נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 02:32

DrKeo כתב:אגב, אולי RE8 בלעדי לדור הבא, אבל הוא בקושי נראה יותר טוב מ-RE7, לפחות מהזיכרון שלי. אני גם די בטוח שזאת הפעם הראשונה שמשחקים באותה דמות בשני משחקי RE ברצף, שוב משחקים את אית'ן מ-RE7.

טוב ברור שיש לו שורשים די חזקים בדור הקודם גם אם החליטו בסוף לבטל את הגרסה הזאת.

דווקא הטריילר נראה לי כמו קפיצת מדרגה לא רעה מהקודם.

פייג', כנראה שהקונסולה באמת גדולה אבל גם לי קשה להאמין שעד כדי כך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 02:53

אני חושב שמחלקת ה-PR של סוני ומיקרוסופט עושות תחרות מי יותר גרועה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 02:57

תמונות של ראצ'ט:

תמונה
תמונה
תמונה

נראה קצת שעברו שיפוץ ונראה גם שנלקחו מסרטוני מעבר ולא גיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 03:18

לצורך השוואה:

PS4:
תמונה

PS5:
תמונה

ואני חשבתי בזמנו שגרסת הפס4 נראית מדהים, זה נראה כמו CGI לעומתה, כאילו ליטרלי נראה כאילו זה נלקח מה CGI של הסרט (הבינוני) בהשוואה, למרות שההשוואה המעניינת תהיה גיימפליי מול גיימפליי אבל גם פה רואים הפרש גדול מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 03:22

ההבדל ש-RT עושה למתכות, קלאנק נראה פשוט אדיר. הפרש של יום ולילה בין השיידר של קלאנק לבין איך שהוא נראה עם RT, החומר המתכתי פשוט נראה נכון. מאז שראיתי מכתות בקונטרול לא יכלתי לחזור לאחור ועכשיו יש את זה בפאקינג משחק קונסולה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 03:30

אני חושב שבעיקר התאורה עשתה פה קפיצת מדרגה עצומה, נראית CGI בהשוואה לתאורה של המשחק הקודם.

אבל כמובן שגם איכות החומרים נראית טובה יותר משמעותית.

HORIZON:

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

בהנחה שזו אינדיקצייה לגיימפליי זה לדעתי כבר אוכל את הדמו של אנריל 5 לארוחת בוקר, לא יודע אם טכנית אבל בטוח כחבילה כוללת זה נראה הרבה יותר יפה ומרשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 03:40

כן, הורייזן וראטצ'ט נראים נהדר גרפית. GT7 פחות, הוא מלא ב-POP-IN. לא הבטיחו לנו שה-SSD יעלים את הPOP-IN?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 03:49

GT7 ממש אכזבה גדולה וויזואלית, ראיתי את הטריילר ב 4K וזה אשכרה יוצר רושם רע יותר מאשר בסטרים שם לפחות השלמת קצת מהדימיון:

אני ממש מקווה שזה פשוט GT7 שנראה מעפן כי הם סתם לקחו את ספורט והוסיפו כמה אפקטים מאשר מצב שהגענו ל DIMINISHING RETURNS במשחקי מירוצים או משהו.

המשחק יוצר עוד יחסית התלהבות בקרב הפאנבייס אבל לא בגלל האספקטים הטכניים אלא בגלל כל החלק בטריילר שרואים את המפה ואת כל האפשרויות והעובדה שיש קמפיין מלא ומושקע.

בקיצור פוליפוני מצאו אחלה דרך לעורר התלהבות: מוציאים במשך דור שלם משחק אחד של GT משונמך רצח מבחינת תוכן ומבאסים את הקהל ואז כשמחזירים דור אחרי את המותג עם רמת תוכן של משחק GT אמיתי ומלא אז מקבלים הייפ ואמונה שהסדרה חוזרת לגדולתה גם אם טכנית זה נראה דור קודם עם כמה אפקטים.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 03:57

מעניין אותי מה הולך להיות בפורצה 8 שעובדים עליו יותר זמן מאשר כל פורצה אי פעם. בסוף הוא יהיה מאכזב כמו GT7. אגב, בטריילר 4K היה אפשר לראות שהרזולוציה של ההשתקפות היא נמוכה משמעותית מ-4K, משהו כמו 1080p. אבל זה צפוי, משחק 60FPS על קונסולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 04:14

אגב, אחרי חודשים של חפירה על טמפסט והסאונד של הפס5, מישהו פה שם לב למשהו שונה בסאונד? שמעתי את כל התצוגה בווליום גבוה עם אוזניות איכותיות ושום דבר, נשמע לי כמו כל משחק סטנדרטי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2020, 06:06

תכלס להגיד? הורייזן נראה מעולה גרפית, אבל לא מעניין אותי לשחק בו אחרי הראשון :). כל השאר היה די מאכזב ואני שמח שלא נשארתי ער בשביל זה (ראצ'ט ממש נראה מגניב וכיפי בקטע של משחק להעביר את הזמן).
Ghostwire Tokyo עם טריילר שגם כמעט גרם לי לאפליפסיה, וגם נראה פשוט נורא.

Little Devil Inside נראה כמו זלדה סטייל כזה שאפשר לעשות על הסוויצ'.

DeathLoop נראה לא רע, אבל אני לא יודע מה בו ''הדור הבא''. הוא נראה יפה גרפית והכל, אבל לגמרי היה אפשר לעשות אותו על הקונסולות הנוכחיות, לדעתי.

פרוג'קט את'יה - כן... נתראה ב2025, אם בכלל :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 יוני 2020, 07:20

טוב, צפיתי :) דילגתי על קשקושים ומאות הטרנזיציות באמצע. סך הכל תצוגה סבבה, לא משהו שיגרום לי לקנות פס5 בהשקה אבל היו כמה דברים טובים. מצד א התלהבתי רק מראצ'ט, כך שתצוגת תכלית מבחינתי זו לא היתה.

לגבי העיצוב, אני מת על עיצובים עתידניים סטייל הפס3 השקה שלא משתלבים עם כלום בסלון, אבל לא יודע, בינתיים לא הכי מתחבר לעיצוב הזה.

מעולה שיש גרסה דיגיטלית, אני אלך עליה בלי לחשוב פעמיים, רק הסוויץ' משתלמת כשזה מגיע למשחקים פיזיים. אם תהיה גרסה דיגיטלית ל-XSX לעומת זאת אאלץ לוותר עליה בשביל ה-BC :(

טוב, ועכשיו למשחקים:

GT - נראה... אותו הדבר?
ראצ'ט - המשחק הכי טוב בתצוגה, וכרגע זה שהכי מושך אותי לקונסולה. אבל כמו שציינו כאן, לא ראיתי איזה שדרוג מטורף מגרסת הפס4 מבחינת גיימפליי או גרפיקה (אם כי צפיתי בטריילר הזה ברזולוציה של 2006...). ועדיין, נראה כיף טהור.
את'יה - מוקדם לדעת, אבל יש פוטנציאל.
ספיידי - מרגיש כמו DLC לספיידי פס4, אבל אחלה כותר השקה.
alley cat 2077 - לא התחברתי לארטסטייל, אבל נחכה לראות משהו מוחשי.
Returnal - גרפית מאוד לא מרשים. בכלל די meh. מה נסגר עם הטרנד הזה של לופים בשנה האחרונה?
סאקבוי נראה נחמד.
המשחק של לוסיד (טוויסטד מטאל+MNC) לא נראה משהו.
Kena בהחלט נראה די מגניב ומרשים גרפית, וייבים של Rare.
Goodbye Volcano High - רק קשקשת בינתיים. ל-Solar Ash יש קצת פוטנציאל.
אודוורלד החדש נראה חמוד.
Ghostwire פושר מאוד.
גאדפול מרדים.
לא ראינו משהו אמיתי מהיטמן, אבל הוא בטוח יהיה מצוין.
הספינאוף של אסטרובוט נראה חביב.
Little Devil Inside - טריילר ערוך היטב, מחכה לראות קצת גיימפליי.
2K - נראה רע גרפית.
Bugsnax - איזה כיף שצפיתי באיחור ויכולתי לדלג!
דימונס סולס - נראה מרשים, כיף למתעניינים.
המשחק של ארקיין לא מעיף ראשים אבל הגיימפליי נראה די מהנה. חבל שאין לי כח לרוגלייקים.
רזי נראה מגניב סך הכל.
פרגמטה - מה נסגר עם השיער של הילדה? הדבר הזה יגיע עוד שנתיים?
הורייזן מרשים גרפית, אבל זה הורייזן. קשה יהיה להעריך אם הוא אשכרה יהיה engaging הפעם עד לביקורות. ולעזאזל אלוי, אפשר גם לשתוק לפעמים. היא בטח גם מקריינת את עצמה מכינה קפה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2020, 08:00

1 התצוגה לדעתי היתה מאוד מאכזבת

2 אני כניראה יקנה ps5 בהשקה עם המחיר לא יהיה מוגזם

זאת פשוט תיהיה הקונסולת מולטיפלטפורם שלי בהתחלה
עד קנית מחשב חדש ואולי בעתיד גם xsx
זה בעצם יחליף לי את הxbo-x
כפלטפורמת מולטיפלטפורם הראשית שלי כרגע

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2020, 09:07

bling כתב:קאז - היו שם אחלה של משחקים, לא יודע מה אתה רוצה, תעבור על הליינאפ והטריילרים, ברור שרובם לא מרשימים בקטע של הדור הבא (וזו האכזבה העיקרית) אבל מבחינת איכות נראה שיש שם לא מעט משחקים טובים ואיכותיים.

לא מעט משחקים טובים ואיכותיים - שאינם בלעדיים לפס5 ואינם מבית סוני.

באת לראות משחקי צד ג' בתצוגה של סוני שתוארה כ'עתיד הגיימינג'? באת לראות 99% טריילרים לעומת הדגמות בשריות? באת לראות משחקים שלא מצדיקים את הייפ של סוני על האמונה בדורות ומשחקים שאפשר לעשות רק כבלעדיים לדור הבא? באמת לראות תצוגה מהוקצעת, סיבה שבגללה סוני איחרו במועדי החשיפה?

ממשחקים של סוני:
-משחק שהוא צפוי וידוע שבדרך כמו HZD2 ומסיים את התצוגה - פשוט חייבים לעשות הדגמה רצינית, ולא עוד טריילר.
- בשביל רימייק שהוא הסודי הכי לא שמור אבר חייבים יותר מלשים טריילר CGI.
- משחק מירוצים זה משחק מירוצים. לא היה להם איזה פיצ'ר גיימפלי להדגים.
- ספיידרמן - אנשים עדיין מנסים להבין מה זה ומה היקף המשחק. ההדגמה לבטח לא סיפקה תשובות.
- R&C - זה סוג ההדגמה שאני מצפה מתצוגה. טריילר. קטעי משחקיות. גם המשחק היחיד שמנסה להמחיש מה הכח של המערכת יכול לספק שהוא לא יותר פירוט ויופי.
- המשחק הבלעדי של הומסקוור. נו טוב.

אחת התצוגות הכי מעפאנות אבר לאור התזמון וההייפ ואחרי שמיקרוסופט פישלו ונתנו לסוני שער פתוח.

למה לקנות פס5 השנה? מה יש לשחק שם? משחק ספיידרמן כלשהו? אז אדרבא ואדרבא תראו הדגמה רצינית מהמשחק הבלעדי היחיד בעל שם שיש לכם ל2020..
GODFALL? אז תראו משהו יותר רציני ממנו. סוני צריכים לקנות בלעדיות זמנית למשחק AAA של בת'סדה כדי שיהיה להם משהו בליין-אפ ב 2020 שלא על XBOX.

פותחים עם רימאסטר של פס5 - לא הגיוני אחרי זה שזו ההזדמנות לדבר על BC? שלמי שיש את GTA V על הפס4 יוכל לשחק בו על ה PS5? ושהרימאסטר הזה זה משהו שנפרד שיהיה כך וכך? ולא שנצטרך אחרי התצוגה לנבור בהודעות PR לתקשורת?

למה לא מסוגלים לשים פס מידע מתחת לטריילרים עם כמה עובדות ופיצ'רים של המשחקים שהוצגו?

איך למען השם בתצוגה הראשונה והגדולה של הקונסולה והשלט החדש שלה - לא מדגימים את יכולות השלט? מה זה הטמטום הזה? הדגמת גיימפלי של הורייזון זועקת לשמיים שתראה את ה adaptive triggers בפעולה ואת הכיוון בג'יירו. עוברים באופן לקוני על הפיצ'רים של השלט אבל שום הדגמה תכלס?

אילוצי העבודה מהבית לא מהווים תירוץ לפרומיל. סוני ומיקרוסופט נופלים על הפנים עם ההדגמות שלהם ושכחו איך להעביר מידע. שכחו לדבר. שכחו לפרט. שכחו להדגים. הכל טריילרים חתוכים ברצף. אחר כך לך תחפש פרטים בהודעות טקסט לתקשורת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2020, 09:32

הן לא ״שכחו״, זו פשוט לא הייתה התצוגה הזאת, שבה מדברים ומסבירים ומדגימים... למיקרוסופט תהיה כזו באוגוסט, לסוני אני מתאר לעצמי שתהיה כזו גם כן לא עוד הרבה זמן.

אגב, לגבי ספיידרמן - אני אישית לא אתפלא אם הוא קרוס ג׳ן, כי היה כתוב שם Captured on PS5, זה בעיניי פותח דלת לגירסת פס4

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2020, 10:56

אוקיי חבר'ה אני לא ממש פעיל כאן אבל רציתי לשתף את הרשמים שלי
(בלינג מה נשמע אחי :)

לא התרשמתי מהעיצוב של הפס5 אני חושב שהיא די מכוערת אבל מה נגיד נראה שהם הלכו על קונסולה מכוערת ושקטה מאשר אלגנטית ורועשת ואם זה ככה אני לגמרי בעד העיצוב.

בעיקרון לא עפתי על שום משחק כולם כולל הוריזון מרגישים כמו משחקי פס4. אז כן יש את המעברים החלקים האלה בr&c ונראה שיש יותר יריות ופיצוצים על המסך בכל רגע נתון אבל כל היתר נראים דברים שהמפתחים יכלו לעשות על הפס4 אחרי כל הזמן הזה.

הוריזון 2 נראה מטורף זה נכון אבל כמו שאמרו אנחנו לא יודעים כלום על איך הוא יראה באמת והוא נראה דומה מדי לקודם.

הסדרה הזאת עדיין נראת כמו הfar cry של סוני וכן ציפיתי שהפס5 תביא איתה שידרוגים להוריזון 2 שאני אגיד את זה אי אפשר לעשות על הפס5.

דימון סולס נראה טוב מאוד אבל גם הוא לא כזה קפיצה שזוכרים מאיזה דור הוא הגיע

ובכללי נמאס איך שסוני נשענת על משחקי הסולס בשביל הייפ כאילו זה משהו שובר קופות.

בוא נגיד ככה אם הפס4 היה קפיצה מטורפת בליטוש ובזהות של הips של סוני. עם הפס5 סוני כרגע עושה ps4.5 וזה לא מרשים.

תוסיפו לכל זה אפשרות לtlou3 עוד לפני ששיחקנו בשני ויש הרגשה שסוני לא זזה מאזור הנוחות שלה.

מקווה ששנה הבאה נראה משחק של סנטה מוניקה /פפ16 /סטריט פייטר 6 ואדבר אחרת

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 11:30

Kazz כתב:
bling כתב:קאז - היו שם אחלה של משחקים, לא יודע מה אתה רוצה, תעבור על הליינאפ והטריילרים, ברור שרובם לא מרשימים בקטע של הדור הבא (וזו האכזבה העיקרית) אבל מבחינת איכות נראה שיש שם לא מעט משחקים טובים ואיכותיים.

באת לראות משחקי צד ג' בתצוגה של סוני שתוארה כ'עתיד הגיימינג'? באת לראות 99% טריילרים לעומת הדגמות בשריות? באת לראות משחקים שלא מצדיקים את הייפ של סוני על האמונה בדורות ומשחקים שאפשר לעשות רק כבלעדיים לדור הבא? באמת לראות תצוגה מהוקצעת, סיבה שבגללה סוני איחרו במועדי החשיפה?

ממשחקים של סוני:
-משחק שהוא צפוי וידוע שבדרך כמו HZD2 ומסיים את התצוגה - פשוט חייבים לעשות הדגמה רצינית, ולא עוד טריילר.
- ספיידרמן - אנשים עדיין מנסים להבין מה זה ומה היקף המשחק. ההדגמה לבטח לא סיפקה תשובות.
- R&C - זה סוג ההדגמה שאני מצפה מתצוגה. טריילר. קטעי משחקיות. גם המשחק היחיד שמנסה להמחיש מה הכח של המערכת יכול לספק שהוא לא יותר פירוט ויופי.

אחת התצוגות הכי מעפאנות אבר לאור התזמון וההייפ ואחרי שמיקרוסופט פישלו ונתנו לסוני שער פתוח.

למה לקנות פס5 השנה? מה יש לשחק שם? משחק ספיידרמן כלשהו? אז אדרבא ואדרבא תראו הדגמה רצינית מהמשחק הבלעדי היחיד בעל שם שיש לכם ל2020..
GODFALL? אז תראו משהו יותר רציני ממנו. סוני צריכים לקנות בלעדיות זמנית למשחק AAA של בת'סדה כדי שיהיה להם משהו בליין-אפ ב 2020 שלא על XBOX.

פותחים עם רימאסטר של פס5 - לא הגיוני אחרי זה שזו ההזדמנות לדבר על BC? שלמי שיש את GTA V על הפס4 יוכל לשחק בו על ה PS5? ושהרימאסטר הזה זה משהו שנפרד שיהיה כך וכך? ולא שנצטרך אחרי התצוגה לנבור בהודעות PR לתקשורת?

למה לא מסוגלים לשים פס מידע מתחת לטריילרים עם כמה עובדות ופיצ'רים של המשחקים שהוצגו?

איך למען השם בתצוגה הראשונה והגדולה של הקונסולה והשלט החדש שלה - לא מדגימים את יכולות השלט? מה זה הטמטום הזה? הדגמת גיימפלי של הורייזון זועקת לשמיים שתראה את ה adaptive triggers בפעולה ואת הכיוון בג'יירו. עוברים באופן לקוני על הפיצ'רים של השלט אבל שום הדגמה תכלס?

אילוצי העבודה מהבית לא מהווים תירוץ לפרומיל. סוני ומיקרוסופט נופלים על הפנים עם ההדגמות שלהם ושכחו איך להעביר מידע. שכחו לדבר. שכחו לפרט. שכחו להדגים. הכל טריילרים חתוכים ברצף. אחר כך לך תחפש פרטים בהודעות טקסט לתקשורת.

שמע. אני מסכים עם כל מה שכתבת פה. באמת בחיים לא הסכמתי איתך יותר :D

במיוחד עם מה שאמרת על אופי הפרזנטצייה המזעזע הזה שמייקרוסופט המציאה שבתמצית אני מתאר אותו כפרזנטציית "GAMES GAMES GAMES!!!" בלי שום עומק, בנייה של דברים, ויצירת הייפ חלילה כדי לא לבזבז את הזמן בדיבורים כשאפשר להראות לכם עוד משחק אינדי סוג ג'!!

וגם עם זה שהם היו חייבים לספק פרזנטציית גיימפליי דור הבא לפחות אחת של לפוצץ ראשים, הורייזון 2 היה חייב לקבל גיימפליי מלא סטייל קילזון ב 2013, הם ממש פישלו פה קשות.

מה שכן בקשר לרימייק של סולס, הוא אומנם נפתח בכמה שוטים שנראים CGI אבל בהמשך עבר ל INGAME די מכוער ביחס לאיך שהוא באמת נראה (הרבה יותר טוב) אז בכלל זה הזייה כל הקטע הזה.

אבל כן מסכים איתך.

זה לא סותר אבל את זה שהליינאפ עצמו טוב, לא אמרתי או טענתי לליינאפ בלעדיים מדהים, או הליינאפ דור הבא של סוני או שבכלל היתה פה תצוגה מרשימה, רק אמרתי שאם זה סתם היה מופע E3 כללי כזה בלי כל המשקל הזה של דור חדש ו"העתיד של הגיימינג" ואפילו בלי שיוך לפלטפורמה אלא סתם מופע משחקים עתידיים שכזה אז זה היה אחלה של מסיבת E3, זה הכל.

לצערי זה ממש לא מה שבאנו לראות ולכן אני מסכים עם הטון ששולט בנושא שזו לא היתה תצוגה טובה. בטח לא לסוני עצמה. אני ממש מופתע ומאוכזב מזה, כי ממייקרוסופט ממילא לא ציפינו להרבה בנושא אבל איך סוני מנפיקה תצוגה כזו אני לא יודע.

glass man כתב:אוקיי חבר'ה אני לא ממש פעיל כאן אבל רציתי לשתף את הרשמים שלי

לא התרשמתי מהעיצוב של הפס5 אני חושב שהיא די מכוערת אבל מה נגיד נראה שהם הלכו על קונסולה מכוערת ושקטה מאשר אלגנטית ורועשת ואם זה ככה אני לגמרי בעד העיצוב.

בעיקרון לא עפתי על שום משחק כולם כולל הוריזון מרגישים כמו משחקי פס4. אז כן יש את המעברים החלקים האלה בr&c ונראה שיש יותר יריות ופיצוצים על המסך בכל רגע נתון אבל כל היתר נראים דברים שהמפתחים יכלו לעשות על הפס4 אחרי כל הזמן הזה.

הוריזון 2 נראה מטורף זה נכון אבל כמו שאמרו אנחנו לא יודעים כלום על איך הוא יראה באמת והוא נראה דומה מדי לקודם.

הסדרה הזאת עדיין נראת כמו הfar cry של סוני וכן ציפיתי שהפס5 תביא איתה שידרוגים להוריזון 2 שאני אגיד את זה אי אפשר לעשות על הפס5.

בוא נגיד ככה אם הפס4 היה קפיצה מטורפת בליטוש ובזהות של הips של סוני. עם הפס5 סוני כרגע עושה ps4.5 וזה לא מרשים.

תוסיפו לכל זה אפשרות לtlou3 עוד לפני ששיחקנו בשני ויש הרגשה שסוני לא זזה מאזור הנוחות שלה.

חבל שאתה לא פעיל פה יותר ;)

אני מסכים עם רוב מה שאמרת (חוץ מעיצוב הפס5 שנראה דווקא טוב לדעתי), למרות שמבחינה וויזואלית אני חושב שאם תראה את ההשוואה שפרסמתי כן רואים הבדל של דור בין ראצ'ט של הפס4 לפס5 אבל אני יכול להבין למה מישהו שהוא לא גיימר כבד או זונת גראפיקה יטען שזה לא ביג דיל ו DIMINISHING RETURNS וכאלה.

ראית את התמונות של סולס? לטעמי נראות ממש טוב, מרגיש לי כמו קונספט ארט. אבל כן גם הרימייק של SOTC בתכלס היה נראה ממש טוב. זה באמת קשה להתחרות עם הדור הנוכחי בקטע של להציג קפיצה גראפית שישר תפוצץ ראשים לכולם, כבר אמרתי שמשחקים היום הגיעו לסטטוס של נראים "טוב מספיק" עבור הרוב הגדול של האנשים ולכן יש לסוני ומייקרוסופט אתגר לא קטן בלמשוך את הקהל בעזרת טכנולוגייה חזקה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 11:53

רגע,רגע.. מה?

לפחות לפי המאמר עצמו,זה לא ברור אם זה באמת רימאסטר למשחק הראשון או שהוא פשוט מתנסח בצורה ממש מבלבלת,צריך הבהרות.
עריכה: טוב,קראתי את זה שוב,הוא לא מדבר על רימאסטר של הראשון,אבל הכותרת של האתר הזה קליק בייטית בצורה דוחה והצליחה לבלבל אותי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2020, 12:18

Glass man לא הבנתי, איך סטריט פייטר יכול לשנות את דעתך? מה כבר יכול להיות ״דור הבא״במשחק מכות, מלבד גרפיקה יפה יותר ובלי זמני טעינה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 12:26

לאסקין הוא חובב כבד של סטריט פייטר ומשחקי מכות. זה ישכנע אותו בקטע שאם זה סטריט פייטר טוב ומרשים אז כשחקן כבד של הסדרה הוא יקנה כי הוא חייב.

מה יכול להיות דור הבא שם? שאלה טובה, זה ז'אנר שרק השחקנים הכבדים יכולים להעריך איפה קפיצת המדרגה ביחס לקודמים, בעיקר בקטע של גיימפליי אבל גם הם אוהבים גראפיקה טובה ויפה כמו כל אחד אחר ואם עכשיו הם יראו איזה RYU שנראה כמו דמות של CGI שמביאה שם מכות אז הם יכנסו להייפ מטורף כמו כל אחד :)
--------

בעניין ספיידרמן, זה ברור שזו מקסימום הרחבה, נראה בול כמו גרסת הפס4. חבל שראצ'ט לא משחק השקה לפחות, נראה שהולכת להיות לסוני השקה חלשלושה כרגיל :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 12:32

את ההשוואה הזאת עשה EVIL BORIS:
תמונה

Kazz כתב:

ממשחקים של סוני:

סה"כ אני מסכים, למרות שהיו כמה משחקים שממש הרשימו אותי גרפית, ביחוד ראצ'ט.

glass man כתב:אוקיי חבר'ה אני לא ממש פעיל כאן אבל רציתי לשתף את הרשמים שלי

אני משער סוג של "ברוך הבא"? :)

מה שבאמת מעניין הוא לראות שבוע הבא את FC6 שאמור להיות בלעדי לדור הבא ואיך הוא נראה לעומת הורייזן.

bling כתב:שמע. אני מסכים עם כל מה שכתבת פה. באמת בחיים לא הסכמתי איתך יותר :D

במיוחד עם מה שאמרת על אופי הפרזנטצייה המזעזע הזה שמייקרוסופט המציאה שבתמצית אני מתאר אותו כפרזנטציית "GAMES GAMES GAMES!!!" בלי שום עומק, בנייה של דברים, ויצירת הייפ חלילה כדי לא לבזבז את הזמן בדיבורים כשאפשר להראות לכם עוד משחק אינדי סוג ג'!!

באמת שאני לא מבין את שיטת הפרזנטציה הזאת של ערימה של משחקים שעפים לפרצוף שלך ב-1000 קמ"ש. מדובר בחברות שמתמחות בעיצוב משחקים, הן לא יודעות שאחד הדברים הכי חשובים במשחק וידאו ובכלליות בכל צורת אומנות היא פייסינג?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 12:36

אז צריך לדבר על לוקהארט אני מניח..קודם כל,משעשע שסוני הכריזה על לוקהארט לפני MS :) אבל ברצינות,לפי הדברים של סוני נשמע שההבדל היחיד בין שתי הגירסאות הוא באמת הכונן,השאלה היא כמה כסף זה יכול לחסוך? אני לא רואה מצב שהדיגיטלית עולה 100 דולר פחות רק בגלל שחסר לה כונן בלו-ריי שהיום נחשב די זול,אז אולי הפס5 עם הכונן עולה 500$ והדיגיטל 450$? אם לוקהארט עולה 400 דולר זה הופך אותה ללא כדאית עבור רוב האנשים,כי עם 50 דולר יותר הם מקבלים פס5 והמחסור בכונן לא אמור להיות אישיו עבורם,כי גם ככה הלוקהארט בסבירות גבוהה תגיע גם היא בלי כונן. הדרך היחידה שאני רואה הצדקה לקיום של לוקהארט כרגע היא אם הפס5,ואני לא מאמין שאני אומר את זה,היא קונסולה של 550$/600$ בהתאמה,אבל זה תרחיש כל כך לא סביר שאני באמת חושב ש-MS צריכה לבטל את ה-SKU של לוקהארט אם היא לא מתכוונת ללכת על 299$.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 13:09

הדיגיטלית בטח תעלה 50$ פחות. אני משער שהמחיר יהיה 499$ ו-449$ בהתאמה או 449$ ו-399$ בהתאמה.

בנוגע ללוקהארט, לדעתי היא חוסכת למיקרוסופט יותר מ150$ ופחות מ200$. כלומר אם הפס5 היא 499$, לדעתי הXSX היא 499$ והלוקהארט 299$-349$. האם זה תחרותי לפס5 הדיגיטלית? לדעתי כן, 100$ פחות זה הפרש ובטח ובטח אם היא תהיה 150$ פחות.

אבל אני משער שזאת הסיבה שמיקרוסופט ממתינה, היא משחקת צ׳יקן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2020, 13:18

Uncle Pey'j כתב:אז צריך לדבר על לוקהארט אני מניח..קודם כל,משעשע שסוני הכריזה על לוקהארט לפני MS :) אבל ברצינות,לפי הדברים של סוני נשמע שההבדל היחיד בין שתי הגירסאות הוא באמת הכונן,השאלה היא כמה כסף זה יכול לחסוך? אני לא רואה מצב שהדיגיטלית עולה 100 דולר פחות רק בגלל שחסר לה כונן בלו-ריי שהיום נחשב די זול,אז אולי הפס5 עם הכונן עולה 500$ והדיגיטל 450$? אם לוקהארט עולה 400 דולר זה הופך אותה ללא כדאית עבור רוב האנשים,כי עם 50 דולר יותר הם מקבלים פס5 והמחסור בכונן לא אמור להיות אישיו עבורם,כי גם ככה הלוקהארט בסבירות גבוהה תגיע גם היא בלי כונן. הדרך היחידה שאני רואה הצדקה לקיום של לוקהארט כרגע היא אם הפס5,ואני לא מאמין שאני אומר את זה,היא קונסולה של 550$/600$ בהתאמה,אבל זה תרחיש כל כך לא סביר שאני באמת חושב ש-MS צריכה לבטל את ה-SKU של לוקהארט אם היא לא מתכוונת ללכת על 299$.

שקונסולה רק דיגיטלית, ויש רק חנות דיגיטלית בודדת של היצרנית
מעבר המחסור בנגן מדיה פיזית
יותר קל לסבסד אותה , פשוט כי נכון להיום לפחות
אין באמת שוק יד שניה למשחקים דיגיטלים
גם הקודים זה לא יד שניה , הקוד הוא חד פעמי

בתאוריה אפשר למכור מנוי שלם , אבל לא משחקים בודדים דיגיטלית
ככה שליצרניות יש אינטרס לדחוף קונסולות sad כאלו
לאומת זאת לחנויות שמוכרות גם קונסולות וגם משחקים פיזים
ממש אין אינטרס כזה

ככה שבהנחה שהps5 תעלה 500 דולר
אני כן רואה מצב של גירסת sad ב400 דולר
חלק מזה יהיה סבסוד מסוני ולא עלות הכונן עצמו
אלו גירסאות בלי שוק יד שניה למשחקים

אני אישית ועם הניסיון שלי מעדיף גרסה עם בלו רי
זה פשוט נותן הרבה יותר גמישות
וגם הערך ביד שניה בסוף הרבה יותר טוב
כי אני לא מוכר קונסולה עם המנוי שלי , אז עדיף שיהיו כמה משחקים

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 13:20

אני עדיין מנסה לעכל את הבדלים בין ה-XSX ל-PS5 כשזה מגיע לעיצוב והגודל- זה מרגיש כמו כישלון הנדסי של סוני,או נס טכנולוגי של MS שהצליחה לעצב קונסולה חזקה יותר וקטנה יותר ממנה משמעותית. זה מרגיש כמו שידור חוזר של הדור הנוכחי,אבל הפוך. כלומר,העיצוב של הפס5 יותר מגניב לטעמי,אבל אני אוהב את ה-no bullshit approach של MS עם ה-XSX,בלי שטיקים,רק פונקציונליות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים