נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 12:34

מאנליזות שעשו למלאים של גיימסטופ נראה שהיחס שם הוא 3:1 לטובת הדיסקים, כלומר 25% מכשירי דיגיטל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 ספטמבר 2020, 12:45

משהו כזה היה הדיבור אז על ייצור של הs
כמובן שזה לא חייב להיות משהו "נבזי"... יכול להיות שההערכה של שתיהם היא שהקור רוצה את היקר ולא הגיוני לייצר מלאי 1:1
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 12:50

סה״כ כשהביקוש אדיר והקור מסתער הגיוני למכור יותר מהגרסה היקרה שכנראה גם מכניסה יותר (או מפסידה פחות) כסף.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 13:16

אני דווקא הייתי מצפה מסוני לדחוף את הגרסא הדיגיטלית יותר,כי הם יעשו הרבה יותר כסף מבעלים של גרסאת דיגיטל לאורך כל הדור מאשר מישהו שרכש את הגרסא הרגילה.
אולי יש התנגדות של ריטיילרים שמונעת מהם לדחוף אותה כמו שהם באמת רוצים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 ספטמבר 2020, 14:26

אוף, איזה מעצבנים סוני, למה עדיין לא קיבלנו שום מידע על התצורה הבסיסית של הBC? מה אתם אומרים, בעיקר אלו שכבר שיחקו בו - שווה ללכת על GOT כמעביר הזמן הרשמי של הסגר הנוכחי, או שכל כך קרוב להשקת הPS5 כבר עדיף לחכות?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 14:51

Uncle Pey'j כתב:אני דווקא הייתי מצפה מסוני לדחוף את הגרסא הדיגיטלית יותר,כי הם יעשו הרבה יותר כסף מבעלים של גרסאת דיגיטל לאורך כל הדור מאשר מישהו שרכש את הגרסא הרגילה.
אולי יש התנגדות של ריטיילרים שמונעת מהם לדחוף אותה כמו שהם באמת רוצים.

שיגור זאת תקופה שמפסידה הרבה כסף לסוני ולדעתי גרסת הדיסק היא פחות או יותר break even בשבילם והדיגיטלית מפסידה בערך 70$. נניח והם ימכרו 10 מליון יחידות, אם כולן היו דיגיטלית זה היה הפסד של 700 מליון דולר, לא צחוק. אז כן, משחקים דיגיטלים מכניסים יותר אבל גם מי שקונה גרסת דיסק לרוב קונה דיגיטלי על פי הסטטיסטיקות של המפיצות (הרי רוב המשחקים שנמכרים היום הם דיגיטלים ולכל הקונסולות פס4 יש דיסק) כך שאולי בתחילת הדרך סוני מעדיפה שיקנו את גרסת הדיסק שלא מפסידה להם כסף ועוד כמה חודשים, כשהחומרה תפסיד להם פחות, הם יתעדפו את הדיגיטלית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 14:57

כן, צדקתי, שיטת המצליח. מחסני חשמל:
לקוח יקר ,
אנו מודים לך על שבחרת בנו בהרשמה המוקדמת PS5 ברשת מחסני חשמל ,
אנו עושים מאמצים רבים לספק את כלל הקונסולות למזמינים כבר ביום ההשקה.
אך עקב מחסור עולמי אצל היצרן ואצל היבואן בישראל כנראה שלא כלל המזמינים יקבלו את הקונסולה ביום השקה.
ויתכן כי חלק מהמזמינים יקבלו את הקונסולה ע"פ סדר הזמנתם במשלוח הבא שיגיע לישראל.
אם ברצונך להמתין למשלוחים הבאים ולשמור על מיקומך ברשימת חלוקת המכשירים והטבות המגיעות לך ,
אנו נעדכן אותך בעת הגעת הקונסולה לארץ.
אם ברצונך לבטל אנא פנה לצור קשר באתר או לשירות הלקוחות ותזוכה על הרכישה המוקדמת.
בברכה, מחסני חשמל

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ספטמבר 2020, 15:02

Stick כתב:אוף, איזה מעצבנים סוני, למה עדיין לא קיבלנו שום מידע על התצורה הבסיסית של הBC? מה אתם אומרים, בעיקר אלו שכבר שיחקו בו - שווה ללכת על GOT כמעביר הזמן הרשמי של הסגר הנוכחי, או שכל כך קרוב להשקת הPS5 כבר עדיף לחכות?

שווה בהחלט סטיק. לטעמי המשחק הכי טוב של סאקר פאנץ ביי פאר ותכתוב גם רשמים שתסיים אותו.

עריכה: בהמשך למה שאמר פייג, אם אתה על הפס4 המקורית המשחק חלק לגמרי למעט אולי המשימה הלפני אחרונה שהיא די זוחלת מסיבות כשתבין שתגיע אליה.

מעבר לזה שחיק לגמרי.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 25 ספטמבר 2020, 15:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 15:07

Stick כתב:אוף, איזה מעצבנים סוני, למה עדיין לא קיבלנו שום מידע על התצורה הבסיסית של הBC? מה אתם אומרים, בעיקר אלו שכבר שיחקו בו - שווה ללכת על GOT כמעביר הזמן הרשמי של הסגר הנוכחי, או שכל כך קרוב להשקת הPS5 כבר עדיף לחכות?

ג'ים ריאן התראיין לא מזמן ואמר ש-99% מהמשחקים יהיו BC,העניין הוא שהוא לא ציין אם יהיה מדובר בהשקה או בתהליך מדורג וארוך כמו מה ש-MS עשתה עם ה-360 בדור הזה ואם זה המצב,זה ממש לא מגניב.
אני קניתי את GoT אבל לא הפעלתי אותו עדיין,בעיקר בגלל שאני עם הפס4 הבסיסי והקפיצה לפס5 הולכת להיות די משמעותית עבורי גם כשזה מגיע לספרייה הנוכחית שלי.
אם אתה עם הפרו,אני לא רואה סיבה למה לא להתחיל אותו עכשיו,בייחוד כשאתה לא יודע בכלל אם יהיה פאטץ' בהשקה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 ספטמבר 2020, 15:19

שחק בו מה ההתלבטות בכלל? בטח כשיש לך פרו.

גם עם כל הכבוד כשתצא הפס5 אני מקווה שיצא לנו לשחק בדברים קצת יותר מרשימים מ GoT. כל עוד הוא עובד סבבה ונראה סבבה שזה אכן המצב בניגוד לסיום הדור הקודם שם זו היתה התלבטות רלוונטית נגיד לגרסאות הפס3 של GTA5 ו TLOU למשל, אז אין מה לחשוב בכלל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 ספטמבר 2020, 15:21

אני פשוט מפחד להרגיש מטומטם אם יומיים אחרי שאסיים אותו סוני תצא בסטרים BC שבו היא תכריז על שדרוגים יחסית מורגשים גם מעבר לרמת הFPS והרזולוציה :). בכל זאת זה משחק הPS4 הבלעדי האחרון, וקשה להאמין שהPS5 לא ישבה להם בראש לפחות לקראת סוף הפיתוח.
באשר למהות הBC, אני בטוח שבין אם יהיו שדרוגים, ובין אם יהיה 'סדר יציאה' למשחקי BC, משחקי צד א' יהיו בראש כל רשימה. השאלה היא רק מה יהיה באותו BC מסתורי של הPS5, ועד כמה משחקי סוף החיים של הPS4 יכולים להנות מהמעבר.
מצד אחד השריטה שלי (שאני לחלוטין מודע אליה ולעובדה שהיא מטומטמת לגמרי, אבל מה אעשה) לא מאפשרת לי לשחק בלב שקט במשחק PC כשאיזו הגדרה לא במקסימום. ככה שכל שדרוג מעבר לFPS ורזולוציה (שאני מניח מתבקשים) יכאב לי...
מצד שני, אני גם ככה אשחק בהשקת הPS5 קודם כל בספיידרמן כולל הרימאסטר, כמובן בדימון סולס, יהיה את ACV, ותחילת 21 גם כן לא בדיוק מתה, כולל יציאה מחודשת של סייברפאנק במהלך השנה שאחכה לה (תמיד משחקי RPG ענקיים כאלה מרגישים קצת ארלי אקסס בהשקה).
אוקיי, קצת חבל לי שחיכיתי עד עכשיו רק כדי 'להשבר' בקו הסיום, אבל הסגר אמר את דברו - אני חושב שארכוש בקרוב את GOT :).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 ספטמבר 2020, 15:24

סטיק בינינו זה לא שמדובר פה במאסטרפיס של הדור שחייבים לחוות אותו במלוא הדרו. בסוף זה בסכ"ה משחק פופקורן כיפי של סאקר פאנץ' שבא לעשות לך קצת פאן. שחק על הפרו ותהנה גם אם בדיעבד יתברר שיגיעו כמה קשקושים גרפיים משמעותיים יותר משחשבת לגרסת הפס5. צ'יל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ספטמבר 2020, 15:31

זה מזכיר לי ימים שאנשים רצו לשחק את vagrant story על הפס2 במקום על הפס1 כי על הפס2 סקוור עשו לו aliasing anti

אני תמיד אהיה בדעה שהיופי במדיום שלנו זה לשחק במשחק בפלטפורמה שהוא נועד לה בטח אם אתה בר מזל להיות הבעלים של הפלטפורמה בזמן אמת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 ספטמבר 2020, 15:32

אני לקראת סוף החלק השני מתוך שלוש של גוסט... חוזר על מה שאמרתי בהתחלה. זה AC אודיסי, ביפן. הם פשוט עשו את זה לפני יוביסופט. אחלה משחק סה''כ, אבל שוב, מי שמצפה לאיזה חידוש (מעבר לממשק והרוח), יתאכזב קשות. מדובר במשחק כיפי ביותר, אבל הוא לגמרי פופקורן ועולם פתוח גנרי (לנקות מחנות, לעשות משימות צד של אקראיים ולזוז מנקודה לנקודה על המפה). כל הדברים האלה הם לא רעים בכלל. אני אפילו נהנה מהם פעם ב - וכאן אני די נהנה, למרות שאני מתקדם בו די באיטיות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ספטמבר 2020, 15:34

אני יכול לדבר על המשחק במלואו רק עם לאסקין אבל אני בטוח שגם לו יש זכרונות טובים. :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 ספטמבר 2020, 15:34

גם לי יש זכרונות טובים, ויש מדי פעם איזה 'סט פיס' נחמד. אבל אני חושב שזה משחק שצריך להגיע אליו עם ציפיות נמוכות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 ספטמבר 2020, 15:35

יאללה בסדר, בלינג אמר צ'יל אז אני צ'יל :). קניתי אותו, אעדכן רשמים כשאתרשם..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 15:35

Stick כתב:אני פשוט מפחד להרגיש מטומטם אם יומיים אחרי שאסיים אותו סוני תצא בסטרים BC שבו היא תכריז על שדרוגים יחסית מורגשים גם מעבר לרמת הFPS והרזולוציה :). בכל זאת זה משחק הPS4 הבלעדי האחרון, וקשה להאמין שהPS5 לא ישבה להם בראש לפחות לקראת סוף הפיתוח.
באשר למהות הBC, אני בטוח שבין אם יהיו שדרוגים, ובין אם יהיה 'סדר יציאה' למשחקי BC, משחקי צד א' יהיו בראש כל רשימה. השאלה היא רק מה יהיה באותו BC מסתורי של הPS5, ועד כמה משחקי סוף החיים של הPS4 יכולים להנות מהמעבר.
מצד אחד השריטה שלי (שאני לחלוטין מודע אליה ולעובדה שהיא מטומטמת לגמרי, אבל מה אעשה) לא מאפשרת לי לשחק בלב שקט במשחק PC כשאיזו הגדרה לא במקסימום. ככה שכל שדרוג מעבר לFPS ורזולוציה (שאני מניח מתבקשים) יכאב לי...
מצד שני, אני גם ככה אשחק בהשקת הPS5 קודם כל בספיידרמן כולל הרימאסטר, כמובן בדימון סולס, יהיה את ACV, ותחילת 21 גם כן לא בדיוק מתה, כולל יציאה מחודשת של סייברפאנק במהלך השנה שאחכה לה (תמיד משחקי RPG ענקיים כאלה מרגישים קצת ארלי אקסס בהשקה).
אוקיי, קצת חבל לי שחיכיתי עד עכשיו רק כדי 'להשבר' בקו הסיום, אבל הסגר אמר את דברו - אני חושב שארכוש בקרוב את GOT :).

אני לגמרי מזדהה עם השריטה הזו,אני אקריב פריימים בשביל הגדרות גבוהות יותר בכל יום בשבוע :)
אני בכלל לא רוצה לחשוב על סייברפאנק,כי מבחינתי זה משחק PC טהור,אבל המצחיק הוא שהפס5 וה-XSX ייתנו לי ככל הנראה חוויה ויזואלית הרבה יותר טובה ממה שהמחשב שלי יוכל לספק לי ב-1440P,ועדיין זה מרגיש לי חילול הקודש לרכוש אותו על קונסולה :(
אני לא חושב שאתה צריך לצפות יותר מדי מ-BC של סוני,אם כל המשחקים יעבדו בהשקה במצבי הפרו/בסיס שלהם בלי בעיות זה מספיק לי באופן אישי,פלוס יש את רשימת ה-100 משחקים שסרני אמר בפרזנטציה שלו שהם בודקים עבורם את ה-"boost mode" של הפס5,וגם אז זה כנראה יסתכם רק ברזולוציה ופריימרייט גבוה יותר למשחקים עם DSR ובלי fps cap.
מעבר לזה,אם ספיידרמן הוא איזושהי אינדיקציה,נראה שסוני הולכת לכיוון הרימאסרים אם לא מדובר במשחקים חדשים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ספטמבר 2020, 15:39

Klayman כתב:גם לי יש זכרונות טובים, ויש מדי פעם איזה 'סט פיס' נחמד. אבל אני חושב שזה משחק שצריך להגיע אליו עם ציפיות נמוכות.

בהחלט... ועם זאת אני רוצה לשמוע את דעתך בסופו :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 ספטמבר 2020, 16:06

swym כתב:
BiA כתב:אם הייתי מדלג על הפס4 גם אני הייתי עכשיו בגן עדן :)

אני באותה סירה: הPS4 היא כנראה הרכישה הכי פחות מוצלחת של קונסולה שלי אי פעם. ועוד קניתי שתי דרימקאסט...
אם לא הצורך באיזשהו מכשיר סלוני לילדים בסגר, כנראה הייתי מוכר אותה עכשיו בשוק היד השניה כשיש ביקוש וחותך את ההפסדים שלי.

אחרי שכתבתי את זה הבנתי בדיעבד שיצא לי קצת דו משמעי, אבל התכוונתי שאם לא הייתי בעלים של פס4 בדור הזה, כמו קיאו, הייתי כנראה שמח לקפוץ עכשיו על הפס5. דילגתי על 3 ובדור הזה הגעתי למצב שאני חייב לטעום מצד א' וב' של סוני, והצטברו לי משהו כמו 15 בלעדיים מעניינים שבזכות הרכישה שיחקתי וסיימתי את רובם המוחלט, כך שבגדול אני בסדר עם הרכישה שלי. במבט לאחור אולי הייתי מדלג, אבל בסוף קיבלתי ממנה מה שרציתי כקונסולה משנית (נראה לי שמכאן ההבדל בהרגשה). אבל כן, ככזו, אני מדליק אותה פעם בשנה בממוצע לאיזה 15 שעות כדי לשחק במשחק אחד או שניים, כך שהיא מתפקדת בתור מלכודת אבק עד שהבלעדי התורן יורד למחירים שפויים במבצעי החגים.

זה כבר משהו שאני מעדיף להימנע ממנו בהמשך ולכן הפס5 לא ממש קורצת לי כרגע: את השטיק הסינמטי של רוב משחקי צד א הגדולים קלטתי והוא פחות לטעמי, בלעדיים כמו The Show והמשחקים של קוואנטיק דרים הופכים כבר למולטיפלאטס, משחקים כמו הורייזן 2 ומיילס מוראלס הם קרוס ג'ן כך שאין לי סיבה לא לשחק בהם על הקונסולה הקיימת והמודל המסורתי של רכישת משחקים הוא בלתי נסבל ב-2020, כך שכקונסולה ראשית היא יורדת מהפרק וכקונסולה משנית היא פשוט לא משתלמת. איך אני יכול להצדיק בהמשך הדור פס5? כתנאי הכרחי ספיידי 2 אמיתי ו-GOW שומטי לסתות, בשילוב אינדיז מרשימים מהצד של יושידה וחמישה או עשרה בלעדיים מעניינים בהמשך. אולי הפיתרון הוא פשוט לדלג על כל דור שני.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 16:16

אני מאוד מבין אותך BiA,ההכרזות האחרונות של MS גורמות לי ברצינות לשקול לקנות 3 שנים של גולד ולהמיר אותן לגיימפאס אולטימייט עם המבצע 1$ שלהם שעדיין רץ מסתבר.
בטווח הרחוק,כנראה שמדובר כאן בחיסכון די ענק,כל צד א' של MS פלוס לא מעט צד ג' מכוסה במנוי הזה לאורך כמעט חצי דור.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 ספטמבר 2020, 16:18

Uncle Pey'j כתב:
Stick כתב:אני פשוט מפחד להרגיש מטומטם אם יומיים אחרי שאסיים אותו סוני תצא בסטרים BC שבו היא תכריז על שדרוגים יחסית מורגשים גם מעבר לרמת הFPS והרזולוציה :). בכל זאת זה משחק הPS4 הבלעדי האחרון, וקשה להאמין שהPS5 לא ישבה להם בראש לפחות לקראת סוף הפיתוח.

אני לגמרי מזדהה עם השריטה הזו,אני אקריב פריימים בשביל הגדרות גבוהות יותר בכל יום בשבוע :)
אני בכלל לא רוצה לחשוב על סייברפאנק,כי מבחינתי זה משחק PC טהור,אבל המצחיק הוא שהפס5 וה-XSX ייתנו לי ככל הנראה חוויה ויזואלית הרבה יותר טובה ממה שהמחשב שלי יוכל לספק לי ב-1440P,ועדיין זה מרגיש לי חילול הקודש לרכוש אותו על קונסולה :(
אני לא חושב שאתה צריך לצפות יותר מדי מ-BC של סוני,אם כל המשחקים יעבדו בהשקה במצבי הפרו/בסיס שלהם בלי בעיות זה מספיק לי באופן אישי,פלוס יש את רשימת ה-100 משחקים שסרני אמר בפרזנטציה שלו שהם בודקים עבורם את ה-"boost mode" של הפס5,וגם אז זה כנראה יסתכם רק ברזולוציה ופריימרייט גבוה יותר למשחקים עם DSR ובלי fps cap.
מעבר לזה,אם ספיידרמן הוא איזושהי אינדיקציה,נראה שסוני הולכת לכיוון הרימאסרים אם לא מדובר במשחקים חדשים.

כן, אתה כנראה צודק. בכל מקר הצלחתם לתת לי את הדחיפה הקלה, כבר השתכנעתי :).
בקשר לסייברפאנק, המחשב שלי לא בדיוק עתיק בלשון המעטה ואם איכשהו הוא ירוץ על הRTX2060 טוב יותר מאשר על הPS5 אני אלך על הPC בלי בעיה, הנקודה היא שככה או ככה אחכה ל'הוצאה המחודשת' של המשחק. אני בטוח שהמשחק יהיה מצוין גם בהשקה, אבל ההוצאה המחודשת הזו נותנת להם איזו נקודת ייחוס נוספת שקצת מזכירה השקת V1.00 במשחקי ארלי אקסס. כל השיפורי QOL וכמובן תיקון מאות באגים קטננים כאלו ואחרים שתמיד מגיעים במשחקים כאלו, תמיד מרגיש בRPG ענקיים ששווה לחכות כמה חודשים, וכשיש נקודת יציאה נוספת ורשמית, זו נשמעת לי כמו הנקודה הנכונה להמתין אליה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ספטמבר 2020, 16:27

בואו נגיד ככה סטיק אחד השידרוגים הכי טובים של הפס5 יהיה הזמני טעינה נכון? אז כבר עכשיו הם מרגישים SSD על קונסולת הבסיס וסאקר פאנץ עוד אמרו שטכנית אפשר היה להקטין אותם עוד יותר.

זה מטורף :) אם לא היו לו זמני טעינה מהירים כאלה בטח לא היתה לי סבלנות לסיים אותו.

ובטח ישאר לך תוכן צדדי לנסות על הפס5 אז הכול ליגה :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 ספטמבר 2020, 16:32

Uncle Pey'j כתב:אני מאוד מבין אותך BiA,ההכרזות האחרונות של MS גורמות לי ברצינות לשקול לקנות 3 שנים של גולד ולהמיר אותן לגיימפאס אולטימייט עם המבצע 1$ שלהם שעדיין רץ מסתבר.
בטווח הרחוק,כנראה שמדובר כאן בחיסכון די ענק,כל צד א' של MS פלוס לא מעט צד ג' מכוסה במנוי הזה לאורך כמעט חצי דור.

לדעתי לך על זה כל עוד אפשר. אני מנוי עד מרץ 21, מתחרט שקניתי רק שנה כשביצעתי את ההמרה ושוקל לקנות עכשיו גם כן שנתיים-שלוש של גולד כדי להמיר ב-15 דולר (כי כבר המרתי... :( ) כשייגמר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 17:04

אני מניח את זה כאן כי יש לי הרגשה שזה קשור לפס5,אבל קיאו כמובן יכול להזיז את זה לת'רד פס4- סוני עושה טיז לחדשות על TLOU2 מחר ולדעתי מדובר בשידרוג נקסט ג'ן ו/או המולטי Factions שכבר דלף בכמה הזדמנויות.
והנה עוד גיף זהב באדיבות נוטי דוג :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים