נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 30 ינואר 2022, 17:07

נו, אפילו פאקינג באבא יאגה שהוא בערך שיא המאופקים בפורום הזה לא עף על העלילה ולא רגיש משיכה לחזור למשחק, לאסקין פשוט תעכל שאתה הפעם במיעוט לגבי הוריזן והרוב מרגישים סוג של רתיעה (מאופקת) ממנו כל ההבדל זה שאני עושה קצת יותר רעש לגבי העמדה (הנפוצה) הזו.

למה אני צריך לתת להוריזן הקלות כי "הוא לא מנסה להיות יפני ושהוא AC או משהו" למה אני צריך לתת לו הקלות? הרי אמרת בעצמך נוטי דוג, אמנם לא איזה vanquish או רזי או אפילו פאקינג TEW2בליטוש של הגאן פליי שלהם אבל ביחס לסטודיויאים מערביים הם הגיעו לרמה סבבה.שגרילה ישבו ללטש את העבודה שלהם, כנל Sucker punch הייתי סלחני עם GOT ומערכת הקרב העקומה שלו כי זה IP חדש מזה שנים.. אבל אם לא יהיה שיפור מאסיבי בהמשך ואם הם לא חושבים לשפר .... רק עגבניות יקבלו ממני.

לא מנסה לבאס אותך או משהו לאסקין באמת מאחל לך להנות עד הגג מהוריזן 2 אבל אני אכן חש צורך לנמק למה יש לי חשק כזה עז לראות את הוריזן 2 נקטל ונרמס הם צריכים Wake up call לצערי אני לא בטוח שממוצע 84 יעיר אותם... אמן ויהיה נמוך מזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 ינואר 2022, 17:21

Laskin כתב:אני מסכים עקרונית רק שרני לא חושב שהעלילה הייתה בעייתית, אלא הכתיבה, משימות הצד המשעממות והדמויות, מלבד אלוי.

העלילה לא בעייתית! רק הדמויות! אהה ומשימות הצד! וגם הכתיבה! אבל אלוי הייתה בסדר! אז העלילה אחלה..

שמתי עליו איזה 8-10 שעות ופשוט כ"כ השתעממתי, שלא היה לי שום רצון להמשיך. עם כמה שהסטייל מסביב היה מגניב, זה לא הספיק לי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2022, 17:55

מה, עלילה או סיפור כללי יכולים להיות מעולים והכתיבה ממש גרועה, יש אינספור דוגמאות לזה בכל מדיום :) והכוונה שלי בעלילה זה הסיפור הכללי העיקרי, וב״כתיבה״ אני מתכוון יותר לדיאלוגים. סליחה שאני קצת לא ברור עקרו לי 4 שיני בינה בהרדמה מלאה השבוע ואני על תרופות חזקות :)
ואגב אני לא חושב שהעלילה בהורייזון היא מדהימה, רחוק מזה, אבל תכלס בכל עולם המשחקים כולו יש אולי 10 משחקים שאני חושב שהעלילה שלהם באמת בסדר, עולם המשחקים עוד לא התבגר ולקח את זה ברצינות.

גלאס - אני חושב שדווקא אלמנט הקרבות בהורייזון טוב משמעותית מאלמנט הירי של אנצ׳רטד. אלמנט הירי והקרבות באנצ׳רטד הוא הכי גנרי שיש, והצד החלש ביותר שלו, כנראה חד משמעית. בהורייזון מלבד העולם היפה - הקרבות (מול הרובוטים לפחות) זה אחד הצדדים החזקים ביותר, ודווקא מאוד לא גנרי בעיניי, אם כי כן אפשר לשחק בו בצורה מאוד גנרית, אני מניח. כמו כל משחק. לראות סרטונים של בן אדם שיודע איך לשחק בהורייזון זה ממש דבר יפה וסינמטי.
אני בדיוק משחק באנצ׳רטד 4 אגב, ובגלל שכבר סיימתי אותו פעמיים בעבר - אני ממש עושה ספידראן בצורה סינמטית, וכדי שזה ירגיש ככה אני הורדתי את הרמה כי הירי עפ ספיגת הכדורים של האוייבים פשוט פחות מהנה מהשאר. בטח שאפשר להנות מהירי ובהתגנבות שם, אבל זה כל כך גנרי שהרבה יותר כיף לסיים עם זה מהר ולעבור לסט-פיס הרציני הבא.

לגבי ״הקלות״ - כולנו נותנים הקלות למשחקים שאנחנו משחקים בהם, כי לכולנו יש דברים שחשובים יותר ופחות במשחקים ו בז׳אנרים שונים, לדעתי AC ממש משעמם ולא רציתי לגעת בו אבל כן הערכתי את הורייזון בגלל העולם שהתחברתי אליו, הכל פה טעם אישי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ינואר 2022, 19:06

אני בטוח שיש איפשהו בעולם איזה סיני, שיכול לשחק את הוריזון בצורה כל כך סוחפת ומקצועית שהכל יראה לנו מרהיב עין כאילו הוא פעלולן, אבל זה העניין רוב האנשים לא הרגישו שהוריזון עמוק מספיק מכנית בשביל לרצות להגיע לרמה כזו בו ולמשחקים היפנים שהזכרתי או אפילו לAC החדשים יש קצת יותר עומק למכניקה שלהם ורואים את זה.

על Uncharted 4 אני דווקא עפתי עליו ב2016, אני חושב שהוא היה שיא של שוטר סינמטי באותו זמן בייחוד שמשלבים עם המכניקה של החבל שבאותו זמן הרגישה כמו התגלות.
הבעיה היחידה שיש לי עם Uncharted 4 זה שהיו בו יותר מדי קטעי "טיפוס" זה הרגיש כבר כמו פיילר משעמם וזה התיש אותי בלי סוף אבל דווקא הירי זכור לי כמשהו שחשבתי שבשבילו שווה "לסבול " :)

אתה צודק שאין מה להתווכח על טעם אישי ואם אתה נהנה מהמערכת קרב של הוריזן או חושב שהיא שופרה דיה ממה שראינו מי אני שאחלוק על הטעם האישי הסובייקטיבי שלך, אבל אני אישית מוצא את זה מבאס שגרילה לא לוקחים השראות יפניות, הרי העיצוב של המכונות מדהים, פשוט Spot on, הגיבורה אייקונית במראה שלה, ברמה שרק הגיבורים המוקדמים של AC או לינק, או הגיבורים של DQ אייקונים, הרמה הטכנית יוצאת מן הכלל כאילו, הכל שם כמעט לגרילה וחבל לי כל הזמן שזה פוטנציאל שלא מתממש.
אה ותרגיש טוב לאסקין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2022, 14:47

יום רביעי בחצות state of play עם פוקוס על GT7.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 ינואר 2022, 17:05

איזה בזבוז של אירוע. מעניין אם יש עוד אירוע החודש? המלחין של כרונו כרוס אמר שהחודש הבא יחשפו משחק שהוא עובד עליו, חשבתי שזה ירמוז על איזה Event גדול יותר... אוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2022, 20:28

ורק דברנו על זה שסוני צריכה משחקי live service.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 31 ינואר 2022, 20:29

וואו! נהיה חם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2022, 20:31

אני רק מחזיק אצבעות שרמדי תלך לחברה של PC, כלומר מפיצת צד ג׳ או מיקרוסופט. הרי זה ברור שרמדי עוד מעט תקנה..

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 ינואר 2022, 20:39

סוני היא אותו דבר מבחינת הוצאה למחשב. למעשה באנג'י אומרים במפורש שהמשחקים שלהם לא יהיו בלעדיים לפלייסטיישן.

זו רכישה כדי למלא את החור מההכנסות שעתידות לבוא מ COD ושות'. זה נותן להם משחק GAAS עם הכנסה מתמשכת ונותן לסוני סטודיו עם יכולות בז'אנר ה FPS וגם במולטיפלייר שיוכלו אולי בעתיד לעשות משחקי FPS לפלייסטיישן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2022, 20:55

ראיתי שהעסקה היא ע״ס 3.6 מליארד דולר, זה נכון?!
נשמע לי סכום הזוי לחלוטין, חרא של דיל :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 ינואר 2022, 20:56

DrKeo כתב:ורק דברנו על זה שסוני צריכה משחקי live service.

זה בערך הטרלה ב-3.6 מיליארד דולר. אין יותר "In your face" מאשר לקנות את החברה שיצרה את המותג הכי גדול של מיקרוסופט על האקסבוקס (גם אם היום הם יוצרים משחקים דיי מחורבנים).

יאללה - Oni 2 :D.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2022, 21:00

מחיר הזוי, עבור חברה שתמיד (או לרוב?) עושה משחק אחד בו זמנית וממשיכה איתו 4 שנים… באותה מידה שהמשחק יכול להיות הצלחה אדירה הוא גם יכול להכשל, זה לא כמו בת׳סדה - מפיצה שמשחררת מלא משחקים שונים, חלק יצליחו וחלק יכשלו, וזה כולה חצי מחיר מבת׳סדה, מטורף… כל כך הייתי מעדיף קאפקום או אפילו סגה, משחקי באנג׳י לא מעניינים אותי באופן אישי ואני לא רואה איך סוני יתרמו להם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 ינואר 2022, 21:04

היא תמשיך לקנות חברות אבל...לאסקין... גם התור של קפקום יגיע.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 ינואר 2022, 21:10

יאללה שיכריזו על שביתת נשק זה מתחיל להיות מעפן.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 ינואר 2022, 21:35

שביתת הנשק היא על המחשב. אפשר להיות בטוחים שכל המשחקים ישוחררו שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2022, 21:56

בהחלט סכום הזוי, אבל אנחנו לא יודעים מה ההכנסות של באנג׳י היום.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 ינואר 2022, 22:02

Kazz כתב:שביתת הנשק היא על המחשב. אפשר להיות בטוחים שכל המשחקים ישוחררו שם.

זה לא מה שמטריד אותי, בכל מקרה יהיה לי את כל הפלטפורמות בצורה כזאת או אחרת. אני מדבר על תועלת עבורי כשחקן, סוני עכשיו הוציאו 3.6 מיליארד רק בשביל להבטיח שמיקרוסופט לא תדחוק אותם לחלוטין משוק ה FPS. לא יוצא לי מזה כלום. כל הכסף הזה יכל לממן דברים הרבה יותר מעניינים מבחינתי. אפילו הסטודיו האלמוני שהם רכשו לפני כמה חודשים הייתה הכרזה טובה יותר, שם לפחות יש פוטנציאל שאולי נקבל משהו טוב שלא היה לנו לפני כן. אבל לבאנג'י מעולם לא היה חסר כסף בפיתוח משחקים שלהם, מה יש לסוני לתרום להם? מיותר מבחינתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2022, 22:04

idan כתב:זה לא מה שמטריד אותי, בכל מקרה יהיה לי את כל הפלטפורמות בצורה כזאת או אחרת. אני מדבר על תועלת עבורי כשחקן, סוני עכשיו הוציאו 3.6 מיליארד רק בשביל להבטיח שמיקרוסופט לא תדחוק אותם לחלוטין משוק ה FPS. לא יוצא לי מזה כלום. כל הכסף הזה יכל לממן דברים הרבה יותר מעניינים מבחינתי. אפילו הסטודיו האלמוני שהם רכשו לפני כמה חודשים הייתה הכרזה טובה יותר, שם לפחות יש פוטנציאל שאולי נקבל משהו טוב שלא היה לנו לפני כן. אבל לבאנג'י מעולם לא היה חסר כסף בפיתוח משחקים שלהם, מה יש לסוני לתרום להם? מיותר מבחינתי.

הרכישה לא הייתה תגובה לאקטיוויז׳ן, רכישות כאלה לוקחות חודשים, לפעמים שנים. סוני מנסה כבר שנים להכנס לתחום ה-live service, זה מה שצריך להדאיג אותך. כשתראה כוח אדם של סנטה מוניקה ונוטידוג עובד על כותרי live service, אז אנחנו באמת בבעיה. או שאולי זה כבר קורה עם נוטידוג ו-factions?

ואני גם מסכים שזאת רכישה שלא תתן לנו השחקנים יותר מדי. לפחות הרכישה של אקטיוויז׳ן אולי תהפוך חברה חמדנית ומעפנה שעושה משחקים שנתיים ושנוטשים אותה (ובליזארד) כמו עכברושים מספינה טובעת לחברה קצת יותר טובה לנו הגיימרים. אבל במקרה הזה זה לא בדיוק מלהיב.

אני חייב להגיד שלדעתי צחנת ג׳ים ראיין הולכת להדבק לסוני לשנים. אנחנו הולכים לראות מהם הרבה מולטי-פלטפורם live service, העלאות מחירים ומהלכים אנטי צרכניים בכמויות. הוא לגמרי הדון מטריק של סוני, זה אפילו אם יעיפו אותו עוד שנה זה כנראה יהדהד בסוני עד סוף העשור. לפיל ספנסר לקח דור לתקן את מה שדון מטריק עשה, מחזיקות פלטפורמה הן ספינות ענקיות שלוקח שנים לסובב.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 ינואר 2022, 22:16

idan כתב:זה לא מה שמטריד אותי, בכל מקרה יהיה לי את כל הפלטפורמות בצורה כזאת או אחרת. אני מדבר על תועלת עבורי כשחקן, סוני עכשיו הוציאו 3.6 מיליארד רק בשביל להבטיח שמיקרוסופט לא תדחוק אותם לחלוטין משוק ה FPS. לא יוצא לי מזה כלום. כל הכסף הזה יכל לממן דברים הרבה יותר מעניינים מבחינתי. אפילו הסטודיו האלמוני שהם רכשו לפני כמה חודשים הייתה הכרזה טובה יותר, שם לפחות יש פוטנציאל שאולי נקבל משהו טוב שלא היה לנו לפני כן. אבל לבאנג'י מעולם לא היה חסר כסף בפיתוח משחקים שלהם, מה יש לסוני לתרום להם? מיותר מבחינתי.

נכון, אתה לא טועה. תמיד ברכישות האלה זה לא נטו טוב לכלל הצרכנים והשחקנים. יש שיגידו לך שבזכות התמיכה והמשאבים היותר גדולים המשחקים שלהם מעכשיו יהיו יותר טובים, אבל במבחן המציאות זה לא ממש תמיד קורה.

אולי עם באנג'י יש את הקטע שהם לא יצטרכו לשים ב vault תכנים קודמים של המשחק..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2022, 22:21

Kazz כתב:נכון, אתה לא טועה. תמיד ברכישות האלה זה לא נטו טוב לכלל הצרכנים והשחקנים. יש שיגידו לך שבזכות התמיכה והמשאבים היותר גדולים המשחקים שלהם מעכשיו יהיו יותר טובים, אבל במבחן המציאות זה לא ממש תמיד קורה.

אולי עם באנג'י יש את הקטע שהם לא יצטרכו לשים ב vault תכנים קודמים של המשחק..

כן, צודק, זוכר נגיד איך כל שנה double fine עשו את משחק השנה? אה, לא, בעצם הם לא הוציאו משחק גדול ואיכותי אחד שנים ודווקא כשמיקרוסופט מגדילים להם את התקציב של סייקונאטס 2 ונותנים להם עוד שנה נוספת של פיתוח פתאום יש לדאבל פיין משחק שמופיע בכל רשימות משחקי השנה.

מן הסתם זה לא חל על כל חברה, זה עניין מאוד אינדבדיאולי, תלוי בחברה שנרכשת. חברות כמו דאבל פיין או אובסידיאן הן רכישה ממש טובה לאיכות המשחקים שלהן, חברות אחרות פחות. באנג׳י היא לא רכישה להיט למשל, אני לא רואה פה רווח למישהו כשרוכשים חברה עצמאית שיש לה מאות מליונים בכיס.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 ינואר 2022, 22:22

DrKeo כתב:

הרכישה לא הייתה תגובה לאקטיוויז׳ן, רכישות כאלה לוקחות חודשים, לפעמים שנים. סוני מנסה כבר שנים להכנס לתחום ה-live service, זה מה שצריך להדאיג אותך. כשתראה כוח אדם של סנטה מוניקה ונוטידוג עובד על כותרי live service, אז אנחנו באמת בבעיה. או שאולי זה כבר קורה עם נוטידוג ו-factions?

ואני גם מסכים שזאת רכישה שלא תתן לנו השחקנים יותר מדי. לפחות הרכישה של אקטיוויז׳ן אולי תהפוך חברה חמדנית ומעפנה שעושה משחקים שנתיים ושנוטשים אותה (ובליזארד) כמו עכברושים מספינה טובעת לחברה קצת יותר טובה לנו הגיימרים. אבל במקרה הזה זה לא בדיוק מלהיב.

אני חייב להגיד שלדעתי צחנת ג׳ים ראיין הולכת להדבק לסוני לשנים. אנחנו הולכים לראות מהם הרבה מולטי-פלטפורם live service, העלאות מחירים ומהלכים אנטי צרכניים בכמויות. הוא לגמרי הדון מטריק של סוני, זה אפילו אם יעיפו אותו עוד שנה זה כנראה יהדהד בסוני עד סוף העשור. לפיל ספנסר לקח דור לתקן את מה שדון מטריק עשה, מחזיקות פלטפורמה הן ספינות ענקיות שלוקח שנים לסובב.

לא יודע, ג'ף גראב אמר שמייקרוסופט היו בשיחות עם באנג'י והוא משער שהייתה מלחמת הצעות. לאור המחיר המופרך זה לא נשמע בלתי סביר. בכל מקרה אני לא אוהב את זה.

אם זה היה בליאזרד לבד מילא, אבל הרכישה של אקטיווזין גם מעפנה כי היא מכריחה את סוני להגיב, נגיד להשקיע כסף באיזה שוטר צבאי שלא מעניין אותי.
אבל אם היינו מסיימים עם הרכישות של מפיצות או סטודיואים ענקיים אחרי הרכישה של בתזדה היינו במצב הכי טוב. מייקרוסופט, לפחות על הנייר, הייתה סוגרת את הפער הדי עצום שסוני יצרה בדור הקודם והיינו מרוויחים מתחרות די מאוזנת, שזה תמיד הכי טוב. אבל עכשיו הם נלחמים על המיינסטרים ואני לא רואה איך יוצא לי מזה משהו טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2022, 22:25

idan כתב:
לא יודע, ג'ף גראב אמר שמייקרוסופט היו בשיחות עם באנג'י והוא משער שהייתה מלחמת הצעות. לאור המחיר המופרך זה לא נשמע בלתי סביר. בכל מקרה אני לא אוהב את זה.

אם זה היה בליאזרד לבד מילא, אבל הרכישה של אקטיווזין גם מעפנה כי היא מכריחה את סוני להגיב, נגיד להשקיע כסף באיזה שוטר צבאי שלא מעניין אותי.
אבל אם היינו מסיימים עם הרכישות של מפיצות או סטודיואים ענקיים אחרי הרכישה של בתזדה היינו במצב הכי טוב. מייקרוסופט, לפחות על הנייר, הייתה סוגרת את הפער הדי עצום שסוני יצרה בדור הקודם והיינו מרוויחים מתחרות די מאוזנת, שזה תמיד הכי טוב. אבל עכשיו הם נלחמים על המיינסטרים ואני לא רואה איך יוצא לי מזה משהו טוב.

אף אחד לא עושה רכישה של כמעט 4 מליארד דולר, הרכישה הכי גדולה בהסטוריה של סוני שכמעט מרוקנת אותה לגמרי ממזומן, מהר מהר תוך 3 שבועות מהרכישה של מיקרוסופט. זאת לא תגובה, זה מהלך שנבנה במשך חודשים. אני גם מזכיר שמיקרוסופט קנתה את אקטיוויז׳ן לפני 13 ימים, כאילו, נראה לך שזאת הייתה תגובה למשהו שקרה לפני 13 ימים? אף אחד בתעשיה לא ידע על העסקה, בכירים באקטיוויז׳ן לא ידעו. אגב, זה לא סותר אם הם היו במלחמת הצעות מול מיקרוסופט, למרות שאני די בטוח שאם הייתה מלחמת הצעות, מיקרוסופט הייתה מנצחת. כלומר, אחרי 70 מליארד דולר, מה זה עוד חצי מליארד בשביל באנג׳י?

הרכישה של באנג׳י היא לא רכישה ״סטודיו FPS״, היא רכישת ״סטודיו live service״.

כמובן שהמלחמה על המיינסטרים שציינת היא משהו די מעפן שגם אני לא אוהב. אבל אני כן אגיד שאקטיוויז׳ן הייתה בור שופכין כבר כמה שנים טובות, אז יש מצב שהקניה שלה הייתה נטו חיובית, אולי אלה אם אתה מישהו שאין לו מחשב, אקסבוקס או גישה ל-xcloud.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 ינואר 2022, 22:31

אבל לא אמרתי שזו תגובה לרכישה של אקטיווזין. ב"שוטר צבאי" לא התכוונתי לדסטני, הוא הרי לא כזה, אלא לאיזה משחק עתידי כלשהו. הרי אי אפשר לדמיין שהם יוותרו על הקהל COD שלהם שמכניס כל כך הרבה כסף רק מהמנויים לפלוס בלי לפחות לנסות לעשות משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2022, 22:32

idan כתב:אבל לא אמרתי שזו תגובה לרכישה של אקטיווזין. ב"שוטר צבאי" לא התכוונתי לדסטני, הוא הרי לא כזה, אלא לאיזה משחק עתידי כלשהו. הרי אי אפשר לדמיין שהם יוותרו על הקהל COD שלהם, שמכניס כל כך הרבה כסף רק מהפלוס, בלי לפחות לנסות לעשות משהו.

סוני מחפשת שירותי live service, לא שוטרים צבאיים. באנג׳י מספקת לה את הפינה הזאת, של השירותים החיים. אני לא בטוח שהם יחפשו את הפינה של השוטרים הצבאיים, כלומר ממתי סוני מפתחת משחקים כתגובה למשחקים של מיקרוסופט? היא לא עשתה את זה מאז קילזון והנסיון ליצור ״היילו קילר״.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 169 אורחים