נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2023, 21:07

Laskin כתב:באסה… הוא חתיכת כשרון אדיר
בא נראה שבוע הבא לאן הוא הולך

https://www.gematsu.com/2023/05/god-of- ... r-10-years

הוא המודלר הכי טוב בתעשיה לדעתי, נשמע לאיפה הוא הולך במהלך השבוע. המודלר השני הכי טוב בתעשיה גם עזב את סוני לפני שנתיים וחצי, הוא היה בנוטידוג והוא עזב אחרי tlou2 ועבר להוביל את הקליסטו פרוטוקול.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2023, 21:17

נקווה שראף יצליח יותר ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2023, 21:29

Laskin כתב:נקווה שראף יצליח יותר ;)

תגיד מה שאתה רוצה על הקליסטו, המודלים שם מטורפים ברמה לא סבירה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 מאי 2023, 09:16

טוויסט בעלילה הוא "מגלה יוזמה" :) (ספנסר יחטוף אותו)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2023, 09:47

אתם קולטים שלא הייתה לסוני תצוגת "SHOWCASE" מאז ספטמבר 2021?
כמעט שנתיים של שקט, מלבד SOP מצ'וקמק פה ושם, של משחקי קרוס ג'ן
לפי איך שזה נראה - אנחנו צפויים לתצוגה הכי משמעותית וחשובה אולי אי פעם :)
כ"כ הרבה משחקים שאנחנו יודעים שקיימים אבל טרם הוכרזו, או שאפילו אין לנו תמונה אחת שלהם.
וסוני יודעים שעוד שנייה הם מאבדים את אקטיויז'ן + בליזארד לנצח, בטח לא תהיה להם בעייה גם להכריז על משחקי 2026, העיקר שאנשים לא ילכו למתחרה

ההייפ שלי לא יכול להיות גבוה יותר, והפעם זה מרגיש מוצדק

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2023, 10:19

לאסקין אני לא מבין למה אתה כזה אופטימי לגבי התצוגה הזו. הסיכוי שנראה דברים משמעותים שהם לא MGS3 הוא אפסי. אני לא רוצה להרוס פה לאנשים כי אני יודע שיש פה אנשים אצלנו שאוהבים להיות מופתעים אבל אני לא חושב שזה להרוס לגלות שאנחנו כבר יודעים שלא יהיה למשל GOT 2 בתערוכה הזו, הכי טוב שנקבל בטח יהיה איזה deep dive מהרונין ההוא.

AW2 היחיד לדעתי שמצדיק את ההייפ כי הבטיחו שהוא ירגיש המשחק דור הבא הראשון ואם הוא יוצא השנה אז צריך להיות עליו פיצוץ של גיימפלי אצל סוני או אצל מייק אז זה כן מאוד מרגש, אבל חוץ מזה? לא יודע למה אתה מאמין שנראה נגיד את נוטי דוג או סנטה מוניקה לדעתי אנחנו לא קרובים לזה אפילו :(
(אמן אמן שטועה, כן? הכל פתוח לגבי נוטי דוג או סנטנה מוניקה, אין שום מידע אמין אם הם יופיעו או לא בניגוד לסאקר פאנץ שזה וודאי שלא יהיו, אבל עדיין...)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2023, 11:15

הכל תלוי מה זה "משמעותי" בעיניך... ולא יודע מאיפה המידע על GOT2, אבל גם בלעדיו, ואני לא הייתי מהמר שלא יופיע - בא נבחן את האופציות:

הכי ברור וצפוי - ספיידרמן 2?
גיימפליי של FF7:REBIRTH?
טיזר של KOTOR?
משהו מהמשחק של קורי שהוא עובד עליו כבר 4 שנים?
משהו מסטודיו בנד שעובד לפחות 3 שנים על משחק, אחרי שבוטל DG2?
הבא של פאקינג נוטי דוג, גם אם זה משחק קו-אופ, כנראה מדובר במותג הכי יוקרתי וחשוב של סוני?
אולי טעימה מוולברין?
המשחק הראשון של HAVEN שעובדים עליו שנים?
הבא של באנג'י?
הרימייק הבא של בלופוניט?
גיימפליי של סיילנט היל 2 רימייק?
משהו מהמולטי של גרילה (הרי יש להם צוות נוסף שעובד המון זמן על משחק במקביל)?
טוויסטד מטאל חדש (ידוע שעובדים עליו והסרט/סדרה יוצאים בקרוב וכבר יצא לזה טריילר)?
הבא של טים אסובו (כנראה משחק VR ועדיין, כנראה יהיה מעולה)?
המוד VR של RE4?
כמובן DEATH STRANDING 2?
שאדו דרופ של HELLDIVERS 2?
הבא של MM?

אני מאוד, מאוד לא אופתע אם לפחות חצי מהרשימה הזו תופיע, בתוספת של עוד מצד ג'

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2023, 12:06

Laskin כתב:הכי ברור וצפוי - ספיידרמן 2?

כמובן
Laskin כתב:גיימפליי של FF7:REBIRTH?

אולי
Laskin כתב:טיזר של KOTOR?

הפרוייקט בצרות פיתוח ואני די בספק.
Laskin כתב:משהו מהמשחק של קורי שהוא עובד עליו כבר 4 שנים?

לא נראה לי, קורי עבד על GOW:R והפרוייקט צד הזה כנראה רק באמת התניע בשנה האחרונה. כלומר, אלה אם יהיה טיזר CGI למשחק במרחק של שנים מאיתנו.
Laskin כתב:משהו מסטודיו בנד שעובד לפחות 3 שנים על משחק, אחרי שבוטל DG2?

לא נראה לי שבונד יהיו שם, הם רק התחילו לעבוד על המשחק החדש שלהם לפני איזה שנה+.

Laskin כתב:הבא של פאקינג נוטי דוג, גם אם זה משחק קו-אופ, כנראה מדובר במותג הכי יוקרתי וחשוב של סוני?

פאקשנס יהיה שם, והשיירה עוברת :(

Laskin כתב:אולי טעימה מוולברין?

מי יודע, אמור לצאת שנה הבאה, אבל אני משער שאינסומניאק ירצו פוקוס על ספיידרמן?

Laskin כתב:המשחק הראשון של HAVEN שעובדים עליו שנים?

GaaS :(
Laskin כתב:הבא של באנג'י?

ומה זה ״הבא״ של באנג׳י? הם לא הוציא משחק כבר עשור, הם פשוט הסטודיו של דסטיני.

Laskin כתב:הרימייק הבא של בלופוניט?

בהחלט יש מצב.

Laskin כתב:גיימפליי של סיילנט היל 2 רימייק?

לדעתי זה בהחלט יהיה שם.

Laskin כתב:משהו מהמולטי של גרילה (הרי יש להם צוות נוסף שעובד המון זמן על משחק במקביל)?

Laskin כתב:טוויסטד מטאל חדש (ידוע שעובדים עליו והסרט/סדרה יוצאים בקרוב וכבר יצא לזה טריילר)?

GaaS? :(

Laskin כתב:הבא של טים אסובו (כנראה משחק VR ועדיין, כנראה יהיה מעולה)?

הלוואי.

Laskin כתב:כמובן DEATH STRANDING 2?

הלוואי הלוואי הלוואי.
Laskin כתב:שאדו דרופ של HELLDIVERS 2?

נה, מקסימום הכרזה :)
Laskin כתב:
הבא של MM?

אולי.

ובכל זאת, יש לי הרגשה המילה שכולנו הולכים לצאת איתה מהתצוגה הזאת היא ״GaaS״.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2023, 12:28

נדב כבר אמר את כל מה שבאתי להגיד טוב יותר כי... קצר יותר.
אני רק אוסיף שאנלא רואה סיבה שהם יביאו את פפ7-2 כי זה כמו לשחרר פצצת גרעין בלי הצדקה, תשומת הלב שסקוור יכולים לגנוב כל פעם שהם יחליטו לשחרר משהו מפפ7-2
היא אדירה אין סיבה לבזבז אותו אצל סוני.

מעבר לזה נוטי דוג יכולים לבוא עם איזה רימאסטר של TLOU2 לפס5 כדי לצאת ידי חובה ולסגור עניין. :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2023, 12:33

לגבי KOTOR - אז מה אם בצרות פיתוח, מיקרוסופט וגם סוני הביאו טיזרים כאלה ואחרים עוד לפני שהמשחקים שלהם עברו 10 ימי פיתוח... כנ"ל לגבי סטודיו בנד.

קורי עבד על ראגנארוק אולי מעט מאוד, הוא על הפרויקט שלו כבר מ-2019, כנראה בתכנון עוד קודם... אני ממש בספק שההרכזה שלו רחוקה.

"פאקשנס" או איך שלא יקראו לו, ואני מניח שזה לא יהיה השם - אמור להיות משהו מאוד מיוחד, עם סיפור והכל... לפי השמועות כמובן. לא הייתי "מבטל" אותו, הוא יכול לעורר התלהבות לא קטנה, אפילו אצלי ואצלך שמולטי לא מעניין אותנו בדר"כ.

הפוקוס יישאר על ספיידרמן, אבל טיזר של כמה שניות מוולברין רק כדי "להכניס" למיקרוסופט שצפויה גם כן להציג המון - נראה לי כמעט וודאי. זה אמור להיות בסבירות לא קטנה - המשחק שימכור הכי הרבה יחידות בשנה הבאה, מכל הסטודיואים שלהם.

"הבא של באנג'י" בעיניי בסבירות לא קטנה - לא יהיה דסטיני 3, אלא משהו חדש. אבל אולי אני פשוט רק מקווה שזה המצב, כי לא התחברתי לדסטיני.

אני לא חושב שנצא ספציפית מהתצוגה הזו עם "תחושה של GAAS", כי כולנו נהיה עדיין בשוק מספיידרמן 2, פאקשנס (בתקווה שהוא קו-אופ), DS2, SH2, FF7R בתקווה גם וולברין ושאר משחקי הסינגל-בלבד/ קו-אופ (אם באמת לספיידרמן 2 תהיה אופציה כזו). אה, יש גם שמועות על ריייק של FF9, אבל אני חושש שיהיה סתם רימאסטר.
לסוני יש הרבה GAASים בקנה, אבל אין סיבה שיראו יותר מ-2-3 כאלה בתצוגה אחת של שעה, הם יודעים איזו תגובה זה יביא.
אחרי שנתיים של שקט כמעט מוחלט - נראה לי שאנחנו נצא מאוד מסופקים הפעם.

גלאס יא מנותק, מה רימאסטר לTLOU2? מי צריך את זה? הוא נראה ורץ מדהים על הPS5, עדיין בקלות אחד המשחקים הכי יפים של הדור הנכחי.
ולמה שסקוור תרצה להראות את FF7R2 בכל תצוגה אחרת? המשחק הוא בלעדי לסוני ואחת הסיבות שמלא אנשים רכשו PS5.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2023, 13:09

לאסקין, אם אנחנו מתכוננים למלחמה ויש לנו כבר פצצת אטום (פפ16 ) למה שנוציא את פצצת המימן ונבזבז אותה (פפ7 ? ) כשפצצת האטום שלנו מימלא תעשה את העבודה ותשמיד הכל? כל העינים יהיו על פפ16 וזו ההזדמנות האחרונה שלהם למשוך תשומת לב אליו לפני שהוא יוצא ושהדמו יוצא ואז הם יהיו תלויים בחסדי הword of mouth.

כאילו אני יודע שאתה יכול לענות בתגובה שהם חשפו את FFR2 לפני שפפ16 יצא ושזה מוציא את כל האוויר ממה שאמרתי ומוכיח שהם יכולים להראות אותו בו זמנית לפני שפפ16 יצא, אבל הם לא באמת הראו את FF7R2 זה סתם היה טייזר של "הנה, פפ7-2 בפיתוח ואמיתי, עכשיו תעזבו אותנו בשקט עד שנראה לכם אותו" :)

על TLOU2 - אף אחד לא באמת ירצה את זה, אבל אף אחד לא באמת רצה גם את הTLOU1 Part 1 וקיבלנו אותו וTLOU עכשיו באור הזרקורים בגלל הסדרה אז למה לא?
מודה שזה לא וודאי ונוטי דוג בכייף יכולים להביא איזה IP חדש או איזה Uncharted חדש אפילו או לא יודע מה, פשוט TLOU כרגע חזר להיות להיט היסטרי ויש לי הרגשה שהם יחלבו את זה.

על פפ9- אני מניח שאתה אומר את זה על סמך זה שכרונו כרוס היה סתם רימאסטר- הגיוני אבל פפ9 הרבה יותר אהוב מכרונו כרוס, הוא בתאכלס המשחק הכי אהוב שלהם אחרי פפ7 אובייקטיבית
כשאחריו באים פפ6 ו10 בסדר הזה אז מגיע להם ריימיקים מלאים.

אם נראה טיזר מוולברין זה סבבה אבל זה יהיה מרגש ? הרי כבר ראינו טייזר כזה למה צריך עוד אחד.
על DS2 אני פשוט חושב שMGS3 זה מספיק קוג'ימה לאירוע אחד וזה כמעט וודאי שהוא יהיה לא יודע למה שסוני ירצו ששני משחקים של קוג'ימה יתחרו אחד בשני, שכל אחד יכול להיות ההיליט של אירוע בפני עצמו :)

בגדול, עברתי על הראיון של ג'ים ראיין מתורגם לאנגלית מיפנית, ונראה שהוא חושב שSF6 ורונין הם אחד ההילטים הגדולים שיש לתעשייה להציע לשוק היפני בשנים הקרובות אז אני די חושב שנראה חפירה על שניהם אבל נראה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2023, 13:30

פפ16 יוצא עוד ימים בודדים, זה בדיוק הזמן לטריילר אחרון ומיד אחריו לחשוף את המשחק הבא שלהם, שאמור לצאת בשנה הקרובה, והפעם - כמו שצריך. הוא כבר נחשף, עכשיו טיפה גיימפליי עם טיזר של ״אם תרצו לראות עוד אז תבואו לקילי/TGS״ וזהו.

היו סיבות מעולות לרימאסטרמייק של Part1:
סדרה הכי פופולרית שיכולה להיות, גירסת מחשב, העובדה שהראשון נראה מאוד מיושן ביחס לשני…
אין שום סיבה לגעת במשחק השני, אין למיקרוסופט או לסוני יותר מ-2 משחקים שנראים טוב ממנו, הוא רץ ב-60 חלק… זה לא יקרה.

פפ9 לא הכי פופולרי ויש לו סגנון אחר, לעשות לו רימייק ממש מושקע זה מגה פרויקט בעלות של פפ16 מינימום. הלוואי, זה יהיה חלום! אני פשוט לא חושב שזה יקרה.

טיזר מוולברין יהיה מרגש, אפ זה יהיה בזמן אמת, ואין סיבה שלא יהיה. וזה יהיה אלים בקטע אחר.

אם יוצג MGS3 זה יהיה או מבלופוינט או מקונאמי, או משניהם. זה לא קשור לקוג׳ימה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2023, 13:33

Laskin כתב:לגבי KOTOR - אז מה אם בצרות פיתוח, מיקרוסופט וגם סוני הביאו טיזרים כאלה ואחרים עוד לפני שהמשחקים שלהם עברו 10 ימי פיתוח... כנ"ל לגבי סטודיו בנד.

KOTOR החליף מפתחת לא מזמן ויש עכשיו שמועות שהוא הולך להיות מבוטל כליל. זה לא מצב של משחק שבו עושים טיזרים בתערוכות, זה מצב שבו נכנסים ל-stealth mode ומנסים לתקן עניינים או לבטל את המשחק. אז כנראה זה אחד מהניחושים שאני אומר אותם בהכי הרבה בטחון - לא נראה את KOTOR הרבה זמן ובטח שלא ב-showcase הקרוב (הוא אמר בביטחון יומיים לפני שהראו את KOTOR ב-showcase).

Laskin כתב:קורי עבד על ראגנארוק אולי מעט מאוד, הוא על הפרויקט שלו כבר מ-2019, כנראה בתכנון עוד קודם... אני ממש בספק שההרכזה שלו רחוקה.

הוא הבמאי הקריאטיבי של GOW:R, זאת עבודה במשרה מלאה. אולי לא עבודה כמו להיות הבמאי, אבל עדין 100% משרה. הפרוייקט ההוא שלו מ-2019, אני בספק אם יש צוות אמיתי בסנטה מוניקה שעובד עליו יותר מאשר כמה חודשים. אפשר להכריז עליו, ראינו משחקים מוכרזים בשבועות שהם התחילו פיתוח (ע״ע Death stranding) אבל לדעתי אנחנו שנים מהמשחק הזה. הוא בכיף משחק של 2026 ו-GOW הבא כבר לא נראה בדור הזה. כלומר, אולי נראה, אבל הוא יהיה קרוס ג׳ן עמוק בדור הפס6 באיזה 2029.

Laskin כתב:"פאקשנס" או איך שלא יקראו לו, ואני מניח שזה לא יהיה השם - אמור להיות משהו מאוד מיוחד, עם סיפור והכל... לפי השמועות כמובן. לא הייתי "מבטל" אותו, הוא יכול לעורר התלהבות לא קטנה, אפילו אצלי ואצלך שמולטי לא מעניין אותנו בדר"כ.

לכל משחק GaaS יש סיפור; גם ל-overwatch או יחידת המתאבדים או הנוקמים. ברור שאני מבטל אותו כמשחק נוטידוג. אולי הוא יהיה משחק מולטי טוב, אבל זה לא מעניין, בטח שלא מנוטידוג.

Laskin כתב:הפוקוס יישאר על ספיידרמן, אבל טיזר של כמה שניות מוולברין רק כדי "להכניס" למיקרוסופט שצפויה גם כן להציג המון - נראה לי כמעט וודאי. זה אמור להיות בסבירות לא קטנה - המשחק שימכור הכי הרבה יחידות בשנה הבאה, מכל הסטודיואים שלהם.

בהחלט יש מצב. ולא הייתי מעלה הייפ למיקרוסופט, אין לי כבר תקווה למיקרוסופט.

Laskin כתב:"הבא של באנג'י" בעיניי בסבירות לא קטנה - לא יהיה דסטיני 3, אלא משהו חדש. אבל אולי אני פשוט רק מקווה שזה המצב, כי לא התחברתי לדסטיני.

הדבר הזה מאושר? כי הם מזמן כבר חברת דסטיני בלבד.

Laskin כתב:אני לא חושב שנצא ספציפית מהתצוגה הזו עם "תחושה של GAAS", כי כולנו נהיה עדיין בשוק מספיידרמן 2, פאקשנס (בתקווה שהוא קו-אופ), DS2, SH2, FF7R בתקווה גם וולברין ושאר משחקי הסינגל-בלבד/ קו-אופ (אם באמת לספיידרמן 2 תהיה אופציה כזו). אה, יש גם שמועות על ריייק של FF9, אבל אני חושש שיהיה סתם רימאסטר.
לסוני יש הרבה GAASים בקנה, אבל אין סיבה שיראו יותר מ-2-3 כאלה בתצוגה אחת של שעה, הם יודעים איזו תגובה זה יביא.
אחרי שנתיים של שקט כמעט מוחלט - נראה לי שאנחנו נצא מאוד מסופקים הפעם.

הלוואי. אבל דוגרי סוני עושה את זה כבר שנים, תוצגות אשפה עם דמו אחד או שניים שגונבים את התצוגה. אם הם ירשימו עם ספיידרמן ועוד איזה דמו אחד אז אף אחד לא יזכור את כל ה-GaaS. אבל אני מוכן להתערב שיהיו בתצוגה הזאת לפחות 5 משחקי GaaS, אם לא יותר.

Laskin כתב:גלאס יא מנותק, מה רימאסטר לTLOU2? מי צריך את זה? הוא נראה ורץ מדהים על הPS5, עדיין בקלות אחד המשחקים הכי יפים של הדור הנכחי.

לא עובדים כרגע על רימייק להורייזן? אני לא אהיה בשוק אם סוני עושה רימייק ל-TLOU2 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2023, 13:39

לגבי קוטור - יש מצב שזה וייפורוור

לגבי קורי - אני משוכנע שיש צוות קטן שעובד איתו כמה שנים… נו, אתה מקסימום תהיה מופתע יותר ממני ביום רביעי, אבל אני די בטוח שנראה משהו ממנו, גם אם זה יהיה רק שם עם לוגו :)

לגבי פאקשנס - אם זה משחק קו אופ עם סיפור מושקע - זה מאוד מעניין. קשה לי להאמין שנוטי דוג סתם מבזבזים עליו זמן.

