נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 31 ינואר 2024, 09:37

DrKeo כתב:הורייזן רץ בדמקה 4K או במצב ביצועים שבו הוא נעול ל-1080P אבל עדין תקוע על 30, פשוט הקטעים העמוסים עובדים 30 חלק כשבמצב דמקה 4K יש נפילות מ-30. אבל יש משחקים שקבלו מצב ביצועים שמגיע ל-60, למשל KNACK. אבל זה מאוד נדיר, כמעט ולא היו משחקים כאלה, רק פה ושם.

נכון, אבל הוא היה "ההמשחק" לשיגור של הPro והם ממש השקיעו בלהראות את ההבדלים לעומת הגרסה הרגילה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2024, 10:43

Death_119 כתב:נכון, אבל הוא היה "ההמשחק" לשיגור של הPro והם ממש השקיעו בלהראות את ההבדלים לעומת הגרסה הרגילה.

בעייתי להיות "ה"משחק שיגור כשהוא יצא 3 חודשים אחרי הפרו :!:
אבל זה נכון, הוא בהחלט היה אחד מילדי הפוסטר של הפרו, אבל ההבדל הכמעט יחיד היה 4K (בעזרת דמקה).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2024, 09:00

ואו, DS2 המיס לי את המוח. פעם ראשונה שרואים פיסיקת נוזלים במשחק וידאו, והתשומת לב לפרטים פסיכית, מסוג הטריילרים האלה שגורמים לך להגיד סופסוף שאנחנו בדור הבא. אבל אני לא חושב שהקפיצה ברנדור של הדמויות כל כך גדולה, אבל כל השאר פשוט מטורף. יש שם GI בזמן אמיתי פשוט מעולה, ויש מצב שיש שם גם השתקפויות RT, אני עדין לא בטוח אבל לא פשוט לעשות ב-SSR מה שהיה שם בחלק מהסצנות.

אני לא יודע מה אני חושב על שינוי כיוון המשחק להתרכז בירי, אבל המשחק מרגיש הרבה יותר קרוב למה שקוג'ימה היה עושה בקונאמי, אולי התקציב פשוט גדול יותר?

אה, והמשחק החדש של קוג'ימה, אני חושב שזה שיא חדש בשבילו. להכריז על משחק שנה+ לפני שהוא התחיל פיתוח, זה אשכרה משחק 2030 שיצא שנתיים לתוך דור הפס6. מה הם מכריזים עליו עכשיו?

כל התצוגה למי שפספס:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 פברואר 2024, 10:12

אז JUDAS נראה מעולה
מקווה שיצא הMETRO VR הזה למחשב... לעזאזל, כל המשחקים הכי "רציניים" של VR יוצאים בבלעדיות לPSVR :(
STELLAR BLADE נראה "בסדר", לא מספיק מיוחד או מעניין, קיוויתי ליותר גיימפליי בטריילר הארוך הזה
UNTIL DAWN אמור להיות רימייק? נראה לי סתם יוצא כCASH GRAB כי הוכרז סרט
יצא משחק (קטן?) שלם ומקורי בחינם של SILENT HILL שנראה האמת ממש מעולה, יותר טוב מSH2 לדעתי, שלא ממש הרשים אותי
מקווה לשחק אותו היום בלילה עם האשה, שיעשה לה סיוטים :P
RONIN נראה טוב אבל גרפית נראה כמו משחק PS4 וגם לא אחד מרשים ממש.
וDS2...
טוב, אני מודה, הוא נראה פשוט מטורף :)
מקווה שיהיה גיימפליי ואקשן קצת יותר "רציני" ולא רק שליחויות, וזה באמת נראה שזה הכיוון.
קטעי הקישור ברמה פסיכית ומאוד מזכיר את מה שהרגשתי כשחשפו את MGS2 לראשונה.
חרא שזה משחק של 2025 ולא יוצא כבר השנה... השנה הזו נראית רע מאוד לסוני, אחרי החודשיים הקרובים.

המשחק הבא שלו שהוכרז בסוף בבירור לPS6, בטח סוני היו רוצים אותו להשקה אבל ברור שזה לא יקרה.
זה סופר מסקרן כי הוא אמור להיות החלום של מעריצי MGS כמונו, אבל מצד שני רחוק כל כך שלא יכול לרגש אותי.
בקיצור סתם הכרזה כדי "להחזיר" למיקרוסופט על ההכרזה של OD, שגם כן בטח יצא עוד איזה שלוש שנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2024, 10:23

לפני שראיתי את התצוגה שמעתי שקוג'ימה הכריז על משחק חדש ולא הבנתי איך החברה העצמאית הקטנה הזאת יכולה להריץ שלושה פרוייקטים במקביל. אבל אחרי שהוא דבר על תחילת עבודה רק אחרי DS2, הבנתי שהמשחק הזה לא רק יהיה על הפס6, אלא גם לא יהיה קרוב מדי לשיגור.

מאוד מעניין אותי אם DS2 רץ על המנוע שגרילה עובדים עליו כרגע, או שקוג'ימה פשוט לקח את דסימה והתחיל לרוץ איתו על ענף משלו. הרי הורייזן FW מכיל הרבה טכנולוגיה שקוג'ימה פתח, כלומר מה שקוג'ימה עשה עם DS1 מצא את דרכו ל-HFW, אז אולי הענפים שלהם בכל זאת ביחד והם משתפים פעולה? דווקא מתאים לקוג'ימה לקחת את דסימה ולהפוך אותו לשלו, אבל אם זה לא המצב אז כנראה שאנחנו מציצים עם DS2 לדור הבא של גרילה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2024, 11:06

אגב, לא נראה לי שאמרו את זה בסטרים אבל השם קוד של המשחק החדש של קוג'ימה הוא PHYSINT.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 פברואר 2024, 12:49

DrKeo כתב:אגב, לא נראה לי שאמרו את זה בסטרים אבל השם קוד של המשחק החדש של קוג'ימה הוא PHYSINT.

זה היה כתוב בסוף הסטרים, על השלט של האולפנים שבהם צילמו את קוג׳ימה והולסט, כשהרחפן עשה את ה״זום אאוט״. תיארתי לעצמי שזה קשור כי זו מילה מוזרה אבל אמרתי שאולי משום מה זה השם של האולפן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2024, 13:51

Laskin כתב:זה היה כתוב בסוף הסטרים, על השלט של האולפנים שבהם צילמו את קוג׳ימה והולסט, כשהרחפן עשה את ה״זום אאוט״. תיארתי לעצמי שזה קשור כי זו מילה מוזרה אבל אמרתי שאולי משום מה זה השם של האולפן.

אפילו לא שמתי לב לזה, הייתי בטוח שקוג'ימה מנסה להגיד "סרטים, תראו! אני באולפן של סרטים! אני סלב, אני עם כוכבי קולנוע! סרטים!".

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 פברואר 2024, 15:28

חייב להגיד שלראות את הטריילר של DS2 בלי לשחק עדיין בראשון זאת חתיכת חוויה הזויה :).
אבל כן, נראה מצוין. ממש.
גם רונין נראה מצוין, אם כי לא גראפית הפעם. יש המון 'ניהו' במערכת הקרב הזאת ממה שהצלחתי להבין, וזה לגמרי עושה לי חשק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2024, 15:36

Stick כתב:חייב להגיד שלראות את הטריילר של DS2 בלי לשחק עדיין בראשון זאת חתיכת חוויה הזויה :).
אבל כן, נראה מצוין. ממש.
גם רונין נראה מצוין, אם כי לא גראפית הפעם. יש המון 'ניהו' במערכת הקרב הזאת ממה שהצלחתי להבין, וזה לגמרי עושה לי חשק.

אני לא מעריץ גדול של צוות נינג'ה ועדין רונין נראה לי ממש אחלה. יש שם עבירות מעניינת, אני חובב hook shot גדול, והמערכת קרב נראת טוב. ובקשר ל-DS2, רוב מה שהולך שם לא ברור גם למי שסיים את המשחק הראשון :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 פברואר 2024, 15:45

גרפית, כמובן שds2 נראה מעולה - אבל בתכלס מבחינת טריילר עלילה, הוא נראה לי ממבו ג'מבו נוראי. לא עשה לי שום חשק לחזור לראשון או להמשיך לשני.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 פברואר 2024, 17:52

Klayman כתב:גרפית, כמובן שds2 נראה מעולה - אבל בתכלס מבחינת טריילר עלילה, הוא נראה לי ממבו ג'מבו נוראי. לא עשה לי שום חשק לחזור לראשון או להמשיך לשני.

כל עוד יש אקשן טוב יותר - אני מוכן לסבול את הממבו ג׳מבו, אם כי בראשון היו כמה רגעים מאוד משעממים מהבחינה הזו עם קטעי קישור סופר ארוכים… בMGS זה עבד מעולה, למעט פה ושם ב-4, בDS הרבה הרבה פחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 פברואר 2024, 22:12

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 03 פברואר 2024, 11:57

דראקמן מאשר שם שהמשחק הבא שלהם זה לא TLOU3, ו שTLOU3 נמצא רק בשלבי הקונצפט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 10:50

DrKeo כתב:

ראיתי אותו אתמול בערב, הוא ממש מצויין. בהמשך למה שקאז אמר, דרוקמן אומר שהוא הצליח לחשוב על קונספט למשחק השלישי, אבל הוא רק חשב עליו רק עכשיו (אמצע 2023), אחרי שנים שהוא לא מצא קונספט גדול למשחק השלישי. כלומר המשחק אפילו לא בפרי-פרודקשן, דרוקמן רק חושב על הקונספט העלילתי. בקיצור, TLOU3 הוא משחק פס6, במקרה הטוב משחק 2030, וכנראה שהם עובדים כרגע על משהו אחר.

למרות שהם גם אומרים בדוקומנטרי ש-TLOU2 היה המשחק האחרון שהם עבדו בו עם קראנצ', הם כבר לא מרשים לעובדים להשאר כל הלילה במשרד והם הפסיקו להגיש ארוחות ערב. לא מעט מהם עובדים עכשיו מהבית כשעד 2020 היה איסור עבודה מהבית. נוטידוג עברו בשנתיים האחרונות הליך שכנראה יעשה את המשחקים שלהם הרבה פחות טובים או יאריך את הליך הפיתוח משמעותית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2024, 10:56

אני מקווה שפשוט יפסיקו לעשות משחקים של 25-35 שעות ויחזרו למשהו כמו 10-12 ואז זה יאפשר להם להוציא יותר ממשחק וחצי בדור.
בדור הזה כנראה באמת שיוציאו רק משחק אחד, אני רק מקווה שמדובר בIP חדש לגמרי, והלוואי ויהיה פנטזיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 11:04

Laskin כתב:אני מקווה שפשוט יפסיקו לעשות משחקים של 25-35 שעות ויחזרו למשהו כמו 10-12 ואז זה יאפשר להם להוציא יותר ממשחק וחצי בדור.
בדור הזה כנראה באמת שיוציאו רק משחק אחד, אני רק מקווה שמדובר בIP חדש לגמרי, והלוואי ויהיה פנטזיה.

יש מישהו בדוקומנטרי שאמר שלמרות שהם תכננו הייטב את TLOU2 מבחינת פרוייקט, הם עדין עשו קראנצ' כי לא משנה כמה הפרוייקט מתוכנן הם עדין ימצאו מה לעשות עליו קראנצ', ובמקרה של TLOU2 זה היה אורך המשחק.

אם הם יצליחו להמשיך להוציא משחקים בקצב והקורבן היחיד הוא אורך המשחק אז אני לגמרי זורם. אם המשחקים שלהם יהפכו להיות משחקים ברמה של אינסומניאק אז - אוי לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2024, 11:09

כך או כך לא נקבל יותר מ-2-3 משחקים שלהם בכל דור, הם לא יהפכו לאינסומניאק...
הם פרפקציוניסטים וימשיכו כנראה להיות כאלה, פשוט אפשר לעשות גם היום משחק באורך של אנצ'רטד 2 ועדיין להיות הטופ של הטופ
פשוט ב-2007 זה היה לוקח שנתיים, היום זה ייקח להם לפחות 5 שנים ויאלצו לעבוד רוב הזמן הזה על 2 משחקים במקביל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 11:27

Laskin כתב:כך או כך לא נקבל יותר מ-2-3 משחקים שלהם בכל דור, הם לא יהפכו לאינסומניאק...
הם פרפקציוניסטים וימשיכו כנראה להיות כאלה, פשוט אפשר לעשות גם היום משחק באורך של אנצ'רטד 2 ועדיין להיות הטופ של הטופ
פשוט ב-2007 זה היה לוקח שנתיים, היום זה ייקח להם לפחות 5 שנים ויאלצו לעבוד רוב הזמן הזה על 2 משחקים במקביל.

נוטידוג גם אמרו בדוקומנטרי, ואנשים מרובים אמרו את זה, שאסטרטגית ה"שני צוותים" לא ממש עבדה ובכל פעם שהם עשו את זה בשלב כלשהו אחד הצוותים שאב את הפוקוס של כל החברה. זה קרה להם גם כשניל התחיל פריפרודקשן על TLOU2 ואז כל החברה נשאבה ל-U4 וזה קרה שוב כשהם התחילו להתקרב לשלבים הסופיים של TLL ששאב את הפוקוס של רוב החברה.

אני לא חושב שהם עובדים עם "שני צוותים", אני חושב שכל הפוקוס שלהם במשחק הגדול הבא. כלומר, זה לא בדיוק נכון בגלל כל השיט שקרה עם factions וכל הרימאסטרים שהם פולטים לאחרונה; אבל עכשיו, בשנת 2024, אני חושב שהם כבר מכוונים חזק לכותר אחד גדול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2024, 12:25

אני רוצה לקוות שלפחות בזמן FACTIONS הם עבדו עם לא מעט אנשים על המשחק הבא, והוא נמצא בשלבים יחסית מתקדמים.
אם לא אז מדובר במשחק שלא יצא לפני 2028, אז אני מסרב להאמין לזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 14:27

Laskin כתב:אני רוצה לקוות שלפחות בזמן FACTIONS הם עבדו עם לא מעט אנשים על המשחק הבא, והוא נמצא בשלבים יחסית מתקדמים.
אם לא אז מדובר במשחק שלא יצא לפני 2028, אז אני מסרב להאמין לזה.

נשמע ש-FACTIONS שאב לא מעט משאבים מהאולפן, ועל פי ההצהרה ביטול שלו נראה שהוא ממש הפריע להם לפתח את המשחק הבא. זה לא שונה מדי מ-TLL או U4, חשבו שיוכלו לעבוד עליהם במקביל אבל בסוף הפרוייקטים שואבים את כל האולפן כי נוטידוג פרפקציוניסטים ובכדי להשיג את הבלתי אפשרי צריך הרבה אנשים.

אני מקווה שהמשחק הבא שלהם נכנס ב-2023 להפקה מלאה, אני חושב שזה הסנריו הכי אופטימי. אם זה המצב הוא בהחלט יכול להיות משחק של 2027.

כמו עם סנטה מוניקה, יש השלכות ללהוציא משחקים ממש בסוף הדור הקודם. שלא נדבר על המצב ההזוי של סנטה מוניקה שהוציאו משחק דור קודם שנתיים לתוך הדור הבא. למשחקים יש מחזורי פיתוח ארוכים ואם אתה תקוע על הדור הקודם לאורך זמן, אתה תפספס לא מעט מהדור הבא, ביחוד בזמני פיתוח של היום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2024, 16:13

אני בעד להוציא משחקים בסוף הדור. אתה לא באמת יכול לעבוד על משחק 5-7 שנים ולהוציא אותו לדור הבא השיגור או בסביבת השיגור ועדיין לנצל ממש טוב את יכולות הדור הבא. זה גם קצת לזרוק זין על מי שרכש את הקונסולה בתקווה שיהיה לה עתיד, בהנחה שאתה קונה באמצע הדור או לא ממש בהתחלה.
הפתרון הכי טוב זה לפצל לכמה צוותים, כשצוות טכני קטן יעבוד על דברים לדור הבא כבר מאמצע הדור, ולאט לאט יעבדו מולם עוד אנשים שהתפקיד שלהם הוא יותר עבודה שמתרחשת בעיקר בתחילת פרויקטים, כשהפרויקט שלהם מתקרב לסיום ולהוציא בסביבת השיגור משחקים מעט קטנים יותר.
אני מבין שזה לא תמיד מצליח, צריך למצוא נוסחה יותר טובה, ולדעתי כן צריך ללמוד מאינסומניאק איך עושים את זה נכון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 16:47

אם נניח סנטה מוניקה היו מתחילים לעבוד על רגנרוק לדור הבא, היה לך משחק GOW דור הבא עוד ב-2023, גג 2024. זה הלו"ז המושלם, להתחיל לעבוד על משחק דור הבא שנתיים לפני הדור הבא זה בול מתי שצריך להתחיל. ביחוד בדור הנוכחי שנראה שכל משחק עלוב לוקח 4 שנים.

הבעיה היא שסנטה מוניקה עבדו על משחק פס4 עד סוף 2022, מה שאומר שהם רק התחילו לעבוד על הדור הבא ב-2023 ושהמשחק הראשון שלהם לדור הבא יהיה במקרה הטוב בשנה האחרונה של הדור (אלא אם כמובן יש איזה צוות סודי תחת קורי או משהו).

נוטידוג נכלאו לסיטואציה, TLOU2 היה אמור לצאת ב-2019 והיה להם פוטנציאל להוציא משחק דור הבא כבר ב-2023 או 2024. אבל גם TLOU2 נדחה וגם פאקשנס ורימייקים שאבו להם כוח אדם כך שזה לא ממש היה אפשרי.

להוציא משחק דור הבא על מלא בשנה הראשונה כשפיתוח לוקח 5 שנים, זה חלום שכבר לא יקרה יותר. כלומר, זה אפשרי אבל המשחק יצטרך להתחיל פיתוח בערך שנתיים לתחילת הדור כך שיצא משהו יחסית חסר תוכן כי המשחק פותח תוך 3 שנים לכל היותר אז התוצר היה סוג של second son או קילזון. לתת לצוות כבר היום לפתח משחק פס6 זה די דמיוני. גם צד א' עדין לא יודע מה יהיה בפס6, למשל בנקודה הנוכחית בדור הקודם (2016) לא ידעו שיהיה בפס5 RT או SSD, שהם שני הפיצ'רים העיקריים של הקונסולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2024, 17:01

שנתיים לפני תחילת דור חדש זה מעולה, אבל זה אומר שמשחק בקליבר של סנטה מוניקה ונוטי דור כנראה יצא רק שלוש או ארבע שנים אחרי תחילת הדור ולכן שוב - אני כן חושב שצריך לחלק לצוותים שונים, כשאחד קטן יותר יעבוד על משחק בהיקף קטן יותר לתחילת הדור במנוע חדש/משודרג לדור הבא, והצוות הגדול ישחרר משחק גם בסוף הדור או שיהיה קרוס ג׳ן, ומיד אחר כך יתחיל עבודה על משחק דור הבא גדול באמת עם מנוע של הדור הבא שכבר אמור להיות כמעט אפוי לגמרי מהצוות הקטן, וישדרג אותו עוד עם כלים שכבר יהיו מוכנים יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 17:57

Laskin כתב:שנתיים לפני תחילת דור חדש זה מעולה, אבל זה אומר שמשחק בקליבר של סנטה מוניקה ונוטי דור כנראה יצא רק שלוש או ארבע שנים אחרי תחילת הדור ולכן שוב - אני כן חושב שצריך לחלק לצוותים שונים, כשאחד קטן יותר יעבוד על משחק בהיקף קטן יותר לתחילת הדור במנוע חדש/משודרג לדור הבא, והצוות הגדול ישחרר משחק גם בסוף הדור או שיהיה קרוס ג׳ן, ומיד אחר כך יתחיל עבודה על משחק דור הבא גדול באמת עם מנוע של הדור הבא שכבר אמור להיות כמעט אפוי לגמרי מהצוות הקטן, וישדרג אותו עוד עם כלים שכבר יהיו מוכנים יותר.

הבעיה היא שכדי לבנות מנוע דור הבא כמו שצריך, כנראה שעבודה האמיתית אמורה להתחיל פחות או יותר שנתיים לפני יציאת הדור הבא. אם משחק גדול לוקח 5 שנים, זה אומר שצוות שתכנן לו"ז שכזה משחרר לנו משחק דור הבא כבר בחגים האחרונים שזה די סביר, דומה למדי ללו"ז של אנצר'טד 4, המשחק הענקי "דור הבא על מלא" הראשון שיוצא בשנה השלישית של הקונסולה.

מה שאמרת על צוות קטן שעושה משחק קטן בתקציב נמוך ואז צוות גדול שרוכב על הטכנולוגיה - זה בול מקרה ראצ'ט וספיידרמן 2. הבעיה העיקרית היא שספיידרמן לא לקח מספיק מראצ'ט ובמקום להיות הצעד הבא מעליו, בחלק מהתחומים הוא מאחוריו. בראיונות עם הראש מנוע של אינסומניאק ראו שהם לא בדיוק חפשו לדחוף את הטכנולוגיה קדימה, ביחוד כששומעים אותו מדבר על המערכת תאורה עתיקה שלהם. אז מה שאמרת בתאוריה מומש, אבל בצורה לא מלהיבה במיוחד.

בכל מקרה, אני לא בטוח שנושא הצוות הקטן כדי לבנות טכנולוגיה עובד. בשביל לפרוץ את הגבולות, ביחוד כשאתה חברה כמו נוטידוג שעובדת על חומרה חדשה שאף אחד לא ניצל עדין, צריך all hands on deck מכל הכיוונים. אין מה לעשות, אם לוקח 5 שנים לעשות משחק גדול, אז שיעבדו 5 שנים לעשות משחק גדול. עדיף לקבל משחק וחצי בדור שממיסים את המוח מאשר לקבל כל מני קרוס ג'נים ומשחקים שהם חצי חבילת הרחבה. אם יהיה לנו בדור הזה רק משחק נוטידוג אחד, אז יהיה רק משחק נוטידוג אחד.

אם כבר הייתי מעדיף את זה מהכיוון ההפוך. שצוות גדול יעבוד על משחק 5 שנים, דור הבא על מלא. ואחרי שהמשחק הזה יוצא, שצוות קטן יעבוד על TLL במשך שנתיים בזמן שעושים פרי-פרודקשן למשחק הבא שכנראה כבר יהיה משחק דור הבא. לדעתי זה לופ הרבה יותר מספק, משחק AAAA מדהים בשנה השלישית או הרביעית של הקונסולה, ואז חוויה ממשיכה לקראת סוף הדור בזמן שהצוות הגדול ממשיך במסלול שלו לדור הבא.

דמיין אם סנטה מוניקה היו עושים את זה. זה אומר שהיית מקבל בחגים 2023 רגנרוק דור הבא על מלא שממיס לך את המוח. ב-2026 חצי המשך סטייל TLL שכולנו יכולים לדמיין איזה נושאים ומקומות הוא היה חוקר, ואז בשנה השלישית של הפס6 היית מקבל GOW דור הבא על מלא מבוסס מיתולוגיה מקסיקנית או משהו כזה, וכך הלאה. אחלה לופ לדעתי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 102 אורחים