נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 25 אוגוסט 2022, 11:38

לול. אז סוני חושבים להם שיש ביקוש לקונסולה שלהם ומנסים את מזלם בלעשוק אנשים? מישהו פה ממהר לחגוג זה הולך להתרסק לסוני בפנים.
יש להם אומץ אני אתן להם את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2022, 11:57

לא פאנטה, ממה שאני רואה פה אין שינוי בתמחור בארה״ב כרגע

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 אוגוסט 2022, 12:42

אז אם אין שינוי בארה"ב מה קשור אינפלציה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2022, 12:44

אינפלציה זה בכל העולם פ, לא רק ארה״ב… ולדעתי הם רק מעכבים את העליה שם והיא תגיע בהמשך

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 אוגוסט 2022, 12:45

למיטב זכרוני הדיבור אינפלציה התחילו בארה"ב והכי הרבה אינפלציה היא בארה"ב אז שוב... אם זאת הסיבה אז זה המקום הראשון להתחיל בו. אם התחילו בכל מקום חוץ מארה"ב זה נראה יותר כמו הם מעלים מחיר איפה שהמותג שלהם הכי חזק.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2022, 13:02

לא, יש מדינות באירופה במצב גרוע יותר מארה״ב מהבחינה הזו, כולל אנגליה אם אני לא טועה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 אוגוסט 2022, 13:39

טוב הממוצע של אירופה וארה"ב במרחק טעות סטייה אחד מהשני ואסיה כמעט חצי מהם. שוב, נשמע לא סביר שזאת ה-סיבה.

מעניין אם זה יגיע גם למשחקים/פלוס ולשאר החברות.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2022, 13:41

זה שילוב של מיתון, ביקוש גבוה, עלויות ובעיות ייצור ועלויות ובעיות שילוח…

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אוגוסט 2022, 13:47

חחחח זו תוצאה של חזירות של סוני זה הכל וזה הולך לנשוך אותם כל כך חזק בתחת, אם מייק היו חכמים הם היו מרימים פה להנחתה וסופגים איזה Price Cut אבל ידוע הדבר שספנסר ובוטי לא חזקים בניצול הזדמניות.

בכל מקרה זה ברור שסוני משתמשת באירופים ושאר האזורים כניסוי ואם הם יבלעו את הצפרדע תהיה עליית מחיר גם באמריקה. כל אדם שילך לבדוק את תגובת השוק יגלה, שסוני חוטפת שוק על ירך על המהלך הזה ואנחנו נראה לאיזה שפל הם יגיעו בחודשים הקרובים Saleswise, כולם מוזמנים למסגר ולתלות את ההודעה הזו ולשלוף אותה בבוא היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2022, 13:51

Laskin כתב:אינפלציה זה בכל העולם פ, לא רק ארה״ב… ולדעתי הם רק מעכבים את העליה שם והיא תגיע בהמשך

מה שמשנה הוא היחס בין היין היפני לבין שאר העולם. לא ממש עקבתי, אבל אני משער שהיחס בין היין לבין המטבע המקומי (אם זה דולרים, יורו או פאונד) הוא הגורם העיקרי פה כך שאם היורו / פאונד נחלשו ביחס לדולר, זה אומר שאולי בארה״ב הם לא מפסידים כמו באירופה.

עריכה:
אוקיי, הסתכלתי עכשיו על היין מול הדולר, הפאונד והיורו. אז סוני סתם דושים. היין די יציב מול הפאונד והיורו אבל יורד מול הדולר. כלומר המכירות בארה״ב נעשו להם רווחיות יותר בשנה האחרונה בזמן שהמכירות באירופה די יציבות ביחס ליין. כלומר סוני פשוט רוצה לעשות יותר כסף על כל קונסולה, בארה״ב זה קרה טבעית כי היין נחלש מול הדולר אבל באירופה זה די סטאטי בשנה האחרונה. נראה שזה נטו העלאת מחירים, פשוט בארה״ב הם לא צריכים כי היין ממילא נחלש מול הדולר והם עושים יותר כסף פר קונסולה בארה״ב עכשיו.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 אוגוסט 2022, 07:18

כל עוד הם מוכרים כמה שהם מיצרים
לא חושב שזה " יתפוצץ להם בפנים "

וכרגע לא רלוונטי מה ms עושה ,יש ביקוש גדול לps5
הם מוכרים מה שהם מיצרים ,אז התחרות תיהיה רלוונטית
רק שהמכירות שלהם ירדו

אומרים שאולי גם ms ונינתנדו יעלו מחירים ,גם הם מוכרים מצוין
בכלל הסוויץ לי זה מוזר שמוכרת כל כך טוב עדיין
כי עם זכור לי נכון עקפה כבר את מכירות ה3ds במיליונים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2022, 11:48

יש אנפלציה בעולם והם רוצים להעלות מחירים. שיהיה להם לבריאות אבל גם הביקוש בשוק הקונסולות בירידה ובכלליות הכסף הפנוי של אנשים בירידה. אז מה שנקרא - שיהיה להם בהצלחה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 אוגוסט 2022, 12:46

אין שום ביקוש קרירין. איך יודעים שאין? אתה מוזמן לגשת לכל פורום משחקים גדול ולראות את כמויות היפנים/אנגלים שכותבים "חשבתי לחכות שנה לירידת המחיר של PS5 לא שיערתי שהוא יעלה" אם הם חיכו שהמחיר יהיה נמוך יותר ולא היו בלחץ לקנות את הפס5 מה גורם לך לחשוב שעכשיו שהמחיר יקר יותר הם ירוצו לקנות אותו? הם לא.
לאנשים יש דברים יותר דחופים לעשות עם הכסף שלהם מאשר לקנות קונסולה בלי אקסקלוסיבים נורמלים.

סוני מנסים את מזלם זה הכל, ברגע שמייק היתה מורידה מחיר היית רואה את סוני מתקפלים עם הזנב בין הרגליים וחוזרים למאורה שלהם ושום ביקוש ושום קישקוש.
ביקוש לקונסולה? ביקוש לקונסולה זה מה שהיה עם הWII והפס2 בזמנן, וואו ככה נראה ביקוש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 אוגוסט 2022, 18:21

טוב זה לא לא לקח הרבה זמן היפנים זועמים על העלאת המחיר של הפס5.
many players are pointing out that they simply don’t need the platform anymore. There’s a lot of talk of transitioning to the PC, with some pondering whether exclusive Final Fantasy 16 will eventually be available elsewhere.
בהחלט נשמע כמו וואחד ביקוש :lol: .

https://www.pushsquare.com/news/2022/08 ... price-hike

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 26 אוגוסט 2022, 19:53

הדבר העצוב כאן שזה לא יגרד אפילו את המכירות בישראל, אנשים אפילו לא ימצמצו כי המחיר כאן הוא כל כך לא אחיד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2022, 23:00

בארץ פס5 מתיבשים על המדפים. אני בודק את המחיר שבועית וכל שבוע המחיר בזאפ יורד ב50₪ ויש מלאי בכל החנויות. לא יעוף פה עלית מחיר, כלומר הפס5 פשוט לא תמכור.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 27 אוגוסט 2022, 17:39

לפי מה שחבר שלי אומר דווקא בחנות שלו והיא יחסית מרכזית יש לא מעט מכירות, הרבה יותר מאקסבוקס

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2022, 18:54

Fanta כתב:לפי מה שחבר שלי אומר דווקא בחנות שלו והיא יחסית מרכזית יש לא מעט מכירות, הרבה יותר מאקסבוקס

הכל יחסי. אין לי ספק שפלייסטיישן ימכור הרבה יותר טוב מאקסבוקס בארץ. לפני חצי שנה מלאים עפו תוך 3 דק׳ וחנויות מכרו אותה בפרימיום של 500₪ או עם באנדל עצום. עכשיו היא עולה בערך 100₪ פרימיום ויש אותה בכל מקום במלאי. כלומר אנחנו ממש על סף הנורמאליות, שאדם נכנס לבאג וקונה פס5 בmsrp.

זה אומר שאם הם יעלו מחירים אז ישאר אפילו יותר מלאי על המדפים. הם כבר לא במצב שכל שיט שהם יעשו ויעוף מהמדפים.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 28 אוגוסט 2022, 16:14

DrKeo כתב:
Fanta כתב:לפי מה שחבר שלי אומר דווקא בחנות שלו והיא יחסית מרכזית יש לא מעט מכירות, הרבה יותר מאקסבוקס

הכל יחסי. אין לי ספק שפלייסטיישן ימכור הרבה יותר טוב מאקסבוקס בארץ. לפני חצי שנה מלאים עפו תוך 3 דק׳ וחנויות מכרו אותה בפרימיום של 500₪ או עם באנדל עצום. עכשיו היא עולה בערך 100₪ פרימיום ויש אותה בכל מקום במלאי. כלומר אנחנו ממש על סף הנורמאליות, שאדם נכנס לבאג וקונה פס5 בmsrp.

זה אומר שאם הם יעלו מחירים אז ישאר אפילו יותר מלאי על המדפים. הם כבר לא במצב שכל שיט שהם יעשו ויעוף מהמדפים.

לא בדיוק קשור למה שאתה אומר אבל רק מציין, באג כרגע מוכרים אקבוקס מעל הMSRP כי הם לא מיבאים מבנדא
המחיר המומלץ של בנדא הוא 2200 ובאג מוכרים 2350

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אוגוסט 2022, 16:45

לקנות פס5 לא מרגיש כמו אירוע בכלל, אין שום ריגוש שקשור לדור הבא אז הם עוד מעלים את המחיר? אני לא אגיד חוצפה או משהו כאילו תאגיד פרטי חייב לי משהו אבל מאחל להם לקבל בעיטה לפרצוף על כך שהם גם מספקים דור של פח עד עכשיו וגם חיים בסרט שיכולים לבקש עליו יותר כסף.

אה והרימייק עאלק של TLOU ממש מעפן. קיוויתי לפי הטייטל בזמנו שנוטי דוג הולכת להדהים אותנו גראפית עם משחק שיראה כמו איזה CGI וידחוף את הפס5 לקצה - כאילו הם יעשו רימייק בסגנון של SOTC בלי מחוייבות לגיימפליי, רק להתרכז נטו בלתת גראפיקה הכי טובה שהם יכולים לעשות כרגע על החומרה ולא מילימטר מעל זה, סוג של הפגנת כוח של החומרה החדשה. בסוף קיבלנו משחק שנראה פחות טוב מההמשך על הפס4. כבר אין לי מה לאמר בשלב הזה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 28 אוגוסט 2022, 21:31

אני אשמח לדעת האם משהו ממכם שמע על תוכן 8K שיצא לפלייסטיישן 5 פרו בעוד שנתיים (מביא ציטוט מפייסבוק):
אם אני זוכר נכון TCL אבל באמת שלא זוכר במדויק.
מישהו צילם את המצגת והעלה את התמונה.

הוא אומר שהציגו לסוני תכני דרות באיכות 8K אשר יצאו בפלייסטיישן פרו 5...
אין לי מושג על מה הוא מדבר וזה נשמע לי מזה חי בסרט

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2022, 11:54

Fanta כתב:אני אשמח לדעת האם משהו ממכם שמע על תוכן 8K שיצא לפלייסטיישן 5 פרו בעוד שנתיים (מביא ציטוט מפייסבוק):

הם בקושי מיצרים פס5, אני לא יודע אם יצא פרו בזמן הקרוב. וגם אם יצא פרו, אני לא רואה סיבה לטרגט 8K.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 29 אוגוסט 2022, 12:35

DrKeo כתב:
Fanta כתב:אני אשמח לדעת האם משהו ממכם שמע על תוכן 8K שיצא לפלייסטיישן 5 פרו בעוד שנתיים (מביא ציטוט מפייסבוק):

הם בקושי מיצרים פס5, אני לא יודע אם יצא פרו בזמן הקרוב. וגם אם יצא פרו, אני לא רואה סיבה לטרגט 8K.

זה ברור לי, אבל הוא אומר על תכני טלווזיה ב8K... ווטפ? אפילו המונדיאל לא משודר ב8K לפי מה שידוע לי.
אני מקווה שאולי! אולי! היורו בגרמניה יהיה משודר ב8K אבל גם לא מצפה לזה (שנת 2024)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2022, 12:45

Fanta כתב:זה ברור לי, אבל הוא אומר על תכני טלווזיה ב8K... ווטפ? אפילו המונדיאל לא משודר ב8K לפי מה שידוע לי.
אני מקווה שאולי! אולי! היורו בגרמניה יהיה משודר ב8K אבל גם לא מצפה לזה (שנת 2024)

אני לא יודע מי האיש הזה או מה הסמכות שלו, אבל לא תראה משחקי 8K בזמן הקרוב אלה אם זה upscale. היום טלביזיות של 20K שקלים לא נמכרות עם 8K, להמון אנשים פה יש OLED שהם קנו בשנתיים האחרונות וגם להם אין 8K. אין מה לעשות עם 8K ובטח שאין מה להוציא קונסולה שזה הקטע שלה. תמיד אפשר לשים HDMI 2.3 בקונסולה ולהגיד שהיא תומכת ב-8K, אבל זה כמו שהפס3 תמכה ב-1080p. גימיק.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 29 אוגוסט 2022, 14:01

הוא לא ברמה, בקיצר תם רציתי לוודא

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים