נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 21 אוקטובר 2022, 16:37

לא, אין הבדל. לפחות לא בראצ'ט, ספיידרמן, TLOU 1 והורייזן שתומכים בזה. זה כל הקטע של המצב הזה, יש לקונסולה מספיק כוח עודף בשביל להגיע ל40FPS על 4K במשחקי הקרוס ג'ן האלו והם בעצם משתמשים במצב ה120HZ של הטלוויזיה כדי לרנדר את זה יציב. מבחינה טכנית זו בדיוק נקודת האמצע בין 30 ל60, ולתחושתי זה מרגיש מצוין והרבה יותר קרוב ל60 בתחושה מאשר ל30.
לא מפתיע אותי שהמצב הזה קיים, אבל מלבד TLOU 1 אף משחק לא הושק כבר עם המצב הזה ובהתחשב בעובדה שאני מתכוון לשחק בו day 1, זה משמח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוקטובר 2022, 16:49

אני בטח אלך על 60 ולא 40, אבל אנסה את שניהם ואז רק אחליט
לפעמים יש מצבים שהבחירה נשמעת קלה, ובפועל רואים תוצאות שיכולות להציק במצב כזה או אחר

וקראתי טיפה רשמים על הגיימפליי ונשמע ממש מגניב, אתה חייב להשתמש הרבה בהתקפה מסויימת אם אתה רוצה לשדרג אותה, זה מכריח אותך לשחק בצורה מגוונת אם תרצה לשפר הכל, או שפשוט זה ישפר גם ככה את מה שאתה משתמש בו כל הזמן, והיו עוד כמה דברים שנשמעו מגניבים מאוד אבל חששתי לשמוע ספוילרים אז רפרפתי

ההייפ מאוד חזק, ויש עוד כמעט שלושה שבועות להמתין :(

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 אוקטובר 2022, 18:31

לא קראתי או הקשבתי לדבר על gow: r ולא צפיתי באף טריילר מאז הראשון. ואח"כ אנשים מתפלאים שהם נחשפים ל ספוילרים
:).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2022, 19:10

ברור שמצב 40. זה בול חצי דרך ל60, זה מרגיש נהדר ומקבלים את אותה פרזנטציה כמו 30.

זה פשוט לא יאומן שכל המשחקי צד א׳ רצים ב4k טבעי ב40fps ומעלה. זה כאילו לא נשאר להם כבר מה לזרוק על הפס5 כדי לאתגר אותה עם משחק פס4.
We're just normal men. We're just innocent men

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 22 אוקטובר 2022, 13:00

רגע, אם מצב 40FPS לא דורש שום הקרבה, אז למה שהוא לא יהיה ברירת המחדל?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 אוקטובר 2022, 13:12

כי הוא דורש טלוויזיה עם HDMI 2.1 ותמיכה ב-VRR.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2022, 13:20

Shlomix כתב:רגע, אם מצב 40FPS לא דורש שום הקרבה, אז למה שהוא לא יהיה ברירת המחדל?

כדיפולט כשמשגרים את המשחק או למה זה לא קיים בכל משחק?

אם השאלה היא כדיפולט, אז אני די בטוח שזה דווקא כן אם אתה מוגדר 120 בקונסולה כי זה לרוב לא מצב מיוחד, זה המצב fidelity הרגיל בשילוב עם המצב 120 והמצב fidelity הוא בדרך כלל הדיפולט. מה שכן, חבל שלא משקפים בתפריטים שאתה נכנס למצב 40 בשום צורה.

ואם השאלה היא למה זה לא בכל משחק, מדובר בהקרבה של 25% מהGPU והCPU. שזה כמובן עדיף על להקריב 50% כמו כשעוברים ל60 אבל עדין הקרבה לא קטנה.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 22 אוקטובר 2022, 15:00

לא הבנתי, הודעה קודמת אמרת שהפרזנטציה זהה ל-30, חשבתי שזה אומר שאין שינויים באיכות הגרפית מלבד הFPS

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2022, 15:03

Shlomix כתב:לא הבנתי, הודעה קודמת אמרת שהפרזנטציה זהה ל-30, חשבתי שזה אומר שאין שינויים באיכות הגרפית מלבד הFPS

זה נכון. אלה משחקי פס4, הם לא מנצלים את הפס5 בשיט אז יצא וברקע הם כל הזמן מעל ל40fps ממילא. אז אם יש לך טלביזיה 120 הם נותנים לה לרוץ ב40fps, אבל רק כי המשחק ממילא רץ ב40+ מאחורי הקלעים.

באותה מידה יכלו לתת למשחק לרוץ ב5k במקום, פשוט יש לפס5 המון ביצועים שנשארים על השולחן במשחקי קרוס ג׳ן האלה. משחק שרץ ב40 ב4k טבעי דורש פי 3 משאבים מ1440p ב30. כלומר אם gow היה רץ ב1440p ב30, היה לסנטה מוניקה פי 3 gpu ו-33% יותר cpu לעשות איתם גרפיקה וגיימפליי מרשימים יותר. ובעצם יותר מפי 2 cpu כי המשחק רץ ב-60+ על הcpu כרגע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 אוקטובר 2022, 15:27

הנקודה שנראה לי מתפספסת פה היא שעל טלוויזיות שהן לא HDMI 2.1 ו120HZ, כלומר רוב מוחלט מהשוק היום עדיין, אין להם באמת איך לשים את מצב ה40FPS.
אבל זה לא אומר שאין מחיר, TLOU 1 למשל להבנתי לא מחזיק 40FPS יציב ולכן המצב הזה במשחק הספציפי הזה הוא יותר באזור ה35FPS עם VRR.
אבל הנקודה היא שגם אם המשחק רץ ברקע ב40FPS על 4K (או 45, 50, כל משחק וכמה שהוא כבד, אנחנו לא באמת יודעים), בלי מצב 120HZ ובלי VRR אין למפתחים איך לגרום למשחק לרנדרד 40FPS בצורה חלקה על הטלוויזיה. זה פשוט לא יעבוד, הטלוויזיות הרגילות עושות באופן כללי 30HZ או 60HZ, אז המפתחים נאלצים לנעול את המשחק על 30FPS אם הם לא יכולים להגיע ל60, גם אם המשחק רץ ברקע תאורטית על 53FPS רוב הזמן.

בטלוויזיות שכן תומכות ב120HZ, מצב ה40FPS הוא אכן הדיפולטי במשחקים האלו. למעשה עדיין יש שני מצבים בדרך כלל, פידליטי וביצועים. אם הקונסולה שלך נמצאת במצב 120FPS אז מצב הפידליטי הוא 40FPS, ומצב הביצועים הוא 120 FPS. אם הקונסולה שלך לא במצב 120 FPS, אז מצב הפידליטי הוא 30 ומצב הביצועים הוא 60.
יכול להיות שיש משחקים שכבר התחילו לסדר את זה בצורה יותר ברורה במסך ההגדרות, אבל ככה זה עובד ברמה העקרונית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2022, 16:04

לא צריך hdmi 2.1 בשביל מצב 40, רק 120. וכן, אנצ׳רטד לא תמיד מחזיק 40, אבל אלה לא משחקים שעוצבו במיוחד ל40. אלה משחקים שנבנו לפס4 ולא לפס5 ולכן הgpu והcpu בחופשה והמצבים האלה מתאפשרים מההפקרות. אז המפתחות של סוני מאפשרות את המצב 40 ומה שיהיה יהיה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 אוקטובר 2022, 16:20

אבל בשביל 4K במצב 120FPS צריך HDMI 2.1, לא?
אני יודע למשל שגם במצב 40FPS אתה עובר למצב YUV422 במקום RGB, כי זו המגבלה של 4K 120 FPS.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 אוקטובר 2022, 17:08

אתה חייב hdmi 2.1 בשביל 4k ב 120. אבל אם יש לך מסך 1080p/1440p עם פאנל 120hz אתה אמור להיות מסוגל לקבל 40fps גם עם hdmi 2.0.
אבל אני לא בטוח מה קורה כאשר אתה משחק עם מסך 4K עם hdmi 2.0. אני מניח שהוא מוריד את הרזולוציה אוטומטית או שהוא פשוט לא מאפשר לך לנצל את ה 120hz.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2022, 17:32

Stick כתב:אבל בשביל 4K במצב 120FPS צריך HDMI 2.1, לא?
אני יודע למשל שגם במצב 40FPS אתה עובר למצב YUV422 במקום RGB, כי זו המגבלה של 4K 120 FPS.

הממ, האמת שזאת שאלה טובה. אני לא בטוח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אוקטובר 2022, 15:11

אני יודע שיש אצלנו חבר'ה פה שמתנזרים מכל פיסת מידע משל היו דוסית שומרת נידה, אז תנו לי רק להגיד את זה.
חבל שלא הימרתי גבוה יותר, וואו פשוט וואו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2022, 09:05

כבר יש ויכוחי טוויטר על זה שבGOW יש את החלקים האלה שהדמות נדחקת במקום מאוד צר והולכת לאט לאט שזה סממן של ״בו נתקע את השחקן לכמה שניות בכדי לתת לאזור הבא זמן להטען״. מצד שני אפשר להשתמש בזה בכדי למנוע משחקן לחזור לאחור מהאזור שהוא הגיע ממנו או סתם בשביל אפקט דרמטי.

בקיצור, כמובן שזה הפך לויכוח ״האם הפס4 מחזיקה את gow מאחור״, ללא קשר אם המקטעים האלה הם בגלל זמני טעינה או לא. לא נדע כמה הפס4 החזיקה את המשחק מאחור עד שיתקרב gow דור הבא אמיתי והם כבר לא יצטרכו לגונן על המשחק הקודם בסדרה למטרות PR :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2022, 09:25

ברור שעל הנייר זה מחזיק לאחור, אבל זה מאוד תלוי מה היו התכניות שלהם למשחק בכל מקרה... והיו להם תכניות די ברורות עוד בזמן הפיתוח של המשחק הקודם.
לא כל משחק גם בעוד 20 שנה ישתמש בהכרח בכל יתרונות "הדור הבא" שיש לנו כעת, יש הרבה משחקים סופר לינאריים שלא צריכים הרים של זכרון או שימוש נרחב ב-SSD...
בקיצור רק במקרה שנשמע מהם על משהו ספציפי שניסו ולא הצליחו לעשות בגלל גירסת הPS4 - כנראה שלעולם לא נדע עד כמה, אם בכלל, זה החזיק את הפיתוח שלו.

לגבי הקטעים הצרים האלה שעוברים בהם - האמת שאני מאוד אוהב את האנימציות האלה, וכל עוד זה נעשה תוך כדי תנועה שכזו - זה ממש סבבה, אבל מה שכן מפריע לי זה סצינות "מעלית" ארוכות יותר שיש בהן קרב שסתם מושך זמן.
כמו כן במעבר בין יקומים זה ממש יכול להיות מגניב פשוט להכנס וישר לצאת לתוך עולם חדש (א-לה ראצ'ט), ואני כן מקווה שבקטעים האלה יהיה פשוט הבדל בין גירסת הפס4 ל-5, ואם לא - לפחות שיעשו שוב דיאלוגים מעניינים שמעשירים את העולם וההיסטוריה שלו, ואז לא אתלונן, גם אם אתבאס על אפקט ה"וואו" של מעבר בשנייה וחצי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2022, 10:01

להבנתי אין שום הבדל בין גרסת הפס4 ל-5, למרות ששפרו את זמני הטעינה בפס4 לעומת המשחק הקודם. גם אומרים (באתרים לא מקצועיים טכנית כמו DF) שהמשחק נראה בול אותו דבר חוץ מאשר איכות הטקסטורות. אני בטוח שאתרים טכנים כמו DF יראו עם המון הבדלים בניתוח שלהם, אבל נראה שבעין הבלתי מזויינת של ההדיוט הגרסאות נראות בול אותו דבר.

ובנוגע לניצול הקונסולה. אני לא קונה את זה שבמשך 40 שעות של gow, אם המשחק היה בלעדי לפס5, חברה שהיא בטופ 5 החברות הכי מתקדמות טכנית בתעשיה לא הייתה מנצלת אפילו לשבריר של סצנה עוד כמה אחוזים מהכוח של הcpu או הssd לעומת הפס4. כלומר, יש לך cpu חזק פי 7 אבל המשחק היה יוצא 1:1 אותו דבר? לא אמין :)

שלבים היו נראים אחרת, דברים היו משתנים בגיימפליי, אירועים מתוסרטים היו נראים אחרת וגם התוכן יכל להיות גדול או איכותי יותר בגלל הליכי העבודה החדשים של הדור הבא. בטח ובטח כשאנחנו מדברים על סנטה מוניקה ולא נניח WB מונטראול :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2022, 10:22

כן, כמובן שזה יכול להיות אבל התכניות היו להמשיך את העבודה עם אותו מנוע ואותו כיוון, מה שאתה מדבר עליו כנראה היה מצריך עוד שנתיים של עבודה בגלל שאלו דברים שלא היו להם (מנוע וכלים, וכמובן נסיון עם הדברים האלה שכמעט אף אחד עוד לא עשה מעולם בתעשייה), השאלה היא האם ב-4 השנים האלה זה בכלל היה משהו אפשרי ולדעתי התשובה היא בבירור לא, שלא נדבר על כך שהמשחק היה לכאורה אמור לצאת בסוף 2021...
אז כן, אם היו רוצים לעשות משחק דור הבא בלבד ב-2024 אז זה היה אפשרי.
בואו נקווה שהפרויקט של קורי ברלוג יספק בדיוק את זה ב-2024, ושהצוות של ראגנארוק יוכל לספק לנו משחק נוסף במהלך הדור הזה, נניח ב-2026, עם כל הכלים שכרגע קיימים, מה שנראה לי שיקרה באמת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוקטובר 2022, 11:06

נדב, אני לא חושב שהיה סיכוי קלוש אפילו שסנטה מוניקה יותרו על הפס4 בהמשך ישיר כזה, שרוב הפאנבייס של הרייבוט הם שחקני פס4. יותר מדי כסף על השולחן.
מה גם שבאופן אישי אני חושב שהפס5 ראוי לרייבוט GOW משלו במקום לקבל שאריות מהפס4. מה שכן, ברור אם אתה היית מוכן שGOW הבא יהיה רייבוט לפס5 במקום ההמשך הזה? אני איתך לגמרי, היה ראוי להתחיל כבר ב2018 רייבוט שהולך הכי חזק על הפס5 ומנצל אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2022, 11:13

Laskin כתב:כן, כמובן שזה יכול להיות אבל התכניות היו להמשיך את העבודה עם אותו מנוע ואותו כיוון, מה שאתה מדבר עליו כנראה היה מצריך עוד שנתיים של עבודה בגלל שאלו דברים שלא היו להם (מנוע וכלים, וכמובן נסיון עם הדברים האלה שכמעט אף אחד עוד לא עשה מעולם בתעשייה), השאלה היא האם ב-4 השנים האלה זה בכלל היה משהו אפשרי ולדעתי התשובה היא בבירור לא, שלא נדבר על כך שהמשחק היה לכאורה אמור לצאת בסוף 2021...
אז כן, אם היו רוצים לעשות משחק דור הבא בלבד ב-2024 אז זה היה אפשרי.
בואו נקווה שהפרויקט של קורי ברלוג יספק בדיוק את זה ב-2024, ושהצוות של ראגנארוק יוכל לספק לנו משחק נוסף במהלך הדור הזה, נניח ב-2026, עם כל הכלים שכרגע קיימים, מה שנראה לי שיקרה באמת.

בהחלט יש דברים שמאריכים את זמן הפיתוח, כמו להרים מערכות חדשות שלא היו במשחק עד היום כי יש דור חדש וטכנולוגיות חדשות. אבל מצד שני יש דברים שמקצרים זמן פיתוח, כמו הקלות של לעשות הכל ב-one shot עם ssd מול הקאה של דם שכמעט הפילה את הפרוייקט בפעם הקודמת על HDD או השחרור של מעצבי שלבים ממגבלות או העלמה של זמני אפיה של תאורה. אז אני באמת לא יודע להגיד אם זמן הפיתוח היה מתארך או מתקצר, אני כן יודע שזה היה אתגר לא שונה מדי מ-GOW 2018 שלקח להם 5 שנים לפתח.

ואוקיי, נגיד שהיה לוקח להם 6 שנים והמשחק היה יוצא ב-2024. אז? אתה מעדיף לקבל משחק פס4 ב-2022 או משחק פס5 ב-2024? היית מעדיף ש-GOW 2018 היה נראה כמו GOW3 ומשחק כמו GOW3 ובאיכות של הפקה ותסרוט כמו GOW3 אבל היה יוצא ב-2016? אני לא.

glass man כתב:נדב, אני לא חושב שהיה סיכוי קלוש אפילו שסנטה מוניקה יותרו על הפס4 בהמשך ישיר כזה, שרוב הפאנבייס של הרייבוט הם שחקני פס4. יותר מדי כסף על השולחן.
מה גם שבאופן אישי אני חושב שהפס5 ראוי לרייבוט GOW משלו במקום לקבל שאריות מהפס4. מה שכן, ברור אם אתה היית מוכן שGOW הבא יהיה רייבוט לפס5 במקום ההמשך הזה? אני איתך לגמרי, היה ראוי להתחיל כבר ב2018 רייבוט שהולך הכי חזק על הפס5 ומנצל אותו.

רוב הקהל של GOW 2018 כבר על הפס5, ובטח ובטח שעד שהמשחק יהיה בן שנתיים וימכור את רוב העותקים שלו כבר כל השחקנים של GOW יהיו כך או כך על הפס5. משחקים לא מוכרים את כל העותקים בשבוע הראשון שלהם, בעצם משחקים כמו GOW לא מוכרים אפילו חצי מהעותקים שלהם בשנה הראשונה. GOW מכר 10 מליון אחרי 13 חודשים והיום הוא עומד כבר על מעל ל-20 מליון. כנראה שרוב העותקים של GOW:R ימכרו ב-2024 והלאה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוקטובר 2022, 11:44

נדב, כל ההמשך הזה הוא ירושה מהפס4 ממחזר נכסים מהPS4 הדמויות הראשיות הן מהפס4 הכיוון האמנותי הוא מהפס4 ונולד מהמגבלות הטכניות שלו הכל נבחר מתוך מחשבה שזה יראה הכי טוב על המפרט הטכני שלו, כל המכניקה עם הסירה נולדה מהמגבלות הטכניות של הפס4. עד שיש להם את כל זה ועד שיש להם שיידרים שמותאמים לפס4 והמנוע והכל עובד כל כך טוב בפס4, איזה סיכוי היה מראש שהם יותרו על כל זה?

בשביל להוציא את המשחק PS5 שאנחנו רוצים, הם היו צריכים לזרוק את ההמשך הזה לפח, לחשוב על , מכניקות קרב חדשות לגמרי שעושות חסד לכוח הטכנולוגי, שיידרים שמותאמים אל הפס5 ישירות ונכסים גרפים חדשים שעושים צדק לכוח הזה ולשיידרים האלו וכמובן לSSD

בשביל כל זה עדיף לזרוק את ההמשך הזה ולתכנן את המשחק סביב הPS5, זו הצרה עם המשכים ישירים הפיתוי להוציא לדור הקודם תמיד קיים כשזה אותן דמויות וכשהקונסולה הישנה עוד חיה.

אתה צודק שרוב המכירות יהיו על הפס5 אבל אתה יכול לסמוך על לפחות איזה 3M מכירות על הפס4 לא משהו שאיזשהו צוות ירצה לוותר עליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2022, 11:47

אז למה שיוותרו על זה ב-gow הבא? שיהיה גם קרוס ג׳ן עם הפס4. ולמה שיוותרו על זה כשתצא הפס6? ולמה לוותר על זה כשתצא הפס7? הרי יהיה להם גם אז את המודל של קרייטוס מGOW 2018, אפשר להמשיך למחזר אותו לנצח.

דור הבא לא אומר שצריך להמצא את המשחק מאפס. מדובר באותו מנוע, רק משודרג. מדובר באותם כלים, רק משודרגים. אפילו אם סנטה מוניקה לא היו עושים טכנית יותר מדי עם הפס5, העובדה שהוא היה יוצא רק לפלטפורמה הזאת הייתה יוצרת עיצוב שלבים, קרב, גיימפליי, AI, קרבות בוס ותסרוט שונים מהתוצר שקבלנו היום מתוך זה שהמעצבים היו מוגבלים בפחות מגבלות.

ובנוגע למכירות, אני לא מתימר לדעת כמה המשחק ימכור על הפס4, ביחוד שהפס5 בכזה מחסור. אני כן יודע שכל מי שיקנה את המשחק לפס4 עכשיו היה קונה אותו ממילא לפס5 מתישהו כי הוא יהפוך לבעלים של פס5 בעתיד והוא אוהב את GOW.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2022, 12:14

התשובה היא כן - אני מעדיף משחק סופר מושקע על כל מה שהם כבר בנו והיה להם בתכניות מוכן ב-2022, ואז עוד משחק ב-2026, במקום שיהיה לי רק משחק אחד מהם בדור הזה, כמו שהיה בדור הקודם.
כמובן שבמקביל יש את המשחק של קורי, אבל זה צוות קטן, ולמרות זאת - יש מצב שנקבל אפילו 3 משחקים שלהם בדור הזה, שזה חלום, גם אם אחד הוא קרוס ג'ן :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוקטובר 2022, 12:21

נדב, אני חושב שכולנו יודעים שתקופת הקרוס ג'ן בין הפס5 לפס6 הולכת להיות ארוכה משמעותית אפילו יותר ממה שאנחנו חווים כרגע. אם כאן אנחנו 3 שנים לתוך דור הפס5 בלי לראות עדיין משחק אחד שמנצל את הפס5 (ועוד קיבלנו שמועות על פס5 פרו לפני שהיה משחק שמנצל את הפס5 הרגיל!) אז אתה יכול לצפות ליותר מזה במעבר בין הפס5 לפס6, משהו כמו 4 שנים של קרוס ג'ן.

אנחנו ללא ספק נראה אותם ממחזרים מנועים ונכסים במשחקים הבאים זו התקופה שהגענו אליה.

איזו סיבה יש להם מבחינתם לשדרג את הנכסים הגרפיים של הפס4 לרמה אמיתית נאיטיבית של פס5, שבאותו זמן הם יכלו להתחיל לעבוד על נכסים שתוכננו from ground up לפס5.

כאילו כל מה שאנחנו רואים בGOW תוכנן כך שהוא יראה הכי טוב על הפס4, העיצוב האמנותי של המיתולוגיה הנורדית, המכניקה עם הגרזן הכל נבנה ככה שהפס4 יצליח לסחוב את זה בגלל זה הוא כל כך פרמיטיבי באפשרויות שלו, איזה סיכוי היה שאחרי שהם דפקו כל כך הרבה עבודה על הפס4 הם פשוט יעשו ריימיק לכל הנכסים האלה לפס5?

אני מבין מה שאתה אומר שאפשר פשוט לשדרג הכל לרמת פס5, אבל זה עדיין עבודה רצינית ביותר ומה תהיה התוצאה של זה מבחינתם? הוצאה גדולה בהרבה עם כמה מליונים שנשארו על הפס4 ועד שהם ישדרגו לפס5 הם כבר יקנו את המשחק באיזה 25 דולר ב2024? כשאפשר כבר לקחת מהם מחיר מלא על הפס4? :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 104 אורחים