נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2023, 13:12

הם ממש רצים בכל הכח עם הסדרה הזו. גם סדרת טלויזיה בדרך, וגרילה עובדת על DLC ובוודאות על משחק ההמשך...
בתור מישהו שמאוד אוהב את שני המשחקים אני מרוצה מצד אחד, אבל זה יכול להיות גם "יותר מדי", ויהיה להם קשה לשמור על האיכות.

עריכה:
תראו מה זה :) איזה מוזר שזה פתאום מופיע בESPN משום מקום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2023, 13:26

הורייזן סדרה בינונית עד מוות ואני לא אתנגד לראות אותה גוועת. כבר היה עדיף כשהם עבדו על קילזון :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2023, 14:07

DrKeo כתב:הורייזן סדרה בינונית עד מוות ואני לא אתנגד לראות אותה גוועת. כבר היה עדיף כשהם עבדו על קילזון :)

דעתך היא דעתך, אבל הציונים והמכירות מעידים על להיט ענק ואיכותי מאוד... גם אני לא נהנתי משנייה אחת של ME, BG, שום משחק של בת'זדה מלבד סקיירים או ביווור, אבל קשה להתווכח עם ההצלחה המסחרית והביקורתית שלהם.
אין ספק שבתגובה להצלחה סוני אמורה להשקיע במותגים האלה, אבל יש פה מה שנראה כמו "השקעת יתר".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2023, 14:24

Laskin כתב:
DrKeo כתב:הורייזן סדרה בינונית עד מוות ואני לא אתנגד לראות אותה גוועת. כבר היה עדיף כשהם עבדו על קילזון :)

דעתך היא דעתך, אבל הציונים והמכירות מעידים על להיט ענק ואיכותי מאוד... גם אני לא נהנתי משנייה אחת של ME, BG, שום משחק של בת'זדה מלבד סקיירים או ביווור, אבל קשה להתווכח עם ההצלחה המסחרית והביקורתית שלהם.
אין ספק שבתגובה להצלחה סוני אמורה להשקיע במותגים האלה, אבל יש פה מה שנראה כמו "השקעת יתר".

אין פה משהו מיוחד עם הורייזן, זה הכיוון הכללי שלהם. כל IP מצליח יקבל משחק GaaS, סדרת טלביזיה, רימייקים וספינאופים. תראה את TLOU, תראה את GT, תראה את הורייזן, תראה את GOW.. נראה שזאת השיטה החדשה.

ובנוגע להרוייזן עצמו, עם כל הציוני 8+ שהוא מקבל והמכירות המטורפות, משום מה אתה האדם היחיד שאני מכיר שאשכרה חושב שהמשחקים האלה טובים :)
אגב, אני לא בטוח שהמכירות של השני כל כך טובות, סוני די מצניעים אותן. בכל מקרה, רק אמרתי את דעתי, אני חושב שהורייזן משעמם ממש :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2023, 15:14

הכיוון הכללי הוא אכן לעשות סדרה/סרט על כל IP מוצלח, אבל אי אפשר להשוות בכלל בין טוריזמו, gow או טסושימה שיקבלו כל אחד משחק ורבע בדור בנוסף לסרט/סדרה, לבין הורייזון שמקבל למיטב זכרוני כרגע - גם DLC גדול מאוד, גם המשך, גם משחק MMO, גם משחק מולטי, גם סדרה וגם משחק VR, והכל במקביל. זה הבדל של עוד פרוייקט אחד מלבד המשחק הראשי הבא בסדרה, לבין עוד 5 פרוייקטים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2023, 16:02

Laskin כתב:הכיוון הכללי הוא אכן לעשות סדרה/סרט על כל IP מוצלח, אבל אי אפשר להשוות בכלל בין טוריזמו, gow או טסושימה שיקבלו כל אחד משחק ורבע בדור בנוסף לסרט/סדרה, לבין הורייזון שמקבל למיטב זכרוני כרגע - גם DLC גדול מאוד, גם המשך, גם משחק MMO, גם משחק מולטי, גם סדרה וגם משחק VR, והכל במקביל. זה הבדל של עוד פרוייקט אחד מלבד המשחק הראשי הבא בסדרה, לבין עוד 5 פרוייקטים :)

אני לא חושב שזה רחוק מדי מנניח TLOU שקבל ב3 שנים משחק המשך, רימייק, סדרת טלביזיה ומשחק GaaS. זה הכיוון הכללי, לא כל IP יקבל את כל הדברים האלה, אבל נראה שהכיוון הוא לתת כמה שיותר מהדברים האלה לכל IP.

בסופו של יום אני משער שזה תלוי איזו חברה של סוני אוהבים יותר ואיזו אוהבים פחות. אני מאוד אוהב את נוטידוג, וכל פרוייקט שמסיט אותם מהפוקוס מרגיש לי כמו בזבוז משאבים. גרילה, פחות אכפת לי מהם, אני לא חושב שהם הצליחו לעשות משחק באמת טוב, לפחות לפי הטעם שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2023, 17:23

אה כן, הורייזון הראשון גם כן מקבל רימייק, שכחתי אותו :)
יש להורייזון פי 2 יותר פרויקטים נוספים מאשר TLOU
בכל אופן אני לא חושב שזה משנה הרבה לצוות המקורי, אמנם נוטי דוג קיבלו בחזרה את הרימייק של חלק 1 בסוף אך זה לא היה התכנון והם רק המשיכו עבודה. גם גרילה לא קשורה לרוב הפרויקטים הצדדים האלה. פשוט סוני ממש הלכו רחוק עם 7 פרוייקטים במקביל של אותו IP. מוצלח ככל שיהיה.
עניין הסרטים/סדרות הוא ממש בסדר, ולא משנה ממש למשחקים, הם אפילו עושים לטוויסטד מטאל סרט או סדרה (לא זוכר כבר), מבלי לעשות משחק (אם כי די בטוח שכן עושים או יעשו, בסמוך לזה, או לפחות רימייק).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2023, 17:42

Laskin כתב:אה כן, הורייזון הראשון גם כן מקבל רימייק, שכחתי אותו :)
יש להורייזון פי 2 יותר פרויקטים נוספים מאשר TLOU
בכל אופן אני לא חושב שזה משנה הרבה לצוות המקורי, אמנם נוטי דוג קיבלו בחזרה את הרימייק של חלק 1 בסוף אך זה לא היה התכנון והם רק המשיכו עבודה. גם גרילה לא קשורה לרוב הפרויקטים הצדדים האלה. פשוט סוני ממש הלכו רחוק עם 7 פרוייקטים במקביל של אותו IP. מוצלח ככל שיהיה.
עניין הסרטים/סדרות הוא ממש בסדר, ולא משנה ממש למשחקים, הם אפילו עושים לטוויסטד מטאל סרט או סדרה (לא זוכר כבר), מבלי לעשות משחק (אם כי די בטוח שכן עושים או יעשו, בסמוך לזה, או לפחות רימייק).

אני יודע שיש להם אולפן עוזר עם ה-VR, אבל כן הולך על המשחק הזה כוח אדם של גרילה. כל ההרחבה מגיעה מגרילה וגם המשחק GaaS. אז כמעט כל הפרוייקטים שואבים מגרילה כוח אדם. דוגרי נשמע שכל ה״צוות השני״ שלהם, זה שהם דברו עליו כשהם חשבו שהם יתקתקו משחקי AAA ממש מהר, ״מתבזבז״ על פרוייקטי צד. בסוף המשמעות של הפרוייקטי צד האלה היא שגרילה היא חברה של צוות אחד כששאר הכוח אדם הולך על GaaS, הרחבות או VR.

אגב, לא שמעתי כלום על MMO של הורייזן, זה לא פשוט המשחק GaaS?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 ינואר 2023, 18:18

Laskin כתב:הם ממש רצים בכל הכח עם הסדרה הזו. גם סדרת טלויזיה בדרך, וגרילה עובדת על DLC ובוודאות על משחק ההמשך...
בתור מישהו שמאוד אוהב את שני המשחקים אני מרוצה מצד אחד, אבל זה יכול להיות גם "יותר מדי", ויהיה להם קשה לשמור על האיכות.

עריכה:
תראו מה זה :) איזה מוזר שזה פתאום מופיע בESPN משום מקום

פרסומת חזקה!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 15:14

זו הפרסומת ה"מלאה"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 15:40

ובהמשך לזה:

וזאת הסוללה של השלט 250$ של הפס5 ביחס לדואל שוק הרגילה. הקטנה זאת הסוללה של השלט החדש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 15:55

הפרסומות מגניבות, הם עושים את זה עכשיו כי סוף סוף בעיית המלאי לחלוטין נפתרה, אני מניח.

לגבי השלט החדש - הביקורות ממש אוהבות, מקבל שבחים ותארי ״השלט הטוב אי פעם״ אבל כולם גם מציינים את עניין הסוללה. אישית זה די דיל בייקר אבל לא תכננתי לרכוש ולא אקנה בחיים שלט במחיר כזה אם הוא לא יעבוד גם עם המחשב אלחוטית עם כל הפיצ׳רים. סוני חייבים לעשות משהו בעניין… לא מזמן הייתה פרסומת לריטרנל למחשב וציינו שכל הפיצ׳רים של הדואלסנס יהיו זמינים… אבל רק בחיבור עם כבל, ובפעם המליון אני שואל: למההההההההה?! ואיך זה לא משהו שהם פתרו עד עכשיו. פשוט לא מסתדר לי. אפילו תמכרו לי דונגל באיזה 50 דולר, רק תעברו כבר את המכשול הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 16:04

עדיין שמועה, אבל משלי פברואר הם כנראה:
OlliOlli World (PS5 | PS4)
Mafia Definitive Edition* (PS4)
Evil Dead The Game (PS5 | PS4)
Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)

אני ממש מבסוט על אוליאולי, גם מאפיה הראשון יהיה נחמד לשחק ברימייק

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 ינואר 2023, 22:44

אגב הורייזן -

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 22:49

ככה זה כשהראש של פלייסטיישן הגיע מהסטודיו הזה. גרילה ממש מפלצת. מעניין אם יש פה ״ניגוד עניינים״, תיעדוף תקציבי לחברים שלו… תכלס זה לא ישמע לי מופרך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 09:11

וגם מעניין שהם מחפשים עם נסיון באנריל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 פברואר 2023, 22:06

קצת פירורים מוולברין מגראהב. מרגיש לי כאילו כבר ידענו את כל זה והוא ממחזר מידע ידוע בשביל צומי? אבל אני לא בטוח אז נביא את זה.
יהיה לוולברין דירוג M. תהיה קטיעת אברים, השאיפה והחלום של הצוות הוא שהמשחק יגיע ב2024 אבל יש מצב לא רע שיידחה ל2025
הסקאלה של העולם תהיה משהו כמו GOW, אז לא לינארי כמו איזה מקס פיין, אבל גם לא משחק יוביסופטי ממוצע (ירידה על ספיידרמן)

סטיק: הנה דוגמא למשחק שאני ממש ממש לא הולך לחכות לגרסת PC כדי לשחק אותו זה ישר בהשקה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2023, 02:33

סוני לא צחקה עם נושא המלאים, אפשר למצא בארץ פס5 ב-200₪ פחות מהמחיר הרשמי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 פברואר 2023, 12:50

מצאתי באילת פס5 ב2100 זה לא זול כמו המחיר הרשמי של המכשיר ללא הדיסקים שאמור להיות 1999 שקלים אבל וואו כמה אני מקנא באנשים שקונים את הפס5 במחיר הזה.
עדיין לא קיבלנו משחק אחד שהיה שווה את הרכישה יכולנו כולנו לקנות עכשיו בלי להפסיד כלום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 פברואר 2023, 10:04

איזה באסה שלא הכניסו את המכניקה הזו למשחק... כן, זה היה מוציא מאיזון והיה יוצר להם מלא בעיות, אבל זה כל כך מגניב! :)
אותה תחושה שנתן הGRAVITY GUN בHL2

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2023, 15:44

יכל להיות סוג של finish סטייל דום, כשהאוייב על סף מוות אתה יכול להשתמש בו כנשק או משהו כזה. בכל מקרה, זה די מגניב, אבל לא נראה שסנטה מוניקה רצתה במשחק הזה משהו שמשנה אותו מ-2018 ביותר מ-8% :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2023, 15:40

מינמאקס ראיינו את מאט סופוס והוא ספר שבטיוטא מוקדמת של gow:r (אני שם בספויילר, למרות שמן הסתם הכיוון הזה לא מומש)
ספויילר: הצג
קרייטוס מת בקרב בתחילת המשחק מול ת׳ור. אז הייתה קפיצה של 20 שנים, ואטריוס המבוגר יוצא למסע לחלץ את אבא שלו מעולם המתים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 פברואר 2023, 17:15

אם זה היה קורה, אני משער שהמשחק לא היה מקבל ציונים כאלה. בעיקר סבלתי את הקטעים האלה במשחק...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2023, 17:19

Klayman כתב:אם זה היה קורה, אני משער שהמשחק לא היה מקבל ציונים כאלה. בעיקר סבלתי את הקטעים האלה במשחק...

אבל אם אטריאס היה בוגר (בזכות קפיצת הזמן), אז אולי היה לו גיימפליי טוב יותר. הרי אחת הבעיות בגיימפליי היא שהוא ילד חלש, אולי כבוגר חזק הוא היה מהנה יותר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2023, 20:54

מסתבר שלא מעט מהאיכות של הטקסטורות והשיידרים בריטרנל נראים די זוועה על הפס5 בגלל הרזולוציה (1080p) והריקונסטרקציה:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 44 אורחים