נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 10:19

נו, היו להם כבר כמה וכמה חודשים עד עכשיו, אבל לא מתקנים את זה :/

Death - אם הם כבר עובדים על bb2, זה רק הגיוני שעל הדרך גם ״יתקנו״ וישפרו את הראשון, לא? הם גדלו ויש להם 2 צוותים, לא רואה סיבה שלא יעשו את שניהם במקביל, מן הסתם הרימייק בהשקעה נמוכה בהרבה… אתם אומרים שהוא נראה טוב, ועיצובית אתם צודקים, אבל עיצובית בלבד. טכנית הוא די פח.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 אוקטובר 2021, 10:24

Laskin כתב:נו, היו להם כבר כמה וכמה חודשים עד עכשיו, אבל לא מתקנים את זה :/

Death - אם הם כבר עובדים על bb2, זה רק הגיוני שעל הדרך גם ״יתקנו״ וישפרו את הראשון, לא? הם גדלו ויש להם 2 צוותים, לא רואה סיבה שלא יעשו את שניהם במקביל, מן הסתם הרימייק בהשקעה נמוכה בהרבה… אתם אומרים שהוא נראה טוב, ועיצובית אתם צודקים, אבל עיצובית בלבד. טכנית הוא די פח.

הוא מצליח לשמור על 30 FPS במרבית המשחק (זה לא איזה DS1 על הPS3), הוא גם נראה לא רע, תמיד From עושים משחקים שנראים רק בסדר, אבל בהחלט הArt מפצה על הכל:
תמונה
תמונה
תמונה

לא רואה את הטעם, דווקא יש לי זכרונות ממש טובים ממנו בצד הטכני. אין פה איזה פוטנציאל לאפקט WOW כמו עם Demon souls, זה סתם יראה כמו ניסיון של סוני לסחוט עוד כסף על ממש מעט. מה גם שהמשחק חולק לכל העולם בערך חינם. לכולם יש אותו (גם אם לא שיחקו). אם יתנו נתיב לשדרג ב-10$ משתלם, כל דבר אחר (ודי ברור שסוני תבקש 40$ צפונה) יהיה מאכזב.

דרך אגב, הם יכולים פשוט לשחרר FPS boost בחינם, זה לשם עצמו ישדרג את המשחק בצורה מטורפת יותר מכל מתיחה ל4K.

בנושא אחר, דיברו קודם על העובדה שסוני תאפשר לדגום משחק לכמה שעות כמן דמו איכותי? אז כמיטב המסורת של החברה: לעשות משהו למען הלקוח ואז להכניס איזה עז מפגרת ברמות, מסתבר שזמן ההורדה של המשחק נחשב בדמו. יש לכם 6 שעות, לקח 5 שעות להוריד? טוב, נשארה שעה. בטח הם גם עוד יגבו כסף אם נחרוג מה-6 שעות בהורדה :).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 11:23

בתמונות נראה סביר, בתנועה זה JAGFEST ו-30 פריימים בלתי יציב זה ממש לא מספיק למשחקים האלה... הוא צריך רענון ושדרוג בעיניי, חבל שלא יצא פאץ' אבל מאחר ולא רכשתי אותו מעולם והוא חולק רק פעם אחת אולי בחינם ולא הייתי שם כשזה קרה, אז יאללה רימייק מלא! :)

וכן, שמעתי על עניין ההורדה, זה מטופש אבל נועד כנראה לוודא שלא ירמו ופשוט יסיימו את המשחק בלי לקנות... מעפן בהחלט, אבל אני עם סיבים אז לא מעניין :P

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוקטובר 2021, 12:58

הקטע שכל השידרוגים שלאסקין וסטיק רוצים לשדרג בBB כמו 60FPS ו4K והכל אפשר לעשות את זה בפאץ מסכן לפס 5 וזה בטח לוקח גג שעתיים עבודה. למה לעשות ריימיק שלם על משחק שהוא בקושי 7 שנים בשוק :)

כאילו בשביל מה סוני קנו חברה שמתמחה בפורטים לPC שיתנו להם לעושת את הפאץ לPS5 ואז לעשות לגרסה הזו פורט לPC. כאילו כן, כנראה שסוני יותר סומכת עליהם כרגע עם ריימיקים מאשר עם משחק בסקאלה גדולה כי אף אחד עוד לא ראה איזה משחק ייצא להם כמו שנדב אמר.

אבל גם אם מכריחים אותם לעשות ריימיק, לא חסרים משחקים שיותר מגיע להם.

אם נעזוב לרגע את הפס1 בגלל שזה כל כך מורכב לחדש מאפס משחקים כאלה מכנית. לא יכלו לתת להם משחקי PS3 טובים שממש התכערו ?
אם בדור הפס3 עסקינן הייתי רוצה ריימיק של god of war ascension משחק שהרבה אנשים דילגו עליו בגלל ההייפ מהפס4.

סטיק: אני חושב שBB זה הריימיק, ושהמשחק החדש, כנראה באמת הוא בIP מוכר של סוני, אבל לא BB2 אבל לפי זה שהם לא הוסיפו תוכן לDS יש לי הרגשה שגם הפעם הם לא יוסיפו תוכן לBB ולא יעשו משחק צד בעולם שלו.

נ.ב מה שכן סטיק, אני לא יודע אם אתה זוכר את זה, אבל אתה "חזית" שיהיה ריימיק של BB בדור הזה באחד הדיונים פה.
אם זה מתממש, שאפו!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוקטובר 2021, 13:12

DrKeo כתב:
Death_119 כתב:כן, הוא רץ ב-1080p ולא מצליח להחזיק 60FPS גם אם החיים שלו היו תלויים בזה. אני חושב שזה רק גלאס שהלל אותו טכנית, המשחק הזה היה צריך עוד כמה חודשים בתנור בכיף.

אבל זו ההוכחה ליופיי הגרפי/עוצמתו הטכנית נדב! אם אתה רואה את פרפקט דארק קורע את הN64 לגזרים טכנית, עד רמה שהוא רץ על איזה 15FPS אתה תגיד שרייר לא מוכשרת טכנית או שפשוט המשחק סחט את הN64 עד העצם? :)

אם חברה שהמומחיות שלה זה לעשות משחקי 60FPS איך היא פתאום נכשלת בזה? הם קרעו את הפס5.

בסוף כשיכתבו על הדור הזה, ועל ריטרנל, ההיסטוריה תגיד: גלאס צדק.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוקטובר 2021, 13:22

Laskin כתב:בתמונות נראה סביר, בתנועה זה JAGFEST ו-30 פריימים בלתי יציב זה ממש לא מספיק למשחקים האלה... הוא צריך רענון ושדרוג בעיניי, חבל שלא יצא פאץ' אבל מאחר ולא רכשתי אותו מעולם והוא חולק רק פעם אחת אולי בחינם ולא הייתי שם כשזה קרה, אז יאללה רימייק מלא! :)

וכן, שמעתי על עניין ההורדה, זה מטופש אבל נועד כנראה לוודא שלא ירמו ופשוט יסיימו את המשחק בלי לקנות... מעפן בהחלט, אבל אני עם סיבים אז לא מעניין :P

אבל בתנועה זה גם אנימציות ואפקטים ושם הוא ממש מתחיל לזרוח.

JAGFEST אפשר לתקן גם עם AA וטקסטורות ברזולוציה גבוה יותר, לא באמת צריך רימייק בשביל זה. לא שאכפת לי, בלאדבורן זה המשחק FROM שהכי אהבתי בדור האחרון. לבלאדבורן גם יש לא מעט תוכן לא משומש, מודרים שנכנסו לקבצים שלו צילמו כל מיני בוסים ואויבים עם אנימציות והכל, יש גם דברים אחרים. יעני לרימייק כזה יכול להיות גם לא מעט ערך מוסף אם הם רק ירצו.

אבל קראתי כמה אנשים שאמרו שקולין כתב בדיסקורד שלו שהם אכן עובדים על שני פרוייקטים, אבל אף אחד מהם לא רימייק... אחד זה רימאסטר לבלאדבורן והשני המשך אמיתי ומלא, בלאדבורן 2 לצורך העניין. לא יודע אם בשלב הזה שווה בכלל לדון בהיתכנות של דבר כזה כי קצת מתחיל להימאס כל השמועות האלה, כל יומיים אומרים לך משהו אחר. מה שכן, לפי המודעות דרושים של בלופוינט הם בהחלט מכוונים גבוה בכל מה שקשור לפיתוח המקורי שלהם ורוצים "לבנות משחקים ברמת GOTY". אז שאיפות גבוהות וביטחון עצמי לא חסר להם, זה בטוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 13:36

לא גלאס, זה השדרוגים שאני מצפה להם ברימאסטר, לא ברימייק... אבל אם כבר דורשים תשלום והרי אין שדרוגים לגירסת "רימאסטר", ופאץ' בחינם לא יקרה - אז עדיף רימייק ושיהיה מדהים ויזואלית ויאללה... הרי יש לזה ביקוש, זה שחלקנו לא רוצים את זה לא אומר הרבה, זה אחד הרימייקים הכי מבוקשים... משום מה.

גלאס - בפעם המליון - זה שמשחק לא רץ טוב לא אומר שהוא כל כך יפה שהוא חייב לרוץ גרוע, זה רק מוכיח על חוסר יעילות של המנוע או חוסר יכולת של המפתחים, ומה שהיה מקובל בדור הN64 וגם קצת אחרי - ממש לא אומר שזה מקובל גם היום, אתה מדבר על תקופה אחרת לגמרי...

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוקטובר 2021, 13:46

מן הסתם אנשים יאכלו את זה בכיף עם זה יקרה כי מדובר במשחק מאוד אהוב אבל לא חושב שזה אחד הרימייקים הכי מבוקשים. הסיטואציה שלו דווקא די דומה ל TLOU - אנשים תוהים אם הוא בכלל זקוק לרימייק בשלב הזה וכו', אבל שזה יצא כולם יעופו עליו בכל מקרה. מה שכן זה בהחלט הרימאסטר הכי מבוקש מהטעם הפשוט שהוא מעולם לא קיבל שידרוג פרו ומלכתחילה לא בדיוק היה מושלם טכנית עם ה Frame-pacing וכל זה.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 05 אוקטובר 2021, 13:59, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוקטובר 2021, 13:52

אוי בחייאת לאסקין אתה מציג את המפתחים של ריטרנל כאילו הם איזה מפתחי מובייל עלובים ש שלא יודעים לעשות קוד יעיל, הם יכולים לעשות בית ספר להרבה מפתחים אחרים טכנית, הם בטופ של האיכות. זה הפס5 שלא יכול לעמוד בפני ריטרנל.
אבל אין לי כוח לנסות להפריך את הנארטיב השקרי הזה! ההיסטוריה תשפוט את העוול הזה, מדובר לפחות במאסטרפיס ויזואלי ברמה של MGS2 גרפית.:)

אבל לאסקין אתה לא תשחק בריימיק של BB גם ככה. (אלא אם כן יקרה נס ותתחבר לאלדן רינג) אתה צריך להיות נגד ריימיק שלא תשחק בו כל קול משפיע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 14:20

בכל מקום בו מדברים על הרימייק הבא שסוני צריכים לעשות השם של BB עולה בגלל המצב הטכני שלו, וחוסר הרצון של סוני להוציא פאץ' שיתקן אותו, אז אני כן חושב שהוא מהמבוקשים יותר. גם לגבי TLOU - אולי אנשים שואלים "למה בכלל צריך את זה?" אבל ברור לכולנו שזה כנראה יהיה מהרימייקים הכי נמכרים אי פעם, לא?

גלאסג - המפתחים של ריטרנל מעולם לא עשו AAA, וגם המשחק הזה הוא לא בדיוק מתאים להגדרה לחלוטין... כך שכן - בטח שאפשר להשוות אותם למפתחים פחות רציניים, אם כי זה סתם משהו שאתה מכניס לי לפה, אני מעולם לא רמזתי שהם עלובים, גם רוקסטאר של GTA4 לא היו עלובים טכנית, אבל התקופה הייתה שונה... פשוט ליטוש של משחק מורכב זה משהו שחדש לאוסמארק, הם מעולם לא עשו את זה והעובדה שלא יצא פאץ' שיתקן את הבעיות שקיימות בגרפיקה ובביצועים מוכיחה שהם לא חוד החנית מבחינה טכנית, דבר שהיה ברור וידוע לכולם כאן ובעולם כולו... מלבדך.
יש מלא משחקים על הPS5 כבר עכשיו שנראים הרבה הרבה הרבה יותר טוב מריטרנל וטסים ב-60 פריימים חלק לגמרי.

ובטח שאני אשחק ברימייק של BB אם יצא... בתנאי שיהיה מצב קל יותר :)
אני כבר אמרתי שהרימייקים היחידים שמעניינים אותי יהיו GOW1-2, גם 3 אם כבר, למה לא... וגם MGS3 וג'ק ודקסטר הראשון. זהו.
אני לא מעוניין באופן אישי ברימייק של BB, אני רק מנחש מה שאני חושב שיקרה לנוכח השמועות, ונראה לי שזה יהיה רימייק לBB וגם פיתוח של BB2... אין לי מה להתנגד לזה כי שום החלטה לא תשתנה בגלל שאני מתנגד לה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוקטובר 2021, 14:35

לא יודע איפה אתה קורא את זה, אבל דרישה לרימייק לבלאדבורן זה לא משהו נפוץ שאני מכיר לפחות. רימאסטר? לגמרי, כל הזמן מזיינים בשכל על זה, כולל אני בפורום הזה.. גם בגלל שאחת לשבועיים בערך יש שמועה חדשה בנושא וגם בגלל הסיבות הברורות שכבר מניתי. בכל אופן, המינמום זה להביא אותו למצב של סקירו ודארק סולס 3 על המחשב, אבל בין רימייק לרימאסטר פשוט יש גם הרבה אמצע.. מה שנינטנדו עשו עם זינובלייד או WW למשל. זה גם יהיה יותר הגיוני מבחינת חלוקת משאבים אם הם באמת עובדים על בלאדבורן 2.. בכל זאת, סטודיו די קטן, לדמיין שהם עובדים על שני פרוייקטים בסדר גודל הזה במקביל נראה לי לא סביר בעליל. נראה
נערך לאחרונה על ידי idan ב 05 אוקטובר 2021, 14:38, נערך פעם 1 בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 אוקטובר 2021, 14:37

הכל מאוד שמועתי כרגע אז זה קצת דיון באוויר, אבל אם בלופוינט עושים לBB איזשהו משחק צד (אמרו שזה כמו מיילס מוראלס), אז אפשר להניח שהם פעם נוספת ישבו על הקוד והמערכות של המשחק המקורי, פשוט הפעם יצרו תוכן מקורי וחדש למשחק במקום רק לחדש את המשחק הקיים. זה גם נשמע הגיוני מאוד לאיך שהם מתארים את מה שהם עובדים עליו, וזה אומר שהם לא באמת ירימו משחק מאפס מוחלט ויכתבו את כל המערכות בעצמם.
אבל מצד שני מן הסתם קשה לראות אותם פשוט משאירים את הBB מיילס מוראלס הזה כמו גרסאת הPS4, זו בלופוינט, מן הסתם ברמה הגראפית הם ירימו את כל העסק להיות משחק PS5 לכל דבר ועניין. אז כבר יהיו להם אסטים ומערכות מBB שעשו קפיצה לPS5, ולצד זה הם יעשו רימאסטר פשוט לBB גרסאת הPS4? נשמע לא הגיוני.

אם בלופוינט עושים BB מיילס מוראלס, אז אני משוכנע שלצד זה יהיה רימייק של BB שהם יעשו ויהפוך אותו להיות משחק PS5 כמו שדימון סולס עכשיו.
אם הם עובדים על כל דבר אחר (ודימון סולס מיילס מורלאס עדיין נשמע לי יותר הגיוני..) אז יכול לקרות משהו אחר עם BB, אבל משהו יקרה אותו.
מצד שני זה כל כך מתבקש שיהיה רימאסטר או פאץ ביצועים לBB, שזה הזוי שזה עדיין לא קרה. פעם אחרונה שאמרתי את זה זה היה עם דימון סולס ורימאסטר PS4 שלו, והנה, מסתבר שסוני תכננו רימייק ובגלל זה הם לא עשו זאת. אז כן, אם עדיין לא נגעו בBB כנראה הם מתכננים רימייק שלו, ואם בלופוינט עושים אותו אז הגיוני מאוד שלצדו המשחק 'תוכן מקורי' שלהם יהיה גם כן BB.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 14:41

העניין הוא ש"רימאסטר" לא מעניין כמעט אף אחד כמעט אף פעם, זה לא עושה באז, זה לא משהו שמנופפים בו כדי להראות איזה יופי...
הנה, אלק ווייק יצא עכשיו, אולי המשחק המקורי הכי טוב של הבוקס בדור ה-360 וזה לא אכפת לאף אחד כל כך.
זה גם הרבה פעמים נחשב כסתם חמדנות, כי פאקינג תוציאו פאץ' וזהו, בטח כיום כשיש כבר BC.
רימייקים לעומת זאת - אם הם מושקעים הם יוצרים המון רעש, וכן, כמו שסטיק כתב עכשיו ואני גם כתבתי לפני כן - אם עושים רימייק אז יהיה להם קל מאוד לעשות עם האסטס האלה משהו למשחק המשך כלשהו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 אוקטובר 2021, 14:43

אבל רימאסטר לBB זה באמת כנראה ה-רימאסטר הכי מבוקש היום, לפחות בצד של סוני.
תראה ביקורות על AW, כולם אומרים - "אממ.. למה בעצם יש את הרימאסטר הזה? טוב, אבל זה עדיין אחלה משחק". לBB יש צורך ברימאסטר (או לפחות פאץ ביצועים, אבל על זה לא מבקשים כסף..), הוא לא רץ מספיק טוב, הוא פשוט דורש במינימום את גרסאת הPC שלו.
כשהוא יצא עדיין היינו במעבר מדור הPS3 לPS4, משחקים לא יציבים עדיין היו עניין מקובל, וBB עדיין רץ טוב יותר מדארק סולס 1 על הPS3 נניח.
אבל היום כבר באמת מאוד קשה לחזור ולשחק במשחק כמו בלאדבורן במצב הנוכחי שלו, ואפילו DS3 שיצא שנה אחריו קיבל פאץ' פרו והוא רץ לא מושלם (עדיין פריים-פייסינג), אבל הרבה יותר טוב. ונראה בערך אותו דבר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 14:46

אני מסכים, אבל זה לא ימכור כמו רימייק ואם בלופוינט רוצים לעשות את ההמשך שלו (או שסוני רוצים שהם יהפכו לחברת הסולס הפרטית שלהם) - אז זה רק מתבקש לעשות כבר רימייק במקביל להמשך, זה המהלך הנכון כנראה, מבחינה כלכלית ותדמיתית (פאץ' היה עונה רק על אחד מהם;)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 אוקטובר 2021, 14:48

כן בזה אני מסכים, גם אמרתי את זה בהודעה הראשונה שלי.
או במילים אחרות - רימאסטר לBB כל כך מתבקש ומובן מאליו, שאם זה לא קורה כנראה יש רימייק בתנור.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוקטובר 2021, 15:15

הבעיה עם בלאדבורן זה שהמפתחת שלו לא עובדת אצל סוני, זאת הסיבה הכי הגיונית לכך שזה לא קרה עד עכשיו ושהוא לא קיבל שום פאטץ'. אנחנו גם עדיין לא שנה בחיים של הפס5, זה לא כזה הזוי. לצורך העניין נגיד שכל השמועות על בלופוינט ובלאדבורן לא נכונות, בקלות אפשר לדמיין את Nixxes שסוני רכשו לא מזמן עובדים על רימאסטר שיצא עוד שנה או שנתיים ואפילו שלוש, כאשר למעריצים ממש יהיה ביצים כחולות.

ולא כל שחרור חייב להיות הדבר הכי הייפ בתעשייה, זה שרימייק יותר שווה מרימאסטר זה מובן מאליו, אבל זו בכלל לא השאלה כאשר אתה צריך לבחור איפה לשים את כל המשאבים שלך לשלוש שנים הקרובות אלא יותר בכיוון של האם הפרוייקט הגדול הבא שלי הוא רימייק לבלאדבורן או למשהו אחר. רימאסטר זה משהו שעושים מהצד.
הרי לא מזמן הם הכריזו על אנצ'רטד, משחק שהרבה פחות זקוק לטיפול הזה, ואני מניח שהוא גם לא הרימאסטר האחרון. חלק מהקטע עם בלאדבורן שכ"כ מתבקש זה לא רק השידרוג למשחק שזקוק לשידרוג, זה גם ואולי אפילו יותר הקטע של להביא אותו למחשב, שם יש קהל גדול שצמא למשחקים האלה וזה מן הסתם מתחבר לאסטרטגיה החדשה של סוני.

בכל אופן, התיאוריה של סטיק טובה, היא גם מתחברת לשמועות קיימות. אני לא חשבתי על העובדה שאינסיידר אחר דיבר על פרוייקט בסדר גודל של מיילס מוראלס.. אם זה נכון אז עבודה על רימייק+המשך במקביל אולי סבירה יותר מבחינת היתכנות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוקטובר 2021, 15:22

אם באמת יש ריימיק לBB לי אישית זה ממש מוריד מהספרייה של הפס5, שיחקתי בBB אהבתי אותו לא ברור לי למה אני צריך להתלהב ממנו אחרי 7 שנים.
פשוט צד א' לא מלהיב בלשון המעטה אם זה ככה.

אני כן אתלהב ממש ממשחק צד של BB כי זו חוויה חדשה, אבל משחק אפילו יותר מודרני מTLOU שיקבל ריימיק?

אם כבר יש ריימיק לBB אני מקווה שהמשחק צד הוא איזה Uncharted חדש בסגנון The Lost Legacy או איזה איינפימס חדש או משהו בשביל הגיוון של הספרייה.

לאסקין: לך תקרא בERA כמה עפו על הגרפיקה של ריטרנל, אבל אוקי, זה לא ש300 אנשים שחושבים כמוני פתאום יגרמו לך לשנות את דעתך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 15:48

לא אכפת לי מה דעתם של 300 אנטישמים בERA ;)
ואתה אולי שיחקת בבלאדבורן, אבל הוא לא מכר ממש ממש טוב, אין הרבה נתונים אבל איפהשהו בטח בין ה-2 מליון שהוכרזו רשמית ועד 4 מליון במקרה מאוד אופטימי… הז׳אנר גדל מאז ויש להם פוטנציאל למכור עוד איזה 5-10 מליון עותקים כשרובם אולי יהיו במחיר מלא, אז למה לא? :)
גם הבנתי שיש מלא תוכן שנחתך ממנו ואם יתווסף לגירסת הרימייק זה יהיה משהו שימשוך גם את מי שכבר רכש אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2021, 16:05

Laskin כתב:נו, היו להם כבר כמה וכמה חודשים עד עכשיו, אבל לא מתקנים את זה :/

אם המשחק היה נדחה אז כל הסטודיו היה עובד על זה, עכשיו אני משער שבקושי יש להם מתכנת וחצי שמוציא עדכונים פה ושם בזמן שהצוות עובד על המשחק הבא.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2021, 16:13

אגב, DS מכר 1.4 מליון עותקים נכון ללפני שבוע, אני לא חושב שהוא בדיוק ההצלחה שחשבו שהוא יהיה. כנראה שאנשים ליטרלי קונים את הפס5 כפס4 פרו פרו. עוד פרט מעניין, 0.42 מליון מתוך ה-1.4 מליון שחקנים עדין לא עברו את הבוס הראשון. נתון די חריג, 30% מהשחקנים, לדעתי גם חריג בעולם משחקי הסולס. ב-DS לפס3 רק 17% מעולם לא עברו את הבוס הראשון שזה נתון הרבה יותר סביר כי לא מעט אנשים קונים משחק ולא ממש נוגעים בו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 16:22

אני חושב של לרימייק הזה יהיו רגליים ארוכות וימכור הרבה יותר ועמוק לתוך הדור, אבל הוא רימייק לסוג של פרוטוטייפ של משחק, ובנוסף על כך פונה לסופר הארדקור… אני חושב שהוא מוכר בהתאם למצופה ממנו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוקטובר 2021, 16:25

1.4 מיליון על קונסולה עם בסיס משתמשים מצומצם למשחק שהוא לא בדיוק עם אפיל רחב כמו ספיידרמן+פסול אוטומטית אצל הלאסקינים של העולם, זה מספר יפה מאוד. זה גם כנראה בערך כמו המכירות כל החיים של המשחק המקורי. אנחנו גם מדברים על קונוסולה שלא כל אחד יכול לקנות היום, כן? זה לא שכל מי שמעוניין בו בהכרח הצליח לקנות פס5, אז סביר להניח שיהיה למשחק רגליים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2021, 16:39

יש כבר איזה 13 מליון מכשירי פס5 בשוק (להתחשב בזה שהיא הייתה בקו ה-10 מליון לפני שלושה חודשים) ואין ממש משחקים לקנות לה. לי זה נשמע נמוך. כלומר, זה היה די ברור מראש שהמכירות שלו לא בדיוק יהיו מרשימות, אבל למשל DS3 חצה כבר מזמן את ה-10 מליון. אני עדין חושב שזה די מחזק את הטיעון שלעשות רימייק ל-DS היה בחירה מוזרה. אני חושב שזאת הייתה בחירה מוזרה מכל מובן אפשרי, מהצד הכלכלי ועד הבחירה ספציפית במשחק קלאנקי ולא אפוי שיש ״גרסאות״ טובות שלו בשוק קיום. עכשיו אחרי שסיימתי אותו אני בכלל חושב שהוא היה סוג של בזבוז זמן ל-BP.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוקטובר 2021, 17:00

לדעתי יש לך אג'נדה בלתי מתפשרת נגד הרימייק הזה ותגייס כל טיעון, הגיוני יותר או פחות, למענה :)

אבל ברצינות אתה מדבר על המכירות כל החיים של משחק דארק סולס חדש שקיים על שלושה פלטפורומות כבר 5 שנים ובוודאי הגיע למחירי זנות, מול רימייק של משחק פס3 ב 70$ אחרי פחות משנה. אני לא חושב שזו השוואה טובה או כזאת שמוכיחה שהמכירות של דימון סולס לא מספקות בשלב הזה, אולי להפך. לדעתי זה ש 10% מכל בעלי הפס5 קנו אותו זה מספר טוב, תעשה חישוב על דארק סולס 3 או בלאדבורן על הפס4 ותגיע למספר נמוך בהרבה. אגב, פוטנציאל מכירות מירבי זה כנראה לא מה שמנחה את סוני בכל מה שקשור לרימייקים של בלופוינט, אחרת SOTC בוודאי לא היה בא בחשבון. אתה גם שוכח שיש פיפא, יש נבא, יש קוד, יש AC. יש כמה וכמה משחקים אחרים של סוני. אתה יוצא מנקודת הנחה שכל מי שקונה קונסולה חדשה עושה את זה מהסיבות שלך, וזה כנראה לא נכון.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 80 אורחים