נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2024, 23:34

Hypno כתב:ואם ה'חתכים' האלה משמעם 2 מיליון פחות קונסולות - they'll take it.

4 מליון קונסולות פחות (אם הם יעמדו בתחזית), ותחזית של האטת מכירת חומרה ל-2024.

Fun fact, איבוד של 4 מליון קונסולות על פי הנתון האחרון שיש לנו הוא אבוד revenue של בין 4.8 מליארד ל-8.4 מליארד דולר. מדובר ב-revenue שהמחשב לא יפיק להם לאורך דור שלם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2024, 09:56

יש מצב שהתחזית שלהם לשנה הזו התחשבה בזה שצפויה לצאת SWITCH חדשה ואם זה לא קורה - אולי הפעם המכירות יהיו דווקא גבוהות מהתחזית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2024, 10:48

Laskin כתב:יש מצב שהתחזית שלהם לשנה הזו התחשבה בזה שצפויה לצאת SWITCH חדשה ואם זה לא קורה - אולי הפעם המכירות יהיו דווקא גבוהות מהתחזית.

הם אמרו שהם הורידו ציפית מכירות כי "הדור נכנס לשלב מאוחר יותר" שבו צפויות פחות מכירות. אם סוני צופה החלשות מכירות חומרה כבר השנה, זה אומר שהדעיכת מכירות של הקונסולה תתחיל 5 שנים לפני סוף חיי הקונסולה לעומת הפס4 שזה קרה לה 3 שנים לפני סוף הקונסולה. לא בריא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2024, 11:35

השאלה היא למה שזה יקרה באמת… כי זה לרוב לא קורה. ולכן אני מנחש שזה כן בגלל הסוויץ׳ 2. כמו כן זה בערך הזמן לירידה במחיר, ואם תצא פרו שאמור לעשות לפחות קצת דאבל דיפ ותהיה ירידת מחיר בסוף השנה אז בכלל לא מובן לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2024, 11:50

Laskin כתב:השאלה היא למה שזה יקרה באמת… כי זה לרוב לא קורה. ולכן אני מנחש שזה כן בגלל הסוויץ׳ 2. כמו כן זה בערך הזמן לירידה במחיר, ואם תצא פרו שאמור לעשות לפחות קצת דאבל דיפ ותהיה ירידת מחיר בסוף השנה אז בכלל לא מובן לי.

זה מאוד מוזר אם מדובר בסוויצ' 2. בשנת השיגור של הסוויצ' הפס4 הפציצה חבל על הזמן במכירות והסוויצ' כנראה הולכת להיות הקונסולה הכי מוכרת בהסטוריה. כלומר, סוני הייתה אומרת אם זאת הייתה הסוויצ' 2, אבל היא אמרה שהפס5 נכנסה לשלב בחיים שהמכירות חומרה ידרדרו משנה לשנה.

זה ממש לא ברור לי, הפס5 רק בת 3 והדור הזה הולך להיות 8 שנים במקום 7 שנים. הפס5 הייתה אמורה לעשות את השנתיים הכי טובות שלה ב-2024 ו-2025 אם מסתכלים על דורות קודמים כולל הפס4. אם הפס5 באמת תרד מ-20 מליון יחידות החל מ-2024 (ואני משער שזאת הכוונה כי הם מדברים על ירידה מ-21 מליון יחידות שזה הצפי הנוכחי עד סוף מרץ) ותמשיך לדרדר משם אז אני לא בטוח שהיא אי פעם תגיע למכירות של הפס4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2024, 12:41

לקונטקס, בשנה המקבילה ל-2024 (FY2017) הפס4 מכרה 19 מליון. אם השנה סוני מכרה 21 והם צופים ששנה הבאה הפס5 תמכור פחות מזה, נצטרך לחכות ולראות אם הם צופים מעל או מתחת ל-19 מליון. גם על הנתונים של 2023 אנחנו עדין לא סגורים, הרי השנה רק נגמרת עוד חודש וחצי ואולי סוני תעקוף את התחזית של ה-21, ואולי שוב לא תעמוד בה. אבל כך או כך ליעד של 25 הם לא יגיעו.

אחרי ש-2022 הייתה רצופה חוסרים, היית מצפה ש-2023 תהיה שנה פסיכית בטרוף. ועוד עם הכשל של אקסבוקס, הפורטים הרעים ל-PC והדעיכה של הסוויצ' בכלל היית מצפה התפוצצות טוטאלית. אז מאוד ברור למה סוני חשבה שהם ימכרו מספר פסיכי של 25 מליון, אבל בסופו של יום הביקוש לקונסולה לא נמצא איפה שסוני חשבה שהוא נמצא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2024, 11:19

HELLDIVERS 2 חצה את רף ה-400 אלף והוא ממוקם בטופ 25 של כל הזמנים בסטים, מבחינת כמות שחקנים ביממה... איכשהו - בדיוק מעל GTA V שהייתי בטוח שהוא בטופ 5, אבל כנראה שהאונליין עקבי לאורך שנים, חזק ורווחי - אבל לא בשיא של שחקנים בו זמנית. מה שגם אומר שהמדד הזה פחות מעניין, אבל אני בכל זאת מדבר על זה כי סוני מאוד חלשה באונליין בדרך כלל. מעניין כמה משחקים בו במקביל על הPS5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2024, 12:04

HD2 הוא בהחלט רעם בבקבוק, כל הכבוד להם. הוא נראה ממש מצויין, אני שוקל לקנות אותו במחשב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2024, 12:23

הוא נראה בהחלט כיף טהור שכזה, הוא גם רק 40$ כך שבכלל מגניב... אבל אני חושב שכן אמתין איתו (הפתעה!!!) עד שילטשו אותו יותר, עם דגש על השרתים.
הבנתי שעדיין מלא אנשים לא מסוגלים להכנס, כי הם לא היו ערוכים להצלחה שכזו או משהו שקרוב לזה...
ואולי גם לעוד "גזע" של אוייבים, בשביל עוד גיוון.
וכמובן שיהיה לי פחות משחקים לשחק... החודש אני ממשיך את סייברפאנק, ומתכוון להכנס חזק לFF7:R2, ואולי גם לPACIFIC DRIVE, נראה, עדיין חצוי לגביו (שיחקתי בדמו וחמוד, אבל לא מאה אחוז בטוח שבשבילי).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2024, 12:55

ובדיוק לזה התכוונתי קאז כשאמרתי שכשעושים תחזית חומרה, מהמרים על מליארדים. זה לא "אוי לא מכרנו 4 מליון יחידות פחות" (שבפני עצמן הן הפסד של 4-8 מליארד ב-revenue), זה גם עונש מהמשקיעים על זה שנכשלת לעמוד ביעדים, ובכלליות דאגה על החומרה שמאיטה.

אגב, אני לא אהיה מופתע אם המרג'נים הנמוכים של סוני קשורים בצורה ישירה להתפרעות GAAS של ג'ים ראיין. מדובר במשחקים יקרים בצורה בלתי רגילה ואם מפתחים מספר דו ספרתי שלהם במקביל כנראה שמוצאים סכומים פסיכים. HD2 היה הצלחה, אבל כמה כישלונות GAAS בפורטפוליו יכולים לגרום לתוצאה מאוד עגומה בפלייסטיישן. האסטרטגית GAAS היא הימור all or nothing, כשדברים כאלה נופלים זה קטסטרופה. הם יכולים להגיע למצב אבסורדי שבו הם מונופול שמחזיק בכל התעשיה בביצים ובו בזמן הם מפסידים כסף. וכמובן שכול להיות ש-7 משחקי GAAS יתפוצצו והם יהפכו לרווחיים בטרוף. כמו שאמרתי - all or nothing.
Laskin כתב:הוא נראה בהחלט כיף טהור שכזה, הוא גם רק 40$ כך שבכלל מגניב... אבל אני חושב שכן אמתין איתו (הפתעה!!!) עד שילטשו אותו יותר, עם דגש על השרתים.
הבנתי שעדיין מלא אנשים לא מסוגלים להכנס, כי הם לא היו ערוכים להצלחה שכזו או משהו שקרוב לזה...
ואולי גם לעוד "גזע" של אוייבים, בשביל עוד גיוון.
וכמובן שיהיה לי פחות משחקים לשחק... החודש אני ממשיך את סייברפאנק, ומתכוון להכנס חזק לFF7:R2, ואולי גם לPACIFIC DRIVE, נראה, עדיין חצוי לגביו (שיחקתי בדמו וחמוד, אבל לא מאה אחוז בטוח שבשבילי).

להבנתי בצורה אירונית דווקא בפלייסטיישן יש הרבה יותר בעיות חיבור, כך שאם תלך על גרסת המחשב כנראה שתהיה בסדר. אני הולך לקנות כנראה את גרסת המחשב השבוע.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 19 פברואר 2024, 20:31

רק שאם תקרא את הכתבה, הדאגה היא לא ממכירות החומרה.

But analysts, who already thought Sony’s PS5 target was too lofty, told CNBC a bigger issue for the Japanese tech giant is the company’s declining margins in its key gaming business.

שמתבטאת בתקציבים ענקיים וזמני פיתוח ארוכים למשחקים הסינמטיים של סוני.

ובדיוק בפגיעות הזו ג'ים ראיין ,וכנראה גם ממשיכו, באים לטפל כאשר הם מרחיבים את הפורטפוליו ונכנסים ל GAAS. הם צריכים משחקים זולים יותר שמסוגלים לייצר להם רווחים באופן שוטף. 'בוא נפתח משחק 7 שנים ונקווה שהוא לא יפספס במכירות' זה-זה ה all or nothing שאתה מדבר עליו.

והנה בא הלדייברס 2 והוא נותן את ההוכחה המושלמת למה חשוב שלסוני יהיה GAAS ולמה חשוב שהם יהיו על המחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2024, 20:49

Hypno כתב:רק שאם תקרא את הכתבה, הדאגה היא לא ממכירות החומרה.

But analysts, who already thought Sony’s PS5 target was too lofty, told CNBC a bigger issue for the Japanese tech giant is the company’s declining margins in its key gaming business.

שמתבטאת בתקציבים ענקיים וזמני פיתוח ארוכים למשחקים הסינמטיים של סוני.

ובדיוק בפגיעות הזו ג'ים ראיין ,וכנראה גם ממשיכו, באים לטפל כאשר הם מרחיבים את הפורטפוליו ונכנסים ל GAAS. הם צריכים משחקים זולים יותר שמסוגלים לייצר להם רווחים באופן שוטף. 'בוא נפתח משחק 7 שנים ונקווה שהוא לא יפספס במכירות' זה-זה ה all or nothing שאתה מדבר עליו.

והנה בא הלדייברס 2 והוא נותן את ההוכחה המושלמת למה חשוב שלסוני יהיה GAAS ולמה חשוב שהם יהיו על המחשב.

הדאגה היא גם מהחומרה וגם מהמרג׳ין, אשכרה תקרא את ההודעה שלי כי כתבתי ארוכות על המרג׳ין, יותר מאשר הכשל ביעדי החומרה. כל אחד ממשחקי הAAAA של סוני שמקבלים תקציבי ענק הצליח בגדול, הרוויח ומכר מליוני מכשיר פס5. משחק GAAS עולה מאות מליונים לפתח, סוני כרגע מפתחת יותר מ-10 במקביל. אם היא הייתה מתרכזת במשחקי AAAA שלה, ההוצאה שלה כיום הייתה נמוכה משמעותית והרווח היה גבוה משמעותית.

סוני לקחה הימור עם GAAS, המרג׳ין שלה כרגע נמוך ואם משחקי GAAS יתחילו להכשל היא תשלם על זה ביוקר. במקביל היצע הAAAA שלה נפגע מזה, ע״ע נוטידוג ושות׳. אם אתה חושב שכל משחק GAAS הוא helldivers - המשחק של ג׳ייד ריימונד אומר שלום.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 19 פברואר 2024, 22:27

לא. זה לא 'גם וגם'. על פי הכתבה ועל פי המראויינים בה זה בעיקר ה-margin. והמרואיין השני מציין מפורשות כסיבה את עלויות הפיתוח הגואות של משחקים כמו ספיידרמן.

בתקציב של ספיידרמן אפשר להשיק כמה משחקי GAAS.

כל משחק הוא הימור. סוני לקחו הימור עם ריטרנל ועם סאקבוי ועם דרבי דיסטרקשן. שלושת המשחקים מכרו רע, אבל אתה לא נוזף בסוני שנתנו צ'אנס לריטרנל ולא ביטלו אותו, נכון?
תודות לכך ששלושת המשחקים הנ"ל הם לא AAAA הכישלון שלהם לא הטביע חלקים מהחברה. מה שכן יקרה עם סוני 'תתרכז במשחקי AAAA' ואחד המשחקים ייפשל במכירות.
אז סוני באמת תשלם ביוקר.

אם אתה היית מקבל החלטות אז סוני לא הייתה עושה רימייק TLOU ורימאסטר ל TLOU2 והיית מונע ממנה את הרווחים הנקיים שהמשחקים האלה מניבים והיותם מהמשחקים המוכרים ביותר בחודש השקתם.

היצע משחקי AAAA בכל מקרה היה נפגע בדור הזה עקב זמני פיתוח ארוכים יותר.

מה המשחק של ג'ייד רייימונד אומר? למי 'כפת. נראה מה יעשה.
כמו שלא צפית מ PALWORLD, כמו שלא צפית מהלדרייברס. כמו שלא צפית מ among us. ובדוגמה הפוכה כמו שלא צפית שג'אסטיס ליג יהיה כישלון בסדר הגודל שהוא מתגלה. כמו שלא צפית מרדפול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2024, 22:58

Hypno כתב:לא. זה לא 'גם וגם'. על פי הכתבה ועל פי המראויינים בה זה בעיקר ה-margin. והמרואיין השני מציין מפורשות כסיבה את עלויות הפיתוח הגואות של משחקים כמו ספיידרמן.

בתקציב של ספיידרמן אפשר להשיק כמה משחקי GAAS.

כל משחק הוא הימור. סוני לקחו הימור עם ריטרנל ועם סאקבוי ועם דרבי דיסטרקשן. שלושת המשחקים מכרו רע, אבל אתה לא נוזף בסוני שנתנו צ'אנס לריטרנל ולא ביטלו אותו, נכון?
תודות לכך ששלושת המשחקים הנ"ל הם לא AAAA הכישלון שלהם לא הטביע חלקים מהחברה. מה שכן יקרה עם סוני 'תתרכז במשחקי AAAA' ואחד המשחקים ייפשל במכירות.
אז סוני באמת תשלם ביוקר.

אם אתה היית מקבל החלטות אז סוני לא הייתה עושה רימייק TLOU ורימאסטר ל TLOU2 והיית מונע ממנה את הרווחים הנקיים שהמשחקים האלה מניבים והיותם מהמשחקים המוכרים ביותר בחודש השקתם.

היצע משחקי AAAA בכל מקרה היה נפגע בדור הזה עקב זמני פיתוח ארוכים יותר.

מה המשחק של ג'ייד רייימונד אומר? למי 'כפת. נראה מה יעשה.
כמו שלא צפית מ PALWORLD, כמו שלא צפית מהלדרייברס. כמו שלא צפית מ among us. ובדוגמה הפוכה כמו שלא צפית שג'אסטיס ליג יהיה כישלון בסדר הגודל שהוא מתגלה. כמו שלא צפית מרדפול.

המניה נפלה בגלל הפספוס בתחזיות חומרה ובגלל המרג׳ן הנמוך. מרג׳ן נמוך היה גם ברבעון הקודם אגב, ואז לא נמחקו 10 מליארד דולר.

The PS5 sales forecast was revised down by 4 million units, from 25 million to 21 million units, for Sony's fiscal year ending March 2024. The revised forecast unsurprisingly triggered a decline in Sony's stock price.

למקרה שלא שמת לב, סוני עושה ניסויים במשחקים קטנים שציינת ש״נכשלו״ ובמשחקי 200 מליון שלהם יש להם כרגע 100% הצלחה. זה לא GAAS, אתה עיוור לתעשיה. GAAS משמיד חברות. או שהמשחק מצליח וכל מה שהן עושות זה GAAS כי זה מכניס כסף, או שהוא ממוטט את החברה. משחקי הAAA הם הלחם והחמאה של סוני, בלעדייהם פלייסטיישן מתרסקת. משחקי GAAS הם פרד revenue, או שהם מכניסים כסף טוב או שהם הופכים לפיגוע כלכלי וסגירה של צוותים. feast or famine. אתה גם לא יכול להתעלם איך GAAS בזבז לנוטידוג מליונים, שרף להם אינסוף שעות אדם וכמעט בלע את כל החברה. דוגמה חיה רק מלפני כמה חודשים.

אני מעולם לא טענתי שאני יודע לחזות הצלחה של משחק GAAS. אף אחד לא יודע, זה בדיוק הקטע. זה הימור אדיר שאו מזניק את החברה (ודוגרי הורס אותה) או ממוטט אותה. ולנו כגיימרים בפורום גיימינג 99% מהם מעניינים לנו את התחת ולכן זה כיוון מאוד מדאיג לסוני. או שהGAAS יתפוצץ ומשחקי ה-AAA שלהם יגוועו, או שGAAS יכשל והם יקבלו מכה פיננסית קשה שאנחנו לא יודעים מה תהיה התוצאה שלה.

ספציפית המשחק של ריימונד מעורר בחילה, כל מה שרע בתעשיה, אבל מי יודע אולי הוא יהיה הצלחה מסחררת.

ובנוגע לרימאסטרים, אין לי בעיה עם רימאסטרים. יש לי בעיה כשמבזבזים את הכוח אדם של נוטידוג על רימאסטרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 פברואר 2024, 07:44

רגע, הראו כבר את המשחק של ג׳ייד ריימונד?
זכור לי רק טריילר CG

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2024, 10:50

Laskin כתב:רגע, הראו כבר את המשחק של ג׳ייד ריימונד?
זכור לי רק טריילר CG

אני מדבר על הטריילר CGI. זה היה הדבר הכי יוביסופט בלינג בלינג גנגסטר דור Z שראיתי בחיים שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 פברואר 2024, 10:55

אה כן. אבל לא אכפת לי מהטריילרים האלה, לא אשפוט לפי זה, מבחינתי עוד לא הראו אותו :)
(ולמען הסר ספק - בינתיים הוא לא מעניין אותי בשיט, אבל זה גם לפני הטריילר CG...)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2024, 11:00

Laskin כתב:אה כן. אבל לא אכפת לי מהטריילרים האלה, לא אשפוט לפי זה, מבחינתי עוד לא הראו אותו :)
(ולמען הסר ספק - בינתיים הוא לא מעניין אותי בשיט, אבל זה גם לפני הטריילר CG...)

חוץ מזה שהטריילר גרם לזה להראות איום ונורא, הטקסט של הלוגו מכיל סימן דולר והמשפט השיווקי שלהם הוא "your chance to rob the rich and rebalance the scales". שום דבר טוב לא יכול לצאת מדבר כזה :!:

אגב, לגבי המשחק עצמו, אני די בטוח שזה פשוט payday רק שיש יותר מקבוצה אחת שמנסה לבצע את השוד בו בזמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 פברואר 2024, 11:08

כן אני גם לא עוצר את הנשימה שלי... אבל עדיין אמתין לתגובות כמו "עושה לי בחילה" עד שאראה את הקקי שלה

אגב קקי - מי שרוצה לחרבן לעצמו קצת את וולברין - יש פה סוג-של טריילר מבילד מוקדם.
לא הבנתי אם רשמי שלהם או משהו שערכו מקטעים שדלפו, אבל נראה לי שזה יותר משהו פנימי שהם עשו.
https://mp1st.com/news/marvels-wolverin ... f-stabbing
אני צפיתי, בחטף ובלי סאונד. נראה ככה ככה, מן הסתם, אבל יכול להיות שהתוצר הסופי יהיה הרבה יותר טוב :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2024, 14:02

Laskin כתב:כן אני גם לא עוצר את הנשימה שלי... אבל עדיין אמתין לתגובות כמו "עושה לי בחילה" עד שאראה את הקקי שלה

אגב קקי - מי שרוצה לחרבן לעצמו קצת את וולברין - יש פה סוג-של טריילר מבילד מוקדם.
לא הבנתי אם רשמי שלהם או משהו שערכו מקטעים שדלפו, אבל נראה לי שזה יותר משהו פנימי שהם עשו.
https://mp1st.com/news/marvels-wolverin ... f-stabbing
אני צפיתי, בחטף ובלי סאונד. נראה ככה ככה, מן הסתם, אבל יכול להיות שהתוצר הסופי יהיה הרבה יותר טוב :/

הקומבו של כל מה שהיה בטריילר ("rob the rich", פונט עם $, אוירת GEN Z חזקה וכו') עשה לי אנטי מאוד גדול למשחק הזה. יכול להיות שהוא יצא מדהים, אבל כרגע לפחות מבחינתי הטריילר הזה עשה רק רע. אם אני זוכר את התגובה אונליין אחרי המסיבה של סוני שנה שעברה ההרגשה הייתה די אונברסלית אבל אולי זה רק אני. בכל מקרה, נחכה ונראה אבל אין לי ציפיות גדולות.

ובנוגע לוולברין, זאת דליפה מבערך 3 שנים לשיגור של המשחק, אין לזה באמת משמעות. ראית את הדליפה של GTA6 לעומת איך שנראה הטריילר? יש הבדל דורי בין השניים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 פברואר 2024, 14:24

קשה לי לדמיין את אינסומניאק בונים סביב המשחק מערכת קרב שתהיה טובה מספיק בשביל לסחוב אותו, ולפי איך שהמשחק נראה מהדליפות (מבחינה מבנית במבט מלמעלה, לא על המכניקות עצמן שכרגע בפיתוח), הוא יהיה חייב את זה. אז כן, לא כל מערכת קרב חייבת להיות מורכבת כמו ניהו או מהודקת כמו סקירו, וברור שזו הפקת AAA של סוני בעלות אסטרונומית שתהנה מהמון איכויות מסביב כתוצאה מזה, אבל לא יודע...
המערכות ה"סבביות" של אינסומניאק לא גורמות לי לצפות ממשחק הארד קור אקשן להיות מוצלח יותר ממשחק כמו ספיידרמן, שלפחות בראש שלי, נותן יותר חופש להתמקד במסביב מאשר משחק כמו וולברין.
אבל כמובן שהוא ימכור בצורה היסטרית. ואם היה לי איזשהו רגש לIP של אקסמן אני מניח שהייתי מצפה לו ככה או ככה, אבל סתם כמשחק אקשן כמו שהוא נראה אין לי צפיות גבוהות במיוחד. נחכה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2024, 18:24

HI-FI RUSH יוצא לפלייסטיישן ב-19 למרץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2024, 20:23

SoT מגיע לפלייסטיישן ב-30 לאפריל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2024, 22:43

כשפיל ספנסר אמר שהוא לא יכריז איזה משחקים הם הארבעה האלה - חשבתי שיכריזו עליהם בדרך מקורית ו/או שזה יקרה עוד כמה חודשים טובים… לא ככה, ולא אחרי 5 ימים. איזה הזוי. היו יכולים כבר להכריז באותה הזדמנות שהם קישקשו שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2024, 01:22

בסדר, הוא גם אמר שאינדיאנה ג׳ונס וסטארפילד לא מגיעים לפלייסטיישן ואחרי שעתיים התפרסם ראיון איתו בverge שבו הוא בייסיקלי אמר שהם כן יגיעו, פשוט לא כרגע.

אקסבוקס חברה חסרת אסטרטגיה, כשהם אומרים משהו אף אחד כבר לא מאמין להם. זה די ברור שכל המשחקים של אקסבוקס הולכים להגיע לפלייסטיישן. נראה לי שספנסר רוצה למות. הוא לא מסיים שם את השנה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 107 אורחים