נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי kririn » 24 אוגוסט 2020, 21:04

swym כתב:
DrKeo כתב:רק שזה לא בדיוק ככה, אם סוני הייתה עושה צי'פ עם 54CU אז היה לה צ'יפ גדול משל מיקרוסופט בצורה די משמעותית (FRONT END גדול ב-50% ו-7% יותר CUs) כך שזה היה בשביל סוני סוג של 1 או 0, או ללכת על צ'יפ קטן ולנסות להריץ אותו כמה שיותר מהר או ללכת על ציפ ענקי משמעותית ממה שיש להם כרגע (FRONT END גדול ב-50% ו-50% יותר CUs). אז כן, היו להם כל מני אופציות, הם גם יכלו לבנות קונסולה עם 18CU וגם יכלו 72CU, אבל ראליסטית הם היו תקועים על אחת משתי קונפיגורציות ואחת מהן הייתה גדולה ויקרה מדי לדם שלהם כנראה.

אה, מה זאת אומרת Front End גדול יותר? FSB?
כמו שאמרתי, סוני יכלה לעשות צ'יפ גם עם 48 או 57 או כל מספר שתרצה כי לא באמת צריך מכפלה של 36CU ואפילו לא 18CU בשביל להריץ משחקי PS4. רק בסוני וAMD יודעים למה הם בחרו דווקא בקונפיגורציה הזו ולא אחרת, אבל תאימות לאחור היא כנראה לא הסיבה.
(פייג': הyields לא היו עד כדי כך מכה, כי מלבד הטריידאוף, השמשה של 54 מתוך 56 עדיין היה מאפשר להם להשתמש בכל חתיכת סיליקון עם 2CU דפוקים).
מה שכן, כנראה היה פה איזה trade-off ופשרות בין כל מיני אלמנטים שאחד מהם בא על חשבון השני. זה בסופו של דבר מאד מזכיר לי את הבחירה של מיקרוסופט בתחילת הדור הזה: בחירה ב-DDR במקום GDDR כדי שיוכלו להכניס יותר זיכרון, מה שהצריך ESRAM, מה שהוביל לצ'יפ יותר גדול ויותר יקר עם ביצועים פחותים מזה של סוני. הפעם הסיפור הפוך.

חלק מהביצועים הפחותים ,היה בגלל הקושי של המפתחות
לנצל את הesram
הכמות שלו היתה קטנה מאוד ,הוא היה מהיר מאוד ,ותאורטית אפשר לנצל אותו לשפר ביצועים ,אבל זה הצריך פיתוח מיוחד בשביל זה
חלק מהמפתחות לפחות בתקופת ההשקה ,ניצלו רק את הddr3
כמו בהרבה מחשבים ניידים עם כרטיס מסך ob

מעבר לזה הgpu בps4 חזק יותר
אבל עניין הesram גם פגע בביצועים בפועל
עם ms היתה דוחפת לצד הddr3
2 גיגה של gddr5 ,לסוני לא היה יתרון משמעותי בזיכרון
כי מפתחות היו רגילות לשילובים כאלו מהpc
וזה 8 ram
+
2 גיגה vram

לאומת 8 משולב בps4

אני לא יודע למה ms החליטה על esram
ועוד בכמות כזאת קטנה יחסית לדור
זמ מוזר ,כי גם עם חושבים על תאימות לאחור שגם ככה
לא היתה בהתחלה ,ל360 היה בין היתר dsram ולא esram

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 31 אוגוסט 2020, 10:07

DrKeo כתב:סוני לא יכולה לעשות צ'יפ עם 57 CU, הארכיטקטורה של RDNA (וגם של GCN אגב) לא מרשה את זה. יש חוקים מאוד ספציפים בבסיס הארכיטקטורה שאתה צריך ללכת אחריהם כמו למשל מספר CU זוגי (כי כל שני CU מרכיבים WGP אחד עם L0 משותף) כך שאתה לא יכול לבנות למשל GPU מבוסס RDNA עם מספר אי זוגי של CU. אני משער שבתאוריה הכל אפשרי אם אתה מוכן להפוך את הארכיטקטורה על הראש, להתעלם מהקונספט של WGP שהוא אחת הסיבות הגדולות לשיפור בצריכת רוחב פס זיכרון של RDNA לעומת GCN, אבל זה נשמע כמעט מגוחך. אתה גם לא יכול לעשות 54 מתוך 56 CU פעילים, כלומר אלה אם יש לך SE אחד בודד ואז כנראה שיצא לך חתיכת GPU מוזר ומוגבל, אני בספק אם 54CU מסוגלים לפעול כמו שצריך על SE אחד. SE אחד גם אומר שאין להם את אותו מספר רכיבים שיש בפרו, למשל יהיו להם 32 ROPS במקום 64, כך שזה אפילו פחות הגיוני. ההודעה שלך בעצם שוברת המון כללים בארכיטקטורה של RDNA כך שלא ממש ברור לי מאיפה אתה מביא את כל זה. אני מבין את המסר הכללי שלך, שסוני לא הייתה מוגבלת ל-36CU בגלל BC, אבל נראה מההודעה שאתה לא ממש מכיר את RDNA והמגבלות שלה (שחלקן תורשה מ-GCN אגב, למשל SE מאוזנים).

האם סוני הייתה מוגבלת ל-36CU בשביל תמיכה לאחור בפס4/פרו? סביר להניח. כמובן שזה לא בטוח ב-100%, אבל זה לגמרי סביר להניח.

אתה מסתכל על סתם מספרים אקראיים שהקלדתי ומתעלם מהנקודה עצמה: ברור שזה לא באמת "כל מספר שתרצה" כי יש ארכיטקטורה לעבוד איתה, ולכן גם 543430 CUs הם לא אופציה ריאלית. הנקודה היא שלא משנה מה היה נבחר במגבלות הארכיטקטורה, המכשיר לא צריך תאימות לאחור לPro אלא רק לPS4 הרגילה.
ויותר מזה, סביר להניח שגם תאימות לPS4 הרגילה אפשר לקבל גם בלי מכפלה מדוייקת של ה-CUs, ומכשיר עם 543430 CUs יוכל בכל זאת להריץ משחקי PS4 בלי שום בעיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2020, 16:52

סוני מבצעת תאימות לאחור ברמת החומרה, האם היא יכולה לכבות כמות רנדומלית של CUs? זה לא לגמרי ברור. אנחנו יודעים שהיא יכולה לכבות SE שלם כעובדה, CUs אנדבידואלים זה משהו שמעולם לא נעשה נייטיבית בכרטיס מסחרי אז זה סימן שאלה . אם היא באמת צריכה לכבות פר SE זה אומר שהיא יכלה לשים 36CU עם שני SE (אחד כבוי זה הפס4, שניהם דולקים זאת הפרו) או 54CUs עם שלושה SE (אחד כבוי זה הפרו, שניים כבויים זה הפס4).

כלומר סוני יכלה לעשות צ׳יפ יחסית קטן עם 36CUs או צ׳יפ גדול משמעותית משל ה-xsx עם 54CUs (גדול גם כי יש SE נוסף וגם יש 4 cu נוספים). אם סוני יכלה לבחור רק זה או זה, זה מסביר למה הם רצים במהירות שעון הזויה, כי הם העדיפו צ׳יפ קטן ולהתאבד על המהירות שעון מאשר צ׳יפ גדול משל MS. האם הם תקועים על 54 או 36 CUs? אני לא יודע עובדתית, אבל זה מתישב ממש טוב עם ארכיטקטורת RDNA ועם הבחירות שסוני עשו (מהירות שעון גבוהה בצורה הזויה ו״במקרה״ בול כפולה של 18 שוב).
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 01 ספטמבר 2020, 15:07

איזה יצרנית של אוזניות גיימרים פחות או יותר אישרה שבפס5 לא יהיה חיבור אופטי, די צפוי אבל עדיין מבאס.. אני מניח ש ARC עם Latency מפוקפק זאת התקווה האחרונה כרגע, בהנחה שהם יתמכו בפורמטים דחוסים כמו ב series x וקונסולות קודמות שלהם ולא יתקמצנו עד הסוף ויעשו לי נינטנדו :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2020, 15:20

זה ממש נוראי... אני ממש לא מבין איך אני אמור לשחק ב4k/120 אם אין לי רסיבר ממש חדשני ויקר
ברסיבר הנכחי שלי אפילו אין HDMI אז אני ממש תלוי באופטי הזה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2020, 15:22

Laskin כתב:זה ממש נוראי... אני ממש לא מבין איך אני אמור לשחק ב4k/120 אם אין לי רסיבר ממש חדשני ויקר
ברסיבר הנכחי שלי אפילו אין HDMI אז אני ממש תלוי באופטי הזה...

ARC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2020, 15:26

זה לא תחת? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2020, 16:16

Laskin כתב:זה לא תחת? :)

תלוי בגרסה שהטלביזיה שלך מציעה אני משער. אני רק רואה תוכן וידאו דרך ARC אז אין לי מושג כמה זה מפריע לגיימינג. האמת שבלי ARC אני לא ממש אוכל להשתמש בפס5 כמו שצריך :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 ספטמבר 2020, 21:32

idan כתב:איזה יצרנית של אוזניות גיימרים פחות או יותר אישרה שבפס5 לא יהיה חיבור אופטי, די צפוי אבל עדיין מבאס.. אני מניח ש ARC עם Latency מפוקפק זאת התקווה האחרונה כרגע, בהנחה שהם יתמכו בפורמטים דחוסים כמו ב series x וקונסולות קודמות שלהם ולא יתקמצנו עד הסוף ויעשו לי נינטנדו :(

עם יש לך בטלוויזיה חיבור אופטי ורסיבר עם חיבור אופטי תואם
(יש 2 תקנים שונים בשוק )
אתה יכול לעקוף את הבעיה ,ככה כל הציוד שלי מחובר דרך hdmi
ואני מוציא סאונד מהטלוויזיה עצמה למגבר דרך האופטי
למעשה כל מה שמוציא סאונד דרך הhdmi ,מוציא לי דרך 2 רמקולים גדולים שחיברתי למגבר

זה לא סראונד ,תאורטית אני יכול
אבל לסראונד יש לי רק רמקולים קטנים ומעדיף את הסטאריו
המאוד גדולים
שאני רוצה סראונד אני פשוט משתמש באוזניות גימינג
שלפחות מרגישות כמו סראונד ,לא יודע עם זה אמיתי או מדומה

בעניין חיבור קומפוזיט ,הרבה טלוויזיות כבר לא מגיעות עם זה
וגם לא לכולן יש 3.5
אני בטלוויזיה הקודמת ישתמשתי בכבל 3.5 שהוציא מהטלוויזיה
לקומפוזיט למגבר דרך כבל כזה
אבל בחלק מהדגמים החיבור הזה כבר לא נתמך

יש לי wi fi ובלוטות בטלוויזיה ,אבל לא מגבר אלחוטי
אני חושב שלכיוון הזה התעשייה הולכת
יותר מגברים עם תמיכה אלחוטית ,פחות חיבורים פיזים
נכון שזה פחות אמין מפיזי ,אבל נקווה שישפרו את האמינות

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 02 ספטמבר 2020, 04:06

כן, זו גם אופציה, אבל זה לא ממש מנטרל את הפוטנציאל של בעיות לאג כי עדיין יש לך מכשיר בין הקונסולה למערכת שמע ואם אני כבר מחוייב להשתמש ב passthrough של הטלוויזיה אז אני מעדיף קודם לנסות את מזלי עם ARC. אבל בשביל לאסקין שאין לו חיבור HDMI זה פיתרון, לפחות בשביל לקבל סטריאו. בשביל סראונד עדיין צריך שהטלוויזיה תתמוך ב Passthrough של dolby/dts דרך חיבור אופטי (טלוויזיות חדשות בדר"כ תומכות, לפחות ב dolby) וכמובן שגם הפס5 תתמוך בהם כי לכבל אופטי אין מספיק רוחב פס בשביל יותר מ 2.0 pcm.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 ספטמבר 2020, 06:19

idan כתב:כן, זו גם אופציה, אבל זה לא ממש מנטרל את הפוטנציאל של בעיות לאג כי עדיין יש לך מכשיר בין הקונסולה למערכת שמע ואם אני כבר מחוייב להשתמש ב passthrough של הטלוויזיה אז אני מעדיף קודם לנסות את מזלי עם ARC. אבל בשביל לאסקין שאין לו חיבור HDMI זה פיתרון, לפחות בשביל לקבל סטריאו. בשביל סראונד עדיין צריך שהטלוויזיה תתמוך ב Passthrough של dolby/dts דרך חיבור אופטי (טלוויזיות חדשות בדר"כ תומכות, לפחות ב dolby) וכמובן שגם הפס5 תתמוך בהם כי לכבל אופטי אין מספיק רוחב פס בשביל יותר מ 2.0 pcm.

גם במקרה ויהיה לאג ,זה יהיה רק של הסאונד
הקונסולה גם ככה מעבירה את הכל דרך הhdmi
והשאלה בנוגע ללאג סאונד ,עד כמה זה באמת יהיה משמעותי
אני אישית לא הבחנתי במשהו מורגש ,וכבר כמה שנים אני משחק ככה

אין לי את הציוד של דיגיטל פנדורי ,לבדוק לעומק
אבל אף פעם לא קיבלתי לאג סאונד מורגש בחיבור פיזי
שזה קרה לי ,זה תמיד היה סרטון לא מקצועי שהוקלט גרוע ו.
ובמשחקים אף פעם לא

כן היו לי בעיות עם ציוד בלוטות
אבל זה היה תקן ישן יותר של בלוטות ,לא יודע עם היום עדין יש
לאג מורגש בציוד מודרני

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 02 ספטמבר 2020, 08:03

אם לא הבחנת אז כנראה שאין לך לאג.. לא חייב שיהיה, זה גם תלוי בקומבינציה של טלוויזיה-רסיבר/סאונדבר-קונסולה ואיך הם "משחקים" יפה ביחד. פשוט חיבור ישיר הוא הרבה יותר אמין ולא משאיר מקום למזל ולכן מן הסתם תמיד עדיף, או לכל הפחות זה נחמד שיש את האופציה למקרה שהעסק לא מתפקד כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 ספטמבר 2020, 11:32

אני חושב שחיבור של הHDMI לטלוויזיה, וממנה חיבור אופטי לרסיבר יהיה ברירת מחדל טובה גם למי שיש לו HDMI ברסיבר. אני בספק אם יהיה אפשר לשים לב לאיזשהו דיליי (הכמה מילישניות שכל העסק לוקח, זה כנראה מקביל לכמה מילישניות שהטלוויזיה גם ככה צריכה בשביל להציג את התמונה).
הייתי אומר שהגיע הזמן להתקדם לרסיבר עם HDMI מודרני כי חיבור אופטי זה כבר פאסה ולא יכול להעביר אטמוס או DTS:X, אבל מצד שני גם הPS5 לא... :x

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 ספטמבר 2020, 12:03

swym כתב:אני חושב שחיבור של הHDMI לטלוויזיה, וממנה חיבור אופטי לרסיבר יהיה ברירת מחדל טובה גם למי שיש לו HDMI ברסיבר. אני בספק אם יהיה אפשר לשים לב לאיזשהו דיליי (הכמה מילישניות שכל העסק לוקח, זה כנראה מקביל לכמה מילישניות שהטלוויזיה גם ככה צריכה בשביל להציג את התמונה).
הייתי אומר שהגיע הזמן להתקדם לרסיבר עם HDMI מודרני כי חיבור אופטי זה כבר פאסה ולא יכול להעביר אטמוס או DTS:X, אבל מצד שני גם הPS5 לא... :x

אבל אם רוצים לשחק ברזולוציות גבוהות עם ריפרש גבוהה - זה נראה לי מחייב רסיבר ממש ממש חדיש ויקר, לא? עם HDMI 2.1... זה כמעט ולא קיים אצל אף אחד. תתקנו אותי אם אני טועה...

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 ספטמבר 2020, 12:19

אם רוצים רזולוציות גבוהות וריפרש גבוה, זה קודם כל מחייב גם טלוויזיה ממש יקרה ותומכת :)
באמת יש מעט מאד רסיברים שתומכים בHDMI 2.1 כי זה עסק לגמרי חדש, אבל אפשר כבר למצוא מכשירים כמו ה-AVR-X2700H. יעלה לך פחות מOLED חדשה...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 ספטמבר 2020, 13:41

אני בכל מקרה רוכש OLED חדשה... ואחת שיכולה להתמודד עם 120 פריימים, gsync והכל. חבל שהם לכאורה מחייבים אותי ברסיבר חדש, אבל לא ארכוש, אנסה פתרונות אחרים, בתקווה שלא יהיה לאג.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 02 ספטמבר 2020, 13:47

אתה לא חייב לקנות מיד רסיבר. תוכל להסתפק לשנה שנתיים בסאונד של הטלוויזיה ואחרי שהמחירים ירדו, תוכל לקנות רסיבר מתקדם במחיר יותר סביר

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 02 ספטמבר 2020, 17:21

DrKeo כתב:סוני מבצעת תאימות לאחור ברמת החומרה, האם היא יכולה לכבות כמות רנדומלית של CUs? זה לא לגמרי ברור. אנחנו יודעים שהיא יכולה לכבות SE שלם כעובדה, CUs אנדבידואלים זה משהו שמעולם לא נעשה נייטיבית בכרטיס מסחרי אז זה סימן שאלה . אם היא באמת צריכה לכבות פר SE זה אומר שהיא יכלה לשים 36CU עם שני SE (אחד כבוי זה הפס4, שניהם דולקים זאת הפרו) או 54CUs עם שלושה SE (אחד כבוי זה הפרו, שניים כבויים זה הפס4).

כלומר סוני יכלה לעשות צ׳יפ יחסית קטן עם 36CUs או צ׳יפ גדול משמעותית משל ה-xsx עם 54CUs (גדול גם כי יש SE נוסף וגם יש 4 cu נוספים). אם סוני יכלה לבחור רק זה או זה, זה מסביר למה הם רצים במהירות שעון הזויה, כי הם העדיפו צ׳יפ קטן ולהתאבד על המהירות שעון מאשר צ׳יפ גדול משל MS. האם הם תקועים על 54 או 36 CUs? אני לא יודע עובדתית, אבל זה מתישב ממש טוב עם ארכיטקטורת RDNA ועם הבחירות שסוני עשו (מהירות שעון גבוהה בצורה הזויה ו״במקרה״ בול כפולה של 18 שוב).

אם השמועות שצ'יפ RDNA2 יכול להגיע עד 80CUs נכונות, אז ישנה גם הסבירות שסוני בחרה ללכת על צ'יפ קטן בשביל שיהיה לה אפיק לשדרוג הצ'יפ כמו שהיא עשתה עם ה PS4 Pro. מי יודע, אולי בעוד 3 שנים נקבל PS5 פרו עם צ'יפ 72CUs. לעומת זאת, אני לא רואה איך מיקרוסופט יכולה לשדרג את הצ'יפ של ה Series X באותה צורה.. אבל סביר להניח שהיא לא תצטרך את זה כמו סוני. אני די בטוח שמיקרוסופט משתמשת בחומרה שלה בשכבה הרבה יותר עבה של אבסטרקציה בכל מה שנוגע לפיתוח. זה אמנם מוסיף latency ו overhead אבל עושה למיקרוסופט את החיים קלים בכל מה שנוגע לפיתוח פורטים מחומרה אחת לשניה סטייל אפל עם האייפון. אז ככל הנראה מיקרוסופט תוכל לקחת את הצ'יפ הכי חדש של AMD בעוד כמה שנים ותרכיב ממנו חומרה חדשה לאקסבוקס.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 ספטמבר 2020, 20:03

dean כתב:
DrKeo כתב:סוני מבצעת תאימות לאחור ברמת החומרה, האם היא יכולה לכבות כמות רנדומלית של CUs? זה לא לגמרי ברור. אנחנו יודעים שהיא יכולה לכבות SE שלם כעובדה, CUs אנדבידואלים זה משהו שמעולם לא נעשה נייטיבית בכרטיס מסחרי אז זה סימן שאלה . אם היא באמת צריכה לכבות פר SE זה אומר שהיא יכלה לשים 36CU עם שני SE (אחד כבוי זה הפס4, שניהם דולקים זאת הפרו) או 54CUs עם שלושה SE (אחד כבוי זה הפרו, שניים כבויים זה הפס4).

אם השמועות שצ'יפ RDNA2 יכול להגיע עד 80CUs נכונות, אז ישנה גם הסבירות שסוני בחרה ללכת על צ'יפ קטן בשביל שיהיה לה אפיק לשדרוג הצ'יפ כמו שהיא עשתה עם ה PS4 Pro. מי יודע, אולי בעוד 3 שנים נקבל PS5 פרו עם צ'יפ 72CUs. לעומת זאת, אני לא רואה איך מיקרוסופט יכולה לשדרג את הצ'יפ של ה Series X באותה צורה.. אבל סביר להניח שהיא לא תצטרך את זה כמו סוני. אני די בטוח שמיקרוסופט משתמשת בחומרה שלה בשכבה הרבה יותר עבה של אבסטרקציה בכל מה שנוגע לפיתוח. זה אמנם מוסיף latency ו overhead אבל עושה למיקרוסופט את החיים קלים בכל מה שנוגע לפיתוח פורטים מחומרה אחת לשניה סטייל אפל עם האייפון. אז ככל הנראה מיקרוסופט תוכל לקחת את הצ'יפ הכי חדש של AMD בעוד כמה שנים ותרכיב ממנו חומרה חדשה לאקסבוקס.

במכירות בפועל הps4 pro
והxbo x ,מכרו הרבה הרבה פחות מהגרסאות הזולות
וזה למרות שסוני וms השקיעו לא מאט כסף בזה
ומפתחות היו צריכות להציג שיפורים במשחקים תומכים

אני ממש ממש לא בטוח שזה יחזור
זה דור שיתחיל אני מעריך רובו ב4k ,אבל שמשחקים יהיו כבדים יותר ויותר בעתיד ,זה דור שיוכל במשחקים הכבדים לרדת גם ל1080p
לשמור על ביצועים טובים 5-6 שנים
ככה שאני ממש לא מריח דגמי פרו

אני מריח דגמי lite ,ממש ממש מריח את זה
אני מריח דגמים שיבוא עם ssd פנימי בנפח גדול יותר
אני מריח כל מיני באנדלים בעתיד

אני פשוט לא חושב שילכו על פרו

כל הזמן יש שמועות על סוויץ פרו ,ובינתים לא ראינו אף הכרזה כזאת
דור קודם בנידות הם עשו את הn3ds
וn2ds ,אבל בניגוד לסוני וms ,נינטנדו פשוט הפסיקו למכור וליצר
2ds ו3ds רגילות ,ככה שלא ידוע כמה הדגמים האלו באמת היו מוכרים
לצד הדגמים הישנים עם אבדל משמעותי במחיר

מה שכן רוב המפתחות לא נטשו את הדגמים הישנים באותה התקופה
והיו רק טיפה משחקים בילעדים ל n3ds / n2ds
בps4 pro
Xbo- x
לא יצא אפילו בילעדי בודד ,אז מה הטעם בקונסולות כאלו ?
זה לא יתחרה במחשב משחקים יקר שעולה פי כמה בכל מקרה
הקהל נעשה שרוצה " סופר גרפיקה " במחיר יקר מאוד
זה קהל קטן ,והם בכל מקרה יקנו מחשבים ב1500 דולר ויותר
אז למי בדיוק מוכרים דגמי פרו ?
אני קניתי xbo-x ,רק כי המחיר היה כבר זול ,לא היתי משלם 1000 שקל יותר על זה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ספטמבר 2020, 02:00

Death Stranding 2

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 ספטמבר 2020, 14:39

GT7, sackboy, destruction allstars , deamon's souls ו Returnal קיבלו ארטבוקס (לא סופי) באמזון אוסטרליה, לפני שמהר הורידו אותם. זה לא בהכרח אומר משהו, אבל אפשר גם לראות בזה סימן חיובי לכך שמדובר במשחקים שיגיעו בחלון שיגור/חודשים הראשונים של הפס5 אני מניח. דימון סולס גם קיבל שתי תמונות חדשות באיכות לא הכי טובה, אבל עדיף מכלום -

תמונה
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2020, 14:58

נראה שסוני דוחפים אותנו פסיכולוגית לקנות את המכשיר ללא הבלו ריי, כי הארטבוקס מכוערים אחד אחד :).
בכל מקרה זה מתיישר עם השמועות האחרונות לגבי דימון סולס כמשחק שלפחות קרוב להשקה (כבר דורג בקוריאה או איזה משהו כזה, ועקבית זה קורה אצל סוני 3-4 חודשים לפני היציאה), ככה שאני חושב שאפשר להתחיל לספור את הרמזים ביחד ולצפות לטוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2020, 18:55

ג׳ים ראיין על המחיר של הפס5:
I think the best way that we can address this is by providing the best possible value proposition that we can,” says Ryan. “I don’t necessarily mean lowest price. Value is a combination of many things. In our area it means games, it means number of games, depth of games, breadth of games, quality of games, price of games… all of these things and how they avail themselves of the feature set of the platform.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 ספטמבר 2020, 19:01

נשמע כמו הכנה פסיכולוגית של הקהל למחיר לא אטרקטיבי או אפילו גבוה מזה של ה-XSX.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 ספטמבר 2020, 20:17

אז אולי הפס5 תהיה יקרה יותר,אבל היי,לפחות אנחנו מקבלים את הסטנד :)

אני די לא אוהב את הרעיון שאני חייב סטנד כדי להשתמש בקונסולה אפילו במאוזן,אבל זה מה יש.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 102 אורחים