נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 13 נובמבר 2023, 23:52

פאק, בן שבעצם היה מעורב בכל המשחקים החשובים שלהם בצדדים הטכנים הולך הביתה? דברים ממש לא נראים טוב בסוני. גם זה שיורש אותו מישהו יותר ותיק ממנו בחברה זה לא מנחם כי... הוא בבירור פחות טוב מהבחור שעוזב.

כאילו, מכל מה שחנן כתב זה די ברור שהבעיות של באנג'י הם באשמת באנג'י כי וואלה אם הם היו נסגרים בלי שמישהו יקנה אותם כן זה עליהם לגמרי ונקווה שההחרבה תהיה איזה מהפך ששווה ציון של איזה 9.6 .פשוט סוני עצמם לא נראה כאילו הם מצליחים לנהל שום צוות שלהם לאחרונה ועוד צוות כזה עיקרי וראשי כמו נוטי דוג? איך הם מאפשרים דימום כשרונות כזה מחברה כזו שלהם? זה לא מעודד אותי שהם יצליחו להציל את באנג'י מעצמם בשלב הזה :-(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2023, 00:02

כל כך הרבה אנשים עזבו את נוטידוג לאורך השנים כולל פאונדרים, אז לך תדע אם תהיה לזה בכלל השפעה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 נובמבר 2023, 11:21

אז רשמית הוכרז ויצא טריילר לTLOU2:R
כל מה שיש שם מופיע כאן:
https://www.naughtydog.com/blog/the_las ... f183942374

מבחינה גרפית לא נראה שיש שם משהו ממש מלהיב - שדרוגי רזולוציה, צל, draw distance, טקסטורות וכו׳… נמתין להשוואות אבל לא נראה שיש באמת משהו משמעותי בפן הזה. כמו כן יש גם זמני טעינה ואינטגרציה של השלט החדש. יש גם כל מני modes חדשים… הרוב לא מרגש בכלל, ולדעתי לא הושקע שם יותר מדי כח אדם.
הדבר היחיד שכן מעניין אותי זה ״שלבים אבודים״ שלא נכנסו למשחק. אם יש שם תוכן טוב זה יכול להיות שווה.
אבל כן יש נקודת אור! למי שיש את המשחק כבר - יש שדרוג הפעם, בעבור 10 דולר.

יוצא ב-19 בינואר

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 18 נובמבר 2023, 12:14

לא הבנתי למה אתה מדגיש את השלבים החתוכים כאשר הדבר הכי גדול פה זה מצב משחק רוגלייק חדש שהוא אשקרה תוכן חדש ומעניין שאפשר לשחק בו במספר דמויות כולל כאלה שמעולם לא היו שחיקים בסדרה.

זה כנראה היה אמור להיות חלק מההכרזות ב VGA, אז טוב שהמידע דלף לפני ואילץ את סוני להכריז עליו רשמית.
אני מתאר לעצמי את הבאקלש אם קילי היה מכריז 'הנה המשחק הבא של ND' ואז הטריילר מתחיל להתנגן, והיו מתחילים איתו עם קטעים עם המצב החדש ואז הצופים היו מכניסים את עצמם להייפ. 'זה חבילת הרחבה? זה TLOU3? זה ספין-אוף?' רק כדי שיתבהר שזה רימאסטר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 נובמבר 2023, 12:23

אישית זה יותר מעניין אותי ממצב רוגלייק שהוא כנראה יהיה פשוט הורד-מוד שאף פעם לא ממש מעניין אותי במשחקים, גם אם זה הורד-מוד משודרג עם אלמנטים של רוגלייק.
האמת שאפילו מצב הGuitar Free Play קצת יותר מעניין אותי, ואני בכלל לא יודע לנגן על גיטרה :)
וואלה, אם יפתיעו אותי במצב באמת איכותי ומעניין - אשמח מאוד.

ואני לא חושב שזה תוכנן לVGA, להפך, אני חושב שהוכרז לפני כדי ששם יראו את פאקשנס בלבד ואנשים לא יצפו שהוא יגיע ביחד עם הרימאסטר, כמו שאני ציפיתי :(

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 18 נובמבר 2023, 12:50

הפרטים לגבי המשחק דלפו והם נאלצו להכריז עליו רשמית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 נובמבר 2023, 13:25

זה היה ברור שזה יגיע. מן הסתם יהיה TLOU3 על הפס5 מתישהו והם רוצים את כל הטרילוגיה על מכשיר אחד בצורה "נאטיבית"
אני מצד אחד שמח שזה פרויקט כזה חפיפניקי כי הם כבר אמרו שזה פרויקט שעובדים עליהם כמה חדשים בנוטי דוג בזמן שהצוות של ניל כבר עובד על המשחק החדש, בין אם זה TLOU3 או המשחק פנטזיה שלהם.

לא עדכון מרגש, אבל נחמד למי שמגיע מהסדרה למותג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 נובמבר 2023, 13:40

וואלה אם זה כל מה שתכננו לVGA אז זה היה מאוד מאכזב, אבל אולי גם מתוכננת תצוגה של סוני בדצמבר, זה הגיוני מאוד כי יש לסוני כמה דברים חשובים ממש בתחילת השנה הבאה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 נובמבר 2023, 14:04

איזה דברים יש להם חוץ מרונין? לא שזה לא חשוב :) אני פשוט לא זוכר עוד משחקים בליינאפ.
לא שרונין לא שווה תערוכה הם בטח מתייחסים אליו כאקסקלוסיבי לכל דבר ועניין.

בתערוכה הזו אני באמת חושב שהם יכולים להביא טריילר לTLOU2 רימאסטר בVGA ולקרוא לזה יום, בעיקר בגלל שגם בטח נראה את הDLC של פפ16/גרסת הPC וסקוור אמרו שנראה את הDLC לפני סוף השנה, אז איפה עוד נשאר להם חוץ מVGA, חוץ מזה הם גם יכולים להביא איזושהי הכרזה על גרסת PC של GOT ולסגור עניין.

כאילו אני מתכוון סוני עדיין מתייחסת לפפ16 כאילו הוא בלעדי צד א' אז הDLC מבחינתם יכול להיות נוכחות מספקת.

נ.ב אה כן פפ7-2 ריימיק, איך שכחתי ממנו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 נובמבר 2023, 14:56

רונין, הלדייברס, פפ7 והרימאסטר הזה… אחלה של פתיחה לפס5 ב-2024
למרות שאני לא בטוח בכלל ולא הייתי מהמר שרונין באמת יצא בתחילת שנה, אבל הלוואי
חוץ מזה יש מלא כותרי צד ג׳ שיגיעו בתחילת השנה, ואולי הגיע הזמן להכריז על עוד משהו, יש בהחלט הצדקה לאירוע בדצמבר לפלייסטיישן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 נובמבר 2023, 15:22

DLC חמוד ל-10$, שלבים אבודים זה תמיד מעניין למרות שהם בדרך כלל אבודים מסיבה טובה, מצב HORDE מעניין בערך כמו פאקשנס. אבדו פוקוס החבר'ה. אני מקווה שנוטידוג עושים עוד משהו חוץ מאשר אין סוף money grabs.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 נובמבר 2023, 17:36

הם לא עובדים על משחק, דיזאלפאנק, סטייל ביושוק? זוכר שמועה כזו. לא יודע כמה אני מאמין לזה כי זה לא ז'אנר כזה פופלארי שמתאים לסגנון שלהם אבל הכל יכול להיות.
מה שלא יהיה ידוע שדרוקמן כבר עובד על המשחק הזה בפול גז, הבעיה היא שנוטי דוג וסוני נהיו גרועים בלעדכן על מה הם עובדים... לא יפתיע אותי אם נלמד על המשחק של נוטי נוג רק בקיץ 2024 במקרה הטוב וזה באסה.חצי מהכייף של הדור זה לראות טיזרים של בלעדיים ולחכות להם במשך דור שלם, ופשוט אין לנו למה לצפות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 נובמבר 2023, 18:11

בדור הקודם דווקא היו הרבה תלונות שסוני חושפת משחקים שלוש עד חמש שנים לפני שהם יוצאים, ולדעתי בצדק… עכשיו מיקרוסופט עושה את זה אפילו חמש עד שבע שנים לפני, וגם כלפיהם יש תלונות בעניין הזה, וסוני חושפת שנתיים-שלוש לפני, שזה נראה לי סביר יותר.

אנחנו יודעים שיש צוותים שעובדים על דברים, אנחנו יודעים בערך כמה זמן, ויכולים לנחש כמה צוותים יש להם עכשיו, אנחנו פשוט לא יודעים בדיוק על מה, וזו גם התרגשות בפני עצמה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 נובמבר 2023, 20:26

הייתי זורם עם זה, אם היה צד ג' טוב שמעביר את הזמן עד שיגיע צד א' אבל אין מה לשחק.אני לא חושב שהם צריכים לרוקן עכשיו את כל המחסנית שלהם אבל יכלו לפחות להראות מה נוטי דוג עושים, כאילו אנחנו פאקינג מחכים מ2020 זה תכף 4 שנים.כאילו Uncharted 4 הוכרז באמצע 2014 לפי ההגיון הזה הם היו צריכים כבר לחשוף את המשחק פס5 שלהם באמצע 2021 . 4 שנים של דממת אלחוט.אפילו לא קונספט ארט או משהו.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 18 נובמבר 2023, 20:53

'אם היה צד ג' טוב..אין מה לשחק'. אתה אומר את זה על 2023 מכל השנים?

סיימת כבר את BG3? אלאן ווייק 2? RE4 רימייק? סיימת לחרוש על SF6? פאנטום ליברטי? דיאבלו 4? טאלוס 2? ארמורד קור? פפ16? להמשיך?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 נובמבר 2023, 21:06

אני משחק בSF6 בערך מ9 בבוקר עד עכשיו עם הפסקות קפה ואינטרנט, ושמתי עליו עד עכשיו מיוני 162 שעות לפי הפס5 אחלה משחק, משחק הדור שלי כרגע ללא ספק, אבל הוא לא קפיצה טכנית גרפית כמו ש5 היה מ4. או כמו ש4 היה מ3 או כמו שאלפא היה מ2. RE4 סיימתי את המשחק הזה כל כך הרבה פעמים שהפסקתי לספור, ושוב הקפיצה הגרפית בריימיק הזו לא מספיקה לי בשביל לקבל ממנו זקפה. נשחק בו אבל זה לא דחוף לי הוא נראה כמו משחק פס4 וגם לא אחד יפה.

פפ16- וואלה היו לו פה ושם "רגעי הדור הבא" כנראה המשחק היחיד ברשימה שהבאת ביחד עם סייברפאנק שמרגיש לי דור הבא.
(בואו הקרב מול בהמות הרגיש לגמרי "דור הבא" ) אבל כמו שכבר חפרנו בפורום יש בו מספיק רגעים שמרגישים פס3.

BG3- אני בטוח שיהיה מעולה אבל הוא לא נראה בכלל דור הבא נראה כמו המשחקים הקודמים שלהם על סטראוידים, אז סלח לי אבל כן אין מה לשחק.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 18 נובמבר 2023, 21:27

לפי איך שניסחת את עצמך, דיברת על משחקים כמשחקים. אתה מבכה את ההספק של משחקי צד א' על הפלייסטיישן אבל היית סופג את זה אם 'היה מה לשחק' מצד ג'.
אם התכוונת לגבי רושם טכני סובייקטיבי, זה משהו אחר.

ובנושא הזה, יצא דמו לאימורטלס. מהמשחקים המרשימים גרפית של השנה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 נובמבר 2023, 21:32

טוב ,עדכנו את האינטרנט שלי אתמול
אני על סיבים ויש ראוטר חדש הרבה יותר יציב ומהיר

ניסיתי הפעם שוב את המשחק מרחוק של הps5
למעשה פעל מצוין על האיפד
אבל זה לא המבחן האמיתי מבחינתי

כדי לא לקנות pc ניידת משחקים
המבחן האמיתי מבחינתי יהיה בעבודה
על הwi fi בעבודה

מחר אולי רק אולי יהיה לי פחות משעה לבדוק את זה בעבודה
בגדול רוב הזמן לא יהיה לי זמן לשחק בעבודה
אלה יותר בשעות שלפעמים מתות

לדוגמה משמרות שישי / ערבי חג / שיש לי משמרות 10-19
אז בין 17 -ל19 לפעמים

אני עובר מhelp desk ל טכנאי מחשבים באותו מקום עבודה
אז לא יהיה חייב להיות צמוד לקוו
אבל ברוב המשמרות 8-17 לא יוכל לשחק

אבל זה יכול להיות מצוין גם לביבי סיטר לאחינים ודברים כאלו

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 נובמבר 2023, 21:49

קאז: מן הסתם אני מחכה לצד א' של סוני כי אני סומך רק עליהם ורוקסטאר שיביאו את הקפיצה הגרפית. אם כל מה שהייתי מעוניין בו זה פשוט "משהו לשחק" יש לי בקלוג שגם הצאצאים של הצאצאים שלי לא יסיימו.

ולגבי אימורטלס... מה עשיתי לך שאתה שולח אותי לשחק במשחק עם ממוצע 40 בMC ועוד ממוצע 50 מהצדיקים? על זה נאמר תודה אבל לא תודה. אני רוצה דור הבא אבל בניגוד אליך יש לי סטנדרטים בחיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 נובמבר 2023, 22:56

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 נובמבר 2023, 23:06

גלאס, זה די קונצנזוס בתעשייה כולה ששנת 2023 היא אחת הטובות אי פעם לגיימינג, בטח מצד ג׳… אמרת שטות, עכשיו זה הזמן לרדת מהעץ

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 נובמבר 2023, 23:45

המשחקים טובים, אבל אין להם שום הרגשה של דור הבא מה שמוריד את החשק לשחק בהם.
לא לכולם ברור, ברור לי שחלק מהאנשים יראו את ערכי ההפקה של ספיידרמן 2 ויהיו OMG אבל כל המשחקים האלה מרגישים been there done that.

סוני צריכה להציל את המצב דחוף לדעתי. לא יכול להיות שחצי מהדור שיחקנו משחקי פס4 והמושיע אפילו לא באופק.

גם אם אני אקבל את הטענה שAW2 הוא דור הבא (ושוב לדעתי הוא לא, לדעתי יכל לרוץ על הפס4 בדיוק כמו שפפ16 לפעמים מוציא וואו ועדיין יכל) עדיין הרבה אנשים כמוני לא מרוצים שרמדי בזבזו שנות פיתוח יקרות על המשך לAW רבים כמוני שרצו שהם ימשיכו ללכת בכיוון של קונטום ברייק/יעשו רוורס למקס פיין/יעשו IP חדש, נשארו עם משחק אימה שלא כזה מעניין אותם, ואם אני אשחק בו זה נטו כי אין במה לשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2023, 06:47

הטענה שלך אבל הייתה ש״אין מה לשחק״, לא שאין מה לשחק שמרגיש דור הבא… אז אתה מזיז את המטרה.
וזה קצת מצחיק לשמוע מישהו שטוען שהוא מתלהב מסטארפילד עד כדי כך שהוא מגן עליו בכל הזדמנות - שהוא צריך שמשחק ירגיש ״דור הבא״ כדי שיהיה לו חשק לשחק בו :)

יש הרבה מאוד במה לשחק עכשיו, יותר מדי יש יאמרו, ובספיידרמן וגם באלן ווייק כל מני אלמנטים שלא היו אפשריים בדור הקודם (מבחינת גיימפליי, לא רק גרפיקה).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 נובמבר 2023, 09:23

לא מבין מי צריך להגן על סטארפילד ?
כגודל הציפיה ככה גודל האכזבה

זה שזרקו המון זמן וכסף על המשחק
לא אופך אותו לטוב ,לטעמי סטארפילד היה צריך מינימום עוד שנה פיתוח
בno man sky שמעולם לא שיחקתי ,דיברו על משחק שיצא נחות
אבל שיפרו אותו מאוד והיום הוא טוב

לא שיחקתי במשחק הזה מעולם אז לא יתן ביקורות

סטארפילד לי מרגיש כמו מה שאמרו על no man sky בהתחלה
משחק שיכל לצאת טוב אבל כרגע בינוני מינוס

לא רק אני אומר את זה אלה גם הרבה אחרים
כולל angry joe

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 14:24

אני לא מזיז את המטרה אבל! :)

מן הסתם זו השנה של סטארפילד וSF6 אז בהחלט יש מה לשחק ואפילו דברים טובים, אבל SF6 משחק פס4, כאילו יכולתי לשחק אותו גם על הפס4. וגם סטארפילד הוא משחק פס4 שיצא על הדור הנוכחי, וכן אני מאמין שגם ספיידרמן 2 הוא משחק פס4 שפיזרו עליו כמה גימיקים של SSD כדי שיראה שייך לפס5.

נכון שלא ציניתי שזה מה שמפריע לי, אבל זה ידוע שאנחנו כולנו מחכים לנוטי דוג, כי נוטי דוג הם באופן עקבי מרימים את הבר טכנית.

קרירין: הרבה מהדברים שציינת על מערכת הדיאלוגים היתה פשוט שקר, זה לא עובד כמו שאתה ציינת זה הרבה יותר עשיר ממה שאתה ציינת, עכשיו אל תבין אותי לא נכון אני לא טוען עכשיו שאתה חייב לעוף על המשחק, זכותך לחשוב שהוא זבל עופות מקולקל אם בא לך, ושהם זרקו סתם ערמת כסף , אבל כן כשאתה מעביר ביקורת על תחום ספציפי שזה עץ הדיאלוגים שבו בטסדה הם הכי טובים בתעשייה וסטארפילד הוא הכי טוב בתעשייה בתחום הזה עם כל הבעיות שלו, זה מעורר רצון לאזן את הביקורת שלך עם קצת אמת, זה הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 66 אורחים