נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2023, 16:36

למה שזה יהיה משחק פס4? כמו עם ההרחבה של הורייזון - הוא כמעט בוודאות יהיה בלעדי לפס5.
ויש את הצוות של קורי, שעובד על משחק לכאורה בהיקף קטן יותר שבטח יצא ב-2025, ואני מאמין שיוציאו גם בסביבות 2026 או 2027 את GoW הבא, שבטח לא יהיה 50 שעות, אבל יהיה מטורף.
כל זה אומר בערך פי 3 יותר תוכן ממה שהוציאו לדור הקודם ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2023, 18:54

Laskin כתב:למה שזה יהיה משחק פס4? כמו עם ההרחבה של הורייזון - הוא כמעט בוודאות יהיה בלעדי לפס5.
ויש את הצוות של קורי, שעובד על משחק לכאורה בהיקף קטן יותר שבטח יצא ב-2025, ואני מאמין שיוציאו גם בסביבות 2026 או 2027 את GoW הבא, שבטח לא יהיה 50 שעות, אבל יהיה מטורף.
כל זה אומר בערך פי 3 יותר תוכן ממה שהוציאו לדור הקודם ;)

כן, לקח להם 5 שנים לעשות את רגנרוק אבל בטח, למה לא, ב-5 שנים שנשארו בדור הם גם יבנו מנוע דור הבא, וגם יוציאו שני משחקים שאחד מהם IP חדש.

או לחילופין לא יוציאו כלום עד כמעט סוף הדור כי המשחק הבא שלהם במקרה הטוב נכנס להפקה מלאה בתחילת 23. ואם הוא כבר בהפקה מלאה אז למה לעזאזל יש להם צוות שעובד על הרחבה לgow.

ובנוגע להרחבה, זאת הרחבה. מאוד נחמד אם הם יעשו איזה משהו שלא אפשרי על הפס4, אבל בסוף זה משחק שרץ על מנוע פס4 ואני בספק אם הקפיצה הדורית של gow תקרה בחבילת הרחבה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2023, 23:12

רגנארוק משחק של 50 שעות, אני לא אתפלא בכלל אם הבא בסדרה יחזור לאיזור ה-15-20 ויוותרו על עולם פתוח/סמי-פתוח.
המשחק של קורי בטח בכלל משהו אחר. אם אינסומניאק מסוגלים להוציא איזה 5 משחקים בדור כשאחד קרוס ג׳ן אני לא חושב שבלתי אפשרי שסנטה מוניקה תוציא 3 כשאחד הוא קרוס ג׳ן.

וההרחבה של הורייזון גם בלעדית לפס5 ויש שם כמה דברים מדהימים שלא אפשריים על הפס4, מניח שזה יהיה דומה… רק אולי בהיקף אפילו קטן יותר. בלי ספוילרים - הם רק צריכים את הקרב ההוא שהיה חסר לי, ועוד קצת להרחיב על ההוא האמיתי, ואני אהיה מאושר וארגיש שבאמת אפשר להמשיך הלאה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אוגוסט 2023, 23:26

פאק, אז משחק שהוא בעצמו DLC הולך לקבל DLC? לא ראיתי דבר כזה מאז חבילת ההרחבה Blue Shift שהגיעה משום מקום.

זה עצוב רצח, תזכרו איך בדור הפס1 והפס2 משחקי הקרוס ג'ן היחידים שהיית יכול לראות על הפס1 11 שנה אחרי שיצאה זה איזה פיפא או איזה משחק של "מגלים עם דורה" לאן הגענו לכל הרוחות. פאקינג 2024 ויש לפחות 3-4 משחקים גדולים לפס4 11 שנים אחרי היציאה והיד עוד נטויה ל2025.

זה הדור הכי מבאס שראיתי דור של סטנדבי, הדור היחיד שמשחקי דור נוכחי הם היוצא מן הכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2023, 01:00

Laskin כתב:רגנארוק משחק של 50 שעות, אני לא אתפלא בכלל אם הבא בסדרה יחזור לאיזור ה-15-20 ויוותרו על עולם פתוח/סמי-פתוח.
המשחק של קורי בטח בכלל משהו אחר. אם אינסומניאק מסוגלים להוציא איזה 5 משחקים בדור כשאחד קרוס ג׳ן אני לא חושב שבלתי אפשרי שסנטה מוניקה תוציא 3 כשאחד הוא קרוס ג׳ן.

וההרחבה של הורייזון גם בלעדית לפס5 ויש שם כמה דברים מדהימים שלא אפשריים על הפס4, מניח שזה יהיה דומה… רק אולי בהיקף אפילו קטן יותר. בלי ספוילרים - הם רק צריכים את הקרב ההוא שהיה חסר לי, ועוד קצת להרחיב על ההוא האמיתי, ואני אהיה מאושר וארגיש שבאמת אפשר להמשיך הלאה :)

אני לא חושב שסופרים את זה על פי ״אם אינסומניאק עושה אז״. זה חשבון פשוט: יש להם צוות אחד, אולי עוד איזה צוותון של קורי שעושה פרוטוטייפ לip החדש. ונראה שעכשיו יש צוות שעושה את הdlc של gow ובמקביל לזה את הצוותון של קורי, אז מה נשאר? נשאר בכלל מישהו נוסף או שזה בעצם מה שכל החברה עושה כרגע? כמה אפשר לחלק כבר את אותה עוגה.

כלומר, 2023 מסתיימת, המשחק של קורי בכלל בהפקה מלאה כיום להתחשב בהרחבה הזאת? כי אם לא, אין מצב שהוא יוצא לפני 2026 אם לא 2027 אם לא 2028. כלומר, זה לא נדיר שמשחק מודרני בהפקה מלאה 5 שנים וכן, במקרה של המשחק של קורי נשמע שזה בball park הזה. יש השלכות ללעבוד על משחק פס4 עמוק ב-2022, וההשלכות הן שאלוהים יודע אם הם יצליחו להוציא משחק לפני שהפס6 תהיה באופק.

ולגבי ה״דור הבא״ של ההרחבה, לפחות גרילה ניסו לעשות דברים עם הדור הבא בזמן שהם היו מוגבלים לפס4, כך ששחרור מהפס4 נתן להם לשחרר את הרסן. אבל סנטה מוניקה? זה סתם פורט ישיר של משחק פס4, אין כלום מהפס5 ברגנרוק, אז אלה אם הולכים לשים הרבה עבודה על המנוע אני משער שלא נראה שם משהו מעבר למשחק פס4 שאולי יהיה בו משהו בסקייל שהפס4 לא מסוגלת לעשות. אבל בסופו של יום זאת חבילת הרחבה, יש גבול מה שה-b team שעושה הרחבה שמבוססת על המשחק המקורי מסוגל לעשות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוגוסט 2023, 14:24

איך שאני רואה את זה - הצוות של קורי עובד כבר לפחות שנתיים על משחק קטן לדור הבא, הצוות של GoW עובדים למשחק ההמשך ואולי התפצלו עם צוות קטן יחסית ומוכשר שיעבוד על הDLC, וכנראה ישתמשו בחלק מהטכנולוגיות שהמשחק של קורי עושה שימוש בהן, אם לא ממש המנוע של המשחק שלו.
זה האידאל, ועם תכנון נכון זה מה שנקבל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2023, 17:25

Laskin כתב:איך שאני רואה את זה - הצוות של קורי עובד כבר לפחות שנתיים על משחק קטן לדור הבא, הצוות של GoW עובדים למשחק ההמשך ואולי התפצלו עם צוות קטן יחסית ומוכשר שיעבוד על הDLC, וכנראה ישתמשו בחלק מהטכנולוגיות שהמשחק של קורי עושה שימוש בהן, אם לא ממש המנוע של המשחק שלו.
זה האידאל, ועם תכנון נכון זה מה שנקבל.

אז הצוות של קורי זה הצוות של המשחק של קורי וזהו? נניח וזה נכון, אז הצוות של gow רק בpre-production של gow הבא והוא יצא במקרה הטוב ב-2027. ובנוסף יהיה איזה אינדי קטן מקורי?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוגוסט 2023, 17:46

נשמע לי הגיוני… שכבר מאז 2019 נניח, יש את הצוות של קורי שעבד במתכונת מצומצמת שעם הזמן גדלה לאט לאט, ויש את הצוות של GoW שעובד על המשחק הבא בסדרה, שכמו שאמרתי - כן, יצא בסביבות 2026-7, ועל DLC עובד צוות מתוכו, שהרבה מהם יכולים לעבוד במקביל גם על המשחק הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2023, 12:18

Laskin כתב:נשמע לי הגיוני… שכבר מאז 2019 נניח, יש את הצוות של קורי שעבד במתכונת מצומצמת שעם הזמן גדלה לאט לאט, ויש את הצוות של GoW שעובד על המשחק הבא בסדרה, שכמו שאמרתי - כן, יצא בסביבות 2026-7, ועל DLC עובד צוות מתוכו, שהרבה מהם יכולים לעבוד במקביל גם על המשחק הבא.

אז בעצם אתה אומר שסנטה מוניקה יותר מהכפילו את עצמם לאחרונה שהם מסוגלים לעבוד על 2 פרוייקטים במקביל על קונסולה שדורשת יותר השקעה מאשר הדור הקודם שבו לקח להם 5 שנים לפתח גם את GOW 2018 וגם את רגנרוק? כי אם הצוות של GOW עובד על משחק חדש שלא קשור לקורי, אני לא ממש רואה איך הוא יוצא תוך פחות מ-5 שנים שזה סוף 2027 שבתאוריה אמור להיות השיגור של הפס6 (למרות שלהבנתי במשפט של מיקרוסופט סוני אמרה משהו על זה שהדור יהיה הפעם 8 שנים), בטח כשלפחות כמה עשרות מהם עובדים עכשיו על חבילת הרחבה במקום GOW הבא. וזה כמובן אם ההנחה שיש עכשיו בסנטה מוניקה שני צוותים מלאים ועצמאיים.

אם אני הייתי צריך לנחש, הייתי אומר שהצוות של רגנרוק עבד על רגנרוק בזמן שקורי קבל את הפריווילגיה לעבוד בעצימות מאוד נמוכה על רגנרוק ותוך כדי עם strike team קטן לעבוד על האבטיפוס של ה-ip החדש שלו ולעשות את רוב עבודת הפריפרודקשן. ועכשיו, כשרגנרוק יצא, לקחו את הצוות הזה לעבודה מלאה על המשחק של קורי שכנראה יקח עוד איזה 4 שנים להתחשב בזה שהוא רק נכנס לעבודה מלאה, ולכן בטח יצא סביבות 2026. וכדי להשאיר את המותג GOW חיי, ובכדי שלא יעלם לדור שלם, צוות קטן מהחבר׳ה של רגנרוק כנראה עובד על איזו הרחבה שתצא מתישהו בדור הזה ואני לא אהיה מופתע אם מי שמוביל אותה הוא הבמאי של רגנרוק. והחבילה הזאת אולי תוכל להשתמש בשיפורי מנוע שהצוות של המשחק של קורי יעשה בשנים הקרובות.

זה הניחוש שלי, פשוט לא שמעתי שום דבר על זה שסנטה מוניקה הוכפלו פתאום בגודל, כך שזה נראה לי הסנריו הכי הגיוני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוגוסט 2023, 12:48

קודם כל הם גדלו משמעותית, מן הסתם, מאז 2018.
דבר שני כמו שאמרתי - לדעתי הם הולכים אחורה מבחינת SCALE של המשחק הבא, במקום 50 שעות הוא יהיה פחות מחצי מרגנארוק, אז בהתחשב בזה שהוא אמור להיות בערך חצי מהאורך שלו - נראה לי ש-4 שנים יכול להספיק להם, כן, כשהם ישענו על דברים שהצוות הטכני מכין בין היתר גם למשחק של קורי.

אז תן לי רק לנסות להבין מה שאתה חושב יותר טוב:
אתה חושב שבדור הזה נקבל את המשחק של קורי ואת ההרחבה הזו - וזהו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2023, 14:32

Laskin כתב:קודם כל הם גדלו משמעותית, מן הסתם, מאז 2018.
דבר שני כמו שאמרתי - לדעתי הם הולכים אחורה מבחינת SCALE של המשחק הבא, במקום 50 שעות הוא יהיה פחות מחצי מרגנארוק, אז בהתחשב בזה שהוא אמור להיות בערך חצי מהאורך שלו - נראה לי ש-4 שנים יכול להספיק להם, כן, כשהם ישענו על דברים שהצוות הטכני מכין בין היתר גם למשחק של קורי.

גם אם מורידים scale, זה עדין משחק חדש לדור חדש וכדי להפיק AAA צריך צוות מלא וענקי ואני לא ראיתי שום עדות לזה שיש להם כזה בנוסף למה שקיים היום.

Laskin כתב:אז תן לי רק לנסות להבין מה שאתה חושב יותר טוב:
אתה חושב שבדור הזה נקבל את המשחק של קורי ואת ההרחבה הזו - וזהו?

אכן כן, המשחק של קורי בסביבות 2026 והרחבה של GOW שתנצל חלק מהשדֿרוגי מנוע והבלעדיות לפס5 בכדי ותצא מתישהו במהלך הדור, תלוי ב-scope.

כלומר, חשבת שהם יוכלו להוציא את המשחק הכי גדול שלהם אי פעם ב-2022 לדור הקודם ולא יהיו לזה השלכות? אני פשוט לא מכיר שום נתון שמעיד שהם מסוגלים לעבוד על שני AAA במקביל, בנתיים המציאות מראה שלוקח להם בסביבות ה-5 שנים להוציא משחק מהשער ואולי לדור הפס5 זה יקח אפילו יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוגוסט 2023, 14:46

אז אני משוכנע שזה לא המצב, ושגם נראה משחק GOW חדש של המיתולוגיה הבאה… אלא אם השמועות על הDLC הן סתם בולשיט.
אופציה נוספת היא שיעבירו את העבודה על הDLC לחברה אחרת, את מה שיקרה שם סנטה מוניקה תכתיב, ואת העבודה בפועל עושים בלופוינט או וואטאבר. אבל לי אישית בהחלט נשמע הגיוני שסנטה מוניקה יעשו גם אותו, גם את ההמשך וגם משחק קטן של קורי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2023, 14:51

Laskin כתב:אז אני משוכנע שזה לא המצב, ושגם נראה משחק GOW חדש של המיתולוגיה הבאה… אלא אם השמועות על הDLC הן סתם בולשיט.
אופציה נוספת היא שיעבירו את העבודה על הDLC לחברה אחרת, את מה שיקרה שם סנטה מוניקה תכתיב, ואת העבודה בפועל עושים בלופוינט או וואטאבר. אבל לי אישית בהחלט נשמע הגיוני שסנטה מוניקה יעשו גם אותו, גם את ההמשך וגם משחק קטן של קורי.

ההנחה שלך היא שהמשחק של קורי הוא איזה אינדי קטן מהצד בזמן שסנטה מוניקה בעיקר מפתחת את ה-GOW הבא. אולי, אבל קורי עבד 5 שנים על אינדי? חשבתי שהוא עושה את ההכנת קרקע לבניה של ה-IP הגדול הבא של סנטה מוניקה במשך חצי עשור.

בסופו של יום יש לסנטה מוניקה כוח אדם לעשות משחק AAA אחד בכל רגע נתון, זאת לפחות הבנתי. אז יכול להיות שגם ה-path שלך הגיוני בתבנית הזו כל עוד המשחק של קורי הוא איזה פרוייקט צד שלא יעבדו עליו יותר מ-20-30 אנשים. וגם אם זה נכון, GOW הבא לא יוצא לפני סיום הדור, הוא לגמרי משחק של 2027 וצפונה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוגוסט 2023, 14:54

כב אמרתי את זה, שקורי אמר שהפרויקטים הסופר ענקיים האלה הספיקו לו, במלים אחרות כמובן, אז כן - נראה לי מאוד הגיוני שהוא עובד באיזי עם צוות קטן על משחק של 8 שעות.
גם אם אחר כך יקחו וימשיכו את הIP הזה במידה ויהיה הצלחה אדירה, אני חושב שזה הכיוון של קורי.
וברור שGOW הבא יצא יחסית לקראת סוף הדור, אבל אני כן מעריך שסוף 2026 הגיוני מאוד, וזה יכול להיות שנתיים לפני סוף הדור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2023, 15:13

אם הפרוייקט של קורי קטנטן אז וואללה, אולי. אבל GOW הבא רחוק מאיתנו, לא בטוח שאפילו 4 שנים יספיק. סטנדרטים של דור חדש ומיתולוגיה חדשה יחדיו כבר נשמעים כמו 5 שנים בכיף. ואם המשחק של קורי הוא איזה אינדי קטנטן אז גם לא יהיו יותר מדי רווחים טכנים ממנו אז בכלל. אני לא אהיה בשוק אם GOW הבא יהיה משחק קרוס ג׳ן עם הפס6.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוגוסט 2023, 20:18

קקי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוגוסט 2023, 20:25

זו עלייה של 20 דולר לבסיס, 35 דולר לאקסטרא ו-40 דולר לפרמיום.

מציע למי שרוצה - לרכוש עכשיו לאיזה שלוש שנים ולחסוך מחיר של משחק חדש :/
אני חושב שאחרי שייגמר לי המנוי הנכחי אני פשוט אבטל. אשקול זאת ביום שנשאר לי…

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 אוגוסט 2023, 20:39

שלי בוטל כבר מזמן.. מיותר תכלס. אני לא משחק אונליין.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוגוסט 2023, 20:42

אני כמעט ולא משחק אונליין, אבל לפעמים כן, ואני כן נהנה מהאקסטרא, במיוחד עבור הילדים… וכמובן שגם המשחקים שמדי פעם מקבלים בבסיס הם לא רעים בכלל. אבל עכשיו? נראה לי שאבטל לתקופה ארוכה כשייגמר לי האקסטרא, באפריל. זו עלייה ממש רצינית. הייתי רוצה לקוות שזה יוביל לאיזה חרם וביטולים המוניים, אבל אני בספק מאוד גדול שגם אם זה יקרה, וזה לא יקרה - זה ישנה את ההחלטה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 אוגוסט 2023, 20:48

מילא הרמות הגבוהות אבל ה 80$ לרמה הבסיסית, שמספקת בין היתר מולטיפלייר ושמירות בענן, זה פשוט בזיוני. והם עוד מכריזים על זה יחד עם הליינאפ הפתטי של ספטמבר. מביך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 אוגוסט 2023, 21:10

מטורף, אפילו בתור מישהו שמשחק אונליין כל יום לא בא לי לשלם את זה יותר, כאילו האונליין על הPC בחינם למה לי להוציא בכלל את הכסף הזה של המנוי?
הפס5 פשוט תהפוך למיותרת אצלי חוץ מהאקסקלוסיבים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוגוסט 2023, 22:33

אני צריך לקנות מהר, הילד משחק יומית בgta ופיפא אונליין, לצערי אני לקוח שבוי.

כבר שנתיים שפלוס תקוע במקום או בירידה במספר המנויים. אז מצד אחד הם רוצים יותר מכל מנוי, אבל אין ספק שמספר המנויים ירד שוב.

Arrogant Sony..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2023, 00:08

הבעייה שלי היא בעיקר GT, אבל אני מסוגל לוותר על האונליין שלו.
אני חושב שאני החלטתי לוותר על זה, לפחות עד שיצא GTA6 או משהו, עד אז הילד כבר בטח ירצה לשחק אונליין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 אוגוסט 2023, 14:22

הם גם מפסיקים מהיום לדווח על כמות המשתמשים של הפלוס, אז כנראה שהנתונים לא מרשימים או אפילו בירידה ולכן הם הולכים על טקטיקה לחלוב את אלה שכבר משלמים עוד יותר והמחיר בטח יגדל בשנים הקרובות עוד יותר.

אם הפלוס אקסטרא ימשיך להביא משחקים כמו sea of stars שלבד מכר 100 אלף עותקים day one במחיר מלא אפילו שהוא חינמי אז וואלה האקסטרא הזה עוד יכול להיות צפרדע ששווה לבלוע אותה, אבל אם השירות יתחיל להדרדר ולהציע משחקי פח כמו שראינו את שירות הפלוס מדרדר בדור הפס4 ... בעיה.

ולאסקין, עד שGTA6 ייצא הילד שלך כבר יבקש רכב משלו :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 20:09

שמועות מאותו בחור שהביא את השמועות על הסוויץ. הפעם על הפס5. למרות שאנחנו לא יודעים אם זה אמיתי אני אשים את ה"הדלפות" שלו על SOP בתגית ספוילר למקרה שמישהו לא רוצה אפילו צ'אנס לספוילר.

פשוט מצאתי את זה מעניין לאור הרקורד הטוב שלו: SSM working on sci-fi new IP. Naughty Dog also on a new IP but I missed out the description what is meant to be for the setting. Both are scheduled this PS5 generation.

אז כן, ידענו שסנטה מוניקה עושים מדע בדיוני בערך מתחילת הייקום אבל זה שנוטי דוג עושים בוודאות IP חדש שיגיע עוד על הפס5 בדור הזה, וזה שאנחנו לא הולכים לקבל מהם רק TLOU3 בדור הזה, ממש מרגש אותי ומחזיר לי את ההתלהבות לדור הזה!.

ועכשיו ה"הדלפות" לSOP של החודש אם יש כזה.
ספויילר: הצג
לפי המדליף הזה האירוע הקרוב של סוני יעסוק בעיקר במשחקים סינים והמשחק הזה שכבר ראינו את הטריילר שלו יהיה חלק עיקרי בתצוגה לא מצליח להסתיר את הסרטון אז מי שמעניין אותו המשחק זה Project: The Perceiver [[spoiler]

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 117 אורחים