מאחורי הקלעים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: מאחורי הקלעים

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2020, 16:20

אז הוא עדיין ביצע עבירה מסכנת חיים ושישלם את הקנס, לא ביג דיל בהתחשב בכך שהוא אולי הציל חיים, או שיערער/יכחיש. אף אחד לא יודע מי הוא, מלבד המשטרה, רק רואים את הרכב גם ככה וזה לא מתפרסם סתם ככה ברשתות אלא בעיקר עובר לידי המשטרה. אז ״שיימינג״ פומבי זה לא.
בכל אופן הסיכוי שמה שהצגת פה הוא כמעט זהה למישהו שנוגע למישהי בחזה רק כי הוא מעד ושלח ידיים קדימה :)

ואם זה לא חייב להיות במשרד/אולפן, אז מה החברה יכולה לעשות בדיוק ב״בדיקה״ שלה? להביא חוקרים פרטיים? וגם אם המתלוננת כן במשרד - זה עדיין יהיה עניין של המילה שלה מול המילה שלו. ללא הוכחות - אני לא חושב שיש מה לעשות, אלא אם הוא לא מכחיש, או שהגירסה שלו סופר בלתי אמינה, או אם באמת יש כמה וכמה תלונות נוספות, ואין אינטרס מובהק שישקרו. ברוב המקרים לא יהיו תלונות נוספות.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 יוני 2020, 17:43

לא צריך לפטר מיד. החברה יכולה למשל להוציא את התוקף לכאורה לחופשה לחודש עד שהתמונה תהיה יותר ברורה. צריך לזכור שרוב התלונות של נשים על הטרדה מינית מתבררות כאותנטיות. יתרה מזאת, התלוננות המפוברקות מתגלות מהר בחקירה של המשטרה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2020, 18:48

ואיך אתה מציע, במצב של מילה כנגד מילה כמו שלאסקין תיאר, שהתמונה תתבהר? ומה פתאום אתה מערב את המשטרה עכשיו? חשבתי שכל המטרה של השיימינג היא בשביל לא לערב משטרה...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2020, 19:14

כשאתה אומר שרוב התלונות מתבררות כאותנטיות אתה מתכוון לרוב התלונות במשטרה או רוב התלונות בבתי עסק? כי אני די בטוח שאין נתונים ברורים לגבי האחרון.
ובכל אופן, גם אם זה 90% אותנטיות אתה חייב להתייחס לכל אדם כחף מפשע עד ש*יוכח* אחרת, או לפחות משהו קרוב לזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 יולי 2020, 19:55

מסתבר שמחלקת ה PR של סוני פנתה ל Vice Gaming בתלונות על כך שהביקורת שלהם לא הוגנת ולא מציינת שיפורים ושאר ירקות (מסתבר שמחלקות PR בהחלט פונות לעיתונאים כשהן רוצות לשנות משהו בתוכן... :roll: ).

According to Zacny, Vice’s review prompted a Sony representative to reach out on behalf of Naughty Dog.

“They felt some of the conclusions I reached in my review were unfair and dismissed some meaningful changes or improvements,” Zacny told Polygon over Twitter messages.
Zacny clarified that the exchange wasn’t “confrontational,” but that it was nonetheless “unusual,” as the site doesn’t typically have big publishers asking in an official capacity why a review reads the way it does. Such things can happen, of course, though often with smaller developers, or from publishers who have spotted a factual error in a piece that they want corrected. “I was happy to unpack a bit of my reasoning, however, and received a perfectly cordial message in response,” Zacny said. Naughty Dog’s PR team declined to comment on Polygon’s inquiry about its exchange with Vice.

מסתבר שגם אם הציון של המשחק שלך הוא 94, אתה יכול להיות ילד קטן ולבכות כשמישהו לא אהב אותו, או חשב שחלקים מסוימים בו לא ממש הובילו לשינוי גדול או משמעותי.

לינק לכתבה המלאה: https://www.polygon.com/2020/6/30/21307 ... laystation

ברור לי מראש שיבואו כאן אנשים מסוימים ויגידו שפוליגון זה פח אשפה. אחלה. מוזמנים להביא מקורות שסותרים את הדיווח.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2020, 20:12

הוא בעצמו אומר שזה ״חריג״, אני מניח שיש כאן מקרה של פאנבוי במחלקת הPR שזה כאב לו באופן אישי שלא התייחסו למעלות מסויימים של המשחק, וזה סה״כ לא כ-ז-ה נורא...
אגב לפוליגון בכלל יש ציונים? אם אני לא טועה אין להם, אלא פשוט הם כותבים ביקורות, כך שכל אחד יכול לנחש את המספר שהוא חושב שנתנו לו בהתאם לטקסט, ואולי דווקא בגלל זה היה חשוב להם לנסות ולשכנע אותו להוסיף צדדים שלא התייחס אליהם, כי באתר הזה לא גוללים פשוט לציונים בסוף והסיכום אלא צריך לקרוא.

עריכה:
אההה אתה מתכוון לממוצע...
מעניין אם גיימספוט קיבלו גם כן משהו כזה, כי אם אני זוכר נכון הם נתנו לו 8, מהציונים הכי נמוכים של המשחק בקרב האתרים הכי גדולים

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 יולי 2020, 20:24

זה דיווח של פוליגון, על Vice Gaming (מה שהיה פעם waypoint). אני לא רואה בזה איזה משהו איום ונורא שסוני עשתה, פשוט מאוד קטנוני לדעתי. זו הביקורת - גם אם מאוד לא מוצאת חן בעיניכם, תתמודדו. יש לכם עוד ערימה נאה מאוד של ביקורות מהללות.

אגב, הביקורת של פוליגון גם לא ממש עפה עליו.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2020, 21:05

אה הבנתי, תודה על התיקון.
וכן, מסכים לגמרי... אלא אם באמת הטעו בביקורת - זה לא לעניין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 יולי 2020, 22:00

Klayman כתב:מסתבר שמחלקת ה PR של סוני פנתה ל Vice Gaming בתלונות על כך שהביקורת שלהם לא הוגנת ולא מציינת שיפורים ושאר ירקות (מסתבר שמחלקות PR בהחלט פונות לעיתונאים כשהן רוצות לשנות משהו בתוכן... :roll: ).

According to Zacny, Vice’s review prompted a Sony representative to reach out on behalf of Naughty Dog.

“They felt some of the conclusions I reached in my review were unfair and dismissed some meaningful changes or improvements,” Zacny told Polygon over Twitter messages.
Zacny clarified that the exchange wasn’t “confrontational,” but that it was nonetheless “unusual,” as the site doesn’t typically have big publishers asking in an official capacity why a review reads the way it does. Such things can happen, of course, though often with smaller developers, or from publishers who have spotted a factual error in a piece that they want corrected. “I was happy to unpack a bit of my reasoning, however, and received a perfectly cordial message in response,” Zacny said. Naughty Dog’s PR team declined to comment on Polygon’s inquiry about its exchange with Vice.

מסתבר שגם אם הציון של המשחק שלך הוא 94, אתה יכול להיות ילד קטן ולבכות כשמישהו לא אהב אותו, או חשב שחלקים מסוימים בו לא ממש הובילו לשינוי גדול או משמעותי.

לינק לכתבה המלאה: https://www.polygon.com/2020/6/30/21307 ... laystation

ברור לי מראש שיבואו כאן אנשים מסוימים ויגידו שפוליגון זה פח אשפה. אחלה. מוזמנים להביא מקורות שסותרים את הדיווח.

התנהגות הזויה של סוני. כבר שדרוקמן התערב בויכוח של שרייר על המשחק זה היה נראה לי הזוי שהוא מתערב גם אם חשבתי כמו דרוקמן.

לשום חברה אסור להתערב בדברים כאלה וגם לא מובן לי למה הם עושים את זה כי גם פרסום שלילי הוא פרסום.

הייתי מבין את ההתערבות אם הם היו צוות אינדי שכל ביקורת יכולה לחרוץ את גורל המשחק.

מהלכים כאלה לחלוטין גורמים לי לכבד את סוני פחות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 יולי 2020, 22:50

דרוקמן לא ענה לשרייר כ'ניל דרוקמן הבמאי של TLOU2' או כנציג של סוני,הוא ענה לו כאדם פרטי שראה מישהו עוקץ מישהו אחר בצורה די מפגרת ורצה להגיב על זה.
לגבי סוני,סיפור מאוד מוזר,ואומנם סוני לא עשתה שרירים מול Vice אבל יש שיטענו שעצם הפנייה של סוני אליהם שכמו שציינו לא נחשבת דבר מקובל,לבדה יכולה להתפרש כסוג של איום.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 יולי 2020, 23:07

Uncle Pey'j כתב:דרוקמן לא ענה לשרייר כ'ניל דרוקמן הבמאי של TLOU2' או כנציג של סוני,הוא ענה לו כאדם פרטי שראה מישהו עוקץ מישהו אחר בצורה די מפגרת ורצה להגיב על זה.
לגבי סוני,סיפור מאוד מוזר,ואומנם סוני לא עשתה שרירים מול Vice אבל יש שיטענו שעצם הפנייה של סוני אליהם שכמו שציינו לא נחשבת דבר מקובל,לבדה יכולה להתפרש כסוג של איום.

אני מבין מה אתה אומר פייג אבל במקרה היה מדובר במשחק של דרוקמן והתערבות בתקופת ההשקה זה פשוט לא נראה טוב לטעמי.

מרגיש קצת כאילו הם מפחדים בסוני שזה יהיה מקרה כמו ביושוק אינפיניט שכולם דיברו עליו והיום מי זוכר אותו. אני חושב שאם המשחק טוב שיתנו לו לעמוד בזכות עצמו.

כאילו אתה לא תראה סופר כמו דוד גרוסמן מצייץ משהו על ביקורת לספר שלו לדוגמא. אפילו שסופר מוערך ברמה עולמית כמו אישיגורו מקבל ביקורות רעות לספר שלו היה ספר אחד שהוא בא ואמר "יודעים מה האמת גם אני לא חושב שזה היה ספר מי יודע מה"

ובוודאי שאם מדברים על סוני כתאגיד זה לא נראה טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2020, 23:30

הציוץ של דרוקמן היה ממש במקום לדעתי. הוא לא הגן על TLOU2, הוא הגן על ג׳ף קנטה ובצדק, ג׳ייסון התנהג כמו בריון שעושה callout בטוויטר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 יולי 2020, 23:52

DrKeo כתב:הציוץ של דרוקמן היה ממש במקום לדעתי. הוא לא הגן על TLOU2, הוא הגן על ג׳ף קנטה ובצדק, ג׳ייסון התנהג כמו בריון שעושה callout בטוויטר.

אני מסכים לגמרי על הבריונות שלו ואני חושב עוד דברים לא מחמיאים על מה שהוא עשה אבל לדעתי דרוקמן היה יוצא ענק אם היה יושב בשקט ונותן למישהו אחר להעיר לשרייר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2020, 23:57

אני חושב הפוך, דרוקמן יצא ענק כי הוא הבן אדם שהכי יכול ״להושב בשקט״ את שרייר. שרייר חשב שהוא יוצא הכי צודק בעולם וברגע שיוצר המשחק יוצא נגדו, זה הוציא אותו הכי קטן.

כלומר כן, דרוקמן יצר את המשחק, אבל הוא לא התיחס למשחק אלה הגן על ג׳ף קנטה. ג׳ף הוא נשמה טובה, באמת לא מגיע לו את זה ויפה שדרוקמן יצא להגנתו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 יולי 2020, 06:08

לא נראה לי שמישהו הצליח להושיב את שרייר בשקט(למרות שאני מסכים שהוא יצא טמבל ודי מיהר לנצל את השואה) . בנוסף, נראה שאח"כ הם עברו ל"בריונות" כלפיו, עם הציוץ של טרוי בייקר בתגובה לכך ששרייר רשם "משחקים וידאו הם ארוכים מדי" (למי שפספס, בייקר הביא ציטוט של רוזוולט ש" מבקרים" לא ממש שווים התייחסות, כי הם לא עושים, רק יושבים בצד") .
בכל מקרה, הם כולם שם מתנהגים כמו ילדים קטנים, לטעמי, ולסוני לא חסר, עם הפנייה חסרת ההצדקה ל vice gaming.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2020, 14:15

עוד אחד...

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יולי 2020, 18:05

הנה תרגום באנגלית לכתבה שעיתון צרפתי פרסם אתמול על מה שקורה ביוביסופט:

https://drive.google.com/file/d/11y7ZW7 ... ZD4li/view

זה נראה שכל דיווח הוא קצה הקרחון ומתבררים עוד דברים. צריך לעשות שם ניקוי אורוות מאסיבי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יולי 2020, 02:38

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2020, 09:26

לא מבין מה העניין, הם צרפתים, לא? זה חלק מהתרבות שלהם...

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 13:06

גם כ"א חף מפשע עד ש*יוכח* אחרת

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 13:12

Klayman כתב:ואיך אתה מציע, במצב של מילה כנגד מילה כמו שלאסקין תיאר, שהתמונה תתבהר? ומה פתאום אתה מערב את המשטרה עכשיו? חשבתי שכל המטרה של השיימינג היא בשביל לא לערב משטרה...

מה שהתכוונתי הוא שכאשר הגבר הוא חף מפשע, הוא יכול להתלונן במשטרה (הרי לו לא יעשו את החקירה החודרנית שעושים לנשים מתלוננות, לו לא תדבק תווית של "מופקרת", בקיצור אין לו סיבה לא ללכת למשטרה) ובד"כ המשטרה תדע לחשוף את השקר של יוזמת השיימינג.
בקיצור, אם יש גבר שלא הולך למשטרה אחרי שעשו לו שיימינג, כנראה בוער לו משהו על הראש
נערך לאחרונה על ידי sharonbn ב 12 יולי 2020, 13:14, נערך פעם 1 בסך הכל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יולי 2020, 13:13

רגע, יש פה מישהו שחושב שעדיין אין דברים בגו?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 יולי 2020, 13:14

יש פה כמה שלא מסכימים ל"שיטה" של שיימינג כדרך עוקפת רשויות החוק. גם אם יש דברים בגו, אותם מטריד ה(אולי) 10% מקרים שאיזה אישה תנקום על פיטורין באמצעות פייק שיימינג או משהו כזה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2020, 13:24

דווקא יש לגברים שעושים להם שיימינג סיבה לא ללכת למשטרה - עורך הדין שלה יציע לה להמיר את התלונה לבוס, או את השיימינג שעשתה בטוויטר - לתלונת נגד במשטרה, על אונס, ואז במקום שיימינג הוא יבלה במעצר, יחקרו אותו, ומי יודע, אולי גם יורשע למרות שלא עשה כלום... זה גם דבר שקורה.
לא שאני לא תומך בהגשת תלונה בגלל שיימינג שאינו מוצדק, אבל יש לזה השלכות פוטנציאליות שאי אפשר לזלזל בהן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2020, 13:40

sharonbn כתב:
Klayman כתב:ואיך אתה מציע, במצב של מילה כנגד מילה כמו שלאסקין תיאר, שהתמונה תתבהר? ומה פתאום אתה מערב את המשטרה עכשיו? חשבתי שכל המטרה של השיימינג היא בשביל לא לערב משטרה...

מה שהתכוונתי הוא שכאשר הגבר הוא חף מפשע, הוא יכול להתלונן במשטרה (הרי לו לא יעשו את החקירה החודרנית שעושים לנשים מתלוננות, לו לא תדבק תווית של "מופקרת", בקיצור אין לו סיבה לא ללכת למשטרה) ובד"כ המשטרה תדע לחשוף את השקר של יוזמת השיימינג.
בקיצור, אם יש גבר שלא הולך למשטרה אחרי שעשו לו שיימינג, כנראה בוער לו משהו על הראש

מאחל לך שלעולם אף אחד לא יאשים אותך בדבר מה שלא עשית והדבר יגרום לך שיימינג נרחב (גם אם לא פלילי). מבין את הצד שלך והניסיון לצייר אותי כאיזה מיזוגן חשוך, אבל לא יעזור לך. אני כנראה יותר קיצוני ממך בדעתי לאיזה עונש מגיע למטרידים.
אם זה שאני חושב שתלונות על כל עוול/פשע/עוון (גם שאינן קשורות לנושא הזה ספציפית) צריכות להתברר בצינורות המקובלים, אז סבבה, אני מיזוגן חשוך.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים