נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2023, 21:13

Laskin כתב:משחקי הפלוס החודש הם
גולף2k3
Deaths door
Dreams

חודש גרוע, למרות שלדעתי דרימס מצוין בדרכו המיוחדת…
אבל יותר מעניין ממנו זה שב-1 לאוגוסט נקבל טיילר למשחק הבא של מדיה מולקול שנקרא כנראה Tren, ולפי התמונה שיש בטיזר - זה קשור למשחק הזה של הילדים, שמחברים לוחות עץ כדי לעשות מסילת רכבת/מכוניות.
על פניו - נשמע מעפן… נקווה שיש שם משהו מיוחד בכל זאת

בסוף זה לא משחק חדש אלא חבילת שלבים גדולה שנוצרו על ידי או בשת״פ עם מדיה מולקול. מגיע ביום של משחקי אוגוסט נראה לי, אז מגניב, אני אנסה אותם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2023, 23:39

מייקל פכטר דבר היום על למה ספיידרמן בלעדי לפלייסטיישן. מארוול לא היו מרוצים מהמשחקים של אקטיוויז׳ן, ובימים ההם דיסני בדיוק פרשה מהפצת משחקים בעצמה. אז האפשרויות של מארוול היו מפיצה גדולה אחרת, סוני או מיקרוסופט. לא ברור אם פנו למפיצה גדולה אחרת, אבל מיקרוסופט אמרה לא וסוני אמרה כן.

הוא לא דבר על זה אבל אני בטוח שהיה גם אלמנט שקשור בעובדה שסוני הבעלים של ספיידרמן בקולנוע, ובדיוק מארוול רצו להביא את ספיידרמן ל-MCU.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יולי 2023, 00:00

אני בטוח שלעובדה שסוני בעלת הזכויות הקולנועיות לספיידרמן הייתה השפעה על הבחירה עם מי ללכת.
קצת חבל לי שהמשחקים של אקטוויזי'ן כנראה לעולם לא יראו שחרור מחדש, המשחק שהיה מבוסס על הסרט הראשון בטרילוגיה של מגוויר היה אחד ממשחקי הילדות שלי וספיידרמן 2 עד היום נחשב לפאן פייבוריט ובעיני רבים המשחק עם מכניקת ה-web slingnig הכי מוצלחת..פותח על ידי טרייארק,אגב.
יש גם את צמד המשחקים מימי הפס1, בקיצור, הרבה היסטוריה של הדמות במדיום שכנראה לעולם לא תראה אור שוב מחוץ לאימולציה.

בהקשר הזה אגב, באיזה סשן Q&A בקומיקון האסברו, שהיא מחזיקת הזכויות של רובוטריקים, נשאלה למה אין רימאסטרים של משחקים כמו War/Fall of Cybertron והתשובה שלהם הייתה די מפתיעה- אקטיוויזי'ן איבדה את ההארדיסקים עם הסורס קוד, או אם לצטט, "הם לא יודעים באיזו קומה בבניין שלהם הם נמצאים" :D , הם הרחיבו ואמרו שעכשיו עם ההשלמה הצפויה של הרכישה על ידי MS יש תקווה שהם יימצאו אם MS תרצה לעבור על הארכיונים של אקטיוויז'ין או משהו בסגנון.

לגבי הידיעה שלאסקין הביא בת'רד אחר על משחק שלישי של אינסומניאק בעולם של מארוול, יש מצב שמדובר במשחק ונום סטייל מיילס מורלס, בגלל ציוץ מסגיר של טוני טוד שאחרי זה נמחק שבו הוא מתלהב שעשה בוקינג לעוד עבודת דיבוב גדולה ורמז לוונום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2023, 00:17

טוני טוד לא מסוגל להשאיר את הפה סגור אה? :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 אוגוסט 2023, 23:26

PS5 Firmware 8.00 סוף סוף יביא לנו דולבי אטמוס!
הגיע הזמן באמת…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2023, 17:20

יש לי כל כך הרבה מה לשחק ואיכשהו ג׳ון הצליח לעשות לי חשק להפעיל דווקא את האורדר..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2023, 11:14

החודש בPS PLUS EXTRA מקבלים 2 משחקים DAY1 - הראשון הוא MOVING OUT 2 שאני מאוד אהבתי את הראשון, אחד מהמשחקים שיותר כיף לשחק עם הילדים על הספה, והשני הוא SEA OF STARS שנראה פשוט מושלם למי שאוהב JRPG בסגנון 16 ביט, מהיוצרים של THE MESSANGER נדמה לי.
יש עוד כל מני אבל פחות מעניינים אותי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 אוגוסט 2023, 12:02

DrKeo כתב:

יש לי כל כך הרבה מה לשחק ואיכשהו ג׳ון הצליח לעשות לי חשק להפעיל דווקא את האורדר..

ממליץ, בניית עולם כל כך טובה עם המון המון פוטנציאל לא ממומש, ואני חושב שהגיימפלי בסך הכל סביר, הgunplay מרגיש מאוד פאנצ׳י ואני חושב שאומנם עוד שעתיים שלוש של תוכן היו משפרים את הביקורות שלו מאוד בזמנו, אבל היום אחרי שחוויתי כמה משחקים שממש התחננתי שיסתיימו, אני חושב שקצת החמרתי עם The Order בזמנו בהקשר הזה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 אוגוסט 2023, 12:11

הלוואי ורוב המשחקים היו קצרים כמוהו!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2023, 13:19

סוני עשתה טעות גדולה עם RAD וגם עם המפתחים של DRIVECLUB... שניהם היו יוצאי דופן מבחינה טכנית.
היו צריכים לשמור עליהם אפילו כצוות חיצוני בלבד, שהיה יכול להקפיץ את האיכות הגרפית... נניח הצוות של דרייבקלאב היו יכולים לעשות משהו עם פוליפוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2023, 15:48

Uncle Pey'j כתב:ממליץ, בניית עולם כל כך טובה עם המון המון פוטנציאל לא ממומש, ואני חושב שהגיימפלי בסך הכל סביר, הgunplay מרגיש מאוד פאנצ׳י ואני חושב שאומנם עוד שעתיים שלוש של תוכן היו משפרים את הביקורות שלו מאוד בזמנו, אבל היום אחרי שחוויתי כמה משחקים שממש התחננתי שיסתיימו, אני חושב שקצת החמרתי עם The Order בזמנו בהקשר הזה.

אני לגמרי הולך לעשות אותו באיזה ערב ארוך. אפילו רק מבחינה טכנית אני מרגיש שאני חייב את זה לעצמי.

swiss-the-engine כתב:הלוואי ורוב המשחקים היו קצרים כמוהו!

לגמרי. אפילו הייתי אומר הלוואי שמשחקים היו רק 15 שעות. בסטנדרטים של היום גם 15 זה קצרצר.

Laskin כתב:סוני עשתה טעות גדולה עם RAD וגם עם המפתחים של DRIVECLUB... שניהם היו יוצאי דופן מבחינה טכנית.
היו צריכים לשמור עליהם אפילו כצוות חיצוני בלבד, שהיה יכול להקפיץ את האיכות הגרפית... נניח הצוות של דרייבקלאב היו יכולים לעשות משהו עם פוליפוני.

אלה היו מהלכים כל כך לא ברורים. מוטורסטורם ודרייבקלאב היו סוג של חתימות של השיגור של הפס3 והפס4, אני לא מבין למה לשחרר צוות שעושה משחקים כאלה וברמה הזאת. אולי הם לא התעלו לרמה של פלייגראונד, אבל מי יודע מה הם יכלו להיות היום? רוב הסיכויים שהיינו מקבלים כבר דרייבקלאב 3 בעולם פתוח על הפס5 וזה יכל להיות הפורצה הורייזן של סוני.

ו-RAD, את זה אני בכלל לא מבין. הם עשו משחק עם פוטנציאל אדיר. מנוע מטורף, הם עשו ״סוני״ יותר טוב מרוב האולפנים של סוני. אני לא ממש מבין למה גרילה או סאקרפאנצ׳ קבלו 30 הזדמניות עד שהם פגעו במטרה אבל העיפו את RAD אחרי נסיון בודד. ממש חבל, יש יקום בו RAD עשו אורדר 2 ממש איכותי בסוף החיים של הפס4.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 אוגוסט 2023, 17:37

דאמט נדב, אני לא מאמין שמכל הייקומים אני חי בייקום שאתה בוחר לשחק בו את פאקינג האורדר על פני מאסטרפיס שאתה יכול לשחק כמו יאקוזה זירו (ושתשחק אתה תבין למה אני חושב שהוא תפור עליך)

אבל נו... אם כבר החלטת לבלוע את הצפרדע שהוא האורדר אז הוא לא הדבר הכי גרוע להעביר איתו סופש פשוט תתכונן לזה כאילו אתה הולך לראות את אחד הסרטים הכי מרהיבים שתראה ובו זמנית אחד הגרועים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2023, 17:40

האורדר משחק שאני מסיים בשני ערבים, זאת רמת התחיבות נמוכה מאוד. תאמין לי שיש לי עוד כל כך הרבה משחקים שלא שחקתי או סיימתי שאני מבואס ממש שלא הספקתי. אבל מה לעשות שכל משחק בשנים האחרונות הוא 100 שעות? איך אני אמור לסיים את דיאבלו, סטארפילד, BG3 ואלדן רינג? כל אחד פאקינג 100 שעות, יקח לי ליטרלי שנה+ לסיים את כולם אם אני אשחק אך ורק בהם.

אני סובל משיתוק מכל המשחקי ענק האלה ובסוף לא משחק באף אחד ומצא את עצמי רואה סרטים איזוטרים.

העובדה שאני יכול לשבת על משחק כמו האורדר ולהגיע לאמצע שלו בערב אחד עושה לי ניצוץ בעיניים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 אוגוסט 2023, 18:21

כי המשחקים האלה לא תמיד מתגמלים על כל הזמן הזה. גם אני במצב הזה..
לפעמים שניצחתי בוס באלדן רינג עצרתי לרגע ואמרתי "רגע מה הפרס שלי לסשן הזה.. שעכשיו יחכה לי בוס עוד יותר קשה מחר בלילה? " או בסטארפילד ודיאבלו 4 אתה יודע שאתה יכול ליפול ערב שלם על סייד קווסטים שהם סתם סייד קווסטים לא איכותיים יוצא עם הרגשה מבאסת שבזבזת את הערב לחינם.

האורדר לפחות נותן את ההנאה של להישען אחורה על הספה ולראות איזה סרט :) אז בגלל שזיהיתי שאתה במצב רוח למשחק סרט ... הייתי חייב להזכיר לך שגם ביאקוזה 0 אתה תרגיש שאתה בעיקר צופה מאשר משחק והוא לא לוקח 100 שעות רק שלושים :)

ההבדל זה שיאקוזה זירו זה משחק סרט שאתה תזכור כל החיים ואת האורדר אתה תשכח ביום ראשון :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2023, 18:49

glass man כתב:ההבדל זה שיאקוזה זירו זה משחק סרט שאתה תזכור כל החיים ואת האורדר אתה תשכח ביום ראשון :)

Main Story - 31 Hours
HoursMain + Extra - 64 Hours
Completionist - 141 Hours

כן... לא תודה :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 אוגוסט 2023, 15:58

והנה מה שנראה כמו הדליפה הראשונה מהפס5 החדש שצפוי לצאת לחנויות עד סוף השנה:

בדיוק כשחשבתי שסוני לא יכולה להפוך את הקונסולה למכוערת יותר...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2023, 17:37

עד שהייתה להם הזדמנות לredesign..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוגוסט 2023, 01:19

אז הפס הכעור באמצע נמצא שם לסמטריה עם הכונן דיסקים שמחליק פנימה ומשאיר פס בעצמו? אני משער שיש פלסטיק סמטרי שנמצא שם כשאין את הכונן דיסקים?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 אוגוסט 2023, 20:54

יש כמה עדכונים למוצרי סוני קשורים לps5

1 התוסף " wiiu " ,שלהם יעלה 199 דולר
ולפי מה שהצלחתי להבין זה בעיקר מוצר סטרימינג
והכי גרוע אחד שלפי מה שנראה כרגע עובד רק עם הps5

לפחות לא ידוע על אפשרויות אחרות או שרותי ענן
תאורטית סוני יכולה להוסיף לו שרותי ענן
ואולי תתן תמיכה בשרות שלה

אבל לפי המחיר כניראה החומרה חלשה
ובטח מערכת ההפעלה תיהיה סגורה לסוני

בקיצור בכל המוצרים שיש בשוק נראה לי מוצר גרוע

דבר שני אוזניות בלוטות לps5 שיתמכו בעוד מוצרים גם מחוץ לסוני
זה אוזניות נכנסות לאוזן
יעלו 199 דולר

ואחרון אוזניות גדולות פרו לps5
יעלו 159 דולר

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2023, 21:40

זה די היה ידוע ואני לא חושב שמשהו חשב שיעלה פחות מ-200 דולר… מדובר במוצר שאמור לתת מענה למי שרוצה לשחק את המשחקים בחדר או בשירותים, בזמן שהאשה או המשפחה בסלון.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אוגוסט 2023, 05:53

עוד דבר ,לא יהיה לזה בלוטות
רק wi fi וטכנולוגיה בלעדית של סוני
כן יהיה כניסה 3.5

אבל אוזניות אלחוטיות לא בטכנולוגיה של סוני ( חוץ מכאלו אם מתאם 3.5)
פשוט לא יעבדו
תאורטית אפשר לחבר לps5 ,אבל אז קרובים מספיק לps5
שזה די אידיוטי

המוצר עצמו אידיוטי לדעתי ,בטח במחיר כזה

אין תמיכה נכון לעכשיו באף שרות ענן
ספק אם יהיה כי החומרה אני מעריך חלשה מאוד
כניראה תכננו את מערכת ההפעלה רק לחיבור לps5

ככה שזה נראה לי טיפשי מאוד

נכון בארץ לא נתמך הענן של סוני אבל בכל זאת

וצריך לזכור סמארטפונים תומכים כבר בחיבור לps5
וגם טאבלטים ,ויש מתאמים לחבר דול סאנס

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2023, 23:36

עדיין לא ממש קשור לפס5, אבל סוני רוכשת את חברת Audeze, שמייצרת אזניות שעולות בין 1,500 ל-6,000 דולר

עריכה:
ראיתי שיש גם דגמים בסביבות ה-300-500 דולר, אבל מדובר באחת החברות היקרות ביותר שמיועדות לאודיופילים, מניח שכן ישלבו טכנולוגיות שלהם בהדסטים לפס5 בעתיד, אבל זה כנראה יותר מיועד לחטיבת האודיו שלהם ופחות לגיימינג

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אוגוסט 2023, 05:03

יש שמועה ש GOW Ragnarok מקבל הרחבה.

אם זה נכון לאסקין צריך להתחיל למלא לוטו:)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2023, 07:52

הלוואי וזה נכון… רק שאת ההרחבות שלו ושל הורייזון רציתי לקבל בתחילת הדור ולפני משחקי ההמשך, לא אחרי… רציתי משחקי ביניים בהיקף קטן יותר שיקשרו בין המקורי להמשך, ואז גם לעשות אותם בלעדיים לדור הבא היה הגיוני יותר כלכלית וגם היה מאפשר להם יותר זמן לעבוד על טכנולוגיות טובות יותר לדור הבא.

אבל אני אשמח מאוד לקבל את ההרחבה הזו בהקדם, רגנארוק משאיר בעיניי כמה קצוות פתוחים ויהיה נחמד לסגור אותם לפני שמתחילים את הסאגה הבאה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2023, 14:53

איזה יופי, מהצוות שהביא לנו משחק פס4 בסוף 2022, נקבל משחק פס4 ב-2024. הם יוציאו בכלל משחק פס5 בדור הזה?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 99 אורחים