מאחורי הקלעים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: מאחורי הקלעים

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 15:35

sharonbn כתב:כמו לכל דבר בחיים, לפרופיל ציבורי גבוה יש יתרונות וחסרונות.
מוניטין והכרה ציבורית מביאות פרסום, הוקרה, הערצה, גרופיז ולא מעט הטבות כלכליות.
הן גם מביאות אויבים ומושכות אש, כל גרופי מאוכזבת יכולה להפוך לרודפת נקמה ו/או תאבת בצע.
מי שרוחץ באור הזרקורים, שיידע שהוא איבד את הפריבילגיה לפרטיות.
בין היתר זה אומר, למשל, שמה שבן אדם פרטי יכול לעשות ולאף אחד לא אכפת - דמות ציבורית לא יכולה to get away with it

בקיצור, מי שלא יכול לעמוד בחום, שלא ייכנס למטבח.

תמים. אם אתה חושב שלא יתחילו לדבר עליך במשרד ולהגיד "שמעת מה שרון עשה לענת? הוציא לה מכתב איום אחרי שהוא הטריד אותה במעלית! כזה חזיר מנוול", אתה חי בסרט. ורס אולי יעבירו אותך מהתפקיד שלך לאיזה תפקיד צד או "לעבוד מהבית" עד שהתלונה תתברר. בינתיים ירוצו עליך דיבורים חופשי, וגם ענת תמשיך לפמפם את הגרסא שלה לכל מי שיהיה מוכן לשמוע. אתה לא צריך להיות מפורסם בשביל זה.
אבל בסדר, הבנתי שאין לך שום בעיה שזה יקרה לך או לאחרים, בשם המהפכה התרבותית. אחלה. נראה שלי שמיציתי את השיחה, כבר לפני ארבע הודעות אמרתי שאנחנו טוחנים מים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 15:36

Laskin כתב:אין לך המון איך להוכיח דברים כאלה כי אין סקר ששאל כל מי שאי פעם בא במגע עם שוטר איך הייתה האינטראקציה מולו.
אפשר רק להביא תלונות מח״ש לעומת מקרים בהם הוזמנה משטרה למקום מסויים. אתה חושב שזה עולה על 10%?

אבל אנחנו יודעים איך כל עו"ד יגיב כשיבוא אליו גבר עם האשמת שווא על הטרדה מינית, ברור, לא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2020, 15:38

ואגב, אמנם לא כתבת ״אני משוכנע״ אבל כן כתבת בבטחון מלא את הקטע הבא:

״הקטע הוא שמה שאתה מתאר הוא מצב טוב יותר מהמציאות בפער גדול. זה אפילו יותר טוב ממה שלבנים מקבלים מהמשטרה. אם נגיע לזה שרק 10% מהמקרים שהתקלות בין כוחות החוק ואנשים בכלל מנוהלת לא כראוי - אני חותם על זה בשתי ידיים. כשזה יגיע - אפשר יהיה להצהיר שיש לנו משטרה מקצועית והוגנת.״

איפה ההוכחות שלך? ״לך תשאל כל אתיופי״? זו ההוכחה הסטטיסטית?

סתם בשביל שתבין איך מצויירים דברים בתקשורת לעומת המציאות - תזרוק מספר - כמה שחורים בלתי חמושים נהרגו על ידי שוטרים בכל השנה שעברה שם? מבלי לבדוק... זרוק מספר

וכן - תשאל עורך דין אקראי, אני משוכנע שלא תמצא אדיוט אחד שיגיד לך בסיטואציה הזו לערב את המשטרה. אלא אם יש לך הוכחות חד משמעיות שמתעדות את כל האירוע המדובר, כמובן.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 15:39

Klayman כתב:
sharonbn כתב:כמו לכל דבר בחיים, לפרופיל ציבורי גבוה יש יתרונות וחסרונות.
מוניטין והכרה ציבורית מביאות פרסום, הוקרה, הערצה, גרופיז ולא מעט הטבות כלכליות.
הן גם מביאות אויבים ומושכות אש, כל גרופי מאוכזבת יכולה להפוך לרודפת נקמה ו/או תאבת בצע.
מי שרוחץ באור הזרקורים, שיידע שהוא איבד את הפריבילגיה לפרטיות.
בין היתר זה אומר, למשל, שמה שבן אדם פרטי יכול לעשות ולאף אחד לא אכפת - דמות ציבורית לא יכולה to get away with it

בקיצור, מי שלא יכול לעמוד בחום, שלא ייכנס למטבח.

תמים. אם אתה חושב שלא יתחילו לדבר עליך במשרד ולהגיד "שמעת מה שרון עשה לענת? הוציא לה מכתב איום אחרי שהוא הטריד אותה במעלית! כזה חזיר מנוול", אתה חי בסרט. ורס אולי יעבירו אותך מהתפקיד שלך לאיזה תפקיד צד או "לעבוד מהבית" עד שהתלונה תתברר. בינתיים ירוצו עליך דיבורים חופשי, וגם ענת תמשיך לפמפם את הגרסא שלה לכל מי שיהיה מוכן לשמוע. אתה לא צריך להיות מפורסם בשביל זה.
אבל בסדר, הבנתי שאין לך שום בעיה שזה יקרה לך או לאחרים, בשם המהפכה התרבותית. אחלה. נראה שלי שמיציתי את השיחה, כבר לפני ארבע הודעות אמרתי שאנחנו טוחנים מים.

פשש, איזה תיאור מדויק של התרבות הארגונית הטיפוסית. מעניין מה הנשים שעובדות ביוביסופט חושבות על התיאור הזה.
חוץ מזה הרי אנחנו יודעים שהרווי ווינשטיין פחד מכל אחת שהוא פגש במעלית. אייל גולן נורא נורא פחד מה יגידו עליו הבנות אחרי נסיעה בפות מוביל

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 15:45

דיברתי על שרון. לא על אייל גולן או דודו פארוק. אבל לא הגבת לאף הודעה אחרת שלי לעניין, חוץ מלבטל את התוכן שלה, אז לא יודע למה אני מופתע. שיהיה בהצלחה בהמשך.
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 15:52

Laskin כתב:ואגב, אמנם לא כתבת ״אני משוכנע״ אבל כן כתבת בבטחון מלא את הקטע הבא:

״הקטע הוא שמה שאתה מתאר הוא מצב טוב יותר מהמציאות בפער גדול. זה אפילו יותר טוב ממה שלבנים מקבלים מהמשטרה. אם נגיע לזה שרק 10% מהמקרים שהתקלות בין כוחות החוק ואנשים בכלל מנוהלת לא כראוי - אני חותם על זה בשתי ידיים. כשזה יגיע - אפשר יהיה להצהיר שיש לנו משטרה מקצועית והוגנת.״

איפה ההוכחות שלך? ״לך תשאל כל אתיופי״? זו ההוכחה הסטטיסטית?

סתם בשביל שתבין איך מצויירים דברים בתקשורת לעומת המציאות - תזרוק מספר - כמה שחורים בלתי חמושים נהרגו על ידי שוטרים בכל השנה שעברה שם? מבלי לבדוק... זרוק מספר

וכן - תשאל עורך דין אקראי, אני משוכנע שלא תמצא אדיוט אחד שיגיד לך בסיטואציה הזו לערב את המשטרה. אלא אם יש לך הוכחות חד משמעיות שמתעדות את כל האירוע המדובר, כמובן.

https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1000916635

במאי 2012 אב לילדה בת 4, שחי בנפרד מאימה, הגיש תביעה להעברת המשמורת של הילדה אליו, בטענה כי האם מזניחה את הילדה. לאחר מספר שבועות האם פנתה לבית המשפט ובקשה להוציא צו הגנה שירחיק את האב ממנה ומהילדה, בטענה כי האב מטריד אותה, מאיים עליה ועוקב אחריה.

בית המשפט, אשר חשד שהאם הגישה את הבקשה רק כדי לסכל את האפשרות שהילדה תעבור לחזקת האב, שלח את הצדדים לפוליגרף. האם התחמקה מביצוע בדיקת הפוליגרף בתירוצים שונים במשך חצי שנה, אך לבסוף נאלצה לעבור את הבדיקה, אשר העלתה כי היא דוברת שקר, בעוד שהאב דובר אמת.

https://www.mako.co.il/weekend-articles ... f41006.htm

ב-16 בספטמבר 2011 התייצבה גלינה וויט, צעירה מהקריות, בתחנת משטרת חיפה והגישה תלונה. על פי התלונה, בחור בשם ויטלי כלא אותה בחדר במלון במשך שלושה ימים, ובמהלכם אנס אותה לא פחות מעשר פעמים. רק בתום שלושה ימים מסויטים, בזמן שישן, הצליחה לגנוב את המפתחות ולהימלט מדירתו. ויטלי נעצר באותו יום ונחקר. לאחר שני לילות במעצר, שבה גלינה לאותה התחנה, הפעם עם וידוי: "שיקרתי".

סוליציאנו מדגישה שהגשת תלונת שווא במטרה לנקום או לסחוט יכולה להיות עניין מסובך גם עבור המתלוננת. "תלונת שווא היא תלונה שבה מישהי שיקרה והמציאה", מדגישה סוליציאנו. "היא אמרה שאדם אנס אותה, אבל בפועל האדם לא עשה כלום. כדי להגיש תלונה כזאת את צריכה להיות נורא מתוחכמת ולדעת לעבור חקירות ועימותים לא פשוטים".

לגבי איך המשטרה מתייחסת כאשר זה "מילה מול מילה"

תיקים של הטרדה ופגיעה מינית מתאפיינים לעתים קרובות בהעדר ראיות: מילה שלו מול מילה שלה. שבעים אחוז מתיקי עבירות המין נסגרים בגלל חוסר ראיות.

במקרה כזה, שבו אין ראיות כלל ובין העדויות של שני הצדדים יש פער עצום, מחליטים במשטרה או בפרקליטות שגם אם המתלוננת מדברת אמת, אין סיכוי להגיע להרשעה - וסוגרים את התיק. שווה להתעכב על הנושא הזה: העובדה שהתיק נסגר לא אומרת שהמתלוננת שיקרה. זה לא אומר שזו היתה תלונת שווא. היא גם לא אומרת ההפך; כל מה שהיא אומרת זה שהעריכו שלא ניתן להגיע להכרעה. ואם לא היה משפט, אי אפשר לקבוע מי אשם.

היא מזכירה מקרים כמו של יואב אבן, לירן חג'בי ואחרים, שהכריזו שהתלונה נגדם היתה תלונת שווא – עובדה, התיק נסגר. "אבל זו לא המשמעות. יש מקרים שבהם המתלוננת פשוט לא הצליחה לשכנע את בית המשפט 'מעבר לכל ספק סביר'".

העובדות שסוליציאנו מציגה והנתונים שנמסרו מהפרקליטות מציירים ביחד תמונה די ברורה: יש תלונות שווא, אבל ככל שניתן לדעת, הן מועטות מאוד. למרות זאת, נדמה שהמידע לא מחלחל, ואנשים רבים מאמינים שהמציאות אחרת לגמרי - שתלונות שווא הן מכת מדינה. לפי הסקר שערכנו, 44.3% מהציבור מאמינים שנשים מגישות תלונות שווא מדי פעם או יותר – האוכלוסיה שמשוכנעת בקיומן יותר מכל קבוצה אחרת, אגב, היא של גברים מעל גיל 40.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 15:54

Klayman כתב:דיברתי על שרון. לא על אייל גולן או דודו פארוק. אבל לא הגבת לאף הודעה אחרת שלי לעניין, חוץ מלבטל את התוכן שלה, אז לא יודע למה אני מופתע. שיהיה בהצלחה בהמשך.

אם דיברת על שרון, אז למה אתה מביא לי את אנגרי ג'ו בתור השוואה?
לא הבנת עדיין? מה שאנגרי ג'ו עושה ומביא עליו כעס ציבורי - אני יכול לעשות ואף אחד לא יהיה לו איכפת?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2020, 16:01

לא הבנתי מה הקשר בין ההודעה האחרונה שלך כאילו בתגובה לדברים שלי, ובין הדברים שלי... פשוט הבאת כאן כמה כתבות שמתארות מקרים פרטניים שלא מעידים על הכלל, ולכן גם הגיעו לעיתון, וסיימת בכך שרוב התלונות במשטרה אינן תלונות שווא, כנראה, כי אי אפשר באמת לדעת.
ואני מסכים עם זה.
אני לא מסכים שזה בהכרח נכון לגבי שיימינג בטוויטר, ועל זה הדיון כאן. האם זה בסדר לעשות שיימינג לאדם ברשתות החברתיות, והאם צריך להתייחס לתלונות שבאות בצורה כזו אוטומטית מהנקודה שמאמינה להן. לטענתך כן כי אולי רק 10% מאלו הן תלונות שווא, לדעתי לא כי אפילו אם זה רק 10% - זה 10% יותר מדי, וכל חיים של אחד מהם שנהרסים במשפט שדה - לא צריכים להיהרס.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 16:25

הבאתי את הדוגמאות להראות שכאשר תלונת שווא מגיעה למשטרה, בהרבה מקרים, אולי הרוב, האמת נחשפת ולכן אין סיבה שלא להתלונן על תלונת שווא.
הבאתי לך עדות שברוב המקרים של מילה שלו מול מילה שלה (מה שבהכרח יהיה המצב בתלונת שווא) אז הפרקליטות תחליט לסגור את התיק
הבאתי לך עדות שלעשות תלונת שווא במשטרה זה לא פשוט כמו להמציא סיפור ומאמינים לכל מילה שיוצאת מהפה. זה דורש תחכום ומאמץ לדייק בפרטים

בקיצור, אם עו"ד אומר לגבר "אל תלך למשטרה כי יאמינו לה ולא לך" אז הוא אדיוט שצריך לתבוע אותו על malpractice כי כנראה שזה ממש לא נכון

אז האם זה "בסדר" לעשות שיימינג לאדם ברשתות החברתיות? קודם, כל ברור ואין ויכוח שזה פסול ופלילי להשתמש בכלי הזה לטפול עדות שקר. אני טוען, והבאתי עדות לכך, שכל הנראה המקרים של עדות שקר הם מיעוט מבוטל (אבל אינטר כמובן צודק, לעולם אי אפשר לדעת את האמת כאשר זה מילה מול מילה)
בנוסף אני טוען, שברוב המקרים מערכת אכיפת החוק אינה אופציה ריאלית לנשים שרוצות להתלונן. יש גם יותר מידי מקרים שהם על הגבול או בכלל לא פליליים - זה לא אומר שזה לא מטריד ומשפיל. שיימינג ברשתות הוא כלי להביא לשינוי חברתי שבסופו של תהליך יאפשר לנשים להתלונן במשטרה ולקבל יחס הוגן ותומך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 18:31

sharonbn כתב:
Klayman כתב:דיברתי על שרון. לא על אייל גולן או דודו פארוק. אבל לא הגבת לאף הודעה אחרת שלי לעניין, חוץ מלבטל את התוכן שלה, אז לא יודע למה אני מופתע. שיהיה בהצלחה בהמשך.

אם דיברת על שרון, אז למה אתה מביא לי את אנגרי ג'ו בתור השוואה?
לא הבנת עדיין? מה שאנגרי ג'ו עושה ומביא עליו כעס ציבורי - אני יכול לעשות ואף אחד לא יהיה לו איכפת?

1. נתתי לך דוגמא לגביך, לא הגבת וביטלת. נתתי לך דוגמא למקרה עכשווי, אמרת שמדובר במפורסם ועל כן לא רלוונטי (מה? הרי נתתי תרחיש מדוקדק אליך ולמקום העבודה "הסביר" לפני כן, פשוט ביטלת).

2. לכל נושא "מי שלא מסוגל לעמוד בפרסום שייצא מהמטבח" - זו אמירה חסרת כל הגיון. לדבריך אסור להיות מוצלח מאוד באף תחום אם כך. עדיף להישאר בינוני ואלמוני כל החיים. שים לב שבדוגמא שנתתי לגביך היית סה"כ מנהל של מחלקה. לא מנכ"ל. לא סמנכ"ל. לא ראש ממשלה. לדבריך לא כדאי להתקדם בעבודה, כי אז אתה הופך לידוע בארגון שלך, ומושך אש. או שסתם לא כדאי להיות ממש מוצלח ולהתפרסם, כי אז אם תגן על השם שלך, אספסוף אינטרנטי ידרוש לתלות אותך בכיכר העיר. אשמח להבהרה.

אם אפשר, אודה לך אם התשובות יהיו לעניין, לא לדברים שלא אמרתי או דוגמאות לא רלוונטיות שנוח לך לברוח אליהן. תודה.
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 19:57

1. עניתי לך שאני הולך למשטרה. איך זה "לא הגבת וביטלת"?
הדוגמא שלך למקרה עכשווי זה התשובה שלך לתשובה שלי שאני הולך למשטרה. ואז אני עונה לך שאני ואנגרי ג'ו זה לא השוואה נכונה.
ואז אתה עונה לי שאני תמים כי אני אחטוף במשרד ואני עניתי שאני חושב שאתה טועה כי עד היום מי שחטף על חשיפה של הטרדה מינית זה הקורבן ולא התוקף לכאורה. זו דעתי. אולי אני תמים אבל אני לא מבטל או מתעלם ממה שאתה טוען. להיפך.

2. לא טענתי שאסור להיות מוצלח מאוד. עכשיו אתה מתעלם ממה שאמרתי. אמרתי שיש יתרונות וחסרונות בלהיות דמות עם חשיפה ציבורית ואפילו פירטתי את היתרונות.
אני בטוח שביבי סופג הררים של שנאה והסתה מידי יום. (זה בוודאי לא מגיע לו). זה בא עם התפקיד. הוא יכול להחליט לפרוש או להמשיך. מנחם בגין, למשל, פרש כשלא היה יכול יותר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 21:18

1. סבבה - אתה חושב שאני טועה, ואני חושב שאתה טועה. תקרא את הכתבה שהבאת ממאקו עד הסוף. אתה מתעלם וחצי. זה שאלו מקרים פחות שכיחים (או פחות מדווחים), לא אומר שהם לא קורים, או שזה בסדר. אני לא נתקלתי למזלי בהרבה מקרים של הטרדות מיניות, אבל אחת שהייתה בארגון שלי, שעליה התלוננה האישה, הובילה לחקירה מקיפה, העברה מיידית של המנהל לסניף מרוחק מאוד ולאחר מכן פיטורים שלו ופיצויים כלפיה (תוך שמירה על המשרה שלה). אז לא יודע, אולי אני תמים, אבל אני בהחלט חושב שכך ראוי להתנהל (הבנתי שהוא הודה במעשים שיוחסו לו). שוב - נתתי לך דוגמא מאוד פשוטה לגביך - היית הולך למשטרה ומה? הדוגמאות שהבאת ממאקו מתארות עלילה של סרט. אני תיארתי לך מקרה שגם הבנאדם הכי הכי פשוט יוכל לחזור עליו כמו תוכי. היינו במעלית, הוא אמר לי X על מאפיין גופני Y ויצא מהמעלית. למה נראה לך שקשה לחזור על הגרסא הזאת גם עשרים פעם? זה סיפור נורא פשוט, שבהחלט מהווה הטרדה מינית, במידה והוא נכון. סבבה הלכת למשטרה, והיא חזרה על הסיפור הזה שם, שוב ושוב (החוקרים אפילו הקשו ושאלו אותה שאלות על חיי המין שלה). בקיצור, כרגע יש עדות שלה, שהיא חזרה עליה עשרות פעמים במשטרה אחרי חקירה נמרצת. מה אתה עושה? מוציא מכתב מעו''ד עם איום על תביעת דיבה? אתה באמת חושב שבאקלים הנוכחי זה יתקבל בעין יפה? גם אם אתה אדם פרטי ואלמוני, אתה לא כזה בארגון שלך. כן בהחלט ידברו על כך שם, ובימינו, לדעתי, בכלל בכלל לא לטובתך. אבל שוב, אלו כבר דעות.

2. אתה לא טוען שאסור, סתם אומר שממש ממש לא כדאי, כי זה אז יהיה קל יותר לטפול עליך האשמות או לעשות עליהום. לגיטימי סה''כ. מה שקורה לאנגרי ג'ו, שהוא אכן דמות מפורסמת מאוד, יכול לקרות גם לך באותו 'אחוז' של עוצמה, פשוט מותאם לחיים שלך. אם על ג'ו מדברים מאות אלפי אנשים ברשת כי הוא אישיות מוכרת, מספיק שבסביבה שלך ידברו כמה עשרות אנשים כדי שה''ווליום'' יהיה זהה להשפעה על החיים שלך.
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 21:58

1. סבבה לגמרי. כל עוד עברנו את "לא הגבת וביטלת" להבנה שהגבתי לעניין על כל שאלה.
וזאת למרות שלפי דעתי הטקטיקה של "מה היית עושה אם זה היה קורה לך" לא מוכיחה שום נקודה. הרי הייתי יכול לשאול אותך שאלה הפוכה, אבל התאפקתי כי כאמור אני ממש לא חושב שזה מקדם או אפילו לעניין.

לגופו של עניין:
א) הסיפור הפשוט של הבחורה לא יעמוד במבחן הפשוט של גלאי אמת.
ב) עכשיו אתה התמים. אין לך נסיון לעבור חקירה משטרתית, ואני לא מאחל לך ולאף אחד את זה. יש לי קרוב משפחה חוקר במשטרה לשעבר (היום חוקר פרטי). הרבה פעמים נכנסו אצלו לחדר אנשים עם טונה בטחון עצמי שיש להם סיפור בטון, ויצאו אחרי כמה שעות שבורים לגמרי אחרי שהשקרים שלהם נחשפו.
ג) "אתה באמת חושב שבאקלים הנוכחי זה יתקבל בעין יפה" - ואללה זה מה שנקרא הרמה להנחתה - ואיך הגענו לאקלים הנוכחי? הא? איך? אתה ממש מאשר את מה שאני טוען מההתחלה

2. טוב, הסיפור הזה מתחיל לעייף אותי. אין לי עניין להתווכח על הצרות של ידוענים. בעיקר שאני מוצא את עצמי מתקן דברים שלא אמרתי וחוזר על הסברים שכבר פירטתי.

הסיכום שלי הוא כזה: תלונת שווא יכולה להצליח ויכולה להיכשל. העדויות הן שאלו הן המיעוט של התלונות. כמה מיעוט? לא יודע. כ"א יאמין למה שמתאים לו.
אין 100% לשום כיוון. לך מפריע המקרים של גברים שהחיים שלהם נהרסו בגלל תלונת שווא. סבבה. אלו בוודאי מקרים מצערים שאני לא מצדיק לרגע אחד.
אותי מטריד שלמרות שחשבנו שאנחנו חברה מתקדמת ושיוויונית - אנחנו רואים שזה לא ככה בכלל. ואנחנו מגלים את זה לא בגלל המשטרה והשופטים.
התופעה של הטרדה מינית על כל צורותיה ופגעיה, לא רק שלא פסה מן העולם, היא נפוצה בכל החוגים ובכל המעמדות. הארווי וינשטיין היה מלך הוליווד במשך שנים. הרופא של הנבחרת התעמלות האמריקאית קיבל מטריית הגנה במשך שנים. ביוביסופט ועוד הרבה תאגידים וחברות היתה תרבות ארגונית שהגנה על הבכירים. מחר אנחנו נשמע על מקום אחר שהבכירים חגגו שם במשך שנים.

אז כן, אותי זה לא כ"כ מטריד שאנגרי ג'ו קיבל על הראש כי על כל אנגרי ג'ו יש 20 מנהלים שהגיע להם כל מילה שאמרו עליהם ומגיע להם שילכו הביתה אם לא לכלא.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 22:19

אני מניח שזה היה בסדר מצידך אם במקום אנגרי ג'ו, זה היה אבא שלך, המנטור שלך,אחיך או החבר הכי טוב שלך.

בקיצור, כמו שאמרתי כבר לפני עשר הודעות נראה לי, אנחנו טוחנים מים. (סלח לי שהפעם לא הגבתי לכל השאר, כי באמת שאני חושב שכבר הלכנו יותר מדי סחור סחור. אין לך מושג איזה נסיון יש לי או אין לי ובטח ובטח שאין לך מושג איך עובדת 'מכונת אמת', שאתה מנפנף בה כמו איזה פתרון קסם למשהו. ומשעשע שפתאום אתה כ''כ בטוח ביכולתם של החוקרים המשטרתיים.. הרי רק לפני רגע הבאת לנו כתבות על כך שרוב התיקים נסגרים כי אין ראיות.. כנראה שהחוקרים טובים רק נגד מתלוננות שווא).
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 22:34

עוד פעם עם התרגיל של הדוגמה האישית? מה יהיה? ככה נראה בעיניך דיון ענייני?
ומי עכשיו עושה פיק אנד צ'וז? לוקח את המשפט האחרון שלי, זורק הערה סתומה על מכונת אמת, אבל על ה"אקלים הנוכחי" לא בא לך לענות.
כן, אנחנו לגמרי מיצינו.
לילה טוב ורק בריאות

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 יולי 2020, 02:08

אי אפשר להבחין בין תלונת שווא לתלונת אמת, מאחר ומדובר בהחלטה סובייקטיבית של האישה. היא קובעת מתי זו הטרדה ומתי לא. שני אנשים שונים (נגיד אחד חתיך ואחד מכוער) יכולים להטריד את אותה אישה באותה צורה בדיוק, ואת ההתנהגות של הראשון היא תחשיב כמחמאה ואת של השני כהטרדה. כלומר צדק אין פה, זה סובייקטיבי/שרירותי לגמרי. וזה בלי להיכנס לכל ענייני השקרים וחיסולי החשבונות שקורים לעיתים. לכן צריך להתייחס בחשדנות רבה לכל התלונות מהסוג הזה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יולי 2020, 16:59

InterAl כתב: שני אנשים שונים (נגיד אחד חתיך ואחד מכוער) יכולים להטריד את אותה אישה באותה צורה בדיוק, ואת ההתנהגות של הראשון היא תחשיב כמחמאה ואת של השני כהטרדה.

מעניין אם מערכון כזה היה יכול לעלות בSNL בימינו:

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 21 יולי 2020, 19:41

הסקנדל של יוביסופט ממשיך להדרדר. יורוגיימר הנחמדים נותנים לנו את המידע שחשף בלומברג במאמר מאחורי פייוול:
המאמר חושף עוד פרטים על ההתנהלות של ה chief creative officer של החברה, Serge Hascoët , שעזב בתחילת החודש.
לפי המאמר, הוא היה עורך כינוסים של החברה במועדוני חשפנות, העיר הערות סקסיסטיות לעובדות וגם כיבד את העובדים בעוגות עם מריחואנה ללא ידיעתם.
בקטע המקצועי הוא באופן קבוע ביטל או הקטין דמויות נשיות ממשחקי AC
https://www.eurogamer.net/articles/2020 ... sins-creed

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2020, 19:46

sharonbn כתב:הסקנדל של יוביסופט ממשיך להדרדר. יורוגיימר הנחמדים נותנים לנו את המידע שחשף בלומברג במאמר מאחורי פייוול:
המאמר חושף עוד פרטים על ההתנהלות של ה chief creative officer של החברה, Serge Hascoët , שעזב בתחילת החודש.
לפי המאמר, הוא היה עורך כינוסים של החברה במועדוני חשפנות, העיר הערות סקסיסטיות לעובדות וגם כיבד את העובדים בעוגות עם מריחואנה ללא ידיעתם.
בקטע המקצועי הוא באופן קבוע ביטל או הקטין דמויות נשיות ממשחקי AC
https://www.eurogamer.net/articles/2020 ... sins-creed

במקור זאת כתבה של שרייר, הכתבה הראשונה שלו בבלומברג. אבל זה מאחורי PAY WALL כמו שאמרת :/
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2020, 04:28

איזה סיפור יפה :)

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 08 ינואר 2011, 15:48

^ לייק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2020, 10:40

זה גם נתן לי הערכה מחדש ל-nightdive, לא ידעתי שזה כזה פרוייקט תשוקה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 יולי 2020, 10:57

אני עדיין לא מאמין שסיסטם שוק 1 רימיק באמת קורה. איזה דור פסיכי דור הפס4 הולך להיזכר. בסט אבר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 יולי 2020, 16:59

עוד לא ראיתי את הסרטון אבל סטיבן קיק הזה באמת בחור רציני בכל הנוגע לשימור משחקים, הוא גם אספן PC לא קטן.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 אוגוסט 2020, 15:25

מצעד החברות שנחשפות שבהן היתה תרבות של הגנה על מטרידים נמשך, עכשיו זה רוקסטדי, היוצרת של סדרת באטמן
הגארדיאן חשף מכתב מלפני שנתיים עליו חתומות יותר ממחצית העובדות בחברה שנשלח להנהלה ובו הן מתלוננות על מקרים חוזרים של הטרדה מינית והתנהגות בלתי נאותה. במכתב כתוב שתגובת החברה לתלונות היתה רפה בלשון המעטה (קורס אחד על התנהגות לא נאותה) ושבעקבות החוסר תמיכה, מספר עובדות שחתמו על המכתב עזבו את החברה.
https://www.theguardian.com/world/2020/ ... harassment

את המכתב מסרה לעיתון אחת מהעובדות לשעבר שטוענת שאותו דפוס קיים עד היום.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 55 אורחים