לגבי באנג׳י לא יודע כלום, רק שהם עובדים על משהו חדש, שזה יכול להיות דסטיני 3, אבל אני מקווה שלא, ומנחש שלא.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 מאי 2023, 14:16

אני דווקא חושב שההכרזה על הפרוייקט של קורי בארלוג מאוד רחוקה- אני לא חושב ש-SSM באמת עברו למתכונת של 2 צוותים פרופר בפול פרודקשן, קורי כנראה עשה הרבה קונספט ופרוטוטייפינג במהלך השנים האלה ועכשיו כשהפיתוח של רגנארוק הסתיים הם כנראה עברו לפיתוח מלא של המשחק החדש.
אני די בטוח שכמעט ולא הייתה לו נגיעה בפיתוח של רגנארוק עצמו, הקרדיט של Creative Director היה בעיקר כי הוא קבע את ה-Outline הכללי של הסיפור עוד לפני ש-GOW2018 שוחרר ואריק וויליאמס סיפר בריאיונות שקורי בעיקר הציב לו 2 דרישות ביחס לסיפור של רגנארוק ושם בערך הסתכם התפקיד שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2023, 14:29

אז מה, ארבע וחצי שנים הוא מתכנן לו משחק קטן ורק עכשיו מתחילים לפתח אותי? הוא הרי אמר שהוא בפירוש לא מעוניין להוביל שוב פיתוח של משחק אחד ענק במשך שנים ארוכות

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 מאי 2023, 14:34

אני לא חושב שזה מה שהוא אמר, הוא אמר שהוא רוצה הפסקה מלהוביל פיתוח של פרוייקט ענק בסקייל של GOW2018, לא שהוא פורש מפיתוח AAA.
כולנו מן הסתם מבינים שמדובר ב-IP חדש, ובפעם האחרונה ש-SSM ניסו לעשות IP חדש הסטודיו כמעט חוסל, אז אני מניח שהם ירצו לקחת את הזמן הפעם, וזה בדיוק מה שהם עשו.
אנחנו גם לא ממש יודעים כמה זמן מתוך ה-4 שנים האלה ה-IP החדש אשכרה היה בפיתוח, אבל אני חושב שאפשר להניח די בוודאות שהוא לא נכנס ל-Full Production עדיין בגלל שרגנארוק לקח מהם את כל המשאבים (ובצדק) ולכן אני גם לא חושב שהם יזדרזו להכריז עליו- אפילו אם מדובר רק בטיזר, הכרזה על פרויקט כן משנה דברים מבחינת סטודיו ומאלצת אותם להקדיש זמן לעיתונות, למרקטינג ובאופן כללי גם מוסיפה לחץ שבעיני מיותר על המפתחים בשלב מוקדם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2023, 14:41

אני דווקא הבנתי מכל מני פודקאסטים ששמעתי, שקורי כן קיבל צוות קטן אחרי 2018, והחל פיתוח. זה נשמע לי הרבה יותר הגיוני גם, שהצוות של ראגנארוק כולו, או רובו המוחלט, ימשיך למשחק הבא בסדרה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 מאי 2023, 14:48

לא אמרתי שלא היה לקורי צוות פיתוח קטן שעבד איתו, אני לא טוען שהוא עשה את כל העבודה לבד.
אני דווקא חושב שהם עובדים במודל כזה: צוות אחד מסיים פיתוח על משחק, הצוות הגרעיני (כמה מפתחים פלוס כותבים ובמאי) מתחילים לעבוד על המשחק הבא ב-IP בזמן שהמסה העיקרית של הסטודיו מחליקה לעבודה אל הפרויקט השני שכבר עבר את שלבי הקונספט ועם יסודות טובים לפיתוח מלא ומהיר (יחסית, כמובן).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2023, 15:05

לאסקין. אני לא יודע איך אתה מודד מה המשחקים הכי אהובים אובייקטיבית. מכירות? זה די קונצנזוס שהמשחקים הכי אהובים אצל סקוור הם אלה בסדר הזה.
פפ7, פפ9 פפ6 פפ10. ולכן זה הגיוני שאלה יקבלו את הריימיקים ואחכ שאר הקטלוג, זכותך לערער על זה אבל לא ברור על מה אתה מבסס את זה. :)
אתה יכול אולי להביא טיעון שפפ15 מכר יותר מפפ9 נגיד, אבל לא ברור איך זה מוכיח שפפ15 יותר אהוב.

הדרך ההגיונית לדעת מה המשחקים הכי אהובים זה לראות איזה משחקים הקהל מדרג הכי גבוה במשך עשורים ואיזה משחקים הם הכי מבקשים לריימיק ואיזה משחקים שומרים על "מעמד" עקבי לאורך עשורים והמשחקים האלה מעולם לא איבדו את אהבת הקהל אלא היא רק הלכה והתעצמה ולראייה פפ9 מקבל ריימיק, ותצטט אותי שפפ10 יהיה הבא בתור :)

על MGS3- אין מעורבות ישירה או עקיפה של קוג'ימה בריימיק של MGS3 אבל עדיין גם DS2 וגם MGS3 מכוון לקהל הקשה של קוג'ימה כמוך וכמו נדב בלינג וכו' יש להם כולה שעה לאסקין! איך הם ידחפו את כל הדברים האלה וגם VR2 וגם אינדים והכל כולה בשעה ובטח יהיו גם חפירות לא מעניינות.

על KOTOR- אם סוני יוכיחו שהוא בחיים אחרי גהנום הפיתוח במיוחד אחרי שהמשחק סטאר וורס האחרון כזה להיט, אז הם באמת יקבלו המון נקודות זכות על זה, אבל זה משחק כל כך רחוק שהם יכולים גם לשמור אותו לתערוכה של 2026 והכל יהיה בסדר.

עדיין לאסקין יש מצב שכולנו טועים ואתה זה שצודק כי אי אפשר להכחיש שסוני אוהבים להפציץ פצצות כבדות שנים מראש ולהשאיר את מייק עם המכנסים למטה ובלי אוויר, ותמיד יש מצב שהם ילכו על טקטיקה של לחשוף כל מה שיש לפס5 בקנה Ever ושנקבל תערוכה מטורפת ואגדית. זה תמיד אפשרי עם סוני כמו שאתה יודע, אבל רונין SF6, פפ16, MK12 ספיידרמן וMGS3 אלה משחקים שאולי לא כולם עפים עליהם כמו המשחקים של נוטי דוג/מוניקה שמעיפים את המוח, אבל עדיין מדובר במשחקים שהרבה יותר קרובים לשיגור מהמשחקים של נוטי דוג וסנטה מוניקה, אז הגיוני שסוני קודם תבזבז אותם ועד שהם יצאו המשחקים של נוטי דוג וסנטה מוניקה יהיו הרבה יותר מלוטשים ומוכנים לתצוגה.

למה לסוני להכריח את קורי או את דרוקמן לבזבז משאבים על דמואים לתצוגה, כשאלה המשחקים שכנראה סוני זורקת עליהם הכי הרבה תקציב ועשרות מליונים וסוני הכי רוצה שהמשחקים האלה יעיפו ראשים בעתיד?

מבין אותך גם אני כבר מת לראות דברים חדשים נמאס כבר לראות כל הזמן את אותם 5 משחקים, אבל יש לנו גם את התצוגה של מייק ויכול להיות שאחרי התצוגה של מייק נראה עוד דברים חדשים וטובים אז נצא בהרגשה טובה בסוף השנה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2023, 15:16

אין לי הייפ משוגע לתצוגה עצמה, אבל כן זפציפית לראות את ספיידרמן 2. אנחנו באמצע 2023 וזה אמור להיות הAAA הענק הראשון של סוני על הPS5... ממש מסקרן אותי איך הוא נראה ומשוחק ומבחנתי אם תהיה תצוגת גיימפלי אמיתית שלו ולא רק טריילר גיימפלי, זה כבר יהיה מעניין ומה שאני מחכה לו למעשה.
אבל מעבר לזה? לא חושב שיש מה לצפות לתצוגת על שנזכור לשנים. סוני אומנם לקחה הפסקה של שנה מתצוגות כאלה, אבל זה כנראה כי לא היה לה מה להראות והכל עדיין רחוק, ופחות כי הם תכננו מראש את תצוגת 2023 ככזו שתפוצץ את הראש...
יש להם משחקים כמובן, אבל אף אחד לא נשמע לי כמו משהו באמת מיוחד. ND זה בהחלט מסקרן, אבל אני מצפה להתאכזב מהמשחק הזה ולא להיות מופתע לטובה. מעבר לזה נראה את רונין, MK, SF, אולי עוד טריילר סינימטי לDS או לוולברין אבל כמה זה כבר מעניין כשהמשחקים כל כך רחוקים? קשה לי מאוד להאמין שנראה תצוגות גיימפלי שלהם.
מסקרן אותי מה האוסמארק יעשו, ומה הרימייק הבא של בלופוינט, אבל זה יותר בגדר סקרנות מאשר משהו שאני חושב שיפוצץ לי את הראש :).

הם יכולים תאורטית להציף את התצוגה בטיזרים, אבל מה זה משנה? ידוע שקורי עובד על IP חדש, אז אם יוכרז השם שלו רק זה מרגש? כנ"ל סוני בנד שמאוד רחוקים מהיציאה שלו ובכל מקרה זה אולפן שעדיין לא יגרום לי להתרגשות סתם ככה.
בכל מקרה, מכשאמרו שGOT 2 לא יופיע בתצוגה (אני חושב ששרייר אמר את זה), אני מנחש שזו תהיה יותר תצוגה של המשחקים שיצאו בפועל בשנה הקרובה מאשר תערכות הכרזות גדולה.
ויש משחקים מעניינים שיצאו בשנה נקרובה, אבל על פניו לא נשמע שיש משהו עם פוטנציאל גבוהה במיוחד מלבד ספיידרמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2023, 15:55

Laskin כתב:אני דווקא הבנתי מכל מני פודקאסטים ששמעתי, שקורי כן קיבל צוות קטן אחרי 2018, והחל פיתוח. זה נשמע לי הרבה יותר הגיוני גם, שהצוות של ראגנארוק כולו, או רובו המוחלט, ימשיך למשחק הבא בסדרה.

הפיצ׳ של הורייזן היה ב-2010, בתחילת 2011 צוות של בערך 10 עובדים עבדו על ה-POC במשך כמעט 3 שנים ואז כל גרילה הצטרפו לפיתוח בתחילת 2014. לא נשמע כל כך שונה מהמצב פה, פשוט לקח לפתח את רגנרוק 4.5 שנים במקום ה-3 של קילזון shadowfall. כנראה שקורי עבד על POC עם צוות קטן במשך כמה שנים וכל סנטה מוניקה הצטרפו בתחילת השנה לעבוד עליו בצורה מלאה.

Like it or not, יש השלכות לזה שסוני המשיכו לפתח משחקי פס4 שנתיים לתוך הדור של הפס5. וכן, זה כנראה אומר משחק פס5 ראשון של סנטה מוניקה באיזה 2026 אם לא מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 מאי 2023, 16:00

ממש לא יפתיע אותי אם GOW הבא יהיה משחק פס5+פס6.. זה אפילו די מתבקש מבחינת זמנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2023, 16:02

Uncle Pey'j כתב:ממש לא יפתיע אותי אם GOW הבא יהיה משחק פס5+פס6.. זה אפילו די מתבקש מבחינת זמנים.

אם המשחק הבא שלהם הוא לא GOW? כן בטח, זה או משחק פס6 או קרוסג׳ן שיבאס את כולנו בתקופת הפס6.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 מאי 2023, 16:07

כן, התכוונתי למשחק שאחרי המשחק של קורי, שאני חושב שאפשר לומר די בוודאות שיהיה GOW במיתולוגיה חדשה, אף אחד לא באמת חושב שסוני תניח ל-IP אבל נראה שכן נכפית עליו הפסקה ארוכה, אולי אפילו הכי ארוכה עד כה ואם סוני תישאר עם האסטרטגיה (השגויה) הנוכחית שלה אנחנו לגמרי מסתכלים על משחק קרוס-ג'ן.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים