חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי InterAl » 14 ינואר 2022, 01:54

איזה הייפ היה לדיסקו? משחק נישה ממפתחת אלמונית לחלוטין שכמעט אף אחד לא שמע על קיומו. איך אתה משווה אותו ל-B&W מבחינת הייפ? הזוי.

ולא לעגתי לדוסטויבסקי. אני רק לא חושב שהוא גדול הסופרים או משהו שקרוב לזה אפילו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2022, 08:13

היה לו כל כך מעט הייפ, שחלק מהאתרים הכי גדולים התעלמו ממנו לחלוטין ולא נתנו לו ביקורת עד שהבינו שזה סוג של hidden gem.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ינואר 2022, 09:18

בחיי, מעניין כמה זמן יקח לנדב/חנן לשנות את הנושא הזה ל"נושא שחיטת הפרות הקדושות הרשמי" לשם זה הולך.

זה מה שאתה לא מבין אינטר. אתה לא יכול לחשוב שדוסטוייבסקי הוא לא גדול הסופרים או משהו שקרוב לזה, כלומר אתה לא יכול לחשוב את זה אם אתה רוצה שהדעה שלך תהיה שווה את הדף שהיא כתובה עליו (או במקרה הזה הדף הוירטואלי הזה)

אם הטופ ליסט שלך זה בטח "איתמר מטפס על קירות" ולא דוסטוייבסקי, אין פלא שלא שפר עליך מזלך ולא הבנת את הגדולה של פליינסקייפ אי אפשר לקיים דיון נורמלי על האיכות של פליינסקייפ שמההתחלה הטעם שלך כל כך מוזר ושגוי במה שנחשב סיפור מופת.
נותר לי רק לקוות שלא תעשן לפני הקרב בAOE4 אתה מה שכנראה עישנת לפני הפוסטים האלה, שלא תשכח פתאום איך בונים בסיס.

ואני לא יודע באיזה סרט אתה ולאסקין חיים לגבי ההייפ של דיסקו, הוא שנים אחד המשחקים הכי מצופים בחוגים של RPG ושנים אנשים חיכו לו כי בנה את עצמו על הבטחות שיקבע סטנדרט חדש בבחירה עלילתית וריאקטיביות שוברת שיאים בבחירות שלך. כנראה ישנתם מתחת לאיזה סלע

כל מה שיש לדיסקו להתהדר בו זה ציונים גבוההים ממבקרים חסרי כישרון, שישבו לכתוב את מה שהם חשבו שמצפים מהם לכתוב.הם בוטים שבעולם מושלם היו מובטלים.
על ביושוק איינפינט עוד אפשר להגיד שהוא משחק שנוי במחלוקת, עם נקודות ממש גבוהות וחזקות ביחד עם נקודות שפל ממש שפלות ונמוכות, זה עוד משחק שנוי במחלוקת, עוד אפשר להרגיש שלווין ממש השתדל ליצור שם משהו משמעותי.

דיסקו הולך לפח של ההיסטוריה זו עובדה אין פה דעה בכלל, גיביתי את זה מספרית בממדים הכי אובייקטיבים שיש, הקטע שהסניור קאז,שם זין על מספרים כשהם לא תומכים בדעתו, אצל קאז מספרים שווים משהו רק שהם מועילים איכשהו לסטים...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2022, 10:42

חחח אתה יודע כמה משחקים יש ש״שנים״ הבטיחו להיות מהפכניים עם בחירות שבאמת משנות דברים במשחק ושאר ההבטחות בתחום הRPG ויוצאים בקמפיין קיקסטארטר או כל קמפיין מימון המונים אחר?
יש עשרות משחקים כאלה מדי שנה, שלא מקבלים שום סיקור, בדיוק כפי שדיסקו אליסיום לא קיבל, ורק אחרי שהבינו שהוא באמת אשכרה עומד בהבטחות האלה - אז הוא קיבל תשומת לב במיינסטרים מדיה.
אלו עובדות, אפשר לבדוק את זה ולראות כמה סיקורים קיבל טרום יצאתי… ואתה מתבלבל בין העובדות שוב, לבין הדיעות שלך על קפקא ודוסטויבסקי וכל מני דברים שמתלהבים מהם בגיל 16.
כמו גם פליינסקייפ :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ינואר 2022, 12:28

רק בשביל לתת תקציר למי שלא תמיד עקב אחרי ויכוחים שלי ושל לאסקין לדורותיהם.

לאסקין: לא קראתי את קפקא גלאס, אבל אני יודע שהוא לא התכוון למה שכתבת שהוא התכוון.
גם לאסקין: אף פעם לא היתה לפליינסקייפ כתיבה טובה מחוץ למדיום שלו.
גם לאסקין: להוריזן זירו דאוון יש את אחת הכתיבות והעלילות הכי טובות במדיום.
גם לאסקין: דוסטוויבסקי זה מישהו שמתלהבים ממנו בגיל 16.

אני חושב שהבהרתי את עצמי.
באהבה לאסקין :)
בואו נחזור פשוט לחדשות גיימינג, כמה שערות לבנות כבר נהיה לי מהויכוח הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2022, 13:44

לא אמרתי פעם אחת את דעתי האישית כאן, לא בנושא הורייזון, לא בנושא פלנסקייפ, קפקא או דוסטוייבסקי, רק את הדיעה הרווחת לגביהם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2022, 14:58

אז כמו שאתם יכולים להבין מזה - מדובר ב3-4 שנים
טוב, לפחות עד אז באמת יוכלו להאיץ אותו ב-1440@30 על מחשב חזק

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 14 ינואר 2022, 15:36

למיטב זכרוני יש שרשור למשחק הזה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2022, 17:01

שכחתי שיש דבר כזה ובכל מקרה נראה לי מיותר לחלוטין עד שיצא

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 ינואר 2022, 18:49

glass man כתב:קאז, לא נראה לי שהבנת שהגיימרים כקולקטיב הכתירו את פליינסקייפ כקלאסיקה על זמנית והוא שמר על המעמד הזה מעל 22 שנה, באמת נראה לך שמשחק כמו דיסקו שקיים בקושי 3 שנים וכבר ממוצע השחקנים שלו באזור ה80 יכול בכלל להתחרות עם קלאסיקה על זמנית כזו?

אתה בכלל מבין שדרוש זמן הרבהזמן ועוד זמן כדי להיכנס לקאנון ההיסטורי של משחקים גדולים ושדיסקו כרגע לא קרוב בכלל להיכנס לשם?

למה אתה בכלל חושב שדיסקו ראוי בכלל להשוואה לפליינסקייפ? כי כמה מבקרי חסרי כישרון כתיבה,חסרי ידע דרוש במה נחשב עומק ספרותי נתנו לו ציונים גבוהים ומטורפים כי היה לו הייפ מטורף שנים לפני היציאה שלו ׁׂ(AKA בלק אנד וויט)??

גיימרים כקולקטיב? איזה? אלה שנוח לך לבחור? אלה שאין לך הוכחה שהם שיחקו בדיסקו בסקרים שאתה מביא? סקרים שלא שואלים על הכתיבה?

אתה לא אמרת שכתיבה לא מתיישנת? אז אם דיסקו קיבל את השבחים בעולם בו פליינסקייפ ואחרים כבר קיימים, אין סיבה שהשבחים האלה יפוגו תוקף.
אלא אם ב 5 השנים הבאות יהיה תור זהב של כתיבה במשחקי וידאו, אבל זה לא קשור לכאן ועכשיו שבו הדעה הרווחת שבדיסקו יש כתיבה מן הטובות במדיום.

אתה מוזמן לחשוב מה שאתה רוצה על דיסקו ולהביע את זה כאן, בעדיפות אחרי שתסיים את המשחק או תשחק ברובו.
מה שאתה לא מוזמן לעשות זה סטדנרט כפול מתי ממוצע ביקורות ורשמי שחקנים מייצג ומתי לא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ינואר 2022, 19:37

Kazz כתב:
glass man כתב:קאז, לא נראה לי שהבנת שהגיימרים כקולקטיב הכתירו את פליינסקייפ כקלאסיקה על זמנית והוא שמר על המעמד הזה מעל 22 שנה, באמת נראה לך שמשחק כמו דיסקו שקיים בקושי 3 שנים וכבר ממוצע השחקנים שלו באזור ה80 יכול בכלל להתחרות עם קלאסיקה על זמנית כזו?

אתה בכלל מבין שדרוש זמן הרבהזמן ועוד זמן כדי להיכנס לקאנון ההיסטורי של משחקים גדולים ושדיסקו כרגע לא קרוב בכלל להיכנס לשם?

למה אתה בכלל חושב שדיסקו ראוי בכלל להשוואה לפליינסקייפ? כי כמה מבקרי חסרי כישרון כתיבה,חסרי ידע דרוש במה נחשב עומק ספרותי נתנו לו ציונים גבוהים ומטורפים כי היה לו הייפ מטורף שנים לפני היציאה שלו ׁׂ(AKA בלק אנד וויט)??

גיימרים כקולקטיב? איזה? אלה שנוח לך לבחור? אלה שאין לך הוכחה שהם שיחקו בדיסקו בסקרים שאתה מביא? סקרים שלא שואלים על הכתיבה?

אתה לא אמרת שכתיבה לא מתיישנת? אז אם דיסקו קיבל את השבחים בעולם בו פליינסקייפ ואחרים כבר קיימים, אין סיבה שהשבחים האלה יפוגו תוקף.
אלא אם ב 5 השנים הבאות יהיה תור זהב של כתיבה במשחקי וידאו, אבל זה לא קשור לכאן ועכשיו שבו הדעה הרווחת שבדיסקו יש כתיבה מן הטובות במדיום.

אתה מוזמן לחשוב מה שאתה רוצה על דיסקו ולהביע את זה כאן, בעדיפות אחרי שתסיים את המשחק או תשחק ברובו.
מה שאתה לא מוזמן לעשות זה סטדנרט כפול מתי ממוצע ביקורות ורשמי שחקנים מייצג ומתי לא.

מה זה שנוח לי לבחור? הלו קאז, הגיימרים שמבקרים בMC הם הקרם דה לה קרם של הארדקורס, מה אתה רוצה שאני אשאל אולי את השכנים שלי מה הם חושבים על דיסקו? או אנשים כמוך ששולחים אנשים לשחק במשחקים שהם כלל לא שיחקו? באת הטפת לי מוסר לשחק בדיסקו כשאני אשכרה פירנסתי את המפתח חסר הכישרון שלו בלי שנתת לו שקל :)
אני לא מאמין שאתה מנסה להטיל פה דופי בגיימרים שמצביעים בuser Score של MC מדובר באנשים איכותיים שמבינים דבר או שניים בתחום.

זה שלאסקין מצא איזו ביקורת אחת שתיים שכתובה שם רע... מה אני אגיד לך על זה... גם פה אצלנו בווקסלים יש איזה הזוי לא סימפטי שכל הזמן פותח משתמשים ומנסה לעקוץ ולהטריל
אז מה בגללו נגיד שכל הפורום שלנו לא איכותי? לא, מדובר כנראה בעשב שוטה שחסר לו משהו בחיים רחמים עליו.זה עדיין הפורום הישראלי הכי טוב למשחקים.

אמרתי שכתיבה טובה, לא מתיישנת. כתיבה גרועה מתיישנת מיד. ודיסקו תאמין לי, אמנם לא סיימתי אותו ולא הייתי קרוב לסיים, אבל שיחקתי עד רגע שממה שהבנתי נחשב "רגע שיא" אז אם רגע השיא הזה לא תפס אותי בלשון המעטה זה כבר לא יקרה לעולם איזה אינטרס יש לי ככה ללכלך עליו? אני מהאנשים שאמורים לעוף עליו ברמות שאתה לא מאמין כפאנט של RPG.

אתה צריך להפנים קאז ולהפנים טוב שיש שני סוגי מבקרים שיהללו את דיסקו.
1. כמו שאמרתי מבקרים גרועים שאינם יודעים להבדיל בין טוב ורע, אפשר לקנות אותם בכסף ועדיף לכולם שלא היתה להם גישה למקלדת, הביקורות שלהם רק מזיקות ומדרדרות את התעשייה.
2. מבקרים קצת יותר על רמה אבל עדיין צבועים ושקרנים שמהללים את דיסקו לחינם,כי הם יודעים שמדי פעם צריך להכתיר איזה משחק כ"מאסטרפיס" כדי שיהיה אפשר לכתוב עליו כתבות וניתוחים שיצדיקו את אכילת החינם שלהם.

ברור שיש מצבים כמו פליינסקייפ שבהם באורח נס המבקרים והגיימרים תמימי דעים לגבי איכותם... אבל אתה יודע מה נאמר... גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום...

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 ינואר 2022, 19:50

אתה זה שעושה דופי על בסיס כלום בין מדרגים ב MC למדרגים במקומות אחרים, ומצטט סקר של אתר שהוא לא ספציפית על כתיבה ושאין לך לדעת אם כל מדרג שיחק בכל המשחקים המדורגים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ינואר 2022, 20:05

גם אם יש אי אלו שקרנים כרוניים, שדירגו בלי לשחק, הדירוג שלהם בטל בשישים וכמעט לא משפיע על הדירוג הכללי. רוב האנשים לא יטרחו לדרג משחק בלי ששיחקו בו,מי שבדרך כלל טורח לדרג/לכתוב ביקורת אלה אנשים ששיחקו השקיעו מזמנם במשחק והם מספיק מעורבים ורוצים להשפיע על המונייטין שלו.

הUser score בMC אמין להדהים והוא אינדיקציה מדהימה, אם אתה רוצה תמונת מראה איך גיימרים אמייתים תופסים משחק מסוים לטוב ולרע.
אפילו אם אני אקח משחק שאני ממש אוהב כמו SF5 אני אהיה הראשון להודות שבעבור 99% הUser Score משקף את מה שהרוב המוחלט של הגיימרים חושבים עליו.

אני יודע שזה לא נעים לך לשמוע, אבל יש אנשים שדעתם נחשבת יותר משל אחרים ככה זה בחיים.
לפעמים כל מה שאתה צריך בחיים זה כישרון לדעת למי להקשיב ואת מי לסנן. והמבקרים הם אלה שצריך לסנן אותם ולהתעלם מהם ויפה שעה אחת קודם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2022, 20:49

זה לא רלוונטי בכל מקרה כשמדברים על אספקט העלילה באופן ספציפי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ינואר 2022, 21:43

למה לא? אם העלילה של ביושוק איינפינט היתה מספיק חזקה בשביל להציל אותו הוא לא היה יושב היום על ממוצע 86 מהשחקנים, הבעיה היא שביושוק איינפינט הוא מיינדפאק חסר היגיון ושהסוף שלו אפילו יותר מיינדפאקי לא מספק, וחסר היגיון מכל המשחק ביחד, אליזבת קריפית והכל ממבו ג'מבו ולא בקטע טוב כמו של רמדי.כל העלילה הזו הרגישה כמו משהו מיינדפאקי שנועד לתת תירוצים לאנשים בפורומים לכתוב תאוריות אין שום כתיבה טובה :) בייחוד אחרי ההשפלה של TLOU.

על אותו משקל אם העלילה של דיסקו היתה טובה העלילה שלו היתה מצילה אותו ממוצע ה82 הנורא שלו מהשחקנים, ועוד דיסקו הוא רק עלילה אין בו אפילו קרבות בRPG אנשים מוכנים לתת למשחקים גרועים פרסים על העלילה שלהם וכמו שהראתי בעמודים הקודמים דיסקו לא זכה לזה בקרב הקהל האמיתי שצריך לתת לו את זה.

לעומתם פליינסקייפ יושב על ממוצע 92 מהשחקנים והוא ליגה מעליהם למרות שהגיימפלי שלו חרא בדיוק כמו שלהם.... כי העלילה שלו סחבה אותו
תנו לזה לשקוע 92 מול 82.

אין לכם יותר מדעי ואובייקטיבי מזה קאז/לאסקין זו האמת היחידה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ינואר 2022, 02:09

זה כבר מרגיש כמו הטרלה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2022, 03:36

Laskin כתב:[twitter] https://twitter.com/n4g/status/1481876750351015936[/twitter]

אז כמו שאתם יכולים להבין מזה - מדובר ב3-4 שנים
טוב, לפחות עד אז באמת יוכלו להאיץ אותו ב-1440@30 על מחשב חזק

השקעתי במשחק הזה ב-2012 כדי לקבל אך ורק דבר אחד - את squadron 42. זה כל מה שרציתי. עשור מאוחר יותר יש להם 400 מליון דולר, ואני עדין לא קבלתי את squadron 42.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 ינואר 2022, 07:39

זה כאילו הקמפיין סינגל פלייר של star citizen ? זה בחיים לא ייצא. :(

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 ינואר 2022, 16:39

glass man כתב:גם אם יש אי אלו שקרנים כרוניים, שדירגו בלי לשחק, הדירוג שלהם בטל בשישים וכמעט לא משפיע על הדירוג הכללי. רוב האנשים לא יטרחו לדרג משחק בלי ששיחקו בו,מי שבדרך כלל טורח לדרג/לכתוב ביקורת אלה אנשים ששיחקו השקיעו מזמנם במשחק והם מספיק מעורבים ורוצים להשפיע על המונייטין שלו.

אז 10,000 דירוגים בלי לדעת אם וכמה זמן הם שיחקו במשחק יותר אמינים מ 40,000 דירוגים שלכל אחד מהם אתה יודע כמה זמן הוא שיחק במשחק?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 ינואר 2022, 18:10

Kazz כתב:
glass man כתב:גם אם יש אי אלו שקרנים כרוניים, שדירגו בלי לשחק, הדירוג שלהם בטל בשישים וכמעט לא משפיע על הדירוג הכללי. רוב האנשים לא יטרחו לדרג משחק בלי ששיחקו בו,מי שבדרך כלל טורח לדרג/לכתוב ביקורת אלה אנשים ששיחקו השקיעו מזמנם במשחק והם מספיק מעורבים ורוצים להשפיע על המונייטין שלו.

אז 10,000 דירוגים בלי לדעת אם וכמה זמן הם שיחקו במשחק יותר אמינים מ 40,000 דירוגים שלכל אחד מהם אתה יודע כמה זמן הוא שיחק במשחק?

אני אלך איתך יותר רחוק קאז.

300 מדרגים של הUser score של MC שווים בעיני יותר מ40000 מדרגים של אתר אחר. אני לעולם לא מפקפק בUser score ככלי לחיזוי דעת הכלל וגם כשאני לא מסכים עם הUser score אני מפנים שזו דעתי האישית ושדעת הכלל היא שונה. וכמו שאמרתי במקרה הזה של דיסקו וביושוק ופליינסקייפ דעתי ודעת הכלל היא זהה.

אני יודע שאתה או לאסקין או מישהו אחר שיקרא שאני לא מפקפק לעולם בUser Score של MC יחשוב שאני מטריל/משוגע/צוחק/ הכל ביחד אבל אני לעולם לא קיבלתי סיבה לפקפק בהם ואני לא אתחיל עכשיו כי הם לא מוצאים חן בעיניך :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ינואר 2022, 18:41

אם היה סינון כלשהו בביקורות היוזרים של MC - אולי היה הגיון כלשהו בהעדפה שלך של 300 מדרגים לעומת 40 אלף
אם הייתה איזו קהילה שאתה אשכרה מכיר לאורך שנים - אולי היה הגיון בהעדפה העיוורת הזו.
אם היית יכול לתת לי שמות של לפחות 2 מתוך ה-300 האלה שאתה בדרך כלל מסכים איתם - לא הייתי חושב שאתה חרטטן.

אבל לא, זה פשוט נח לך, הפעם, זה הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 ינואר 2022, 18:57

באסה לאסקין. הייתי אומר לך לשאול את בלינג אבל לצערי, עם כמה שבלינג מכיר את הדעות שלי די טוב, אני ידי בטוח שאף פעם לא יצא לי לדבר איתו על ההעדפה העיוורת הזו לUser score.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 ינואר 2022, 12:52

Oh wow wow wow wow
אנשים, אני רק פה כדי להזכיר לכם שאתם מתווכחים על נושאים כמו כתיבה איכותית במשחקים.
ועל נושאים כמו מספרים ואריתמטיקה.
ואתם עושים את כל זה עם glass.

הרי אם הבנאדם היה מבין אנגלית מספיק טוב, או לחליפין מבין איך מספרים עובדים, אז כבר לפני שנים היה נחסך מאיתנו הטיעון המיתולוגי (וחפירת הבור המתמשכת אל תוך ליבת כדור הארץ) לפיהם "עולה מעל מליון דולר להוסיף דמות למשחק מכות" - נתון שהוא הביא תוך הסתמכות על כתבות בשפה שהוא לא הבין (אנגלית) ועם מספרים בשיטה שהוא לא הבין (עשרונית), פלוס התחייבות שמתישהו בעתיד הוא יספק את הסחורה.
יש לי הרגשה שנקבל את המשחק הבא של קן לוין לפני שנקבל את ההוכחה החותכת לתעלומה הלא פתורה הזו. :lol:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 ינואר 2022, 13:03

היחיד פה שלא יודע אנגלית זה אתה, כי אם היית יודע אנגלית היית שהנתונים האלה שמעו אותם מפתחי משחקי מכות אינדים מה שאתה בחיים שלך לא פיתחת ולא תפתח לעולם. מי אתה בכלל שאתה חושב שאתה יכול לחלוק עליהם, ליצן.
ומן הסתם אישרו אותם מפתחים נוספים.

היהירות הבלתי פוסקת שלך והניסיון להתנשא על מישהו שמבין פי 100 ממך בנושא מסוים משעשעת אותי וכשאתה תראה את ההוכחות שלי אתה בטח תפתח יוזר חדש מרוב בושה.

אני יודע שאתה חושב שאתה גאון הדור אבל אתה הרבה יותר קרוב לליצן החצר של הדור זו הרמה שלך וזו תשאר הרמה שלך תמיד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 ינואר 2022, 14:03

לאסקין, יש תאריך יציאה לShadow Warrior 3 על כל הפלטפורמות. ה1 למרץ, תתכונן.

בנושא אחר שמתקשר לדיון על ביושוק שהיה לנו פה: לווין אומר לא לצפות שנראה משהו מהמשחק שלו בזמן הקרוב או בכלל עד שנהיה קרובים ליציאה שלו בקיצור עושה לנו בטסדה.
ושנהיה בו זמנית מופתעים ולא מופתעים מהמשחק שנראה.

"We didn't want to go down the path of showing [the game] too early, because we thought it was going to be out sooner," said Levine.

"And I don't want to have a long period of having a build-up, interest, and hype because it just doesn't, it would end up feeling fairly inauthentic and I think that gamers want to be... they want to know what they're getting, and the only way to do that really is to announce closer to launch."

Levine added that people once they see the game will be "surprised, but unsurprised by what they see."

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים