משחקי 2021

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2021

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2021, 11:24

Laskin כתב:אני רוצה GP בדיוק כמו שרציתי אתמול, ואעשה מנוי כפי שתכננתי במרוכז, לחודשיים-שלושה חודשים בשנה בכל שנה טובה, אחרי שיהיה לי מחשב טוב, המשחק הזה לא משנה דבר :)

פשוט הייתי שמח עבור המשחק הזה פשוט לרכוש אותו במחיר מלא כי אני מת על שייפר ושות׳ ואשמח לשלם עליו… אבל לא אם מדובר במוצר נחות משמעותית.

הגזמת עם המוצר הנחות משמעותית, אין בו HDR, זה הכל. נראה שכמו שפייג׳ אמר, אין בו בכלל HDR וב-XSX הוא פשוט משתמש בפיצ׳ר של המערכת הפעלה. אתה גם יכול לקנות אותו ל-PC, יש אוטו-HDR בחלונות 11 ואני בטוח שהמחשב שלך יתמודד איתו יופי.

בנוגע ל-GP, מעניין מה יהיה עם זה בסוף. אם באמת תעשה חודש בשנה או שתעשה כמו כל מנוי ever ופשוט תפעיל אותו ולעולם לא תפסיק אותו :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2021, 11:50

המחשב שלי לא יתמודד איתו יופי ברזולוציה גבוהה, לצערי המחשב שלי די מת כבר כמה חודשים... מאווררים גם הפסיקו לעבוד, אני לא מטפל בו כי אני במוד של להפטר ממנו כבר... אבל אני במוד הזה כבר שנה :(
כבר היה לי GP. פעמיים. הפסקתי את המנוי לא רק בגלל שהמחשב שלי לא מריץ הרבה, אלא כי באמת המשחקים לא עניינו אותי מספיק כדי להצדיק את המחיר. אין לי שום ספק שלפחות עד 2024 אמשיך בדרך שאני מתכנן, אחר כך נראה עד כמה זה יעניין אותי ומה יהיה המחיר של הGP עד אז :) אם אפול על מחיר שנתי במבצע שיהיה זול כמו 3 חודשים מן הסתם אלך על זה.

לגבי המשחק בקונסולות הדור הקודם - מחסור בHDR + רזולוציית ביניים למשחק כזה - זה די מעפן. כאילו, ממתי נדב "HDR הרבה יותר משמעותי מדברים אחרים" מדבר ככה על HDR? :) ברור שזה לא משהו ממש חרפתי או בלתי שחיק, אבל זה כן יבאס אותי לשחק בלי, אז באסה לי ובאסה גם למיקרוסופט, שלא יקבלו ממני סכום של משחק מלא רק בגלל ההתעקשות שלהם שלא לשים 2 אנשים לעבוד על זה יומיים :/
וכן, זה PR די רע... גם לONE X אגב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2021, 12:09

Laskin כתב:המחשב שלי לא יתמודד איתו יופי ברזולוציה גבוהה, לצערי המחשב שלי די מת כבר כמה חודשים... מאווררים גם הפסיקו לעבוד, אני לא מטפל בו כי אני במוד של להפטר ממנו כבר... אבל אני במוד הזה כבר שנה :(
כבר היה לי GP. פעמיים. הפסקתי את המנוי לא רק בגלל שהמחשב שלי לא מריץ הרבה, אלא כי באמת המשחקים לא עניינו אותי מספיק כדי להצדיק את המחיר. אין לי שום ספק שלפחות עד 2024 אמשיך בדרך שאני מתכנן, אחר כך נראה עד כמה זה יעניין אותי ומה יהיה המחיר של הGP עד אז :) אם אפול על מחיר שנתי במבצע שיהיה זול כמו 3 חודשים מן הסתם אלך על זה.

לגבי המשחק בקונסולות הדור הקודם - מחסור בHDR + רזולוציית ביניים למשחק כזה - זה די מעפן. כאילו, ממתי נדב "HDR הרבה יותר משמעותי מדברים אחרים" מדבר ככה על HDR? :) ברור שזה לא משהו ממש חרפתי או בלתי שחיק, אבל זה כן יבאס אותי לשחק בלי, אז באסה לי ובאסה גם למיקרוסופט, שלא יקבלו ממני סכום של משחק מלא רק בגלל ההתעקשות שלהם שלא לשים 2 אנשים לעבוד על זה יומיים :/
וכן, זה PR די רע... גם לONE X אגב.

אין ספק ש-HDR הוא דבר חשוב, גם אין ספק שבחיים לא הייתי מדלג או דוחה משחק כי אין לו או יש לו HDR, זה די מגוחך. וזה לא שיש בגרסאות אחרות, כן? זה פשוט Auto HDR של המערכת הפעלה. אם HDR חשוב לך יותר כל כך אז תקנה XSX, יש עליה יותר מאלף משחקים שיש בהם HDR שאין בפס5 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2021, 12:19

כן ממש הגיוני לקנות קונסולה בשביל זה כשאני מתכנן לרכוש מחשב גם ככה בהמשך :)
יש את זה בגרסאות אחרות, העובדה שזה מגיע באיזה פיצ׳ר אוטומטי של מיקרוסופט לא רלוונטית לעובדה שזה קיים שם והמשחק יראה הרבה הרבה יותר יפה על הטלויזיה שלי איתו, אז ברור שאמתין.
אם יגידו שזה חרא של hdr ועושה בעיות זה משהו אחר, אבל ממה שהבנתי זה לא המצב עם הפיצ׳ר הזה.
בחירה משונה, ועבורי זה כן דיל ברייקר…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2021, 12:25

Laskin כתב:כן ממש הגיוני לקנות קונסולה בשביל זה כשאני מתכנן לרכוש מחשב גם ככה בהמשך :)
יש את זה בגרסאות אחרות, העובדה שזה מגיע באיזה פיצ׳ר אוטומטי של מיקרוסופט לא רלוונטית לעובדה שזה קיים שם והמשחק יראה הרבה הרבה יותר יפה על הטלויזיה שלי איתו, אז ברור שאמתין.
אם יגידו שזה חרא של hdr ועושה בעיות זה משהו אחר, אבל ממה שהבנתי זה לא המצב עם הפיצ׳ר הזה.
בחירה משונה, ועבורי זה כן דיל ברייקר…

שוב, אין פה בחירה. אין במשחק HDR, יש הרבה משחקים בלי HDR, בטח שהם אינדים בתקציב קטן יחסית. זה לא שהם בחרו שבגרסה X יהיה ובגרסה Y לא יהיה, פשוט אין במשחק הזה HDR. אפילו במפלצות ענק כמו RDR2 ה-HDR דפוק לגמרי, אז אני לא בדיוק בשוק שמפתחת פיצית שמוציאה משחק kickstarter תוציא משחק בלי HDR.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2021, 12:48

די נו, זה לא "משחק קיקסטארטר" כבר שנתיים וחצי, אלא משחק צד א' של המפיצה כמעט הכי גדולה בתעשייה, שמחזיקה פלטפורמות ענקיות...
לגבי RDR2 כבר יצאו מאז עדכונים רבים והבנתי שהHDR שלו מעולה, ועברו 3 שנים מאז, אני מצפה לזה כסטנדרט גם במשחקים קטנים בהרבה.
בקיצור יש את זה במחשב, אני אשחק בו שם בעוד שנה... מקווה שהם בכל זאת ישקיעו טיפה ויישמו את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2021, 13:41

Laskin כתב:די נו, זה לא "משחק קיקסטארטר" כבר שנתיים וחצי, אלא משחק צד א' של המפיצה כמעט הכי גדולה בתעשייה, שמחזיקה פלטפורמות ענקיות...
לגבי RDR2 כבר יצאו מאז עדכונים רבים והבנתי שהHDR שלו מעולה, ועברו 3 שנים מאז, אני מצפה לזה כסטנדרט גם במשחקים קטנים בהרבה.
בקיצור יש את זה במחשב, אני אשחק בו שם בעוד שנה... מקווה שהם בכל זאת ישקיעו טיפה ויישמו את זה.

זאת דאבלפיין לאסקין, מיקרוסופט קנו אותם לפני שנתיים אבל הם לא בדיוק tech powerhouse. זה לא משחק יותר מדי מתקדם גרפית ואם מפלצות טכניות כמו רוקסטאר הצליחו לפשל את זה ואינדים לרוב מתעלמים מזה אז כנראה שזה לא פשוט מספיק לחברה בלי נסיון בתחום לעשות את זה. בהתחלה התבאסת שזאת סוג של אפליה בין פלטפורמות של מיקרווספט ושל סוני ואם זה היה המקרה אז אתה צודק, אבל הם פשוט לא עשו HDR בכלליות וזה משהו די נפוץ אצל מפתחות קטנות או משחקי אינדי. אוקיי, הם צריכים לעלות לשלב הבא, בזה אתה צודק, אבל זה המצב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יולי 2021, 13:48

גם רמדי לא עשו hdr לגרסאות הקונסולה הרגילות של control. והם בהחלט tech powerhouse. מצד שני, זה לא מנע ממנו, גם בגרסאות הדור הקודם, להיות אחד המשחקים הכי יפים ומתקדמים גרפית.

אהה אבל שכחתי... לאסקין דחייניסט.. הוא כבר ישחק בו על ה ps6.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2021, 15:41

Klayman כתב:גם רמדי לא עשו hdr לגרסאות הקונסולה הרגילות של control. והם בהחלט tech powerhouse. מצד שני, זה לא מנע ממנו, גם בגרסאות הדור הקודם, להיות אחד המשחקים הכי יפים ומתקדמים גרפית.

אהה אבל שכחתי... לאסקין דחייניסט.. הוא כבר ישחק בו על ה ps6.

אני כבר הבנתי שאם ההפרשים בין הגרסאות הם לא יום ולילה (כמו נניח 60fps), אין באמת מה לחכות. משחק יפה בהגדרות לא אידיאלות ב-2020 הוא מכוער בהגדרות אידיאליות ב-2026. פשוט לא שווה לחכות, אפילו אם עושים ויתור קל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 יולי 2021, 16:44

משחק אינדי קטן בשם Death's Door שיוצא היום מקבל בינתיים ביקורות פשוט מעולות וכמעט כל המבקרים די עפים עליו והדבר הכי מדהים הוא שמדובר במשחק שפותח על ידי 2 חבר׳ה בלבד.
הוא ממש נראה הטעם שלי,ארט סטייל מעולה וגיימפליי שנראה די קליל.

*לא בגיימפאס

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2021, 17:50

איזה יופי, הוא היה נראה ממש מבטיח כשנחשף לראשונה, נראה לי שיש לנו את הHades של השנה :)
תענוג, אני אקפוץ לקרוא ביקורות כדי לראות אם מתאים לי, אם כן אני רוכש היום

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 יולי 2021, 17:51

הוא כרגע נמכר ב-65 שח ובהנחה של 15% עד השיחרור הרשמי בערב,אז שווה לך להזדרז לאסקין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2021, 18:28

מקווה שאספיק, אם לא אז ירוויחו עליי עוד כמה שקלים, שיהיה לשני החבר׳ה האלה איך להגיע באוטובוס ולפתח את המשחק הבא שלהם :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יולי 2021, 19:25

עזוב לאסקין. אין לו HDR. תוותר :).
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יולי 2021, 19:27

Uncle Pey'j כתב:משחק אינדי קטן בשם Death's Door שיוצא היום מקבל בינתיים ביקורות פשוט מעולות וכמעט כל המבקרים די עפים עליו והדבר הכי מדהים הוא שמדובר במשחק שפותח על ידי 2 חבר׳ה בלבד.
הוא ממש נראה הטעם שלי,ארט סטייל מעולה וגיימפליי שנראה די קליל.

*לא בגיימפאס

עשיתי לו פרי-אורדר ושיחקתי עכשיו כשעה. נכון למה ששיחקתי, היה כיף. מוזיקה נהדרת ממש ולא חוזרת על עצמה. הומור ציני/אפל שכזה, משחקיות די זורמת לבינתיים.
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 יולי 2021, 11:36

קניתי לקונסולה גם כן ושיחקתי שעה, ממש נחמד, כמה דברים קטנים שמציקים לי במערכת הקרב אבל די זניח בינתיים. אחלה עיצוב שלבים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יולי 2021, 13:04

עוד משחק שאין על הסוויץ אבל יהיה מושלם על הSteam deck שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2021, 15:04

המשחק humankind של סגה יוצא בקרוב והם כבר מעכשיו ביטלו את הגנת denuvo שהייתה אמורה להיות בהשקת המשחק, מחשש לאותו שיט שקורה במשחקים אחרים כמו re8.
המשחק עוד לא נפרץ, אז כנראה שפשוט הם רואים בבדיקות הפנימיות שלהם שהוא מחרבן ביצועים קשות או משהו והחליטו לוותר…

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 יולי 2021, 16:02

deep dive על גרסת הXSX של The Ascent אהבתי הכל. כולל איך שחלק מהאויבים בעצמם יודעים להיכנס לcover
יהיה מושלם על הSteam deck כבר אמרתי? :) שם פה בגלל שיוצא גם לPC.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יולי 2021, 16:18

בקצב הנוכחי, עד שתשים את ידייך על סטים דק, החומרה שלו כבר תהיה די מיושנת (סוף 2022 במקרה הטוב, אם יהיה לך מזל). אבל בהצלחה עם זה. או שתקנה מספסרים שוב ;)
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 יולי 2021, 16:53

ובדיוק בגלל זה אמרתי שזו תמיד תהיה בעיני בעיקר מכונת אינדים כמה זמן היא תריץ משחקים חדשים? עד 2023 גג? רוב חייה היא תהיה מכונת אינדים.

ובנוגע לפס5 מבטיח לך שאם אני צריך שוב לבחור אם לשלם 2900 שקל או להיות בלי הפס5 אני בוחר לשלם שוב. הפס4 בשלב הזה זו בושה :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2021, 18:52

The ascent ירוץ גרוע עם הסטים דק, או שירוץ סביר בהגדרות סופר נמוכות… זה משחק יחסיך כבד ממה שראיתי, וזה משחק שכדאי מאוד לשחק ב-60 פריימים… בקיצור בהצלחה עם זה, אבל הימור שלי - לא יהיה לך סטים דק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2021, 19:11

כן, זה נראה כמו משחק מרשים גרפית, יש שם כמה אפקטים ממש מרשימים. זה משחק למוניטור מחשב או טלביזית 4K טובה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 יולי 2021, 19:45

Laskin כתב:The ascent ירוץ גרוע עם הסטים דק, או שירוץ סביר בהגדרות סופר נמוכות… זה משחק יחסיך כבד ממה שראיתי, וזה משחק שכדאי מאוד לשחק ב-60 פריימים… בקיצור בהצלחה עם זה, אבל הימור שלי - לא יהיה לך סטים דק.

זה יוצא גם לאקסבוקס ONE לאסקין :) אם האקסבוקס וואן מריץ את זה אני ממש בספק שהסטים דק לא יוכל להריץ את זה. נכון זה לא יהיה מרשים כמו בXSX אני מסכים בהחלט איתכם על זה, אבל לרוץ זה חייב לרוץ לדעתי.

בנוגע להימור שלך אם יהיה לי סטים דק אני לא יודע למה אתה מפקפק בזה לאסקין :) כי עוד לא הבאתי את הXSX ? כי עוד אין לה משהו שאני רוצה לשחק.

יהיה לי גם סוויץ לייט בנובמבר :) אני לא כל כך מבין את מלחמת ה"או זה או זה"

בהחלט יכול להיות שאני אתחרט ואחזור בי מהרצון לרכוש אותה אבל כרגע אני לא רואה למה אני אעשה את זה לעצמי.

רק שתבינו את הראש שלי, אצלי אלא אם כן מדובר בAAA של סוני? אם הייתי יכול הייתי משחק כל משחק שבעולם על מכשיר נייד :)
רק מעט מאוד אנשים רוצים דבר כזה, אבל זה הנישה של הסטים דק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2021, 20:19

הוא גם יוכל לרוץ על הסוויץ׳ עם מספיק שינמוכים, אז מה? זה משחק שהרבה ממנו זה האפקטים והיופי, אני חושב שהוא יראה די זוועה על הסטים דק ובטח ירוץ בקושי ב-30 פריימים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 162 אורחים