נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 אפריל 2021, 20:42

מה הצוות הזה עשה בעבר?

עריכה:
קראתי שזה צוות שרק הוקם לאחרונה, על ידי אנשים שעבדו על דסטיני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2021, 21:08

Laskin כתב:מה הצוות הזה עשה בעבר?

עריכה:
קראתי שזה צוות שרק הוקם לאחרונה, על ידי אנשים שעבדו על דסטיני.

אכן, צוות חדש שהוא ערבוב של בנג'י, ביוור וריספון. אבל הבנתי שהם פיצים, יש להם כרגע 25 סוגי משרות פנויות באתר שלהם ואני מדגיש שזה סוגים, לא משרות אינדבידואליות כך שיכול להיות שהם מחפשים לגייס גם 100 אנשים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 23 אפריל 2021, 15:52

אני לא יכול לגלות הרבה בנוגע ל-Returnal עדיין (וגם לא שיחקתי בו מספיק כדי לגבש דיעה סופית עדיין), אבל מה-3-4 שעות הראשונות פלוס מינוס זה מצטייר כיופי של משחק, והדבר הכי קרוב ל-Metroid Prime 4 שכנראה נקבל בשנים הקרובות.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 אפריל 2021, 15:59

אוה, חתיכת מחמאה. נשמע מסקרן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2021, 16:38

רטורנל עבר ממשחק שלא מאוד מעניין אותי למשחק שאני ממש,ממש סקרן לראות איך הוא ייצא,ראיתי כמה רשמים והכל נשמע מאוד חיובי כשקוטאקו מתארים אותו כ"משחק פס5 אמיתי" שזה בדיוק מה שקיוויתי לשמוע.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 23 אפריל 2021, 19:18

Uncle Pey'j כתב:רטורנל עבר ממשחק שלא מאוד מעניין אותי למשחק שאני ממש,ממש סקרן לראות איך הוא ייצא,ראיתי כמה רשמים והכל נשמע מאוד חיובי כשקוטאקו מתארים אותו כ"משחק פס5 אמיתי" שזה בדיוק מה שקיוויתי לשמוע.

כן, הוא מאוד ״חווית הדור הבא״ בהרגשה שלו. יש שימוש מאוד מודגש בכל הפיצ׳רים הבלעדיים של הפלייסטיישן ברמה שזה מרגיש לפעמים כמו משחק שבעוד כמה שנים ירגיש מעט גימיקי, אבל לפחות בינתיים זה בהחלט מייחד אותו ממשחקים אחרים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אפריל 2021, 20:32

גם אני עובר את ההמרה הזו שפייג' מדבר עליה בשבוע האחרון. ממשחק שהיה נראה חביב בלי למשוך לי תשומת לב מיוחדת בין כל המשחקים שקיבלו כמה דקות בתצוגות של סוני, כזה שכן ידעתי שקיים אבל לשנייה לא חשבתי לשים עליו 70$, הוא הפך תוך כמה ימים למשחק שנראה לי מגניב לאללה.
עוזרת כמובן העובדה שהפס5 של החבר שלי (שלשמחתי מסרב לסיים את תקופת המבחנים שלו :)) עדיין אצלי, ושאין באמת מה לשחק עליה למרות שמאוד בא לי.
מה שארז אמר ובעיקר שזו 'חווית דור הבא', בהחלט שם אותי כבר כמעט לגמרי מעבר לגדר בשאלת רכישה שלו בהשקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2021, 21:09

תודה שאתם גורמים לי להרגיש טוב יותר עם האימפולסיביות הזמנה מראש שעשיתי, עם דגש על ארז.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אפריל 2021, 12:15

זה נראה משחק יוצא מן הכלל. בשבילי רזי 8 קצת גנב לו את ההצגה כי אחרי הדמו של רזי 8 אני יכול להגיד שקפקום פאקינג חזרו לעצמם לא חושב שראיתי משחק ברמה הזו מאז שנות ה2000 המוקדמות זה לא יאמן.

זה כמובן עוזר שגם אין לי פס5 לשחק את רטורנל אבל גם אם היה לי אני יותר מדי במוד של רזי לתת לו תשומת לב אבל אם היה לי פס5 הוא היה אחד ממשחקי החובה זה ברור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2021, 13:29

glass man כתב:זה נראה משחק יוצא מן הכלל. בשבילי רזי 8 קצת גנב לו את ההצגה כי אחרי הדמו של רזי 8 אני יכול להגיד שקפקום פאקינג חזרו לעצמם לא חושב שראיתי משחק ברמה הזו מאז שנות ה2000 המוקדמות זה לא יאמן.

זה כמובן עוזר שגם אין לי פס5 לשחק את רטורנל אבל גם אם היה לי אני יותר מדי במוד של רזי לתת לו תשומת לב אבל אם היה לי פס5 הוא היה אחד ממשחקי החובה זה ברור.

שחקת ב-7? כלומר 8 נראה מדהים, כן? אני רוצה להגיד שהוא סוג של אנצ'רטד 1 לאנצ'רטד 2 של 7 ל-8. אבל 7 מדהים, ממש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2021, 13:37

עוד כמה פליטות של מבקרים אומרות שריטרנל מאוד קשה. משהו שאני מחבב בהחלט אבל פחות מתאים לי אחרי שבדיוק סיימתי את GOW ברמה קשה, סיימתי את DS ויש לי רק שבוע בינו לבין RE8 :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אפריל 2021, 13:51

DrKeo כתב:
glass man כתב:זה נראה משחק יוצא מן הכלל. בשבילי רזי 8 קצת גנב לו את ההצגה כי אחרי הדמו של רזי 8 אני יכול להגיד שקפקום פאקינג חזרו לעצמם לא חושב שראיתי משחק ברמה הזו מאז שנות ה2000 המוקדמות זה לא יאמן.

שחקת ב-7? כלומר 8 נראה מדהים, כן? אני רוצה להגיד שהוא סוג של אנצ'רטד 1 לאנצ'רטד 2 של 7 ל-8. אבל 7 מדהים, ממש.

אני בטוח ש7 מדהים, לא שיחקתי בו מעבר לדמו שלו אבל עדיין ברור לי ש8 בליגה אחרת ממנו.

ולמה? כי רזי 8 ... זה רזי 4 אם הוא אשכרה היה מפחיד, אני בטוח שגם 7 טוב בלעורר קלסטרופוביה בשחקנים שלו בגלל הגוף הראשון אבל לפי שעה זה מרגיש כאילו 7 היה הproof of concept. הסיבה שעוד לא שיחקתי ב7 היא שכל מה שראיתי ממנו נתן לי וויב של "זה כמעט מושלם אבל משהו חסר, זה כמעט מפחיד אבל משהו חסר"

ובנתיים זה מרגיש כאילו 8 הוא התשובה לכל אלה. אני אפילו בטוח ש8 יהיה יותר טוב מ4, וכאילו בהרבה ממנו.

אני לא מתכוון יותר, משפיע,כן? כי זה ברור לכולנו שרזי 4 השפיע כמעט ברמה של טטריס ומריו על המשחקים המודרניים, אבל ברמה של המשחק פרופר? החצי שעה הראשונה של רזי 4 לא הוציאה ממני כזה וואו.

ברור ש7 יקבל ריצה ממני אחרי 8.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2021, 13:54

7 הוא ה-RE הכי מפחיד אי פעם, בהפרש. אולי הוא נעשה קצת יותר מדי רפטטיבי ואקשני בשליש האחרון אבל ה-2/3 הראשונים שלו מפחידים וסופר איכותיים. RE8 הוא פשוט RE7 גדול יותר, הכל שם גדול יותר, מרגיש כמו הפקה גדולה יותר. אבל RE7 מדהים וכל מה שראית ב-8, או לפחות רובו, היה כבר ב-7. הדמו של 7 מן הסתם לא ממש מיצג, הוא כמו הדמו עלמה של RE8 שיצא לפס5, סוג של חוויה קצרה שלא באמת מיצגת את המשחק האמיתי והוא אפילו לא מתרחש באחוזה של RE7 אלה בבית קטנטן.
בכל מקרה אני מאוד ממליץ על RE7, אחד המשחקים הכי טובים של הדור הקודם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אפריל 2021, 14:14

אני בטוח ש8 נבנה בדמותו ובצלמו של 7 אבל עדיין משהו בו יותר מיוחד, הסגנון האמנותי שלו יותר טוב (לטעמי ממה שראיתי משניהם) וזה פשוט עושה את העבודה בענק.

לי זה נראה כמעט כאילו קפקום אמרו "כל העולם עכשיו בגל של נוסטלגיה, וריימיקים, אז בוא נעשה רזי 4 ריימיק, אבל נעשה אותו הרבה יותר טוב ממה שרזי 4 אי פעם היה"
בקצרה הם הצליחו לגמרי ללכוד את הSpirit של 4 וליצור מזה משחק חדש שאין לו באמת קשר ל4.

קיצור הייפ מטורף!!@#$#@#$%R$

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אפריל 2021, 14:21

DrKeo כתב:עוד כמה פליטות של מבקרים אומרות שריטרנל מאוד קשה. משהו שאני מחבב בהחלט אבל פחות מתאים לי אחרי שבדיוק סיימתי את GOW ברמה קשה, סיימתי את DS ויש לי רק שבוע בינו לבין RE8 :)

טוב נו, הפס5 צריך כרגע משחק שיחיזק אנשים עסוקים הרבה זמן, עם הפאקינג יובש הזה בספרייה שלו :) זה עדיין יכול לעבוד לך לג'נגל בין שניהם במקביל אם תתייחס לריטרנל כמו המשחק הארקידי שחייב ללוות קונסולה חדשה :) ולרזי 8 כמו המשחק הרציני יותר.

אבל אם אתה לחוץ בזמן ולא יכול לשחק בשניהם במקביל, וזה חייב להית או רזי 8 או הוא אז..... רזי 8.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2021, 14:25

סיימתי אתמול את DS כך שהלו"ז משחקים שלי התפנה. אני צריך לשחק בשני ה-DLC הגדולים של RE7 לפני 8, יש לי אותם מותקנים ומוכנים במחשב, אבל הם ביחד בנדיבות 3 שעות כך שזה לא ממש אתגר גדול. זה אומר שאני מגיע מוכן לגמרי ל-RE8 ואני בספק אם אני אתאפק איתו 2-3 שבועות אחרי שהוא יצא כבר. אז כן, יש מצב טוב שאני אשחק ריטרנל שבוע, אנטוש אותו לטובת RE8 ואז אחזור לריטרנל. ואז, כשנסיים את שניהם בטח בדיוק יצא רצ'ט.

להגיד את האמת, אני לא חושב שעכשיו אנחנו ביובש של הפס5, אני חושב שהחצי השני של 2021 הולך להיות היובש של הפס5, לפחות ממה שהוכרז עכשיו. מתחיל להרגיש שלא GT7, לא הורייזן ולא GOW יצאו בסוף השנה. איזה סוני קלאסי זה, להכריז על מליון משחקים לאותה שנה ובסוף כלום לא יוצא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2021, 14:32

אגב, לבעלי הפס5, היום יש עוד דמו זמני ל-RE8. שבוע שעבר היה דמו של "הכפר", השבוע זה דמו של "הטירה". הדמו מתחיל היום ב-8 בערב ונגמר ב-4 בבוקר למשתמשים אירופאים.

בהתחלה חשבתי שהדמואים הזמניים האלה הם קצת הזויים, אבל זה טריק שיווקי אדיר. חודש לשחרור של המשחק הם התחילו עם SHOWCASE, המשיכו לדמו זמני לכפר לפלייסטיישן, אז דמו זמני לטירה על הפלייסטיישן, אז הדמו כפר לכל שאר הפלטפורמות ולאחריו דמו הטירה לכל הפלטפורמות. כלומר עד שהמשחק יוצא, במשך חודש שלם, קורה אירוע RE גדול שגורם לכל האינטרנט לדבר עליו. זה באמת מהלך PR גאוני, כל האינטרנט מתעסק ב-RE חודש שלם עד יום השחרור שלו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אפריל 2021, 14:43

יש לנו סיבות לחשוב שהוריזון 2 לא ייצא השנה? אולי פיספסתי משהו ? GOW 2 תמיד היה בדיחה לחשוב שיש לו סיכוי להגיע השנה אנחנו נהיה במזל אם הוא יהיה Q4 2022 או Q3
GT7 באמת היה לא צפוי. אבל הווריזון 2? אני לא רואה שום סיבה לפקפק שהוא ייצא השנה ואני תולה את השקט היחסי לגביו בזה, שסוני יודעת שהוא פשוט More of the same ושאין כל כך דברים מלהיבים לחשוף לגביו והיא כנראה בונה על זה שדווקא דממת אלחוט תיצור איזשהו סקרנות לגביו.

גם זה שהמשחק הראשון חולק בחינם השנה זה נראה כאילו הם רוצים לבנות הייפ למשחק ההמשך, גם R&C חולק בחינם השנה ואיזו מקריות? ההמשך שלו יוצא השנה. אין מתנות חינם, מאחורי כל זה יש אינטרס :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2021, 16:17

לא יודע, משחקים שלהם מקבלים בדרך כלל דמו גיימפליי וכו' המון זמן לפני שהם יוצאים אבל הורייזן בשקט תעשייתי. עדין יכול להיות שהוא יצא לקראת סוף השנה אבל השקט הזה קצת מוזר. וכן, הוא חולק השנה כי בהחלט יוצא לו המשך, אבל זה לאו דווקא אומר שהוא יצא השנה. אני משער שנדע יותר אחרי התצוגה שהם יעשו בסביבת E3.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אפריל 2021, 16:27

DrKeo כתב:לא יודע, משחקים שלהם מקבלים בדרך כלל דמו גיימפליי וכו' המון זמן לפני שהם יוצאים אבל הורייזן בשקט תעשייתי. עדין יכול להיות שהוא יצא לקראת סוף השנה אבל השקט הזה קצת מוזר. וכן, הוא חולק השנה כי בהחלט יוצא לו המשך, אבל זה לאו דווקא אומר שהוא יצא השנה. אני משער שנדע יותר אחרי התצוגה שהם יעשו בסביבת E3.

לטעמי זה לגמרי מהמקרים האלה שאפשר להסתמך על past patterns ואם R&C יוצא השנה אז כנראה שגם הוריזון. פשוט בואו נודה הוריזון 2 הוא משחק משעמם, אני יודע מה הולך להיות בו עוד לפני ששיחקנו בוא כולנו יודעים שהוא יהיה חבילת הרחבה למשחק הקודם ושאם אהבת אותו כמו לאסקין אז תאהב את ההמשך ואם לא נפלת ממנו אז גם לא תפול מההמשך.

כאילו אולי לא אולי הוא יפיל לכולנו את הלסת אבל הPS4 פשוט לא תאפשר לו להיות משחק מפיל לסתותת ולטעמי זה ברור שדימון סולס ורינטואל וR&C הם הנקסט ג'ן השנה ואלה שסוני רואה כ"מיוחדים" והוריזון 2 יבלע בהם אם ייחשף עכשיו, עדיף להראות אותו אחרי שהם כבר ייצאו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 01:51

טוב, אז עכשיו ראיתי בעצם שהבחור שהדליף את גרסת הPC של הוריזון הוא זה שאומר שתהיה דחיה ל2022? קשה להתווכח עם אדם אמין כזה אם ככה,למרות שעכשיו גם ראיתי שראיין אומר שזה בולשיט.

בכל מקרה אני מבין עכשיו שזה לפחות 50% נדחה.כי הכנות של ראיין בתחת.

אם 2021 תהיה כל כך חלשה עד מצב שR&C זה המשחק הגדול של 2021 אז וואו, זו ההשקה הכי גרועה של סוני EVER ? מישהו זוכר שנה ראשונה רדומה יותר?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2021, 01:54

2006 ו-2007 היו סופר חלשות לפס3. זה לא שלא יצאו משחקים, אבל כולם נעו בין בסדר לאיום ונורא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 01:59

בלב אני רוצה להסכים איתך אבל אני לא יכול לקרוא לGOW2 חלש הוא הציל את 2007. וכן אני יודע שאני מרמה פה בענק, אבל רוב האנשים יכלו לשחק בו על הפס3 ב2007 ואם הפס4 היתה מקבלת השנה משחק ברמה של GOW2 הייתי מרמה בכייף גם בשביל הפס5 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2021, 02:05

glass man כתב:בלב אני רוצה להסכים איתך אבל אני לא יכול לקרוא לGOW2 חלש הוא הציל את 2007. וכן אני יודע שאני מרמה פה בענק, אבל רוב האנשים יכלו לשחק בו על הפס3 ב2007 ואם הפס4 היתה מקבלת השנה משחק ברמה של GOW2 הייתי מרמה בכייף גם בשביל הפס5 :)

GOW 2 לא יצא לפס3.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 02:06

אבל אני אמרתי שאני מרמה הוא היה שחיק על הPS3 דרך הBC בסופו של יום היה משחק גדול בתקופת ההשקה, מה שאין פה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 95 אורחים