נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Baba Yaga
Warrior

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 מאי 2021, 12:56

או לפתוח פטראון
עם כפתור לייק לרמות הגבוהות
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 13:24

Shlomix כתב:למה לא ללכת על המערכת הזו https://invisioncommunity.com/ ?
אני בטוח שיש גם כלי שעושה מיגרציה.
הצעתי בעבר ואני מציע שוב לגייס כספים מהמשתמשים הקבועים פה - כל אחד ישים כמה שירצה ויוכל, בוודאי נוכל לגייס סכום צנוע שיספיק לשנה-שנתיים בתור התחלה.

המערכת הזאת עולה איזה 1700 שקלים לשנה ב-tier הכי נמוך שלה. זאת ש-ERA משתמשת בה עולה הרבה פחות, אבל לא מציעה HOSTING כך שגם היא יחד עם ה-HOSTING תעלה יותר מ-800 שקלים בשנה.

Baba Yaga כתב:או לפתוח פטראון

הייתי עושה לייק לתגובה הזאת אם מישהו היה טורח להוסיף לאתר כפתור לייק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מאי 2021, 13:26

זה שאין לנו לייק מאוד היפסטרי
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 27 מאי 2021, 14:00

DrKeo כתב:
הצעתי בעבר ואני מציע שוב לגייס כספים מהמשתמשים הקבועים פה - כל אחד ישים כמה שירצה ויוכל, בוודאי נוכל לגייס סכום צנוע שיספיק לשנה-שנתיים בתור התחלה.

המערכת הזאת עולה איזה 1700 שקלים לשנה ב-tier הכי נמוך שלה. זאת ש-ERA משתמשת בה עולה הרבה פחות, אבל לא מציעה HOSTING כך שגם היא יחד עם ה-HOSTING תעלה יותר מ-800 שקלים בשנה.

למה 1700? יש אפשרות לסלף הוסטינג
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 מאי 2021, 14:12

כמובן שאם כולם מרגישים בנוח לתרום אז נעשה את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 14:18

Shlomix כתב:
DrKeo כתב:

למה 1700? יש אפשרות לסלף הוסטינג
תמונה

אה פספסתי את זה, תודה. אני אבדוק את המערכת שלהם, למרות שלא ברורה לי עד הסוף התוכנית ללא self hosting שלהם, נראה שזאת רכישה חד פעמית עם תמיכה טכנית ועדכונים לחצי שנה ואז תשלום להארכת התמיכה הטכנית.

אבל באמת שזה מדכא שהמערכות האלה תמיד על PHP, באיזו שנה אנחנו חיים?

אה, ויש את הקטע הזה שתמיד רציתי לבנות לנו מערכת פורומים ואני אף פעם לא מזיז את התחת כי עד שיש לי שעתיים פנויות, אני מעדיף לשחק :!:
יש לי כל כך הרבה רעיונות לפיצ'רים שיעזרו לנו לנהל את הפורום שלנו בצורה שאנחנו מתנהלים פה ספציפית. חשבתי על פס "release date" שאנחנו ננהל ואנשים יוכלו לעדכן ולהוסיף בעצמם כשלכולם יש גישת עריכה וכל מי שתרם ל-entry יקבל נוטיפיקציה כשמישהו אחר שינה שם תוכן סטייל וויקיפדיה. חשבתי לעשות פיצ'ר ספציפי לנושא התערבויות עם טבלאות ועוד כל מני שטויות שיעזרו לנו לנהל התערבויות. חשבתי לעשות כפתור לייק אבל עם כמה שינויים בכדי שיתאים יותר לקהילה קטנה כמו שלנו. חשבתי לתת אפשרות לקסטם נושאים רשמיים עם באנר עליון וסט צבעים משלהם ואפילו אזור סטיקי עם מידע/תמונות/סרטונים בגלל שאנחנו פותחים מעט מאוד נושאים. ועוד כל כך הרבה דברים שרציתי להוסיף לאט לאט למערכת. אבל באמת שזה נראה סוג של חלום רחוק והעבודה הקשה באמת היא להרים מערכת נעימה ונוחה עם אזור יצירת ועריכת הודעה שיש בו את כל הפיצ'רים הנדרשים. זאת העבודה האמיתית, אחרי זה להוסיף פיצ'רים פה ושם זה באמת בקטנה. אבל אני ידוע שזה סתם חלום לבנתיים, אפילו שיש לי את כל הידע הנדרש בכדי להרים מערכת כזאת בארכיטקטורה סופר מודרנית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 מאי 2021, 15:40

אנחנו כבר כמה שנים טובות מציקים לך עם כפתור הלייק באופן קבוע, מה אתה בא ומנפנף פה בעוד פיצ'רים דמיוניים עכשיו? מה זה מנגנון ההרס העצמי הזה? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 16:07

Stick כתב:אנחנו כבר כמה שנים טובות מציקים לך עם כפתור הלייק באופן קבוע, מה אתה בא ומנפנף פה בעוד פיצ'רים דמיוניים עכשיו? מה זה מנגנון ההרס העצמי הזה? :)

במציאות אם הייתי עושה את זה כנראה שהיינו מקבלים מערכת פורומים ממש יפה שעובדת נהדר וחצי מהפיצ'רים שיש לנו כרגע היו חסרים בה. ואז הייתם צועקים עלי בנוגע לכל מני תחומים שהיו בפורום הקודם והם לגמרי קריטים. אבל כסוג של דווקא, הייתי מתחיל בכפתור לייק ומשקיע בו שבועות. ציטוט הודעה לא יהיה קיים במשך חודשים אבל אתה תלחץ על כפתור הלייק ויעופו בלונים וקונפטי מהלמעלה של המסך, דברים בתלת מימד יסתובבו, הלוגו של ווקסלים ירקוד ועוד המון דברים שידרשו חודשים של פיתוח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 מאי 2021, 16:54

אני רק רוצה שיהיה לנו ערימה של GIFS מצחיקים בלחיצת כפתור כמה זה כבר קשה....יש פה כל כך הרבה דיונים שדרשו את זה :)

פאק כמה אני מוכן לתרום בשביל זה.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 27 מאי 2021, 18:43

DrKeo כתב:
dean כתב:מסקרנות, איך ה stack של הפורום הזה נראה?
זו מערכת שלמה כמו וורדפרס שמנהלת את כל ה frontend, backend וה db? יש איזה פיצול מסויים על שרת אחר?

כן פחות או יותר. שרת אחד פשוט ובודד, קוד PHP שמגיש HTML ומסד נתונים מבוסס SQL שהוא הקלאסטר-פאק הכי גדול שראית בחיים שלך. המסד נתונים כנראה יושב על שרת אחר כי לדעתי ככה godaddy עובדים, אבל אני אפילו לא בטוח בזה ב-100%. הם פשוט נותנים אפשרות לפתוח עד 10 אנסטנסים של SQL בתוכנית אירוח הבסיסית ואין לך יותר מדי שליטה עליהם כך שאני משער שהם משתפים מערך מכונות רנדומליות איפשהו בעולם וכנראה לא יושבים על השרת שלנו ("שלנו", השרת שלנו וירטואלי כמובן וקופץ בין אינסטנסים פיזים. הסיבה שהיו פה הבעיות זמנים למי שזוכר) כי למסדי נתונים יש דרישות אחרות משרתי WEB.

אין לי מושג איך ה all in ones האלה עובדים ואני גם לא רוצה לדעת. תמיד אהבתי שה frontend וה backend על שרת אחד וה db על שרת נפרד. כשהתעסקתי קצת עם devops אז פיצלתי אפילו את ה frontend וה backend לפודים שונים על nodes נפרדים ב kubernetes בשביל high availability.. אבל זה היה סתם לכיף, לא באמת התעסקתי עם פרויקט שדרש את זה. בכל מקרה, בתור אחד שמתעסק עכשיו די הרבה עם node.js וכל מה שמסביב, הייתה לי הרגשה שאמצא איזה repo מעניין של פרויקט פורום שתוכל להשתמש בו:

https://nodebb.org/

הדמו של זה עושה רושם די טוב:
https://try.nodebb.org/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 18:49

dean כתב:
DrKeo כתב:
זו מערכת שלמה כמו וורדפרס שמנהלת את כל ה frontend, backend וה db? יש איזה פיצול מסויים על שרת אחר?

כן פחות או יותר. שרת אחד פשוט ובודד, קוד PHP שמגיש HTML ומסד נתונים מבוסס SQL שהוא הקלאסטר-פאק הכי גדול שראית בחיים שלך. המסד נתונים כנראה יושב על שרת אחר כי לדעתי ככה godaddy עובדים, אבל אני אפילו לא בטוח בזה ב-100%. הם פשוט נותנים אפשרות לפתוח עד 10 אנסטנסים של SQL בתוכנית אירוח הבסיסית ואין לך יותר מדי שליטה עליהם כך שאני משער שהם משתפים מערך מכונות רנדומליות איפשהו בעולם וכנראה לא יושבים על השרת שלנו ("שלנו", השרת שלנו וירטואלי כמובן וקופץ בין אינסטנסים פיזים. הסיבה שהיו פה הבעיות זמנים למי שזוכר) כי למסדי נתונים יש דרישות אחרות משרתי WEB.

אין לי מושג איך ה all in ones האלה עובדים ואני גם לא רוצה לדעת. תמיד אהבתי שה frontend וה backend על שרת אחד וה db על שרת נפרד. כשהתעסקתי קצת עם devops אז פיצלתי אפילו את ה frontend וה backend לפודים שונים על nodes נפרדים ב kubernetes בשביל high availability.. אבל זה היה סתם לכיף, לא באמת התעסקתי עם פרויקט שדרש את זה. בכל מקרה, בתור אחד שמתעסק עכשיו די הרבה עם node.js וכל מה שמסביב, הייתה לי הרגשה שאמצא איזה repo מעניין של פרויקט פורום שתוכל להשתמש בו:

כן, גם אני מתעסק עם node ועברתי על הפרוייקט הזה בעבר אבל הוא אחד היקרים, 250$ לחודש שזה בערך 10k שקלים בשנה :)

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 27 מאי 2021, 18:53

DrKeo כתב:
dean כתב:
DrKeo כתב:

כן, גם אני מתעסק עם node ועברתי על הפרוייקט הזה בעבר אבל הוא אחד היקרים, 250$ לחודש שזה בערך 10k שקלים בשנה :)

זה פרוייקט open-source.
המודל העסקי שלהם לא מונע ממך לעשות clone ל repo ולהתחיל לעוף.
הם גם מסבירים לך איך לעשות את זה ב docs שלהם:
https://docs.nodebb.org/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 19:37

dean כתב:
DrKeo כתב:
dean כתב:
DrKeo כתב:

זה פרוייקט open-source.
המודל העסקי שלהם לא מונע ממך לעשות clone ל repo ולהתחיל לעוף.
הם גם מסבירים לך איך לעשות את זה ב docs שלהם:
https://docs.nodebb.org/

או, לא שמתי לב שללא הוסטינג הם מבוססים רשיון MIT. מעניין, מאוד מעניין.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יוני 2021, 20:03

Surprise surprise!

אה כן,וזה קרוס-ג'ן:
https://blog.playstation.com/2021/06/02 ... f246401757
הרמן הולסט:
Where it makes sense to develop a title for both PS4 and PS5 — for Horizon Forbidden West, the next God of War, GT7 — we’ll continue looking at that. And if PS4 owners want to play that game, then they can. If they want to go on and play the PS5 version, that game will be there for them.

יופי סוני, תמשיכו להרוס לעצמכם, לפעמים אני באמת שואל את עצמי אם המרדף אחרי הפס5 מצדיק את עצמו בכלל בשלב הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2021, 20:13

״אסון״ ידוע מראש, צריך ועדת חקירה ממלכתית.
(הקטע של אסון זה בצחוק, כן?)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יוני 2021, 20:14

עכשיו רק שמתי לב שגם GT קרוס-ג'ן בציטוט שהבאתי,אלוהים אדירים,מה עובר עליהם?
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 02 יוני 2021, 20:15, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יוני 2021, 20:15

מה עכשיו גם GT7 יש מצב שהוא קרוס ג'ן??????

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2021, 20:18

וואו סוני אתם פשוט בושה FUCK YOU

סליחה על הטוקבק ווינט זה פשוט מחרפן אותי בחיים לא היה דבר כזה באף דור בהיסטוריה זה ביזיון.

אני נשאר עם הפס4 עד 2024 כנראה, לא קונה קונסולה בשביל קרוס ג'ן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יוני 2021, 20:21

היינו יכולים לקבל GOW2 מדהים,עם מעבר מיידי בין הממלכות,קרב בין ת'ור לקרייטוס שיעשה שימוש בכל הכוח עיבוד שיש לפס5 כדי לייצר מיליון ברקים ו-particles בסצינה.
במקום זה כנראה נקבל משחק מעולה שנראה מעולה,אבל לא מפיל לסתות הרבה מעבר למה שזה מ-2018 עשה ואני מצטער,לי זה פשוט לא מספיק.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 יוני 2021, 20:30

מבין אתכם. יחד עם זאת, בתור מישהו שלא התכוון להחליף את הפס4 בשנים הקרובות - אני שמח שיהיה לי עוד באקלוג די כבד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יוני 2021, 20:34

bling כתב:וואו סוני אתם פשוט בושה FUCK YOU

סליחה על הטוקבק ווינט זה פשוט מחרפן אותי בחיים לא היה דבר כזה באף דור בהיסטוריה זה ביזיון.

אני נשאר עם הפס4 עד 2024 כנראה, לא קונה קונסולה בשביל קרוס ג'ן.

אתה יודע מה הכי עצוב פה? שמימלא סוני כוס אמא שלהם, הכניסו אותי להרפתקה של איזה 7000 שקל (טלווזיה פלוס המכשיר) בשביל משחקי קרוס ג'ן... אחד המשחקים הראשיים שלהם בעתיד הקרוב יהיה פאקינג ריימיק של TLOU משחק PS3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2021, 20:38

כבר אמרתי פה שGT הוא 100% קרוס ג׳ן וזה בערך 0% הפתעה. כלומר, המשחק הזה נראה כמו משחק פס4 עם השתקפויות RT, הייתי בשוק שזה מוצג בגלל כמשחק פס5.

ובנוגע לGOW, לא ברורה לי ההסטריה. הרי את ההסטריה כבר הבענו לפני שנה כשהוא הוכרז וכולנו היינו בטוחים שזה קרוס ג׳ן. כלומר היינו מוכנים לזה, זה היה בלתי נמנע, לא? נתנחם בזה שהוא יראה טוב מהורייזן ורןוב האנשים פה די עפו על הורייזן, לא?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יוני 2021, 20:43

הורייזון הראשון יצא ב-2017,אני מאוד לא אהבתי את הרעיון שהוא קרוס,אבל יכלתי,איכשהו,להבין את הרציונל של סוני מבחינת לוחות הזמנים.
עם GOW יש פה כבר אמירה רצינית ומדאיגה לגבי איך סוני רואה את הדור החדש,וזו לטעמי צורת הראייה הכי גרועה שיכלתי לדמיין.
נכון,סוני חברה מסחרית שצריכה לעשות כסף,אבל יש פה תעשייה שצריך לקדם ואלוהים יודע שיש עוד הרבה,הרבה,הרבה לאן להתקדם,ואחד הזרזים הכי מוצלחים היסטורית לעשות את זה הוא דור חדש של קונסולות עם תוכן חדש שמפותח לחוזקות שרק הדור החדש הזה יכול להציע ולא משנה איזה תחום,ונראה שסוני,כן כן,אותה סוני שרק לפני שנה אמרה שהיא "מאמינה בדורות" בועטת ברעיון הזה לכל הרוחות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 יוני 2021, 20:44

Uncle Pey'j כתב:Surprise surprise!

אה כן,וזה קרוס-ג'ן:
https://blog.playstation.com/2021/06/02 ... f246401757
הרמן הולסט:
Where it makes sense to develop a title for both PS4 and PS5 — for Horizon Forbidden West, the next God of War, GT7 — we’ll continue looking at that. And if PS4 owners want to play that game, then they can. If they want to go on and play the PS5 version, that game will be there for them.

יופי סוני, תמשיכו להרוס לעצמכם, לפעמים אני באמת שואל את עצמי אם המרדף אחרי הפס5 מצדיק את עצמו בכלל בשלב הזה.

יש מיליוני לקוחות שרוצים לשדרג מהps4/ ps4 pro
ולא יכולים כי יש מחסור גדול ,זה לא השקת קונסולה רגילה
אז אני מבין את סוני במצב הנוכחי
סוני כרגע מוכרת יותר ps4 מps5 ,בגלל הזמינות הגדולה יותר שיש לps4
אז מובן לי למה הם ממשיכים לתמוך בps4 עדין

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2021, 20:45

אין לי מושג מה ההפתעה שלכם פה.
הכל היה ידוע מראש גם בלי שהם יגידו את זה.
ובמיוחד GT, שמן הסתם יהיה עם RT ובלי שום טעינות כמעט אז אני משוכנע שיפרידו בין שחקני הפס4 ל-5 וההבדלים יהיו מאוד משמעותיים בגלל זמני הטעינה שהם עקב אכילס של המשחק הזה (זה, וימאוצ׳י עצמו).

ה״כעס״ גם לא ברור לי בכלל, כי המתחרה הישירה שלהם לא מביאה בכלל בלעדיים של הדור הבא, אז לפחות יש פה *משהו*... וגם משהו די יפה אם תשאלו אותי, דימון סולס, ריטרנל, ראצ׳ט - שלושתם פרויקטים די מושקעים, והם יוצאים בחצי שנה הראשונה בבלעדיות מוחלטת. יש גם דברים קטנים יותר כמו destruction all stars שממש לא הצליח אבל לפחות ניסו :)

שוב, אני די בטוח שהורייזון, GOW וGT7 היו מיועדים באמת לשנה הזו, אבל כנראה שרק אחד יצליח לעמוד בזמנים, הקורונה הייתה ממש מכה רצינית לפרוייקטים גדולים, וזה דפק להם את התכניות ״להפטר״ משלושתם כבר בשנה הראשונה של המכשיר, ככה שיוצא שהם מורחים את התקופה הזו גם עד אמצע 2022 או משהו כזה, אולי גם עד החגים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 104 אורחים