חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2023, 01:30

הנה חדשות חריגות, RE5 קבל פאצ׳ 14 שנים אחרי שהוא יצא בגרסת המחשב. הפאצ׳ מסיר את GFWL ומוסיף מסך מפוצל מקומי ל-co op.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מרץ 2023, 08:53

ממש נהנתי אתמול, לקרוא את רשמים של פפ16… כינו אותו בחלק מהמקומות דברים כמו Eikon May Cry או DMC mixed with Game of Thrones… מה יש לא לאהוב? :) צריך כמובן לשחק בו כדי לדעת אבל אני כבר השתכנעתי. לא צפיתי בקטעים החדשים שהראו אתמול אני לא רוצה שום ספוילרים ומהתמונות שראיתי - זה נראה כמו חתיכת ספוילר, גם אם רק מהשעות הראשונות.
גרפית אני לא רואה פה שיפור ענק אבל אם אתם רואים אז נחמד לשמוע. המשחק נראה סביר, לא הרבה מעבר.
באסה קצת שגירסת המחשב לא תצא לכל הפחות חצי שנה אחרי הפס5, אני הייתי כמובן מעדיף לשחק בו על המחשב… אוף, שסוני יפתחו כבר חנות במחשב :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2023, 09:06

Laskin כתב:ממש נהנתי אתמול, לקרוא את רשמים של פפ16… כינו אותו בחלק מהמקומות דברים כמו Eikon May Cry או DMC mixed with Game of Thrones… מה יש לא לאהוב? :) צריך כמובן לשחק בו כדי לדעת אבל אני כבר השתכנעתי. לא צפיתי בקטעים החדשים שהראו אתמול אני לא רוצה שום ספוילרים ומהתמונות שראיתי - זה נראה כמו חתיכת ספוילר, גם אם רק מהשעות הראשונות.
גרפית אני לא רואה פה שיפור ענק אבל אם אתם רואים אז נחמד לשמוע. המשחק נראה סביר, לא הרבה מעבר.
באסה קצת שגירסת המחשב לא תצא לכל הפחות חצי שנה אחרי הפס5, אני הייתי כמובן מעדיף לשחק בו על המחשב… אוף, שסוני יפתחו כבר חנות במחשב :(

אני לא ראיתי שיפור גרפי כי לא צפיתי בתוכן החדש :)
אני נמצא במצב די מיוחד בשבילי שבו לא עקבתי כמעט בכלל אחרי אולי המשחק הכי גדול השנה שמקבל שבחים מקיר לקיר. אז להתחשב בזה שהוא יוצא עוד כמה חודשים, נראה לי שאני אשמור על blackout. אם כבר אז כבר.
אבל בין הטריילרים הראשונים כשהוא נראה כמו משחק פס4 ב-4k לבין הטריילר האחרון יש הבדל גרפי ענקי. המחמאות ״דור הבא״ מגיעות מעיתונאים, גם בצד הגרפי וגם בצד של מעבר מסצנות מעבר ישר לגיימפליי בצורה מרשימה. אבל אולי הכל שטות ומדובר בסתם הייפ שמשתולל.

אגב, בנוגע לגרסת המחשב, הם אמרו אתמול שהחוזה הוא לחצי שנה בלעדיות אבל אין מצב שהם יספיקו לסיים את גרסת המחשב תוך חצי שנה כי הם בנו את המשחק הזה תפור למידות של הפס5 והם יתחילו לעבוד על המחשב רק אחרי שהוא יצא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2023, 10:02

לאסקין, ציפית בהכל? לא רוצה לעשות פה ספוילרים לאף אחד כי אני מניח שאף אחד לא רוצה לדעת כלום וגם אני הייתי מעדיף שהבקרובים האלה לא יגלו לי כל כך הרבה בדיעבד, אבל חלק מהדברים שראיתי הם טירוף בומבסטיות גרפית שאני רגיל לראות רק מסוני בדורות האחרונים. ערכי הפקה של פאקינג סנטה מוניקה, ובקצרה זה די ברור עכשיו למה המשחק הזה לינארי כל כך יחסית ואפילו לא חותר לעולם יחסית קטן כמו של המכשף 3, כי הם פה רק בשביל לדחוף גרפיקה באזורים קטנים יחסית ועם סט פייסים מטורפים. :)
המשחק הזה הוא showcase גרפי, וכשתראה את המשחק בלי הדחיסה של יוטיוב אתה תרגיש בקפיצה הגרפית הזו זה בטוח.

אני פשוט בעננים מאז שנחשף שהבמאי של המשחק והכותב שלו הוא מעצב השלבים של Vagrant story פתאום כל כך ברור למה המשחק הזה שאפתני כל כך. הנה איך שmatsuno תיאר את הבמאי הזה.

Matsuno describes Maehiro’s duties as such: “He is in charge of map planning and progress management. He is the one who birthed the dungeons’ complex structure and cube puzzles. To him, the words ‘nasty’ and ‘difficult’ are compliments.”

בהתחשב בזה שVagrant זה ליטרלי משחקי הכס רק הרבה יותר אפל וקריפי ממשחקי הכס,ואחד המשחקים הכי קשים שנוצרו מעולם אם לא הכי קשה, אני בהחלט חושב שאנחנו הולכים לקבל משחק הארדקור שאפתני אפל וקשה רצח :) כאילו ממה שראיתי אפשר להפוך את הקומבואים לפשוטים אבל ברגע שראיתי שהמשחק דורש Perfect timing parry נגמר הסיפור, זה לא יהיה משחק קליל זה בטוח. זה יהיה משחק של מינימום 92.

עם כל האהבה שלי לבטסדה, אני אהיה חייב לשחק את פפ16 בהשקה כדי להימנע מספוילרים. בטח אם כולנו נשחק בו ביחד בהשקה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מרץ 2023, 10:43

שוב, בכוונה לא צפיתי בקטעים האחרונים ששוחררו, גם לא בכל הטריילר הקודם... אני מעדיף לדעת כמה שפחות.
ראיתי שיש קרבות בין הEIKONS האלה, אבל אני לא רוצה לראות אותם ממש ולהרוס לעצמי... ממה שכן ראיתי (כמה שניות פה ושם) - זה לא שום דבר שהPS4 לא מסוגל לעשות. הלוואי ואופתע לטובה, אבל כרגע זה נראה כמו משחק PS4 PRO יפה, לא מעבר. אני כן חושב שיש פה התלהבות לא מאוד מבוססת בהיבט הזה. מזכיר שוב שTLOU2 וHORIZON 2 רצים על הPS4.
אבל כאמור - הגרפיקה לא חייבת לפוצץ שום ראשים, כל עוד באמת מדובר פה בסיפור טוב, עולם מעניין וגיימפליי שמזכיר את DMC - זה נשמע לי חלום.
(ושוב, ממש מבאס שהחלום הזה לא יהיה על המחשב DAY1, אבל זה מה יש)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2023, 11:12

Laskin כתב:שוב, בכוונה לא צפיתי בקטעים האחרונים ששוחררו, גם לא בכל הטריילר הקודם... אני מעדיף לדעת כמה שפחות.
ראיתי שיש קרבות בין הEIKONS האלה, אבל אני לא רוצה לראות אותם ממש ולהרוס לעצמי... ממה שכן ראיתי (כמה שניות פה ושם) - זה לא שום דבר שהPS4 לא מסוגל לעשות. הלוואי ואופתע לטובה, אבל כרגע זה נראה כמו משחק PS4 PRO יפה, לא מעבר. אני כן חושב שיש פה התלהבות לא מאוד מבוססת בהיבט הזה. מזכיר שוב שTLOU2 וHORIZON 2 רצים על הPS4.
אבל כאמור - הגרפיקה לא חייבת לפוצץ שום ראשים, כל עוד באמת מדובר פה בסיפור טוב, עולם מעניין וגיימפליי שמזכיר את DMC - זה נשמע לי חלום.
(ושוב, ממש מבאס שהחלום הזה לא יהיה על המחשב DAY1, אבל זה מה יש)

אז אם אני לא ראיתי את הגרפיקה שלו כמו שהיא כיום ואתה גם לא ראית, אז אולי נשמור את הדיון הזה לעוד כמה חודשים :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מרץ 2023, 11:15

אני ראיתי, פשוט כמה שניות פה ושם. לא ראיתי סצינות שלמות... את הרמה הגרפית כן ראיתי. גם בתמונות וגם בקטעים קצרים, גיפים וציוצים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2023, 11:22

ממה שאני ראיתי וראיתי 45 דקות. המשחק הזה משפיל את הוריזון, ראצ'ט וTLOU2 :) אחרי מה שראיתי אני פשוט יושב כאן ואומר לעצמי זה לא יראה ככה על הפס4. הדרך הכי טובה שלי לתאר את זה, זה שזה נראה טוב כמו הדמואים הסינים האלה של המשחק עם הקוף המשחקים האלה שאנחנו אומרים לעצמנו שאף פעם לא באמת יצאו ונראים הכי נקסט ג'ן.

אפילו כשקלייב עולה על איזו מדרגות מאבן האבנים והצמחייה האפקטים של הערפל ווואו הכל כל כך נקסט ג'ן. אני בכלל לא מדבר על כמה טוב הדמויות נראות בקטעי הקישור כי זה לרמאות אני מדבר נטו על הגיימפלי אבל אם אנחנו כוללים איך הבעות הפנים של קלייב נראות בקטעי הקישור, וואו מעולם לא ראיתי כזה רגש מובע בדמות של משחק מחשב. פשוט אין את הuncanny valley שיש במשחקים אחרים, זה פשוט אנושי ואתה אשכרה מבין מה הוא מרגיש וחושב רק מלהסתכל עליו ברמה שמעולם לא ראיתי. גם לא בTLOU2.

אין לי ספק שאפשר לעשות גרסה מאוד מאוד נכה של המשחק הזה לפס4 האזורים פה קטנים, העולם הוא Hub מרכזי שממנו אתה הולך לאזורים שונים ולא עולם ענקי אז מבנה כזה קל לשחזר על הפס4, אבל אין לדעתי מצב שזה ייראה ככה.

כמובן שזכותך לחשוב אחרת לאסקין, אבל מעניין מה תחשוב כשתראה את המשחק הזה בשלמותו, אתה יודע עם אזורים ירוקים כמו הוריזון מפלצות, ודברים שתוכל להשוות אותם 1:1 להוריזון.

אני פשוט לוקח בחשבון שסקוור בכוונה לא הראו פה את הקטעים הכי טובים ושהם שומרים את ההכי טוב בסוד, אז אם הדמו נראה ככה, אלוהים.

על הPC, כן, מבאס טילים שלא נוכל לשחק אותו DAY ONE על ה4080 פשוט כאב לב, אבל וואלה? אם אני אאהב את המשחק הזה כמו שאני חושב שאני אאהב אותו אני אשמור את הPC לריצה השנייה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מרץ 2023, 11:40

אין לי בעייה שתמצא לי איזה קטע קצרצר או גיף ותשים אותו פה, של הרגע הכי יפה של גיימפליי או של קטע קישור שראית ממנו.. ממה שאני ראיתי - יש מרחק גדול מאוד בינו לבין הורייזון, או אפילו TLOU2.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2023, 13:49

אני אנסה כשאגיע הביתה, אם אצליח להפסיק לראות את הסרטונים האלה בלופ, משחק השנה ללא עוררין, אולי אפילו הדור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מרץ 2023, 13:57

אני לא מדבר על איכות המוצר, אין לי ספק שיהיה משחק ענק (אם כי סביר להניח שלא יהיה בטופ 5 של הדור אצלי, אבל הלוואי)...
אני מדבר על הגרפיקה כרגע... לא זיהיתי שום דבר "דור הבא" אולי מלבד החלקיקים, מאוד בדומה לFORSPOKEN היבט הזה.
רק כמובן שנראה טוב יותר. בדברים מסויימים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2023, 14:13

כי ראית כמה שניות לאסקין! :) ובטח את הקרבות האלה שהמספרים והUI מסתירים את כל השוואוקייס הגרפי :) תראה את המשחק כשהוא לא עמוס בכל השיט הזה של הUI והמספרים שהמסך נקי מכל הרעש הזה והשטויות.

כאילו כל אחד והרגשתו אתה לא יכול להתלהב בכוח, אבל מה מרשים בראצט והוריזון שנראים ממש יפים לעיתים וממש פס4 לעיתים לעומת משחק כזה שנראה כמו Tech demo מרוב שהוא מטורף. אני חושב שפשוט פלטת הצבעים האפורה שלו לא מרשימה במיוחד, מעניין מה תחשוב כשהוא יהיה ביידים שלך. :) בהנחה שכל אזור ואזור יהיה ברמת הפירוט שהם הראו פה. מלחיץ.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2023, 23:49

אגב בנוגע לפפ16 יהיה למשחק דמו שיכלול את כל השעתיים הראשונות שבועיים לפני שהמשחק המלא יוצא. המשחק יוצא ב23 ביוני והדמו יהיה זמין להורדה ב8 ביוני. ועוד פרט מעניין רמת הקושי בריצה השניה תהיה הרבה הרבה הרבה יותר קשה מהראשונה.... אז יש תמריץ לשחק שוב על הפיסי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2023, 08:15

רק שתאלץ לשחק אותו שוב פעם ראשונה במחשב ורק אז פעם שנייה אז בעצם פעם שלישית

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2023, 09:44

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2023, 17:09

זוכרים את אוסף המסמכים הפנימיים של סוני שמיקרוסופט רצתה גישה אליהם כתגובה לזה שסוני התערבה בתביעה לעצור את הרכישה של אקטיוויז׳ן? אז עכשיו בית המשפט האמריקאי הוציא לסוני צו והם חייבים לשחרר אותם למיקרוסופט. יהיה ממש מעניין בקרוב, זה הולך להיות אחד ה-back fire הכי גדולים אי פעם בתעשיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2023, 13:03

היום תהיה תצוגה של קאפקום..... הנה משהו שכנראה יהיה שם:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 מרץ 2023, 13:20

my body is ready. אין כמו רזי 4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2023, 13:39

אם רק יכריזו על גירסאות VR עליו ועל RE8 ***במחשב*** - יש להם 140 דולר ממני (אולי RE8 כבר לא 70 דולר... ועדיין - אני מוכן לשלם מחיר מלא!)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 מרץ 2023, 21:35

הדחייה הזו מרגישה מאוד מאוד מיותרת, המשחק כבר כנראה גמור ואין באמת משהו שהם יכולים לעשות כדי לשנות אותו בצורה מהותית..מוזר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2023, 23:03

מי יודע, אולי הוא גם קטסטרופה טכנית בנוסף להכל..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מרץ 2023, 11:32

יש דיווחים אמינים למדי על כך שRE4 REMAKE דלף כבר לפני כמה ימים לחנויות בשווקים מסויימים... מניח שנראה גירסה פרוצה שלו עוד לפני שיגיע לחנויות.
אבל היי, הם ישחקו בו עם הגשם הישן!
(למי שלא יודע, קאפקום הקשיבה לביקורת ויש פאץ' ביום הראשון ש"מתקן" את הגשם שקיבל ביקורת על איך שהוא נראה)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מרץ 2023, 10:50

מנכ"ל PLAYGROUND STUDIOS שהתפטר לאחרונה משם, בזמן הפיתוח של FABLE הבא - מקים סטודיו חדש:
https://traxion.gg/playground-games-for ... -new-game/
לפי האנשים שהצטרפו - נראה לי שהם ימשיכו בכיוון של FORZA HORIZON

סה"כ הגיוני... הסטודיו הלך לכיוון משחקי אקשן-הרפתקאות בגוף שלישי, והוא הגיע ממשחקי מכוניות וזו הנישה שהוא כנראה מעוניין להישאר בה
השאלה היא רק מה זה אומר על פייבל... או שהוא לא היה מתאים או שהפיתוח לא שכנע אותו שיש סיבה להשאר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מרץ 2023, 15:54

Laskin כתב:מנכ"ל PLAYGROUND STUDIOS שהתפטר לאחרונה משם, בזמן הפיתוח של FABLE הבא - מקים סטודיו חדש:
https://traxion.gg/playground-games-for ... -new-game/
לפי האנשים שהצטרפו - נראה לי שהם ימשיכו בכיוון של FORZA HORIZON

סה"כ הגיוני... הסטודיו הלך לכיוון משחקי אקשן-הרפתקאות בגוף שלישי, והוא הגיע ממשחקי מכוניות וזו הנישה שהוא כנראה מעוניין להישאר בה
השאלה היא רק מה זה אומר על פייבל... או שהוא לא היה מתאים או שהפיתוח לא שכנע אותו שיש סיבה להשאר.

או שעברו ה-X שנים שהוא נדרש להשאר שם בכדי לקבל את כל הכסף של הרכישה ועזב ברגע שכל הכסף היה בכיס שלו :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 מרץ 2023, 05:58

זאק סניידר אישר שהסרט שהוא עובד עליו (Rebel Moon) הולך לקבל גם משחק וידיאו. זה יהיה משחק תפקידים, אבל לא ברור עדיין איזה סטודיו עובד עליו יחד איתו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 57 אורחים