נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2022, 16:38

Laskin כתב:אה, אסטרטגיה וכד׳ בהחלט יתרון על מסך מחשב אלא אם אתה מזוכיסט אבל למזלי זה ז׳אנר שאני לא משחק כבר כמה עשורים…
וגם בהחלט יש יתרון ב״ביצועים״ שלי כשחקן, לשבת קרוב יותר למסך קטן יותר… אבל הביצועים שלי לא מעניינים אותי בשום צורה ואני בעניין של ״להישאב״.
אני לא מסכים עם נדב שאם יושבים קרוב למסך קטן הוא מרגיש גדול יותר, אבל אולי הייתי מרגיש ככה אם הייתי רחוק מהטלויזיה שלי קצת יותר.

כנראה שאתה פשוט יושב יחסית קרוב לטלביזיה. אני אגב שחקתי ב-360 שלי על טלביזיה 42״ במרחק של פחות ממטר :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 יוני 2022, 16:48

טוב, חלקנו עניים עם "רק" OLED 55״, אז אני צריך להרכיב את הסלון שלי בצורה מאוד מוזרה כדי שהישיבה מול הטלוויזיה תרגיש לי יותר "בתוך הפרצוף" מאשר ישיבה על המסך מחשב עם כסא :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יוני 2022, 19:56

כן, כבר אמרתי שאני קצת בערך 2 מטר מהטלויזיה שלי בסלון, לגמרי החוויה שאני מחפש

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 יוני 2022, 20:26

זהו ויתרתי על הC1 סופית אחרי זה: אפשר היה להרגיש שזה יותר ישתלם לאנשים כמוני. ברור שבשביל משחקים קולנועיים/JRPG יותר משתלם מסך גדול, אבל למי שמשחק משחקים תחרותים 99% מהזמן בין אם FPS או משחקי מכות או אפילו DOTA לא ברור לי למה מישהו ישחק דברים כאלה על הC1 אחרי מסך כזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 יוני 2022, 21:38

מה זאת אומרת, הC1 תתן לך דברים אחרים לגמרי שלא תקבל כמעט משום מסך אחר. כמובן שגם מעבר לגיימינג.
למשחקים תחרותיים יש כמובן ערך במסכים שמיועדים לזה, אם כי גם לC1 יש זמן תגובה נהדר. בכל מקרה הנקודה היא שאני לא מבין מה המסך הזה נותן שלא היה בטרייד-אוף הזה של מסך מיועד לגיימינג לפני כן. אני מפספס משהו?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2022, 07:43

אתה לא מפספס כלום, יש מסכי גיימינג טובים מזה שסוני הכריזו עליו ואני מנחש שגם זולים בהרבה… ממש לא הבנתי מה החדשות כאן, מלבד שזו סוני

אגב אם כבר מדברים על הטלוויזיות אז יש גם c2 כבר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2022, 12:06

glass man כתב:זהו ויתרתי על הC1 סופית אחרי זה: אפשר היה להרגיש שזה יותר ישתלם לאנשים כמוני. ברור שבשביל משחקים קולנועיים/JRPG יותר משתלם מסך גדול, אבל למי שמשחק משחקים תחרותים 99% מהזמן בין אם FPS או משחקי מכות או אפילו DOTA לא ברור לי למה מישהו ישחק דברים כאלה על הC1 אחרי מסך כזה.

אולי המילה Evo מופיעה על המסכים האלה אז זה מלהיב אותך, אבל המסך 144 שלהם נחות ל-C1 בכל מובן אפשרי, מזמן תגובה, בהירות, HDR ופיצ׳רים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2022, 12:25

DrKeo כתב:
glass man כתב:זהו ויתרתי על הC1 סופית אחרי זה: אפשר היה להרגיש שזה יותר ישתלם לאנשים כמוני. ברור שבשביל משחקים קולנועיים/JRPG יותר משתלם מסך גדול, אבל למי שמשחק משחקים תחרותים 99% מהזמן בין אם FPS או משחקי מכות או אפילו DOTA לא ברור לי למה מישהו ישחק דברים כאלה על הC1 אחרי מסך כזה.

אולי המילה Evo מופיעה על המסכים האלה אז זה מלהיב אותך, אבל המסך 144 שלהם נחות ל-C1 בכל מובן אפשרי, מזמן תגובה, בהירות, HDR ופיצ׳רים.

וואלה? מה הזמן תגובה של הC1 נדב? פה זה נראה נמוך רצח.

אני רק רוצה לדייק את התגובה שלי, בשום אופן לא רמזתי או המלצתי למישהו אחר לעשות כמוני או להתלהב מהמסכים האלה.

לי אישית, בגלל שאני יודע שזה יהיה הSetup בEVO עם הפס5 אני יודע שאם אני רואה את דאייגו או איזה שחקן אלוף אחר בEVO עושה משהו מדהים, איזה קומבו מטורף בפינה שאף אחד לא ידע שקיים או איזה setup מסובך אני אדע שיש לי בדיוק את הSETUP הזה בבית ושאין לי שום צוואר בקבוק.

מבחינת HDR וזה אני לא רואה פה נחיתות וזמן תגובה אני לא רואה פה שום נחיתות לC1 אבל כמובן שאני מחזיק מהמילה שלך ואם אתה מתעקש ויש לך זמן להסביר אז אני אלך על הC1.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2022, 12:31

הבהירות של המסך נמוכה, 400nits וזה על פי הדיווח של היצרן, כלומר במציאות זה נמוך יותר מזה. ה-C1 מגיעה בקלות ל-600 במציאות (כשהדיווח יצרן הוא 1000 אגב), אז כבר יש לך בהירות ו-HDR טובים יותר. נמשיך בזה שה-C1 היא OLED, אז יש שחור מושלם מה שלא קיים במסך של Evo. בנוגע לזמן תגובה, ה-1ms הזה הוא פייק, ובכל מקרה גם ה-C1 תגיד לך אותו דבר אז זה לא באמת משנה. יש ל-C1 לאג תגובה ש-LCD לא יכול להתחרות איתו. ומעבר לכל זה, ה-C1 תומכת בדולבי ויז׳ן בזמן שהמסך הזה הוא רק HDR10.

אתה מוזמן לקנות את המסך הזה במקום C1, אבל רק תדע שיהיו לך שחורים גרועים, יותר לאג אינפוט, HDR פחות טוב ובהירות נמוכה יותר. אותו מתחרה שתראה משתמש במסך הזה בתחרות משתמש בו כי שלמו לו, לא כי הוא באמת הכי איכותי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2022, 12:38

סומך עליך נדב:) שאתה אומר לי משהו אני אפילו לא בודק , לא ידעתי שהC1 עליונה על LCD בזמן תגובה... סבבה נלך על הC1 אבל אני חייב להודות זו הפתעה שLG הצליחו לייצר מסך כזה שנראה כל כך טוב ועדיין מנצח את כולם בסיבוב בזמן תגובה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 יוני 2022, 14:02

לא חושב שמלכתחילה המחיר שלהם בכלל בר השוואה... בכל מקרה, OLED זה משהו אחר. אני יכול להבטיח לך שאחרי שתחווה כמה זמן את השחורים האלה אתה תבין את ההבדל.
ספציפית לגיימינג זה פחות משמעותי (אולי במשחקים ספציפיים וסינימטיים מאוד, אבל בטח שלא בSF וכאלו), אבל זו טלוויזיה פשוט מצוינת לסרטים וסדרות, כשכמו שקיאו ציין הטרייד אוף שלה שונה מהטרייד אוף שהתרגלנו אליו במסכי הLCD שמיועדים לגיימינג מול אלו שלא.
להרבה פה בפורום יש OLED כלשהי, אני לא זוכר פה תלונות כלשהן. לא בגיימינג, ובטח שלא בשימושים האחרים של הטלווייזיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2022, 17:15

Stick כתב:להרבה פה בפורום יש OLED כלשהי, אני לא זוכר פה תלונות כלשהן. לא בגיימינג, ובטח שלא בשימושים האחרים של הטלווייזיה.

כי ה-OLED היא בייסיקלי מסך גיימינג (זמן תגובה מעולה, G-SYNC ו-120fps) ובנוסף היא עם כל הפיצ׳רים של טלביזיה איכותית. כלומר, בכמה מסכי גיימינג יש Dolby Vision? אתה משלם אלפי שקלים על מסך 27״ ובסוף מקבל במקרה הטוב HDR10 במסך שקטן פי3 מ-OLED בגודל 55״. הייתי מגזים ואומר ש-Display Port ותמיכה טובה בהצגה של תוכן קבוע כמו אתרי אינטרנט הם היתרונות הכמעט יחידים של מסך גיימינג על ה-C1.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 יולי 2022, 12:21

טוב שדרגתי היום את המנוי פלוס שלי לדרגה השניה
עלה לי רק 50 שקל, ל88 ימים שנשארו לי

ולי זה שווה למשחקים כמו מיילס מורליס/ גוסט או טושימה / ועוד

ומה שראיתי אין אפשרות רשמית למנוע חידוש אוטומטית
כן יש דרך אחרת וזה אחרי השדרוג לבטל את המנוי
שזה מה שעשיתי ,זה בעצם משאיר לכם את המנוי פעיל עד התאריך האחרון אבל לא מחדש אוטומטית
אני לא יודע עם אני יחדש או לא עוד כמה חודשים ,מה שכן יש הרבה פחות משחקים גדולים מהגיים פאס ,יש הרבה צד ראשון של סוני שפשוט לא במנוי

את הפרימיום לא עשיתי כי אין לי צורך במשחקי ps1-2
או psp
כי כבר עברתי את כל המשחקים שרציתי בקונסולות האלו

בכל מקרה למי שמתכנן לעשות מנוי כזה ולא רוצה חידוש אוטומטי
זה הדרך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2022, 18:06

קניתי לא מזמן שני שלטים לפס5, אחד אדום ואחד תכלת. שניהם עם המספר הסידורי ה״טוב״ שעידן הביא ועדין, רק בגיל שבועיים, כבר בשלט התכלת הכפתור X התחיל להיות ״דביק״. כלומר אחרי שלוחצים אותו, במקום לקפוץ חזרה מיד הוא קצת משתהה לשבריר השניה ואז עולה בחזרה. זה כמובן קטסטרופה לרוב המשחקים כי זה הכפתור הכי חשוב וכל מה שדורש לחיצה כפולה מהירה (מ qte או דאבל קפיצה או סתם שטות כמו כשלוחצים 40 פעם בכעס על x אחרי שחוטפים שער בפיפא) ממש מעצבן.

אז סוטוס של 4 שלטים ממרץ 2021 ועד החודש האחרון:
- אחד עם טריגר ימני משוחרר
- אחד עם בעיית דריפט (אם להיות הוגן היא מאוד קלה, ומופיענ פעם ב)
- אחד עם כפתור X ״דביק״
- ואחד שעובד מצויין, אבל הוא רק בן כמה שבועות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2022, 18:24

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יולי 2022, 19:22

קורי גם אישר רשמית מאז שהוא עדיין 2022.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2022, 19:53

מצחיק שקורי לא הבמאי ובטח לא עובד על המשחק בכלל, אבל כולם מחכים לאישור שלו :)
אני מתאר לעצמי שמדובר בנובמבר, ונקבל תאריך מדויק בסביבות אמצע אוגוסט באיזה דיירקט שיוקדש רק לו, ואני אישית לא אצפה בו

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יולי 2022, 19:59

הוא מוגדר רשמית כproducer של המשחק, כלומר הוא לא באמת עושה כלום :).
אבל הוא עדיין בכיר בSM, מן הסתם הוא מעורב בפרויקט ברמה המנטורית והוא ה"מוביל הרוחני" של כל GOW בגרסה הנוכחית שלו, ואת אבני היסוד למשחק הזה הוא כביכול מי ששם.
אבל כל זה שטויות, ברמה הפרקטית הוא פשוט היחיד מכולם שאשכרה לא מפסיק לבלבל את המוח בטוויטר, אז כן, הוא מצוטט לא מעט :).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 יולי 2022, 23:20

DrKeo כתב:קניתי לא מזמן שני שלטים לפס5, אחד אדום ואחד תכלת. שניהם עם המספר הסידורי ה״טוב״ שעידן הביא ועדין, רק בגיל שבועיים, כבר בשלט התכלת הכפתור X התחיל להיות ״דביק״. כלומר אחרי שלוחצים אותו, במקום לקפוץ חזרה מיד הוא קצת משתהה לשבריר השניה ואז עולה בחזרה. זה כמובן קטסטרופה לרוב המשחקים כי זה הכפתור הכי חשוב וכל מה שדורש לחיצה כפולה מהירה (מ qte או דאבל קפיצה או סתם שטות כמו כשלוחצים 40 פעם בכעס על x אחרי שחוטפים שער בפיפא) ממש מעצבן.

אז סוטוס של 4 שלטים ממרץ 2021 ועד החודש האחרון:
- אחד עם טריגר ימני משוחרר
- אחד עם בעיית דריפט (אם להיות הוגן היא מאוד קלה, ומופיענ פעם ב)
- אחד עם כפתור X ״דביק״
- ואחד שעובד מצויין, אבל הוא רק בן כמה שבועות

ביש מזל רציני או בקרת איכות חרא... :( ואוו. גם בעיית דריפט קלה שמופיעה פעם ב.... זה מעצבן.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יולי 2022, 23:28

פשוט בדיחה של שלט, הכול בשביל גיימיק שלא מעניין אף אחד אחרי 5 דקות של התלהבות.אולי השלט פרו יהיה יותר טוב? אין לי ציפיות גדולות אבל זה נשאר המוצא האחרון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יולי 2022, 23:31

Stick כתב:לא חושב שמלכתחילה המחיר שלהם בכלל בר השוואה... בכל מקרה, OLED זה משהו אחר. אני יכול להבטיח לך שאחרי שתחווה כמה זמן את השחורים האלה אתה תבין את ההבדל.
ספציפית לגיימינג זה פחות משמעותי (אולי במשחקים ספציפיים וסינימטיים מאוד, אבל בטח שלא בSF וכאלו), אבל זו טלוויזיה פשוט מצוינת לסרטים וסדרות, כשכמו שקיאו ציין הטרייד אוף שלה שונה מהטרייד אוף שהתרגלנו אליו במסכי הLCD שמיועדים לגיימינג מול אלו שלא.
להרבה פה בפורום יש OLED כלשהי, אני לא זוכר פה תלונות כלשהן. לא בגיימינג, ובטח שלא בשימושים האחרים של הטלווייזיה.

חחח נכנעתי, מביא את הC1 השבוע האמת, כולם אומרים לי שרק ככה אני אעריך את הפס5 באמת/את הדור החדש, אז יאללה נראה!
וברור שהוא חובה בשביל סרטים :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יולי 2022, 23:46

טוב, בואו לא נשכח שמיקרוסופט פעם השיקה קונסולה שבדיעבד הייתה רולטה, שלט זה בקטנה :).
אבל ברצינות זה לא באמת מקובל, גם לי נדפקו שניים כמו שכבר אמרתי. אחד ממש (סטיק שמאלי שעושה מה שבא לו, כלומר מצלמה עם מודעות חופשית ברוב המשחקים) והשני סתם מציק עם סטיק ימני שלפעמים לא מרגיש מדויק לכיוון שאני מזיז אותו. שניהם מה"דור" הראשוני והיותר דפוק כביכול, אבל עדיין...

אני כן מאוד אוהב את השלט הזה, ומדי פעם כשאני משחק בpc עם קונטרלר זה אפילו מורגש לרעה לחזור לשלטים מדורות קודמים, אבל זה באמת לא שווה את העובדה שהם נהרסים לכל מי שאני מכיר באופן עקבי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 יולי 2022, 07:22

כל האירוע הזה נשמע גרוע מאוד, לדעתי. חבל שזאת הרמה שמקבלים מי שקונים את אחד המכשירים הכי מבוקשים בסביבה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 יולי 2022, 09:13

לכל הפס5 הזה יש בכלל וויב של השקת פס3 גרועה. אוהב את סוני אבל זה רחוק מלהיות מה שהפס2 והפס4 ואת הפס1 אני בכלל לא יכול להזכיר.
נקווה שזה ילך וישתפר אבל אני פסימי רצח לגבי הקונסולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יולי 2022, 09:16

ווייב בצד ומציאות בצד - אם לא היה המחסור זו הייתה ההשקה הכי מוצלחת של קונסולה אי פעם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 114 אורחים