נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי kririn » 19 נובמבר 2023, 16:32

אני ראיתי כמה וכמה פעמים במשחק
שרציתי להחליט משהו מסוים
אבל המשחק פשוט לא נתן לי

אולי במשימות צד יש יותר גמישות
אבל זה ברור לי שבעלילה הראשית אין יותר מידי בחירות

זה לא שאין בכלל ,אבל זה מאוד מגביל אותך

יש צמתים במשחק שכניראה תגיע אליהם בכל מקרה
וסתם לדוגמה ,רציתי להלחם באיזה ספינה שהיה לי דיאלוג איתה
אני לא יגיד ספוילרים
אבל המשחק לא נתן ,והתברר לי בדיעבד שאותה דמות בספינה
חשובה לאחת מהצמתים במשחק

אז כן אתה יכול לבחור להיות אם השוטרים הגלקסים או איך שהם נקראים

או אם הפירטים וכו וכו

אני מנחש שיש גם כמה סופים

אבל ניחוש שלי שבעלילה הראשית יהיו הרבה מקומות שתבקר בהם
בכל מקרה ,כי המשחק דוחף לזה

והיו בעבר משחקים שנתנו הרבה יותר חופש
לדוגמה בספינה שרציתי להפציץ ,תאורטית יכלו לעשות איזה game over שם ,נגיד הייתה מחסלת אותי ואפשרות לחזור לשמירה
דברים כאלו

אבל לא נותנים

בכל מקרה כל אחד והטעם שלו

בכל מקרה הרימוט פלי לא הצלחתי להפעיל היום
אולי היה הפסקת חשמל ,לא יודע

בקיצור חוץ משימוש בבית לא הייתי בונה על זה
כל בעיה קטנה ואין אפשרות להתחבר מרחוק

אם הps5 נסגר מקפיצת חשמל ואין מי שיפתח
זה מיותר
בקיצור pc ניידת משחקים עדיף

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 16:52

לשפוט את בטסדה לחומרה על הקווסט הראשי, זה כמו שתכנס למסעדה רומנית ובמקום להזמין את מנת הדגל כמו קבב רומני תזמין איזה מנה גנרית של שניצל עם אורז ואז תתלונן שלרומנים יש חרא אוכל.

מסכים איתך שיש כמה קווסטים שתמיד הדיאלוגים שלהם יסתיימו בקרב לא משנה מה תבחר, כי בוא בסוף זה משחק אקשן ורוב האינטרקציה שאנחנו מבצעים במשחקים זה עדיין קרבות, אין כמעט משחקים שהכל זה דיאלוג טהור, זה ממש נדיר. עדיין רוב ענקי מהקווסטים אפשר לסיים ביותר מדרך אחת, ויש להם פתרונות שונים לגמרי אחד מהשני ואני פשוט לא רוצה להרוס לך בשביל שתחזור לכוכבים ותראה בעצמך, אבל קצת כיוון, תנסה לעשות קווסטים בAkila City ישר שתנחת שם יהיה קווסט שלא תוכל לפספס שש לו הרבה יותר מפיתרון אחד בדיאלוגים, תגיע לNEON ותקשיב לNPCS מדברים ואתה כבר תמצא כמה וכמה קווסטים אם לא עשרות שאפשר לפתור ביותר מדרך אחת בדיאלוגים.

אחרי שסיימתי את המשחק אני עדיין הולך לפעמים לראות מה אנשים אחרים עשו ואני בהלם מוחלט איך הם סיימו חלק ניכר מהסייד קווסטים במקומות שאני בכלל לא ראיתי.

למשחק יש המון בעיות, אבל הדיאלוגים? בכל הכנות, פה טמון הכוח המיוחד של המשחק ופה בטסדה הם ליגה אחרת מכולם, זה הייחוד שלהם בה הידיעה

על הREMOTE PLAY: תמיד המטרה של זה זה היה בעיקר לבית, כשאתה רואה אנשים יפנים או אמריקאים שבוא נהיה כנים, תשתיות האינטרנט שלהן מתקדמות משלנו בכמה וכמה דרגות, באמת בתור אחד שנמצא בחוד החנית בתחום בישראל אני אומר לך את זה בלי למצמץ, אפילו הם כשהם משחקים בריימוט פליי מחוץ לבית יש להם לפעמים תקיעות וגמגומים ובעיות.

אין ספק שעדיף לקנות מכשיר ייעודי במקום לנסות שהפס5 יעשה 300 תפקידים שהוא לא נועד לעשות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 נובמבר 2023, 19:45

בעניין סטארפילד
אני לא מדבר על זה שאין אופציות
אני אומר שהן מוגבלות

לפעמים יש 5 בחירות שבפועל אופכים ל2 בחירות ודברים כאלו
כי פשוט המשחק לא נותן לבחור את הכל
ולמשחק יש מספיק בעיות אחרות אז אני רץ על הראשי

בעניין משחק מרחוק רציתי לנסות דברים
בפועל חושב שאתה צודק וזה נועד לבית

אני מחכה לligon go שיגיע לארץ בקרוב

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 19 נובמבר 2023, 19:52

עכשיו כשהדיבורים על TLOU2 רימאסטרד הופכים להיות רשמיים הגיע הזמן להגיד את זה: TLOU זה פרנצ'ייז משעמם. שיחקתי בזמנו בראשון ואחרי 3 שעות פרשתי. אנצ'רטד היה טוב יותר בעיניי מבחינת פרויקטים של נוטי דוג. וגם אנצ'רטד בת'כלס זה בסך הכל טומב ריידר בגרסה הגברית. שואל כי באמת מתעניין - מה ההתלהבות מ-TLOU? למה נוטי דוג לא עובדים על IP חדש כבר?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 נובמבר 2023, 20:25

TLOU יותר איטי מאנצארטד
ואנצארטד לקח ראיונות מטומב רידר וטומב רידר החדשים לקח ראיונות מאנצארטד

מה שכן שני הזיכיונות לוקחים השראה מהספרים והסרטים של אינדיאנה גונס
לא זיוף או קלון אבל כן השראה מאוד גדולה

אני אוהב את tlou הראשון ,לא שיחקתי עדין בשני
אבל צריך להבין שהוא יותר אימה מאקשן
לא סתם יותר איטי

אנצארטד זה סדרת פופקורן

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 21:02

מבחור שהבנתי שמאוד אמין לגבי הדלפות של סרטים?

בגדול מה שזה סוג של מחדש לנו, זה שוולברין יהיה עם אווירה סייברפאנקית כי הסטינג הוא כזה, וזה שהמשחק בוודאות 2025.אה וכמובן שזה נתון לפרשנות, אבל לדעתי הוא גם רומז על בלעדיות נצחית לפס5 כלומר, לא PC באיזשהו שלב כמו ספיידרמן וR&C אבל נראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2023, 22:34

Golan כתב:עכשיו כשהדיבורים על TLOU2 רימאסטרד הופכים להיות רשמיים הגיע הזמן להגיד את זה: TLOU זה פרנצ'ייז משעמם. שיחקתי בזמנו בראשון ואחרי 3 שעות פרשתי. אנצ'רטד היה טוב יותר בעיניי מבחינת פרויקטים של נוטי דוג. וגם אנצ'רטד בת'כלס זה בסך הכל טומב ריידר בגרסה הגברית. שואל כי באמת מתעניין - מה ההתלהבות מ-TLOU? למה נוטי דוג לא עובדים על IP חדש כבר?

ההתלהבות היא סיפור בוגר באמת, עם תסריט מעולה ועלילה שמכבדת סרט רציני (ולא סתם העיבוד הטלוויזיוני זכה לשבחים מכל כיוון למרות שלא שינו הרבה בעלילה מעבר לשני פרקים), ומשחק (במובן של acting) ברמה הכי גבוהה בתעשייה, בפער, שגם כן מכבד ״מועמדות אוסקר״, עם אנימציה שמחמיאה לו מאוד, ובכלל מדובר במשחק שמעורר רגשות אמיתיים, גם אצל אנשים שהם לא גיימרים בדרך כלל, דבר שמאוד נדיר בתעשייה.
מעבר לזה הוא מותח מאוד לכל אורכו והגיימפליי היה נהדר, במשחק השני הוא כמובן הרבה הרבה יותר טוב עם תחושה ריאליסטית של הAI… אם שיחקת רק שלוש שעות ולא התחברת אז כנראה הוא לא בשבילך, אבל שיחקת רק בפתיח, והתחלת רק להכיר את המכניקות, המשחק לא באמת התחיל בשלב הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2023, 22:37

לגבי וולברין - זו רק שמועה אבל כל הקטע של ״בלעדיות נצחית״, אם באמת נרמז איפהשהו - זה מוריד מאוד מהאמינות של הדליפה, כי אין דבר כזה וזה לא יקרה לשום משחק אי פעם.
אבל בלי קשר נראה לי שמאוד הגיוני שלא יגיע ב-2024 ואני אפילו קצת אחשוד אם כן יגיע כי זה משחק שכדאי מאוד שלא יפשלו איתו, אני ממש רוצה משחקים בוגרים יותר מהסטודיו הזה, ספיידרמן מאוד טינאייג׳ר-י ואני פחות מתחבר ל״הומור״ שלו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 22:57

כן זה נשמע לגמרי מצוץ מהאצבע שיהיה "בלעדי נצחי" אבל אני פשוט תוהה למה למדליף הזה לציין שזה בלעדי לפס5? הרי אף אחד נורמלי לא חשב לרגע אפילו שזה יכול לקבל פורט לאקסבוקס אז אם כבר הוא טרח לציין שזה בלעדי לפס5 זה יכל לצאת רק לפיסי... המשחק גם מספיק רחוק מאיתנו שמי יודע אולי בסוני עושים שינוי מסלול מסוים לפחות חלקי, לגבי אסטרטגיית הפורטים של ראיין? כלומר ממשיכים להוציא את מה שכבר היה נעול ונחתם שמגיע לPC אבל מתחילים להשאיר חלק כמו וולברין על הפס5? ימים יגידו הבן אדם פשוט אמין כללית.

כן, המשחק הזה נשמע כל כך שינוי בטונציה בשביל אינסומאנייק שאני לא אתפלא אם זה הכותר הכי מאתגר מבחינתם לפחות מאז resistance :-)
מקווה שיש להם אנשים שיודעים מה הם עושים אבל אני לא אהיה שלילי, כי אם היית אומר לי ב2004 שהחברה שהוציאה את ג'ק ודקסטר ופאקינג קראש יכולים להוציא משחק רציני, מעורר מחשבה, עצוב שנשאר לי במוח שנים כמו TLOU הייתי חושב שאתה משוגע, אז אולי גם באינסומאנייק יש איזה דרוקמן, שעבד בשקט שם על הספיידרמן וR&C וחיכה להזדמנות כמו וולברין להראות את הצד הרציני שלו?

כיוון סייברפנקי די מחייב רצינות על דיפולט. אני פשוט מקווה שהם באמת ילכו על כיוון יותר נוטדוגי קודר ורציני, ולא איזה משהו מגוחך סטייל הטרילוגיה המקורית המגוכחת של GOW המקורי. כאילו נשחק בכל מקרה אבל וולברין יכול להיות המשחק שיעלה אותם סוף סוף באמת ליגה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 08:06

מציינים ״בלעדי לפס5״ שלא יהיו ספקות שהוא דור הבא, אני מניח, ושלא יהיו כאלה שיקוו למולטיפלטפורם בגלל שזו דמות אחרת של מארוול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 10:28

אני לא יודע מה היה התמליל המקורי כי הוא חסום מאחורי קיר של הפאטרון של הבן אדם, אבל לפחות מהציטוטים ברחבי טיוויטר נשמע שכמו שלאסקין אמר שזה פשוט לא משחק קרוס ג'ן, פס5 בלבד. אני משער שאחרי ספיידרמן 2 זאת לא בדיוק הפתעה גדולה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 18:19

הבמאי של ריטרנל עזב אחרי 14 שנים בהאוסמארק. אני ממש ממש ממש ממש מקווה שזה לא סימן רע כי ריטרנל היה כל כך טוב ואני מת לראות על מה האוסמארק עובדים עכשיו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 נובמבר 2023, 18:35

