נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2021, 14:01

DrKeo כתב:המבצעים התחילו:
DS - 60$
NBA2K21 - 30$
TLOU2 - 30$
SACKBOY - 50$
GOT - 40$
CTR - 16$

אלה סתם כמה דברים מה-WISHLIST שלי קפצו, יש עוד המון משחקים בהנחה.

אז כן, זהה למה שהיה באנגליה... מבאס כי ממש רציתי לשחק כבר בילד השק.

יאללה, תתחיל לשחק היום בTLOU, תן רשמים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 15:45

Laskin כתב:
DrKeo כתב:המבצעים התחילו:
DS - 60$
NBA2K21 - 30$
TLOU2 - 30$
SACKBOY - 50$
GOT - 40$
CTR - 16$

אלה סתם כמה דברים מה-WISHLIST שלי קפצו, יש עוד המון משחקים בהנחה.

אז כן, זהה למה שהיה באנגליה... מבאס כי ממש רציתי לשחק כבר בילד השק.

יאללה, תתחיל לשחק היום בTLOU, תן רשמים :)

אני משחק כרגע ב-TLOU1 ואז ב-DLC כי מעולם לא שחקתי ב-DLC. אני משער שאני אגיע ל-2 שבוע הבא :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2021, 16:29

איזה סבלנות, לשחק את שניהם Back to back נדב שאפו, לפחות יהיה לך קל להעריך את הריימיק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 מאי 2021, 16:39

אני סיימתי את המשחק השני עם הלשון בחוץ, כלומר הוא בהחלט טוב ובהחלט מדהים באלמנטים מסוימים, אלב הוא גם מאוד ארוך ו*מאוד* כבד, הרבה יותר מהראשון לדעתי.
הוא היה לי קצת יותר מדי לבדו, אז בהתחשב בעובדה שגם הראשון לא בדיוק קצר וקליל אני חושב שאתה עושה טעות ואתה עשוי למצוא את עצמך מרוקן כבר באמצע המשחק השני.

אבל בהצלחה :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 17:12

Stick כתב:אני סיימתי את המשחק השני עם הלשון בחוץ, כלומר הוא בהחלט טוב ובהחלט מדהים באלמנטים מסוימים, אלב הוא גם מאוד ארוך ו*מאוד* כבד, הרבה יותר מהראשון לדעתי.
הוא היה לי קצת יותר מדי לבדו, אז בהתחשב בעובדה שגם הראשון לא בדיוק קצר וקליל אני חושב שאתה עושה טעות ואתה עשוי למצוא את עצמך מרוקן כבר באמצע המשחק השני.

מבטיח לעשות פוסט ״אני כבר סחוט, מתי זה נגמר״ עוד איזה שבועיים :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2021, 17:40

Uncle Pey'j כתב:יאי,הוכרז SoP להורייזון ב27 למאי!

קיאו,ברשותך,אני מעולם לא הצלחתי להדביק טוויט דרך המובייל :)

איזה כיף שיש קצת הייפ מצד סוני סוף סוף אבל אין אני לא יכול להתעלם מתחושת ההחמצה, אני מדמיין איזה הייפ היה כלפי החשיפה הזו אם זה היה משחק showcase לפס5... אז כן אני סקרן לראות אבל כן יש טעם חמוץ קצת.

KEO למה צריך להפוך את ווקסלים מחדש? רק צריך להוסיף כמה פונקציות, בין היתר גם את הלייק המבוקש :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 18:07

bling כתב:KEO למה צריך להפוך את ווקסלים מחדש? רק צריך להוסיף כמה פונקציות, בין היתר גם את הלייק המבוקש :)

ווקסלים מבוססת על PHPBB, זאת מערכת קקה שרוב הפלאגינים שלה הם גם קקה ולא ממש עובדים. לאט לאט הם מוסיפים פיצ'רים, אבל כל עדכון מעלים את כל הקוסטמיזציה שעשיתי במערכת ועשיתי המון (למשל כל האייקונים, התגים לעשות אנטגרציה של תמונות או יוטיוב בהודעות, עניינים ויזואלים שונים וכו'. אפילו איך שציטוטים עובדים פה הם לא טבעיים במערכת, אני קסטמתי אותם) וגם אין תמיכה טבעית בעברית כך שאנחנו בחסדי הקהילת תרגום של PHPBB שהיא איטית ולא פרודוקטיבית במיוחד.

אם רוצה מערכת פורומים באמת טובה, אני צריך לכתוב אחת או לשלם דמי מנוי שנתיים על אחת טובה. למשל אפשר לקנות את המערכת ש-ERA משתמשת בה, אבל היא עולה 600 שקלים בשנה ואני כבר היום משלם בערך 400 שקלים בשנה על hosting ודומיין ולא ממש בא לי שהסכום הזה יעלה ל1000 שקלים בשנה. האמת שבשמחה הייתי בונה מערכת בעצמי, זה אימון טוב ו-passion project נחמד אבל נושא ה-DB הנוראי שיהיה מאוד קשה להביא אותו למערכת חדשה תמיד הציק לי. היה לי הרעיון להעלות אתר חדש ולהשאיר את המערכת הישנה באויר בתצורת read only בשביל תעוד העבר, אבל יהיה משהו מבאס להתחיל את הפורום מאפס, ביחוד שכל המשתמשים יצטרכו להרשם מחדש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2021, 18:10

בלי למצוץ לעצמי יותר מדי, אם מנהל רשת עם ניסיון מעשי של 15 שנה לא מצליח לצטט פה נורמלי לקשר פה נורמלי ואין לנו דרך נוחה להטמיע GIFS אז יש לאן להשתפר. לאט לאט בלי לחץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 18:24

זה לא עניין של לאט לאט, זה פשוט להחליף. PHPBB זאת מערכת ארכאית עם ארכיטקטורה מיושנת וקהילה די מתה. כשיהיה לי הכוח הנפשי לעשות את זה, כנראה שנלחץ על כפתור הריסט של ווקסלים, נכריז על ווקסלים 2.0 כשווקסלים המקורי ישאר סוג של תיעוד הסטורי איפשהו באתר. אני משער שיהיו פיצ'רים חסרים בהתחלה, אבל לפחות אני אוכל לבנות איזה פיצ'ר שאני ארצה ולא אהיה בחסדי פלאגיינים שלא עובדים ועדכוני מערכת שוברי פרודקשן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 מאי 2021, 18:43

DrKeo כתב:
bling כתב:KEO למה צריך להפוך את ווקסלים מחדש? רק צריך להוסיף כמה פונקציות, בין היתר גם את הלייק המבוקש :)

ווקסלים מבוססת על PHPBB, זאת מערכת קקה שרוב הפלאגינים שלה הם גם קקה ולא ממש עובדים. לאט לאט הם מוסיפים פיצ'רים, אבל כל עדכון מעלים את כל הקוסטמיזציה שעשיתי במערכת ועשיתי המון (למשל כל האייקונים, התגים לעשות אנטגרציה של תמונות או יוטיוב בהודעות, עניינים ויזואלים שונים וכו'. אפילו איך שציטוטים עובדים פה הם לא טבעיים במערכת, אני קסטמתי אותם) וגם אין תמיכה טבעית בעברית כך שאנחנו בחסדי הקהילת תרגום של PHPBB שהיא איטית ולא פרודוקטיבית במיוחד.

אם רוצה מערכת פורומים באמת טובה, אני צריך לכתוב אחת או לשלם דמי מנוי שנתיים על אחת טובה. למשל אפשר לקנות את המערכת ש-ERA משתמשת בה, אבל היא עולה 600 שקלים בשנה ואני כבר היום משלם בערך 400 שקלים בשנה על hosting ודומיין ולא ממש בא לי שהסכום הזה יעלה ל1000 שקלים בשנה. האמת שבשמחה הייתי בונה מערכת בעצמי, זה אימון טוב ו-passion project נחמד אבל נושא ה-DB הנוראי שיהיה מאוד קשה להביא אותו למערכת חדשה תמיד הציק לי. היה לי הרעיון להעלות אתר חדש ולהשאיר את המערכת הישנה באויר בתצורת read only בשביל תעוד העבר, אבל יהיה משהו מבאס להתחיל את הפורום מאפס, ביחוד שכל המשתמשים יצטרכו להרשם מחדש.

אין לי בעיה עם ''התחלה מחדש'' - רק תהיה אמיתית, אתה לא רוצה שנשתתף איתך בעלות? אני די בטוח שרוב החבר'ה הקבועים ישמחו. אני יודע שזה לא המוווווון כסף, אבל עדיין.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2021, 18:53

תנו לנדב לעשות את זה בתור "פרוייקט תשוקה" מתי שבא לו :)

ככה נימנע ממצב שמישהו שלא יכל לתת/רוצה לתת אבל מעדיף להישאר אנונימי. לא מרגיש לא בנוח יותר מאנשים שנתנו.

בסה'כ אני שנה פה והפורום עצמו קיים איזה 7 שנים אנחנו יכולים להיות חזקים ולסחוב עד שנדב יוכל לשדרג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2021, 18:57

DrKeo כתב:
Stick כתב:אני סיימתי את המשחק השני עם הלשון בחוץ, כלומר הוא בהחלט טוב ובהחלט מדהים באלמנטים מסוימים, אלב הוא גם מאוד ארוך ו*מאוד* כבד, הרבה יותר מהראשון לדעתי.

מבטיח לעשות פוסט ״אני כבר סחוט, מתי זה נגמר״ עוד איזה שבועיים :)

למה אתה עושה את זה לעצמך?! אמנם ככה תוכל להעריך עוד יותר את ההתקדמות הטכנית וגם בגיימפליי, אבל זה באמת יותר מדי ובחצי השני אתה ממש תכנס כבר למנת יתר.
מה גם שעם השמועות החזקות על רימייק רציני של המשחק הראשון זה בכלל מיותר, ותהיה בטוח שיעשו גם את הDLC שם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 19:29

נה, כל עוד זה רק הוסטינג אז אני לא הולך לקחת מאף אחד כסף. השאלה אם אנשים יזרמו באמת עם הכפתור הריסט הגדול שילחץ אם נעשה את זה. זה גם אומר שכולם צריכים להרשם מחדש.

לאסקין, בנוגע לרימייק, אני לא בדיוק מחכה לו. חשבתי שהוא יגיע לפני השדרוג של TLOU2, גם ציפיתי שיהיה ב-TLOU2 שדרוג הרבה יותר משמעותי מסתם פאטצ' 60FPS. לגמרי הייתי סגור שהולכים להוציא את הרימייק כ-TLOU Part 1 ואז את הגרסת פס5 כ-TLOU Part 2. אבל זה כבר לא יקרה. להבנתי אפילו לא מקליטים את המשחק מחדש, כלומר זה ממש המשחק המקורי עם גרפיקה יפה יותר והגיימפליי של 2. זה כמובן נהדר, אבל לא משהו שיגרום לי להמתין ואחרי שאני אסיים את 2 זה כנראה לא יחזיר אותי לאחור לשחק ב-TLOU1 אלה אם הרימייק יצא עוד איזה 3 שנים בדיוק לפני TLOU3 ויתחשק לי לעשות מרתון.

בכל מקרה, אני לא לוקח את זה כבד מדי, אם אחרי TLOU1 וה-DLC אני ארגיש שכבד לי, אני אשחק במיילס או משהו בסגנון לנקות את המוח לפני שאני נגש ל-2. חיכיתי שנה+, את הספויילרים כבר חטפתי אז אף אחד לא ימות אם נחכה עם TLOU2 עוד כמה שבועות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 מאי 2021, 19:44

אפשר לחשוב איזה "ריסט" זה. לא מאבדים פה מצבור ביטקוין :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2021, 19:50

לול רק אל תקראו לנו ריסט ווקסלים שלא יחשבו שאנחנו הגרסה הפרוגרסיבית הישראלית.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2021, 19:55

יש לי חשש שהפורום גם ככה די קטן ופתאום חלק מהמשתמשים שאפילו קופצים פעם ב יתעצלו להירשם ונאבד חלק מהקהילה והעסק יצטמק.

מבחינת השאר אין כזו בעיה עם ריסט אבל כן אני מרגיש שיש בזה סיכון.

ואני לגמרי עם קליימן, אנחנו יכולים גם לשים כמה שקלים, שבאמת כל אחד ישים סכום מגוחך ואפילו לא תרגיש את ה 400 בשנה או את ה 1000 במידה ואכן נשדרג למשהו ברמה של ERA, בעידן של היום כל כך קל לגבות כסף שמארגנים את זה בדקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 19:59

ועדין, גם אם נשים את המערכת של Era זה אומר ללחוץ על נכפתור ריסט אלה אם יש איזה כלי שעושה הגירה אוטומטית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2021, 20:06

באופן כללי ... אנחנו נאבד משתמשים השאלה אם זו תהיה אבידה שנוכל להשלים איתה או לא כאילו בלי לפגוע אני למשל לא אוכל להישאר כאן אם אני לא אדע שהתנין גם עובר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 מאי 2021, 20:17

glass man כתב:לול רק אל תקראו לנו ריסט ווקסלים שלא יחשבו שאנחנו הגרסה הפרוגרסיבית הישראלית.

:? :lol:
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 20:29

glass man כתב:לול רק אל תקראו לנו ריסט ווקסלים שלא יחשבו שאנחנו הגרסה הפרוגרסיבית הישראלית.

נקרא לעצמנו ריסט וקסלים והלוגו יהיה זהה לגמרי לזה של ERA רק עם צבעים של דגל ישראל במקום פלסטין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 מאי 2021, 01:27

DrKeo כתב:
לאסקין, בנוגע לרימייק, אני לא בדיוק מחכה לו. חשבתי שהוא יגיע לפני השדרוג של TLOU2, גם ציפיתי שיהיה ב-TLOU2 שדרוג הרבה יותר משמעותי מסתם פאטצ' 60FPS. לגמרי הייתי סגור שהולכים להוציא את הרימייק כ-TLOU Part 1 ואז את הגרסת פס5 כ-TLOU Part 2. אבל זה כבר לא יקרה. להבנתי אפילו לא מקליטים את המשחק מחדש, כלומר זה ממש המשחק המקורי עם גרפיקה יפה יותר והגיימפליי של 2. זה כמובן נהדר, אבל לא משהו שיגרום לי להמתין ואחרי שאני אסיים את 2 זה כנראה לא יחזיר אותי לאחור לשחק ב-TLOU1 אלה אם הרימייק יצא עוד איזה 3 שנים בדיוק לפני TLOU3 ויתחשק לי לעשות מרתון.

בכל מקרה, אני לא לוקח את זה כבד מדי, אם אחרי TLOU1 וה-DLC אני ארגיש שכבד לי, אני אשחק במיילס או משהו בסגנון לנקות את המוח לפני שאני נגש ל-2. חיכיתי שנה+, את הספויילרים כבר חטפתי אז אף אחד לא ימות אם נחכה עם TLOU2 עוד כמה שבועות.

נדב, זה כאילו שכתבת שאתה הולך לראות מחדש את כל העונות של המתים המהלכים ברצף בלי לדלג על עונה 2.

זה יהיה משהו מטורף אם תשחק בהם בלי להיות burnout. :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 מאי 2021, 01:45

טוב אז לפי מסמך של סוני Uncharted 4 מגיע לPC.
לא מפתיע אותי ואני חושב שאמרתי שזה יקרה כאן לפני GOW לא מעט פעמים.

עכשיו נשאר TLG. :)

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 27 מאי 2021, 07:56

DrKeo כתב:

מסקרנות, איך ה stack של הפורום הזה נראה?
זו מערכת שלמה כמו וורדפרס שמנהלת את כל ה frontend, backend וה db? יש איזה פיצול מסויים על שרת אחר?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 12:42

dean כתב:מסקרנות, איך ה stack של הפורום הזה נראה?
זו מערכת שלמה כמו וורדפרס שמנהלת את כל ה frontend, backend וה db? יש איזה פיצול מסויים על שרת אחר?

כן פחות או יותר. שרת אחד פשוט ובודד, קוד PHP שמגיש HTML ומסד נתונים מבוסס SQL שהוא הקלאסטר-פאק הכי גדול שראית בחיים שלך. המסד נתונים כנראה יושב על שרת אחר כי לדעתי ככה godaddy עובדים, אבל אני אפילו לא בטוח בזה ב-100%. הם פשוט נותנים אפשרות לפתוח עד 10 אנסטנסים של SQL בתוכנית אירוח הבסיסית ואין לך יותר מדי שליטה עליהם כך שאני משער שהם משתפים מערך מכונות רנדומליות איפשהו בעולם וכנראה לא יושבים על השרת שלנו ("שלנו", השרת שלנו וירטואלי כמובן וקופץ בין אינסטנסים פיזים. הסיבה שהיו פה הבעיות זמנים למי שזוכר) כי למסדי נתונים יש דרישות אחרות משרתי WEB.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 27 מאי 2021, 12:50

למה לא ללכת על המערכת הזו https://invisioncommunity.com/ ?
אני בטוח שיש גם כלי שעושה מיגרציה.
הצעתי בעבר ואני מציע שוב לגייס כספים מהמשתמשים הקבועים פה - כל אחד ישים כמה שירצה ויוכל, בוודאי נוכל לגייס סכום צנוע שיספיק לשנה-שנתיים בתור התחלה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 90 אורחים