חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2023, 20:43

חדשות טובות מרמדי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 21:18

איזה יופי, סוף סוף חברה שתופסת את עצמה בזמן. בדוחות הפיננסים האחרונים שלהם היו להם הפסדים מאוד גדולים ביחס לחברה בגודל של רמדי והם נבעו בגלל השקעה כספית גדולה בשני משחקי הGAAS שהם מפתחים. הם גם צפו שההפסדים ימשיכו, כמו כל החברות שמפתחות GAAS הם שמו לא מעט צ'יפים על הזבל הזה. זה היה מדאיג, ואני שמח לראות אותם יוצא מהבור השחור של הGAAS, אפילו אם יש להם עוד משחק GAAS בקנה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2023, 21:00

איך זה לא המשחק הבא של playdead?!
אני צופה בטריילר ואני כל הזמן אומר ״יש! יש!!! סוף סוף!!״ ובסוף זה לא שלהם???
אמנם קצת ״התאכזבתי״ מזה שזה נראה אחד לאחד כמו אינסייד ולא כמה רמות מעל כמו שדמיינתי, ואולי טיפה פחות מלוטש, אבל פאק זה פשוט כל כך ״הם״.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2023, 00:36

ועשה את זה בחור אחד, וזה המשחק הראשון שלו. מצחיק לראות את טים סורט בטוויטר אומר לו שהוא דביל שהוא לא שלח את זה לקילי לפני שבועיים כדי לקבל נקודה בVGA.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 נובמבר 2023, 01:25

מדהים. ישר שראיתי את הטריילר חשבתי על לאסקין ועל איך הוא בטח הולך לעוף על זה. לא טעיתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 נובמבר 2023, 12:54

המשחק הקוריאני שכבר ראינו... (מהסוג שלאסקין אף פעם לא מאמין שיהיו משחקים אמיתים) בטריילר חדש. אם זה יוצא, אז day one, נראה השילוב המושלם בין סליפינג דוגס, יאקוזה, משחק של דיוויד קייג' וDead to Rights
בחיי, אם זה אמיתי הוא אחד הכי מצופים שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2023, 13:12

נראה כמו חרטע עדיין, אחלה מודלים וסביבה אחת מושקעת, מניח שלא יראה ככה על שום דבר שהוא לא מחשב פסיכי ושהגיימפליי יהיה חרא בלבן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2023, 13:52

על פי מודעות הדרושים של WB המשחק וונדר וומן שהם עובדים עליו הוא גם משחק GAAS.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 נובמבר 2023, 14:08

כאילו, וונדר וומן גם ככה מותג מת, כי איפה לעזאזל וונדר וומן 3? אבל זה עוד מסמר בארון הקבורה. לא ירחק היום לדעתי שבו כל מה שWB יעשו בגיימינג יהיה רק מורטאל קומבאט.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 17 נובמבר 2023, 00:35

glass man כתב:תחשוב לבד איפה שווה לך להוציא משחק מבוקש כמו GTA6, על פלטפורמות עם אפס פיראטיות או על פלטפורמה שהמשחק יפרץ כמה ימים לפני היציאה.
אבל אני לא יודע למה אני מתווכח איתך, כשהטיעונים שלך הם אנטי המפתחים באופן עקבי.

:lol: טיעונים של אדם מ 2001.

אין דבר כזה משחק מחשב מודרני שנפרץ 'ימים לפני היציאה'.
אבל יופי, אתה אומר שGTA6 ONLINE צריך להיות זמין על המחשב בו-זמנית עם הקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 נובמבר 2023, 00:54

תמשיך לעשות מעצמך צחוק. סטארפילד נפרץ 5 ימים לפני היציאה שלו.
https://www.timesnownews.com/technology ... -103278348

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 נובמבר 2023, 01:09

mere minutes before early access
טוב שאתה קורא לעומק את הלינקים שאתה מביא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 נובמבר 2023, 01:25

עוד חכמולוג בשקל תשעים. משחק שיוצא ב early access זה לא תאריך יציאה רשמי. הEA הזה של סטארפילד עלה 100 דולר. זה ממש לא תאריך ש99% מהאנשים יחשיבו תאריך יציאה רשמי והוא גם לא נחשב כזה.

פשוט עוד פעם שלך מנסה להתחכם ויוצא הכי טמבל בארץ, לך תעשה IQ TEST.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 נובמבר 2023, 01:29

דובר על יציאה, לא יציאה רשמית. המשחק יצא לראשונה ב-EA (שזה לא באמת EA, סתם דרך לחלוב עוד כסף משחקנים) ולכן אתה כרגיל טועה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 נובמבר 2023, 01:35

אני לא טועה אתה פשוט צריך השתלת מוח.תאריך היציאה הוא 6 בספטמבר ואם אתה כריש עם כסף יכולת לשלם בשביל לשחק בו לפני שהוא יוצא. לרוב האנושות שרוצה לקנות אותו במחיר שפוי/לשחק בחינם בגיימפאס הם היו צריכים לחכות שייצא.

אתה פשוט כמו הgrammar nazi בגרסת הגיימר כל היום עושה פה F5 בתקווה שתמצא פה איזה משהו להעיר עליו ולצאת גאון הדור שבסך הכל אתה מוכיח איזה משועמם אתה.ואפילו אז הוא נפרץ לפני הEA כרגיל לוזר מארץ הלוזרים.

בסופו של יום הפיראטים שיחקו ימים שלמים לפני המנויים בגיימפאס/הרוב המוחלט של הרוכשים החוקיים וזה בדיוק הגורל שרוקסטאר מנסה להימנע ממנו.היא גם תרצה למכור את GTA6 מוקדם ב100 דולר והיא לא רוצה פיראטים שיהרסו את זה. זה בדיוק הפואנטה של הויכוח עם קאז טוב שאתה קורא דיונים לעומק לפני שאתה מגיב.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 נובמבר 2023, 14:09

נדיר שמשחקים היום נפרצים לפני היציאה, rdr2 למשל נפרץ אחרי שנה. אם רוקסטאר ממש רוצה למזער את הסיכון לפריצה לפני היציאה הרשמית, הפיתרון פשוט, שלא יעשו ea על הפיסי. אתה כרגיל מתווכח כמו דביל על דברים שאין לך מושג בהם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 נובמבר 2023, 14:36

יאלה יאלה אינטר מספיק להיות מונע מאג'נדות. אתה פאנבוי PC מוצהר שאפילו לא מנסה להסתיר את האג'נדה שלו הופך, כל משחק AA על הפיסי לAAA מתוך פנבואיזם טהור וגם עכשיו מגן על הפלטפורמה שלך כשהיא יוצאת לא טוב כשהיא נגועה בפיראטיות.

תלך לראות סקרים של פיראטים ששואלים אותם מתי הם קנו משחק לאחרונה ותראה שהתשובה היא "רק כשהם לא יכלו לפרוץ אותו" רוקסטאר לא מפחדים רק מהEA הם פשוט הם גם רוצים לאלץ את אלה שהצביעו בסקרים "קונים רק שלא הצליחו לפרוץ" לקנות.

משחקים נפרצים כפונקציה של הפופלאריות שלהם משחק פופלארי ישקיעו משאבים בפריצתו. RDR2 נפרץ אחרי שנה כי בגלל ש99% ממי שרצה לקנות אותו כבר שיחק בו על הקונסולות משמע לא היתה מוטבציה גבוהה להשקיע בפריצה שלו.

רוב מי שקנה את GTA5 על הפיסי ואת RDR2 אלה אנשים שכבר שיחקו בהם על הקונסולות ועשו דאבל בשביל הגרפיקה הטובה והשיפורים, תאמין לי, יש לי את GTA5 על הPS360 שתיהן. על הPS4 ועל הPC.

אבסורד שאתה טוען כמו קאז שהפיראטיות בשולים, כשרמדי אומרים שהפיראטיות היא האשמה העיקרית בהפסדים שלהם.כמה מנותק וחי בבועה אתה יכול להיות. לפחות בפוליטיקה אתה קצת יותר מפוכח זה המזל.

וקאז? קאז פשוט מתוסכל שהחברה הכי חשובה והכי נחשבת והכי גדולה בתעשייה שמה זין על סטים שלו והם עדיין ימכרו 190M+ עותקים של GTA6 כמו גדולים וקאז יכול ללכת לבכות בכרית עד מחר.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 17 נובמבר 2023, 15:00

בסדר שמענו אותך. הפיראטיות כזו פקטור שמצב הפלטפורמה הטוב אי פעם ושכל המשחקים מגיעים אליה DAY1. שמיקרוסופט וסוני מביאים את משחקי צד א' שנה.
שהשוק צומח ביפן. שמשחקי מולטיפלטפורם מוכרים הכי טוב שם או בצמוד לגרסת הקונסולה המובילה. כולם 'איכשהו' הסתדרו עם עניין הפיראטיות ורק רוקסטאר משקשקת.

תאריך היציאה של משחק הוא התאריך הראשון שבו צרכן יכול לשלם כסף ולשחק בו.
כרגיל אתה לא עוקב אחרי השטויות שאתה בעצמך אומר: אם קבוצות פריצה יעשו הכל כדי לפרוץ משחק גדול, לקנות משחק שזמין לרכישה ע"י כל מי שרוצה זה לא נחשב?

ושוב אני שואל: אתה אומר ש GTA6 אונליין ישוחרר למחשב במקביל לקונסולות, נכון? כי אין חשש לפיראטיות שם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 נובמבר 2023, 15:11

אני לא אמרתי שGTA6 אונליין ישוחרר למחשב במקביל לקונסולות קאז, אני לא יודע מה לקחת תבדוק מה לקחת זה לא עלי.
אני אמרתי שאין מניעה כלל, שGTA6 ירוץ ב60FPS על הPS5 במצב האונליין שלו ו30FPS במצב הסינגל פלייר.

ולא אתה פשוט אידיוט שלא יודע עברית/לא מבין את המציאות

אתה מתבלבל בין משחק שהזדהב לבין משחק שיצא.

כל משחק "שהזדהב" קרי הושלם הפיתוח שלו, אתה בתאוריה יכול לשחק בו לפני היציאה אם תרצה המפתחת, ואם בזין שלה לתת לך לשחק במשחק לפני היציאה שלו תמורת תשלום שהוא מעל המקובל בשוק היא יכולה לעשות את זה.

שאומרים "משחק שיצא" הכוונה היא שאתה לא קונה משחק שהזדהב במחיר מופקע, אלא קונה במחיר המקובל בשוק, ושהוא זמין בצורה הקלאסית בחנויות והכי חשוב, יש לו תפוצה רחבה במחיר שנקבע כסטנדרטי בשוק.
אתה מנסה להתחכם אבל זה לא הולך לך, את הטיעונים של השקל תשעים האלה תנסה למכור לאידיוטים.

אני לא אמרתי שהPC לא בצמיחה הוא כן, אבל לחברה שמוכרת 190M+ אתה לא יכול להגיד שהם לא יודעים מה הם עושים או שהם צריכים את סטים שלך או את הPC שלך או את הכסף שלך אתה שולי מבחינתם והם יודעים את האמת שכואבת לך. כל שוק הPC מעז ומעולם היה שולי לקונסולות והקונסולות תמיד היו העיקר. ואני אומר את זה כמישהו שיש לו מחשב גיימינג רציני כמעט בכל דור מאז 1996.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 17 נובמבר 2023, 15:23

אז גם Hades לא נפרץ באמת עד שהוא הגיע לגרסה 1.0 כן?
משחק שיצא הוא משחק שכל אדם מן השורה יכול לשלם ולשחק בו. אבל תמיד מהפנט לקרוא איך הראש שלך מנסה למסגר דברים.

אז שוב, אני שואל אותך גלאס: מה הולך לקרות עם GTA6 אונליין למחשב? אם אתה אומר שרוקסטאר לא מוציאים את GTA למחשב במקביל בגלל חשש לפיראטיות,
החשש הזה לא קיים עם GTA 6 אונליין. אז האם אתה חושב שרוקסטאר יוציאו את GTA 6 אונליין למחשב במקביל לקונסולות?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 נובמבר 2023, 15:33

חחחחחחחח בוא'נה אתה יותר טרול מקוג'ימה.מה אתה משווה לי פה משחק כמו האדס, ומשחקים שEA זה חלק מתהליך הפיתוח שלהם, למשחק שהושלם הפיתוח שלו הזדהב ואז נתנו לך לקנות אותו במחיר מופקע לפני היציאה כמו סטארפילד?

גם BG3 "יצא" לפני התאריך הרשמי שלו אבל זה חלק מהמודל העסקי שלו, לצאת לפני סיום הפיתוח. סטארפילד זה משחק עם תהליך פיתוח סטנדרטי שהמפתחים אומרים לך
"אתה כך כך חרמן על המשחק שלנו? אוקיי בוא תשלם לנו 100 דולר" כי הוא כבר הזדהב.

יש לך משחקים שהזדהבו גם חצי שנה לפני התאריך יציאה הרשמי והמפתחים ישבו בלי לתת לאף אחד לשחק בהם בEA אבל הם תיאורטית יכלו לעשות את זה וגם אם הם היו עושים את זה תאריך היציאה היה נשאר כשהיה.

לשאלה השניה שלך: לא, הם לא יוציאו כי GTA אונליין זה חלק מהחבילה, המטרה היא שאנשים שמשחקים GTA6 בשביל הסינגל פלייר יקנו אותו בשביל הסינגל פלייר וינסו את האונליין ויתמכרו גם אליו, לא למכור אותם כחבילות נפרדות שוב אתה מראה אפס הבנה בעסקים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 נובמבר 2023, 20:17

WB מכחישים שוונדר וומן הוא משחק GAAS אומרים שהוא יהיה סינגל פלייר עם מערכת הנמסיס.
Warner Bros. responded with a statement to IGN denying that it will be a service game. "Wonder Woman is a single-player action-adventure game set in a dynamic open-world. This third person experience will allow players to become Diana of Themyscira and introduce an original story set in the DC Universe, while also featuring the Nemesis System. Wonder Woman is not being designed as a live service," a Warner Bros. spokesperson said.

לא יודע מה לחשוב זה לא שshadow of war אבל ניתן צא'נס המשחק עולם פתוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2023, 09:02

אמברייסר סוגרים את free radical, הסטודיו של time splitters, לפני קריסמס. הם קנו חברות בסיטונאות, ועכשיו הם הורגים אותן אחת אחת. איזו חברה אשפה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2023, 09:16

הם קנו כל מה שיכלו ולא יכלו ולא יכלו מבחינה כלכלית, ולא עשו עם זה שום דבר, מלבד נזק… לדעתי הם לא קשורים לגיימינג בכלל, סתם חברת אחזקות.

כרגע עדיין יש להם עדיין את THQ Nordic, Gearbox, Deep Silver, Saber Interactive והכי עצוב - Dark Horse Comics.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2023, 10:01

Laskin כתב:הם קנו כל מה שיכלו ולא יכלו ולא יכלו מבחינה כלכלית, ולא עשו עם זה שום דבר, מלבד נזק… לדעתי הם לא קשורים לגיימינג בכלל, סתם חברת אחזקות.

כרגע עדיין יש להם עדיין את THQ Nordic, Gearbox, Deep Silver, Saber Interactive והכי עצוב - Dark Horse Comics.

אני חושב שהחלק הכי טרגי הוא איידוס וקריסטל דינאמיקס. שתי חברות שעם התמיכה נכונה והתקציב הנכון יכולות להיות בקרם של התעשיה. ומה הן עושות עכשיו? סטודיואי תמיכה למיקרוסופט. איידוס עובדת על פייבל וקריסטל דינאמיקס על פרפקט דארק. אני לא בטוח שהם עושים כרגע משהו חוץ מאשר לתמוך ולעבוד על הריבוט של TR. פעם הקומבו חברות הזה היה עובד על 4 משחקים מובילי תעשיה במקביל, משחקים כמו דאוס אקס, ועכשיו הם עובדי קבלן.

אני לפעמים חושב על איך איידוס מונטראול הצליחו להרים בשלוש שנים את שומרי הגלקסיה ובזמן שלקחו להם כמעט את כל כוח העבודה להיות אולפן תמיכה לנוקמים של קריסטל דינאמיקס. פרנצ'ייז חדש לגמרי, הכל מאפס, והם עשו את זה בלי כוח אדם בפחות משלוש שנים. אז אולי מרגישים על המשחק שהוא היה rush job, ועדין, הם כל כך מוכשרים שהם הצליחו להוציא מסיטואציה הזאת משחק לא רע בכלל, סיטואציה שממנה רוב האולפנים היו יוצרים משחק של 40.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 119 אורחים