מאחורי הקלעים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

Re: מאחורי הקלעים

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 13:41

Laskin כתב:דווקא יש לגברים שעושים להם שיימינג סיבה לא ללכת למשטרה - עורך הדין שלה יציע לה להמיר את התלונה לבוס, או את השיימינג שעשתה בטוויטר - לתלונת נגד במשטרה, על אונס, ואז במקום שיימינג הוא יבלה במעצר, יחקרו אותו, ומי יודע, אולי גם יורשע למרות שלא עשה כלום... זה גם דבר שקורה.
לא שאני לא תומך בהגשת תלונה בגלל שיימינג שאינו מוצדק, אבל יש לזה השלכות פוטנציאליות שאי אפשר לזלזל בהן.

אשמח לראות דוגמה שמה שאתה מתאר כי לפי דעתי מה שמתואר לא קורה.
אלף כל, עורכי דין לא יתנו ביודעין עיצות איך להגן על שקר. שנית, אם היא תתלונן במשטרה הם יחקרו אותה שמה על האירוע לפרטי פרטים וכמעט תמיד השקר ייחשף.
כדי לבנות שקר שיעמוד בחקירה משטרתית צריך הכנה מדוקדקת וצריך עצבי ברזל.
על תלונות שווא שנחשפו בחקירה משטרתית - על זה כן שמעתי, כמה פעמים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2020, 14:04

קשה מאוד להוכיח שלשיימינג על רקע מיני אין כל בסיס, כך שתלונה במשטרה בהחלט סביר להניח רק תסבך יותר את מי שעשו לו שיימינג. לגבי דוגמאות - אין לי כרגע מהראש, אך זו פרקטיקה מאוד נפוצה בקרב עניינים של ״יחסים בינו לבינה״, בעיקר בקרב גרושים, מזונות, הסדרי ראייה... ובכלל בעניינים משפטיים. תביעת נגד על מנת להרתיע.
וזה לאו דווקא לייעץ לשקר, היא תגיד לעורך הדין שמה שהיא כתבה בפוסט/ציוץ הוא נכון ומן הסתם הדבר הראשון שייעצו לה הוא להגיש תלונת נגד. כמעט במאה אחוז מהמקרים, כי זה לבד יכול להרתיע ולגרום לו לבטל את התביעה.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:08

Klayman כתב:
sharonbn כתב:
Klayman כתב:ואיך אתה מציע, במצב של מילה כנגד מילה כמו שלאסקין תיאר, שהתמונה תתבהר? ומה פתאום אתה מערב את המשטרה עכשיו? חשבתי שכל המטרה של השיימינג היא בשביל לא לערב משטרה...

מה שהתכוונתי הוא שכאשר הגבר הוא חף מפשע, הוא יכול להתלונן במשטרה (הרי לו לא יעשו את החקירה החודרנית שעושים לנשים מתלוננות, לו לא תדבק תווית של "מופקרת", בקיצור אין לו סיבה לא ללכת למשטרה) ובד"כ המשטרה תדע לחשוף את השקר של יוזמת השיימינג.
בקיצור, אם יש גבר שלא הולך למשטרה אחרי שעשו לו שיימינג, כנראה בוער לו משהו על הראש

מאחל לך שלעולם אף אחד לא יאשים אותך בדבר מה שלא עשית והדבר יגרום לך שיימינג נרחב (גם אם לא פלילי). מבין את הצד שלך והניסיון לצייר אותי כאיזה מיזוגן חשוך, אבל לא יעזור לך. אני כנראה יותר קיצוני ממך בדעתי לאיזה עונש מגיע למטרידים.
אם זה שאני חושב שתלונות על כל עוול/פשע/עוון (גם שאינן קשורות לנושא הזה ספציפית) צריכות להתברר בצינורות המקובלים, אז סבבה, אני מיזוגן חשוך.

אני לא מבין איפה אתה רואה שניסיתי לצייר אותך כמו שתיארת. כי לא.
אני כן טוען שכגברים, אנחנו לא מכירים את מה שעובר בראש (ובגוף) לנשים שעברו הטרדה, את מערכת השיקולים שלהן ולמה הן בוחרות לא ללכת להתלונן.
בלשונך, אני מאחל לך שלעולם לא תעבור הטרדה מינית ע"י הבוס שלך או הבוס של הבוס או המנכ"ל, או המרצה שלך או מישהו כזה שיש לו השפעה מכרעת על הפרנסה ו/או החיים המקצועיים ועכשיו אתה נזכר במה שקרה לקולגה שלך כשהיא ניסתה להתלונן וזה נגמר בזה שהיא פוטרה וכל המקרה הושתק.

וזה לא צריך להגיע למצב של אינוס. נשים במקום העבודה מוטרדות ע"י הערות, רמזים, ליטופים "מקריים" - כל מיני אינסידנטים קטנים. ועכשיו אתה רוצה שהיזמית תלך להתלונן במשטרה על זה שהנציג של הקרן הון שהיא מנסה לקבל מימון העיר לה כמה שהיא יפה וסקסית? מה אתה חושה שהמשטרה תעשה עם התלונה הזו? ומי ייצא נפגע ולא ירצו לדבר איתה אחרי תלונה כזו?

אני טוען שבמקרה הספציפי של הטרדה מינית,על מגוון הסוגים ורמות החומרה שלה, ישנם גורמים פסיכולוגיים וחברתיים שחוסמים דה פקטו את האפשרות של נשים לפנות למערכות אכיפת החוק. אפשר להגיד שמערכות אכיפת החוק (שמאוכלסות ברובן ע"י גברים) נכשלו בהנגשה עצמית לנשים. בקטע הזה, הרשתות החברתיות מאפשרות מהפיכה חברתית שאנו רק רואים התחלה שלה. אז אולי על כל 9 מקרים של גברים מטרידים שהיו מוגנים בתרבות התאגידית וייאלצו לשלם מחיר מוצדק, יהיה גבר אחד שיטפלו עליו האשמות שווא. בעיני זה מחיר ששווה את המהפיכה החברתית שקורית עכשיו. אז סבבה, אני פמיניסט קיצוני ופורע חוק.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:11

Laskin כתב:קשה מאוד להוכיח שלשיימינג על רקע מיני אין כל בסיס, כך שתלונה במשטרה בהחלט סביר להניח רק תסבך יותר את מי שעשו לו שיימינג. לגבי דוגמאות - אין לי כרגע מהראש, אך זו פרקטיקה מאוד נפוצה בקרב עניינים של ״יחסים בינו לבינה״, בעיקר בקרב גרושים, מזונות, הסדרי ראייה... ובכלל בעניינים משפטיים. תביעת נגד על מנת להרתיע.
וזה לאו דווקא לייעץ לשקר, היא תגיד לעורך הדין שמה שהיא כתבה בפוסט/ציוץ הוא נכון ומן הסתם הדבר הראשון שייעצו לה הוא להגיש תלונת נגד. כמעט במאה אחוז מהמקרים, כי זה לבד יכול להרתיע ולגרום לו לבטל את התביעה.

כנראה פרקטיקה פחות נפוצה מה"פרקטיקה" שעברו מזכירות/שחקניות/עובדות היי טק/מנקות/סטודנטיות .......

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2020, 14:15

אגב, זה לא מפתיע שאין הרבה דוגמאות של זה, אבל לך לעורך דין, כל עורך דין וזה ילך בערך ככה:

- היי, אני רוצה להגיש תלונה במשטרה כי מישהי כתבה עליי פוסט שהורדתי אותה מינית.
- הטרדת אותה?
- לא, הכל היה בהסכמה...
- והיא הגישה תלונה במשטרה?
- לא, אבל זה לא קרה, וזה פוגע בשמי הטוב
- רד מזה. אם היא לא הגישה תלונה במשטרה ואתה תגיש - אז אתה יכול לשבת בכלא שנים רבות, כי היא תגיש תלונת נגד, והיא מקסימום תקבל אזהרה, קנס, או מאסר על תנאי במקרים חריגים.
_________

וזה באמת ככה... תבדוק בעצמך :)
שלא נדבר על העובדה שאם יש פוסט כזה והוא מגיש תלונה במשטרה - ארגוני נשים יצאו עליו ויפרסמו את המקרה הרבה יותר (אפקט סטרייסנד) ושמו הטוב ייפגע עוד יותר, ועוד יוסיפו על זה שהוא ״מנסה להשתיק אותה באמצעות תביעה!״
כל עוד נגדך אין תלונה במשטרה אין הרבה סיבות הגיוניות לערב אותם בעצמך, אי אפשר לטעון שאין בזה שום סיכון.

אה, ולתגובה האחרונה שלך - נכון. כנראה שזה פחות נפוץ, אבל זה לא רלוונטי בשום צורה.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:18

אז אם מה שיש זה "בהחלט סביר" ו"מן הסתם" אז אני לא חושב ככה.
אני חושב שלא סביר שתלונה במשטרה רק תסבך יותר את מי שעשו לו שיימינג. אני חושב להיפך.
אני חושב שמן הסתם להגיש תלונת נגד זה לא הדבר הראשון שייעצו למי שעשתה שיימינג. תלונת נגד היא פרקטיקה כאשר יש סכסוכי שכנים על מזגן מטפטף או דברים כאלה, לא על שיימינג על הטרדה מינית.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 14:22

sharonbn כתב:
Klayman כתב:
sharonbn כתב:
Klayman כתב:ואיך אתה מציע, במצב של מילה כנגד מילה כמו שלאסקין תיאר, שהתמונה תתבהר? ומה פתאום אתה מערב את המשטרה עכשיו? חשבתי שכל המטרה של השיימינג היא בשביל לא לערב משטרה...

מה שהתכוונתי הוא שכאשר הגבר הוא חף מפשע, הוא יכול להתלונן במשטרה (הרי לו לא יעשו את החקירה החודרנית שעושים לנשים מתלוננות, לו לא תדבק תווית של "מופקרת", בקיצור אין לו סיבה לא ללכת למשטרה) ובד"כ המשטרה תדע לחשוף את השקר של יוזמת השיימינג.
בקיצור, אם יש גבר שלא הולך למשטרה אחרי שעשו לו שיימינג, כנראה בוער לו משהו על הראש

מאחל לך שלעולם אף אחד לא יאשים אותך בדבר מה שלא עשית והדבר יגרום לך שיימינג נרחב (גם אם לא פלילי). מבין את הצד שלך והניסיון לצייר אותי כאיזה מיזוגן חשוך, אבל לא יעזור לך. אני כנראה יותר קיצוני ממך בדעתי לאיזה עונש מגיע למטרידים.
אם זה שאני חושב שתלונות על כל עוול/פשע/עוון (גם שאינן קשורות לנושא הזה ספציפית) צריכות להתברר בצינורות המקובלים, אז סבבה, אני מיזוגן חשוך.

אני לא מבין איפה אתה רואה שניסיתי לצייר אותך כמו שתיארת. כי לא.
אני כן טוען שכגברים, אנחנו לא מכירים את מה שעובר בראש (ובגוף) לנשים שעברו הטרדה, את מערכת השיקולים שלהן ולמה הן בוחרות לא ללכת להתלונן.
בלשונך, אני מאחל לך שלעולם לא תעבור הטרדה מינית ע"י הבוס שלך או הבוס של הבוס או המנכ"ל, או המרצה שלך או מישהו כזה שיש לו השפעה מכרעת על הפרנסה ו/או החיים המקצועיים ועכשיו אתה נזכר במה שקרה לקולגה שלך כשהיא ניסתה להתלונן וזה נגמר בזה שהיא פוטרה וכל המקרה הושתק.

וזה לא צריך להגיע למצב של אינוס. נשים במקום העבודה מוטרדות ע"י הערות, רמזים, ליטופים "מקריים" - כל מיני אינסידנטים קטנים. ועכשיו אתה רוצה שהיזמית תלך להתלונן במשטרה על זה שהנציג של הקרן הון שהיא מנסה לקבל מימון העיר לה כמה שהיא יפה וסקסית? מה אתה חושה שהמשטרה תעשה עם התלונה הזו? ומי ייצא נפגע ולא ירצו לדבר איתה אחרי תלונה כזו?

אני טוען שבמקרה הספציפי של הטרדה מינית,על מגוון הסוגים ורמות החומרה שלה, ישנם גורמים פסיכולוגיים וחברתיים שחוסמים דה פקטו את האפשרות של נשים לפנות למערכות אכיפת החוק. אפשר להגיד שמערכות אכיפת החוק (שמאוכלסות ברובן ע"י גברים) נכשלו בהנגשה עצמית לנשים. בקטע הזה, הרשתות החברתיות מאפשרות מהפיכה חברתית שאנו רק רואים התחלה שלה. אז אולי על כל 9 מקרים של גברים מטרידים שהיו מוגנים בתרבות התאגידית וייאלצו לשלם מחיר מוצדק, יהיה גבר אחד שיטפלו עליו האשמות שווא. בעיני זה מחיר ששווה את המהפיכה החברתית שקורית עכשיו. אז סבבה, אני פמיניסט קיצוני ופורע חוק.

בסדר גמור, כנראה שנסכים לא להסכים. אתה מציג פה תמונה שאין ברירה אלא לפנות לרשתות החברתיות על מנת לפגוע באותו האדם. אומנם לעיתים אין מדובר במעשה פלילי, ואז תלונה במשטרה לא תסייע, אבל אני בהחלט חושב שיש מקום להתלונן למקום העבודה ובהיעדר סעד ממנו (או פיטורין /הרעת תנאים שאינם מוצדקים בעקבות התלונה, בהחלט יש מקום לפנות לערכאות משפטיות אזרחיות והגשת תביעה.

אין ויכוח עם העובדה שנשים רבות חשות מוטרדות, ואין ויכוח שלא כך צריך להיות. יש ויכוח על אופן הטיפול. ככל שתלונות/תביעות יהיו דבר שבשגרה, וחקירות פליליות /הליכים אזרחיים יגררו את הנאשמים לאור השמש עם ההזדמנות הראויה להגן על עצמם, כך רוב הדברים שאתה מדבר עליהם (התנכלות לאישה וכו'), יהיו נחלת העבר.

להמציא שקר שיעמוד בחקירה זה דבר קל מאוד, בטח בתחום שכזה. ככל שהוא יותר פשוט ועם פרטים ברורים, כך קל לשכנע באמיתותו. אבל שוב, נכנסים לתחום של מילה כנגד מילה, ואני לא טוען בכלל שרוב הנשים משקרות (להפך, אני בטוח שרובן המכריע דובר אמת). אם תרצה דוגמא לשקר אפשרי שכזה, אשמח לנסח לך אחד, שיכוון תיאורטית כלפיך, ונראה אותך יוצא מזה.

בכל מקרה, נראה לי שאנחנו סתם טוחנים מים כבר..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:25

- היי, אני רוצה להגיש תלונה במשטרה כי מישהי כתבה עליי פוסט שהורדתי אותה מינית.
- הטרדת אותה?
- לא, הכל היה בהסכמה...
- והיא הגישה תלונה במשטרה?
- לא, אבל זה לא קרה, וזה פוגע בשמי הטוב
- בוא נתחיל מזה שאני אכתוב לה מכתב מאיים שדורש שהיא תמחוק את הפוסט ותפרסם התנצלות, אחרת היא תצטרך לעמוד בפני תביעת נזיקין של 250 אש"ח
- ונראה לך שזה יעזור?
- מהנסיון שלי, כמעט תמיד זה נגמר פה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 יולי 2020, 14:29

על סמך מה הטענה שרוב הנשים דוברות אמת? כשמדובר במילה נגד מילה, אי אפשר לאמת שום דבר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2020, 14:30

שוב, לך תשאל עורך דין שמתעסק בזה איך הוא ייעץ למישהי במצב הזה... אל תאמין לי :)

ולגבי המשפט שלך על כך שאם זה קורה אחת ל-10 מקרים זה מחיר שאתה מוכן ״לשלם״ במלחמה כנגד הטרדות מיניות - בא נבחן את זה בסיטואציה אקטואלית אחרת:
נניח ו-9 מתוך 10 מפגשים בין שחורים לשוטרים מנוהלים כראוי ורק ב-10% מהמקרים מופעלת עליהם אלימות בלתי פרופורציונלית ובלתי מוצדקת - האם זה מחיר שאתה מוכן לשלם עבור המלחמה בפשע?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:32

אני מציג את התמונה כפע שהיא נחשפת - במשך שנים, נשים עברו הטרדה במקום העבודה/לימודים והן לא התלוננו. התרבות הארגונית הגנה על הגברים ולא האמינה לנשים או שעודדה אותן להבליג. אלה הן העובדות כפי שהן נחשפות היום.

Klayman כתב:להמציא שקר שיעמוד בחקירה זה דבר קל מאוד, בטח בתחום שכזה.

זה פשוט מאד - לא נכון. לא נכון בכלל.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:34

Laskin כתב:שוב, לך תשאל עורך דין שמתעסק בזה איך הוא ייעץ למישהי במצב הזה... אל תאמין לי :)

לך אתה תשאל ותראה כמה אתה טועה.
נערך לאחרונה על ידי sharonbn ב 12 יולי 2020, 14:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:36

InterAl כתב:על סמך מה הטענה שרוב הנשים דוברות אמת? כשמדובר במילה נגד מילה, אי אפשר לאמת שום דבר.

אתה צודק, אני סתם ממציא דברים חסרי כל ביסוס כלשהוא.
בבקשה, קאז, שאלת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 14:38

ציטטת מעט והתעלמת מהשאר. ניחא.

"ביום שני שעבר, הגעתי כרגיל בשעה 08:30 למשרד. הזמנתי את המעלית ובדיוק כשהיא הגיעה, שרון הופיע ונכנס יחד איתי, ולחץ על הכפתור לקומה 7 בה שנינו עובדים. לבשתי שמלה צהובה, עם כתפיות ושרון אמר לי" ואוו, ענת, החזה שלך מדהים בשמלה הזאת ". יצאתי מהמעלית בשוק ולא ידעתי מה לעשות, כי שרון הוא בכל זאת ותיק ממני בהרבה, מנהל של המחלקה השניה אצלנו ובאופן כללי דמות מאוד אהובה בחברה. מאז אני מנסה להתחמק ממנו ככל שאני יכולה ".

בבקשה. צא מזה.
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 14:40

מיותר לציין שהשקר הזה מבוסס על מקרה אמיתי ששניכם עליתם ביחד במעלית באותו הבוקר. לא קשה למצוא סיטואציה כזאת. ואתה יכול להחליף את הבוקר לערב, אחרי ארוחת הצהריים וההערה על השמלה להערה על חצאית.
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:44

נו באמת, זה לא עובד ככה. זה כמו שהסועד יגיד לשף שהואכל שלו לא טעים ואז יקבל תשובה "נראה אותך עושה יותר טוב"
אבל אני יודע שעכשיו תטען שאני מתחמק.
אז אני אענה לך שאני הולך מיד למשטרה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 יולי 2020, 14:48

שיימניג זה תרבות כיכרות. ימי ביניים. זו לא מהפכה תרבותית.
אנחנו גם לא רואים את ההתחלה של מגמה כזו משום שהיא מסתובבת כבר לא מעט שנים; אם כבר, אנחנו רואים את הכלי הזה מגיע לרוויה ("זאב זאב") כשבסופו של יום הוא לא מסוגל לפתור את הבעיה כי ההרס שלו הוא דו כיווני. מעטים המעסיקים שישכרו את השירותים של אדם שביצע שיימינג פומבי, אפילו כשמדובר באישה שאין שביב של ספק שהיתה קורבן של הטרדה מינית. הם לא יקחו את הסיכון ואנחנו חזרנו לנקודת ההתחלה של נשים שחוששות להתלונן.

אם יש חסמים פסיכולוגיים/חברתיים, הטיפול הוא הסברה וחינוך. אם יש בעיות של כהות חושים וגסות במערך החקירות של קורבנות של אלימות מינית, צריך לטפל בהן באופן שיגרום לקורבנות לא להסס להגיע אבל בשום אופן אי אפשר לקבל שליחה של חפים מפשע לגולאג. הקונספט של "כשחוטבים עצים - עפים שבבים" התאים אולי ללנין וסטאלין אבל הוא אנטיתזה לתרבות.

כשמישהו דופק לך את המכונית בצד אחד, המהלך הרציונלי הוא לתקן את מה שדפוק ולא לדפוק את המכונית גם בצד השני כדי שהיא תהיה דפוקה באופן סימטרי.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:51

Laskin כתב:ולגבי המשפט שלך על כך שאם זה קורה אחת ל-10 מקרים זה מחיר שאתה מוכן ״לשלם״ במלחמה כנגד הטרדות מיניות - בא נבחן את זה בסיטואציה אקטואלית אחרת:
נניח ו-9 מתוך 10 מפגשים בין שחורים לשוטרים מנוהלים כראוי ורק ב-10% מהמקרים מופעלת עליהם אלימות בלתי פרופורציונלית ובלתי מוצדקת - האם זה מחיר שאתה מוכן לשלם עבור המלחמה בפשע?

עכשיו הבנתי למה אתה חותר, כאילו שכאשר החוסר צדק מופנה כלפיי האוכלוסיות המוחלשות אז אני, ליברל, שמאלני, מחבק ערבים שכמוני, אגיד שזה לא אותו דבר וכו.
הקטע הוא שמה שאתה מתאר הוא מצב טוב יותר מהמציאות בפער גדול. זה אפילו יותר טוב ממה שלבנים מקבלים מהמשטרה. אם נגיע לזה שרק 10% מהמקרים שהתקלות בין כוחות החוק ואנשים בכלל מנוהלת לא כראוי - אני חותם על זה בשתי ידיים. כשזה יגיע - אפשר יהיה להצהיר שיש לנו משטרה מקצועית והוגנת.
נערך לאחרונה על ידי sharonbn ב 12 יולי 2020, 14:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 14:53

omerkot כתב:שיימניג זה תרבות כיכרות. ימי ביניים. זו לא מהפכה תרבותית.

קצת אירוני שהבאת את הדוגמה הזו, רוב הבני אדם שהועלו על המוקד בכיכר בימי הביניים היו נשים שהואשמו בכישוף...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 15:07

לך למשטרה וגם תוציא מכתב מעו"ד. את האחרון אנגרי ג'ו עשה ואז האינטרנט התהפך עליו שהוא מנסה להשתיק נערה מסכנה שהיא פשוט המעריצה שלו. מעניין מה יגידו עליך בסביבה שלך, כשמישהי תגיד דבר שכזה ואתה תשלח לה מכתב איום מעו"ד, על סך שהוא גדול יותר ממשכורת שנתית שלה כפול 3. לך תקרא מה אומרים על אנגרי ג'ו שעשה את מה שאתה הצעת - הוציא מכתב מעו"ד ופרסם פוסט שמסביר את הצד שלו לאירועים. הוא נטחן עד דק ברשת על כמה שהוא בריון עליה, ורק מנסה להשתיק אותה.
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 15:21

כמו לכל דבר בחיים, לפרופיל ציבורי גבוה יש יתרונות וחסרונות.
מוניטין והכרה ציבורית מביאות פרסום, הוקרה, הערצה, גרופיז ולא מעט הטבות כלכליות.
הן גם מביאות אויבים ומושכות אש, כל גרופי מאוכזבת יכולה להפוך לרודפת נקמה ו/או תאבת בצע.
מי שרוחץ באור הזרקורים, שיידע שהוא איבד את הפריבילגיה לפרטיות.
בין היתר זה אומר, למשל, שמה שבן אדם פרטי יכול לעשות ולאף אחד לא אכפת - דמות ציבורית לא יכולה to get away with it

בקיצור, מי שלא יכול לעמוד בחום, שלא ייכנס למטבח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2020, 15:22

כן, כבר כתבתי את זה...
ואני כבר שאלתי עורכי דין, במקרה היה אצלי במשרד אחד כזה מקודם והוא צחק שזו בכלל שאלה. הם יודעים טוב מאוד את ההבדל שבין שיימינג שאולי יישכח, לבין הסיכון בהכנסתה של המשטרה במקום בו אף אחד עדיין לא הכניס אותה, לפחות עבור הגבר, בכל הקשור לתלונות על הטרדות מיניות.

לגבי עניין המשטרה - יש לך נתונים לגבי מספר הפעמים בהם המשטרה מצילה חיי אזרחים בשכונות שחורות, או פשוט אינטראקציות חיוביות מולם? כמו בדיון של כלי הנשק - התועלת שלהם והדוגמאות החיוביות עולות בעשרות מונים על המקרים השליליים, שהם אכן רבים מדי, וכל מקרה שלילי צריך התייחסות רצינית ולא פשוט לקבל את זה שיש מקרים בשוליים וזה המחיר שצריך לשלם.
אני משוכנע שאפילו בארה״ב ואפילו מול הקהילה השחורה - זה לא מתקרב ל-10% מהאינטראקציות.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 15:27

נו באמת
באותו פוסט אתה מביא נסיון אישי כאילו זה מעיד על הרוב, ואח"כ אומר לי להביא נתונים סטטיסטיים כדי להצדיק טענה?
ובמשפט האחרון - "אתה משוכנע" בלי לטרוח לספק איזה בדל של הוכחה כלשהיא
תגיד לי, אתה אמיתי?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2020, 15:33

אין לך המון איך להוכיח דברים כאלה כי אין סקר ששאל כל מי שאי פעם בא במגע עם שוטר איך הייתה האינטראקציה מולו.
אפשר רק להביא תלונות מח״ש לעומת מקרים בהם הוזמנה משטרה למקום מסויים. אתה חושב שזה עולה על 10%?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 15:35

לא צריך ללכת עד אמריקה, לסקין, תלך תשאל איזה אתיופי מה הוא רואה מסביב לו, איך ה"אני משוכנע" שלו לגבי אחוז ההתקלויות המוצדקות של אתיופים עם המשטרה מול אילו שלא
ואח"כ גם אפשר לנפנף בסטטיסטיקות של מח"ש. באמת מעניין למה אתיופים לא הולכים ומתלונים במשטרה על השוטרים

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים