חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2022, 13:59

Laskin כתב:אישית, לא אתגעגע… בקטע משונה, מתוך הרשימה הזו אני הייתי מעדיף את אפל, שלפחות יהיה להם סטודיו רציני של משחקים בשביל הקסדה שלהם :)

הייתי רוצה לראות את אפל נכנסת לגיימינג, עוד תחרות זה תמיד טוב. אבל יש לי הרגשה שמכל הרשימה הזאת אמזון הכי הגיונית, זה מסוג הדברים שהם צריכים בשביל להרים את הענף גיימינג המדשדש שלהם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2022, 14:02

כן, אני מסכים שזה הכי סביר, אבל לאור הנסיונות האחרונים שלהם זה לא מה שאני הייתי מעדיף (אם כי יש להם סוג של הצלחה לאחרונה)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 מאי 2022, 00:08

תזכורת לעצמי לשחק כבר ב-Fallen Order.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 מאי 2022, 07:10

רק שישאר משחק לשחקן יחיד

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2022, 09:00

אני משוכנע שיהיה טוב יותר מהקודם, שהיה טוב מאוד ברוב מה שעשה… הייתי ממש שמח לשמוע אם זה ישתמש בUE5, אבל כנראה שלא אם התחילו לפני 4 שנים פיתוח, ומתכננים שיצא שנה הבאה באמת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 מאי 2022, 11:57

לא מאוד יפתיע אותי אם המשחק יהיה משחק UE5 "על הנייר"- סך הכל מהדוקומנטציה של המנוע נראה שזה תהליך סופר seamless להעביר פרוייקט UE4 ל-UE5,אבל אני לא חושב שהמשחק יעשה שימוש בפיצ'רים הכבדים של המנוע כמו Nanite ו-Lumen אז כנראה שעבורנו הוא פשוט יראה כמו משחק UE4 סטנדרטי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2022, 12:19

בכל אופן הוא מסתמן כדור הבא בלבד אז אני מקווה שיהיה מרשים.
הראשון היה אחלה משחק, סוג של סקירו לעניים (שזה טוב מ90% מהמשחקים!), אבל גם ממש לא מלוטש מכל הבחינות - טכנית ועיצובית.
אני מאמין שההמשך יוכל להיות "הדבר האמיתי" אחרי שהם בנו והשתפשפו על בסיס יחסית מוצלח. מצפה ומאמין במשחק הזה סך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2022, 13:36

Uncle Pey'j כתב:לא מאוד יפתיע אותי אם המשחק יהיה משחק UE5 "על הנייר"- סך הכל מהדוקומנטציה של המנוע נראה שזה תהליך סופר seamless להעביר פרוייקט UE4 ל-UE5,אבל אני לא חושב שהמשחק יעשה שימוש בפיצ'רים הכבדים של המנוע כמו Nanite ו-Lumen אז כנראה שעבורנו הוא פשוט יראה כמו משחק UE4 סטנדרטי.

האמת שיש מצב שיעשו שימוש אמיתי בלומין, לחברה כמו EA יש גישה לאנריל 5 לפני ולי הייתה גישה עוד ב2021 :!:
אם הם עבור ל-5 עוד ב2021, אני משער שלהמיר את מה שהיה להם כבר ביד להשתמש בלומין זה פחות עבודה מאשר להמשיך לאפות תאורה עד 2023. כלומר, בגלל שתאורה בזמן אמיתי כמו לומין הופכת את הליך הפיתוח להרבה יותר מהיר, יכול מאוד להיות שהעבודה של המעבר ללומין במה שהיה להם ביד ב2021 בסוף תחסוך עבודה במבט כללי על כל הפרוייקט.

וגם את ננייט אפשר לנצל. כלומר, אולי לא לבנות נכסים לחדשים שיראו כמו משהו מהקולנוע ולנצל את ננייט למודלים ברמת פירוט הזוי, אבל גם לקחת את הנכסים הקיימים ולהכניס אותם לננייט (שזה אמור להיות הליך מידי) יכול להיות יתרון נהדר אפילו אם אך ורק בשביל מעברי LOD מושלמים שננייט מספק. אפס הpopin זה כבר סוג של דור הבא, אפילו אם לא נהנה מהפירוט של ננייט.

אגב, תלות מה מקור הנכסים שלהם, יכול להיות שגם הם יצליחו לנצל את ננייט. בדרך כלל בונים נכסים ברמה מאוד גבוהה ואז משתמשים בכלים שאופים אותם בlow poly עם מפות נורמאל בכדי לחקות את המודל המקורי. אם יש להם נכסים ברמה גבוהה, יכול מאוד להיות שגם בלי לתכנן מראש יש להם את הנכסים ברמה כמעט קולנועית להעביר לננייט. וספציפית לגבי מלחמת הכוכבים, אני יודע שILM משתפת עם לוקאס ארטס נכסים קולנועיים כך שעבור מודלים קלאסים כמו חליפות של storm troopers או tie fighters יהיו להם זמינים מודלים ברמה קולנועית להזין לננייט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2022, 19:40

Uncle Pey'j כתב:לא מאוד יפתיע אותי אם המשחק יהיה משחק UE5 "על הנייר"- סך הכל מהדוקומנטציה של המנוע נראה שזה תהליך סופר seamless להעביר פרוייקט UE4 ל-UE5,אבל אני לא חושב שהמשחק יעשה שימוש בפיצ'רים הכבדים של המנוע כמו Nanite ו-Lumen אז כנראה שעבורנו הוא פשוט יראה כמו משחק UE4 סטנדרטי.

אז נשמע שהוא כן משתמש בלומין:
ֿ
So I think the biggest thing is ray tracing, or lighting, That's allowing us to do real-time lighting, all the time, at a fidelity that's well beyond anything that we've ever produced before. Since it's real-time, we get to see the changes as we tweak the lights - immediately, essentially.

"That means that we have more time to polish, that means that we can iterate more, and we can get better results that feel more filmic.

והם גם מנצלים את ה-SSD למערכת הזרמה שלהם:
Beyond that, we have these blazing fast drives on these consoles that are allowing us to load tons of content really quickly.

"I've always worked on streaming games - games that don't have load screens. The fact that these consoles have such fast storage has made it even easier. Those are probably the two biggest benefits.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מאי 2022, 04:50

אני לא מפתח ,אבל משיחוק עם אנריל 5
יש שם כלים סופר קלים לשימוש

בניתי בית ,ושמתי מנורות קיר והוספתי להם מקור תאורה
לכל מנורה ,רק לילמוד על התוכנה
וזה מאוד פשוט

והתאורה של עולם המשחק ,זה מגיע בצורת " קופסאות "
אפשר להחליט שקופסא אחת תיתן תאורת עולם לכל השלב
או לחלק את השלב עם קופסאות תאורה שונות
ולזה להוסיף מקורות אור אחרים

ולכל תאורה אפשר לשנות פרמטרים בנפרד

וגם להעתיק תאורה ,דוגמת המנורות שהזכרתי
ליצור אחידות
תאורטית אמור להיות דרך לחבר תאורה לחפץ ,אבל לא הגעתי עדין לחלק הזה (אני מדבר שלוקחים חפץ מהסיפרית נכסים הוא יגיע מוכן
עם התאורה ,בלי צורך להוסיף בנפרד )

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2022, 12:57

זה מרתק לראות אותך מגלה טכניקות משנות ה-90 קרירין :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מאי 2022, 15:01

DrKeo כתב:זה מרתק לראות אותך מגלה טכניקות משנות ה-90 קרירין :)

בשנות ה90 לא היה לי מחשב ולא אינטרנט
רק n64 ,עד קרוב לשנת 2000 ,כי לא זוכר בדיוק
בשנת 1998 או 1989 ,קיבלתי מחשב משומש ממי שהיה בעבר חבר של אחותי - היום בעלה
פאנטיום 2 ,שכבר אז היה עתיק טכנולוגית

כמובן לא היה לי אינטרנט ,שאז עם אני זוכר נכון
רכב על קוו הטלפון, והתשלום אז היה לפי דקת שיחה

מעבר לזה ,אולי אני טועה ,אבל מנועים גרפים מתקדמים לא היו בשיטה
של אנריל 4 ועכשיו 5

שזה אומר הורדה בחינם ,ותשלום על קנית דברים + תשלום עם המשחק מרוויח מספיק
גם ככה לא היה אז כימאת קנית משחקים דיגיטלים מהרשת
ולעקוב על פיזי ,יהיה להם מאוד קשה

אני לא יודע מתי אפיק נכנסה למודל הזה
אנריל 3? אנריל 4 ?

בעבר לרוב החברות היו מנועים גרפים שהן יצרו בעצמם
היום הרבה חברות משתמשות במנועים מוכנים

מה שכן לא נכנסתי עדין לתוכנות דוגמת מאיה
מה שאמור להתחבר לפרויקט באנריל

ולא לתוכנות עריכת תמונה ( לרקעים ,וטקסטורות 2d )

כן הבנתי איך יוצרים רקע 2d במשחק ,בצורה פרימיטיבית
כמו שעשו בהרבה משחקי ps1 וסאטורן
דוגמת טאקן וכו

אבל היום הדברים מאוד פשוטים ומהירים
אני די משוכנע שאני יכול כבר ליצר זירה בסגנון טאקן
1-3
לא מעבר לזה ,לא דמויות, לא אנימציה ,לא קוד משחק
אבל כן זירה 3d
עם רקע 2d

אני יכול גם ליצר רקע 3d ,אבל עדין לא באיכות של 2d
כי ב2d ,אני יכול להדביק תמונה אמיתית

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2022, 15:58

בשנות ה-90 הייתה גישה במשחקים של id או 3dRealms לעורך שלבים וסקריפטים, יכלת כבר אז לעשות לא מעט מהדברים האלה. ובנוגע לאנריל או id tech או cryengine או source, הם היו זמינים שנים חופשי למי שרצה לנסות, אבל לא יכלת לקחת את התוצר ולהפוך אותו למשהו מסחרי בלי לשלם איזה מליון דולר. לאט לאט הם פיתחו שיטות שונות כמו revenue share או חינם עד מכירה של X עותקים וכדומה, אבל אלה התפתחויות של בעיקר העשור האחרון.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מאי 2022, 16:32

אני כרגע רק בשלבים של להתאמן על הכלים
להגיע לרמה גבוה באמת צריך לשלב כמה כלים
לדוגמה מאיה או תוכנה דומה שעדין לא התחלתי לילמוד
מאוד חשובה

שם אפשר לעצב בפוליגנים ,ברמה הרבה יותר מורכבת
ממה שראיתי באנריל ,ואז להעביר את הנכס שנוצר לאנריל
לפחות זה מה שיצא לי להבין

וטקסטורות ותמונות ,בינתים לקחתי דברים קימים
ראיתי שאפשר ליצר " חומרים " ,באנריל
עם כל מיני פרמטרים שאפשר לשחק איתם

אבל עם לדוגמה אני רוצה ליצר מלבן ,ולהדביק לו תמונה של בינין
5 תמונות שונות ,1 לגג ועוד 4 לכל צד
ליצר התאמה באמת טובה ,אני צריך גם לשחק בעריכת תמונה שיצא טוב
הביניין אולי לא יראה הכי 3d ככה
אבל כן פוטוראליסטי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יוני 2022, 19:19

תגידו, הזכרנו פה כבר שפאקינג ספיידרמן לפס4 וMM מכרו מעל 33M עותקים? לפאקינג לקוחות לא לחנויות. לא מצאתי את זה, אני מוצא רק ויכוחי Kazz.

כאילו וואט דה פאק??? ידענו שהוא מכר טוב, אבל ממתי הוא מגה סלר ברמה של פאקינג סקיירים? מה הולך פה? הם ריסקו את ארקהם לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 יוני 2022, 09:21

glass man כתב:הודעה אחרונה שלי בפורום רק כדי לסגור עניין.

א. לאסקין עניין שלך, אני תמיד חיבבתי אותך ואף פעם לא הייתי מחרים אותך אבל זכותך אתה לא חייב לדבר עם מי שלא בא לך בטוב קיבלתי.ורק שתדע אני מחקתי.
ב' אין צורך בבאן אני לא נשאר איפה שאני לא רצוי,ברוך השם לא חסר לי איפה לכתוב, בכל קהילת גיימינג שאני נמצא בה או הייתי בה הייתי מהאנשים הכי בולטים שלה, חבל רציתי להיות גם פה לא הולך.

ונדב, כשיגעו לפה כל מיני טרולים, מתחזי גלאס/אם יגיעו, אל תקנה את זה, זה לא יהיה אני סתם אנשים שירצו לעשות אקשן מכל העניין.אני אף פעם לא אוהב להפריע או להרוס דבר טוב, תאמין לי.

נדב, שווה לדעתי לבדוק את האבטחה של הפורום - נראה לי שחדר לפה מתחזה גלאס בימים האחרונים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יוני 2022, 09:58

swym כתב:

א. לאסקין עניין שלך, אני תמיד חיבבתי אותך ואף פעם לא הייתי מחרים אותך אבל זכותך אתה לא חייב לדבר עם מי שלא בא לך בטוב קיבלתי.ורק שתדע אני מחקתי.
ב' אין צורך בבאן אני לא נשאר איפה שאני לא רצוי,ברוך השם לא חסר לי איפה לכתוב, בכל קהילת גיימינג שאני נמצא בה או הייתי בה הייתי מהאנשים הכי בולטים שלה, חבל רציתי להיות גם פה לא הולך.

ונדב, כשיגעו לפה כל מיני טרולים, מתחזי גלאס/אם יגיעו, אל תקנה את זה, זה לא יהיה אני סתם אנשים שירצו לעשות אקשן מכל העניין.אני אף פעם לא אוהב להפריע או להרוס דבר טוב, תאמין לי.

נדב, שווה לדעתי לבדוק את האבטחה של הפורום - נראה לי שחדר לפה מתחזה גלאס בימים האחרונים.

וואי גיא, היית יצור משועמם ונשארת כזה אה? תמיד הודעות בשקל תשעים שאם היו כתובות על דף לא היו שוות את הנייר שעליהן הן כתובות.

לא באתי בשבילך תנוח אתה אחד מהמשתמשים הכי משעממים שאי פעם נתקלתי בהם.

אם אתה לא יודע לקרוא כתבתי שבאתי לפה לקשקש קצת ב"E3" עם בלינג ומי שמעוניין אתה לא מעוניין? דפדף הלאה. משועמם שאין דברים כאלה.
ככה זה כנראה שמפתחים לפאקינג מובייל משתעממים לגמרי :).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 יוני 2022, 19:41

היי גלאס, אני שמח לראות שחזרת, באמת!

אבל התגובה של swym עדיין הייתה מצחיקה :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יוני 2022, 19:46

חחחח אין לי באמת בעיה עם ההומור של גיא וזה באמת היה מצחיק.

מה שבאמת מפריע לי זה שאני כולה צחקתי איתו פעם אחת עם גיא ומאז הוא משחק אותה נעלב וButthurt ומגיב לי בפאסיב אגרסיב "יעני" לנדב...

חלאס גיא תגיב רגיל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יוני 2022, 14:50

אתה זה שהצהרת שגם אם יחזור לפה מישהו בשם שלך או כל שם אחר - זה לא יהיה אלה כי בחיים לא תחזור ובלהבלהבלה, אז הוא רק צחק על זה, לא עלייך… ואתה זה שתקפת אותו, ועוד טוען שהוא בא עם גישה לא טובה. פשוט תצחק וזהו, לא קרה כלום, סך הכל אין לך מילה ;)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 יוני 2022, 15:16

Laskin כתב:אתה זה שהצהרת שגם אם יחזור לפה מישהו בשם שלך או כל שם אחר - זה לא יהיה אלה כי בחיים לא תחזור ובלהבלהבלה, אז הוא רק צחק על זה, לא עלייך… ואתה זה שתקפת אותו, ועוד טוען שהוא בא עם גישה לא טובה. פשוט תצחק וזהו, לא קרה כלום, סך הכל אין לך מילה ;)

תכלס אין מילה :lol:

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2022, 19:59

glass man כתב:
swym כתב:

וואי גיא, היית יצור משועמם ונשארת כזה אה? תמיד הודעות בשקל תשעים שאם היו כתובות על דף לא היו שוות את הנייר שעליהן הן כתובות.

אם אתה לא יודע לקרוא כתבתי שבאתי לפה לקשקש קצת ב"E3" עם בלינג ומי שמעוניין אתה לא מעוניין? דפדף הלאה. משועמם שאין דברים כאלה.

ניסיון יפה, חיקוי גלאס. השפה שהשתמשת בה מספיק עילגת עד שכמעט קניתי את זה. אבל לא, לא תעבוד עלינו.

גלאס האמיתי היה אולי הרבה דברים: חרטטן ברמות, וחסר הבנה מוחלט בתחום המשחקים - שאחרי שהוא מתגרה באנשים הוא לא מסוגל לגבות את הטענות המופרכות שלו על מליון דולר לדמות במשחק מכות. והוא היה אמנם פוטיניסט שטוף מוח וחסר מודעות עצמית, שאיחל רצח עם לאזרחים אוקראינים בזמן שיורים להם טילים על הבית.

אבל דבר אחד אפשר היה לזקוף לזכותו: היה לגלאס עמוד שדרה.
אם גלאס כתב במפורש שהוא עוזב פורום כי הוא לא רוצה להרוס, ושצריך להיזהר מטרולים שינסו להתחזות אליו בהמשך - אז צריך לקחת את האזהרה הזו ברצינות. לגלאס היה מספיק כבוד עצמי בשביל לא להעז לחזור אחרי הודעה כזו עם הזנב מקופל בין הרגליים. תעבוד על מישהו אחר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 20:40

swym כתב:
glass man כתב:
swym כתב:

ניסיון יפה, חיקוי גלאס. השפה שהשתמשת בה מספיק עילגת עד שכמעט קניתי את זה. אבל לא, לא תעבוד עלינו.

גלאס האמיתי היה אולי הרבה דברים: חרטטן ברמות, וחסר הבנה מוחלט בתחום המשחקים - שאחרי שהוא מתגרה באנשים הוא לא מסוגל לגבות את הטענות המופרכות שלו על מליון דולר לדמות במשחק מכות. והוא היה אמנם פוטיניסט שטוף מוח וחסר מודעות עצמית, שאיחל רצח עם לאזרחים אוקראינים בזמן שיורים להם טילים על הבית.

אבל דבר אחד אפשר היה לזקוף לזכותו: היה לגלאס עמוד שדרה.
אם גלאס כתב במפורש שהוא עוזב פורום כי הוא לא רוצה להרוס, ושצריך להיזהר מטרולים שינסו להתחזות אליו בהמשך - אז צריך לקחת את האזהרה הזו ברצינות. לגלאס היה מספיק כבוד עצמי בשביל לא להעז לחזור אחרי הודעה כזו עם הזנב מקופל בין הרגליים. תעבוד על מישהו אחר.

1.נו בחייאת אני מחקתי את ההודעה על האוקראינים עוד לפני שמישהו העיר לי על זה זה לבד יכול ללמד אותך שאני לא גאה במה שנאמר אני לא מאחל רצח עם לאף אחד.
2. יש לי חברים אוקראינים יהודים ושאינם יהודים חלקם בצד הרוסי תתפלא.
3. האחיינים שלי הם אוקראינים יהודים (בין השאר) לכן אף אחד לא יכול להאשים אותי בשנאה לאוקראינים או על הכעס שהיה לי על זלנסקי, יש לגיסי קרובי משפחה שמתו בשואה, לא מספיק? מה זה החרטא הזו כאילו אתה או אף אחד אחר פה לא אמר דברים בשעת כעס שהוא לא מתכוון אליהם.

אבל אל תשתנה לך מותר לצחוק על כולם ושמישהו צוחק איתך על איזה שטות אתה זוכר לו את זה 300 שנה :) כל מה שאני אומר זה שאם אתה מתבדח על כולם תרשה לפעמים
שיצחקו איתך.

את הטענות על 1M אתה תקבל גיבוי מלא. אתה מפתח משחקים אתה יודע שאני לא יכול להביא לך מפתחים שמדברים על זה בגלוי כי יש להם הסכם לא לדבר על הדברים האלה.
מה שאני יכול להביא לך ומה שאתה תקבל זה אנשים שעבדו קרוב מאוד לצוות הפיתוח... כמו שאמרתי בעבר.. הייתי מביא לך את זה מזמן.. אבל אני מכיר אותך כבר שנים אני יודע שתנסה לומר שהאנשים האלה מנפחים את ה1M כי "סיבות" או שאני לא הבנתי אנגלית כי "סיבות" אבל אל תדאג אתה לא תתאכזב מההוכחות האלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 21:35

אז בגלל הכעס שלך על זלנסקי, על כך שלא התקפל בפני בריון נוראי שמבצע פשעי מלחמה ונלחם כנגד זכויות אדם בסיסיות - אתה כינית את כל העם הזה ״נאצים״ ורק ההודעה האחת הזו הייתה הבעייה?
האוקראינים עדיין עם מחורבן ונאצי לדעתך, או שלא, בגלל שנזכרת שיש לך אחיינים חצי אוקראינים? עזוב, לא תוכל לצאת מזה אתה התווכחת על זה במשך עמודים שלמים ועמדת מאחורי המלים שלך… אל תנסה לגמד את זה, אני מבין שאתה מנסה לקחת דברים בחזרה אבל אתה לא עושה את זה טוב כל כך, בינתיים. בלשון המעטה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 21:53

אני פשוט לא חושב שזה דבר שהיה צריך להאמר בגלל זה גם מחקתי את זה לא הרגשתי נוח עם זה. הקטע של "אני עוזב" היה פשוט כי וואלה, לא כייף להגיע עם בן אדם שאתה מדבר איתו כל הזמן פה למצב שהוא לא רוצה לדבר איתך.

אבל אין לי בעיה עם מה שאמרת לאסקין אתה צדקת לפי דעתי ואין לי בעיה שיעמדו אותי על הטעות שלי..יש לי אגו... אבל הוא לא כזה ענקי כמו של גיא שאני לא יכול להודות שפישלתי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים