נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 14:32

אינסומניאק הלכו בספיידרמן ALL OUT על ה-SSD. מה שהם עושים על ה-SSD הוא בדיוק מה שרצינו לראות מה-SSD וזה סופר מרשים והכי דור הבא שיש מהבחינה הספציפית הזו. אבל בצד הגרפי? וואללה, לא בדיוק מה שציפינו מספיידרמן דור הבא. כלומר, גם ג'ון פחות או יותר אומר את זה שוב ושוב ב-DF DIRECT למניהם וגם בסרטונים קודמים. הישום RT מעולה, אבל בסופו של יום זה בול ספיידרמן 1 שדחפו את ההגדרות שלו למעלה. יש יותר הולכי רגל, יש יותר מכוניות, הטקסטורות חדות יותר וכו'. אבל המערכות הגרפיות של המנוע כמעט ולא שופרו מהדור הקודם. כלומר, התאורה עדין אפויה? על הפס5? ויש בכלל מערכת GI סבירה? כי אני לא זוכר שג'ון אפילו ציין את המערכת GI בסרטון שלו (אולי יש ואני לא זוכר?). בכל מקרה, ספיידרמן 2 הוא ספיידרמן על סטרואידים, וכמו שבלינג אמר צריך לעשות תמונות SIDE BY SIDE כדי לראות שבאמת היה שינוי. זה לא מה שהייתי מצפה מאינסומניאק שלוש שנים לתוך הדור. הרי כולנו דברנו לפני שנה על "חכה חכה לספיידרמן 2", הוא היה אמור להיות "האחד".

אגב, מה שספיידרמן עושה עם RT הוא ההפך מהחזון RT שלי קאז. החזון RT שלי הוא שמשתמשים ב-RT ככלי בהמון מערכות של המנוע וכך לעשות GI, השתקפויות ועוד בעזרה של RT. זה לא אומר השתקפויות RT טהורות (כמו שיש ספיידרמן) או GI RT טהור כי הקונסולות יחסית עם ביצועי RT חלשים, אלה להשתמש ב-RT בכל מקום ככלי שעוזר להגיע לתוצאה הרצויה שרצה בזמן אמת והיא לא אפויה. ע"ע RTXGI של NV או לומין של EPIC, ה-GI משתמש ב-RT ככלי שעוזר לו לעבוד בזמן אמיתי ולחשב קפיצות אור בסצנה וכו', אבל זה לא RT GI. התוצאה הסופית היא הכי דור הבא שיש, אפילו שהיא לא נראת טוב כמו PATH TRACING או משהו כזה, אבל מישהו בכלל מצפה ל-PATH TRACING מהפס5? ראינו כבר בדמו מטריקס את החזון הזה קורה בזמן אמיתי וגיימפליי, כנראה שיקח למפתחות עוד זמן בכדי להגיע לזה.

מזל ש-AW2 יוצא השבוע כי לפחות מהמעט סרטונים שראיתי הוא נראה מ-ט-ו-ר-ף.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אוקטובר 2023, 14:34

לא ראיתי את הניתוח של DF כי הם אמרו שיש בו ספוילרים שנחוצים להמחשת הניתוח, אבל מסיכומים שקראתי הם אומרים שהמשחק לחלוטין לא אפשרי בפס4 גם לא בחלום העשירי.

אם העין שלי מאמינה לDF? לא, ולפי הקבוצות שאתה מצטט בלינג, ולפי זה שנדב לוקח בערבון את הציונים ואת ההתלהבות של לאסקין, ובעצם זה שחצי פורום פה לא מתרשם טכנית מספיידרמן 2 ... כל זה צועק שהמשחק בלתי מרשים בעליל.

אני רק חייב להגיד לזכות DF שזה תיאורטית אפשרי שמשחק יראה דור קודם, ועדיין יהיו בו סט פייס ורגעים שגדולים על הדור הקודם ולא יכולים לרוץ עליו בלי להקריס את הפס4, נאמר אם יש בספיידרמן 2 רמת פיצוצים פסיכית/התרסקויות ואפקטים של עשן ואש שהפס4 היה קורס אם היו מנחיתים עליו את כל זה בבת אחת... השאלה אם זה באמת ירשים אותנו כמו שהם מנסים לצייר הסט פיס האלה.

בכל מקרה, לי זה ברור שרגע כמו שקיבלנו על הפס2 שהבאנו את הפס2 הביתה עם טקן טאג או GTA3 או MGS2 או FFX וכל המשחקים היו נראים חרא לידם... כאילו כמו שאי אפשר היה לחזור לטקן 3 אחרי טקן טאג או אי אפשר היה לחזור לGTA2 או דרייבר אחרי GTA3 ... הספיידרמן 2 הזה לא יביא את הוואו הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 14:38

ספיידרמן לא אפשרי בעליל על הפס4, אבל בגלל ה-SSD ו/או נפח הזיכרון (הרי שני הדברים הללו פחות או יותר ברי החלפה). האירועים המתוסרטים שלו לא אפשריים על הפס4, כנ"ל המהירות תנועה בעיר והתעופה. הבעיה שלו היא שגרפית הוא נראה כמו המשחק הראשון ששמו לו הגדרות HIGH במחשב. יש הפרש גרפי יותר גדול בין גרסת הפס4 של GTAV וגרסת הפס3 של GTAV מאשר ספיידרמן 1 ו-2 ואנשים מבואסים, ובצדק.

ובנוגע לפס2, כבר מהשיגור היו משחקים שהפילו את הלסת כמו הבאונסר. פשוט MGS2 גרם למוחות לקרוס ודוגרי הסצנת מיכלית עד היום נראת ממש טוב.
אני לא זוכר דור שבו לא אמרנו "ואו" כבר בשיגור, אפילו אם המשחקים היו חרא בלבן. KZ או רייז או second son או דרייב קלאב היו מאוד מרשימים (אפילו אם היה במחשב כמה משחקים ברמה גרפית דומה כי ב-2011 מפתחים עוד הלכו all out על גרסת המחשב), אולי משחקים לא טובים במיוחד אבל אנחנו מדברים פה טכנית בלבד. והאמת שגם עד סוף דור הפס4, חוץ מהבלחה פה ושם סטייל TLOU2, לא ממש התעלנו גרפית יותר מדי מעבר לארקאם נייט, רייז או האורדר שיצאו כולם בשנה וחצי הראשונות של הדור. הפס5 וה-XSX לא ממש היו עם הרגע הזה. כל כך הרבה זמן עבר ובערך יש לנו את flight simulator והוא לא בדיוק בז'אנר למשימה.

אבל זה מגיע, פשוט ממש לאט. AW2 נראה כמו אחד הראשונים, ואנחנו כנראה פחות משנה מ-HB2 וסימולטור טיסה 24 כך שמשחקים שנראים מטורף לגמרי מתחילים להגיע אבל רק בפאקינג שנה הרביעית של הקונסולה.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 21 אוקטובר 2023, 14:50

bling כתב:אל תניח עלי הנחות בלי שאתה מכיר אותי בכלל, לא משחק נון סטופ באימורטלס ולא בטיח.

המשחק לא אפשרי על הדור הקודם מבחינת ה SSD שזה אחלה ולא מזלזל בזה אבל זה בטח לא מצדיק את זה שגרפית הקפיצה הדורית ביחס לחומרה חזקה פי כמה שאמורה להיות מאוד בשלה עכשיו היא ביזיון. כל השטויות של ה RT וצפיפות תנועה בעיר מקבילות למשחק דור קודם שמקבל settings גבוהים יותר בגרסת המחשב, זה לא עושה את המשחק דור הבא.

ויזואלית זה לגמרי היה יכול להיות קרוס ג׳ן לכל דבר ולא מעניין אותי כמה ממבו ג׳מבו טכני תזרוק לי, מבחן העיניים הפשוט הוא מבחינתי מדד יותר גבוה מכל הסבר טכני שתזרוק לי פה.

למה שלא תשחק באימורטלס? הוא בלעדי ומשחק UE5. לזה חכית, לא? במה אתה מאשים עכשיו שהמשחקים לא מרשימים אותך?

לא, מבחינה 'ויז'ואלית' המשחק לא יכול להיות קרוס-ג'ן. יש RT ועוד דברים. אין טעם להביא ציטוטים מ DF. 'מבחן העיניים' שלך פשוט לא מעניין. כמו ששלי לא מעניין.
כל אחד יכול לנופף ב'מבחן העיניים' שלו.
זה לא בעיה של DF שאתה לא מתרשם ממערכות תאורה והשתקפויות בחוד החנית. המערכות האלה תובעניות ולא יכולות להתקיים על חומרת דור קודם.

אז אני שואל שוב, מה עכשיו הסיבה שמשחקים בלעדיים לדור החדש לא מרשימים אתכם? אין גרסת דור קודם כשעיר לעזאזל.
ספיידי לא מרשים, אימורטלס לא מרשים, פורצה לא מרשים. בסוף גם תגידו ש AW2 לא מרשים מספיק ותאשימו את קיום מצב הביצועים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 15:23

הבעיה היא שכמעט אף אחד לא מפתח לדור החדש, עד לפני שניה כולם עשו משחקי פס4 מחוזקים. זה יקח זמן אבל בסוף יהיו כאלה, נראה מהצצה מהירה שAW2 כזה.

ספיידרמן 2 מזכיר לי את dead rising. בגיימפליי הוא מנצל לגמרי את הדור החדש, אבל גרפית הוא נראה כמו הגדרות גבוהות של הדור הקודם. האמת שבכלליות יש הרבה משותף בין הדור הזה לשנה הראשונה של ה-360 שבה המון משחקים הרגישו כמו משחקי פס2 על סטרואידים וכך ה360 קבלה את הכינוי xbox1.5. ואז יצא גירס, והסכר לא נסגר יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוקטובר 2023, 15:35

בלינג - ספיידרמן 2 לא אפשרי על הפס4 בגלל המהירות שאתה מתעופף בעיר, הפורטלים, הצפיפות של העיר וכמובן הRT. לגבי הסט פיסז - אני עוד לא יודע, ממה שראיתי בינתיים היה אפשר לעשות משהו דומה, גם אם לא ממש אותו דבר, כי היו צריכים ״להחביא״ טעינות וכו׳, אז זה לא היה נראה ככה אבל זה היה די דומה.
הניתוח של DF הוא לא ״גניבת דעת״, אתה פשוט מצפה בראש שלך למשהו פחות ריאלי בעולם פתוח עם RT לדעתי… במיוחד כלכלית.
כן, אפשר לעשות תאורה יותר טובה ואפשר מודלים קצת יותר מרשימים אבל כנראה שאז לא היית יכול לטוס מהר כל כך בעיר, במנוע הנכחי. משהו היה מגיע על חשבון משהו. אולי אם היו נוטשים לחלוטין את המנוע ומתחילים עבודה מחדש על הכל אז הייתה תוצאה טובה יותר, אבל אני לא חושב שזה משהו שהיה בו צורך, מלבד סתם ״לנופף בזין״… הם היו צריכים לעבוד על העיר מהתחלה, על כל המערכות מהתחלה, לנקות באגים מהתחלה וכו׳, זה היה מוביל ל-7 שנות פיתוח לפחות, אפילו עבור אינסומניאק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2023, 16:52

קודם כל תודה על ההבהרה שהיפנו הזה זה קאז. מסביר הרבה דברים.

דבר שני, קיאו לדעתי הדור הקודם הצליח להרשים לאורך כולו, נכון שכבר בהתחלה קיבלנו את הבום הזה שמסרב להגיע כבר 3 שנים לתוך הדור פה אבל גם אחרי ארקהם ורייז והאורדר עף לי הראש מאנצ׳רטד 4 שלדעתי היה עליית מדרגה בהרגשת הדור הבא שהביא ביחס למשחקי המסדרון שציינת עד ממש לרגעי הסוף עם TLOU2 ששוב הפציץ.

האמת הדור הקודם בדיעבד היה פצצה מבחינה טכנית בניגוד לציפיות, לגמרי הביא אגרוף הרבה מעבר למשקל שלו. התלונות הנפוצות זה שהגיימפליי לא קפץ במיוחד עם הכוח (למרות שכן קיבלנו קפיצה מאסיבית בעולמות הפתוחים ובאיך שהם הרגישו, באנימציות וכו׳, דברים שבעקיפין תורמים להרגשה של הגיימפליי אבל זה יותר בקטע של פרזנטציה מאשר מכניקות חדשות שלא היו אפשריות) אבל גם בדור הזה זה לא קורה יותר מדי וזה ה-דור שבא היינו אמורים לקבל קפיצות משמעותיות בגיימפליי בזכות ה CPU החזק יותר וה SSD.

אז כן לפחות פה ספיידרמן 2 קצת מספק את הסחורה אבל זה ממש ממש רחוק מלהיות מספיק בשביל החווית דור הבא שמגיעה לנו. זה אולי טכנית מכניס את המשחק לסל של ה״לא אפשרי על הדור הקודם״ אבל זה רק ברמה הטכנית הכי שטחית. אני מצפה להרבה יותר (אפרופו לאסקין) מחומרה חדשה וכל כך הרבה יותר חזקה מהקודמת.

אולי הציפיות שלי לא היו ריאליות לא יודע, כולה דור חדש של חומרה מרשימה ויש לי כולה ניסיון שמתפרס עוד מימי הפס1 ולפני זה לגבי מה זה אומר ואיך זה אמור להראות ולהרגיש ושום חירטוט של קאז לא ישנה את זה.

יכול להיות שהפעם ה diminishing returns הגיע ובאמת לא הייתי מסונכרן עם זה, אין לי מושג. אני רק יודע שבקפיצה דורית נורמלית אנחנו אמורים לקבל הרבה (הרבה) יותר מזה, ולא מעניין אותי ממש הפרטים הקטנים לאסקין, גם בדורות קודמים היו משחקים שרצו על אותו המנוע (משופץ קשות) ומכניקות של מה שנבנה דור לפני והם נראו וואו אז זה לא תירוץ וגם לא מעניין.

אגב קיאו, לא יכול להיות שכל הפארסה הזאת נובעת מזה שבונים משחק שיכול לרוץ גם במצב ביצועים גם במצב 4K וכו׳ במקום פשוט לאמר אנחנו הולכים לבנות בילד אחד שמטרגט 30 פריימים ו 1440P במטרה לסחוט את האמא של המיץ מהקונסולה?

לי נשמע שהתופעה הזאת שקאז ודומיו כל כך מברכים של ״בחירה״ סטייל מחשב אישי זה אחד מהגורמים הגדולים לכך שהדור ככה מקרטע טכנית. רק לחשוב איך משחקי פס4 היו נראים עם המנטליות הזאת שלכל אחד חייב להיות מצב ביצועים של 60 פריימים או מצב גראפיקה של 1440P או משהו, סיכוי גבוה שגם הם היו נראים כמו משחקי פס3 עם הגדרות גבוהות יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 17:28

ברור שלבנות ל-60 מחזיק מאחור, בסופו של יום אם אתה נותן למעבד וכרטיס מסך תקציב של 16ms לעבוד, או 33ms, התוצר הסופי שונה בתכלית.

זה כמו במצגות של הורייזן המקורי, נתנו לחבר׳ה שעשו את העננים תקציב - 2ms של gpu פס4. הצוות הגיע לתוצאות מדהימות ב-4ms אבל לא הצליח לרדת ל-2ms. בסוף הם עשו איזה שעטנז עם שיטה מיושנת יותר והצליחו לרדת מ-2ms. ההרחבה של הורייזן 2 החזירה את החזון המקורי והיא משתמשת בשיטה שהם רצו לישם בפס4 ולא הצליחו.

עכשיו דמיין שהורייזן 1 היה משחק 60 על הפס4. זה אומר שהתקציב 2ms היה הופך לתקציב 1ms, ואז כנראה שלא היינו מקבלים עננים תלת מימדיים כלל.

גם רמדי כוונו ל30. בראיון עם אחד המובילים הטכנים שם הם אמרו שהם עשו ישיבות ארוכות אחרי שהם קבלו את ערכות הפיתוח של הדור הנוכחי ובסוף החליטו ללכת על 30 כי היו להם מטרות מסויימות. בסוף בזכות הרבה אופטימיזיה שעשו לS יצא ויש להם מספיק מרווח להביא 60 לא יציב אז הם מספקים לשחקנים כבחירה. אבל בסופו של יום יש למפתחים מטרת פיתוח, ואם יש להם חצי כוח אז המטרה נמוכה יותר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אוקטובר 2023, 18:01

נדב: אין לי ספק שAW2 יראה פסיכי על הגדרות אולטרא במחשב, השאלה איך הוא יראה על הPS5/X כי לראות סרטונים שלו על אולטרא זו עדיין לא בדיוק אינדקציה עבורנו לbenchmark הגרפי שיהיה על הקונסולות האלו.

נכון, על הפס2 היה על ההתחלה משחקים מעיפי לסתות כמו הבאונסר עם כמה שהיה מעפן, זה בדיוק מה שמפחיד בדור הזה. הפס2 התחיל עם הבאונסר, וסיים עם GOW2, אחד הפלאים הגרפיים של כל הזמנים.

הדור הזה, התחיל עם ראצ'ט, המשיך עם פורספוקן (שכנראה אמור היה להיות הבאונסר שלו? ולא העביר ת'סחורה ) המשיך עם פפ16 (שכנראה אמור להיות הפפ10 שלו שלא העביר תסחורה מספיק) ממשיך עם MGS3 ריימיק,
(ש... אמור להיות מן הסתם הMGS3 שלו.. וגם כן לא מעביר תסחורה מספיק.) וכל הסימנים המטרימים האלה מנבאים שגם הGOW של הדור הזה לא יהיה מרשים כמו GOW2.

נכון שיש את היילבלייד 2 אבל כאילו, עד היום אנחנו לא ראינו ממנו שום deep dive, הדור נשאר לנו 4 וקצת שנים... זה הזוי לחשוב על זה אבל אנחנו ב2004 של הפס2...שכבר היה MGS3 וחזקים גרפית ממנו.

אנחנו ב2010 של הפס3 שכבר היה רד דד רדפשיין ופפ13 איפה המשחקים האלה מתי הם יגיעו אם בכלל...

מה אגיד אני כל כך מקווה שספיידרמן 2 הולך לגרום לכולנו לאכול את הפוסטים שלנו, כי הדור הזה מבאס טילים עד עכשיו זה מרגיש פס4.5.
אפילו GT7 לא העיף בכלל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2023, 18:35

בדיוק כמו שחשבתי קיאו. אז אולי פה נעוצה באמת הבעיה של הדור הזה.

גלאס, ספיידרמן 2 לא הולך לגרום לכלום, כבר נחשפנו למספיק חומר ממנו ויש מספיק פידבקים מאנשים שמשחקים בו כדי לדעת שהוא רחוק מלהיות דור הבא.
לזכותו ייאמר שלפחות בגיימפלי הוא הביא כמה פיצ׳רים דור הבא אבל זה בטח לא מעלה את החוויה הכוללת למשהו כזה, גם אם יש את רגעי הגיימפלי המרשימים האלה שלא יכלו להיעשות בדור הקודם, ברמה השוטפת המשחק נראה ומרגיש כמו ספיידי של הפס4 בהגדרות גבוהות יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוקטובר 2023, 20:19

שוב, המהירות מורגשת כל הזמן כשמסובבים בעולם, ולחזור לראות את המהירות של המשחק הקודם נראה משמעותית פחות כיף, אז מבחינת הגיימפליי - בהחלט מורגש.
אבל ברור שזו לא גרפיקה של הדור הבא, מלבד הRT.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 20:22

אני חושב שהבעיה של הדור הזה היא שהוא בקושי התחיל. רוב המשחקים של החברות שאמורות לדחוף את התעשיה או לא נחשפו (נוטידוג, הקואליציה) או היו משחקי פס4 בתחפושות (סנטה מוניקה, פלייגראונד, פליפוני, גרילה..). אבל כשחברה תותחית טכנית חושפת משחק דור הבא על מלא אז אנחנו מקבלים את DS2, פייבל, AW2, HB2 או סימולטור טיסה 24. כל המשחקים האלה נראים פנומנאלי, פשוט הדור הזה בזבז שנתיים+ שנזרקו לפח. אם תדמיין לרגע שאנחנו באמצע 2021, אז המצב די נורמאלי. דור נורמאלי עם offset של שנתיים וקצת שעשו לכולנו כאב לב.

וספציפית לגבי ספיידרמן, אני לא בטוח מה הלך שם. אינסומניאק פמפמו כל כך הרבה משחקים הדור הזה שאולי ספיידרמן 2 סבל מחוסר זמן פיתוח או משהו כזה. מי יודע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 20:25

Laskin כתב:שוב, המהירות מורגשת כל הזמן כשמסובבים בעולם, ולחזור לראות את המהירות של המשחק הקודם נראה משמעותית פחות כיף, אז מבחינת הגיימפליי - בהחלט מורגש.

היו לך באגים לאסקין? אומרים שבגרסה הנוכחית יש ערימות של באגים, התרסקות של המשחק ועד דמויות תקועות בגאומטריה או תפריטים שלא נפתחים. גם ג׳ון מDF אמר בסרטון שהוא לא נתקל בכלום, אבל עכשיו בטוויטר הוא מדבר על זה שהוא חווה הרבה באגים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוקטובר 2023, 21:06

עד כה - כלום. אעדכן אם אתקל במשהו. הבנתי שיש אנשים שיש אצלם קטיעות בלתי נסבלות, במיוחד בקטעי מעבר, זה יחסית נדיר אבל זה קורה כנראה לחלק מהאנשים, וחלק מקבלים חוויה נקייה. מוזר. ומאוד לא אופייני לאינסומניאק אבל כאמור אצלי החוויה בינתיים מושלמת.

אגב אני בקושי מתקדם בעלילה הראשית, אני רוצה לפתוח קודם את כל היכלות שקשורות להסתובבות בעולם, ויש הרבה כאלה, מעבר למה שיש בעץ היכולות… אני קרוב לסיים עם זה, היום בלילה בטח אפתח את כל אלו.
פשוט הילד רוצה לראות את כל הסיפור אז רק לידו אני מתקדם עם הראשיות, ואני לא רוצה שכל היום יבהה במסך, אז זה לא קורה הרבה.
אז רק עכשיו קיבלתי את היכולת ״להתגנב״ וליצור קורים מעל אוייבים, שזה מבוצע בדרך טובה מאוד במשחק הזה, למרות שזה אולי הופך אותו גם לקל מדי? לא יודע, ניסיתי רק במשימה אחת שמלמדת את זה. עם מיילס עדיין לא פתחתי אפילו את היכולת הבלתי נראית שלו, מניח שזה גם משהו שיקרה במשימה ראשית, אבל גם אין לי צורך בזה כי אני רק פותח את המפה ועושה משימות צד כאמור, ואין בהן צורך בהתגנבות (אם כי לא כל משימת הצד פתחו בכלל, רק איזה 4 סוגים עד כה). אפשר לומר שאני ״נפטר״ מכל השיט כשאני משחק לבד, והכי נהנה עם הילד בראשיות, אבל בגלל שממש כיף להתעופף בעיר עכשיו, ובגלל שאני פותח לי יכולות נוספות שקשורות לזה, ואת האופציה לעשות fast travel על הדרך בכל המפה כולה - אז נהנה מאוד גם מה״שיט״ :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 22:29

אין ספק ש"אני נפטר מהכל השיט" נשמע כמו חווית משחק מרטיטה :)

אני סתם עושה טרולינג, אבל לא באמת כי ספיידרמן 1 ומיילס היו בזיון של תוכן מעבר לקווסט הראשי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוקטובר 2023, 22:46

אני יודע שזה סתם טרולינג אבל בכל זאת - אני באמת נהנה מכל רגע, עד עכשיו נתקלתי רק במשימת צד אחת שבאמת הייתה מעפנה באמת, שקשורה לצמחים. כל מה שקשור ל״אג׳נדה ירוקה״ מעפן, אבל לשקם גינה על איזה גג היה ממש לא כיף. עניין של 2 דקות כן? אבל……. למה. אתם גורמים לי לרצות להחלף את הטסלה שלי בטנדר דיזל ופשוט להשאיר אותו מונע בשביל הכיף. תיצרו איזה נבל מגניב שמפזר ״כמטריילס״ ותתנו לי לחסל אותו תוך כדי מרדף אווירי אם אתם כל כך רוצים לדחוף לי אג׳נדה לגרון, למה לעזאזל אני צריך לחפש צמחים, לשלב אותם בממשק גרוע שאמור לדמות ״מעבדה״ ואז לסתום חורים בצנרת ההשקייה?!
אז כן, אני נפטר מכאלה דברים כדי שתהיה לי אחר כך חוויה נקייה משיט, שאזכור אותה במקום את הפילטרים הגרועים, ועל הדרך להיות חזק ומהיר יותר מהXP שאני מקבל על היותי סביבתן נטול פד״ח.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 אוקטובר 2023, 00:58

Laskin כתב:שוב, המהירות מורגשת כל הזמן כשמסובבים בעולם, ולחזור לראות את המהירות של המשחק הקודם נראה משמעותית פחות כיף, אז מבחינת הגיימפליי - בהחלט מורגש.

חחח עוד רגע 2024 ואנחנו עדיין כותבים על משחק שזה לא גרפיקה דור הבא. דור מסריח.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2023, 01:00

swiss-the-engine כתב:

יש תקווה, AW2 יוצא עוד 6 ימים! :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2023, 01:02

swiss-the-engine כתב:

ועוד משחק AAA גדול עם תקציב עתק שאמור להיות תצוגת תכלית לחומרה. יאפ.

אגב קיאו מה בדיוק ראינו מ DS2 שמפוצץ ראשים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2023, 01:16

bling כתב:
swiss-the-engine כתב:

ועוד משחק AAA גדול עם תקציב עתק שאמור להיות תצוגת תכלית לחומרה. יאפ.

אגב קיאו מה בדיוק ראינו מ DS2 שמפוצץ ראשים?

בכלליות הוא נראה ממש טוב, יש בו כמה דברים מטורפים לגמרי כמו השיידר בטן חשופה של היגס, או כמות החלקיקים הפסיכית, או הלוק CGI שיש בפתיח של הטריילר וגם התמנון בסיום של הטריילר הוא כנראה אנימציה הכי טובה שראיתי בחיים שלי במשחק וידאו (יש מצב שהיא פרוצידוראלית). אבל ספציפית היה את הקטע הזה של הפיסיקת נוזלים שהמיס לי את המוח:
https://imgur.com/gallery/jZ1HSRh

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אוקטובר 2023, 01:25

בדור הזה אני כל כך הולך לצאת לאסקין ולשחק RDR3 שהוא יגיע אפילו שמערב פרוע זה לזקנים, כי לפחות RDR3 יעיף לנו את המוח טכנית, נכון? (אני באמת כבר לא יודע)
מרגיש שאני יכול בדור הזה לסמוך רק על רוקסטאר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2023, 01:30

למה אתה צריך לחכות ל-RDR3 אם GTA6 יוצא על פי הדוחות של T2 תוך גג שנה וקצת? אני מאוד מקווה ש-GTA6 הולך לגמרי עד הסוף, כי הוא הולך להיות פלטפורמה שעליה יהיו שחקנים גם בפס7.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוקטובר 2023, 08:46

אתה סתם משכנע את עצמך בכח רב לגבי DS2 לדעתי…
הוא נראה אוד דומה לקודם ומציג פחות התקדמות מהורייזון להורייזון 2, ממה שראינו לפחות.
אגב אני חושב גם שיש מצב טוב שלא יהיה לו RT.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2023, 08:57

מסכים עם לאסקין. ראיתי את הטריילר וזה הכי נראה המשך ישיר של הקודם מבחינה טכנית, אם היו אומרים לי שזה טריילר להרחבה שיוצאת על הפס4 לגמרי הייתי מאמין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוקטובר 2023, 10:02

אני שוב אומר זאת - משחקים בדור הזה יאלצו לעשות את הבחירה בין RT לבין פירוט ממש מטורף, למעט במשחקי מסדרון שיוכלו באמת להפציץ ולהרשים.
וכן, AW2 לגמרי נחשב משחק מסדרון, לפחות ממה שראיתי ממנו.

כמובן שלקראת סוף הדור זה ישתנה קצת, ויהיו את המשחקים האלה שקיבלו 7+ שנות פיתוח שיוציאו את המיץ מהקונסולות, כמו GTA6, פייבל ומה שיגיע בטח מסנטה מוניקה, נוטי דוג והקואליציה, כמו גם מנועים חדשים של יוביסופט, EA ועוד, אבל מן הסתם לא קיבלנו אותם בתחילת הדור הזה כי העלויות וזמני הפיתוח האלה פשוט פסיכיים, הרבה הרבה מעבר למה שהיה עד כה. ב-2018 רק התחיל עניין הRT, וUE5 יצא "רשמית" רק ב2022 אפשר לומר, משחקים שבאמת נבנים סביב זה יגיעו, אבל אני כן חושב שאפשר להבין למה המצב כמו שהוא, ובהתחשב באיכות וההיקף של המשחקים שאנחנו כן מקבלים - אפשר להתנחם בזה, ואני חוזר ואומר - מעדיף את ראגנארוק והורייזון בגירסת הפס5, כמו גם ראצ'ט על פני דרייבקלאב, קילזון ואינפמוס שיצאו בתחילת הפס4. אז נכון - לא מתפוצץ לי המח מהגרפיקה, אבל אני מקבל אפס זמני טעינה, אני מקבל פירוט נהדר ברזולוציה גבוהה, אני מקבל 60 פריימים... כיף לי יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 56 אורחים