משחקי 2021

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2021

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2020, 12:45

מסתבר ששון אליוט, לשעבר מ-1UP, הוא הבמאי של ביושוק החדש, איזה קטע. אז כרגע מהחבר׳ה של 1up יש לנו את הlead של דסטיני 2, ספיידרמן וביושוק. איזו חבורה זאת הייתה. 1UP RIP.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 אוגוסט 2020, 20:13

אין ספק שהייתה תקופה. אחד הפודקאסטים הטובים שהיה לי כיף לשמוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2020, 21:14

bozeman כתב:אין ספק שהייתה תקופה. אחד הפודקאסטים הטובים שהיה לי כיף לשמוע.

כל הפודקאסטים שלהם היו מעולים, הייתי שומע איזה 5 במקביל, וכך גם תוכנית הוידאו השבועית שלהם. זאת תקופה שלא תחזור לעולם, מעולם לא היה בארגון אחד כל כך הרבה אנשים מוכשרים בו בזמן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 אוגוסט 2020, 21:43

מי יודע, אולי גם יקום עוד דור שיהיה ככה. (אם אנחנו לא נהיה זקנים מדי לזה)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 31 אוגוסט 2020, 11:44

Kazz כתב:מפיצות גדולות ניסו וראו שהחיסרון עולה על התועלת. מפיצות גדולות לא נזקקות לשקי כסף ולכן כפי שאנחנו רואים ב 2020 הן לא ששות לכבול את עצמם בהסכם עם אפיק.
אלופנים קטנים ועצמאיים: יהיו מי שינסו לגרד כל אגורה. IO כבר לא עם WB והם קיבלו תשלום לבלעדיות זמנית של מצב VR; הגיוני שיסכימו לקבל תשלום לבלעדיות זמנית לחנות.

יוביסופט ו EGS הכריזו על שותפות עמוקה ורחבה יותר. זה לא באותה קטגוריה של הסכמים פרטניים פר משחק כמו שאר העסקאות של אפיק. ומה התמורה שיוביסופט מקבלת? מכירות פחות טובות מאז שהם לא מוכרים בסטים ומהמורות פיננסיות. לא אופתע אם הם יחזרו לסטים ברגע שהם יוכלו לשגר שם את שירות Uplay+ שלהם.

אתה עושה הפרדה שרירורית על דעת עצמך. אפיק מחפשים לקנות בלעדיות - זה לא משנה אם היא מלאה או 'רק אל תמכרו בסטים'. הטקטיקה היא אותה טקטיקה ולכן מסתכלים על מכלול המשחקים שחתמו על הסכמים עם אפיק. וההבדל בהיצע בין השנה ל 2019 הוא תהומי.

2K מכרו את BL3 ואת אאוטר וורלדס בבלעדיות, והשנה אין משחקים כאלה. 2K לא מוכרת בחנות של אפיק את NBA2K20, את PGA TOUR 2K1 החדש-חדש וגם לא את NBA2K21 שיוצא שבוע הבא. הרי לך כל מה שאתה צריך לדעת על החנות של אפיק.

5 מתוך 8 המשחקים הנמכרים ביותר בסטים בשבוע החולף לא זמינים כלל וכלל בחנות של אפיק, כולל פלייט סימולטור 2020.

אפיק חנות חובה למי שרוצה לצבור באקלוג. כחנות לממכר משחקים היא כישלון מהדהד. או שהמכירות לא שוות את הטרחה או שהתשתיות הארכאיות של החנות מגבילות את מספר המשחקים שאפיק יכולה לעלות למכירה. תבחר את הסיבה שאתה רוצה. העובדה של היעדר משחקים מהחנות נשארת.

ועם עובדה שכזו לא ניתן לקבוע שום דבר פרט לכך שהחנות של אפיק היא כישלון.

מפיצות גדולות לא "ניסו" שום דבר, רובן המוחלט מעולם לא פעל בחנות של אפיק באופן אקסלוסיבי:
- EA ואקטיוויזן בכלל פרשו לחנויות משלהן וחזרו לסטים אחרי שאפיק כופפה אותה להציע מחירים טובים יותר למפיצות גדולות.
- יוביסופט ממשיכה עם אקסלוסיביות לאפיק, ככה שכנראה שהיא מאד מרוצה מהמכירות שלה שם (בטח בהתחשב בכמה פלופים היו המשחקים החדשים שלה)
- טייק 2 היא בכלל אוסף של לייבלים שונים שכל אחת מקבלת החלטות לעצמה: חטיבת 2K Sports היא נפרדת מ-2K Games וחובבת מיקרוטרנזאקציות, כך שכנראה היא לא תמכור בחנות של אפיק עד שאפיק תציע תמיכה נרחבת יותר. אאוטר וורלדס בכלל יצא בהפצת Private division, ולא היה בלעדי לאפיק מלכתחילה אלא זמין (בגרסה עדיפה) בחנות של מיקרוסופט. רוקסטאר לאחרונה המשיכה את השת"פ שלה עם אפיק והציעה שם את GTA V בחינם לשבוע, מה שמראה שאפילו החברה שאחראית למשחק הכי מצליח בהיסטוריה לא מתנגדת לעוד שקים של כסף.

אני מבין שיש לך איזה grind חסר היגיון עם החנות שלהם, אבל תוך שנתיים היא הפכה לחנות הכי משמעותית אחרי סטים, ועם קטלוג משחקים נרחב שיש בו משהו חובה עבור כל מי שמתיימר לקרוא לעצמו גיימר. הגישה שלהם נכון לעכשיו היא של curtaion בדומה לGOG, וניכר שזה עובד להם טוב בשלב הזה כי חצי מהתעשייה דופקת להם על הדלת בשביל לקבל את הדיל של ה-12%. זו הצלחה פנומנלית בכל קנה מידה, גם בלי להתייחס לכשלונות של חברות אחרות. ועם אקסלוסיביים כמו Surgeon Simulator 2 או The Last Campfire שממשיכים לנחות על ימין ועל שמאל, אני חושש שהדיון הזה של משחקי 2021 ימשיך להכאיב לך...

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 אוגוסט 2020, 17:45

אתה כנראה חי בקו-זמן אחר. כל מה שכתבת הוא שילוב של טעויות, עיוות המציאות ושכתוב ההיסטוריה.

- אמרתי כבר, אתה לא יכול להגדיר את הדברים איך שנוח לך. אפיק מחפשים, יוזמים ומשלמים כדי שמשחק לא יימכר בסטים. השאלה אם המשחק זמין גם בחנות של מיקרוסופט או של יוביסופט לא רלוונטית לסוגיה כלל. השוותי את המגמה בין השנה לשנה שעברה מבחינת היצע כלל המשחקים שאפיק שילמו עבורם/שהמפיצה הסכימה לקבל תשלום עבור אי מכירה בסטים.

- EA לא בסיפור כי הם לא קיבלו תשלום כדי לא למכור בסטים. אבל סיפרת בדיחה טובה. EA לא מוכרים דרך אפיק עכשיו שיש קאט יותר טוב בסטים? מה ההיגיון פה lol.
למה שלא יקחו קאט של 82% מהעותק הראשון באפיק במקום קאט של 75% אחרי שהם חוצים רף מכירות מסוים בסטים? EA מוכרים משחק-שניים דרך אפיק.
העובדה ש EA עד עתה לא מוכרים את NFL, פיפא, C&C ואחרים בחנות של אפיק = כישלון של החנות של אפיק.

- אקטיויז'ן לא חזרה לסטים. את המשחקים עם פוטנציאל מיקרו-תשלומים גבוה היא משאירה בבאטלנט. הבלעדיות של טוני הוק מדגימה את ההבדל בקליבר המשחקים ממפיצות גדולות שאפיק מצליחה להחתים בהשוואה ל 2019. (הערת שוליים: למה אפיק לא שילמו להם כדי להביא פורט של קראש4 למחשב השנה במקום לחכות עוד שנה? גם משחק יותר גדול וגם יכולים להפנות לרימאסטר של הטרילוגיה שהגיע למחשב שנה אחרי ולהגיד שבלי מעורבות של אפיק אז לא הייתה יוצאת אף גרסת מחשב כלשהי השנה).

- ליוביסופט יש שיתוף פעולה עם אפיק תחת הסכם כולל. לא אני ולא אתה יודעים את פרטי ההסכם, מתי הוא נגמר או מתי הם יכולים לשחרר את המשחקים בסטים. הדבר היחיד שאפשר להגיד הוא שיוביסופט מכבדים את ההסכם. לא שמעתי אותם מתבטאים על המכירות בחנות של אפיק. אולי הם מרוצים מהמכירות ואולי הם מרוצים תודות למה שאפיק מספקים להם תחת הסכם זה.

- אה, כבר שכחת את בורדרלאנדס 3 מבית 2K GAMES גרידא? ארבעה משחקים (לפחות, אולי שכחתי עוד) עם הסכמי בלעדיות עם אפיק מבית 2K ב 2019 - כלום השנה.
עסקאות חלוקת משחקים בחינם לא קשורים לדיון.

העובדה ש NBA2K21 לא נמכר בחנות של אפיק = כישלון של החנות של אפיק.

'חצי מהתעשייה דופקת להם על הדלת' - LOL. כן. בגלל זה NBA שם. בגלל זה NFL שם. בגלל זה פלייט סימולטור שם. בגלל זה SoT שם. בגלל זה Grounded שם. בגלל זה C&C שם. בגלל זה Avengers שם. בגלל זה דום שם.
כמה תלוש מהמציאות אפשר להיות? כמה אפשר לעוות אותה לצרכיך? חנות שלא מציעה את המשחקים הנ"ל (ורבים וטובים אחרים) היא כישלון. זה לא פתוח לפרשנות.
חנות עם המשאבים של אפיק ועם יריית הפתיחה שהיא ירתה ב 2019 - היצע המשחקים והבלעדיים שלה ב 2020 מעיד על כישלון.

בטח, ה curation ממש עובד להם. בגלל זה הסנסציה של השנה לא נמכרת בחנות שלה. בגלל זה 15 מ 20 המשחקים הנמכרים ביותר בסטים בחודש יולי לא נמכרים שם. בגלל זה מרבית המשחקים בטופ10 השבועי בסטים לא נמכרים בחנות של אפיק. חתיכת Curation יש לחבר'ה שם שלא מעלים את דום למכירה.

וואו, surgeon simulator 2. המשפט הזה אומר את הכל. לך שוב תסתכל על רשימת המשחקים שיצאו ב 2019 שחתמו עם אפיק. ההבדל הוא תהומי והגיעה העת להפסיק להתכחש אליו.

אני לא יודע דרך איזו משקפיים צריך להסתכל על הנתונים כדי לראות את המשחקים הבלעדיים שיצאו השנה באפיק בהשוואה ל 2019; לראות את רשימת משחקי צד ג' שכלל לא נמכרים בחנות השנה - ולהגיד שזה לא כישלון.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 ספטמבר 2020, 12:08

שמע, ההיגיון העסקי שלך ממש על הפנים...

- לEA יש חנות משלה, ועד לא מזמן היא מכרה רק שם - זה אומר שמבחינתה לתת לאפיק 12% לעומת לתת 0% ולהמשיך למכור בעצמה זה לא עניין משתלם במיוחד (בטח כשבסיס המשתמשים היה קטן משמעותית מזה של סטים). לאפיק, מנגד, לא היה משתלם לשלם לEA על אקסלוסיביות במודל דומה למה שהיא עשתה עם יוביסופט, כי EA לא מכרה בסטים בזמנו.
הסיבה שEA חזרה בסופו של דבר לסטים זה כי ואלב התקפלה והציגה מחירים נמוכים יותר (בזכות אפיק) + איפשרה לEA להכניס את המנוי שלה כסוס טרויאני, אבל זה לא משנה את העובדה שלאפיק וEA לא היתה סיבה מיוחדת לאקסלוסיביות.

- "אקטיוויזן לא חזרה לסטים": וואלה, בוא ונבדוק אם את Sekiro אפשר לקנות בבאטל.נט או בסטים. אופס... הדבר היחיד מאקטיוויזן שנשאר בבאטל.נט זה משחקי COD.

- "שכחת את בורדרלדנס 3"... כמה עברה לך מעל הראש הנקודה שבורדרלדנס 3 היה בדיוק ה-AAA האחרון ש2K Games הפיצה? כלומר יכול להיות שהמכירות בEGS היו עד כדי כך מטורפות ש2K רוצה עכשיו להחתים את כל הAAA העתידיים שלה שם, ויכול להיות שהמכירות היו כל כך על הפנים שהיא לא תפיץ שם שום AAA נוסף, עם אקסלוסיביות או בלי. רוצה לרענן את הזיכרון שלנו לגבי זה?

"'חצי מהתעשייה דופקת להם על הדלת' - LOL. כן. בגלל זה NBA שם. בגלל זה NFL שם. בגלל זה פלייט סימולטור שם"
אני מבין שמונחים מורכבים כמו "חצי" הם קצת מסובכים עבורך ולכן מנייה אנקדוטלית של שניים-שלושה משחקים נשמעת לך כמו טיעון נגד הגיוני.
אני גם מבין שגם שמסבירים לך על המגבלות של החנות של אפיק עם תמיכה במיקרוטרנזאקציות (וחוסר הרצון היחסי שלהם לקדם את זה), שבגינן כל מיני משחקים עתירי באנדלים כאלו כמו NBA לא מתאימים כרגע לפלטפורמה עוברת לך מעל הראש בפעם הראשונה ולכן אתה לא רק חוזר על זה שוב אלא גם שואל "רגע מה עם פיפא? רגע מה עם NFL"
ואני מבין שזה כואב לך כל ההצלחה המטאורית של אפיק ועם התרומה העצומה שלה לתעשיית המשחקים, עד כדי מציאת כל תירוץ זניח ("אבל אבל IO צריכים את הכסף!") לזה שוואלה - הם ממשיכים עם עסקאות אקסלוסיביות של משחקי AAA גם ב-2021, ועם עסקאות אקסלוסיביות קטנות יותר על בסיס כמעט שבועי. שזה איכשהו רע לך, למרות שזה טוב לתעשיית המשחקים.
אבל זה לא ישנה את העובדה שחצי מהתעשייה אכן דופקת להם על הדלת, ואפיק היא זו שאומרת להם "לא", או לפחות "עוד לא". למעט מי שכבר מפעיל חנות בעצמו, אין באמת אף אחד שלא מעוניין להגדיל את הנתח שהוא מקבל מחנויות אחרות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 ספטמבר 2020, 19:57

- אתה זה שמדבר בלי שום הגיון. ההחלטה של EA לחזור למכור בסטים התקבלה חודשים רבים לפני שהוכרזה ויצאה לפועל. למה לעזאזל אז ש EA לא תרצה להיות בחנות של אפיק ולקבל קאט הרבה יתר טוב ממה שהם המתינו עבורו כדי למכור בסטים...הקאט המינימלי בסטים שצריך עשרות מיליונים של הכנסות עדיין פחות טוב מזה שהם מקבלים ישר דרך אפיק.
איך זה מסתדר עם העובדה שהמשחק הראשון ש EA מכרה בסטים בחזרתה הוצע במקביל גם בחנות של אפיק. אז בסיס משתמשים? לא מדבר על אקסקלוסיביות - מדבר על בואו פאקינג נציע למכירה כל משחק גדול - כמו שחנות שהיא לא כושלת אמורה לעשות.

אז EA מוכרים משחק סטאר וורס אחד השנה, ואחד שנה שעברה. וזהו. למה לא מוכרים את הרימאסטר של C&C? אה, הוא בטח מפוצץ במיקרו-תשלומים..

EA לא מוכרת את רוב משחקיה בחנות של אפיק -> כישלון של החנות של אפיק.

- אקטיויז'ן העזיבה רק את משחקי COD מסטים. כל שאר המשחקים שלה נשארו שם. אז אקטיויז'ן לא עזבה את סטים בגלל הקאט ולא חזרה לסטים בגלל השינויים בקאט. היא מעדיפה לשמור את המשחק המפוצץ ב MTX בחנות שלה.

- סווים, תפנים: ספינים לא יעזרו לך. Take2 תחת כל שלוחתיה הציעו ב 2019 X משחקים בבלעדיות עם אפיק. ב 2020 אין שום דבר. וכל מה שהוכרז לעתיד לא מגיע עם בלעדיות ל EGS. הייתה הזדמנות עם משחק ה XCOM שיצא השנה (שלא נמכר בEGS כלל, בטח בגלל MTX!) והרימייק של מאפיה וזה לא קורה. ושני כותרי הספורט הגדולים שלהם השנה לא נמכרים בחנות.
נתונים יבשים שחור על גבי לבן.

כמו שאמרתי 10 פעמים: בין אם הסיבה לאי-הצעת המשחקים בחנות היא אי-התלהבות של המפיצות ובין אם הם רוצים אך אפיק לא עומדת בקצב ולא תומכת בפיצ'רים - השורה התחתונה היא שהחנות היא כישלון. לא צריך לטאטא את זה מתחת לשטח. חנות עם מהלך אגריסיבי כמו שאפיק עשתה ב 2019 שלא מוכרת את רוב המשחקים הגדולים של 2020 היא חנות שנכשלה בלהיות חנות.

יופי שמצאת משהו להיתלות בו, ש'משחקים עם מיקרו-תשלומים לא מתאימים ל EGS'. ענק! זו הבדיחה הכי מוצלחת שלך עד עתה! אם החנות לא מסוגלת לתמוך ברוב המשחקים הגדולים של שנת 2020 אז החנות נכשלה. צר לי לבשר לך זאת. 'היוצרת של פורטנייט (שכן ב EGS) לא יכולה להציע תמיכה ב MTX למשחקי צד שלישי' זו גם בדיחה כבירה.

ובגלל אי-התמיכה ב MTX הם גם לא מוכרים את wasteland 3 נכון? ואת grounded כן? ואת דום אטרנל? ואת C&C?

אנקדוטליות? עברתי לך על כל הליין-אפ של 2020! שרובו בכלל לא נמכר בחנות קל וחומר בבלעדיות כלשהי. אתה רוצה שאני אהפוך לפינה קבועה את הסקירה של המשחקים המוכרים בסטים בשבוע החולף וכמה מהם כלל לא נמכרים ב EGS?

ב 2019 קאדר המשחקים הבלעדיים בחנות של אפיק עמד על מספר מסויים. ב 2020 קאדר הבלעדיים הוא שבריר מכך.
ב 2020 תמונת משחקי צד שלישי הלא-בלעדיים שזמינים ב EGS הוא כפי שהוא.

המסקנה ממצב העניינים הזה לא נתון לפרשנות:עד עתה עתה EGS היא כישלון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 ספטמבר 2020, 19:21

אם כבר מתווכחים על אפיק אז...
פתאום הם גם עברו לשקלים :(
אפילו לא טרחתי לבדוק אם זה העלה מחירים, כי זה די בוודאות המצב :/

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 ספטמבר 2020, 20:57

lol. הידד לתחרות!

GTA עולה 144 שקלים. בדולרים הוא נמכר ב 30. 30 דולר זה ~101 שקלים.

Remnant: From the Ashes - באפיק 152.95 שח, בסטים 149.95
Assassin's Creed Odyssey - Deluxe Edition היה 80 דולר (270שח), עכשיו 300 שקלים (כמו בסטים).
death stranding עדיין במחיר פושע בסטים. באפיק הוא 205 שח לעומת 330 שח (טעות בהמרה של המפיצה שתתוקן?)
הורייזון 190 שח בסטים ו 171 שח באפיק.
CIV6 אותו מחיר בשקלים ב 2 החנויות.
בורדרלנדס 3 אותו מחיר.
RDR2 נמכר ב 205 שח באפיק לעומת 230 שח בסטים
Outriders אותו מחיר
STAR WARS™: Squadrons אותו מחיר
קונטרול UE בסטים עולה 150 שח. באפיק גרסת הבסיס והסיזן פז יעלו ביחד 290שח???
HITMAN™ - Game of The Year Edition עולה 220 שח בסטים ו 285 באפיק.
Windbound עולה 111שח בסטים ו 102 באפיק.
Spiritfarer אותו מחיר.
Hellpoint עולה 132שח בסטים ו 119שח באפיק.
Neon Abyss עולה 74 בסטים ו 68 באפיק.
Destroy All Humans! אותו מחיר.
מאיפה רימייק אותו מחיר.

מרק של מחירים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 ספטמבר 2020, 21:18

טוב בואו, זה לא שלקנות משחק ישירות מהם זו האופציה הנכונה כלכלית מאז ומעולם. שתי החנויות מציעות מגוון רחב של מבצעים ומשחקים חינמיים מתחלפים, זה המצב שבו הן שוות כחנויות נטו, מעבר לזה ב100% מהמקרים תמצאו מחיר טוב יותר מבחוץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 ספטמבר 2020, 03:14

Kazz כתב:lol. הידד לתחרות!

GTA עולה 144 שקלים. בדולרים הוא נמכר ב 30. 30 דולר זה ~101 שקלים.

Remnant: From the Ashes - באפיק 152.95 שח, בסטים 149.95
Assassin's Creed Odyssey - Deluxe Edition היה 80 דולר (270שח), עכשיו 300 שקלים (כמו בסטים).
death stranding עדיין במחיר פושע בסטים. באפיק הוא 205 שח לעומת 330 שח (טעות בהמרה של המפיצה שתתוקן?)
הורייזון 190 שח בסטים ו 171 שח באפיק.
CIV6 אותו מחיר בשקלים ב 2 החנויות.
בורדרלנדס 3 אותו מחיר.
RDR2 נמכר ב 205 שח באפיק לעומת 230 שח בסטים
Outriders אותו מחיר
STAR WARS™: Squadrons אותו מחיר
קונטרול UE בסטים עולה 150 שח. באפיק גרסת הבסיס והסיזן פז יעלו ביחד 290שח???
HITMAN™ - Game of The Year Edition עולה 220 שח בסטים ו 285 באפיק.
Windbound עולה 111שח בסטים ו 102 באפיק.
Spiritfarer אותו מחיר.
Hellpoint עולה 132שח בסטים ו 119שח באפיק.
Neon Abyss עולה 74 בסטים ו 68 באפיק.
Destroy All Humans! אותו מחיר.
מאיפה רימייק אותו מחיר.

מרק של מחירים.

פאק, מי הדגנרט שדרש מאפיק שיעשו מחירים פר טריטוריה? לא יודע מי זה היה, אבל הוא ממש דפק אותנו. תזכירו לי מי זה היה?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 ספטמבר 2020, 08:43

אני לא דרשתי כלום. אני רק אמרתי שאת הקיטונות לגבי תמחורים יש להפנות למפיצות ולא למחזיקת הפלטפורמה. אתה מתוך אג'נדה הדבקת את האשמה על סטים, אז הנה: תפתח את הפה על אפיק.

התמחור בדולרים היה אחד הדברים המרכזיים שאנשי הפורום הזה אהבו בחנות של אפיק. עכשיו זה לא קיים. ובניגוד למשחקי סטים, רוב המשחקים באפיק לא זמינים בצורת מפתחות מאתרי צד ג'.

אני עדיין ממתין לראות איך ה 12% מתורגמים למחירים נמוכים ביותר בחנות של אפיק..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 ספטמבר 2020, 23:49

Kazz כתב:אני לא דרשתי כלום. אני רק אמרתי שאת הקיטונות לגבי תמחורים יש להפנות למפיצות ולא למחזיקת הפלטפורמה. אתה מתוך אג'נדה הדבקת את האשמה על סטים, אז הנה: תפתח את הפה על אפיק.

התמחור בדולרים היה אחד הדברים המרכזיים שאנשי הפורום הזה אהבו בחנות של אפיק. עכשיו זה לא קיים. ובניגוד למשחקי סטים, רוב המשחקים באפיק לא זמינים בצורת מפתחות מאתרי צד ג'.

אני עדיין ממתין לראות איך ה 12% מתורגמים למחירים נמוכים ביותר בחנות של אפיק..

הפוך גוטה, כל הנושא של המחיר הדפרנציאלי בסטים התחיל מהבכי שלך על זה שאין מחיר מקומי בחנות של אפיק. אז עכשיו קבלנו את המשאלה שלך וכולנו נדפקנו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 ספטמבר 2020, 00:23

ביקשתי מהחנות של אפיק שתתמוך בתמחור מקומי שהוא חשוב מאוד בהרבה מדינות בהנחה שהמפיצות בוחרות בתמחורים נכונים. את התלונות תמשיך להפנות למפיצות.
אתה 'נדפקת' כי בחרת להתעלם מעוד מינוס גדול בחנות של אפיק שהוא תמיכה שולית במכירת מפתחות בחנויות צד שלישי שהיו מעניקות מעקף לתמחורים הזויים של מפיצות, כמו שקורה בסטים.

אגב, עד כמה אירוני שזה שלפורטנייט יש שיתופי פעולה לא נגמרים עם מארבל אבל את המשחק הכי גדול של מארבל הם לא מוכרים בחנות של אפיק?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 ספטמבר 2020, 17:32

You Kazzed it, כרגיל :lol:
ומארבל עצמה לא מוציאה משחקים - רק מספקת זכיונות. אבל אם כבר אתה נכנס לזה, המשחק הכי גדול של מארבל לא נמכר בכלל בPC.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 ספטמבר 2020, 20:50

אה, אז אין לך משהו ענייני להגיד?

המשחק הכי גדול של מארבל לא נמכר כלל ב PC? מצויין. איך זה רלוונטי למשחק שכן נמכר על המחשב אבל לא כביכול בחנות השנייה המצליחה בפלטפורמה (ועם קאט יותר טוב)? מה זה אומר על ההצלחה והרלוונטיות של החנות הזו pray tell? מה זה אומר על החנות כשרוב הלהיטים של השנה לא זמינים לקנייה כלל וכלל? מה זה אומר על החברה של פורנטנייט שלכאורה עדיין לא מציעה תמיכה מספיק טובה ב MTX בחנות שלה עצמה?

למה אתה לא הופך שולחן על היישום של תמחור בשקלים בחנות של אפיק? מה פשר האיפה והאיפה הזה? אתה ואחרים בפורום זה מפסיקים לקנות משחקים בחנות של אפיק שעולים בשקלים יותר ממחיר המשחק בדולרים, נכון?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 ספטמבר 2020, 09:28

Kazz כתב:המשחק הכי גדול של מארבל לא נמכר כלל ב PC? מצויין. איך זה רלוונטי

איך זה רלוונטי? זה רלוונטי כי רק בתגובה הקודמת כתבת "את המשחק הכי גדול של מארבל הם לא מוכרים בחנות של אפיק", וזה נשמע קצת מטופש להתלונן על זה ספציפית מול אפיק כשאת המשחק הכי גדול של מארבל לא מוכרים גם בסטים. אולי היית צריך להיות ספציפי יותר?

Kazz כתב:למה אתה לא הופך שולחן על היישום של תמחור בשקלים בחנות של אפיק? מה פשר האיפה והאיפה הזה? אתה ואחרים בפורום זה מפסיקים לקנות משחקים בחנות של אפיק שעולים בשקלים יותר ממחיר המשחק בדולרים, נכון?

למה אני צריך להפוך שולחן? כשצריך לשלם יותר אני פשוט קונה פחות דברים. הנקודה היא שתמחור בשקלים זה דבר מטומטם גם כשזה בסטים וגם כשזה באפיק כי ברור שזה דופק אותנו, וצריך להיות עם תפיסת מציאות עקומה לחלוטין בשביל לא סתם להצדיק את הדבר הזה אלא לראות אותו כיתרון אחרי שראינו בכל פלטפורמה אפשרית איך זה דופק אותנו (ברובן לפחות יש אפשרות להתחבר עם VPN וחשבון אמריקאי, בסטים לא). אני זוכר רק מישהו אחד בפורום שאיכשהו ניסה להצדיק את זה...
בכל מקרה, ההוצאה שלי בסטים נחתכה באיזה 90% מאז שהם עברו לשקלים, ואני מאמין שאני אחתוך את ההוצאה גם אצל אפיק - לפחות כל עוד המבצעים שלהם לא יהפכו אותם ליותר אטרקטיביים וכל עוד לא יהיה ניתן לפתוח/להסב אצלם חשבון אמריקאי ולשלם בדולרים. התחרות סך הכל עובדת לטובת הצרכן, ורובנו כאן מבינים את זה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 ספטמבר 2020, 18:08

אולי תפסיק עם טיעוני bad faith? המשחק הכי גדול של מארבל לא נמכר גם בסוויץ' וב XBOX.

הנקודה שאתה מיתמם לא להבין היא: יש משחק מארבל חדש שזמין על המחשב, והמפיצה שלו מוכרת אותו בסטים אך לא מוכרת אותו בחנות של אפיק. מה זה אומר על הצלחתה ומידת הרלוונטיות של החנות של אפיק שלא מציעה את המשחק הזה ואת רוב ההוצאות הגדולות של 2020?

המצב עם המשחק של מארבל אירוני כי אפיק מרבה בשיתופי פעולה עם מארבל בפורטנייט. אפשר היה לצפות שהקשר הזה יסייע בהבאת המשחק הגדול הנוכחי של מארבל לחנות של אפיק. אך זה לא קרה.
--
תמחור במטבע מקומי הוא לא טוב ולא רע. מה שהופך אותו פוטנציאלית לכזה הוא ערכי ההמרה שהמפיצות והמפתחות בוחרות למחירים. האם הישראלים מקבלים לרוב מחירים גבוהים יותר מהתמחור בדולרים? כן.
לכן חנות שמאפשרת ותומכת בהנפקת serial keys ללא תשלום נוסף של המפתחת ובמכירת המפתחות האלה באתרים חיצוניים בדולרים, היא חנות עם יתרון משמעותי.
כשהחנות של אפיק מכרה בארץ בדולרים המשתמשים כאן המעיטו ביתרון הזה של סטים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 ספטמבר 2020, 22:15

הרימייק של POP...לא,פשוט לא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 ספטמבר 2020, 09:12

איך מציק לי דמויות אתניות כאלה עם מבטא סופר אמריקאי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2020, 12:59

הלוואי וזאת הייתה הבעיה של הרימייק הזה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 ספטמבר 2020, 13:26

מה נראה לא בסדר? גרפיקה כאילו?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2020, 16:05

גם, אבל לזה ציפינו כבר אחרי ההדלפות שלשום... פשוט מה שראינו זה לגמרי רימאסטר, לא רימייק, אולי רק קטעי הקישור יכולים להחשב רימייק.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 ספטמבר 2020, 16:17

אני באמת חושב שהמקורי נראה טוב יותר,הסגנון האומנותי שלו הרבה יותר קוהרנטי,הרבה יותר שלם ונקי ובחיי שהמודלים של 2003 נראים טוב יותר.
מעבר לזה,מסתבר שהמפתחים של יוביסופט הודו מעולם לא עשו משחק AAA או אפילו משהו שהוא לא משחק מובייל והם בכלל תפקדו כאיזה support studio או משהו וזה למעשה הפרוייקט הגדול הראשון שלהם...כל הכבוד יוביסופט,לתת לצוות לא מנוסה לעשות רימייק לאחד המשחקים שהעלו אתכם לגדולה,בהחלט מכבדים את המורשת של עצמם.
וסתם כי זה שיעשע אותי:
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 105 אורחים