היי, עוד הזדמנות להגיד שריטנל הוא אחד המשחקים הכי טובים של הדור הזה.
מבאס, אבל אני עדיין מצפה מאוד לשמוע על המשחק הבא שלהם. הם עשו עבודה נהדרת עם המודל של כמעט AAA הזה, אומרים שהם עובדים על משחק מקורי חדש, מקווה שיהיה באותה הרמה של ריטרנל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 20:16

הם עובדים כבר כמעט שלוש שנים על משחק אז כך או כך הוא בטח הניח את היסודות אם הוא היה גם הבמאי של המשחק הבא שלהם… מקווה שהיסודות טובים, אני אישית לא התחברתי לריטרנל בכלל

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 20 נובמבר 2023, 21:08

glass man כתב:ולגבי אימורטלס... מה עשיתי לך שאתה שולח אותי לשחק במשחק עם ממוצע 40 בMC ועוד ממוצע 50 מהצדיקים? על זה נאמר תודה אבל לא תודה. אני רוצה דור הבא אבל בניגוד אליך יש לי סטנדרטים בחיים.

רצית ספקטאקל, המשחק מציע את זה. שלושה הפרקים הראשונים בחינם, לא תשחק? אולי תגלה שהממוצע עושה לו עוול?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 נובמבר 2023, 21:09

Stick כתב:היי, עוד הזדמנות להגיד שריטנל הוא אחד המשחקים הכי טובים של הדור הזה.

חד פאקינג משמעית. הרבה זמן לא שיחקתי משחק שתפס אותי כך.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 21:16

Stick כתב:היי, עוד הזדמנות להגיד שריטנל הוא אחד המשחקים הכי טובים של הדור הזה.
מבאס, אבל אני עדיין מצפה מאוד לשמוע על המשחק הבא שלהם. הם עשו עבודה נהדרת עם המודל של כמעט AAA הזה, אומרים שהם עובדים על משחק מקורי חדש, מקווה שיהיה באותה הרמה של ריטרנל.

ה-GOTY שלי ב-2021, משחק מדהים עם בעיות ממש קשות. לדעתי רוב התלונות שלי תוקנו לאורך החודשים לאחר השחרור אז אני רק יכול לדמיין כמה הוא טוב עכשיו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 נובמבר 2023, 09:38

היום סוף סוף הצלחתי לשחק ברימוט פלאי בעבודה
וסוף סוף פעל טוב

אבל לא דרך הwifi של מקום העבודה כי הוא חוסם כניראה
התחברתי דרך הטלפון

זה היה ככה
אייפד 2022
+ חיבור פיזי של דול סאנס לאיפד
וחיבור האייפד לרשת g5 של הסמארטפון

המשחק ששיחקתי זה אם ה4 דמויות מבאטמן
לא זוכר את השם
עברתי את הבוס הראשון והפסקתי בינתיים לשחק
למזלי אני במתחם בעבודה שאין מנהלים פה בדרך כלל
ואין לי משימה כרגע

מה שמפריע לי זה ההשתקפויות מהאייפד
אני לא סוגר את האור במשרד כי כרגע עוד עובד נמצא במשרד
אבל יותר מאוחר יסגור לשחק

זה באיה באייפד לא ברימוט פלאי

אני כן יבדוק אם קיים כיסוי מונע השתקפות לאייפד הרגיל

אני עדיין לא חושב שזה תחליף טוב לניידת
אבל כן טוב למשוך זמן

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2023, 10:52

שני סיפורים שלא ראיתי שהביאו, מהימים האחרונים:

- סוני חתמו על עסקה שבה DEV SHIFT - המפתחת הקוריאנית של STELLAR BLADE, תהיה מפתחת SECOND PARTY של סוני... לא ידועים פרטים אז לא ברור לכמה שנים זה, או לכמה משחקים, אבל מאחר וכבר סוני הייתה המפיצה של סטלר בלייד מהיום שבו הוכרז - מן הסתם מדובר ביותר ממשחק אחד.

- סוני חתמו על הסכם שותפות כלשהו עם NCSOFT, המפתחת הקוריאנית של GUILD WARS ועוד כל מני... מדובר בשותפות עבור משחקים למחשב, קונסולות ומובייל. הם גם הראו כל מני טיזרים וטריילרים לכל מני משחקי MMO ואונליין שלא מעניינים אותנו יותר מדי אבל עושים בטח הרבה כסף במזרח.

בקיצור סוני מחזקים את הקשרים הד. קוריאנים שלהם.

דבר נוסף ולא קשור לפלייסטיישן כי יוצא גם לאקס בוקס ולמחשב אבל אם כבר אני כותב פה - DRAGON'S DOGMA 2 יוצא ב-22 למרץ 2024.
שוב, מסתמנת פתיחה מאוד חזקה ל-2024.
הנה טריילר שכולל הרבה פרטים וגיימפליי, עם דגש על קרב מול טיטאן כלשהו, שייגרום לנדב לומר "רואים?! זה היה יכול להיות בGOW!"
תכל'ס זה נראה כמו מוד מולטי של SOTC :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2023, 11:35

לפי סטיבן טטילו העסקה עם NCSOFT נרקמה על ידי ג'ים ראיין, עכשיו רק חתמו את החתימה הסופית. זה עוד חלק באסטרטגית GAAS ומובייל שלו, אין לי מושג מה הם יפתחו אבל כמעט כל מה ש-NCSOFT עושים זה GAAS כך שכנראה מה שהם יעשו בשביל סוני. זה נראה לי כל כך מוזר שסוני ממשיכה לעשות דאבל וטריפל דאון על GAAS אחרי שנתיים שבהם גם קהל הגיימרים התהפך על הקונספט וגם חברות מתמוטטות על ימין ועל שמאל בגללו. אני חושב שעם העסקות האחרונות הם מתחילים לשפשף את ה-20 משחקי GAAS בפיתוח כרגע. אבל מה נגיד, לבריאות, נראה איך הדור הזה יראה לסוני אחרי שכל החצי השני שלו יהיה 80% משחקי GAAS.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 01 דצמבר 2023, 12:39

אף אחד לא התהפך. משחקים מכל הסוגים נכשלים כל הזמן.

העסקה הזו שוב מראה שרוב משחקי האונליין/GAAS שסוני עושה היא דרך שיתופי פעולה עם אולפנים חיצוניים ואולפנים חדשים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2023, 13:43

העסקה הזו בעיקר נועדה לבסס את עצמם במזרח, למנוע ממיקרוסופט לעשות זאת, ולחזק קשרים עם מפתחות ד. קוריאניות שכן אלו עולות מהר מאוד ובעתיד יכולות להיות שחקניות חשובות בעזרה טכנית לסטודיואים הפנימיים שלהם, בעיקר היפנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2023, 17:30

Hypno כתב:אף אחד לא התהפך. משחקים מכל הסוגים נכשלים כל הזמן.

העסקה הזו שוב מראה שרוב משחקי האונליין/GAAS שסוני עושה היא דרך שיתופי פעולה עם אולפנים חיצוניים ואולפנים חדשים.

זאת עסקה חדשה, מה שיצא מהעסקה הזאת לא נכלל במספר הפסיכי של משחקי GAAS שסוני הכריזה בשנה+ האחרונות. על פי הדווחים כמעט כל האולפנים של סוני עוסקים בGAAS עכשיו.

לאסקין, העסקה הזאת נועדה כדי להתחזק בשוק המובייל, MMO קוראנים ו-GAAS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 דצמבר 2023, 01:49

נובמבר האחרון היה הנובמבר עם מספר השחקנים הנמוך ביותר של דסטיני. חנן צדק, הם בהחלט צריכים להניע מחדש את הקהילה. והם עוד אלה שאחראיים על לתקן את כל הפורטפוליו GAAS של סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2023, 12:16

זוכרים את השירות טלביזיה של פלייסטיישן? גם אני לא. בכל מקרה, החוזה שלהם עם דיסקאברי נגמר (דיסקאברי + מקס + HBO) וכל התוכניות שיוזרים רכשו של קבוצת דיסקאברי לא יהיו זמינות להם יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 71 אורחים