נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 19 פברואר 2022, 12:06

Kazz כתב:
DrKeo כתב:אם הורייזן היה כמו הדמו של המטריקס? כן, 1080p בכיף. אגב, fun fact, המשחק רץ כמעט ב1080p במצב 60fps, ב-1272p. דור הבא על פי קאז, אה?

זה משחק פס4, תשחרר בן אדם, זה כבר עצוב.

ואם קילזון והאורדר היו זמינים על הפס3 היית אומר את אותו הדבר כמו שאתה מדבר על מעבר הדור הזה. אני לא יודע מאיפה ה fun fact שלך אבל DF כותבים:

Meanwhile, the PS5 feature-set is run at native 4K in its 30fps favour resolution mode, dropping to checkerboarded 1800p at 60fps in the favour performance mode (DRS is also implemented on PS5, but quite difficult to pick up on).

וה 1080p של הפס4 הוא דינאמי גם כן אז בטל נופל הרבה מתחת לזה. עדיין היית משחק ברזולוציה שכזו בלי פתרונות a.i. upscale?

בוודאי שזה משחק פס4, אבל הפרופיל הגרפי והביצועי של המשחק על הפס5 מצריך חומרה חזקה יותר מהפס4 בהפרש דורי. אני חושב שאם נבדוק תמונות, זה לא יהיה שונה מ BF3 על המחשב שלא היה לך בעיה להגיד שהוא קפיצה דורית על פני הקונסולות אז.

כמו שDF כותבים:
As a sequel then, the improvements are palpable for users of PS4 and Pro - it's just that PS5 delivers that generational leap on top. It's the complete package.

אם DF באמת כתבו דבר כזה, אז הם לחלוטין איבדו את האמינות שלהם ובלינג בכלל לא הגזים. קפיצה דורית בתחת שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2022, 12:23

אבל זה בדיוק מה שזה.
זה לא הקפיצה דורית הגדולה ביותר בהיסטוריית הקפיצות הדוריות, מן הסתם גם לא קרוב לזה, אבל זו כן קפיצה דורית.
אני באמת חושב שצריך לראות בעיניים את כמות הפרטים והאיכות שלהם על מסך 4K כדי להבין... זה ממש מבלבל את העין, לקח לי זמן להתרגל לזה.
אין פה שימוש בטכנולוגיות חדשות שלא ראינו, זה פשוט העמסה מאסיבית ברמה שברור שמדובר בדור הבא. וזה אגב מאוד קשה להעביר בסרטוני יוטיוב, כמו פורצה הורייזון בג'ונגלים, זה נראה *כל כך* הרבה יותר טוב בריל טיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2022, 12:42

Kazz כתב:
DrKeo כתב:אם הורייזן היה כמו הדמו של המטריקס? כן, 1080p בכיף. אגב, fun fact, המשחק רץ כמעט ב1080p במצב 60fps, ב-1272p. דור הבא על פי קאז, אה?

זה משחק פס4, תשחרר בן אדם, זה כבר עצוב.

ואם קילזון והאורדר היו זמינים על הפס3 היית אומר את אותו הדבר כמו שאתה מדבר על מעבר הדור הזה. אני לא יודע מאיפה ה fun fact שלך אבל DF כותבים:

Meanwhile, the PS5 feature-set is run at native 4K in its 30fps favour resolution mode, dropping to checkerboarded 1800p at 60fps in the favour performance mode (DRS is also implemented on PS5, but quite difficult to pick up on).

וה 1080p של הפס4 הוא דינאמי גם כן אז בטל נופל הרבה מתחת לזה. עדיין היית משחק ברזולוציה שכזו בלי פתרונות a.i. upscale?

בוודאי שזה משחק פס4, אבל הפרופיל הגרפי והביצועי של המשחק על הפס5 מצריך חומרה חזקה יותר מהפס4 בהפרש דורי. אני חושב שאם נבדוק תמונות, זה לא יהיה שונה מ BF3 על המחשב שלא היה לך בעיה להגיד שהוא קפיצה דורית על פני הקונסולות אז.

כמו שDF כותבים:
As a sequel then, the improvements are palpable for users of PS4 and Pro - it's just that PS5 delivers that generational leap on top. It's the complete package.

המשחק לא רץ ב1800p, הוא רץ ב1800p משוחזר מ-1272p. וזאת רזולוציה דינאמית, כלומר המשחק רץ לכל היותר ב-1272p.

ולא, זאת לא קפיצה דורית, זאת ההגדרה המילונית של משחק קרוס ג׳ן. אני אפילו אגדיל ואומר שיש במשחק הזה את רמת האנטרקטיביות הכי נמוכה שראיתי במשחק עולם פתוח מזה עשור. אולי זה משתנה בהמשך, אבל בשעה הראשונה עדין לא נתקלתי בחפץ אחד בר הזזה או שביר. כיסאות, דלאים, חביות, בד, צמחים שתלויים מהתקרה.. כולם תקועים במקום ולא שבירים, סתם חלק סטטי בשלב.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 פברואר 2022, 12:48

עד כמה שאני מבין מאז שיגור הפס4 פרו, כאשר אומרים שמשחק רץ ב 1800p checkerboard, הכוונה היא שהוא רץ ב 1800P ועושים לזה שחזור ל 2160P. זה כל הקטע, לא?
התמונה הסופית היא 4K בשני המקרים, אבל עם CB הרזולוציה שהמשחק מרנדר היא 1800P ולא נייטיב 4K.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2022, 12:50

Kazz כתב:עד כמה שאני מבין מאז שיגור הפס4 פרו, כאשר אומרים שמשחק רץ ב 1800p checkerboard, הכוונה היא שהוא רץ ב 1800P ועושים לזה שחזור ל 2160P. זה כל הקטע, לא?
התמונה הסופית היא 4K בשני המקרים, אבל עם CB הרזולוציה שהמשחק מרנדר היא 1800P ולא נייטיב 4K.

כשמתארים דמקה הרזולוציה היא סופית. אם אומרים 1800 דמקה אז הרזולויה היא חצי מ-1800p והסופית היא 1800p. זאת הסיבה שהמשחק נראה כל כך לא טוב ב60fps, אפילו ב1800 טבעי המשחק יראה כמעט כמו 4k טבעי כי ההפרש לא כזה ענק, אם תעשה ריקונסטרקציה מ1800p בכלל הוא יראה מעולה. אבל דמקה, שהיא שיטת ריקונסטרקציה מיושנת ומכוערת, נראת ממש רע ביחס ל4k טבעי. המטריקס רץ ב1080p אבל נראה הרבה יותר טוב מהורייזן מבחינצ רזולוציה כשהוא במצב 60.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2022, 16:46

גרילה אומרים שהם יכלו לשחרר את הורייזן בשנה שעברה אבל הם לא רצו לעשות קרנץ׳.

Forbidden West might have been released at the end of last year, but then we might have had to work overtime. [...] That also played a part in the decision to release the game now,

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 פברואר 2022, 16:52

השאלה היא מה זה יכלו. לפי הביקורות יש במשחק הזה יותר באגים מאשר בOpen world הממוצע, לא משהו סופר קיצוני אבל בהחלט מוגזם.
אני מניח שבאותה מידה שהם יכלו לשחרר את המשחק אותו דבר לפני חודשיים הם גם יכלו לשחרר אותו היום עם פחות באגים :).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 פברואר 2022, 17:00

אין ספק שגרילה הביאה בהתחשב בנסיבות את מוצר הקרוס ג'ן הכי טוב שאפשר מבחינה טכנית (לא סתם הם בטופ של התעשייה) אבל וואלה ברגע שצריכים תמונות השוואה וזום אין על עלים כדי לגלות הבדלי דור אז וואלה לא, זה לא הבדל של דור, אם היה פה הבדל של דור הפס4 היה מושפל ולא מקבל מחמאות כמו שהוא מקבל בכל מקום.

גרסת הפס4 בזמן גיימפליי נראית מצויין, גרסת הפס5 מרוויחה הרבה בזכות רזולוציה של 4K ו draw distance עדיף ולכן נראית עוד יותר מצויין, אבל אם כל משחק שמציג רזולוציית 4K ו DD עדיף זה דור הבא אז כנראה שאנחנו חווים אותו מאז 2016 בערך על המחשב.

בשורה התחתונה אלה לא הבדלים של דור, הפס4 רצה מעולה ונראית מצויין, זה לא מקרה באטלפילד שבו החומרה המיושנת מרגישה ונראית כמו תחת ולעזאזל, היה לה גם מצב מוליפלייר (שזה המהות של המותג) מסורס לחלוטין ודומה יותר ל COD מאשר לבאטלפילד אמיתי כמו שהיה על ה PC. איך ניתן בכלל להשוות בין המקרים לא ברור לי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 פברואר 2022, 17:49

אני לא חושב שצריך זכוכית מגדלת כדי לראות את ההבדלים.
השינויים בפירוט, באפקטים, במיוחד בפופ אין ומרחק הראייה, וכמובן שברזולוציה או FPS הם מאוד מורגשים.
אני חושב שזה כמעט הזוי עד כמה גרסאת הps4 נראת טוב, אבל היא נראת משמעותית פחות טוב. אגב, גרסאת הps4 הבסיסית מרגישה מאוד מאוד מטושטשת, אין ספק שאם תשחק עליה אתה תרגיש שיש גרסאות יותר טובות למשחק הזה.

בכל מקרה זה באמת low מול ultra בהגדרות הpc. כלומר כן, זה אותו מנוע ואותו משחק בדיוק אבל ההבדלים משמעותיים ומאוד מורגשים. כמובן שאפשר רק לדמיין מה היה אם הורייזן היה בלעדי, אבל שוב, ההבדלים הם low מול ultra ולא פחות.
ההבדל היחיד, וגם DF מציינים את זה וכמובן שכל הכבוד לגרליה, זה שלפעמים יש בהגדרות low בpc כל מני הגדרות שאין בהן הגיון אמיתי. כל מני הגדרות שקיימות אבל לא באמת תשחק איתן כי ההבדל הופך משחק ps4 למשחק ps1.
אז בהורייזן יש חוויה מהודקת ושלמה על כל ההגדרות, כמו שהם אומרים - זו דוגמה למצב שבו המפתחת דואגת לחוויה שלמה ומהודקת על כל ההגדרות, ובכל הקשור לקרוס ג'ן/גרסאות pc, הסקיילינג פה על שתי החומרות הוא יוצר מן הכלל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 פברואר 2022, 17:52

כלומר מה זו קפיצה דורית? אם קפיצה דורית היא רק מנוע חדש וטכנולוגיות ייחודיות אז לא, ברור שלא.
אם לעבור מGTX 970 וHDD לRTX 3070 וSSD זו קפםיצה דורית מסוימת, אז כן. זה בערך ההבדל, וכל מי שכאן שחקן PC יודע שיש הבדל משמעותי בלשחק את אותו המשחק כשאתה מקבל חומרה חדשה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 פברואר 2022, 17:54

למה מאוד מאוד מטושטשת? לרוב זה 1080P כמו המשחק הקודם, ממתי זו נהייתה רזולוציה כל כך מטושטשת?

אין לי ספק שאם תשחק בגרסת הפס4 על הטלוויזיה בבית אז בזכות עצמה לא תרגיש שיש בעיה, היא נראית מצויין ורצה יותר טוב מהורייזון 1. אני אשמח לשמוע דעות של שחקני פס4 שחושבים שהורייזון 2 נראה מטושטש ולא נעים לעין על הקונסולה. אולי אני טועה פה וזה אכן משחק שחובה את החומרה של הפס5 כדי שאפשר יהיה להנות מהגרפיקה שלו.

ברור שאם תשחק בה צד לצד גרסת הפס5 אז היא תחוויר כנראה, בסדר את זה יכולנו להגיד עוד מ 2016 או 17 על גרסאות פיסי של משחקי פס4 ואף אחד לא צעק שהגיע הדור החדש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2022, 17:58

בלינג, אני אומר לך שגם במצב הביצועים בפס5 זה נראה מטושטש אז תהיה בטוח שעל הפס4 זה עוד יותר גרוע. במשחק הזה זה ממש משנה, קשה להסביר את זה ואני השנייה שיחקתי את אנצ׳רטד על מצב 12 פריימים ולא התלוננתי לרגע על איך שהוא נראה, להפך…

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 פברואר 2022, 18:04

בלינג - ככה המשחק נראה לי בהשוואות, אתה מוזמן לראות את זה, מאוד מטושטש וכנראה הם עושים בניית רזולוציה או רזולוציה דינאמית שגורמת לזה.
צריך אולי לסייג קצת ולהגיד שאין לי נסיון אישי עם אף אחד מהגרסאות, אנמי מסתמך על סרטוני יוטיוב וכמובן שיש לזה את הבעיות הידועות, אבל אם כבר אז דווקא הפירוט של הPS5 הוא מה שיאבד בסרטונים האלו.

בכל מקרה הטענה שלך לגבי גרסאות פס4 מול PC היא נכונה, אבל פה בדיוק אני חושב שצריך להגיד שזו סקאלה ולא שחור או לבן.
כלומר, שוב, אם קפיצה דורית היא רק עניין של מנוע חדש וטכנולוגיות חדשות - אז ברור שלא, אין פה שאלה בכלל. אם מבחנתך זו הגדרה יבשה וזהו אז סבבה, אין פה קפיצה דורית נקודה.
אבל אם זו סקאלה, אז כן, מן הסתם יש פה קפיצה ששוות ערך לכרטיס מסך הרבה יותר חדש מול כרטיס מסך ישן מאוד, על הPC. יש המון משחקי PC שנתנו לי את התחושה הזו, לא הייתי מגדיר את זה קפיצה דורית כי טכנית זה לא נכון, אבל כשההבדל משמעותי כל כך זו גם תחושה שלמה של 'קפיצה' (לא דורית, בסדר? :)).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 פברואר 2022, 18:19

סבבה סטיק מסכים עם ההגדרה הזו :)

וכן זה לא משחק שמדגדג לי טכנית לקנות פס5 בשבילו, ומדבר מישהו שקנה פס4 בשביל אינפמס (משחק ללא ספק הרבה פחות טוב גם ביחס לתקופה שיצא מול הורייזון 2) אבל שם לא היה ניתן להתבלבל בכלל שזו קפיצה דורית לעומת איך שמשחקי עולם פתוח נראו על הפס3 (שלא לדבר על סדרת אינפמס עצמה על הפס3 שם בכלל ההבדל הדורי היה מודגש פי כמה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2022, 18:23

הורייזן הוא קרוס ג׳ן קלאסי, בדיוק כמו בכל דור. ביצועים טובים יותר, רזולוציה טובה יותר, lod משופר, עוד קצת פירוט, שדרוג במודלים, באפקטים וכו׳.

הוא קילומטרים ממה שנקבל ממשחקי דור הבא אמיתיים, אבל הוא חצי דרך מרשים ללא ספק. והוא גם משחק פס4 עד לשד עצמותיו, בלי ספק. האמת שאני אגזים ואגיד שיש בעולם כל כך מעט אנטרקציה שהוא אפילו מזכיר לי יותר משחק פס3.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 פברואר 2022, 18:29

Laskin כתב:אבל זה בדיוק מה שזה.
זה לא הקפיצה דורית הגדולה ביותר בהיסטוריית הקפיצות הדוריות, מן הסתם גם לא קרוב לזה, אבל זו כן קפיצה דורית.
אני באמת חושב שצריך לראות בעיניים את כמות הפרטים והאיכות שלהם על מסך 4K כדי להבין... זה ממש מבלבל את העין, לקח לי זמן להתרגל לזה.
אין פה שימוש בטכנולוגיות חדשות שלא ראינו, זה פשוט העמסה מאסיבית ברמה שברור שמדובר בדור הבא. וזה אגב מאוד קשה להעביר בסרטוני יוטיוב, כמו פורצה הורייזון בג'ונגלים, זה נראה *כל כך* הרבה יותר טוב בריל טיים.

לאסקין ראיתי השוואות בין גרסת הפס4 לגרסת הפס5, וחוץ מאיזה חלקיק עשן זניח בקושי ראיתי איזשהו הבדל. לא על הפרטים בבגדים של אלואי לא במכונות לא בכלום. יש מצב שאתה פשוט מאוד מתרשם מהקפיצה בין הוריזן 1 ל2 בכללי ומייחס את זה לפס5?

המשחק מדהים במראה שלו כמשחק פס4 (אם כי אני מעדיף עדיין את GOT גרפית בטח עם ה60FPS של הפס5)
אבל אני לא רואה פה שום דבר הבדל דורי. ממתי פירוט שכמעט אף אחד לא רואה זה קפיצה דורית ממתי משהו שלא יכול לעבור במבט ראשון זה קפיצה דורית?

אני לא רואה פה שום קפיצה דורית אני רואה פה סחיטה מאוד מאוד מרשימה של קונסולה ישנה. בדיוק כמו שראיתי בכל השנים שאני חי בסוף דור.
אני מתכוון, לכולם עף המוח מBlack על הפס2/Xbox בזמנו, אף אחד לא העז לקרוא לו בכל זאת קפיצה דורית, פשוט היה פנטסטי לעגלות הזקנות האלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2022, 18:34

הוא כמו burnout revenge. המודלים של המכוניות מפורטים יותר, הרזולוציה קפצה לHD, הטקסטורות חדות יותר ויש שיפור בlod. אבל זה עדין משחק פס2. או אולי GT HD? הוא מרשים כשרואים אותומלראשונה, אבל הוא קילומטרים מGT5 שנבנה במיוחד לפס3.

מדובר במשחק דור קודם מחוזק, אבל זה כל מה שהוא, משחק דור קודם. ואני אפילו לא מדבר על הגיימפליי או העיצוב שלבים, אני מדבר על טכניקות הרינדור המיושנות שרק מקבלות בוסט בפס5. אבל הורייזן הוא עדין משחק עולם פתוח עם תאורה אפויה מראש, מערכת nodes סטטית וכך הלאה. כל תחום שאפשר לחשוב עליו הורייזן הוא משחק דור קודם, אבל על הפס5 דחפו את ״ההגדרות״ של הטכנולוגיות דור קודם למקסימום.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 פברואר 2022, 18:42

בדיוק כמו שגלאס אמר, אין פה את הדבר הזה שכבר במבט ראשון אתה מזהה את הקפיצה. זה מבחינתי בייסיק כשמדברים על קפיצה דורית אמיתית ולא ״סתם״ קפיצה או חצי מהדרך כמו שקיאו תיאר. זה צריך להכות אותך כמו פטיש לראש מבלי להתבלבל, אחרי זה אתה נכנס לניתוחים של איך זה מתבטא אבל קודם כל זה אמור להיות בוטה ושרואים את זה ישר.

בכל אופן גרילה גאונים זה בטוח, ממש מסקרן לראות איך המשחק פס5 הבלעדי שלהם הולך להראות ואיך משחק סוף הדור שלהם על הפס5 הולך להראות כי אם מהפס4 הזקנה והמוגבלת הם הצליחו להמשיך לחקור את החומרה ולהוציא ממנה עוד, אז בטח שמהחומרה ההרבה יותר מוצלחת של הפס5 (ביחס לזמן) יהיה להם טונות מה לחקור ואני מצפה לקפיצה ענקית בין משחק פס5 אמצע הדור שלהם למשחק שיצא בסוף. כמה חבל שהורייזון 2 לא היה משחק תחילת דור הפס5 האמיתי שלהם בדומה לקילזון בדור הקודם אבל זה לא אשמתם וכבר בכינו על זה מספיק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2022, 18:45

bling כתב:בדיוק כמו שגלאס אמר, אין פה את הדבר הזה שכבר במבט ראשון אתה מזהה את הקפיצה. זה מבחינתי בייסיק כשמדברים על קפיצה דורית אמיתית ולא ״סתם״ קפיצה או חצי מהדרך כמו שקיאו תיאר. זה צריך להכות אותך כמו פטיש לראש מבלי להתבלבל, אחרי זה אתה נכנס לניתוחים של איך זה מתבטא אבל קודם כל זה אמור להיות בוטה ושרואים את זה ישר.

בכל אופן גרילה גאונים זה בטוח, ממש מסקרן לראות איך המשחק פס5 הבלעדי שלהם הולך להראות ואיך משחק סוף הדור שלהם על הפס5 הולך להראות כי אם מהפס4 הזקנה והמוגבלת הם הצליחו להמשיך לחקור את החומרה ולהוציא ממנה עוד, אז בטח שמהחומרה ההרבה יותר מוצלחת של הפס5 (ביחס לזמן) יהיה להם טונות מה לחקור ואני מצפה לקפיצה ענקית בין משחק פס5 אמצע הדור שלהם למשחק שיצא בסוף. כמה חבל שהורייזון 2 לא היה משחק תחילת דור הפס5 האמיתי שלהם בדומה לקילזון בדור הקודם אבל זה לא אשמתם וכבר בכינו על זה מספיק.

אם זה מעודד אותך אז 2027 גג תקבל AAA גדול מגרילה שמנצח את הפס5 כמו שצריך :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 פברואר 2022, 18:56

אני מניח שכן יש להם כמה צוותים... לא?
כולנו זוכרים שאחרי שיצא הורייזן 1 הם טענו שמעכשיו הם עוברים למעגלי פיתוח הרבה יותר קצרים, רק כדי לעשות המשך שנבנה על אותו הבסיס בדיוק ב5 שנים :).
אבל אני רוצה להניח שלפחות יש להם כמה צוותים, ושהעבודה שנעשתה על המנוע בשביל גרסאת הקרוס ג'ן פס5 תתן להם קרקע טובה למשחק הבא.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 פברואר 2022, 19:09

כשאשר הפרופיל בו המשחק רץ על הפס5 מצריך חומרה שהיא חזקה פי כמה וכמה מהחומרה הקיימת, מדובר בקפיצה דורית. זה לא אומר שזה המקסימום הקפיצה האפשרית ושנקבל בשנים הבאות, אבל זו קפיצה דורית nonetheless.

מורדור לא היה קפיצה דורית? MGS 5 לא היה קפיצה דורית? בואו, המשחק שנדב קורה לו המשחק היחיד עד כה שנותן קפיצה דורית (flight simulator) רץ על ה Xbox One.
וויצ'ר 3 שהדהים אותכם רץ על הסוויץ'.
קילזון יכול היה לצאת לפס3 במקביל לפס4. ואז איך הייתם מדברים?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 פברואר 2022, 19:16

מבלי להיכנס לויכוח, פלייט סים דווקא לא רץ על הוואן (לפחות לא נייטיבית).

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 פברואר 2022, 19:21

אה, נכון. על ה X|S אבל לא על one.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 פברואר 2022, 19:37

Kazz כתב:כשאשר הפרופיל בו המשחק רץ על הפס5 מצריך חומרה שהיא חזקה פי כמה וכמה מהחומרה הקיימת, מדובר בקפיצה דורית. זה לא אומר שזה המקסימום הקפיצה האפשרית ושנקבל בשנים הבאות, אבל זו קפיצה דורית nonetheless.

מורדור לא היה קפיצה דורית? MGS 5 לא היה קפיצה דורית? בואו, המשחק שנדב קורה לו המשחק היחיד עד כה שנותן קפיצה דורית (flight simulator) רץ על ה Xbox One.

בחיים שלי לא קראתי טירוף כזה.

מישהו מדמיין מה היה קורה אם מישהו ב2000 היה מעז לקרוא לכרונו כרוס קפיצה דורית כשראינו מולו את MGS2 ?
זה מה שאתה עושה פה קאז. כל מה שהוריזן 2 יכול ללמד אותנו זה שני דברים.

א. שמארק סרני גאון שידע לתכנן את הפס4 ככה שהיא תחזיק סביר גם אחרי 9 שנים בשוק.
ב.שגרילה פשוט משהו לא מהעולם הזה טכנית.

השוני הגרפי הכי בולט בין הוריזן 2 בפס4 לפס5 זה הפאקינג 'Hero Lighting' שחלק מהאנשים כמו אריק, בכלל לא מתרשמים מהם ואפילו מצאו את האפקט הזה מציק.
אז כן אם ההבדל הגרפי הכיבולט בין הגרסאות מחרפן אנשים, זה נראה לי יותר כמו "רוורס דורי".

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 פברואר 2022, 19:41

Kazz כתב:כשאשר הפרופיל בו המשחק רץ על הפס5 מצריך חומרה שהיא חזקה פי כמה וכמה מהחומרה הקיימת, מדובר בקפיצה דורית. זה לא אומר שזה המקסימום הקפיצה האפשרית ושנקבל בשנים הבאות, אבל זו קפיצה דורית nonetheless.

ההגדרה שלנו לקפיצה דורית היא מאוד סובייקטיבית ואני לא בטוח שאתה קולט את הראש שלנו.

בדוגמאות שהבאת גרסאות הדור הקודם/סוויץ' נראות נורא לעומת הדור הבא מה שרחוק מהמצב של הורייזון 2.

מגס5 ספציפית לא משחק פס4 מרשים במיוחד מבחינה וויזואלית רוב הזמן ואם הוא היה showcase של החומרה (מזל שהיה רייז/קילזון/אינפמס בהשקה) אז וואלה לא הייתי עף. הוא בעיקר מגניב בקטע של משחק 60 פריימים עולם פתוח שנראה ככה ובהשוואה לאיך שמגס4 נראה בתחילת הדור על הפס3 וגם כמשחק שהמנוע שלו באמת מעולה מבחינת פוטנציאל ולא כוואו איזו קפיצה מטורפת הדור הבא הביא מבחינה וויזואלית.

אה וגם שם גרסת הפס3 נראית נורא ממה שאני זוכר, מאוד blurry ורצה כרגיל בפריימרייט פס3 טיפוסי ומקרטע וגם שם למרות שהיו משחקי דור הבא מרשימים ממנו בהרבה על הפס4 הוא עדיין יותר showcase לחומרה של הפס4 ממה שהורייזון 2 נותן לפס5 אז זה אומר משהו על הסטטוס הנוכחי של משחקי דור הבא מרשימים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים