נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 17 ספטמבר 2020, 17:40

מחירי ישפאר רשמיים
1999דיגיטלית
2449 עם דיסק
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 ספטמבר 2020, 17:41

אין לי דיסק אחד לPS4, ואני יכול להעיד מנסיון שדור שלם הסתדרתי מצוין עם יוזר אמריקאי וכרטיסי psn מאמאזון. אין עם זה שום בעיה, המחיר הוא 1:1 והמינוס היחידי הוא שכל קנייה שלי מתארכת בכ-20 שניות, כלומר שטויות.
אני מבין את החשש שלך, אבל מבחינתי אין שאלה בכלל. אם אתה באמת לא רוכש דיסקים בכלל, כנראה שה450 שח הפרש בין הקונסולות גם יהיו ההבדל היחיד שתחווה מעכשיו ועד לסוף הדור.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 17 ספטמבר 2020, 17:57

Uncle Pey'j כתב:ישפאר פרסמה את המחירים הרשמיים בעמוד שלה בפייסבוק,והם סבירים לגמרי עד מפתיעים לטובה:
2449₪ לגרסא עם הכונן
1999₪ לגרסאת דיגיטל

ועכשיו להתלבטות שלי בנוגע לדיגיטל:
בעד: 1.קונסולה אסתטית יותר,עם ממדים טיפ טיפה יותר קטנים
2. צריכת החשמל אמורה להיות נמוכה יותר (TDP 340 W עבורה במקום 350W לגרסא הרגילה)
נגד:
1. אני נעול לגמרי ל-PS Store וסוני תקבע עבורי באופן מוחלט כמה אשלם על משחקים
2. התמחור הגבוה יותר של המשחקים לדור הבא פלוס העובדה שהיוזר שלי ישראלי יכולים להוביל לחתיכת זינוק במחיר
3.כל נושא גרסאות האספנים: ככלל,אני בכלל לא קונה גרסאות אספנים,יש לי רק את זו של אנצ'רטד 4,אבל דיגיטל כנראה ייצר בעייתיות בזמינות של חלקן כי בטח יהיו חברות שיספקו דיסקים ואחרות שילכו על קוד וזה סתם מבאס לדעת שאין לי אפילו את האופציה לגרסאות כאלו.

התלבטות :(
אגב,כל הספרייה שלי דיגיטלית ואני מאוד לא רוצה לחזור לעותקים פיזיים,אבל יש כאן פוטנציאל מסוכן לזינוק אמיתי במחיר לסכומים שאני באופן אישי אף פעם לא הוצאתי על משחק.

אתה יכול לפתוח חשבון אמריקאי, לקנות שם את כל המשחקים, אבל עדיין לשחק בהם על החשבון הישראלי הותיק שלך.. זה מה שאני עשיתי על הפס4.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 17 ספטמבר 2020, 18:05

שני הסנט שלי על דור הבא והמשכים "אמיתיים" -

לפחות בקשר להורייזן שכבר ראינו מדובר לדעתי בהמשך אמיתי ומלא, לא הרחבה, לא משחק ביניים ולא נעליים. זה שמסתבר שיש לו גרסה גם לפס4 לא משנה את זה. עובדה שלפני שלאסקין ידע עליה הוא לא דמיין שמדובר במשהו שהוא פחות מהמשך אמיתי על הדור הבא. בעיני הוא קרוס ג'ן מהסוג שדרגון אייג', Rottr ו mgsv היו בזמנם. כלומר משחק נקסט ג'ן של תחילת דור עם גרסה נכה לדור הקודם. לא מדובר כאן בקרוס ג'ן מהסוג של AC VALHALLA שנראה ורץ קצת יותר טוב על הקונסולות החדשות אבל בבסיס שלו נראה כמו משחק דור נוכחי ברזולוציות גבוהות יותר מהסוג שכבר שיחקנו.. בהורייזן יש קפיצה ניכרת בדומה לכל המשחקים שהזכרתי כאן. אבל אני מניח שזה יהיה מובהק יותר בשביל כולם כאשר נראה השוואות צד לצד.
בכל אופן, גם אם Ragnarok יהיה קרוס ג'ן כאשר הוא יצא ב 2021 , קשה להאמין שהוא עדיין לא יהיה המשחק הכי יפה בשוק.. אז איך בכלל נעמוד את זה שהוא לא המשך אמיתי ל"דור הבא"? אפשר רק להשוות אותו ביחס לתחרות, לא ביחס למה שאנחנו מדמיינים שמשחק דור הבא צריך להיות.

ולחדשות משמחות פחות, זה המידע חסר התועלת שסוני רשמו אתמול במפרט של הפס5 תחת אודיו - “Tempest” 3D AudioTech

אנשים כבר עושים הזמנות מוקדמות וסוני עדיין לא טורחת להסביר דברים בסיסיים על המוצר.. לא ייאמן, פשוט בלתי נסבלים. או שהם בלתי כשירים בעליל או שאני צריך להבין את הרמז ולהשלים אם העובדה שהם הולכים לשנמך לי את האודיו ביחס למה שהיה לי על הפס4. איפפפפ אני צריך לקנות טלוויזיה חדשה, אין לי תקציב עכשיו גם לאודיו (שקניתי רק לפני שנתיים כפשרה עיצובית כואבת עם אשתי..) סוני, תמותו! זה ממש מדכא אותי ומוריד לי את הכיף מהדור הבא.

תכלס אם 90% מהמשחקים שמעניינים אותי לא היו מגיעים בלעדית רק לפס5, הייתי מחכה עם הקנייה הזאת עד שאני מסתדר עם האודיו והולך על ה series x בשיגור בשביל כל המולטיפלטפורם (למרות שלמיקרוסופט עצמה אין כלום בשבילי כרגע), אבל אין יותר מידי כאלה.. בסייברפאנק אני לא משחק עד שהוא מקבל עידכון דור הבא ומעבר לזה יש את RE8, שאני לא יודע מתי יגיע. זה פשוט לא מספיק. באסהההה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2020, 18:12

אני מרגיש כאילו נכנסתי לסוג של גן עדן, גם הגרסה הדיגיטלית מושכת אותי הרבה יותר (אלגנטית פי 1000 מבחינת מראה, קלה יותר, קטנה יותר וצורכת פחות חשמל) ועדין היא זולה יותר. כלומר זה ברור שהיא זולה יותר, אבל זה כל כך קאונטר אנטואטיבי שהגרסה שמושכת אותי יתר היא גם הזולה יותר. באמת חבל שאין גרסת 1650GB, לגמרי הייתי הולך עליה.

1999 שקלים זה מחיר מפתיע בטרוף, לא הייתי חושב שישפאר שתמיד דופקים מחיר פרימיום מטורף ילכו על 1999. אולי הם מפחדים שהקורונה פגעה לאנשים בכיס? בכל מקרה, מפתיע ומשמח, קניה DAY ONE בשבילי. ספיידרמן משודרג עם RT ב-4K/60, דימונס סולס וספיידרמן מיילס מוכנים לי כבר ביום ההשקה יחד עם שלל משחקי פס4 שלא שחקתי עדין כמו TLOU2 או TLG? אני לגמרי סגור עם קניה ביום שיגור. הדבר היחיד שבאמת חסר לי הוא הסבר מה קורה למשחקי ה-BC שלי, U4 יקבל פאטצ' 4K/60? משהו? אני אפילו מוכן לשלם לחרא הזה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 ספטמבר 2020, 18:18

אם הייתי מדלג על הפס4 גם אני הייתי עכשיו בגן עדן :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2020, 18:19

אנצ'רטד גם ככה רץ מעולה, מעניין אותי לדעת איך TLG נראה וזז... הבנתי שהמשחקים שהם מוכרים בשירות המוזר הזה יהיו משודרגים, אני מחכה לשמוע איך והאם מי שרכש אותם בדור הקודם גם כן יכול לקבל את השדרוג הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2020, 18:24

Laskin כתב:אנצ'רטד גם ככה רץ מעולה, מעניין אותי לדעת איך TLG נראה וזז... הבנתי שהמשחקים שהם מוכרים בשירות המוזר הזה יהיו משודרגים, אני מחכה לשמוע איך והאם מי שרכש אותם בדור הקודם גם כן יכול לקבל את השדרוג הזה.

אנצ'רטד רץ מעולה? 30FPS? מה אני איכר? אתה רוצה שאני גם אעשה צרכים בחוץ ואנגב עם יד שמאל?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 ספטמבר 2020, 18:36

וב1440P בלבד אלוהים ישמור!
אני מניח שהרזולוציה היא הצד היותר פשוט, ו4K נשמע לי מתבקש. בצד של הFPS הייתי מחלק את זה למשחקים כמו GOW שקיבלו מצב ביצועים עם FPS פתוח (שכולל 60FPS 0.01% מהזמן), כשהם בוודאות ירוצו נעולים ב60 על הps5, ומשחקים כמו אנצ'רטד שנעולים גם על הפרו ושם, אולי, לא נקבל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2020, 18:49

כן שכחתי שרק המולטי 60 פריימים. התבלבלתי בין זה למצב ביצועים של הפרו, שלא ממש קיים.
אני מצפה לשמוע על השדרוגים של צד א׳ לפחות בקרוב, כמו גם תצוגה של הUI... מה עם זה?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 ספטמבר 2020, 14:25

נראה שהולך להיות די מאתגר להשיג את הגרסאת דיגיטל-יש איזה ת'רד ב-ERA שבו מצוין שבסט ביי יקבלו סטוק של 19K יחידות דיסק,ורק 3K דיגיטל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 ספטמבר 2020, 14:51

bozeman כתב:מחירי ישפאר רשמיים
1999דיגיטלית
2449 עם דיסק

המחירים מצוינים לחומרה שמקבלים
שלא לדבר על הxsx

אני יקנה xsx קודם ,רק כי יש לי הרבה בילעדי ps4 שעדין לא התחלתי אפילו לשחק בהם ,ולמרות שיש תאימות לאחור
זה תאימות לאחור בלי שיפורים
אני מעדיף לסיים קודם כל את הבילעדים ואז לפנות מקום לps5

לאומת זאת בxbox ,סימתי את הבילעדים שרכשתי בכסף
מה שיש לי זה בעיקר משחקים מהשרות גיים פאס אולטימט
וכפלטפורמה למולטיפלטפורם ,הxsx הכי חזקה חוץ מpc יקר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2020, 21:26

החשבון טוויטר של סוני פתאום הופך לחבר הכי טוב שלנו:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2020, 23:09

חדשות טובות ופחות טובות לבעלי הפס4. הטובות הן שאם יש לכם עותק של ספיידרמן, תקבלו את השדרוג פס5 במתנה. החדשות הלא טובות הן שהמשחק יצא רק בהוצאה דיגיטלית ושהשמירות של הפס4 לא עוברות לפס5.

עריכה:
טעות שלי, למי שיש את המשחק לפס4 לא מקבל עותק גרסת הפס5, הוא צריך לקנות את המשחק שוב. אם סוני עושים לי את זה עם כל הספריה שלי אני רוצח אותם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 ספטמבר 2020, 11:32

אפילו לא אפשרות לשחק BC?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2020, 12:07

בטח שיש אופציה לשחק BC פשוט בלי השדרוגים, כנראה. אלו בלעדיים לגירסה ה"שלמה" שכוללת את המשחק הקודם והחדש.

נדב - כמעט את רוב המשחקים שאתה כבר רכשת - תוכל למצוא בPS PLUS COLLECTION והבנתי שמקבלים שם גרסאות משודרגות... ככה שבאמת את המשחקים שרכשת שנמצאים בדיל - אתה יכול לזרוק לפח, ולהשתמש בגירסאות שתקבל שם במקום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2020, 15:09

אם זה באמת המצב וכדי לשחק במשחקים שאני קניתי כבר ברזולוציה גבוהה יותר אני צריך לשלם מנוי, באמת שסוני יוצאים אפסים מאופסים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2020, 15:14

אתה בכל מקרה תשלם על הפלוס, בסבירות גבוהה (כדי לשחק למשל פולגייז:)...
אבל כן, הם יצאו פה בהחלט אפסים עם הקטע הזה, אם זה באמת מה שיהיה בסוף.

מצד שני, אתה אמרת כבר שאין לך בעייה לשלם איזה 5 דולר עבור שדרוגים, אז נראה לי שיהיה לך יותר משתלם פשוט לעשות את המנוי הזה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 ספטמבר 2020, 15:16

לא חושב שקיבלנו אינדיקציה שזה המצב. לא נאמר עדיין שמשחקי BC יקבלו שדרוג, אבל מתבקש שאלו שיקבלו אחד על ידי סוני יעבדו בכל הגרסאות, בוודאי הדיגיטליות שלפחות כרגע בPSN אין הבדלה בינם לבין גרסה שאתה מחזיק כבעל PS PLUS. רק ספיידרמן כרגע הוא מקרה מיוחד כי הוא היחיד שסוני מגדירה כרימאסטר, וכוללת התיחסות מפורשת לשדרוגים אמיתיים ולא רק רזולוציה וFPS.
השירות של הPS PLUS גיימפאס לייט הזה יהיה זמין גם על הPS4? כי אם כן אפשר להיות שקטים לגבי ענייני הBC והשדרוגים היבשים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 ספטמבר 2020, 15:19

הקולקשן הוא בונוס רק לרוכשי פס5 ממה שהבנתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2020, 16:52

אני לא הולך לעשות פלוס, אין לי סיבה. אני בכיף מוכן לשלם אנדבידואלית למשחקים שאני רוצה לפאטצ', אין לי בעיה לשלם ל-3-4 משחקים שבאמת מעניין אותי לשדרוג. אבל מנוי? והשדרוג יעלם לי ברגע שהמנוי נגמר? WTF? זה נמוך ברמות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 ספטמבר 2020, 16:58

נראה לי שכל המשחקים באוסף פלוס יראו בדיוק כמו המשחקי פס4 שלנו ב BC (יעני כמו בפס4 פרו, רק במצב בוסט של פס5, מה שזה לא אומר בפועל), אני לפחות לא קיבלתי את הרושם שהם אמורים לקבל איזה שידרוג מיוחד. ספיידרמן יוצא דופן כי הוא כביכול רימאסטר עם RT וכל השטויות האלה, אז הם מתייחסים עליו בתור משחק נפרד מספיידרמן ב BC.

אבל הלוואי והשמועה ההיא באמת הייתה נכונה ובלאדבורן גם יקבל רימאסטר כזה, זה יעשה אותי מאוד שמח:)
במיוחד שבלאדבורן אפילו לא קיבל שידרוג לפס4 פרו בזמנו ועדיין תקוע על 1080p ו 30 מקרטע, בניגוד לבערך כל המשחקים האחרים של סוני..
נערך לאחרונה על ידי idan ב 22 ספטמבר 2020, 17:02, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2020, 17:01

האמת, לאסקין הוא המקור היחיד ששמעתי לכל הטענות שדרוג משחקי פס4 לפס5 במנוי :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 22 ספטמבר 2020, 19:06

DrKeo כתב:אני לא הולך לעשות פלוס, אין לי סיבה. אני בכיף מוכן לשלם אנדבידואלית למשחקים שאני רוצה לפאטצ', אין לי בעיה לשלם ל-3-4 משחקים שבאמת מעניין אותי לשדרוג. אבל מנוי? והשדרוג יעלם לי ברגע שהמנוי נגמר? WTF? זה נמוך ברמות.

למה? לקנות מנוי לשנה אחת יעלה לך פחות מכל המשחקים באוסף ועוד תקבל כמה משחקים כל חודש, אולי כמה מתוכם יהיו שווים

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 ספטמבר 2020, 19:42

שוב, אני לפחות לא יודע על שום אינדיקציה שקיבלנו שאמורה לגרום לנו לחשוב שיש הבדל בין משחקי הפלוס למשחקי הBC. להיפך, נשמע לי מתבקש וכמעט מובן מאליו שאלו אותם המשחקים ככה שאני לא מבין בכלל מאיפה הרעיון הזה מגיע.
יותר מזה, TLOU 2 וGOT לא נמצאים בחבילת הפלוס והסיבה ההגיונית היחידה היא שהם חדשים, כלומר סוני חושבים שיש להם פוטנציאל מכירה בנפרד שעדיין קיים. לא הגיוני לי בשום צורה שסוני יתנו משחקי BC משודרגים אבל דווקא שני החדשים ביותר יהיו בגרסאות BC 'רגילות'.

ספיידרמן הוא כאמור היוצא דופן היחיד כרגע, ומצידי הלוואי והם יתנו טיפול כזה לכל משחקי צד א' שלהם ושגם ידרשו עליהם סכום אמיתי, אני אבחר איזה משחקים מעניינים אותי וכל עוד יש בצד גם BC אז כולם מרוויחים.
בשמחה אקנה טיפול רימאסטר אמיתי גם לGOW, לבלאדבורן, לGOT וכמובן לספיידרמן. אולי גם לTLOU 2 אם יבוא יום שבו ארצה לשחק בו שוב, אבל זה נראה לי מאוד רחוק כרגע :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 16 אורחים