מאחורי הקלעים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: מאחורי הקלעים

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2020, 17:42

Yup.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 יוני 2020, 18:04

למי שזה מעניין אותו, עכשיו מתחילה בלייב שיחה מ-Gamelab Barcelona בין מארק סרני לבין קן לוין:
https://gamelablive.com/conferencia-aud ... 1-english/

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 יוני 2020, 18:42

Klayman כתב:סבבה, אז אולי נעבור לשיטת השיימינג וההשלכות (פיטורין, נידוי חברתי) כללית? למה זה רלוונטי רק לנושא הזה? מה עם מי שלא עוצר לאנשים במעבר חצייה עם הרכב? סכנת נפשות!

כי מי שלא עוצר לאנשים במעבר חצייה עם הרכב - אפשר להתלונן עליו במשטרה ובמשפט לא ישאלו אותך על הרגלי המין שלך.
כי מי שלא עוצר לאנשים במעבר חצייה עם הרכב - אין תרבות של השתקה, של סובלנות ל"דברים קטנים כאלה", של וויתור לעבריין
כי הולך רגל ממוצע לא סובל מאנשים כאלה 10 פעמים ביום

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 יוני 2020, 18:52

swym כתב:למי שזה מעניין אותו, עכשיו מתחילה בלייב שיחה מ-Gamelab Barcelona בין מארק סרני לבין קן לוין:
https://gamelablive.com/conferencia-aud ... 1-english/

היה אחלה עד שנגמר, אבל למי שפספס - בעוד עשר דקות יש גם שיחה בלייב עם פיל ספנסר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יוני 2020, 19:36

DrKeo כתב:עלתה כתבה באתר צרפתי על קוג'ימה, הם דברו עם הרבה מקורות ואלה הנקודות הראשיות שלהם:
- PT פותח על ידי צוות קטנטן בסודיות ומעט מאוד אנשים ידעו עליו בקונאמי.
- הרבה אנשים חשובים בקונאמי אפילו לא ידעו על המשחק ושמעו עליו לראשונה בהרזה שלו בגיימסקום 2014. הדבר הזה עצבן לא מעט אנשים בקונמי וכנראה היה הקש ביחסים בין קוג'ימה לקונאמי.
- קוג'ימה וסוני הקימו יחד תאגיד קש שדרכו הופץ PT כשרוב העובדים של קונאמי לא ידעו על זה בכלל.
- ה-PR של קונאמי הופצצו בשאלות על PT כשהוא הוכרז ואפילו יותר כשאנשים גילו שמדובר במשחק SH חדש, אבל הצוות PR היו בשוק כי הם אפילו לא ידעו על המשחק.
- באותה תקופה קוג'ימה היה סגן נשיא קונאמי והיה לו חופש מלא, הוא היה עושה דברים בלי לערב אף אחד חוץ מהצוות שלו.
- הסיבה המרכזית לפיטורין של קוג'ימה היא שהוא נצל חלק מהתקציב של MGS5 לפיתוח של P.T בלי שכמעט אף אחד בקונאמי ידע על זה.
- התקשורת בין קוג'ימה וקונאמי התחממה שוב ונראה שיש מצב שהם יעבדו יחד שוב (נניח SH חדש?).

קוג׳ימה מכחיש
https://twitter.com/kojipro2015_en/stat ... 75616?s=21

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2020, 19:45

sharonbn כתב:
Klayman כתב:סבבה, אז אולי נעבור לשיטת השיימינג וההשלכות (פיטורין, נידוי חברתי) כללית? למה זה רלוונטי רק לנושא הזה? מה עם מי שלא עוצר לאנשים במעבר חצייה עם הרכב? סכנת נפשות!

כי מי שלא עוצר לאנשים במעבר חצייה עם הרכב - אפשר להתלונן עליו במשטרה ובמשפט לא ישאלו אותך על הרגלי המין שלך.
כי מי שלא עוצר לאנשים במעבר חצייה עם הרכב - אין תרבות של השתקה, של סובלנות ל"דברים קטנים כאלה", של וויתור לעבריין
כי הולך רגל ממוצע לא סובל מאנשים כאלה 10 פעמים ביום

ברשותך אתעלם מהמשפט (לך תנסה להתלונן על דבר כזה, גם עם מספר רכב, ללא וידאו. תודיע לי איך הלך).
כנראה שלא היית הולך רגל הרבה מאוד זמן, כי אני הולך ברגל וחוצה מעברי חציה כל יום. בחלק מהם לבד 10 מכוניות ברצף לא עוצרות.

אבל למהות ולא לדוגמא הזאת או אחרת - האם אתה בעד המדיניות הזאת בכל סוג עברה? האם היית מרוצה אם היו מורחים את השם שלך ככה, ללא כתב אישום, ללא חקירה? ללא שום האשמה רשמית שדרכה אתה יכול להגן על עצמך? (עזוב רגע אם זה על הטרדות - נגיד על שוחד/סחיטה. "שרון קיבל שוחד מהחבר המיליונר שלו, וסידר לחברה שלו את החוזה". באותו הרגע אתה מפוטר ומתנערים ממך. לא משנה נכון או לא נכון.
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 יוני 2020, 20:31

זה אומנם לא קשור לגמרי למה שקורה כרגע בתעשייה,אבל אשרף איסמאיל,הבמאי של AC Valhalla,עוזב את הפרוייקט והסיבה לפי מה שכתוב ב-ERA ואני מדגיש,רק שם קראתי את זה בינתיים,בגידה שלו באשתו..

עריכה: טוב יש את זה..

אני לא בטוח אם הדבר הנכון היה לחשוף את כל זה לעולם,בייחוד כשלבנאדם יש משפחה ו2 ילדים ונשמע שעבר איזושהי טרגדיה עם השלישי.
שבוע די מוזר ועצוב עובר על התעשייה הזו..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יוני 2020, 20:39

מצחיק אבל שהיא כינתה אותו ״חביבי״ בטלפון שלה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 יוני 2020, 20:46

Laskin כתב:מצחיק אבל שהיא כינתה אותו ״חביבי״ בטלפון שלה

תקרא את הציוצים בקישור,נשמע שהיא בעיקר עצבנית עליו שהוא ספיילר לה את Origins,לא צוחק.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 יוני 2020, 21:19

Klayman כתב:ברשותך אתעלם מהמשפט (לך תנסה להתלונן על דבר כזה, גם עם מספר רכב, ללא וידאו. תודיע לי איך הלך).
כנראה שלא היית הולך רגל הרבה מאוד זמן, כי אני הולך ברגל וחוצה מעברי חציה כל יום. בחלק מהם לבד 10 מכוניות ברצף לא עוצרות.

קודם כל, בתור אחד שהיה נוסע באוטובוס כל יום לעבודה (לפני הקורונה) יש לי קילומטראז' לא מבוטל כהולך רגל. אין לי אף מילה טובה להגיד על הנהג הישראלי, אבל נו באמת, אתה באמת משווה את החוויה של הולך רגל שלא עצרו לו במעבר חצייה למישהיא שעברה הטרדה מינית? באמת?

Klayman כתב:אבל למהות ולא לדוגמא הזאת או אחרת - האם אתה בעד המדיניות הזאת בכל סוג עברה? האם היית מרוצה אם היו מורחים את השם שלך ככה, ללא כתב אישום, ללא חקירה? ללא שום האשמה רשמית שדרכה אתה יכול להגן על עצמך? (עזוב רגע אם זה על הטרדות - נגיד על שוחד/סחיטה. "שרון קיבל שוחד מהחבר המיליונר שלו, וסידר לחברה שלו את החוזה". באותו הרגע אתה מפוטר ומתנערים ממך. לא משנה נכון או לא נכון.

שאלה מוזרה בהתחשב בזה שאתה העלית את השאלה למה לא לעשות שיימינג לעברייני תנועה ומאז אני טורח להסביר מה ההבדל בין התחומים.

מה שמיוחד בנושא של הטרדות מיניות, ואין בעבירות תנועה או שוחד זה ההתייחסות של החברה לנושא. הרבה יותר מידי פעמים העבריין זוכה להתייחסות מקילה (שלא לומר לפעמים אוהדת) והקורבן זוכה הרבה פעמים ללעג או שנאה. ההתניה החברתית היא כל כך מושרשת שהרבה נשים העידו שהן לא התלוננו כי הן הרגישו שהן היו אשמות באירוע שהיה כי אולי הן שלחו מסרים סותרים או התלבשו באיזה צורה או משהו כזה.
בנוסף, כמו שכבר הסברתי, בעבירות הטרדה מינית, ישנם חסמים בדרך המקובלת של תלונה לרשויות החוק
שני האלמנטים האלה יוצרים את המצב שבו הרבה מאד נשים לא מתלוננות על ההטרדות שעברו - מצב מיוחד לתחום הפלילי הזה

במצב המיוחד הזה, שיימינג יכול להתאים ככלי עוקף את החסמים של הדרך הממוסדת. חשוב שאנשים יבינו את ההיקף של הבעיה. חשוב שבנות יבינו שהן לא לבד, שהן לא אשמות במה שקרה להן וחשוב שבנים יתחילו להבין מה מותר ומה אסור.
נערך לאחרונה על ידי sharonbn ב 24 יוני 2020, 21:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2020, 21:24

אוקיי, אז אתה בעד המדיניות הזאת במקרים האלה ופלוני בעדה במקרים אחרים... בוא נגרום לפיטורם ומשפט שדה של אנשים בכל תחומי החיים. בשביל מה צריך מערכת חוק ומשפט? גם ככה הן מושחתות ורעות. כך אומר אפילו ראש הממשלה....
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 יוני 2020, 21:28

אוקיי, אז בוא נאטום את האוזניים והעיניים למי שעושה שיימינג. נאמין רק למי שמתלוננת במשטרה. לפי המספרים של התלונות, אז כנראה שכל הנושא של הטרדה מינית הוא שולי לגמרי

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2020, 21:41

סבבה אז תגיד פשוט "אני בעד משפטי שדה בתחום הזה". רק כדאי שתהיה בסדר עם זה גם בתחומים אחרים :). לא אמרתי לאטום לאף אחד את העיניים או האוזניים, אבל לאנשים יש זכות ששמם לא יוכתם, ללא הוכחה מספקת. אם אני עכשיו אלך ואפרסם בפייסבוק טוויטר ושאר פורומים ציבוריים ש"שרון הוא מושחת שהציע לי מכרז בחברה שלו בתמורה לשוחד", תוכל לתבוע אותי על כך דיבה. במידה ואין לי הוכחות, אתה גם תזכה, בקלות.
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 יוני 2020, 22:03

קודם כל, לא הצעתי להפוך שיימינג להליך חוקי. שנית, אני לא מאמין בכל תיאוריות ה"מדרון החלקלק". עובדה, שיימינג זו לא תופעה חדשה ועדיין לא ראיתי שעשו את זה לנהגים שלא עצרו במעבר חצייה. מי שמואשם שלא בצדק, שמורה לו הזכות להגן על שמו בבית משפט. ובינתיים, השיטה הזו כן הצליחה לחשוף כמה פושעים קטנים וכמה קצת יותר גדולים (ע"ע הארווי ווינשטיין)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2020, 22:12

מצויין. נראה לי שאמרנו כל מה שהיה להגיד. נמשיך הלאה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2020, 23:23

סלחו לי שזה לא על הטרדה מינית, אבל ממש רואים איך גירס נולד מהתמונה הזאת:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 יוני 2020, 00:05

כן האמת שכן.

בנוגע לגייםלאב, לא מצאתי איפה לראות ב-VOD דברים כמו השיחה של קן לוין (רק קטעים חלקיים), אבל מישהו העלה את ספנסר ליוטיוב.

ועוד משהו חביב, ניל הולפורד (הבגידה בקרונדור) ואשתו מארגנים איזה כנס אונליין עם כמה חברים מהתעשיה, כולל פאנלים על משחקים ובפרט אחד על "תור הזהב של משחקי הפיסי" עם שמות כמו וורן ספקטור, טריפ הוקינס, ג'ון קאטר (cinemaware), קורי ולורי קול (קווסט פור גלורי) וכו'. בהחלט יכול להיות נחמד למי שמתעניין.
https://www.lockdowncon.com/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2020, 01:11

יש שם משהו מעניין או סתם ראיון גנרי?

מצאתי קטעים, לא ממש את הראיונות המלאים. אבל למשל מזה של סרני וקן לוין יש 12 דק':

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 יוני 2020, 01:27

הרבה משפטים קלאסיים של פיל בראיונות, דיבורים קצת על xcloud, קצת על גיים פאס שהוא אמר שהוא כבר פחות או יותר פלטפורמה בפני עצמה, קצת על all access שיש להם כוונה להרחיב לאיזורים נוספים בעולם וכו'. אמר שבתצוגה ביולי יהיה דגש על היילו, שהם לומדים את הלקח מהאינסייד אקסבוקס, שהוא הרגיש טוב אחרי שהוא סיים לצפות בתצוגה של סוני, שלדעתו היתרונות החומרתיים של ה-XSX ישתקפו בתצוגה ביולי ושהוא מרגיש טוב לגבי ליינאפ ההשקה. אלה הכותרות הגדולות לפחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2020, 01:47

נשמע הרבה יותר מאשר רוב הראיונות האחרונים איתו :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 יוני 2020, 12:03

תלונה במשטרה על משהו דברים שקרו לפני זמן, שאולי אין ראיות להביא ושאולי לא תפורסם?

המטרה היא לחשוף ולהתריע מפני אדם x כך שהמקרה לא יחזור עכשיו עם נשים אחרות, ולהביא את המעסיק כך שיעשה בדק בית וניקוי אורוות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2020, 13:33

מבחינתך מספיקה תלונה אחת כדי לפטר אדם?
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 יוני 2020, 14:22

אף אחד לא פוטר עדיין. אם יש דברים בגו אז אני מניח שהבדיקה של מקום העבודה תעלה עוד התנהגויות בלתי הולמות.
אם ההאשמה היא המצאה - אז הוא הולך להרוויח סכום נאה בתביעה.

אגב, יוזמות כמו ׳שומרי הדרך׳ זה לא שיימינג למבצעי עבירות תנועה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2020, 14:31

לא, זה לא שיימינג (או יותר נכון - זה לא שיימינג ללא סימוכין) כי הם עומדים עם מצלמות ויכולים להוכיח שאכן הייתה עבירה.

ולא הבנתי, אם מישהי טוענת שהוטרדה או אפילו נאנסה, ולא מצליחים למצוא עוד מקרים - אז זהו? הקייס סגור מבחינתך? זה חייב להיות במקום העבודה כדי שיפטרו מישהו? אם טוענים כלפיו שהוא אנס מישהי במועדון לילה אז זה לא משנה לעסק?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 יוני 2020, 15:17

ממה שהתרשמתי הסרטונים של העבירות מפורסמים ומשותפים לפני שההליך המשפטי מוצה והושלם - זה השיימינג. ואם מי שתועד חוצה אור אדום הסיע אדם מדמם לטיפול בבית חולים?

אנחנו מדברים ספציפית על אנשי תעשייה שמועסקים באולפנים/מפיצות. ברור שלא חייב שזה יקרה במשרד כדי שהוא יפוטר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים