חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 16:05

Laskin כתב:אני מפקפק כי ספציפית דיברת על בניית העולם כמשהו שהיה גרוע במשחק, זה כמו לטעון שהשליטה בCeleste מרגישה איום ונורא, או שאלמנט הסימולציה בMSFS חובבני, או שאין איזון במשחקי בליזארד או… טוב, הבנת את העקרון

כולה אמרתי שבניית העולם לא טובה כי ביחס לביושוק הראשון היא ביזיון כולנו יודעים פה למה לווין מסוגל כשהוא רוצה....מה גם שאתה מסכים שהגיימפלי לא טוב, אז איך אתה יכול לתת לו בכלל מעמד של "גדול בכל הזמנים" מה הוא פליינסקייפ שבנה את עצמו רק על עלילה? רוב המשחקים צריכים להצטיין גם בגיימפלי בשביל להיות יצירת מופת למעט מקרים חריגים כמו פליינסקייפ אתה לא מסכים עם זה?

כולם פה לכלכו על הגיימפלי של איינפינט אני לא איזה יחיד פה, רק שאתם בוחרים לתת לחוויה הכללית ציון מיוחד במינו. ולמה? העלילה? מיינדפאק! צייק'
דמות מפחידה שמנסה להתחבב על השחקן אבל עושה לו uncanny valley מטורף בצורת אליזבת צייק.

נגיעה בכל מיני נושאים וזיון מוח במטרה לנסות להישמע עמוקים? צייק.

באיזה עולם אחרי שקיבלנו את TLOU1 שפשוט פירק את ביושוק אינפייניט ריגש הרבה יותר, האקטינג היה הרבה יותר, הסיפור היה הרבה יותר מרגש והרבה פחות מיינדפאקי (בכלל לא)
באיזה עולם כזה אפשר לטעון שביושוק איינפינט הוא יצירת מופת או בכלל לנסות להוציא אותי שקרן כי לא אהבתי אותו :) מבטיח לך שממש רציתי לאהוב אותו את איינפינט, עוד לא היה לי PS3 והייתי מת מרעב לאיזה משחק Story driven איכותי, שמתי את הביטחון שלי בלווין שיספק לי את הסחורה והוא איכזב אותי.

אם זה עושה אותי שקרן בעיניך שיהיה.

אגב, לאסקין אני מניח שלפי הקריטריון שלך, אתה חייב עכשיו לחזור בך מכל מה שאמרת על מולינו כי Black and white יושב על ממוצע 90 ... זה בטח אומר שמגיע לו את הממוצע הזה זה מה שאתה בא ואומר לי?

באמת לאסקין אוהב אותך והכל זו עובדה ידועה, אבל למחזר עלי טיעונים של קאז??? טיעונים של קאז? תן לזה לשקוע.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 04 ינואר 2022, 16:15, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 16:10

DrKeo כתב:ביושוק אינפנט הוא עלילת המד״ב שהכי אהבתי במשחק וידאו, הוא כנראה העלילה שהכי אהבתי בכלליות במשחק וידאו. ביושוק אינפנט מעלה המון שאלות ומסתורין, הוא עונה על כולם בצורה מאוד מספקת שזה משהו שאי אפשר להגיד על רוב סרטי הקולנוע שנכנסים לתחום המסתורין. הדמויות בו מצויינות וכל אחת ואחת מהן מתקשרת בצורה ישירה לעלילה ומשמשת מטרה מסויימת, רואים שיש יד מכווינה עם חזון שנגעה בכל פינה ופינה של המשחק. המשחק מכניס את האצבעות שלו לפרשנות חברתית, כלכלית ופוליטית שזה משהו שלא קיים בעולם משחקי הוידאו חוץ מבערך ב-2.5 משחקים, בטח שבקושי קיים במשחקי AAA בתקציב ענקי. כל מה שקשור לצד העלילתי, אינפנט הוא מאסטרפיס.

אם כבר לתקוף את אינפנט על משהו זה הגיימפליי שיכל להיות טוב יותר, הייתה בו הרגשה שיכלת לסיים את כל המשחק עם רובה אחד, האוייבים לא כפו עליך לגוון loadouts ואסטרטגיות. אבל בתמונה הגדולה? המשחק הזה מאסטרפיס בספר שלי והרוב בזכות הכתיבה ובניית העולם. אני גם לא חושב שזאת דיעה יותר מדי שנויה במחלוקת.

אגב, בצורה אירונית המעצב קרבות של אינפנט, החלק הכי חלש במשחק, הוא הבמאי של ביושוק 4.

אוי לא :( על הבמאי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 16:31

לא אמרתי שהגיימפליי לא טוב אלא שהוא לא הכי טוב, הגיימפליי סה״כ סביר, ובוודאות מוחלטת הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מביושוק הראשון, וזה עוד לפני שמדברים על הפאזלים של הצנרת שמוציאים את כל הכיף והזרימה של המשחק.
יש המון משחקים שנחשבים יצירות מופת עם גיימפליי סביר בלבד, או פחות מזה. הבאתי מקודם את TLOU הראשון כדוגמא, ויש עוד המון, למשל RDR1+2, כמעט כל הGTA שקיימים מאז השלישי, מלא RPG במיוחד ממבט ראשון… זה לא העיקר תמיד, ומשחק יכול להיות יצירת מופת למרות שהגיימפליי שלו לא הכי מדהים בעולם. יש אינספור דוגמאות כאלו כי משחק הוא סך כל חלקיו וכשיש עלילה ובניית עולם אולי הכי טובים שהיו אי פעם בתעשייה - אז בהחלט זה מתגמד, אלא אם הגיימפליי ממש רע ופוגע במשחק משמעותית, מה שממש לא המצב בביושוק אינפיניט.

אגב לא הבנתי את הטיעון שלך לגבי TLOU, אתה פשוט טוען שלדעתך הסיפור בה טוב יותר אז זו עובדה קיימת שאי אפשר להתווכח איתה או שבגלל שזה סיפור טוב יותר לדעתך אז ביושוק סיפור גרוע?
בכל אופן כמו שכתבתי - טענות על הגיימפליי הממוצע שלו תמצא בכל מקום וגם כאן בפורום כך שהטענה ההיא מתבטלת לחלוטין.

לגבי B&W - יש לי 2 נקודות… קודם כל - מדובר במשחק מתקופה אחרת לגמרי, עם מעט ביקורות אני מנחש (עריכה - בדקתי ואכן לביושוק אינפיניט יש פי 4 יותר ביקורות על שלל גרסאותיו מאשר b&w)… כמעט כל המשחקים שהבאתי שקיבלו 94 היו מדור הפס3 והלאה, כך שהרבה יותר רלוונטי וענייני.
דבר שני - ההבדל בין ממוצע 90 ל-94 הוא עצום. ממוצע 94 אומר המון המון מאיות/עשיריות, שהמשמעות זה לא ״משחק מושלם״ אלא ״יצירת מופת״

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 16:58

לאסקין תסתכל על האמת המוחלטת בעינים ישרות היא שם ואתה מתעלם ממנה כי היא לא נוחה לך כי במקרה זה משחק שאהבת. האמת המוחלטת היא שהממוצע הוא שקרי ומושפע, ממבקרים לא אובייקטיבים, הדבר היחיד שמשקף את האמת הוא הUser score הוא היחיד גם שמתעדכן בזמן אמת לפי המציאות בשטח.
והUser Score של ביושוק איינפינט, האמת הטהורה המוחלטת לגביו הוא שהוא משחק 86 לך תבדוק, זה מה שרוב האנושות באמת חושבת עליו ב2022 תקבל את זה או לא :)

וחלק מהאנשים חשבו את זה גם ב2013. (אני האמת הייתי נותן לו פחות אבל נו זה לווין אז הייתי נותן לו 80)

כאילו פאק, תראה נדב עף ביושוק איינפינט לפחות כמו שהוא עף על קוג'ימה והוא הראשון שמודה בזה שהגיימפלי פח ולא מאוזן.

מה הטיעון לאסקין? אתה כאילו בא ואומר לי שTLOU1 וביושוק איינפינט? שקולים בגיימפלי? אמנם אני אהיה הראשון להודות שיש משחקי התגנבות עם גיימפלי הרבה הרבה הרבה יותר טוב
מTLOU (דאוס אקס, היטמן ובטוח שגם MG5 מן הסתם אבל לא הגעתי אליו)

אבל בוא הוא לא ביזיון ברמות הגיימפלי של איינפינט, שיחקתי אותו על הHard בזמנו בלי מצב שמיעה והיה תענוג, הייתי צריך לעשות חיפוש של משאבים הייתי צריך לחסוך בכדורים הייתי צריך להתגנב טוב המשחק פאקינג הביא את הסחורה איך אפשר בכלל להשוות לשיעמום הטוטאלי של איינפינט

והגאן פליי? אוי שאני לא אתחיל על הגאן פליי לפעמים הייתי חולם ב2013 שאני משחק באיינפינט ומקבל סיוטים.

הטענה על TLOU1 הוא שהוא פשוט פירק את התחת לביושוק ואי אפשר להתעלם מזה שלידו איינפינט היה נראה כמו משחק מיותר.

אני ממש מרחם על לווין כי, דרוקמן פשוט השפיל אותו גנב לו את כל הפרסים והתהילה והפוקוס כי זה מה שהגיע שיקרה כי TLOU היה ועדיין עליון על ביושוק בכל פרמטר.

איינפינט הזדקן כל כך רע כי הוא הושפל עוד בשנת היציאה שלו וגומד למימדים הראויים לו.

אתה לא מסכים לאסקין? זכותך אבל ההיסטוריה איתי במקרה הזה וזה מגובה בכל הממדים האובייקטיבים של האמת המוחלטת.
מו

ולגבי Black and white אתה סתם מעוות עכשיו את הנתונים ומנסה להגיד שזו תקופה אחרת כי העובדות בשטח לא מתאימות לך בזמנו המבקרים עפו על בלאק אנד וויט בדיוק כמו שעפו על איינפינט פשוט לא כל הביקורות הגיעו לMC אנשים נישקו את האדמה שמולינו דרך עליה בהשקה שלו, היית שם אתה יודע שזה ככה ואין לזה משמעות אם MC הצליח לשמר את הביקורות או לא הממוצע השתמר, פשוט לא נוח לך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 17:15

ההיסטוריה לחלוטין לא מסכיה עם 90% ממה שכתבת, אתה ממציא ״עובדות״ ונתוני ״רוב האנשים״ מהתחת שלך.
הטענה שממוצעים של 35 ביקורות לא שקולים לממוצעים של 120 ביקורות היא לא המצאה שלי, או משהו שאני משתמש בו כשנח לי, היא הגיון בסיסי ומשהו שאף אחד מלבדך בפורום הזה לא יחלוק עליו.
שוב, זו דוגמא למשהו שאתה משוכנע שהוא הסברה הרווחת, אבל האמת היא ההפך המוחלט.

הצד הכי חלש בTLOU ובBioshock Infinite הוא הגיימפליי.
בשניהם הוא לא גרוע בשום צורה, הוא פשוט לא משהו מיוחד, עם כמה חסרונות ללא ספק, ומתגמד לעומת הסיפור ובניית העולם המעולים… אני ממש לא הולך לנהל דיון מטומטם על למי יש גיימפליי גרוע יותר, כי בעיניי הוא לא גרוע, זה אתה שתמיד אוהב להגזים ולהקצין כל דבר כדי ״לנצח״ דיונים, זה מגוחך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 ינואר 2022, 17:21

וגם מה גיימפליי משנה בכלל? הדיון הוא לא על עלילה במשחקי וידאו?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 17:55

בסדר לאסקין אני ממציא "רוב האנשים" הuser Score שם וכל פורום יותר מאוכלס מווקסלים שתכנס אליו יוכיח לך שהדעה הרווחת על ביושוק איינפינט הוא שהוא משחק פלצני, יומרני שמנסה לעשות ולהגיד יותר מהגובה שלו ומתרסק , כנראה שמאז שהוא יצא נכנסת לך לאיזו בועה שמדובר במאסטרפייס ומעולם לא שקלת אחרת. זכותך כן? כי גם אם רוב האנושות חושבת כמוני.
(והיא חושבת כמוני תתמודד עם זה) עדיין זכותך להחזיק בזה שמדובר במאסטרפייס, הבעיה היא שככל שתנהל דיונים על איינפינט בסקאלה רחבה אתה תפגוש את הדעה שלי יותר ויותר.

נדב: כן הדיון הוא על העלילה אבל לאסקין כבר גרר אותי לדיון על האיכות הכללית שלו שהוא אמר שזה אחד המשחקים הכי גדולים בהיסטוריה.

על העלילה מה יש לומר? מפותלת ומיינדפאק :) אבל אתה אוהב את זה לפי death stranding ולאסקין אוהב את זה לפי כרונו כרוס, אם זו בעינכם אחת העלילות הגדולות בהיסטוריה של המדיום אני לא יכול לחלוק על זה כי זה עניין של טעם, אבל שוב זו ממש לא דעת הרוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 18:14

דיברנו על גיימפליי כי כתבתי שהמשחק יצירת מופת וזו הדיעה הרווחת, על סמך הממוצע יוצא הדופן שלו. אתה אמרת שהוא מעפן וזה שגם אלו שחושבים שהוא יצירת מופת אומרים שיש לו גיימפליי לא הכי טוב זו הוכחה לכך שהאיכות שלו ירודה, ואני הבאתי דוגמאות למשחקים אחרים שנחשבים יצירות מופת אפילו עוד יותר מביושוק אינפיניט ויש להם גם כן גיימפליי לא הכי הכי טוב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 18:17

לאסקין בוא ניקח את זה צעד קדימה.

עם יד על הלב מה משחק יותר טוב בעיניך The last of us 1 או ביושוק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 18:27

TLOU מבחינת הדמויות, וביושוק+אינפיניט מבחינת העולם והרעיון.
כמשחק כללי אני חושב שTLOU

אגב לגבי הדיעה הרווחת:
https://www.ranker.com/crowdranked-list ... storylines

אין מה לעשות, הוא נמצא אי שם בטופ של כל הזמנים בכל רשימה שתמצא באינטרנט כמעט. ואגב הסיפור שלו מתחבר בצורה מדהימה לביושוק הראשון דרך Burial at sea כך שקשה להפריד את שני המשחקים ואני רואה את הסיפור שלהם כמקשה אחת, אבל מלבד הקטע הליברטריאני אני חושב בכנות שהסיפור של ביושוק אינפיניט *הרבה* יותר טוב מזה של ביושוק המקורי. לביושוק הראשון היה רק את העולם, הרקע שלו ומה שקורה שם עם הביג דאדי, אבל לא היה שם רגעים מרגשים באמת או מפוצצים מלבד כמובן הגילוי האחד ההוא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 18:35

אני נכנס לרשימה של לאסקין, עושה Ctrl -F רושם פליינסקייפ טורמנט/vagrant story לא מקבל שום תוצאות ואני כבר יודע שהאבא של כותב הרשימה היה צריך לאונן יותר בחיים שלו. :) כולם היו מרוויחים מזה.

בהזדמנות אני אביא רשימה שמייצגת יותר נכון את הדעה הרווחת ואראה שביושוק לא נמצא בה.

הסיפור של ביושוק הראשון כל כך כל כך יותר טוב גם סביבתית, אבל זכותך לדעתך לאסקין זה לא שכל דבר שאמרת אני לא מסכים איתו. יש דברים שבהם ביושוק הראשון הזדקן בצורה מזעזעת לעומת איינפינט לי למשל לקח שנים להיכנס לביושוק הראשון רק בגלל שלא אהבתי את הגיימפלי שלו לא הייתי שם בהשקה של הראשון אבל וואו שנתתי לו צאנס...

נ.ב לאסקין אפילו אתה אוהב יותר את TLOU 1 בדמויות מאשר את ביושוק, נו בוא מה יותר חשוב במשחק דמויות או הבניית עולם ? אתה בסופו של דבר רוצה דמויות שאתה יכול לבכות בגללן
אני כמעט בכיתי בTLOU 1 וכמעט בכיתי בביושוק איינפיינט אבל מסיבות אחרות לגמרי ובביושוק זה היה מהקריפיות של אליזבת.

נ.ב פאק הוריזון מקום 27 בסיפורים הכי טובים בתעשייה ברשימה של הבחור הזה בטח ממש כייף איתו במסיבות :lol:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 19:03

כי צריך לטעון עוד, איך אתה לא מבין איך אתרים כאלה עובדים?
בכל אופן פליינסקייפ נמצא שם במקום ה-95!!
ואתה יודע מה? ירית לעצמך פה ברגל כי אתה אמרת שמה שקובע זה הגיימרים, וזה אתר שנותן לגיימרים לדרג דברים בעצמם לפי אספקטים של המשחק (נניח הירי הכי טוב או הדמות הכי טובה) ואנשים מדרגים את זה בעצמם, לא שום עורך ולא שום ״בחור״.

ולא הבנתי מה הקשר עם TLOU, זה שיש יצירות מופת טובות יותר מיצירת המופת הזו - לא שולל אותה כיצירת מופת, אתה מביא טיעונים באמת ילדותיים כאילו יכול להיות רק משחק אחד הכי טוב אבר וזהו.

אגב, העלילה של הורייזון נחשבת טובה מאוד בקרב הרבה מאוד אנשים ונמצאת בהרבה מאוד רשימות עדכניות. הטקסטים והדיאלוגים מטומטמים והסיפור יכול היה לעבור טוב הרבה הרבה יותר, אבל העלילה עצמה יותר מורכבת ומעניינת ממה שאנשים חושבים. תבדוק בעצמך ותראה כמה אתרים מחשיבים אותו בטופ 50 או אפילו 20.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 19:15

מי האנשים האלה? מה רמת ההשכלה שלהם? לפי הרשימה זה נראה שרובם אפילו לא סיימו השכלה תיכונית. ככל שהתעמקתי ברשימה כך נחרדתי לגלות את הדירוגים.
סאן אנדרס, מקום 17 בעלילה? חחחחחחחחחח מה כאילו ? באיזה עולם.

מדובר באנשים שמוטב היה שלא היו מקבלים חיבור לאינטרנט לאסקין, אתה בשום אופן לא יכול להשוות אותם לרמה הגבוהה שפוקדת את MC.

אני לא אמרתי שTLOU שולל מאחרים להיות יצירת מופת אני אפילו לא חושב שTLOU הוא היצירת מופת הכי גבוהה במדיום וזה די ברור מההודעות שלי אבל הייתי ממקם אותו בטופ 5 כן. במקרה של איינפינט TLOU 1 והוא ניסו ללכת על אותו שטייק של ליצור קשר רגשי לשתי הדמויות הראשיות שאתה משחק ובזה TLOU1 השפיל את איינפינט קשות, אם הייתי לווין לא הייתי יוצא מהבית שנה מהדיכאון.

והעלילה של הורייזון לאסקין? באמת? העלילה של הורייזון? אמנם עזבבתי רק אחרי כמה שעות אבל כאילו לאסקין כאילו מה טוב בעלילה שלו? אני אפילו לא זוכר למה עשיתי מה שעשיתי שם.
איך ביבי אומר, לא יהיה כלום כי אין כלום. ככה הרגשתי בהורייזון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 19:32

אלו אותם אנשים שיש בMC - אנשים רנדומליים לחלוטין שמספיק היה חשוב להם לתת ציון או לדרג. הטיעון היה שלך לא שלי, אני פשוט השתמשתי בו כדי להראות לך שאתה לא באמת מאמין בזה, ופתאום חשוב לך לדעת מה הנסיון שלהם ומי הם בכלל, משהו שאתה יודע רק במקרה של מבקרים מאתרים נחשבים.

אגב, גם סן אנדראס נחשב סיפור טוב ואפילו טוב מאוד. אתה כנראה לא מבחין בין סיפור לכתיבה, למרות שגם מבחינת כתיבה משחקי GTA מעולים, ביחס למה שקיים בתעשייה כמובן, והסיבה לכך שאני לא מאמין ממש בGTA6 בלי דן האוסר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 20:01

GTA זה סאטירה מוגזמת כמו סאותפארק ומשפחת סימפסון ארץ נהדרת וכו' אני לא אגיד על GTA שיש לו סיפור טוב כי זה סה'כ משהו שמנסה להצחיק אותי ולעקוץ את החברה שלנו אין אף דמות בGTA שהיא ניתנת לאהבה ולסימפוט אין שום תחכום אין נגיעה ברגש, זה רדוד בשביל להצחיק ולהגזים. אני לא אשכח שבהשקה של GTA4 המבקרים העזו להשוות את העלילה שלו לסופר ענק כמו דוסטוויבסקי, פשוט לא הפסקתי לצחוק מתת הרמה שלהם.

אתה אולי יכול להגיד לטעמי שאתה אוהב את הסאטירה ושבגלל זה דן האוסר חסר לך אבל לקרוא לביקורת החברתית שלו ולסאטירה סיפור טוב? כמובן על טעם וריח אין מה להתווכח אחי, הכל באהבה, אני לא יודע מה אתה מחפש בסיפורים שלך אני מחפש להתרגש מדמויות ושאם כבר לא מביאים לי דמויות טובות אז שיביאו לי איזו תובנה מעניינת לחיים משהו שישנה אותי קצת. וGTA לא היה קרוב לי לזה וגם לא איינפינט, אולי יש לנו פשוט ציפיות מאוד שונות מהסיפורים והציפיות שלי לפעמים אולי לא הכי ראליסטיות ואתה יותר זורם עם מה שיש.

אגב, גם לא ממש הצליח לך להראות שאני לא מאמין במה שאמרתי לאסקין, אבל בהצלחה בפעם הבאה ;) אתה משתפר מפעם לפעם.

הסיבה שלא הצלחת להראות שאני לא מאמין במה שאמרתי היא, שאתה לא יכול להשוות את האספסוף באתר שהבאת לאנשים כמונו.

הרי מי פוקד את MC אנשים כמו יושבי הפורום שאשכרה מתעניינים בתעשייה יודעים עליה דבר או שניים ויש להם סטנדרטים לא נמוכים, אלה האנשים שטורחים לפקוד את MC כחלק מהעניין שלהם בתעשייה, רוב האספסוף שהבאת אלה הקהל שמשחק COD ומדי פעם בAAA של סוני, אנשים כאלה שלא מכירים את ההיסטוריה של המדיום, הם בגדר "עשב שוטה" ואסור להתחשב בדעתם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 20:21

מה שאתה מחפש זה מה שאתה מחפש, זה לא קשור לדיעה הרווחת ואיך המשחקים נחשבים בעיני הגיימרים.
אם אתה מחפש תובנות עמוקות על החיים וכד׳ במשחקים שלך - בהצלחה לך, יש מעט מאוד כאלה ובדרך כלל מדובר במשחקים די מחורבנים. סיפור טוב יכול להיות סתם דמות מגניבה שאתה אוהב שעוברים עליה דברים מעניינים, וזה משהו שחד משמעית יש בשפע ממנו בGTA SA ואנשים אוהבים. זה שאתה מתפלצן לנו ורוצה משחקי שישנו את התפיסה שלך על החיים עצמם זה יפה, אבל לא מה שרוב האנשים מחפשים בסיפורים של המשחקים או אפילו הסרטים ואפילו-אפילו הספרים שלהם.

אבל מה שכן, אהבתי את ההערכה שלך לביקורות הגולשים בMC לעומת אתרים אחרים, זה הרי ידוע שהחבר׳ה שיושבים באתר שהבאתי נחותים מהעליונים של MC…
הם, ורוכבי האופניים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 20:28

לכן אמרתי, אנחנו מחפשים דברים שונים, הדברים שאתה נהנה מהם לא הייתי נוגע בהם עם מקל ולהפך :) זה שורש הויכוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 20:33

לא, שורש הויכוח הוא חוסר היכולת שלך להבחין בין מה שאתה אישית מעדיף ואוהב לעומת הסברה הרווחת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 21:01

הטעם שלי יותר טוב מהדעה הרווחת 99% מהזמן זה לא סותר את זה שבמקרה של ביושוק אינפייניט הדעה שלי מתיישבת בול עם הדעה הרווחת, כנל עם פלנסקייפ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ינואר 2022, 08:31

אם זה היה מתיישב בול - לא היינו רואים את המשחק בליטרלי כל רשימה של הסיפורים הכי טובים במשחקים אי פעם, אתה פשוט קשקשן על שלא מסוגל לגבות את הדברים שלו אף פעם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 ינואר 2022, 08:40

אני גיביתי ברגע שהבאתי את הUser score אתה ממשיך להתעלם מזה.

אגב קבל עוד משהו לאסקין, אם MC אשכרה היה משמר את כל הביקורות של בלק אנד וויט שהיו בתקופתו וירדו מהרשת/לא נאספו לMC הממוצע שלו היה אפילו יותר גבוה מ90 ואז הטענה שלך היתה קורסת עוד יותר.

אבל כבר דיברנו על זה, אתה אוהב פפ7 והוריזון.... לי יש טעם אליטיסטי יותר..... ולכן אני דוחה בכל תוקף את הרשימות שאתה מביא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ינואר 2022, 08:53

User score הוא קודם כל על החוויה הכללית ולא רק העלילה ואנחנו דיברנו על העלילה, ודבר שני הוא מושפע ממליון דברים ואין לו שום ערך אמיתי.הנה דוגמא לביקורת מבקר שנתן לה 0/10:

One of the worse use of DirectX9 ever. Abusive HDR and bloom, VERY VERY small FOV texture are ok when you are far, but as any game on Unreal Engine 3, texture look's really ugly when you try to enjoy close-up in the game.

מה אני אגיד לך - הרבה יותר מקצועי ורציני ממבקר אמיתי.
הטיעונים שלך הם בדיחה מהלכת, יוזרים שטורחים לבקר באתרים האלה הם ברוב המקרים פאנבויז בני 13 שכועסים שהמשחק לא הגיע לקונסולה שלהם או שהיה יכול להיות עם 12% יותר פיקסלים אז המשחק שרוף אצלם, או שאין מספיק טרנסג׳נדרים שחורים או שיש יותר מדי מהם במשחק.

לגבי הממוצע של b&w - שאני אבין - אתה אספת ובדקת את כל הביקורות האלה שלא נאספו ואתה יודע שהן היו מעלות את הממוצע או שאתה מנחש וממציא כרגיל מהתחת שלך נתונים?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 11 ינואר 2022, 00:16

טייק 2 קונה את זינגה ב12.7 מיליארד דולר
https://www.cnbc.com/2022/01/10/take-tw ... llion.html
לזמן קצר התלבטתי אם הידיעה מתאימה יותר לשרשור על סיילים, רק שלא נראה לי שהתמורה מצדיקה את המחיר במקרה הזה...
אה, וחוץ מזה, טייק 2 עדיין מחפשת רכישות נוספות, להעמיק את הנוכחות שלה בעולמות המובייל. אולי במקום ללכת בהדרגה, יהיה פשוט יותר ישר לקנות את גוגל?
https://www.videogameschronicle.com/new ... ynga-deal/

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 11 ינואר 2022, 11:58

glass man כתב:אני גיביתי ברגע שהבאתי את הUser score אתה ממשיך להתעלם מזה.

אגב קבל עוד משהו לאסקין, אם MC אשכרה היה משמר את כל הביקורות של בלק אנד וויט שהיו בתקופתו וירדו מהרשת/לא נאספו לMC הממוצע שלו היה אפילו יותר גבוה מ90 ואז הטענה שלך היתה קורסת עוד יותר.

אבל כבר דיברנו על זה, אתה אוהב פפ7 והוריזון.... לי יש טעם אליטיסטי יותר..... ולכן אני דוחה בכל תוקף את הרשימות שאתה מביא.

לא ממש...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =782449831

89.79, 39 ביקורות. נראה לי שאתה שוכח שהמשחק יצא ב-2001 ורק לפיסי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 ינואר 2022, 12:42

לא יכול להיות, היו בזמנו הרבה יותר ביקורות שלא השתמרו ואני אוכיח את זה ואראה לך וללאסקין שבניתם לי את המונייטין הזה של ה"קשקשן" בלי שום סימוכין בשטח :)
האמת היא פשוט שלאסקין לא רוצה להודות שמונייטין של משחק זה משהו דינאמי שמתפתח הוא מנסה להציג את זה כאילו ברגע שMC או אתר ממוצעים אחר הכתיר משחק בציון מסוים, זה המונייטין שלו לעולם ועד וזה לא ככה. בלאק אנד וויט זו ההוכחה הנצחית שMC והמבקרים שייכים לפח של ההיסטוריה. אין לי שום בעיה להודות שכמעט כל מבקר משחקים שאי פעם נתקלתי בו הוא בור ועם הארץ מלבד כמה צדיקים.לאסקין משום מה בוחר להלל את הבחירות שלהם.

בגלל זה דיסקו העלוב יושב על ממוצע User score של פאקינג ו82 והפסיד לSMT5 את משחק השנה אצל קהל הRPG חחחחח.

וזה משהו שיכול להתחרות בפליינסקייפ האגדי? give me a break יש גבול לאשליות.
Your Top Ten RPGs of 2021

10. Disco Elysium: The Final Cut - 1.9% (ZA/UM - Switch, PS4/PS5, Xbox, PC, Stadia)

9. Lost Judgment - 2.2% (Sega - PS4/PS5, Xbox)

8. Ys IX: Monstrum Nox - 2.5% (NIS America - Switch, PS4, Xbox, PC, Stadia)

7. Scarlet Nexus - 2.6% (Bandai Namco - PS4/PS5, Xbox, PC)

6. Bravely Default II - 3.1% (Nintendo/Square Enix - Switch, PC)
Advertisement. Keep scrolling for more

5. NieR Replicant ver.1.22474487139... - 4.8% (Square Enix- PS4, Xbox, PC)

4. NEO: The World Ends with You - 11.1% (Square Enix- PS4, Switch, PC)

3. Pathfinder: Wrath of Righteous - 11.3% (Owlcat Games - PC)

2. Tales of Arise - 17.4% (Bandai Namco - PS4/PS5, Xbox, PC)

1. Shin Megami Tensei V - 21.6% (Atlus - Switch)

https://www.rpgsite.net/feature/12194-r ... -in-detail
זו המציאות לא מה שאיזו נוסחא מדומיינת בMC ומבקרים אנפלבתיים אוכלי חינם חושבים.

קבל את זה קאז, לפני שאתה מכתיר משחק שבכלל לא שיחקת בו כקלאסיקה על זמנית.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 29 אורחים