפיק בנתיים עושה דילים גרועים של בלעדים זמנית.

אפיק רק התחילה ככה, הם הופכים למפיצה לא קטנה עכשיו, עם לפחות 3 משחקים שהם מממנים במאה אחוז, והם יהיו בלעדיים לחנות שלהם ואין בזה שום דבר רע. וזה ממש לא שסוני מאפשרת לבלעדיים שלה להגיע לכל מקום אחר כך, ובטח שלא נינטנדו...
חוץ מזה שהעניין שיש להם גב סיני לא אמורה לגרום לך, כגיימר, אוטומטית לתמוך בחברות ה״מערביות״, בינתיים אפיק הרבה הרבה יותר טובה לתעשייה מאשר אפל וגוגל.

אתה בטוח במה שאתה אומר? כי בנתיים.
סוני:
סטריט פייטר 5- מומן על ידי סוני יצא גם למחשב.
DS -יצא גם למחשב.
DQ11-יצא גם למחשב הבלעדיות על הגרסה הדפינטיבית נשארה אצל סוני והמחשב הבוקס מקבל את הגרסה הנחותה גרפית של הסוויץ.
הוריזון_יצא למחשב.

נינטנדו -מימנה את 101. the wonderful והוא מגיע לכל הפלטפורמות אז אמנם היא לא המפיצה שלו על הפלטפורמות האלו אבל גם במימון שלו היא לא דרשה שבתמורה הוא לא יגיע אחרי תקופה X.
על מייקרוסופט אני אפילו לא צריך להרחיב מה מגיע לפלטפורמות אחרות.
וכן בברירת מחדל אני בעד חברה מערבית על חברה סינית.

אפיק יותר טובה לתעשייה? יותר טובה ממי? את המקום שלהם כענקית גרפיקה יש להם משנות ה90 זה לא אומר שהם לא מחורבנים לגיימרים בכל תחום אחר.

על הקטע היהודי תגיד מה שבא לך לא איכפת לי. זו עובדה שיהודים נמצאים בכל חלק משמעותי של התרבות בין אם הם גאים במוצאם או מתעבים אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2020, 17:36

נו ברור שתמצא דוגמאות, זה לא הופך את המצב לשונה ממה שתארתי - הרבה מאוד לא מגיעים. אפילו משחקים ישנים כמו MGS 4 שאין שום סיבה לשמור על הבלעדיות שלו היום, לכאורה.
הרי גם הבלעדיות של אפיק היא לרוב זמנית אלא אם הם מימנו את כל המשחק ואז אפשר לנחש שהמצב יהיה אחרת.
מה גם שהרבה פעמים גם אם סוני כבר משחררים בלעדיים - זה אחרי הרבה שנים וזה כבר לא רלוונטי. אולי גם אפיק תשחרר כמה מהבלעדיים שלה עוד חמש שנים, למי יהיה אכפת מהם אז?

ממי אפיק יותר טובה לתעשייה? כל חברה שלוקחת 30 אחוז, שזה פחות או יותר כל חברה אחרת, מגוגל ואפל דרך סטים וכמעט כל שאר החנויות במחשב. עצם העובדה שהם נכנסו חזק לתחום החנות הדיגיטלית (וזה רק בזכות הגב הסיני) - הם הכניסו לפאניקה את המתחרות, שחלקם עדו כבר מהלכים כדי לנסות ולצמצם את פערי התיווך בדרגים שונות, העובדה שהם מממנים פרוייקטים וכנראה עוזרים בכך שנקבל מוצרים איכותיים יותר, ושסוף סוף יש מתחרה אמיתית לסוג-של מונופול שהיה לסטים - הכל ביחד זה מדהים לתעשייה.
גם אני כעקרון מעדיף חברה מערבית מאשר סינית, אבל כל מקרה חייב להיות לגופו, ובמקרה של גוגל ואפל והיחס שלהם לגיימינג - הוא חרפתי לעומת אפיק, אז ברור שאני בצד של אפיק כאן, למרות שלדעתי התביעה לא במקום וצריך לזרוק אותה לפח, כי אני מאמין שגוגל ואפל אמורות להחליט בעצמן עבור הפלטפורמות שלהן, מה מותר ומה אסור לעשות שם, אבל אין ספק שאפיק טובה יותר לגיימרים מאשר גוגל ואפל. אפילו לא ספק קטן.

לגבי ה״יהודים״ בתעשייה - אני לא רואה שום סיבה להתגאות בהם רק בגלל שהם יהודים, רוב היהודים מהתעשייה הזו ותעשיות בידור אחרות הם פרוגרסיבים מהסוג שהרבה פעמים מעדיף את חמאס על פני ישראל, והם אתאיסטים מוחלטים (לא שיש בזה משהו רע, כן? גם אני אתאיסט), אז זו סתם מחנאות מטופשת וחסרת משמעות בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 אוגוסט 2020, 03:54

Laskin כתב:נו ברור שתמצא דוגמאות, זה לא הופך את המצב לשונה ממה שתארתי - הרבה מאוד לא מגיעים. אפילו משחקים ישנים כמו MGS 4 שאין שום סיבה לשמור על הבלעדיות שלו היום, לכאורה.
הרי גם הבלעדיות של אפיק היא לרוב זמנית אלא אם הם מימנו את כל המשחק ואז אפשר לנחש שהמצב יהיה אחרת.
מה גם שהרבה פעמים גם אם סוני כבר משחררים בלעדיים - זה אחרי הרבה שנים וזה כבר לא רלוונטי. אולי גם אפיק תשחרר כמה מהבלעדיים שלה עוד חמש שנים, למי יהיה אכפת מהם אז?

ממי אפיק יותר טובה לתעשייה? כל חברה שלוקחת 30 אחוז, שזה פחות או יותר כל חברה אחרת, מגוגל ואפל דרך סטים וכמעט כל שאר החנויות במחשב. עצם העובדה שהם נכנסו חזק לתחום החנות הדיגיטלית (וזה רק בזכות הגב הסיני) - הם הכניסו לפאניקה את המתחרות, שחלקם עדו כבר מהלכים כדי לנסות ולצמצם את פערי התיווך בדרגים שונות, העובדה שהם מממנים פרוייקטים וכנראה עוזרים בכך שנקבל מוצרים איכותיים יותר, ושסוף סוף יש מתחרה אמיתית לסוג-של מונופול שהיה לסטים - הכל ביחד זה מדהים לתעשייה.
גם אני כעקרון מעדיף חברה מערבית מאשר סינית, אבל כל מקרה חייב להיות לגופו, ובמקרה של גוגל ואפל והיחס שלהם לגיימינג - הוא חרפתי לעומת אפיק, אז ברור שאני בצד של אפיק כאן, למרות שלדעתי התביעה לא במקום וצריך לזרוק אותה לפח, כי אני מאמין שגוגל ואפל אמורות להחליט בעצמן עבור הפלטפורמות שלהן, מה מותר ומה אסור לעשות שם, אבל אין ספק שאפיק טובה יותר לגיימרים מאשר גוגל ואפל. אפילו לא ספק קטן.

לגבי ה״יהודים״ בתעשייה - אני לא רואה שום סיבה להתגאות בהם רק בגלל שהם יהודים, רוב היהודים מהתעשייה הזו ותעשיות בידור אחרות הם פרוגרסיבים מהסוג שהרבה פעמים מעדיף את חמאס על פני ישראל, והם אתאיסטים מוחלטים (לא שיש בזה משהו רע, כן? גם אני אתאיסט), אז זו סתם מחנאות מטופשת וחסרת משמעות בעיניי.

אחח לאסקין לאסקין שנינו מעדיפים חברה מערבית על חברה סינית ואתה עדיין מחפש להתווכח על הפרטים השוליים :lol:

אבל זה בסדר אני לא לוקח אישית אני יודע שאפילו עם מלכת אנגליה היית מתווכח ככה.

ועכשיו ברצינות אחי. עזוב פוליטיקה רגע,אוקיי? כאילו רק שתדע שכל הקטע שהם נועלים בלעדיים מהחנות של סטים הרבה יותר מפריע לי מזה שהם הפכו לחברה סינית.

אני מהרהר לפעמים במחשבה לחזור לPC ואם תראה את הספריה שלי בסטים אתה תבין למה אני רוצה הכל בסטים

זה נוח לי שהכל במקום אחד אני לא רוצה שאפיק יבואו וישנו לי את זה. אני רוצה שכל משחק שאני ארצה לקנות בסטים יהיה בסטים.

כי שוב מה לעשות שזו הפלטפורמה שרוב המשחקים שלי שם.

על הדרך כייף לי לתעב חברה סינית אבל תאמין לי שיש כמה משחקים סינים שאני עומד לרכוש ככה שאם משחק כלשהו מעניין אותי העניין הסיני ממש לא יעצור אותי.

אני עדיין מאמין שמפתחים באשר הם זכאים לתגמול על עבודתם :)

בנוגע לקטע היהודי. ביושוק זה משחק מאוד "יהודי" ואני לא היחיד שחושב שזה משחק מאוד "יהודי" גם קן לווין חושב כמוני הנה.
https://kotaku.com/bioshocks-jewish-roo ... 1827482206

אני בספק אם הם מנותקים מהיהודים כמו שאתה חושב. ניל יודע עברית גדל בארץ ולא התרשמתי כלל שזה כמו שאמרת להפך.

תשמע אם הנקודה שלך זה "גלאס עזוב אותך סינית נטו מה טוב לגיימרים"

אז גם שם הסברתי כבר למה אני לא בעד אפיק.

ביום שהיא תממן AAA שיגיע אפילו אחרי 4 שנים לפלטפורמות אחרות אדבר אחרת.. עד אז אני בעד גוגל ואפל.. יותר אפל כי אני שומר להם חסד שאולי אם ייכנסו לשירותי ההזרמה יעשו טוב.. גוגל מקרה אבוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוגוסט 2020, 11:12

איזה משחק ממש טוב גוגל או אפל אי פעם מימנו שאתה מעדיף אותם מאשר אפיק? הסיכוי שאולי יום יגיע ואפל תביא שירות כלשהו? זו הסיבה שאתה מעדיף אותם על פני חברה שמפתחת משחקים ויצרה קליינט שמביא הרבה יותר כסף למפתחות עבור המוצר שלהן?
והסיבה שלך להיות בצד של סטים היא מאוד שטחית... יופי שזה נח לך שהכל במקום אחד, בשביל זה יש את galaxy 2.0 שאתה יכול לשים שם את כל המשחקים שיש לך מכל החנויות השונות. אתה צריך להסתכל מעבר לרצון שלך לא לעשות דאבל קליק ותוך 3 שניות לגשת לעוד ספרייה עם עוד משחקים :)
זה כמו שתגיד לי שאתה מעדיף שתהיה רק קונסולה אחת. מה רע? תוכל לשחק עליה את המשחקים של נינטנדו, סוני ומיקרוסופט! תענוג, לא? רק שאם היה דבר כזה - היו יכולים לקחת ממך 100 דולר על משחק, וחודש של גישה לאונליין ב-30 דולר, ועל הדרך משקיעים הרבה הרבה פחות במשחקים. כי ככה זה כשאין תחרות.
אז נכון, סטים לא הגזימו יותר מדי עם המונופול שלהם, בינתיים, אבל התחרות כן רק עוזרת, בעיקר לאנשים שמביאים אלינו את המשחקים, אבל ככה כולנו רק נרוויח יותר. כשחברת משחקים מקבלת נתח גדול יותר עבור המוצר שלה זה הרבה פעמים מתבטא בהשקה נוספת, בתשלום טוב יותר למפתחים, ביותר תוכן, יותר לקיחת סיכונים ויותר חברות רוצות להכנס לשוק כזה. בקיצור אם תחשוב יותר לעומק ובמקום להסתכל רק על הנוחות שלך למצוא את כל המשחקים במקום אחד (ושוב - זה בכל מקרה קיים בGOG) - אתה תבין למה תחרות שווה את המחיר הכבד והנורא של התקנת קליינט נוסף.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 אוגוסט 2020, 11:14

אפל עושה איפה ואיפה - היא בולמת את stadia ו xcloud אבל לא אפליקציות דומות שלא בתחום הגיימינג.
אפיק נוהגת בעצמה בטקטיקות אנטי-תחרותיות.
אם לאסקין היה שופט הוא לא היה מאשים את מיקרוסופט ב anti-trust בזמנו עם אינטרנט אקספלורר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים