חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי kririn » 01 ינואר 2022, 19:28

glass man כתב:1. גם לא סיימתי את RE6 ואני יודע שזה זבל.
2. שהחברה מבקשת ממני לזרוק זבל אני לא צריך להציץ בכל השקית כדי לדעת שזה זבל.
3. כשאני עושה למישהו 20:0 בSF אני לא צריך לעשות לו 1000:0 כדי לדעת שהוא שהוא שחקן זבל.

וכו' וכו'.

הרבה יורדים על re6 ,אני חושב שהוא ה" רוקי 5" , של הסדרה
וכמו רוקי 5 ,הוא לא גרוע בפני עצמו ,re6 משחק בינוני לא גרוע
אבל הוא כן רחוק מלעמוד בציפיות הגדולות

משחק גרוע ,זה כניראה משהו כמו גרסת ההשקה של סיברפאנק
לדור הקודם מינוס גרסאות הפרו ,לא שיחקתי בעצמי ועד שאני יגיע
לזה זה כבר תיהיה גרסת דור נוכחי מתוקנת ,אבל די יש הסכמה על סיברפאנק

בעניין sf ,זה שאתה מנצח מישהו 20 -0
לא אומר שהוא לא יכול להשתפר עם הזמן ,כניראה באותו יום תנצח אותו גם 40-0 ,השאלה הגדולה עם יש לו פוטנציאל והוא לומד ומשתפר במשחק או לא
זה משחקים שניסיון מאוד חשוב בהם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ינואר 2022, 23:59

RE6 הוא מזעזע, איום ונורא, אחד הדברים הכי גרועים ששחקתי בחיים שלי. כמובן שיש משחקים גרועים ממנו בהרבה, אבל הכל נאמר באופן יחסי למה שהוא. RE6 ביזה את הסדרה, הוא ניסה לעשות COD ב-RE והוא יצא כמו ספינאוף סוג ב׳. מן הסתם יש אינסוף משחקים שעושים מה שהוא עושה אבל גרוע יותר, אבל RE6 הוא כניסה ראשית בסדרת RE. וכן, ככניסה ראשית בסדרת RE הוא פשוט מזעזע.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 ינואר 2022, 12:36

אני מסכים, גם 5 לא היה משהו, אבל 6 כאילו לקח את 5 ואמר ״המממ, בא ניקח את כל מה שלא אהבו במשחק הקודם ונעשה עוד מזה״

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ינואר 2022, 13:43

Laskin כתב:אני מסכים, גם 5 לא היה משהו, אבל 6 כאילו לקח את 5 ואמר ״המממ, בא ניקח את כל מה שלא אהבו במשחק הקודם ונעשה עוד מזה״

5 היה סוג של שוטר תחת לחץ, הוא לא היה אימה והוא קצת התרחק יותר מדי מ-RE (חוץ מהאקט האחרון שהיה מאוד RE, גם יותר מ-RE4) אבל מה שהוא ניסה לעשות הוא עשה מעולה. אבל הוא בהחלט היה אקשני מדי בשביל משחק RE, אבל לפחות הוא עשה את זה ממש טוב. הוא היה הטופ הגרפי של אותה תקופה, לא האמנתי בזמנו שהשלב במערה היה בזמן אמיתי, הוא היה ממש כיף וידע להלחיץ ממש ברגעים מסויימים והקמפיין שלו היה בכלליות טוב וכך גם ה-CO OP והמצב מרסנריז. אז אולי הוא לא היה מספיק RE, אבל הוא היה משחק טוב.

RE6 לעומת זאת הוא פשוט פיסת צואה, הוא משחק ממש רע. כלומר, רוצים לעשות RE-COD? לבריאות. אבל זה פשוט היה משחק גרוע.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 ינואר 2022, 13:49

גם RE4 היה שוטר תחת לחץ, לא ממש RE בסגנון הקלאסי של 1-3. 5 פשוט לקח את זה עוד צעד קדימה, ו-6 עוד צעד קדימה לכיוון האקשן, רק שזה היה כבר יותר מדי ועשוי בחוסר טעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ינואר 2022, 13:55

InterAl כתב:גם RE4 היה שוטר תחת לחץ, לא ממש RE בסגנון הקלאסי של 1-3. 5 פשוט לקח את זה עוד צעד קדימה, ו-6 עוד צעד קדימה לכיוון האקשן, רק שזה היה כבר יותר מדי ועשוי בחוסר טעם.

זה נכון, אבל עדין 4 היה באוירה הרבה יותר אימתית. 5 כבר היה ממש אקשני, אבל 6 היה משחק COD עם זומבים ואחד גרוע במיוחד. בחיים שלי לא ויתרתי על משחק RE באמצע, אפילו לא על ספינאופים, אבל 6 הצליח לשבור אותי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 ינואר 2022, 20:07

5 לפחות היה משחק CO OP נהדר ככה שגם אם הוא לא היה טוב כמו בפני עצמו הוא עשה את מה שהוא מנסה לעשות על הצד הכי טוב.
רזי 6 כמו שנאמר פה היה זבל לא נגמר, כל קמפיין יותר גרוע מקודמו, זה פשוט מרגיש כמו משחק סרוויס שהפכו אותו לסינגל פלייר באמצע הפיתוח אין אפילו חלקה אחת טובה בו.
כל רגע בו כאילו תוכנן לתסכל ולדכא את מי שרוצה חווית סינגל פלייר טובה, וגם לא הגיע לרמה של 5 כמשחק מולטי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 ינואר 2022, 20:13

kririn כתב:
glass man כתב:בעניין sf ,זה שאתה מנצח מישהו 20 -0
לא אומר שהוא לא יכול להשתפר עם הזמן ,כניראה באותו יום תנצח אותו גם 40-0 ,השאלה הגדולה עם יש לו פוטנציאל והוא לומד ומשתפר במשחק או לא
זה משחקים שניסיון מאוד חשוב בהם

בשביל להשתפר הוא חייב להבין שהוא שחקן זבל, לשמוע שהוא שחקן זבל ולבקש טיפים להפסיק להיות זבל, ואת כל אלה אני נותן בשפע :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ינואר 2022, 20:34

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 ינואר 2022, 21:56

3. כשאני עושה למישהו 20:0 בSF אני לא צריך לעשות לו 1000:0 כדי לדעת שהוא שהוא שחקן זבל.

וכו' וכו'.

בפעם האחרונה שבדקתי אין תמימות דעים ש RE6 משחק לא-זבל.

אז כשאתה בא להביא טענה מנוגדת לרוב, כדאי לפחות שהיא תהיה מבוססת על רוב אם לא כל המשחק, ולא רק שעות מספר.

הפואנטה היא שאין לך בעיה עם קונזנצוס כאשר אתה חלק ממנו. כשזה הפוך אתה צועק 'המלך הוא עירום' וכולם משוחדים. אז קצת מודעות עצמית לפני שאתה מנגח את אינטר שטוען 'המלך הוא עירום'.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 ינואר 2022, 06:13

DrKeo כתב:

לול,זה נשמע כל כך אפיזודי. "תוכנית רדיו" ? :) נשמע כמו רמיזה ל"סדרות רדיו אפיזודיות שהיו עלילות בהמשכים" :) אני כל כך מקווה שספנסר פשוט לקח את קוג'ימה לשיחה ואמר לו "אצלי כל מה שקיבלת אצל סוני תקבל כפול"

Kazz כתב:

וכו' וכו'.

בפעם האחרונה שבדקתי אין תמימות דעים ש RE6 משחק לא-זבל.

אז כשאתה בא להביא טענה מנוגדת לרוב, כדאי לפחות שהיא תהיה מבוססת על רוב אם לא כל המשחק, ולא רק שעות מספר.

הפואנטה היא שאין לך בעיה עם קונזנצוס כאשר אתה חלק ממנו. כשזה הפוך אתה צועק 'המלך הוא עירום' וכולם משוחדים. אז קצת מודעות עצמית לפני שאתה מנגח את אינטר שטוען 'המלך הוא עירום'.

שוב, קאז. איך אתה בכלל משווה משחק שקיים בקושי 3 שנים למשחק שקיים מעל 20 שנה ושמר על מעמדו כל השנים האלה (ובצדק גמור) אתה באמת לא מבין את ההבדל העצום בין השניים? אתה עוד לא מבין שממהרים להכתיר את דיסקו ככלאסקיה ושזו תעודת עניות למבקרים האלה הם חוטאים לעצמם ולמקצועם, המבקרים האלה וטעמם הנחות הם הסיבה היחידה שהתעשייה הזו אף פעם לא תקבל את הכבוד שמגיע לה במיינסטרים.

וכבר אמרתי לך שמה שאני אומר על דיסקו יהיה דעת הכלל בעוד כמה שנים, אז מה עוד צריך לומר?
אני חייב לומר, שזה מרשים כמה אתה מגן בחירוף נפש על משחק שבכלל לא שיחקת בו (דיסקו) בעוד אני כן שיחקתי בו, אפילו מעריצים כבדים של דיסקו מודים שהוא משחק משעמם לדעתי העלילה לא מספיק חזקה לשרוד תשיעמום, בלשון המעטה.

בחיי להשוות את פלנסקייפ לדיסקו, זה בדיוק כמו להשוות את קפקא לרם אורן.
זכותו של אינטר להוט טייק שלו, אני לא מאמין שאני אפילו צריך לכתוב את זה בפעם המיליון, זכותי גם להיות בהלם מדעתו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 ינואר 2022, 20:15

להנפיץ משהו על מה יהיה עוד 5 שנים זה לא טיעון. כרגע יש דעה רווחת על דיסקו וכנראה לא שיחקת בו מספיק כדי להתבטא על הסוגיה באופן רציני.

שוב, הפואנטה היא כאשר דעתך אינה דומה לדיעה הרווחת, לדיעה הרווחת אין כל משמעות ופתאום זה מבקרים משוחדים שלא מבינים כלום.
אבל כאשר הדיעה הרווחת דומה לשלך אז אין לך בעיה להשתמש בזה כדי לנגח מישהו שחושב אחרת ממנה. 'הרי המשחק נחשב ע"י כולם ככזה וכזה', 'עשרות אנשים לא טועים' וכו' וכו'.
אבל הם כן טועים ומועלים בתפקידם כאשר רובם חושבים שדיסקו מצטיין בכתיבה.

אתה מנסה לאחוז במקל בשתי קצותיו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 08:53

המשחק החדש של קן לווין ב"גינהום פיתוח" לפי שרייר. (דיברנו על זה? ) לפי כל מיני מפתחים שעבדו על המשחק החדש שלו, הבעיה היא בלווין עצמו,דבר ראשון, הוא רוצה לעשות משחק AAA עם המון חופש בחירה בעלילה והמון "תגובתיות" לשחקן שאין לו חצי מכוח האדם הדרוש לזה. הסיבה השנייה היא שללווין אין שום בעיה לזרוק לפח עבודת פיתוח של שנתיים אם התוצאה לא נראת לו, וזה מן הסתם ממרמר את מי שעובד תחת ההנהגה שלו..

נקווה לטוב :(
https://www.ign.com/articles/bioshock-c ... pment-hell.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 10:39

זו הכתבה המקורית
https://www.bloomberg.com/news/articles ... in-turmoil

וכן, מבאס מאוד, וגם מעט צפוי אם חושבים על זה...
קן לווין לא טיפוס שאוהב להתפשר, הוא פרפקציוניסט עם שאיפות סופר גבוהות וזה פחות מסתדר עם פיתוח "אינדי"
יאללה, שמיקרוסופט ירכשו את הסטודיו שלו ויממנו לו עוד 500 עובדים, שירוצו על זה ויתנו לנו משהו לקראת סוף הדור, ושלא יעברו 2 דורות שלמים בלי משחק ממנו :/

ובנושא דומה - החודש ימלאו 6 שנים מאז יציאת THE WITNESS... ממש מקווה שעד סוף השנה לפחות נראה משהו ממה ג'ונתן בלואו עובד עליו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפותK

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 11:05

לול, בסוף ספנסר ובוטי באמת יתפסו את כל הכשרונות של התעשייה, אני מקווה שהם גם אלה שממנים למאטסונו את המשחק החדש שהוא עושה מה שזה לא יהיה, פאק אחרי 10 שנים שהוא לא עשה כלום זה יהיה חלום.

לקן לווין יש שאיפות של אמן, רק אמן ירגיש בנוח לזרוק את העבודה שלו לפח... אם כי לדעתי הוא צריך קצת להתמתן ביושוק איינפינט היה חלש יחסית.
עדיין יוצר בסדר הגודל של לווין לא יוכתם ממשחק אחד בינוני, פשוט נקווה שהוא יידע להתפשר להבין שעכשיו הוא סוג של אינדי, לחתוך את כל השומן ולתת לנו איזה משחק שהוא "נתח סינטה" איכותי :)

על ג'ונתן בלאו תן לו לבשל את זה על אש קטנה לאסקין זה בכל מקרה יהיה האינדי הכי טוב של השנה באיזה שנה שהוא לא יוציא את זה. רק פליז, לא עוד Witness אני יותר מדי טיפש למשחקים כאלה :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 11:39

ביושוק אינפיניט היה "חלש יחסית" רק אם אתה לא יודע להעריך כתיבה איכותית ויצירת עולם מהמדרגה הראשונה... כמו אנשים שלא הצליחו לפתור את THE WITNESS :)
מכל בחינה ביושוק אינפיניט הוא יצירת מופת, למשחק יש פאקינג ממוצע של 94! איך אפשר לכתוב "משחק אחד בינוני" על משחק של ממוצע 94?!?!?
גם לא מדובר באיזה מקרה של GTA4 שבו קיבלנו פתאום גרפיקה שבילבלה אותנו, המשחק יצא ממש בסוף הדור של הPS3 וגם לא היה כזה מרשים גרפית, הוא קיבל את הממוצע הזה כי הוא היה יצירת מופת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 13:07

יצירת מופת? ....מה אגיד לאסקין דעתך ואני מכבד...לא היה איכפת לי מכלום שם אליזבת דמות גרועה .. לא עוררה בי שום אמפטיה בניית העולם לא טובה כמו המשחקים האחרים של לווין ... אני יכול להעריך אמנם שיש פה המון כוונה מהצד שלו הוא השתדל שזה יהיה משהו טוב זה פשוט לא היה.

The last of us לדעתי ניסה לעשות דברים דומים מבחינת הקשר הרגשי שהוא ניסה ליצור בנינו לבין אליוג'ול ההבדל בין שניהם תהומי באיכות.

אבל בסדר אני מבין שאתה ממש אוהב את המשחק אז אתה לא תסכים עם שום מילה שאגיד עליו.
ממתי הממוצע והמבקרים הם הקריטריון למה יצירת מופת ? :) מי שקובע את הטון זה ההיסטוריה והגיימרים ושני אלה מסתכלים על המשחק בזלזול הראוי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 ינואר 2022, 13:32

לטעון שאין לביושוק אינפיניט בניית עולם טובה, עלילה טובה, או דמויות מעניינות זו חתיכת דעת מיעוט גלאס :).
אני חושב שזה אחד המשחקים הכי טובים בהיסטוריית הגיימינג מבחינת האלמנטים האלו. ואגב, אני חושב שזה משחק ממש בינוני ואפילו רע לעיתים בכל הקשור לגיימפלי שלו ולכמה 'כיף' לשחק נטו בשביל הFPS שהוא, בגלל זה לעולם לא אעשה בו ריצה נוספת אחרי שאני מכיר את הסיפור שלו להבדיל ממשחקים אחרים, אבל כבבילה כוללת לריצה בודדת? יצירת מופת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 14:02

הו לפחות אנחנו מסכימים שהוא רע בגיימפלי סטיק זה כבר משהו :) אתה כבר חצי דרך בדרך לאמת המוחלטת :) מקבל את דעתכם מקבל גם שהוא אהוב למרות שלדעתי הרבה גיימרים כבר חושבים כמוני עליו, הייתי אומר שזה 50 50 :) 50 בדעה שלי 50 בשלכם.

אי אפשר להתווכח על דעה אני רק אגיד שלדעתי, הכישרון של לווין בא לידי ביטוי גם ביצירות חלשות ויש רגעים באיינפינט שרואים את הקול האישי המיוחד שלו בפיקים האלה אני יכול להעריך את איינפינט, אבל הם לא רבים.

אולי בעולם אלטרנטיבי שבו TLOU 1 מעולם לא נוצר איינפינט נחשב יצירת מופת, אבל לשמחתי זה לא העולם שאנחנו חיים בו :)

עם כל זה, מכבד ואני בהחלט מחכה למשחק הבא שלו לראות איך הוא ישפר על איינפינט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 ינואר 2022, 14:49

ביושוק אינפנט הוא עלילת המד״ב שהכי אהבתי במשחק וידאו, הוא כנראה העלילה שהכי אהבתי בכלליות במשחק וידאו. ביושוק אינפנט מעלה המון שאלות ומסתורין, הוא עונה על כולם בצורה מאוד מספקת שזה משהו שאי אפשר להגיד על רוב סרטי הקולנוע שנכנסים לתחום המסתורין. הדמויות בו מצויינות וכל אחת ואחת מהן מתקשרת בצורה ישירה לעלילה ומשמשת מטרה מסויימת, רואים שיש יד מכווינה עם חזון שנגעה בכל פינה ופינה של המשחק. המשחק מכניס את האצבעות שלו לפרשנות חברתית, כלכלית ופוליטית שזה משהו שלא קיים בעולם משחקי הוידאו חוץ מבערך ב-2.5 משחקים, בטח שבקושי קיים במשחקי AAA בתקציב ענקי. כל מה שקשור לצד העלילתי, אינפנט הוא מאסטרפיס.

אם כבר לתקוף את אינפנט על משהו זה הגיימפליי שיכל להיות טוב יותר, הייתה בו הרגשה שיכלת לסיים את כל המשחק עם רובה אחד, האוייבים לא כפו עליך לגוון loadouts ואסטרטגיות. אבל בתמונה הגדולה? המשחק הזה מאסטרפיס בספר שלי והרוב בזכות הכתיבה ובניית העולם. אני גם לא חושב שזאת דיעה יותר מדי שנויה במחלוקת.

אגב, בצורה אירונית המעצב קרבות של אינפנט, החלק הכי חלש במשחק, הוא הבמאי של ביושוק 4.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 ינואר 2022, 15:00

הוא היה צריך להיות walking sim. הגיימפליי מרגיש כמו פילר לעלילה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 15:04

כמו שאמרתי כולם פה חצי דרך באמת המוחלטת לגביו.

באמת חבר'ה

תסתכלו לאמת בעינים.

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 15:34

glass man כתב:יצירת מופת? ....מה אגיד לאסקין דעתך ואני מכבד...לא היה איכפת לי מכלום שם אליזבת דמות גרועה .. לא עוררה בי שום אמפטיה בניית העולם לא טובה כמו המשחקים האחרים של לווין ... אני יכול להעריך אמנם שיש פה המון כוונה מהצד שלו הוא השתדל שזה יהיה משהו טוב זה פשוט לא היה.

The last of us לדעתי ניסה לעשות דברים דומים מבחינת הקשר הרגשי שהוא ניסה ליצור בנינו לבין אליוג'ול ההבדל בין שניהם תהומי באיכות.

אבל בסדר אני מבין שאתה ממש אוהב את המשחק אז אתה לא תסכים עם שום מילה שאגיד עליו.
ממתי הממוצע והמבקרים הם הקריטריון למה יצירת מופת ? :) מי שקובע את הטון זה ההיסטוריה והגיימרים ושני אלה מסתכלים על המשחק בזלזול הראוי.

כל ההודעה הזו אתה מתייחס לדברים שלי כאילו זו דעתי ואני זה שמגיע עם ה״הוט טייק״ שלי לגביו… כמו שקאז אמר לך לאחרונה - אתה משתמש בזה כשנח לך ומתעלם מהעובדות בשטח לחלוטין כשזה לא.
הדיעה שלי לא רלוונטית, אלא הדיעה הרווחת, ואיך יודעים מהי הדיעה הרווחת במשחקים? די בקלות - על ידי ממוצע. כן, יש מקרים בודדים יוצאי דופן כמו GTA4 שהמבקרים הסתנוורו מקפיצה טכנולוגית ולכן הציון הממוצע נראה לנו מוגזם, אבל אין כמעט אף אחד שיגיד את זה על ביושוק אינפיניט (עובדתית זה לא המצב), והדיעה הרווחת היא שהוא יצירת מופת בז׳אנר שלו.
ממוצע 94 לא מגיע במקרה, זו אנומליה יחסית, שמגיעה לטובים ביותר… מי עוד יושב על הממוצע הזה? מאס אפקט 2, סקיירים, אובליביון, גירס הראשון, GOW 2018, ביושוק המקורי, DMC הראשון, COD4 האגדי, באטמן ארקהם סיטי, MGS1+3, גרים פנדנגו, דיאבלו, KOTOR…
להמשיך? כל אלו נחשבים יצירות מופת, גם אם לדעתך ולדעתי חלקם לא - זה לא רלוונטי… הם נחשבים כאלה, כי זה הממוצע ומעטים ה״מתנגדים״ הווקאליים שחושבים אחרת.

עכשיו, בנוסף לחוצפה שלך להכריז שגיימרים מסתכלים לאחור על המשחק בזילזול - דבר שאין לו שום סימוכין (מאיפה הבאת את זה? ת׳רד של 50 אנשים בERA או פורום אחר של אנטישמים?), אתה גם ממשיך וטוען דברים ספציפית על העלילה ובניית העולם שם, שהיו ועדיין מהטובים בהסטוריית המשחקים ונחשבים אצל גיימרים רבים מאוד הכי הכי טובים - פה זה כבר גובל בעבירה פלילית… אני גם כן אהיה הראשון להסכים שהגיימפליי עצמו לא הכי טוב, אבל בניית העולם והעלילה וכד׳ עד כדי כך טובים פה שזה מחליק, כמו שהחליק בTLOU ויצירות מופת נוספות.

בקיצור - אתה שוב זה שמגיע עם ההוט טייק ועושה גאסלייטינג.
אני אפילו כבר לא בטוח שאני מאמין שאתה באמת שיחקת בו, אולי פשוט ראית ביקורת שלילית של איזה גיימר ביוטיוב והחלטת שאתה מסכים איתו כי אתה מעריך את הדיעה שלו בנושא אחר, ואם כן באמת שיחקת וסיימת - כנראה שלגמרי עבר לך מעל הראש כל מני דברים מבריקים שהיו בסיפור והעולם הזה לגבי פטריוטיות, פוליטיקה, טכנולוגיה, שמרנות, אמונה, לאומנות, מולטיוורס, או כל אחת מלכל הפחות 5 רגעי הטוויסטים ורגעי ה mind = blown שהיו שם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 ינואר 2022, 15:50

אווו לאסקין. אז עכשיו הגענו לרגע הזה שאתה מפקפק באמינות שלי כי אני לא אוהב את המשחק שאתה אוהב? שיחקתי על הPC קרוב להשקה, רוצה תאמין לא רוצה אל תאמין מבחינתי זה היינו הך.

וטוויסטים ורגעי mindblown זה לא כתיבה טובה.....

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2022, 15:53

אני מפקפק כי ספציפית דיברת על בניית העולם כמשהו שהיה גרוע במשחק, זה כמו לטעון שהשליטה בCeleste מרגישה איום ונורא, או שאלמנט הסימולציה בMSFS חובבני, או שאין איזון במשחקי בליזארד או… טוב, הבנת את העקרון

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 156 אורחים