נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2020, 23:24

טוב נו, לא צריך להיות doom and gloom, בנתיים זה רק מפתח סוג ז' ושמועה על RE.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 אוגוסט 2020, 23:36

שמועה מdusk נדב! Dusk זה משה רבנו לגבי קאפקום ... אבל אוקיי נשמור על תקווה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 אוגוסט 2020, 23:39

glass man כתב:אני שונא להיות הפסימי שבחבורה אבל זה לא נראה טוב. אני ונדב כבר שמנו לב לזה מאותו משחק דולפין.

אני חושב שמוקדם מדי לצאת בהצהרות על מה זה אומר אבל שוב זה לא נראה טוב.

אם זה יהיה משהו חמור כמו הפס3? לא נראה לי אבל לראות משחק עם שורשים בפס4 כמו רזי 8 עם בעיות... כמו שנדב אומר זה נראה פחות עניין של כוח כמו שחשבתי בהתחלה ובעיקר ערכת פיתוח כי משחק כזה לא אמור לקרטע על הפס5 מצטער.

על הצד החיובי אם זה ערכת פיתוח תמיד אפשר לשפר אותה או לשחרר יותר זיכרון מהOS בהמשך הדור או ווטאבר.

מהצד השני יריית פתיחה סאטורנית כזו לא מבשרת טובות.

שיחרור זיכרון לא יוביל לביצועים טובים יותר..הפערים כאן,אם אכן קיימים,נובעים מיתרון מובהק של ה-XSX בגזרת ה-GPU ורוחב פס,עם יתרון CPU שעדיין לא ברור כמה הוא משמעותי,כי עדיין לא ברור באיזה תדר ה-CPU של הפס5 באמת רץ,כשב-XSX מדובר במינימום 3.6GHZ כשבמקרה של RE8,משחק עם שורשים בדור הקודם,אני מניח שהם לא באמת משתמשים ב-16 ת'רדים ולכן משתמשים במוד 3.8GHZ שלו,ואם ה-CPU של הפס5 רץ 90% מהזמן נניח ב-3.2GHZ (כמו בדליפת גיטאהב) יש כאן כבר יתרון לא קטן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2020, 23:41

בסדר, מדובר שיוצא רק שנה הבאה, גם אם יש להם כרגע בעיות בפיתוח מה שמשנה הוא שהם יפתרו את זה עד השיגור. בסופו של יום הערכת פיתוח של ה-XSX היא סוג של PC ובגלל שהמנוע שלהם רץ נהדר על PC אז אולי הוא תורגם ממש בקלות ל-XSX.

Uncle Pey'j כתב:
glass man כתב:אני שונא להיות הפסימי שבחבורה אבל זה לא נראה טוב. אני ונדב כבר שמנו לב לזה מאותו משחק דולפין.

אני חושב שמוקדם מדי לצאת בהצהרות על מה זה אומר אבל שוב זה לא נראה טוב.

אם זה יהיה משהו חמור כמו הפס3? לא נראה לי אבל לראות משחק עם שורשים בפס4 כמו רזי 8 עם בעיות... כמו שנדב אומר זה נראה פחות עניין של כוח כמו שחשבתי בהתחלה ובעיקר ערכת פיתוח כי משחק כזה לא אמור לקרטע על הפס5 מצטער.

על הצד החיובי אם זה ערכת פיתוח תמיד אפשר לשפר אותה או לשחרר יותר זיכרון מהOS בהמשך הדור או ווטאבר.

מהצד השני יריית פתיחה סאטורנית כזו לא מבשרת טובות.

שיחרור זיכרון לא יוביל לביצועים טובים יותר..הפערים כאן,אם אכן קיימים,נובעים מיתרון מובהק של ה-XSX בגזרת ה-GPU ורוחב פס,עם יתרון CPU שעדיין לא ברור כמה הוא משמעותי,כי עדיין לא ברור באיזה תדר ה-CPU של הפס5 באמת רץ,כשב-XSX מדובר במינימום 3.6GHZ כשבמקרה של RE8,משחק עם שורשים בדור הקודם,אני מניח שהם לא באמת משתמשים ב-16 ת'רדים ולכן משתמשים במוד 3.8GHZ שלו,ואם ה-CPU של הפס5 רץ 90% מהזמן נניח ב-3.2GHZ (כמו בדליפת גיטאהב) יש כאן כבר יתרון לא קטן.

כן, אבל מעבד לא משפיע על הרזולוציה. אם הם תקועים ב-1080P מול 4K, הבעיה ברוחב פס, ב-GPU או בשניהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 אוגוסט 2020, 23:44

ברור,אין ספק שמרכז הכובד הוא ב-GPU במקרה הזה,אני יותר התייחסתי לעניין בעיות הפריימרייט ש-Dusk ציין שקיימות על הפס5.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 אוגוסט 2020, 23:57

אני מראש חשבתי שזו בעיית כוח אבל משחק כמו רזי 8 הוא פייס אוף קייק לפס5 אין מצב שלפס5 אין מספיק brute force להתמודד איתו לכן שיניתי את דעתי ואני חושב שזה משהו כמו שנדב אמר.

קפקום היא חברה up to date בקשר לטכנולוגיה סומך עליהם שיש להם דרכים להמעיט בהבדלי הכוח.. אם הם נתקלים בבעיה זה לא הם לדעתי או החומרה של הפס5 זה סוני והערכה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 אוגוסט 2020, 00:17

העניין הוא שבאופן די קונסיסטנטי עד היום כל שביב מידע שקיבלנו על ה-BTS לפיתוח על הדור הבא שיבח את ערכת הפיתוח של הפס5 וכמה קל לפתח איתה. אפשר כמובן לייחס את זה ל-PR של סוני או דיבורי מפתחים שסוני במיטה איתם,אבל זה משהו שחוזר על עצמו כבר יותר משנה אחורה וגם בדור הזה מפתחים שיבחו את הפיתוח לפס4 בהשוואה לבוקס,אז להגיד שערכת הפיתוח של הפס5 היא הגורם לבעיה כי היא לא בשלה מספיק כשכל שאר העדויות תומכות בנרטיב אחר לגמרי..לא יודע,מוזר.
גם בלי להיות מהנדס חומרה,יש 'חשודים מיידיים' בפס5 שיכולים לייצר את התמונה ש-Dusk מתאר:
1. כל נושא התדרים המשתנים
2. GPU חלש יותר עם בעיית רוחב פס רצינית
3. SSD שבסבירות ענקית מהיר יותר מהפיתרון של MS,אבל עדיין לא ברור כמה הוא מסוגל לשמור על המהירות הפסיכית שלו בלי להיכנע לthermal throttling.
4. נראה שאין תמיכה ב-VRS שיכול בשימוש נכון לשחרר הרבה משאבים מה-GPU,זה פיצ'ר שקיים ב-XSX ו-MS דאגו להזכיר את זה בכל הזדמנות,אבל יש התעלמות מוחלטת ממנו מהצד של סוני וזה מוזר,כי זה פיצ'ר RDNA2.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 אוגוסט 2020, 00:24

חחח יש מצב שזה פשוט הכוח וזהו אבל עדיף לנו שזה יהיה ערכות הפיתוח לא הייתי רוצה שהמפתחים ישנמכו את החזון שלהם בגלל שהפס5 צולע עליו :(

הזמן יגיד :) מה שבטוח אם SF6 מולטיפלטפורום אני ככ באקסבוקס בדור הזה.

עריכה: עכשיו קראתי את העריכה אז קשה לדעת פייג הפס5 נשמעת חלשה ובעיתית אני ממש לא אוהב את זה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוגוסט 2020, 02:03

אין מצב, פשוט אין מצב ש-1080P מול 4K קשור לאחד הרכיבים האלה והכוח שלהם. זה הפרש של כוח גדול משמעותית מהפס4 מול הפרו, מדובר כנראה בנטו בעיה קשה במשהו שקשור לפיתוח. הדיבורים על ערכת הפיתוח של סוני, אלה סתם דיבורים מאנשים לא באמת מעניינים במיוחד כמו מאט מ-ERA וכו'. עדין לא ראיתי מפתח רציני מתיחס לערכת פיתוח של הפס5 מול ה-XSX.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אוגוסט 2020, 10:56

חשבתי דווקא מאט מ ERA נחשב לרציני ואמין.

לדעתי גם אם זה באמת רק עניין של ערכת פיתוח והפער יצטמצם מעט זה עדיין סימן מדאיג שיכול להעיד על מה שצפוי לנו לאורך כל הדור ברמה כזאת או אחרת.

ברור שמייקרוסופט תחגוג על זה בטירוף ובצדק, סוני עכשיו תצטרך להתמודד עם ההשלכות של זה בשנים הראשונות של הדור כשכולם סופר רגישים לכל העניין של הכוח עד שמתרגלים ומקבלים את ההבדלים כמו שהם ואין דרמה ענקית על כל חתיכת עץ שחסרה בגרסה החלשה, אבל עד אז... בהחלט מכה עבור סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוגוסט 2020, 17:58

לדעתי זאת עדין סתם דרמה מיותרת. המשחק שנה+ משחרור, אולי סתם יש בעיות פיתוח עם הערכות המוקדמות. ערכות סופיות מגיעות ממש בשבועות הקרובים למפתחות ואם הבעיות יוחלקו אז זה סתם רעש על שום דבר. ההפרש כוח של הקונסולות הוא בכמה אחוזים, לא פי 4, אז כנראה שמדובר במשהו חריג או בעיה ספציפית שיש בערכה כרגע. אני משער שזה ברור לכולנו שזה כנראה לא יהיה המצב עוד נניח שנה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 אוגוסט 2020, 18:50

אנשים סתם זוכרים את הפס3, שבאמת הייתה מכשיר מוזר שבנוי בחייזרית, ומשליכים על המצב הנוכחי. בזמנו הפס3 הייתה כל כך שונה עד שלא באמת הייתה תשובה חד משמעית לשאלה מי חזקה יותר באותו הדור, ואכן קשיי הפיתוח יצרו יתרון די משמעותי ל360 שעם הזמן הלך והצטמצם (האמת אני לא זוכר, משחקי סוף דור גם רצו ונראו טוב יותר על ה360?)

אבל עד כמה שאני מבין, זה לא המצב היום. הx היא מחשב, הפס5 היא מחשב עם טוויסט. הבדלי הכוח ברורים וידועים, סימני השאלה שכן יש הם בגדר ניצול מירבי של התכונות ואחוזים בודדים לפה או לשם. הx חזקה יותר בוודאות, אבל זה לא שיש פה משהו חייזרי שמקפיץ אותם או מוריד את הפס5 להפרשים כאלו אסטרונומיים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 אוגוסט 2020, 19:16

Stick כתב:אנשים סתם זוכרים את הפס3, שבאמת הייתה מכשיר מוזר שבנוי בחייזרית, ומשליכים על המצב הנוכחי. בזמנו הפס3 הייתה כל כך שונה עד שלא באמת הייתה תשובה חד משמעית לשאלה מי חזקה יותר באותו הדור, ואכן קשיי הפיתוח יצרו יתרון די משמעותי ל360 שעם הזמן הלך והצטמצם (האמת אני לא זוכר, משחקי סוף דור גם רצו ונראו טוב יותר על ה360?)

אבל עד כמה שאני מבין, זה לא המצב היום. הx היא מחשב, הפס5 היא מחשב עם טוויסט. הבדלי הכוח ברורים וידועים, סימני השאלה שכן יש הם בגדר ניצול מירבי של התכונות ואחוזים בודדים לפה או לשם. הx חזקה יותר בוודאות, אבל זה לא שיש פה משהו חייזרי שמקפיץ אותם או מוריד את הפס5 להפרשים כאלו אסטרונומיים.

ההשוואה היותר נכונה דווקא תהיה לדור הנוכחי- הפס4 וה-one שתיהן מבוססות על אותה ארכיטקטורה אבל עם פערי כוח בעיקר בGPU וכמובן בזיכרון. אני לא חושב שהפס5 תהיה מכונה שלפתח עליה יהיה סיוט כמו הפס3,אבל בהחלט יכול לקרות מצב שהיא תיפול למשבצת הזו של הxbox one בדור הזה,של קונסולה שפשוט נותנת תוצאות פחות טובות מהמתחרה בגלל בחירות חומרתיות כאלה ואחרות.
חשוב לזכור שכבר היו מקרים בתחילת הדור הזה שהדגימו פערים משמעותיים שאחרי זה הצטמצמו,כמו cod ghosts שרץ ב720p על הone ו1080p על הפס4.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 אוגוסט 2020, 19:25

אין לי ספק שהx תריץ בסוף משחקי מולטיפלטפורמס בצורה טובה יותר, כי היא פשוט חזקה יותר בנתונים הסטנדרטיים. היתרונות של הפס5 כמו למשל SSD מהיר יותר אולי יבואו לידי ביטוי מצד א', שאלו גם בכל מקרה כבר המשחקים הכי מרשימים בכל דור באופן עקב, אבל קשה לי להאמין שנראה לזה ביטוי במשחקי צד ג'. אולי זמני טעינה מעט מהירים יותר ודברים כאלו, אבל זה לא שלx יש HDD מהצד השני...

בכל מקרה המצב של הפס4 מול הone הוא בהחלט המצב שאפשר להשוות אליו כעת. אני מסכים איתך, פשוט מהתגובות נראה שאנשים הולכים לדור הפס3, ששם הסיפור היה שונה וקיצוני בהרבה.
אז כן, ההשוואה היא דור הפס4 רק במצב הפוך, הפעם סוני נמצאת מתחת. והאמת, בוא נראה מה יהיה, אבל לדעתי (ובהנחה שסוני עדיין תמכור משמעותית יותר) לא נראה באמת את אותו מצב.
כלומר בדור האחרון הסטנדרט היה 1080p והone ירדה מתחת לזה כי היא הייתה חלשה יותר. אני לא רואה שום סרט בעולם שהפס5 תהיה מתחת ל1080p בעוד הx תעשה 1080p.
אבל בכלל המספרים לא משנים, הנקודה היא שכל רזולוציה שלא תתקבע כ'סטנדרט' של הדור הבא תהיה הרזולוציה של הפס5. הפעם הx תהיה פשוט מעל הסטנדרט, ולא מתחת לסטנדרט כמו עם הone. סוני תשאר הסטנדרט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אוגוסט 2020, 19:32

אם הדור הבא מכוון ל 4K כמו שהדור הנוכחי כיוון ל 1080P אז יש סיכוי טוב שהפס5 תכשל בזה בדיוק כמו שה ONE בדור הזה כשלה עם 1080P.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוגוסט 2020, 19:35

אם אנחנו רוצים לדבר על הסטנדרט, גם הפס4 וגם ה-ONE מתחת לסטנדרט, שתי קונסולות תחת :)

הומור בצד, זה אכן כמו הפס4 וה-ONE כשהפעם הפס5 היא ה-ONE. ברור לכולנו שאם יש משחק שרץ ב-1080P באחת ו-4K בשניה אז יש להם בעיה מאוד ספציפית וזה לא הכוח של הקונסולה שגורם לזה. בסופו של דבר נראה באמת דברים דומים למקרה הONE והפס4, אותם במשחקים בדיוק ברזולוציה קצת שונה.
bling כתב:אם הדור הבא מכוון ל 4K כמו שהדור הנוכחי כיוון ל 1080P אז יש סיכוי טוב שהפס5 תכשל בזה בדיוק כמו שה ONE בדור הזה כשלה עם 1080P.

כן, תכשל ב-4K אבל תכשל 1800P או 1600P, לא 1080P פלוס גמגומים :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 אוגוסט 2020, 19:38

גם מה זה תיכשל, ברוב המוחלט של המשחקים לא שמתי לב להבדלים גרפיים בין הוואן הבסיסית לפס4 הבסיסית, אז בטוח שברזולוציות שנושקות ל-4K אף אחד לא ישים לב. חוץ מ-DF כמובן שיעשו לך סרטון חצי שעה עם זום 700 אחוז על משענת כיסא בצד השני של המפה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2020, 12:20

dusk האיינסידר של קפקום מדווח: צריך להתכונן לאפשרות שהפס5 היא הקונסולה היקרה והחלשה מבין השתיים. Dusk אמר שביקשו ממנו לא להרחיב בנושא (זה מסביר למה הוא ניסה להצניע את ההבדלים) מסביר שנראה הרבה משחקים שהם לא 4K אמיתי על הפס5 ובעוד שהוא יודע שיש אנשים שזה לא משנה להם...זה עדיין הבדל...

לי בעיקר צורם הקטע של החלשה והיקרה יותר. הפס5 באמת הוואן של הדור ביחס לתמורה מחיר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 אוגוסט 2020, 13:27

אין מצב שסוני יפשלו עד כדי כך, דאסק הוא אינסיידר טוב אבל בעיקר לענייני קאפקום, לא יודע עד כמה הדיווחים שלו מקיפים לרמת מחיר של PS5. לדעתי חארטה.

הפס5 תהיה חלשה יותר אבל כנראה תעלה אותו הדבר ואם לסוני יש שכל והם רוצים עוד דור של ניצחון יחסית קל, אז אפילו תהיה איזה 50$ פחות מה XSX.

יקרה וחלשה יותר זו כבר באמת סכנה אמיתית עבורם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2020, 13:58

לא יודע אחי היקר והאהוב. למה לdusk לשקר בעניין הזה? הוא אף פעם לא היה ידוע כשתול של מייקרוסופט או משהו כזה הוא הכי נטרלי שיש.

והקשרים שלו בקפקום הם באמת הכי חזקים אבל יש לו קשרים גם במפתחות אחרות לא רואה איזה סיבה יש לו להמציא את זה ולשרוף את האמינות של עצמו.

הוא גם אמר אפשרות.. אז יש (אולי?) מצב שהמחיר לא נחקק באבן?

לדעתי לא משנה איזה מחיר סוני תרביץ פה הם ינצחו את הדור אחי.. זה אולי לא יהיה בשיאים של הפס4 אבל יהיה להם ניצחון פה.

מייקרוסופט עושה המון צעדים נכונים שהם פרו הלקוחות ולדעתי גם קוראת את העתיד טוב יותר מסוני. אבל סוני הולכת לפרק את מייק בשביל הארדקור. ובשביל הקאזואלים סוני תמיד היה מותג יותר חזק מהאקסבוקס מחוץ לארצות הברית.

אפילו באנגליה ששם הבוקס מאוד הצליחה למדינה אירופית סוני חזקה פי כמה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 אוגוסט 2020, 15:45

Stick כתב:אנשים סתם זוכרים את הפס3, שבאמת הייתה מכשיר מוזר שבנוי בחייזרית, ומשליכים על המצב הנוכחי. בזמנו הפס3 הייתה כל כך שונה עד שלא באמת הייתה תשובה חד משמעית לשאלה מי חזקה יותר באותו הדור, ואכן קשיי הפיתוח יצרו יתרון די משמעותי ל360 שעם הזמן הלך והצטמצם (האמת אני לא זוכר, משחקי סוף דור גם רצו ונראו טוב יותר על ה360?)

דנו על זה המון בעבר
על הנייר ,עם אתה מצליח לנצל לגמרי את הכח של 2 הקונסולות
הps3 עדיפה ברוב המשחקים ,אבל לא בכולם
וזה גם בהנחה שאתה תומך בגרסאות x360 בלי ארד דיסק
ואני יסביר

1- מעבד ,הcell על הנייר חזק יותר מהמעבד ב360
עם אתה באמת מצליח לנצל אותו
יש שם ליבה עיקרית חזקה ועם אני זוכר נכון 7 ליבות חלשות יותר
בגדול אתה יכול לשלוח לליבה מסוימת לטפל בסאונד
לליבה אחרת לטפל בפיזיקה וכו וכו

לאומת זאת המעבד בx360 ,זה 3 ליבות זהות
יותר קל לפתח לx360 ,אבל המעבד נחשב פחות חזק

2 - כרטיס המסך ,יש יתרונות וחסרונות לפה ולשם
ככה שאין מנצח ברור פה

3 זיכרון ,יתרון לx360 של זיכרון מאוחד שיותר קל לנצל
אבל עם אני זוכר נכון הזיכרון הגרפי בps3 מהיר יותר
לשניהם יש 512 מגה ,רק שב360 זה מאוחד ואותו הסוג
ובps3 זה 256+256 זיכרון שונה

4 ופה היתרון הגדול של ps3 ,כל גרסה הושקה עם ארד דיסק
זה אומר שכל מפתחת יכלה לנצל חלק מהארד דיסק גם להתקנה
של חלקים מהמשחק לשליפה מהירה יותר מהבלו רי / dvd
אבל גם לישתמש בחלק מהאכסון כזיכרון נוסף אומנם איטי
זה יתרון גדול

והיו כמה משחקי x360 שחיבו ארד דיסק בגלל הסיבות האלו
אבל מדברים על חומרת בסיס

5 - לps3 היתה מדיה אכסון גדולה בהרבה
לאומת dvd לx360 שהיה מהיר יותר
אבל במשחקים שלא חיבו התקנה והגיעו עם כיווץ ליכנס למדיה
זה אומר כח נוסף לפתוח כיווצים בזמן אמת או לחלופין הורדת איכות
למנוע כיווץ

בקיצור ps3 מול x360 עם לשניהם כל גרסה היתה ארד דיסק
יש יתרונות לפה ולשם
בפועל יתרון לps3

במציאות ,הרבה מפתחות לא ידעו או לא רצו להשקיע
לנצל את כל הכח של הps3 שהיתה קשה לפיתוח
היה יותר קל לקחת גרסת x360 ולעשות פורט נחות

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 אוגוסט 2020, 16:28

אני זרקתי לאוויר את הפס3 בגלל שהדיווח על RE8 הוא חריג, אף אחד לא ציפה שזה יהיה 4k/60 מול 1080p שאפילו לא מצליח לשמור על 60 יציב ועוד במשחק קרוס ג'ן שלא באמת לוקח את החומרה לקצה, כי זה פשוט לא תואם את הפער על הנייר בין הקונסולות. אבל זה שמשחקים, לפחות כאלה שמנצלים את החומרה, לא יהיו 4k native על הפס5 זה די הגיוני, ה series x חזקה יותר וסביר להניח שזה יבוא לידי ביטוי בעיקר באספקט הזה במשחקי מולטיפלטפורם. אבל אחרי שראינו מה DLSS מסוגל לעשות כל הענייני רזולוציות האלה נראים לי מיותרים לחלוטין, פשוט ביזבוז מוחלט של משאבים. AMD צריכים להמציא פתרון דומה וזאת צריכה להיות הדרך קדימה על הקונסולות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 אוגוסט 2020, 16:49

סוני כבר הוכיחו על הפרו שיש להם טכניקות מצוינות כדי לייצר תמונת 4K. זה קרה גם עם משחקי מולטיפלטפורמס בדור הזה או רק מצד א'?
בכל מקרה אם זה באמת יהפוך לעניין וידברו על זה שמשחקי XSX רצים ב4K ומשחקי PS5 לא, אני לא שולל אפילו איזה צוות של סוני שידאג ליישם טכניקות כאלו חיצונית למשחקי AAA גדולים.
אבל בינינו אין באמת כזה הבדל מהותי בזמן משחק בין 4K ל1800P, או אפילו 1440P. אם הכוח של הXSX ילך באמת לכיוון הזה אז בעיניי זה אכן בזבוז. אני חושב שאפילו מייקרוסופט צריכים ליישם באופן אבסולוטי פתרון בסגנון DLSS (או פשוט להשוות את ה1800/1440P של הPS5 אם פתרונות כאלו לא יהיו נפוצים), במקום לזרוק את כל הכוח על 4K אמיתי. שיתנו להבדלי הכוח להתבטא בFPS מהיר יותר, או בפיצ'רים גראפיים טובים יותר שבאמת באים לידי ביטוי בסרטוני השוואה ביוטיוב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 אוגוסט 2020, 18:27

glass man כתב:לא יודע אחי היקר והאהוב. למה לdusk לשקר בעניין הזה? הוא אף פעם לא היה ידוע כשתול של מייקרוסופט או משהו כזה הוא הכי נטרלי שיש.

והקשרים שלו בקפקום הם באמת הכי חזקים אבל יש לו קשרים גם במפתחות אחרות לא רואה איזה סיבה יש לו להמציא את זה ולשרוף את האמינות של עצמו.

לדעתי לא משנה איזה מחיר סוני תרביץ פה הם ינצחו את הדור אחי.. זה אולי לא יהיה בשיאים של הפס4 אבל יהיה להם ניצחון פה.

מייקרוסופט עושה המון צעדים נכונים שהם פרו הלקוחות ולדעתי גם קוראת את העתיד טוב יותר מסוני. אבל סוני הולכת לפרק את מייק בשביל הארדקור. ובשביל הקאזואלים סוני תמיד היה מותג יותר חזק מהאקסבוקס מחוץ לארצות הברית.

אחי אני לא חושב שהוא משקר בבוטות או שיש לו bias כלשהו, פשוט לא בטוח במהימנות המידע שלו במקרה הזה (ברור שבדברים שקשורים לקאפקום יש לו מאזן מושלם פחות או יותר) יכול להיות שזה משהו שהוא שמע אבל לא בטוח שזה מידע נכון.

הרי גם הוא בעצמו לא מוכן לחתום על זה כוודאי ככה שהוא משאיר לעצמו אפשרות יציאה אז זה רק אומר שזה לא בהכרח נכון או סביר.

בנוגע לסוני יכולה לתמחר בעל מחיר, ראינו מה קרה בדור הפס3 שהגיע אחרי ההצלחה הכי גדולה בתולדות התעשייה עם הפס2, בחיים אסור לזלזל ולהיות שאנן, במובן מסויים עם דור חדש הקלפים נטרפים מחדש ואתה צריך לשכנע שוב את הקהל שאת מאות הדולרים שלהם שוב יוציאו עליך.

אם מייקרוסופט תציע חבילה טובה בהרבה גם מבחינת כוח גם מחיר, גם שירותים שונים ובעתיד גם תצמצם את פער הבלעדיים אז בעיקרון סוני תאבד הרבה market share. אותה אנגליה שאתה רואה אותה עכשיו כסוני לנד היתה פעם ארץ ה 360. מספיק שמייקרוסופט תאכל נתח יפה מהעוגה של סוני וזה כבר ניצחון עבורה גם אם בשקלול הכולל הפס5 תנצח בכמה יחידות. במיוחד אם מייקרוסופט בזכות השירותים השונים שלה תדע למנף את החלק היחסי שלה בשוק לרווחים משמעותיים וגדולים יותר מהתחרות.

בקיצור, רחוק מלהיות סיפור סגור.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 אוגוסט 2020, 03:32

bling כתב:
glass man כתב:לא יודע אחי היקר והאהוב. למה לdusk לשקר בעניין הזה? הוא אף פעם לא היה ידוע כשתול של מייקרוסופט או משהו כזה הוא הכי נטרלי שיש.

אחי אני לא חושב שהוא משקר בבוטות או שיש לו bias כלשהו, פשוט לא בטוח במהימנות המידע שלו במקרה הזה (ברור שבדברים שקשורים לקאפקום יש לו מאזן מושלם פחות או יותר) יכול להיות שזה משהו שהוא שמע אבל לא בטוח שזה מידע נכון.

הרי גם הוא בעצמו לא מוכן לחתום על זה כוודאי ככה שהוא משאיר לעצמו אפשרות יציאה אז זה רק אומר שזה לא בהכרח נכון או סביר.

בנוגע לסוני יכולה לתמחר בעל מחיר, ראינו מה קרה בדור הפס3 שהגיע אחרי ההצלחה הכי גדולה בתולדות התעשייה עם הפס2, בחיים אסור לזלזל ולהיות שאנן, במובן מסויים עם דור חדש הקלפים נטרפים מחדש ואתה צריך לשכנע שוב את הקהל שאת מאות הדולרים שלהם שוב יוציאו עליך.

אם מייקרוסופט תציע חבילה טובה בהרבה גם מבחינת כוח גם מחיר, גם שירותים שונים ובעתיד גם תצמצם את פער הבלעדיים אז בעיקרון סוני תאבד הרבה market share. אותה אנגליה שאתה רואה אותה עכשיו כסוני לנד היתה פעם ארץ ה 360. מספיק שמייקרוסופט תאכל נתח יפה מהעוגה של סוני וזה כבר ניצחון עבורה גם אם בשקלול הכולל הפס5 תנצח בכמה יחידות. במיוחד אם מייקרוסופט בזכות השירותים השונים שלה תדע למנף את החלק היחסי שלה בשוק לרווחים משמעותיים וגדולים יותר מהתחרות.

בקיצור, רחוק מלהיות סיפור סגור.

אני מניח שלא נשאר לנו הרבה זמן לגלות אם dusk טעה או לא אחי.
כאילו כמה כבר הם ימרחו את עניין המחיר. אני ממש מקווה שהוא טועה כי כל עליה הכי קטנה במחיר יכולה לגרום לי לחכות עם הפס5.

כאילו אתה מכיר אותי אני לא הכי רציונלי בקניות שלי אני יכול להגיד עד ההשקה שלא קונה ולקנות day one אבל לפי שעה כל עליה במחיר תעשה לי את זה מפתה פחות.

אתה צודק כמובן במה שאמרת על קלפים שנטרפים מחדש ולראיה אני שוקל לקנות את האקסבוקס חשבתי שהמשיח יבוא קודם.

אבל עדיין מייק מהוססת מדי לניצחון זה מרגיש כאילו לסוני יש תוכנית להכרעת המלחמה וזה פשוט להמשיך את הפס4 ולפי הוריזון 2 הם כנראה החליטו מוקדם מאוד מה תהיה האסטרטגיה כנראה עוד שדור הפס4 רק התחיל כבר היתה להם מפת דרך עם הפס5.

בעוד שמייקרוסופט ככה נראה לי שירטטה את מפת הקרב שלה כשהם רכשו את הסטודיואים החדשים זה מעט מדי ומאוחר מדי לניצחון בדור הנוכחי.

כן, המחיר והחולשה של הפס5 ימנעו ממנו להיות שידור חוזר של הפס4 אבל הוא בעיני יצליח יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 241 אורחים