נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2022, 08:27

לא, פשוט הסביבות נראות מאוד מאוד בסיסיות. פוליפוני אף פעם לא עשו את זה טוב, היו להם עצים דו מימדיים עד המשחק הקודם בערך.
פורצה הולך להשפיל אותם מהבחינה הזו עם סביבות שיצולמו ויראו כמו צילום, כמו שהתחילו לעשות באיזורים מסוימים בפורצה הורייזן, זה די ברור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2022, 08:38

מהר חברים, פס5 ב2000₪:
https://ksp.co.il/mob/item/193328
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 פברואר 2022, 13:52

מה זה החרא הזה ב?GT7 נראה כמו הנוף שאני רואה כשאני יוצא מאילת עם הרכב. אני לא צריך את GT7 כדי לראות שממה כזו אני חי את זה.
נקווה שהמשחק המלא יותר ירוק לעין.

בחדשות אחרות גראהב אומר שמשחקים קלאסיים יהיו חלק עיקרי מהספרטקוס ושהוא יושק עם משהו כמו 250 300 משחקים ישנים, דאמט. עם כמה שאני רוצה לראות משחקי פס2/1 על הפס5 שלי, אני לא בטוח בכלל שזה מה שסוני צריכים לעשות בשביל להתחרות במייק.
https://www.videogameschronicle.com/new ... ass-rival/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 פברואר 2022, 15:40

אני מתלבט אם לקנות את GT7 לפס4 או בכל זאת לחכות למתי שיהיה לי פס5. בתכלס זה נראה משחק שנבנה לפס4 קודם כל אז זה לא שאפסיד הרבה אבל במשחקי מירוצים חובה 60 פריימים וברור לי שה IQ בגרסת הפס4 יהיה די נחות כי זו לא קונסולה (בגדול) שיכולה לספק 60 נעול ו IQ פצצה במשחקי AAA. גם כאלה שלא יפים במיוחד כמו GT7.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 פברואר 2022, 17:21

bling כתב:אני מתלבט אם לקנות את GT7 לפס4 או בכל זאת לחכות למתי שיהיה לי פס5. בתכלס זה נראה משחק שנבנה לפס4 קודם כל אז זה לא שאפסיד הרבה אבל במשחקי מירוצים חובה 60 פריימים וברור לי שה IQ בגרסת הפס4 יהיה די נחות כי זו לא קונסולה (בגדול) שיכולה לספק 60 נעול ו IQ פצצה במשחקי AAA. גם כאלה שלא יפים במיוחד כמו GT7.

לשחק משחק מירוצים על הקונסולה הישנה בלינג? לך זה לא מתאים! :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 פברואר 2022, 15:04

glass man כתב:
bling כתב:אני מתלבט אם לקנות את GT7 לפס4 או בכל זאת לחכות למתי שיהיה לי פס5. בתכלס זה נראה משחק שנבנה לפס4 קודם כל אז זה לא שאפסיד הרבה אבל במשחקי מירוצים חובה 60 פריימים וברור לי שה IQ בגרסת הפס4 יהיה די נחות כי זו לא קונסולה (בגדול) שיכולה לספק 60 נעול ו IQ פצצה במשחקי AAA. גם כאלה שלא יפים במיוחד כמו GT7.

לשחק משחק מירוצים על הקונסולה הישנה בלינג? לך זה לא מתאים! :)

אני לא יודע איך זה עובד ,אבל קניתי משחק דיגיטלי מסוים בps5
וזה נתן לי גם אפשרות להוריד גרסה לps4
אני לא יודע איך זה עובד בצורה פיזית עם אתה קונה נגיד בלו רי ps5
לא יודע איך סוני מתנהלים במקרה כזה עם המשחק יפעל או לא

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 פברואר 2022, 15:18

ממה שאני יודע אם אתה קונה משחק פיזי לPS5 אתה לא מקבל את גרסת הפס4 אבל אתה תמיד מקבל את גרסת הפס5 אם אתה קונה את גרסת הפס4 של משחק מסוים.
מנגד אל תתפוס אותי במילה עד היום לא קניתי אפילו לא משחק פיזי אחד לפס5 שלי (והלכתי עוד על גרסת הדיסק!)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2022, 15:55

אין לי משוג איך זה עובד בפיזי, אבל בדיגיטלי, אם בלינג יקנה את GT7 לפס4, כשהוא יקנה פס5 תהיה לו אפשרות לשלם 10$ ואז הוא יקבל גם את גרסת הפס5. ואז כשבאים להוריד את המשחק אתה יכול לבחור בין הגרסאות. וזה לעומת האקסבוקס ששם קונים את המשחק לאקסבוקס ואיזו קונסולה שיש לך, זאת הגרסה שתרד למכשיר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 מרץ 2022, 12:47

BB2 בדרך ? או משהו אחר?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2022, 14:11

יש להם את זה ביותר כללי?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 מרץ 2022, 14:17

זה באמת כללי מאוד, לא רואה איך זה יכול להיות משהו אחר חוץ מTLOU1 ריימיק או משהו שקשור לBB כל דבר אחר, לא מתאים להגדרה של "פופלארי בצורה קיצונית"
כאילו יש מצב שהוא מדבר על GOW2 אבל אז מי צריך אותו כולם יודעים שהמשחק הזה בדרך בערך בתאריך הזה זה לא יכול להיות זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2022, 14:22

נשמע מאוד מאוד כללי, וגם לא מאמין כי אף פעם שמועות על הכרזות לא מתחלקות לרבעונים :)

בכל אופן - GT7 מתקבל בצורה מצויינת, כרגע על ממוצע 88 עם 66 ביקורות… זה הציון הכי טוב מאז 4 נראה לי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 מרץ 2022, 14:28

פשש על הציונים של GT7. אם נניח לרגע את עניין הקורס ג'ניות סוני פשוט שוברת את השיאים מבחינת איכות בדור הזה, אני כבר חסר סבלנות לראות איך זה יתורגם לבלעדים של הפס5.

רספקט לסוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2022, 14:56

כלומר, בנתיים סוני משגרת מלא משחקים של 8. ביננו גם המשחק 9 היחיד שיש להם כרגע, DS, הוא משחק של 8. זה אחלה, באמת משחקים טובים, אבל שום דבר לכתוב הביתה. כלומר, תחשוב על השנה הראשונה של הסוויטצ׳ או הווי או הגיימקיוב או הN64.. בעצם כל קונסולת נינטנדו. אוכלות בלי מלח את השנה הראשונה של הפס5. אבל אין ספק שבזכות הקרוס ג׳ן, סוני עשתה שנה ראשונה לא רעה בכלל. מצד שני הכל קרוס ג׳ן וזה מדכא את החיים :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 02 מרץ 2022, 15:15

נינטנדו, אולי כאסטרטגיה, תמיד פותחת עם התותחים הכבדים ביותר. פעם מריו, פעם זלדה, פעם שניהם. אבל האם הייתה שנה אחת על הסוויץ שהתקרבה ל 2017 עד עכשיו? לא… אותו דבר אפשר להגיד גם על השנה הראשונה של ה wii. אז בתמונה הגדולה מה זה משנה אם גוד אוף וור יוצא ב 2021 או 2022? אם המשחקים של ה 8 יוצאים לפני המשחקים של ה 9 או להפך? זו השוואה חסרת משמעות בעיני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2022, 15:32

idan כתב:נינטנדו, אולי כאסטרטגיה, תמיד פותחת עם התותחים הכבדים ביותר. פעם מריו, פעם זלדה, פעם שניהם. אבל האם הייתה שנה אחת על הסוויץ שהתקרבה ל 2017 עד עכשיו? לא… אותו דבר אפשר להגיד גם על השנה הראשונה של ה wii. אז בתמונה הגדולה מה זה משנה אם גוד אוף וור יוצא ב 2021 או 2022? אם המשחקים של ה 8 יוצאים לפני המשחקים של ה 9 או להפך? זו השוואה חסרת משמעות בעיני.

דברנו על שנת שיגור, יש לזה משמעות כי ממש קשה לפתח משחקים לשנת שיגור ונינטנדו תמיד היחידה שמצליחה. אם מסתכלים על התמונה הכוללת, אני עדין חושב שנינטנדו שמה בכיס את סוני, אבל זה כבר עניין של טעם :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 02 מרץ 2022, 15:52

הרבה מהשיגור של נינטנדו בדורות האחרונים גם בנוי על קרוס ג׳ן (ואם לא ברמת התוכנה אז ברמת החומרה) ככה שאני לא רואה שהם עושים משהו מיוחד. אני גם לא רואה את נינטנדו מוציאה את המשחקים הכי גדולים שלה כמה חודשים לפני השיגור של קונסולה חדשה כמו שסוני עושים. אני בדעה שזה יותר עניין אסטרטגי מכל דבר אחר.

וזה שאתה פאנבוי רציני זה ברור :) אבל זאת לא הנקודה.
אולי זה בגלל שממש אהבתי את המריו וזלדה האחרונים אבל אני חושב שגם אני מעדיף את הטופ אנד צד א׳ של נינטנדו על זה של סוני (למרות שאחרי GOW ו TLOU2 ההערכה שלי לסטודיואים שלהם עלתה משמעותית), אני רק טוען שלכל אחת מהם יש מספר מצומצם של מפתחות או משחקים בקליבר כזה, אחת מוציאה אותם מוקדם יותר והשנייה מאוחר יותר. בסוף זה בדר״כ מתאזן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2022, 16:30

idan כתב:הרבה מהשיגור של נינטנדו בדורות האחרונים גם בנוי על קרוס ג׳ן (ואם לא ברמת התוכנה אז ברמת החומרה) ככה שאני לא רואה שהם עושים משהו מיוחד. אני גם לא רואה את נינטנדו מוציאה את המשחקים הכי גדולים שלה כמה חודשים לפני השיגור של קונסולה חדשה כמו שסוני עושים. אני בדעה שזה יותר עניין אסטרטגי מכל דבר אחר.

וזה שאתה פאנבוי רציני זה ברור :) אבל זאת לא הנקודה.
אולי זה בגלל שממש אהבתי את המריו וזלדה האחרונים אבל אני חושב שגם אני מעדיף את הטופ אנד צד א׳ של נינטנדו על זה של סוני (למרות שאחרי GOW ו TLOU2 ההערכה שלי לסטודיואים שלהם עלתה משמעותית), אני רק טוען שלכל אחת מהם יש מספר מצומצם של מפתחות או משחקים בקליבר כזה, אחת מוציאה אותם מוקדם יותר והשנייה מאוחר יותר. בסוף זה בדר״כ מתאזן.

לאורך הדור זה בהחלט מאוזן, אני במקור הגבתי לגלאס שאמר:
סוני פשוט שוברת את השיאים מבחינת איכות בדור הזה

אה, וגם זה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 מרץ 2022, 17:19

DrKeo כתב:
idan כתב:נינטנדו, אולי כאסטרטגיה, תמיד פותחת עם התותחים הכבדים ביותר. פעם מריו, פעם זלדה, פעם שניהם. אבל האם הייתה שנה אחת על הסוויץ שהתקרבה ל 2017 עד עכשיו? לא… אותו דבר אפשר להגיד גם על השנה הראשונה של ה wii. אז בתמונה הגדולה מה זה משנה אם גוד אוף וור יוצא ב 2021 או 2022? אם המשחקים של ה 8 יוצאים לפני המשחקים של ה 9 או להפך? זו השוואה חסרת משמעות בעיני.

דברנו על שנת שיגור, יש לזה משמעות כי ממש קשה לפתח משחקים לשנת שיגור ונינטנדו תמיד היחידה שמצליחה. אם מסתכלים על התמונה הכוללת, אני עדין חושב שנינטנדו שמה בכיס את סוני, אבל זה כבר עניין של טעם :)

אני לא חולק לרגע על זה שנינטנדו מדהימים, בהשקות הם יודעים היטב שבן אדם שקונה מוצר X רוצה שוואקייס בשבילו, גם אם השוואקייס זה WII Sports אני יכול באמת להגיד שמבחינת מרקטינג זה מוצר פנטסטי להשקה.

מה שכן... אני חושב שסוני עושה שיפור מטורף באיכות all across the board. לא, אף אחד ממשחקי ההשקה האלו, הם לא מריו גלקסי, שאתה אומר לעצמך איך נינטנדו פאקינג הוציאו משחק כזה ב "Gamecube 1.5 " עם כזו הגדרה מחדש של ז'אנר הפלטפורמה וכל כך הרבה רעיונות חדשים שמעולם לא נראו בכל שלב וכו'.

אבל אני רואה שיפור מטורף. (מינוס הוריזן כי אני לא מנסה לעצבן את לאסקין אבל אני באמת לא רואה שיפור ) בכל המשחקים חוץ ממנו. אף אחד לא ממציא את הגלגל
אבל הרבה או מאוד טובים לנישה שלהם (ריטרנל) או לא מהפכניים אבל הכי טובים לסדרה היחסית שהם שייכים אליה כבר זמן רב (Rַ&C GT )

אני פשוט לא יכול שלא להתלהב ממה שהעתיד צופן לנו. אם סוני משקיעה כל כך במוצרי שנה ראשונה, כמה הם ישקיעו בספיידרמן 2 או וולברין? אולי בסוף באמת נראה פה
leap באיכות גם אצל אינסומאנייק החובבנים? אולי נוטי דוג סוף סוף יביאו משהו שמשתווה ברמתו לUncharted2/TLOU1 או מתעלה עליהם?

אולי זה הכל,whimsical thinking מצדי אבל יש הרגשה שהם מפחדים מהתחרות של הגיימפאס והחליטו לעלות דרגה באיכות האקסקלוסיבים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2022, 17:33

האמת שאני לא בטוח מה השיפור הגדול. מיילס, ראצ׳ט, GT והורייזן הם ״עוד מאותו דבר״ ו-DS הוא משחק פס3 בשכבת צבע חדשה. רק ריטרנאל ראוי לציון לדעתי, הוא בהחלט אחד הדברים הכי פראשים שהיו לאחרונה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 מרץ 2022, 17:48

DrKeo כתב:האמת שאני לא בטוח מה השיפור הגדול. מיילס, ראצ׳ט, GT והורייזן הם ״עוד מאותו דבר״ ו-DS הוא משחק פס3 בשכבת צבע חדשה. רק ריטרנאל ראוי לציון לדעתי, הוא בהחלט אחד הדברים הכי פראשים שהיו לאחרונה.

כי בשביל לראות שיפור אנחנו צריכים להשוות את ההשקות של סוני לעצמה. תשווה את GT7 לGT6 :) כלומר אנחנו יכולים להיות בטוחים שאם הפס4 היה יכול לאפשר BC
אז גם GT6 היה חלק מההשקה של הפס4 ובמובן הזה זה שיפור מטורף.

אתה פשוט מנטלית בצדק לא יכול לקבל את השיפור הזה כי אנחנו רגילים למשהו שמרגיש כמו "קפיצה דורית" בשלב הזה של חיי קונסולה. אפילו אלדן רינג הגדול, אני אטען שאם הוא היה מרגיש כמו משחק נקסט ג'ן אמיתי לפס5 היינו מרגישים הרבה יותר בנוח עם הממוצע 97 שלו... לתת למשחק קרוס ג'ן או דור קודם 97 בשלב הזה מרגיש כמעט לא אתי, אלא אם כן אתה BOTW שמרגיש יותר חדשני מהדור החדש טכנולוגית.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 מרץ 2022, 18:21

כמו שחשבתי על GT7, על פי הביקורות זה המשחק הכי טוב בסדרה מאז ימי הפס2. סוף סוף הסדרה חוזרת לעצמה. טוב שזה לא לקח מיליון שנה אבל בסוף הגענו לזה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 מרץ 2022, 19:01

bling כתב:כמו שחשבתי על GT7, על פי הביקורות זה המשחק הכי טוב בסדרה מאז ימי הפס2. סוף סוף הסדרה חוזרת לעצמה. טוב שזה לא לקח מיליון שנה אבל בסוף הגענו לזה :)

המחמירים שבנינו יגידו שעד שלא חזרנו לימי ה95 בMC של GT3 הסדרה לא באמת חזרה...

אני בטוח שהיא חזרה לעצמה בגיימפלי, אבל באמא שלי איך הייתי רוצה שהיא תחזור לעצמה גם ויזואלית.
8-)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2022, 21:00

כמשחק פס4 היא גם איכותית ויזואלית. כמשחק פס5 - היא לא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 מרץ 2022, 21:02

לא בטוח שאפשרי לחזור עוד לימי ה 95 למשחק מירוצים ראליסטי ורציני שכזה. קשה מאוד לחדש בז'אנר הזה ולא סתם הוא קיבל בעבר 95 כי כבר אז הוא נגע בשלמות ומאז לצערי לא היתה קפיצה ענקית מספיק בגיימפליי/סימולציה/פיזיקה וכו'

אולי GT בלעדי לפס5 (כמובן שעם גרפיקה בהתאם) שבאמת ינצל את הכוח לקדם בצורה משמעותית את הגיימפליי יוכל להגיע לזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים