נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Hypno
Trainee

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Hypno » 13 אוקטובר 2023, 21:04

סוני עוד לא הוציאו אחד ממשחקי המולטי שלהם - ו-הלדייברז 2 לא יהיה המשחק שעליו הם חשבו כשהם החליטו לשחרר משחקי מולטי בו"ז.
אחרי הפאדיחה עם TLOU, הורייזון 2 יהיה המשחק הגדול הראשון מדור הפס5 שהם יוציאו למחשב. וזה גם משחק שקודמו זמין כמה שנים על המחשב וצבר נוכחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2023, 22:26

Hypno כתב:סוני עוד לא הוציאו אחד ממשחקי המולטי שלהם - ו-הלדייברז 2 לא יהיה המשחק שעליו הם חשבו כשהם החליטו לשחרר משחקי מולטי בו"ז.
אחרי הפאדיחה עם TLOU, הורייזון 2 יהיה המשחק הגדול הראשון מדור הפס5 שהם יוציאו למחשב. וזה גם משחק שקודמו זמין כמה שנים על המחשב וצבר נוכחות.

הורייזן 2 הוא המשחק פס5 (הוא משחק פס5?) השביעי שהם מוציאים בסטים, אף אחד לא יודע בכלל מתי יגע המשחק GAAS הראשון. כמה אפשר לגשש?
We're just normal men. We're just innocent men

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 14 אוקטובר 2023, 17:12

הוא משחק הבלוקבאסטר הראשון מתחילת דור הפס5 שמגיע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2023, 17:56

DrKeo כתב:באפיק קניתי איזה 4-5 משחקים עד היום

גדל באחד, קניתי את גרסת הדלוקס של AW2. היא 280₪, שזה 70$ כי השער היום מזעזע, וכוללת את השתי חבילות הרחבה העתידיות. כיף לדעת ש246₪ מתוך ה-280₪ יגיעו ישר לכיס של רמדי.

מי שקונה את הגרסה הרגילה, זה 200₪ שזה 50$ בגלל השער הנוראי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוקטובר 2023, 19:24

מה יש בגירסה הזו שאין ברגילה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2023, 19:42

Laskin כתב:מה יש בגירסה הזו שאין ברגילה?

שתי חבילות ההרחבה העתידיות ושיט שאף אחד לא צריך כמו סקינים וכו׳

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוקטובר 2023, 19:46

אה מגניב… חשבתי שיש הרחבה אחת בחינם לכולם ורק אחת נוספת שמתוכננת בתשלום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2023, 19:59

כרגע התוכנית שלהם היא שתי הרחבות בתשלום (night springs ו-cabin on the lake) ועוד הרבה תוכן חינמי שיוכרז בהמשך. מה שמקבלים עם הדלוקס, בנוסף לכל מני סקינים, זה את הexpansion pass שכולל את שתי ההרחבות בתשלום.

בכל מקרה אני רוצה לתמוך ברמדי וכנראה שהייתי משלם על הדלוקס גם בלי הdlc. אבל איתו זאת כבר אחלה חבילה משתלמת.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 14 אוקטובר 2023, 21:54

DrKeo כתב:
DrKeo כתב:באפיק קניתי איזה 4-5 משחקים עד היום

גדל באחד, קניתי את גרסת הדלוקס של AW2. היא 280₪, שזה 70$ כי השער היום מזעזע, וכוללת את השתי חבילות הרחבה העתידיות. כיף לדעת ש246₪ מתוך ה-280₪ יגיעו ישר לכיס של רמדי.

מי שקונה את הגרסה הרגילה, זה 200₪ שזה 50$ בגלל השער הנוראי.

היית קונה ישירות דרך החנות של אפיק אם החנות הייתה תומכת במפתחות ויכלת למצוא מפתח ב 50 דולר?
אגב, אולי היה שווה לאתר אנשים שקונים RTX ולקנות מהם מפתח למשחק ביותר זול.

מה שכן, הרכישה שלך לא נכנסת לכיסים של רמדי. אפיק לוקחת את כל הכסף עד שהיא מכסה את ההשקעה שלה במשחק - ואני לא יודע מה היא.
על הרימאסטר של AW רמדי עדיין לא ראו אגורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2023, 23:17

Hypno כתב:היית קונה ישירות דרך החנות של אפיק אם החנות הייתה תומכת במפתחות ויכלת למצוא מפתח ב 50 דולר?

ברור, אני רוצה לתמוך ברמדי וזאת הדרך להביא להם את הנתח הכי גדול. אם זה היה משחק אחר, כנראה שלא (תלוי מפתחת), בדיוק כמו סטים. אין אפליה בין סטים לאפיק, ברגע שהם הלכו על השיטה הבזויה של מטבע מקומי כמו שאתה כל כך רצית, אני אחפש בכל מקום דרך לקנות ביותר זול. אבל כאן זה מקרה מיוחד, זאת המפתחת העצמאית האהובה עלי ואני רוצה לתמוך בה.
Hypno כתב:אגב, אולי היה שווה לאתר אנשים שקונים RTX ולקנות מהם מפתח למשחק ביותר זול.

שוב, אני רוצה לתמוך ברמדי אז אני לא אעשה את זה.

Hypno כתב:מה שכן, הרכישה שלך לא נכנסת לכיסים של רמדי. אפיק לוקחת את כל הכסף עד שהיא מכסה את ההשקעה שלה במשחק - ואני לא יודע מה היא.
על הרימאסטר של AW רמדי עדיין לא ראו אגורה.

רמדי חתמו על אחת ההעסקאות הכי טובות שמפתחת AAA אי פעם חתמה. 100% מימון המשחק ללא השתתפות עצמית, 100% שמירה על ה-IP והזכויות וברגע שאפיק מחזירים את העלות פיתוח אז חלוקה 50/50. די מדהים, ואני לגמרי תומך פה ברמדי כי אפילו אם הכסף ששלמתי על העותק שלי בסוף לא יגיע לכיס שלהם (כלומר טכנית הוא הגיע בתחילת הפיתוח כשאפיק הביאו להם את המקדמה), הוא מקרב אותם ל-GOAL.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 אוקטובר 2023, 20:21

לדעתי זכויות על ה IP זה כבר non-issue אצל רוב המפיצות, בטח למישהי כמו רמדי. אם אני לא טועה EA Originals לא דורשים זכויות IP.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2023, 21:19

זכויות מלאות ל-IP + חצי מההכנסות ברגע שמגיעים ל-BREAK EVEN + אפס דרישות מימון חיצוני.. אני לא חושב ששמעתי בחיים שלי על תנאים טובים יותר ממפיצה. יש מקרים שבהם נותנים למפתחת לשמור את ה-IP, אבל לרוב זה כשהיא סופר חזקה ומנסים לחזר אחריה בכוח - למשל סקירו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2023, 19:04

שיחקתי איזה 3-4 שעות בספיידרמן 2…
לפחות במשימות הראשיות הראשונות - יש אחלה סט פיסז!
יש גם סיפור מעניין אבל אני עדיין לא באמת הגעתי לדעתי לחלקים הבאמת מעניינים, זה עדיין רק נבנה.
אני ממליץ להוריד את ה״עזרה״ (אסיסט) שיש במערכת הקורים בעיר למינימום או לפחות לחצי, ברירת המחדל היא אסיסט הכי גבוה שיש וזה לדעתי מוריד מהכיף שלה קצת. הבנתי שברירת המחדל הזו היא בדיוק מה שהיה במשחק הקודם, אל אני נהנה יותר כשאני מוריד את זה.
אה, ואני משחק על מצב ״איכות״ ב-120 פריימים, אבל הורדתי את ההחלקה אז אני לא נעול על 40 בזכות הVRR, אלא נע בין 40 ל-70 פריימים לפי מה שהבנתי מהניתוחים השונים, אם כי ברזולוציה מעט נמוכה יותר אני מניח, מאשר מצב איכות נעול, אבל זה לא משהו שממש ניתן להבחין בו, וניסיתי לשחק עם זה ולהבחין בכח.

המשחק נראה מצויין, התנועה הרבה הרבה יותר מהירה ואפשר ממש לטוס מקצה אחד של העיר לקצה השני, זה מורגש כמעט כל הזמן, ויש לי עוד שדרוגים בתחום הזה.

הקרבות מרגישים מצויין ותענוג שיש גיוון של 2 הדמויות… כרגע דמויות די אותו דבר כמו המשחקים הקודמים, אבל בגלל שאני גם לא משודרג שם בכלל - אני מנחש שזה ישתנה. אה, מלבד עניין הParry, שמוסיף בהחלט, ובכלל הוא מרגיש מלוטש יותר.

בקיצור להיט ענק, ואסקפיזם נהדר בתקופה הנוראית הזו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2023, 19:15

נשמע מעולה. לאסקין ממה ששיחקת בנתיים אתה מסכים עם DF שיש פה סט פייס שבשום אופן לא יכלו לקרות טכנית על הפס4? כמובן בלי להרוס לאף אחד רק תחושת הבטן הלאסקינית. חח

ומה הקונצנזוס בווקסלים משחקים את זה על מצב ה40FPS ?

לא משנה איפה אני קורא אנשים אומרים "לכו לקנות פס5 בשביל ספיידרמן 2 אם כבר אין לכם"

מצטרף אליך עוד מעט ;).

אני אהיה קצת בנאלי, אבל חבר'ה תזהרו ממש מספוילרים שיטוט קליל ביוטיוב וכבר מישהו שם לי את הסוף כshort.ניצלתי מזה אבל זה בכל פינה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2023, 20:35

בתאוריה הייתי מתלהב אם לא היית חושב שהמערכת קרב והסט-פיסז במשחק הקודם היו גם מצויינים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2023, 20:44

מי שלא נהנה ממערכת הקרב בקודמים - לא יהנה פה בזכות כפתור הParry או השיפורים האחרים… זו אותה מערכת קרב, עם שדרוגים קלים. אבל יתכן וכן בהמשך עם התקדמות בעץ היכולות אגלה שהשיפורים משמעותיים יותר.
הקורים בעיר לעומת זאת - משמעותי ומורגש מאוד.

הסט פיסז של הקודמים היו מעולים אובייקטיבית, פשוט לא מקרבים לסנטה מוניקה או נוטי דוג… אז מה, זה עדיין בטופ של התעשייה, גם אם לא בטופ 5. פה יש משמעותית טובים יותר, הם עלו רמה בהחלט בעניין הזה, אבל אולי זה רק בשעות הראשונות, מוקדם לדעת.

גלאס - למי שיש מסך 120 פריימים אין ספק ש-40 פריימים זה השיט, אין מה לחפש במצב ה-60 לדעתי כי הRT ועוד כמה דברים משמעותית פחות מרשימים. השאלה היחידה היא אם אתה מעדיף את זה יציב על 40 או שאתה רוצה לקפוץ הרבה מעבר לזה בקטעים מסויימים, על חשבון טיפה רזולוציה לפעמים (לפעמים זו גם אותה רזולוציה בדיוק ממה שהבנתי).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 אוקטובר 2023, 21:14

זה ברוח שבירת הקונספציות לאסקין? לא היית מתנגד חריף למצבי ה40 עד עכשיו? או שזה רק בגלל שזה 40 פתוח ולא 40 נעול? או שאני בכלל מתבלבל? :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2023, 21:21

אני דווקא שמעתי אנשים שאומרים שאחרי הספיידרמן 2 הזה, יש קייס טוב לאלה שיטענו שאינסומאנייק עקפו את נוטי דוג. לא יודע אם זה אפקט "ירח הדבש" של ספיידרמן 2 שבו כולם עוד מסתכלים עליו במשקפים ורודים, אבל אלה שבחים מטורפים. אנשים מגיבים דברים כמו "איך הסטפייס הזה אפשרי???!" דברים שכאילו דוחפים אותך לקצה ללכת לקנות את זה. אני אקנה עוד איזה שלושה שבועות כי יש לי חתיכת בקלוג, אבל חובה חובה. מחכה לרשמים הסופים לאסקין.

בדרך כלל אני מתאכזב ממשחקי המשך כאלה שמקבלים 9 אם לא אהבתי את הקודם וחשבתי שהוא 8 סופר נמוך אבל כאילו אנשים אומרים שאם לא שיחקת בו הפסדת את המשחק של הדור בנתיים ואלה דברים שקשה להישאר אדישים אליהם, הרי אנשים לא חסכו ביקורת מהמשחק הראשון והיו כנים.

ועל ה40FPS, כן אני כנראה אלך על ה40FPS. זה לא איזה משחק של סקיל, אני רוצה את כל היופי הגרפי הזה שאפשר לקבל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2023, 21:59

Stick כתב:זה ברוח שבירת הקונספציות לאסקין? לא היית מתנגד חריף למצבי ה40 עד עכשיו? או שזה רק בגלל שזה 40 פתוח ולא 40 נעול? או שאני בכלל מתבלבל? :)

בגלל שזה לא נעול. רוב הזמן הוא יותר באיזור ה-50 שזה כבר לגמרי מתקרב לאידאל, ולפעמים גם עובר את ה-60… אז אני בסדר עם זה הפעם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2023, 22:32

לא נעול שמזגזג ככה זה איום ונורא. הדבר הכי חשוב בקצב פריימים זה הpacing. עדיף 30 נעול על 60 מזגזג. ובנקרה הזה - עדיף 40 נעול על fps שמזגזג בין 40 ל-80.

המצב 40 הוא הכי טוב בהפרש משאר המצבים בכל משחק סוני עד עכשיו, כנראה שגם כאן זה המקרה.

אגב, מעניין אם גרסת המחשב תדרוש RT כמינימום. הרי אין במשחק אופציה ללא RT בפס5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2023, 23:58

מהנסיון שלי של שעה ככה ושעה ככה - אני נהנה יותר בינתיים מהמצב ה״מזגזג״… בדרך-כלל אני גם לא אוהב שזה משתנה לי מול העיניים, בכל משחק זה קצת שונה, פה זה באמת ממש ממש סבבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 00:38

לא נתווכח עם העיניים שלך :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2023, 11:59

ראיתי את ה DF של ספיידרמן 2 ואין לי מילה אחרת לתאר את מה שג׳ון עושה שם חוץ מגניבת דעת. כל בנאדם עם זוג עיניים תפקודי יכול לראות שהמשחק מבחינה גראפית הוא ביזיון ביחס להמשך על דור חדש שיוצא כמה שנים אחרי שהחומרה בחוץ, אשכרה צריך צילומים של צד לצד כדי לקלוט שוואלה יש הבדלים כי בזיכרון של כולנו המשחק נראה זהה. גם אחרי שרואים שיש הבדלים זה ממש רחוק מלהרשים או מלהיות קפיצה דורית אמיתית.

כל הסרטון מרגיש כאילו DF מנסים בכל זאת למכור לנו למה מה שיש פה הוא מרשים ומהווה איזשהי תצוגת תכלית לחומרה, ברור לי גם שיש להם אינטרס מסויים לאמר את זה כי הם רוצים לשמר התלהבות מטכנולוגיה וחומרה (אם יאמרו לנו שוואלה הדור הזה חרא אז הם יצרו אווירה שיש בה פחות הייפ לראות את הניתוחים שלהם), אבל זה ממש מרגיש כאילו הגוף הזה איבד כל אמינות בכל הנוגע למצויינות טכנית.

אפילו בפייסבוק בקבוצה של אוהדי פלייסטיישן שמחזיקה את המקבץ הכי גדול בארץ של הפאנבואים של סוני רואים הרבה תגובות מאנשים שמשחקים בו בסגנון של גרפיקה פושרת/לא מרגיש דור הבא/זהה למשחק הראשון וכו׳ אז בחייאת, לא משנה בכמה ערימות סוכר של ריי טרייסינג ג׳ון ינסה לעטוף את זה, אנשים רואים שהמשחק הזה הוא בלוף מבחינה ויזואלית.

מה שכן הקמפיין עושה רושם ממש טוב ועליית מדרגה משמעותית עבור אינסומניאק, חבל שחייבים לעשות כמה מהמשימות צד הגרועות אבל לפחות נראה שיש פה איכות מעבר ל״וואו משחק ספיידרמן שהוא לא מסריח!!״ שעליו נתלה הקודם.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 21 אוקטובר 2023, 12:27

כמה נוח פעם להחשיב ופעם לא להחשיב את הניתוחים והדיעות של DF בהתאם למה שקבענו לעצמנו מתצוגה ראשונית של משחק.

המשחק לא אפשרי על הדור הקודם. מבחינת מהירות תנועה, מבחינת פורטלים, מבחינת 'בימוי', מבחינת רמות פירוט ותיאורה.
לספיידי 2 יש מערכות גרפיות שהן רק על בסיס RT. כלומר, בדיוק התחלת הגשמת החזון של drkeo לראות משחקים שמפותחים רק עבור RT.

להשתמש בכוח של חומרה זה יותר ממספרי פוליגונים ואיכות טקסטורות ואפקטים מיוחדים.
זה שאתה לא אישית מתרשם ממערכות תאורה מתקדמות פי כמה מהדור הקודם, זה לא אשמת המפתחים או DF.

אם ספיידי 2 לא מרצה אותך מבחינה ויז'ואלית, אתה לבטח משחק נון-סטופ באימורטלס, נכון? משחק בלעדי לדור הנוכחי שמשתמש ב UE5.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2023, 12:37

אל תניח עלי הנחות בלי שאתה מכיר אותי בכלל, לא משחק נון סטופ באימורטלס ולא בטיח.

המשחק לא אפשרי על הדור הקודם מבחינת ה SSD שזה אחלה ולא מזלזל בזה אבל זה בטח לא מצדיק את זה שגרפית הקפיצה הדורית ביחס לחומרה חזקה פי כמה שאמורה להיות מאוד בשלה עכשיו היא ביזיון. כל השטויות של ה RT וצפיפות תנועה בעיר מקבילות למשחק דור קודם שמקבל settings גבוהים יותר בגרסת המחשב, זה לא עושה את המשחק דור הבא.

ויזואלית זה לגמרי היה יכול להיות קרוס ג׳ן לכל דבר ולא מעניין אותי כמה ממבו ג׳מבו טכני תזרוק לי, מבחן העיניים הפשוט הוא מבחינתי מדד יותר גבוה מכל הסבר טכני שתזרוק לי פה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 83 אורחים