נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2020, 22:21

Shlomix כתב:
DrKeo כתב:אני לא הולך לעשות פלוס, אין לי סיבה. אני בכיף מוכן לשלם אנדבידואלית למשחקים שאני רוצה לפאטצ', אין לי בעיה לשלם ל-3-4 משחקים שבאמת מעניין אותי לשדרוג. אבל מנוי? והשדרוג יעלם לי ברגע שהמנוי נגמר? WTF? זה נמוך ברמות.

למה? לקנות מנוי לשנה אחת יעלה לך פחות מכל המשחקים באוסף ועוד תקבל כמה משחקים כל חודש, אולי כמה מתוכם יהיו שווים

אבל יש לי כבר את כל המשחקים הללו, לפחות את אלה שאני רוצה לשחק. כלומר אפילו אם הם ימכרו שדרוג ב-10$, עדין אני כנראה אצא בסכום נמוך יותר ממנוי שנתי של PS+ ואני אשכרה אשמור את השדרוג אחרי שנה.

בכל מקרה, אנחנו לא באמת יודעים אם זה עובד ככה, נראה שלאסקין המציא את זה :idea:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ספטמבר 2020, 08:45

אני נשבע שקראתי על זה לא הרבה אחרי ההכרזה של השירות החדש הזה... יכול להיות שזה היה מקור פחות אמין או שהבינו לא נכון את הקטע של השדרוגים או התבלבלו בגלל ספיידרמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2020, 10:17

לאסקין, אתה חייב לי שדרוג 60/4K לאנצ'רטד 4!

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 ספטמבר 2020, 12:07

BiA כתב:אם הייתי מדלג על הפס4 גם אני הייתי עכשיו בגן עדן :)

אני באותה סירה: הPS4 היא כנראה הרכישה הכי פחות מוצלחת של קונסולה שלי אי פעם. ועוד קניתי שתי דרימקאסט...
אם לא הצורך באיזשהו מכשיר סלוני לילדים בסגר, כנראה הייתי מוכר אותה עכשיו בשוק היד השניה כשיש ביקוש וחותך את ההפסדים שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 13:46

עכשיו אני צוחק על כולכם!

אגב, עם כל הספריה שבניתי לפס4 בטיפשותי, מסתבר שלא לקנות את ספיידרמן הייתה ההחלטה הכי חכמה שעשיתי.

עריכה:
הנה, רלוונטי להודעה שלי, מישהו מצליח להבין את הפוליסה של ספיידרמן ושדרוג מהפס4? כי אני לא בטוח שהבנתי עד הסוף:
תמונה

אוקיי, זה אז מה שהבנתי:
- קנית את מיילס לפס4? תקבל שדרוג לגרסת הפס5 בחינם.
- קנית את מיילס לפס4? תוכל לשלם ולקבל את ספיידרמן רימאסטר כ-DLC למיילס על הפס5.
- קנית את ספיידרמן לפס4? תוכל לשחק בו ב-BC על הפס5.
- אין דרך לקנות את ספיידרמן רימאסטר בנפרד, אך ורק כתוסף למיילס או לקבל אותו בגרסת אולטימייט של מיילס.
- יש לך את ספיידרמן לפס4? הוא לא רלוונטי בשום צורה ותצטרך לקנות את מיילס אולטימייט בכדי לקבל את הרימאסטר.

פאק, איזה בלגן. ועוד צחקו על מיקרוסופט שהם ממתגים יותר מדי דברים ויש להם שמות "הייפ" כמו "Smart delivery".

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ספטמבר 2020, 14:10

זה מנוסח בבלאגן ובאמת שאני לא מבין מה עובר על מחלקת ההסברה של סוני עוד מאז התצוגה של יוני, בעיקר כי בפועל זה בכלל לא מסובך:
ספיידרמן MM הוא קרוס ג'ן עם "Smart delivery" בלי שום בעיה, כלומר בקנייה אחת מקבלים את שתי הגרסאות.
ספיידרמן רימאסטר הוא רק DLC של ספיידרמן MM ולא משחק בני עצמו.
הוא עולה 20 דולר (בין אם ברכישה 'הגרסה האולטימטיבית' ובין אם בקנייה בנפרד).
משחקי PS4 עובדים על הPS5 בBC ולכן גם גרסאת הPS4 של ספיידרמן תעבוד על הPS5 בלי שום בעיה או תוספת כספית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 14:17

Stick כתב:זה מנוסח בבלאגן ובאמת שאני לא מבין מה עובר על מחלקת ההסברה של סוני עוד מאז התצוגה של יוני, בעיקר כי בפועל זה בכלל לא מסובך:
ספיידרמן MM הוא קרוס ג'ן עם "Smart delivery" בלי שום בעיה, כלומר בקנייה אחת מקבלים את שתי הגרסאות.
ספיידרמן רימאסטר הוא רק DLC של ספיידרמן MM ולא משחק בני עצמו.
הוא עולה 20 דולר (בין אם ברכישה 'הגרסה האולטימטיבית' ובין אם בקנייה בנפרד).
משחקי PS4 עובדים על הPS5 בBC ולכן גם גרסאת הPS4 של ספיידרמן תעבוד על הPS5 בלי שום בעיה או תוספת כספית.

הם פשוט מדלגים מסביב לזה שמי שקנה את ספיידרמן לפס4 הזדיין כי הוא צריך להוציא 70$ בכדי לקבל את הרימאסטר...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ספטמבר 2020, 14:27

פחות או יותר. למרות שבמבט אובייקטיבי - גרסאת הPS4 עצמה של המשחק תעבוד ללא שום בעיות (ואולי אפילו עם שדרוגים קלים כמו רזולוציה וFPS? לא יודע, נראה), ככה שמי שיש לו את המשחק ורוצה לשחק בו יכול לעשות את זה בצורה פשוטה וחינמית.
בנוסף הם מוציאים גרסה משודרגת באמת (לפחות מבטיחים כזו בינתיים, כי עוד לא ראינו כלום, אבל אני נוטה להאמין שזו באמת גרסה נבדלת משמעותית לפי התיאור והשיווק שלהם כרגע), ולא מחייבים אף אחד לקנות אותה. בעיניי זה אחלה דיל, כי אני אשמח לשחק במשחקי PS4 מסוימים (וספיידרמן נמצא ברשימה) בגרסאות באמת משודרגות, ואני מוכן גם לשלם על זה כסף. זה לא שאקנה כל משחק PS4 שיקבל שדרוג, ואם ארצה תמיד אוכל לשחק בחים בגרסאות שכבר יש לי כמו שהן, אבל למשחקים מסוימים שאני יכול לבחור - מצוין.
הבאסה היחידה היא שהם לא מוציאים את המשחק בצורה נפרדת אלא רק כDLC, כמו שאקטיוויז'ן עשתה בזמנו עם הרימאסטר של COD 4. אני מסכים שזו בעיה, וזה למרות שאישית בכל מקרה קנה את MM אז כביכול זה לא משפיע עלי, ואני מניח שגם אחוז נכבד מאוד ממי שמתעניין ברימאסטר יקנה גם הוא את MM ללא כל קשר.
עם זאת, בהחלט יש טעם מר מעט בגלל הסיבה הזו.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 ספטמבר 2020, 14:29

מה שלדעתי אפילו יותר גרוע, זה שמהחשיפה הראשונה של מיילס מוראלס היה נדמה שהקמפיין של ספיידרמן יהיה כלול שם בחינם, אבל עכשיו מסתבר שזו תוספת בתשלום סטייל מה שניסו לדחוף בהתחלה עם Modern Warfare. מניח שאחרי שנה הם יתחילו למכור את זה גם בנפרד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 14:35

מה שמבאס פה שהוא שהעובדה שיש לך עותק של ספיידרמן לא מקדמת אותך בשום צורה לגרסת רימאסטר בפס5. כלומר אדם עם ואדם בלי עותק של ספיידרמן לפס4 הם בעצם בול באותה סיטואציה, 70$ למיילס אולטימייט בכדי לקבל אותו. זה מבאס, ממש. היית מצפה במינימום שיתנו לבעלי המשחק לפס4 להוציא את ה-20$ בכדי לקבל אותו ודוגרי, הייתי מצפה לשדרוג או חינמי או בסכום קצת יותר סמלי של נניח 5$-10$. לא יודע, התנהגות מוזרה כשאפילו פאקינג EA נותנת בנתאים מסויימים לאנשים את גרסת הדור הבא בחינם. כלומר לא בקשתי חינם, ביחוד אם יש באמת השקעה (לא שבאמת שמעתי שיש השקעה מטורפת, להבנתי זה פורט + רזולוציה + FPS + RT + מודלים שקיימים כבר במיילס יהיו במשחק הזה. נשמע לי כמו פורט PC די סטנדרטי), אבל לתת לאנשים שיש להם כבר את המשחק לפס4 אפשרות לשדרג בתשלום זה הכי בסיסי.

ויותר מזה, מה זה אומר על כל המשחקים שיש לי כבר בספריה? מה עם U4 או TLOU2 או TLG? עכשיו אני צריך לקנות אותם פעם שניה ללא שום קשר לעותק שיש לי בכדי לקבל איזה בוסט רזולוציה ו-FPS? אני ממש מקווה שלא. לא ברורה לי ההתנהגות האקטיוויז'נית הזאת.

יש לי כרגע בספריה:
- קילזון SF
- אוסף טרילוגית אנצ'רטד
- GOW
- האורדר
- RESOGUN
- אנצ'רטד 4
- אנצ'רטד TLL
- לוקו רוקו רימאסטר
- פרפה הרפר רימאסטר
- פטפון רימאסטר
- RE קוד ורוניקה רימאסטר
- ג'רני / פלו / פלאוור
- TLG
- TLOU רימאסטרד
- בלאדבורן

כלומר, זאת פאקינג ספריה. אני אצטרך לשלם עשרות דולרים לשחק כל אחד מהם משודרג לפס5? מן הסתם אני לא אשדרג את כולם, נניח 7-8 משחקים, אבל אנחנו עדין מדברים פה על מאות שקלים רק לשדרוג בסיסי. לא יודע, יש משהו רקוב פה בכל המהלך הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2020, 14:50

זה אכן מבאס ומי שיש לו את ספיידרמן לPS4 ויעשה את השדרוג הוא פראייר שמטפח שיטה מאוד נצלנית.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 ספטמבר 2020, 15:00

DrKeo כתב:מה שמבאס פה שהוא שהעובדה שיש לך עותק של ספיידרמן לא מקדמת אותך בשום צורה לגרסת רימאסטר בפס5. כלומר אדם עם ואדם בלי עותק של ספיידרמן לפס4 הם בעצם בול באותה סיטואציה, 70$ למיילס אולטימייט בכדי לקבל אותו. זה מבאס, ממש. היית מצפה במינימום שיתנו לבעלי המשחק לפס4 להוציא את ה-20$ בכדי לקבל אותו ודוגרי, הייתי מצפה לשדרוג או חינמי או בסכום קצת יותר סמלי של נניח 5$-10$. לא יודע, התנהגות מוזרה כשאפילו פאקינג EA נותנת בנתאים מסויימים לאנשים את גרסת הדור הבא בחינם. כלומר לא בקשתי חינם, ביחוד אם יש באמת השקעה (לא שבאמת שמעתי שיש השקעה מטורפת, להבנתי זה פורט + רזולוציה + FPS + RT + מודלים שקיימים כבר במיילס יהיו במשחק הזה. נשמע לי כמו פורט PC די סטנדרטי), אבל לתת לאנשים שיש להם כבר את המשחק לפס4 אפשרות לשדרג בתשלום זה הכי בסיסי.

ויותר מזה, מה זה אומר על כל המשחקים שיש לי כבר בספריה? מה עם U4 או TLOU2 או TLG? עכשיו אני צריך לקנות אותם פעם שניה ללא שום קשר לעותק שיש לי בכדי לקבל איזה בוסט רזולוציה ו-FPS? אני ממש מקווה שלא. לא ברורה לי ההתנהגות האקטיוויז'נית הזאת.

יש לי כרגע בספריה:
- קילזון SF
- אוסף טרילוגית אנצ'רטד
- GOW
- האורדר
- RESOGUN
- אנצ'רטד 4
- אנצ'רטד TLL
- לוקו רוקו רימאסטר
- פרפה הרפר רימאסטר
- פטפון רימאסטר
- RE קוד ורוניקה רימאסטר
- ג'רני / פלו / פלאוור
- TLG
- TLOU רימאסטרד
- בלאדבורן

כלומר, זאת פאקינג ספריה. אני אצטרך לשלם עשרות דולרים לשחק כל אחד מהם משודרג לפס5? מן הסתם אני לא אשדרג את כולם, נניח 7-8 משחקים, אבל אנחנו עדין מדברים פה על מאות שקלים רק לשדרוג בסיסי. לא יודע, יש משהו רקוב פה בכל המהלך הזה.

בוא נהיה כנים,לחלק מהם כמו קילזון או האורדר אתה בכלל לא תראה שדרוג,אפילו פאטץ' פרו הם לא קיבלו. הם כנראה יהיו זמינים כ-BC ואתה תוכל להנות מהם עם FPS יציב יותר (בייחוד מהכיוון של קילזון שיש לו מוד פריימים פתוח) אבל כאן זה ייגמר.
כמו שאמרת,אם השידרוג הוא משמעותי כמו מה שנראה עם ספיידרמן אין לי בעיה לתת תשלום סימלי כדי לקבל אותו,אבל לאלץ אותי לרכוש את המשחק שוב זה משהו שממש לא מחליק טוב בגרון ב-2020,בייחוד לנוכח מה שהתחרות עושה. הם צריכים להתעורר על החיים שלהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ספטמבר 2020, 15:10

המחיר אולי אכן מעט גבוה מדי ואני מסכים שיש טעם מר סביב ההחלטה לא להוציא את הרימאסטר כסטנד אלון. אבל אני חושב שאתם מגזימים, זה יכל לעבוד טוב וחלק יותר אבל בסוף - מי שרוצה X שדרוגים (שהוא יוכל לראות לפני הרכשיה מן הסתם), שיקנה. מי שיש לו את המשחק כבר ומעדיף לא לקבל את השדרוגים ולא לשם, האופציה בידיים שלו בלבד. מי שאין לו את המשחק ולא רוצה לשלם על שדרוגים שלא מעניינים אותו, יכול למצוא אותו בחבילת הפלוס (או בוודאי במחיר זנות כגרסאת הPS4).
אתם מדברים כאילו אין לPS5 אפשרות לBC עם הPS4, כל אותם משחקים שקנית לPS4 שלך קיאו יעבדו בלי שקל נוסף על הPS5. אם סוני תלך ותפתח להם שדרוגים נוספים, ואם היא תבקש עליהם סכום כסף, אתה יכול לקנות את השדרוגים האלו או שלא לקנות.
אני מסכים ש20$ זה מעט יקר, אני מסכים שיציאה כחבילה בלבד היא בעייתית, אבל אתם מדברים כאילו המצב קטסטרופלי, כאילו סוני לקחו לנו את עותקי הPS4 שלנו ועכשיו דורשים תשלום כדי לפתוח אותם שוב על הPS5.
כמה עלה הרימאסטר של MW 2? הרימאסטר של קריסיס על הPC (או על הXBOX, הוא עקרונית עובד עם BC..)? זה בדיוק אותו דבר. פשוט לסוני עד עכשיו לא היה BC וזו פעם ראשונה שהם מוכרים רימאסטר למשחק שכבר עובד על הקונסולה המדוברת עם BC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2020, 15:28

20$ זה יקר בטירוף, ציפינו ל-5-10 דולר בראש שלנו, והם יודעים את זה... הם מנסים שיטות, וכדאי שלא לתת לזה יד.
אבל עזוב, זה מקרה יחיד כרגע, זה לא האישו, אלא הזחיחות של סוני בשנייה שהם מרגישים שהם למעלה. בטח ובטח כשמסתכלים על מה שהתחרות הישירה עושה עם שדרוגים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 ספטמבר 2020, 17:07

ישפאר הרגע עדכנו בעמוד הפייסבוק שלהם שהמכירה המוקדמת מתחילה מחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2020, 18:52

סטיק, ברור שזה לא ביג דיל, בסופו של דבר במשחקי וידאו אין דבר כזה ביג דיל. אבל יש כמה דרגות של לזמבר ואני חושב שזאת דרגה די גבוהה של זימבור. כלומר יש לתת לך את העדכון חינם שזה המצב הכי טוב, כמו שמיקרוסופוט עושים עם גירס 5 למשל. דרגה מעל זה זה למכור לך שדרוג שזה פחות טוב אבל עדין בגדר הסביר. דרג מעל זה זה לדפוק לך מחיר גבוה על השדרוג שזה כבר מבאס (ושדרוג גרפי ב-20$ זה הרבה כסף ביננו, בכל השיחות שהיו פה בפורום דברנו על 5$-10$ לפאטצ' שדרוג לדור הבא). דרג מעל זה זה להגיד לך ללכת לחפש כבעלים של המשחק המקורי ולאלץ אותך לקנות את המשחק בפעם השניה. זה כנראה המצב הכי גרוע שיכול להיות מכל האפשרויות כי בעצם אומרים לך שכבעלים של המשחק המקורי אין לך שום יתרון על אדם שאין לו עותק כלל. כלומר כן, הם גם יכלו לחסום את גרסת הפס4 מ-BC וזה כבר היה דושי ברמות אחרות, אבל אין פה בכלל ספק שלדרוש ממך לקנות את המשחק מחדש זה הכי גרוע שיכול להיות מכל האופציות.

אבל סוני איכשהו הצליחו להוסיף חטא על פשע על ידי זה שהם לא נותנים לך אפילו לקנות את המשחק המשודרג אם אתה בעלים של המשחק המקורי ב-20$ שהוא אמור להמכר אלה הם כופית עליך לקנות את ההמשך ולשלם 70$ רק בכדי לקבל את השדרוג. כלומר איך זה שונה ממה שאקטיוויז'ן עשתה עם CODMW רימייק שמן הסתם קבל אקפוננציאלית יותר עבודה מספיידרמן, זה אשכרה משחק שנבנה מחדש מאפס על המנוע ונראה דור שלם מעל הגרסה הקודמת. זה הכי אקטיוויז'ן שיש לגרום לך לקנות את המשחק מחדש ואז עוד לבנדל אותו בצורה כפויה עם משחק אחר, זה ממש נמוך. כלומר ראבק, אפילו לקנות את המשחק ב-20$ לבעלי המשחק המקורי הם לא נותנים, הם יצאו דרקונים בטרוף.

וכן, ברור שמי ששחק בספיידרמן ורוצה לשחק בגרסה המשודרגת כנראה כך או כך יקנה את מיילס, אבל זאת לא ממש הנקודה. הנקודה היא האסטרטגיה המדוברת שהיא באמת האסטרטגיה הכי גזלנית שיכולה להיות. כלומר אם כל מי שרוצה את השדרוג ממילא יקנה את מיילס, אז מה הבעיה בלמכור את הגרסה המשודרגת בפני עצמה?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 ספטמבר 2020, 10:24

השאלה הגדולה מבחינתי עם תיהיה אפשרות לקנות רק את ההרחבה לps4
לפחות שאני יוכל לשחק בהרחבה על הps4 הרגילה בלי לקנות משחק שלם
כי ברור שזה לא הספידרמן 2 שלהם
נו טוב בכל מקרה עד שאני יגיע לps5 ,המשחק הזה בטח יהיה איזה 20 דולר ביד שניה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 10:53

כן, אפשר לקנות את מיילס לפס4 ואפילו מקבלים את גרסת הפס5 חינם כשדרוג.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 ספטמבר 2020, 11:08

:o
לאסקין מכנה גישה עסקית כ'נצלנית'. מי היה מאמין.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 ספטמבר 2020, 11:16

השאלה הגדולה מבחינתי עם תיהיה אפשרות לקנות רק את ההרחבה לps4

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 11:43

kririn כתב:השאלה הגדולה מבחינתי עם תיהיה אפשרות לקנות רק את ההרחבה לps4

כן, אפשר לקנות את מיילס מוראלס בנפרד בפס4.

והמכירה המוקדמת של הפס5 התחילה, בבאג הדיגיטלית כבר אזלה אבל יש את הלא דיגיטלית. מחסני חשמל פשוט מוכרים במקדמה של 100₪ לדיגיטלית ו-200₪ לדיסק אבל הם לא כותבים מלאי אז מי יודע אם הם פשוט צוברים הזמנות שהם לא יעמדו בהן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 11:48

היה צפוי שתהיה בעיה של זמינות עם הדיגיטל,בכל העולם מדווחים שכמעט ואין מלאי עבורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 12:01

בבאג נגמר הכל. שקם אלקטריק ומחסני חשמל פשוט ממשיכים למכור את שתיהן מה שגורם לי לחשוב שהם עובדים בשיטת מצליח. לפחות הן דורשות רק איזה 100₪ (שקם לדעתי 116₪) אז זאת לא התחיבות גדולה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 12:09

אני די בטוח שיהיה גם מלאי למי שלא עשה הזמנה מוקדמת בהשקה.
בכלל,אני קצת חושש לעשות הזמנה מוקדמת כשזה מגיע לפס5 כי אני רוצה לראות תגובות על רמת הרעש,אמינות,ואם הקונסולה סובלת מכל מיני מחלות ילדות כמו הפס4 שירק דיסקים בהשקה.
משחקי ההשקה שלי בכל מקרה יהיו ספיידרמן אולטימייט ודימון סולס,יחד עם עוד ריצה על משחקים כמו U4 בגרסאת הפרו שלהם או כאלה שבכלל לא התחלתי עדיין כמו GoT.
ואני עדיין מחכה לראות את הגרסאת נקסט-ג'ן של 2K השנה וכמה היא שונה מהדור הנוכחי,אבל קשה לי להאמין שאני אוסיף גם משחק ספורט כי זה אומר להוסיף עוד דואל סנס ויש גבול כמה אני יכול לבזבז.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 ספטמבר 2020, 12:14

לדעתי כמו עם הs. לא ייצרו הרבה את הגרסה הזולה כי זאת לא הגרסה שאתה מעדיף למכור לקור על ההתחלה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 58 אורחים